serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” komentuje dobór par i hejt na nowe uczestniczki
Instagram @anitaczylija
Newsy

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” komentuje dobór par i hejt na nowe uczestniczki: „jestem przerażona”

Piąty sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia” choć dopiero co się zaczął, już budzi wiele kontrowersji. Sympatycy show są nie tylko rozczarowani doborem par, ale też krytycznie wypowiadają się na temat aparycji i zachowania uczestniczek. Teraz głos w sprawie zabrała była bohaterka show – Anita Szydłowska. Jak ocenia piątą edycję programu i reakcje widzów.

Najnowszy odcinek 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” sprawił, że w sieci zawrzało. Wreszcie byliśmy świadkami pierwszego spotkania zupełnie obcych sobie osób, które na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych weszły ze sobą w związek małżeński. I choć widzowie już mieli swoje typy „idealnych małżeństw” okazało się, że eksperci programu zupełnie inaczej dobrali uczestników. Przebojowa Iga wyszła za mąż za stonowanego i nieco zdystansowanego Karola, ciemnowłosa piękność Laura wstąpiła w związek małżeński z ciepłym i rodzinnym Maćkiem, zaś energiczna i kochająca adrenalinę Iza została dopasowana do rozrywkowego Kamila.  Jak się okazuje, ten wybór bardzo nie przypadł do gustu sympatykom formatu, którzy nie kryli swojego oburzenia i rozczarowania. Niektórzy nazwali nawet działanie specjalistów okrutnym żartem, mającym poniżyć szukających miłości singli. Do tych oskarżeń odniosła się już  ekspertka z show, Magdalena Chorzewska, która wyjaśniła, dlaczego bohaterowie programu nie zostali dopasowani do siebie względem wieku czy aparycji, a cech charakteru. Teraz nagonkę na uczestników 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” postanowiła skomentować również Anita Szydłowska, która dzięki udziałowi w 3. odsłownie programu znalazła miłość swojego życia.

Zobacz także: Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Ekspertka tłumaczy dlaczego Iza nie została połączona z Karolem! 

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” o nowej edycji show

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak dzięki udziałowi w „Ślubie od pierwszego wejrzenia” ułożyli sobie wspólne życie i doczekali się dwójki dzieci. Co ciekawe, również oni na początku swojego związku zmagali się z hejtem. Wielu internautów wprost grzmiało, że piękna blond piękność jest zdecydowanie za ładna dla męża, jakiego znaleźli dla niej eksperci. Zakochani jednak udowodnili, że społeczny eksperyment był dla nich strzałem w dziesiątkę i teraz z nadzieją kibicują nowym bohaterom programu i  w przeciwieństwie do wielu sympatyków show, nie uważają, że uczestnicy zostali źle dopasowani.

Nie możemy się już doczekać kolejnego odcinka (...). Bardzo mocno trzymamy kciuki za wszystkich. Myślę, że ta edycja jest bardzo zaskakująca ze względu na ciekawych uczestników oraz na to, że została nakręcona w czasach pandemii, co jest dodatkowym wyzwaniem dla młodych – przyznała w rozmowie z Plotkiem Anita Szydłowska.

Celebrytka podkreśliła, że choć wielu widzów programu ma swoje preferencje odnośnie „idealnego” doboru par, to powinni zawierzyć ekspertom.

Wiem, że wiele osób już od początku miało swoje typy w doborze par, ale większość opinii fanów programu jest podyktowana głównie wyglądem zewnętrznym uczestników – podkreśliła Anita. Super, że wzbudza to aż tyle emocji wśród widzów, bo to znaczy, że program wciąga, natomiast podważanie pracy psychologów jest moim zdaniem nie na miejscu, zwłaszcza na tym etapie programu. To naprawdę są wnikliwe badania, ankiety, rozmowy i to wszystko w sumie daje jakiś wynik. Sama nie wiem jeszcze, jakim kluczem działali tym razem eksperci – dodała.

mat. prasowe

Szydłowska miała też radę dla par z piątej edycji show, które muszą teraz zmagać się z hejtem ze strony internautów.

Jeżeli chodzi o hejt - który oczywiście odróżniamy od wyrażania własnej opinii w sposób kulturalny -  to jestem przerażona tym, jak z roku na rok tych komentarzy negatywnych przybywa. Oczywiście łatwo powiedzieć - nie czytajcie tego, ale ciekawość zawsze jest duża i nie można powiedzieć, że to nie wpływa na emocje. Nie warto jednak wchodzić w dyskusje z hejterami i samemu zniżać się do ich poziomu – podkreśla Szydłowska.

Anita dodała, że hejterzy, którzy teraz bardzo krytycznie podchodzą do wyboru ekspertów, jeszcze bardzo mogą się zdziwić tym, czym zaskoczy ich finał programu.

Myślę, że wszystkim tym, którzy tak komentowali początek tej edycji programu, jeszcze buty pospadają, kiedy okaże się, że pary się dogadają. Żadnych spojlerów, ale wydaje mi się, że mogą wszystkich czekać niespodzianki i wiele osób będzie się jeszcze bić w pierś – mówiła Anita.

„Ślub od pierwszego wejrzenia” Kamil i Iza są już po rozwodzie?! Uczestnik odpowiedział!
mat. prasowe

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia” Kamil i Iza są już po rozwodzie?! Uczestnik odpowiedział!

Czy słowa Anity się ziszczą? Cóż, pozostaje nam czekać na kolejne odcinki „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, który możemy oglądać na antenie TVN 7 w każdy piątek o godzinie 20:30.

Przypominamy, że do tej pory największe emocje wzbudzają Iga i Karol oraz Iza i Kamil. Zdaniem widzów energiczna Iga powinna zostać żoną rozrywkowego Kamila, zaś stonowany Karol powinien poślubić zachowawczą Izę.

- Iga i Karol... serio? Iza i Kamil...? Błagam, na jakiej podstawie eksperci dobrali te pary, chyba żart. Powinni się zamienić. Mi się odechciało oglądać dalej.

- Szkoda Izy jak dla mnie eksperci źle ich dobrali i już wiem że z tego nic nie będzie  fatalnie ich dobrali fatalnie  szkoda dziewczyny .

- Karol z Igą kompletny niewypał, jestem zawiedziona doborem - to tylko niektóre komentarze, które możemy przeczytać w sieci.

A co wy o tym sądzicie? Myślicie, że małżonkowie dadzą sobie szansę, a ich małżeństwa przetrwają także po zakończeniu show?

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: internauci ostro krytykują dobór par: „Nieetyczny kogel-mogel. Jesteście okrutni”. Ekspertka z show odpowiedziała
mat. prasowe

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: internauci ostro krytykują dobór par: „Nieetyczny kogel-mogel. Jesteście okrutni”. Ekspertka z show odpowiedziała
mat. prasowe
Newsy
„Ślub od pierwszego wejrzenia”: internauci ostro krytykują dobór par: „Nieetyczny kogel-mogel. Jesteście okrutni”. Ekspertka z show odpowiedziała
Piąty sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia” choć dopiero co się zaczął, już budzi wiele skrajnych emocji. Wielu fanów jest oburzonych doborem małżonków i oskarża TVN o drwienie z uczestników. Ekspertka z show zareagowała.

Po najnowszym odcinku 5. edycji „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ” w sieci zawrzało. Widzowie TVN wreszcie byli świadkami ślubów w ciemno pełnych nadziei singli, którzy w pogoni za miłością zdecydowali się wziąć udział w społecznym eksperymencie i na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych wejść w związek małżeński z zupełnie obcą sobie osobą.  Wiemy już, że przebojowa Iga wyszła za mąż za stonowanego i nieco zdystansowanego Karola, ciemnowłosa piękność Laura wstąpiła w związek małżeński z ciepłym i rodzinnym Maćkiem, zaś energiczna i kochająca adrenalinę Iza została dopasowana do rozrywkowego Kamila.  Jak się okazuje, ten wybór bardzo nie przypadł do gustu sympatykom formatu , którzy nie kryli swojego oburzenia i rozczarowania decyzjami ekspertów. Fani byli wściekli na produkcję przede wszystkim o sparowanie Izy i Kamila oraz Igi i Karola, nazywając ich małżeństwa „żartem” i sugerując, że stacja TVN okrutnie zakpiła z uczestników show.  „Ślub od pierwszego wejrzenia”: ekspertka show - Magdalena Chorzewska -odpowiada na zarzuty internautów W piątym sezonie „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, który pojawił się na antenie TVN 7 kilka tygodniu temu, ponownie poznaliśmy sześć samotnych osób szukających miłości na oczach milionów widzów. Szanse na odnalezienie swojej drugiej połówki otrzymali Iza, Laura, Iga, Kamil, Maciej oraz Karol. I choć sympatycy reality show tuż po poznaniu nowych bohaterów mieli swoje typy odnośnie dopasowania uczestników, okazało się, że zdanie ekspertów było zgoła inne od typów internautów.  Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Poznaliśmy wszystkie pary 5. edycji! Niektórzy nie kryją rozczarowania......

„Ślubu od pierwszego wejrzenia” Iza podczas ceremonii zaliczyła wpadkę! Świadek zwrócił jej uwagę
mat. prasowe
Newsy
„Ślub od pierwszego wejrzenia” Iza podczas ceremonii zaliczyła wpadkę! Świadek zwrócił jej uwagę
Piąty sezon programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” niedawno się zaczął a już budzi wiele kontrowersji. Ogromne emocje wzbudza nie tylko dobór par, ale też… wpadka, jaką Iza zaliczyła podczas ślubu. Zwróciliście na to uwagę?

Za nami śluby uczestników 5. edycji „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ”, podczas których wreszcie dowiedzieliśmy się, jak na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych eksperci reality show dopasowali do siebie pełnych nadzieli na odnalezienie bratniej duszy singli. Wiemy już, że rodzinny i spokojny Marcin poślubił wrażliwą Laurę. Energiczna Iga została dopasowana do stonowanego i nieco wycofanego Karola, zaś kochająca adrenalinę Iza wyszła za rozrywkowego Kamila. Ta ostatnia jednak wyjątkowo była rozczarowana doborem małżonka, czego nawet nie ukrywała. Również pan młody przyznał, że zupełnie inaczej wyobrażał sobie przyszłą żonę, na co od razu spadła na nich fala hejtu. To jeszcze nie wszystko! Okazuje się, że Izabela pierwszą wpadkę zaliczyła już kilka sekund przed poznaniem przyszłego męża, na co uwagę zwrócił jej jego świadek. Zauważyliście to?  Zobacz także:  „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Najpierw Iga a teraz Iza! Kolejna uczestniczka cierpi przez hejt. „Gruba, brzydka, paskudne ramiona” Iza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaliczyła wpadkę podczas ślubu W najnowszym odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia” byliśmy świadkami nie tylko zaślubin bohaterów show i ich wesel, ale przede wszystkim pierwszego spotkania, które miało miejsce na ślubnym kobiercu. Ku zaskoczeniu widzów, nie obyło się jednak bez małych wpadek. Podekscytowana Iga tak przeżywała moment zaślubin, że niechcący rozdarła sobie suknię. Laura z kolei w emocjach zapomniała o dowodzie osobistym, przez co spóźniła się na ceremonię ponad godzinę. Również Iza podczas swojego wielkiego dnia zaliczyła niezłą wpadkę. Internauci zauważyli gestach i mimice kobiety, że jest rozczarowana doborem partnera. - To nie jest typ...

„Ślub od pierwszego wejrzenia” Kamil i Iza są już po rozwodzie?! Uczestnik odpowiedział!
mat. prasowe
Newsy
„Ślub od pierwszego wejrzenia” Kamil i Iza są już po rozwodzie?! Uczestnik odpowiedział!
Fani „Ślubu od pierwszego wejrzenia 5”są rozczarowaniem doborem par. Jeden z internautów nawet zasugerował, że Iza i Kamil nie pozostali w małżeństwie. A jaka jest prawda? Uczestnik hitu TVN odpowiedział.

Kilka tygodni temu rozpoczął się piąty sezon bijącego rekordy popularności programu „ Ślub od pierwszego wejrzenia ”, w którym single stają na ślubnym kobiercu z zupełnie nieznaną sobie osobą. Eksperci na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych wybierają trzy pary, które ich zdaniem mają duże szanse na stworzenie prawdziwego związku. W najnowszym odcinku byliśmy świadkami pierwszego spotkania bohaterów piątej serii matrymonialnego hitu TVN, ich pełnych emocji ślubów, a także wesel. Wiemy już, że przebojowa Iga wyszła za mąż za spokojnego Karola, ciemnowłosa piękność Laura wstąpiła w związek małżeński z nieco wycofanym, lecz ciepłym i rodzinnym Maćkiem, zaś kochająca modę fryzjerka Iza została dopasowana do rozrywkowego Kamila. Decyzje ekspertów wywołały spore poruszenie wśród widzów, którzy nie ukrywają, że ich zdaniem bohaterowie zupełnie do siebie nie pasują. Jeden z internautów zapytał nawet Kamila, jak się czuje po... rozwodzie! Co na to uczestnik społecznego eksperymentu? Zobaczcie, co odpowiedział.  Zobacz także:  „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Poznaliśmy wszystkie pary 5. edycji! Niektórzy nie kryją rozczarowania... „Ślub od pierwszego wejrzenia” Kamil i Iza są już się rozwiedli?! Iza i Kamil to jedna z par, która zdaniem widzów nie ma szans na stworzenie szczęśliwego i trwałego związku. Fani show nie pokładają również nadziei w małżeństwie Igi i Karola. Tuż po emisji najnowszego odcinka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” w sieci toczy się więc zacięta dyskusja na temat tego, że w tej edycji eksperci zadrwili z uczestników specjalnie dopasowując ich tak, by fizycznie i wiekowo zupełnie do siebie nie pasowali. I chociaż do końca emisji eksperymentu pozostało jeszcze...

Finał 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Screen/Player.pl
Newsy
„Ślub od pierwszego wejrzenia” finał: Kto wziął rozwód, a kto pozostał w małżeństwie? Nie obyło się bez zaskoczeń 
Za nami finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Ostatni odcinek kultowego show TVN 7 dostarczył nam wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Polały się łzy i nie zabrakło ostrej wymiany zdań. Które pary się rozstały, a kto zdecydował się kontynuować związek poza kamerami?

Po równo miesiącu od zawarcia związku małżeńskiego, pierwszych zauroczeniach, sporach, a nawet poważnych awanturach zakończonych „cichymi dniami” i gorzkimi łzami, przyszedł czas ostatecznego rozliczenia związków bohaterów 5. edycji „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ”. Za nami finałowy odcinek, podczas którego trzy pary musiały podjąć ostateczną decyzję o rozwodzie, lub pozostaniu w związku z telewizyjnym współmałżonkiem. Kto się rozstał, a kto postanowił kontynuować wspólną przygodę? Sprawdźcie! Finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” Nie da się ukryć, że piąta edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już od pierwszych odcinków show budziła wiele kontrowersji. Widzowie hitu TVN nie tylko ostro oceniali aparycję uczestników wyzywając Igę od „meliniar” i wyśmiewając kobiece kształty Izabeli, ale także byli rozwścieczeni wyborem dokonanym przez ekspertów. Według sympatyków społecznego eksperymentu polegającego na zaaranżowaniu ślubu zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, Iza i Kamil, Laura i Maciej, a przede wszystkim Iga i Karol zupełnie do siebie nie pasowali, a specjaliści popełnili ogromy błąd łącząc ich w pary. Czy również uczestnicy programu podzielają ich zdanie? Co wydarzyło się w wielkim finale show? Zobacz także:  Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” załamana hejtem! Wylicza wyzwiska: „Paszteciara, brzydka, meliniara”. Szokujące...  Laura i Maciej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdecydowali się na rozwód? Laura i Maciek z 5. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” na początku byli sobą naprawdę zafascynowani. Jednak wraz z upływem kolejnych tygodni pojawiały się...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner