Aneta Zając chętnie odzywa się do fanów za pośrednictwem Instagrama. To właśnie w tym miejscu obserwatorzy aktorki mogą na bieżąco dowiadywać się nowinek z jej życia - zwłaszcza zawodowego. Tym razem gwiazda pochwaliła się fotką, która dosłownie zelektryzowała fanów. Wszystko przez jej odmienioną fryzurę. Komplementom nie ma końca!

Reklama

Aneta Zając zaskoczyła odmienioną fryzurą

Aneta Zając cieszy się sporą popularnością, a ogromną sympatię fanów zdobyła przede wszystkim dzięki swojej roli w serialu "Pierwsza miłość". W hitowej produkcji Polsatu gwiazda gra od pierwszego odcinka i często na swoim Instagramie dzieli się zdjęciami z planu. Tak się stało również i tym razem, jednak szczególną uwagę zwraca fryzura Anety Zając. Po jej blond włosach nie ma śladu, a za to pojawiła się ruda fryzura o długości do ramion i prosta grzywka. Sami spójrzcie!

Aneta Zając
Instagram/Aneta Zając

Wszystko jednak wskazuje na to, że nie jest to metamorfoza na stałe, a jedynie charakteryzacja potrzebna do roli w serialu "Pierwsza miłość". Pod nową fotką Aneta Zając zamieściła jeszcze krótki wpis, który właśnie na to wskazuje.

Princess Dominika
- napisała Aneta Zając, nawiązując tym samym do roli Dominiki, którą gra w ,,Pierwszej miłości''
Aneta Zając
Instagram/Aneta Zając

Choć metamorfoza Anety Zając jest tylko chwilowa, to jednak wielu fanów napisało aktorce wprost, że taka fryzura bardzo do niej pasuje!

Obłędnie Pani wygląda w tym kolorze włosów
Pięknie
Super
- piszą zachwyceni fani
Reklama

A Wam, jak się podoba? Rzeczywiście Aneta Zając powinna pomyśleć o takiej zmianie na stałe czy jednak powinna być wierna swojej blond fryzurze?

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama