Menu
Kosmetyki
Recenzje kosmetyków Dodaj kosmetyk Dodaj look Looki Wizażanek Marki Producenci
Klub recenzentki Nasze Akcje Akademia Wizaz.pl
Kremy Vichy
Chcę testować
Kosmetyki Cetaphil
Wyniki testu
krem Toleriane Dermallergo
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Chcę testować
AA
Laureaci
ziaja
Laureaci
iwostin
Laureaci
Biovax
Laureaci
Nivea Balsam
Laureaci
Ivostin
Laureaci
Kosmetyki NIVEA
Laureaci
Kosmetyki Mixa
Laureaci
Kosmetyki Batiste
Laureaci
Kosmetyki Cetaphil
Laureaci
Kosmetyki CeraVe
Laureaci
Kosmetyki Avene
Laureaci
Produkty Oillan
Laureaci
Laureaci
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Laureaci
"Taniec z Gwiazdami": Andrzej Piaseczny ostro o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego
TRICOLORS/East News , Piotr Molecki/East News
Newsy

Andrzej Piaseczny na wizji wbija szpilę Wojciechowskiej komentując jej rozstanie 

Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Andrzej Piaseczny podczas "Tańca z Gwiazdami" zdecydował się na mocny komentarz. Oberwało się Wojciechowskiej i Kossakowskiemu. Przesadził?

Andrzej Piaseczny od lat znany jest z odważnych, często budzących kontrowersje wypowiedzi, jednak jego popis podczas ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami" przejdzie do historii. W piątym odcinku tanecznego show Polsatu, uczestnicy mieli okazję zatańczyć nie tylko z partnerującymi im profesjonalnymi tancerzami, ale też swoimi najbliższymi. Kinga Sawczuk wykonała wtedy choreografię z bratem, jednak takiego komentarza "Piaska" nikt się nie spodziewał. Nowy juror programu nie tylko ostro ocenił wykon celebrytki, ale też postanowił wbić szpilę Martynie Wojciechowskiej odnosząc się do jej głośnego rozstania z Przemysławem Kossakowskim. Sprawdźcie, co dokładnie powiedział. Przesadził?

Czy Martyna Wojciechowska lubi się malować? Nie zgadniesz co sprawia jej największą trudność!

"Taniec z Gwiazdami": Andrzej Piaseczny ostro o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Takiego odcinka w historii "Tańca z Gwiazdami" jeszcze nie było, a fani Andrzeja Piasecznego są pewni, że ich idol dopiero się rozkręca. Niedawno juror tanecznego show Polsatu podczas komentowania popisów gwiazd pokusił się na polityczne aluzje. Tym razem "Piasek" oceniając taniec Kingi Sawczuk i Jakuba Lipowskiego pokusił się o jeszcze bardziej niewybredne porównania.

Podczas gdy  Iwona Pavlović i Andrzej Grabowski zgodnie stwierdzili, że ostatni wykon influencerki nie należał do jej najlepszych, Andrzej Piaseczny postanowił pójść o krok dalej. 

- To nie był najlepszy taniec, ale w rodzinie takie sprawy nie mają znaczenia- wyznała Iwona Pavlović.

- Ostatnio mnie zachwycałaś, ale dziś nie zachwycasz - wtórował Andrzej Grabowski.

Kinga Sawczuk płacze w
Piotr Molecki/East News

Również "Piasek" dołączył się tych miażdżących ocen, przy okazji porównując wykon celebrytki do niedawnego rozstania jednej z najgorętszych par w polskim show-biznesie - Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

- Mnie to poruszyło bardziej niż wyznanie Martyny Wojciechowskiej po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim - powiedział piosenkarz.

Sala zamarła, a prowadzący nie wiedzieli co powiedzieć. Myślicie, że główni zainteresowani odniosą się do jego słów?

Andrzej Piaseczny na wizji wbija szpilę Martynie Wojciechowskiej komentując jej rozstanie z Kossakowskim
Piotr Molecki/East News

Rozstanie Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego

Wiadomość o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego, którą 14 lipca br. przekazał jeden z portali internetowych, zaskoczyła chyba wszystkich. Jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu, którą połączyła miłość do podróży, zakończyła swój związek zaledwie trzy miesiące po ślubie. Choć główni zainteresowani postanowili na początku nie komentować sprawy, to zaledwie dobę po ogłoszeniu nowiny Martyna Wojciechowska potwierdziła rozstanie z mężem

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie - napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska.

Nie trzeba było długo czekać, by na Przemysława Kossakowskiego wylała się fala hejtu. Internauci oskarżali dziennikarza o niepoważne podejście do związku, a nawet sugerowali, że znany podróżnik znalazł sobie kogoś innego. Również Przemysław Kossakowski postanowił odnieść się do rozstania i w obszernym instagramowym poście poprosił fanów o uszanowanie decyzji małżonków oraz nie nękanie ich pytaniami o powody rozpadu ich związku.

Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem - pisał wtedy Kossakowski. - Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym  - dodał.

Choć od ogłoszenia rozstania słynnej podróżniczej pary minęły już ponad dwa miesiące, to emocje związane z ich rozwodem nadal budzą żywe zainteresowanie opinii publicznej, a główni zainteresowani od czasu do czasu zdradzają kolejne smaczki na temat swoich obecnych relacji.

Zobacz także: Przemysław Kossakowski o rozwodzie z Martyną Wojciechowską: "Są ciekawsze rzeczy do budowania"

Przemysław Kossakowski
EOS

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaczęli się spotykać ponad 3 lata temu. Początkowo zakochani ukrywali swój związek, ale po jakimś czasie fotoreporterzy uwiecznili ich razem na  zawodach jeździeckich w Sopocie. Para z czasem coraz chętniej publikowała w sieci wspólne zdjęcia i pojawiała się na oficjalnych imprezach. 

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska rozstali się
ONS.pl

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski pobrali się pod koniec 2020 roku. Niespełna pół roku później w mediach pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Dziennikarka TVN przyznała, że jej trzyletnia relacja z Przemysławem Kossakowskim zakończyła się zaledwie kilka miesięcy po ślubie. 

Ślub Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego
Instagram

Myślicie, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski odniosą się do gorzkich słów Andrzeja Piasecznego wypowiedzianych podczas ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami"?

Martyna Wojciechowska o rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim
East News

Styl życia
Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się?
Informację o zaręczynach Przemek Kossakowski podał w programie "Down the road. Zespół w trasie". Czy na palcu Martyny Wojciechowskiej gości już piękny pierścionek?

Mimo rosnącej ciekawości fanów i mediów, Wojciechowska oraz Kossakowski nie zdradzają szczegółów dotyczących ich życia prywatnego . Ostatnio jednak Przemysław powiedział odrobinę za dużo, czym potwierdził wiadomość o krążących od jakiegoś czasu plotkach. Okazuje się, że on i Martyna są... zaręczeni ! Martyna Wojciechowska zaręczona z Przemysławem Kossakowskim Fani Martyny Wojciechowskiej przez długi czas zadawali sobie pytanie, co łączy ją z przystojnym podróżnikiem . Jednak ani ona, ani Przemysław Kossakowski nie chcieli potwierdzić krążących wokół nich plotek . Ostatecznie jednak zdecydowali się przyjść jako para na bal telewizji TVN, gdzie w 2018 roku oficjalnie zadebiutowali jako para .  Od tamtej pory nie minęło wiele czasu, ale fani tej dwójki byli od początku przekonani, że nie ma bardziej dopasowanej pary od nich. Zaręczyny były więc naturalną sprawą, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością. Teraz zupełnie przypadkowo okazało się, że Przemysław Kossakowski poprosił Martynę Wojciechowską o rękę już kilka miesięcy temu . I ta wiadomość prawdopodobnie nigdy nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie program " Down the road. Zespół w trasie" , którego prowadzącym jest podróżnik.  Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście – padło z ust Przemka Kossakowskiego w programie. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world) Mar 22, 2020 o 3:33 PDT Według serwisu Plejada.pl odcinek był nagrywany zaledwie dzień po 45. urodzinach Martyny Wojciechowskiej, czyli 29 września 2019 roku . Przeglądając profile na...

joanna mazur i jan kliment
ONS
Styl życia
Od piątku trwają zbiórki na mieszkanie Joanny Mazur. Ile już jest na koncie?
Materiał wyemitowany w programie "Taniec z Gwiazdami" wzruszył całą Polskę. Po raz kolejny nasz naród pokazał, że umie i chce pomagać. Sprawdźcie, ile już udało się zebrać środków na pomoc Joannie Mazur.

W trakcie 6. odcinka "Tańca z Gwiazdami", wszystkich wzruszyła historia niewidomej Joanny Mazur, która mieszka w internacie. Materiał opublikowano przed tańcem Joanny Mazur i Jana Klimenta . Choć np. Iwona Pavlović nie mogła mówić ze wzruszenia, Andrzej Grabowski nie krył oburzenia tym, że medalistom nie pomagają odpowiednie instytucje. Tancerze poprosili, aby ocena ich występu nie była podyktowana współczuciem. Nie da się jednak ukryć, że zatańczyli cudownie, za co zresztą dostali ocenę 26 punktów.  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Kwi 5, 2019 o 12:08 PDT Zbiórki pieniędzy dla Joanny Mazur Polacy nie pierwszy raz pokazali, że mają ogromne serca. Od razu po emisji programu, w sieci rozpoczęto zbiórki pieniędzy, aby pomóc naszej niewidomej medalistce. W ciągu zaledwie tych kilku dni udało się zebrać dla Joanny Mazur już ponad  273 tys. złotych , a kwota ciągle rośnie! Celem jest zebranie środków na mieszkanie. Pieniądze można przekazywać m.in. na stronie Pomagam.pl  oraz Zrzutka.pl . Akcje wspierają również artyści przez np. udostępnianie linków, jak zrobiła to Doda, czy Robert Janowski , który nawet nagrał filmik zachęcający do akcji rozpoczętej przez Alberta Wójcika właśnie na Pomagam.pl .  Zobaczcie:  Niewidoma Joanna Mazur tańczy w "Tańcu z Gwiazdami"! Jej historia jest poruszająca...

Nasze akcje
Trądzik - przyczyny i sposoby leczenia
PIELĘGNACJA

Trądzik – przyczyny i sposoby leczenia

Test premium Cameleo BB Anti Damage
FRYZURY

Test Redakcji: Keratynowa pielęgnacja włosów Cameleo BB

Gliss
FRYZURY

Jak dbać o włosy w zależności od ich typu i kondycji?

Pielęgnacja skóry jesienią
PIELĘGNACJA

Pielęgnacja skóry twarzy, dłoni i ciała jesienią – porady