Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
Andrzej Piaseczny planuje ślub?!
ONS.pl
Newsy

Andrzej Piaseczny o swoim związku. Dawno nie był tak wylewny!

Andrzej Piaseczny rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Zazwyczaj nie odnosi się do plotek ani nie zdradza swoich planów, tym razem jednak uchylił rąbka tajemnicy i powiedział kilka słów o ślubie!

Andrzej Piaseczny swoje życie prywatne zostawia daleko za zamkniętymi drzwiami i raczej nie często bryluje na ściankach czy udziela wywiadów. Ostatnio jednak zrobiło się o nim głośno, kiedy do sieci wyciekły nagrania z jego imprezy urodzinowej, na której wygłaszał niepochlebne opinie na temat obecnego rządu, przez co jego rola trenera w programie „The Voice of Poland” emitowanego na kanale TVP została mocno zagrożona. Teraz w drodze wyjątku udzielił  wywiadu, w którym zdradził co nieco na temat swojego życia uczuciowego, jak się okazuje, artysta nie spędza wieczorów samotnie!

Wielka Gala Flesz Fashion Night 2017! Zobaczcie relację z wydarzenia!

Andrzej Piaseczny o swoim związku

Artysta w programie "Kulisy sławy Extra” zdradził, że jest w związku i ma nadzieję, że ta relacja przetrwa próbę czasu.

Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się, że dzisiaj jestem w tym miejscu i z tą osobą. W innym momencie, w innym miejscu z inną osobą. Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą. Jeśli kiedykolwiek będę chciał wychodzić z nią do świata – czego nie wykluczam, bo ja sam, patrząc na siebie, wiem jak się zmieniam przez lata, wiem, jak jestem coraz bardziej spokojny i rozsądny, i otwarty – nie chcę mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością. To wcale nie znaczy, że ja się czegoś boję - powiedział.

Zobacz także: Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują 2. rocznicę ślubu. Fani się popłakali 

Andrzej Piaseczny planuje ślub?!
ONS.pl

Co więcej, muzyk nie wykluczył, że kiedyś stanie na ślubnym kobiercu, choć zaznaczył, że jeśli się na to zdecyduje, to nie będzie się tym dzielić z całym światem.

Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: „dobrze, a to jest moja żona” czy: „to jest mój mąż”, „to są moje dzieci” itd. „Popatrzcie, jak my żyjemy”. Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad "i' - zapewnił.

Zobacz także: Marcelina Ziętek pisze o ślubie! "Oczywiście wszyscy jesteście zaproszeni" Co na to Justyna Żyła?

My trzymamy kciuki za muzyka i życzymy dużo miłości i spokoju!

Andrzej Piaseczny planuje ślub?!
ONS.pl
Newsy
"Taniec z gwiazdami": Andrzej Piaseczny komentuje swój tekst o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej
Piaseczny odniósł się do swoich ostatnich słów wypowiedzianych w "Tańcu z gwiazdami" na temat Martyny Wojciechowskiej i jej głośnego rozstania z Przemkiem Kossakowskim! Artysta zdecydował się na publiczne przeprosiny.

Andrzej Piaseczny od niedawna został jurorem "Tańca z gwiazdami" i już zasłynął swoimi odważnymi wypowiedziami, które wywołują w sieci niemałe kontrowersje. Najpierw artysta pozwalał sobie na komentarze dotyczące aktualnych wydarzeń w kraju, a teraz pole zainteresowań przeniósł na show-biznes! W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami", w którym z programem pożegnała się Kinga Sawczuk, gwiazdor bronił młodej influencerki i nawiązał do głośnego ostatnio tematu rozstania Martyny Wojchechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Jak wiadomo para podjęła taką decyzję zaledwie trzy miesiące po ślubie: Byłem bardziej poruszony tym tańcem niż rozstaniem Martyny Wojciechowskiej z Przemkiem Kossakowskim.  Teraz Andrzej Piaseczny zdecydował się odnieść do swojego komentarza i skierował swoje słowa do Martyny Wojciechowskiej! Co powiedział? Zobacz także:   Andrzej Piaseczny na wizji wbija szpilę Wojciechowskiej komentując jej rozstanie  Andrzej Piaseczny przeprasza Martynę Wojciechowską za słowa o rozstaniu! Andrzej Piaseczny  od kiedy zasiadł w fotelu jurorskim "Tańca z gwiazdami" nie ukrywał, że nie jest specjalistą od tańca, ale wspiera uczestników i motywuje pozostałych jurorów do dawania wyższych not. Ostatnio jednak oprócz komplementów i oceny występów gwiazdor w swoje wypowiedzi wplata komentarze nawiązujące do obecnej sytuacji w Polsce. Poruszył już temat głośnej wypowiedzi ojca Andrzeja Dudy o homoseksualiźmie, a teraz odniosł się do rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego , które odbiło się głośnym echem w mediach. Teraz artysta zdecydował się skomentować swóją wypowiedź i nie ukrywa, że jest zaskoczony otoczką, jaka wobiec niej urosła: Ale się narobiło...

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Karol wyznał, co Iga robiła poza kamerami „Czułem się zmanipulowany”
mat. prasowe
Newsy
„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Karol wyznał, co Iga robiła poza kamerami „Czułem się zmanipulowany”
Finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” za nami. Podczas ostatecznej rozmowy z ekspertami Karol zdecydował się na szczere wyznanie i ujawnił, co działo się pod nieobecność kamer. Takiego zachowania po Idze nikt się nie spodziewał. Przesadziła?

Piąty sezon „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ” od początku budził wiele kontrowersji. Widzowie matrymonialnego hitu TVN 7 byli oburzeni nie tylko doborem partnerów, ale też ich zachowaniem podczas samej ceremonii. Głośno mówiło się o wycofaniu Macieja, niepochlebnych wypowiedziach Izy i Kamila na temat aparycji dobranych dla nich małżonków, a także zbyt ekspresyjnej mimice i gestykulacji Igi, której internauci zarzucali odurzenie alkoholowe podczas składania przysięgi małżeńskiej. I o ile Laura i Maciej jak i Iza i Kamil z czasem zyskali przychylność fanów „Ślubu od pierwszego wejrzenia” o tyle relacja Igi i Karola do samego końca była odbierana bardzo negatywnie. Para z odcinka na odcinek coraz bardziej sobie dogryzała i pozwalała sobie na uszczypliwości. Polały się też łzy. Jednak w finałowym odcinku 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” doszło do kulminacji natłoku złych emocji, a Karol zdecydował się ujawnić, jak Iga zachowywała się poza kamerami. Zobacz także:  Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” załamana hejtem! Wylicza wyzwiska: „Paszteciara, brzydka, meliniara”. Szokujące... Karol ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradza co Iga robiła pod nieobecność kamer Spośród wszystkich par 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” to właśnie małżeństwo Igi i Karola, zdaniem widzów, miało najmniejsze szanse na przetrwanie. Podczas finałowego odcinka para spotkała się z ekspertami społecznego eksperymentu, by najpierw wspólnie, a potem osobno podsumować miesiąc swojego telewizyjnego małżeństwa.  Iga mnie zraniła – wyznał Karol w rozmowie z ekspertami. Na pytanie, co dokładnie między nimi zaszło, dodał: To były przykre słowa, dotyczyły mojej osoby: że kłamię, jestem osobą dwulicową -...

Finał 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Screen/Player.pl
Newsy
„Ślub od pierwszego wejrzenia” finał: Kto wziął rozwód, a kto pozostał w małżeństwie? Nie obyło się bez zaskoczeń 
Za nami finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Ostatni odcinek kultowego show TVN 7 dostarczył nam wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Polały się łzy i nie zabrakło ostrej wymiany zdań. Które pary się rozstały, a kto zdecydował się kontynuować związek poza kamerami?

Po równo miesiącu od zawarcia związku małżeńskiego, pierwszych zauroczeniach, sporach, a nawet poważnych awanturach zakończonych „cichymi dniami” i gorzkimi łzami, przyszedł czas ostatecznego rozliczenia związków bohaterów 5. edycji „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ”. Za nami finałowy odcinek, podczas którego trzy pary musiały podjąć ostateczną decyzję o rozwodzie, lub pozostaniu w związku z telewizyjnym współmałżonkiem. Kto się rozstał, a kto postanowił kontynuować wspólną przygodę? Sprawdźcie! Finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” Nie da się ukryć, że piąta edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już od pierwszych odcinków show budziła wiele kontrowersji. Widzowie hitu TVN nie tylko ostro oceniali aparycję uczestników wyzywając Igę od „meliniar” i wyśmiewając kobiece kształty Izabeli, ale także byli rozwścieczeni wyborem dokonanym przez ekspertów. Według sympatyków społecznego eksperymentu polegającego na zaaranżowaniu ślubu zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, Iza i Kamil, Laura i Maciej, a przede wszystkim Iga i Karol zupełnie do siebie nie pasowali, a specjaliści popełnili ogromy błąd łącząc ich w pary. Czy również uczestnicy programu podzielają ich zdanie? Co wydarzyło się w wielkim finale show? Zobacz także:  Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” załamana hejtem! Wylicza wyzwiska: „Paszteciara, brzydka, meliniara”. Szokujące...  Laura i Maciej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdecydowali się na rozwód? Laura i Maciek z 5. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” na początku byli sobą naprawdę zafascynowani. Jednak wraz z upływem kolejnych tygodni pojawiały się...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol opowiedział o szczegółach związku z Laurą
Instagram @karol.maciesz, mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia: Karol zdradził, kiedy poznał się z Laurą! "Planujemy przyszłość"
Karol po raz pierwszy zdradził tyle szczegółów na temat związku z Laurą. Odniósł się do domysłów fanów i przyznał, że skłamał w jednym z wywiadów! Dlaczego?!

Karol ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " zdradził mnóstwo szczegółów na temat swojego związku z Laurą. Opowiedział o tym, kiedy się poznali. Czy jeszcze w czasie trwania programu? A może podczas emisji już trzymali się za ręce? Odniósł się także do domysłów fanów, na temat ich związku, które pojawiały się w mediach i przyznał, że skłamał w jednym z wywiadów, by utrzymać tajemnicę o związku! Zobaczcie, co o sobie i Laurze zdradził Karol!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol pokazał rozczulające zdjęcie w sieci! Tak działa miłość "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol zdradza tajemnice związku z Laurą Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno potwierdził związek z Laurą . Niedługo później Laura zdecydowała się nieśmiało potwierdzić, że jest z Karolem. To pierwsza taka sytuacja w historii polskiej edycji programu, gdzie uczestnicy z tego samego sezonu, lecz z różnych par, decydują się na związek. Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli rzadko aktywni na Instagramie, a mimo to fani dopatrzyli się kilku wpadek, które dały im do myślenia, że pomiędzy nimi może być coś więcej.  Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy obszernie komentuje swoją znajomość z Laurą. Na jego Instagramie pojawiło się długie Instastories, w którym opowiada o wydanym właśnie przez siebie e-booku, a także nawiązuje do związku z Laurą. Zdradził, że poznali się na początku marca:   Druga sprawa to mój związek z Laurą. Chciałbym tutaj przedstawić wam niektóre informacje, które sprostują spiskowe teorie. Ja z Laurą poznałem się dopiero po nagraniach wszystkich odcinków. Nasz pierwszy kontakt nastąpił na początku marca, potem...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner