Anna Lewandowska często nosi rzeczy z sieciówek w przystępnych cenach, ale jeśli chodzi o buty, lubuje głównie w ekskluzywnych domach mody. Trenerka ma przykładowo pokaźną kolekcję markowych sneakersów (ostatnio kupiła białe od Stelli McCartney), a jeśli chodzi o eleganckie obuwie jej wybór zazwyczaj pada na Louis Vuitton. Lewandowska buty z charakterystycznym logo nosiła już poprzedniej jesieni, a i w tym sezonie postawiła na botki tego samego domu mody. Jak można się spodziewać - nie należą one do najtańszych.

Reklama

Anna Lewandowska w botkach Louis Vuitton

Botki Anny Lewandowskiej pochodzą z kolekcji Louis Vuitton, a ich cena to 1350 dolarów (około 5 tysięcy złotych). Botki mocno nawiązują do najgorętszych trendów sezonu - sznurowane czarne botki na platformie to obecnie jedne z najbardziej pożądanych butów. Jeśli jednak czujesz, że wydatek 5 tysięcy złotych (auć!) może cię zaboleć, sprawdź podobne modele już za niecałe 100 złotych.

Reklama
Instagram Anna Lewandowska

Beżowe botki w stylu Ani Lewandowskiej

Jeśli jednak nie czujesz, że ten model butów jest dla ciebie odpowiedni, zawsze dobrą decyzją będzie postawienie na podobny model, ale... w beżowym kolorze. Beżowe lub białe botki to jeden z mocniejszych trendów, który nieprzerwanie opanowuje ulice już od przynajmniej dwóch sezonów. Załóż je do kwiecistej sukienki maxi, np. z Reserved lub do ulubionych jeansów z szerokimi nogawkami.

Instagram Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama