Anita i Adrian to niezaprzeczalnie jedni z cieszących się największą popularnością uczestników kontrowersyjnego show „Ślub od pierwszego wejrzenia”, którzy udowodnili, że społeczny eksperyment polegający na skrupulatnym dopasowaniu zupełnie obcych sobie osób, na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, naprawdę się sprawdza. Telewizyjni małżonkowie nie tylko odnaleźli w programie swoją bratnią duszę, ale po zakończeniu emisji poszli o krok dalej i wzięli ślub kościelny. Para doczekała się też pierworodnego synka Jerzego, który ma już czternaście miesięcy. Teraz małżonkowie po raz kolejny zostaną rodzicami, o czym niedawno poinformowali za pośrednictwem Instagrama. Co ciekawe, Anita jest już w 31 tygodniu ciąży, a jej brzuszek jest niemal nie widoczny. Aż trudno uwierzyć w to, że aż tyle przytyła.

Reklama

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradziła, ile przytyła w ciąży

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się w trzeciej edycji budzącego wiele skrajnych emocji show TVN, „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Ku zaskoczeniu wszystkich już od początku między nimi zaiskrzyło, a para pod koniec eksperymentu postanowiła dalej pielęgnować swoją relację, której owocem jest ich ukochany synek Jerzy. Teraz zakochani spodziewają się kolejnego dziecka. I choć na początku celebryci ukrywali płeć maluszka, to już teraz wiadomo, że Anita niebawem urodzi córeczkę. Co ciekawe, jak na siódmy miesiąc ciąży, brzuszek kobiety jest niemal niewidoczny. By uspokoić fanów i potwierdzić, że z malutką wszystko jest w porządku i rozwija się w prawidłowy sposób, gwiazda TVN zdecydowała się podzielić szczegółami na temat wyników badań.

Jestem już po 31. tygodniu ciąży i dzięki świetnej nowoczesnej technologii i niesamowitemu pomysłowi mogę słuchać serduszka Malutkiej nie wychodząc z domu, dzięki wypożyczonemu aparatowi KTG - napisała Szydłowska.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Wielu wypytywało również o to, ile Anita dokładnie przytyła w czasie ciąży.

Po 31 tygodniu? Wow cóż za figura – pisze jedna z fanek.
To ile Pani przybrała na wadze, skoro brzuszka nie widać? dopytuje kolejna.

I choć Szydłowska nie podała dokładnych parametrów, to przyznała, że należy do tego grona mam, które nie tyją w ciąży zbyt wiele i zamyka się w granicach 10 kilogramów.

Zobacz także
Nie będę dokładnie mówić, ale podobnie jak w przypadku pierwszej. Cała ciąża to około 10 kg – odpowiedziała Anita.

Anita i Adrian byli pierwszą parą z programu, która doczekała się dziecka, a niebawem ich rodzina ponownie się powiększy. W ich ślady poszli również Oliwia i Łukasz z czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, którzy w Dzień Matki przywitali swoje pierwsze dziecko. Niebawem rodzicami zostaną również Paulina i Krzysztof z drugiej edycji show.

Reklama

Zdjęcie: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama