Ania Matyasek zyskała sławę dzięki udziałowi w 2. edycji kontrowersyjnego show TVN 7 – „Hotel Paradise”. Widzowie szybko pokochali pewną siebie, otwartą i szczerą dziewczynę, która już pierwszego dnia dopasowała się z Ivanem Yevtushenko. I choć parze nie udało się wygrać programu z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, to wyszli show niczym zwycięzcy. Zakochani nie tylko są teraz bogatsi o nowe doświadczenia i wiernych przyjaciół z rajskiego hotelu, ale też zyskali ogromną popularność, a przede wszystkim nadal tworzą trwały i szczęśliwy związek, którym ochoczo chwalą się w mediach społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem śledzonego przez ponad 180 tys. osób instagramowego konta piękna blondynka dzieli się z obserwatorami nie tylko swoją miłością, ale też urywkami z codziennego życia, czy modowymi, włosowymi i makijażowymi inspiracjami. Ostatnio Ania poświeciła również czas swoim fanom i odpowiedziała na kilka ich pytań. Jeden z internautów zapytał wprost, czy gwiazda randkowego hitu TVN poszła w ślady koleżanek i też przeszła operacje plastyczne. Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał!

Reklama

Zobacz także: Jak wyglądała kiedyś Ania Matyasek z „Hotel Paradise 2”? Zobaczcie jej zdjęcia sprzed lat. Ale metamorfoza!

Ania Matyasek z „Hotelu Parasie” miała operacje plastyczne?

Piękne jasne oczy, niebotycznie długie rzęsy, pełne usta, figura modelki, nogi do nieba, a także zamiłowanie do klasycznej elegancji są domeną Ani Matyasek. Niestety, nie wszyscy fani „Hotelu Paradise” wierzą w naturalną urodę dziewczyny i podejrzewają, że piękna blondynka podobnie jak Marietta Witkowska, Ania Adamczyk, Nathalia Fok, czy Martyna Kondratowicz, również oddała się w ręce chirurgów plastycznych.

Miałaś jakieś operacje plastyczne? Wyglądasz bardzo naturalnie i ładnie – zapytał Anię jeden z zaciekawionych fanów.

Zobacz także: Nathalia z „Hotelu Paradise” przynała się do operacji nosa! Jak wyglądała w przeszłości? Zobacz

Pytanie wydało się dla celebrytki na tyle interesujące, że postanowiła na nie odpowiedzieć za pośrednictwem InstaStories. Była uczestniczka „Hotelu Paradise” przyznała, że w przeciwieństwie do wielu bohaterek rajskiego hotelu, nie miała żadnych operacji, ani nie korzystała z ostrzykiwania twarzy. Co więcej dodała, że że być może niedługo się to zmieni.

Zobacz także
Nie, nie przechodziłam żadnych operacji plastycznych. Nie mam w twarzy ani nigdzie żadnych kwasów, ale może niedługo to się zmieni… – odpowiedziała Ania.
Reklama

Zaskoczeni? Jak myślicie, co Ania będzie chciała poprawić w swoim wyglądzie?

Instagram @anna_hotelparadise2
Reklama
Reklama
Reklama