Agnieszka Włodarczyk podczas relacji na InstaStories poruszyła temat wyprawki dla dziecka. Aktorka, która nie ukrywa, że lubi kupować dla siebie używane ubrania zdradziła, że wybrała się do jednego z popularnych sklepów i znalazła dla maleństwa świetne ciuszki w naprawdę niskich cenach. Agnieszka Włodarczyk porównała nawet swoje zdobycze z ubrankami znanych marek, które kosztowały majątek.

Reklama

Agnieszka Włodarczyk szykuje wyprawkę dla dziecka

Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś już wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Aktorka kilka miesięcy temu ogłosiła radosną nowinę i po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek, który dziś jest już naprawdę duży. Przyszła mama do tej pory nie zdradziła płci maleństwa, ale jak się okazuje rozpoczęła już przygotowania do narodzin.

Agnieszka Włodarczyk podczas relacji na InstaStores zdradziła swoim fanom, że ostatnio wybrała się na zakupy po ubranka dla dziecka. Okazuje się, że gwiazda kompletowała wyprawkę w jednym z tanich, popularnych sklepów. Agnieszka Włodarczyk nie ukrywa, że bała się o jakość ubranek, ale okazało się, że za grosze kupiła naprawdę świetne rzeczy.

Byłam dzisiej w jednym z takich tanich sklepów z rzeczami dla dzieci, który mi poleciłyście, gdzie śpioszki zamiast 200 złotych kosztują 15. I sprawdziłam, to wcale nie prawda, że w takich sklepach jest głównie chińszczyzna - chińszczyzna kojarzy mi się z tandetą, farbowanymi rzeczami, rakotwórczymi i innymi takimi- a nagle się okazuje, że są śpioszki z bawełny organicznej, normalnej, w normalnej cenie. 15 złotych takie śpioszki kosztują - powiedziała Agnieszka Włodarczyk.

Przyszła mama wyjaśniła później, że nie widzi nic złego w kupowaniu droższych ubranek.

Ja generalnie nie mam nic przeciwko kupowaniu drogich, fajnych jakościowo rzeczy natomiast myślę sobie- z tego co wy mówicie- dzieciaki czasami chodzą w tych rzeczach bardzo krótko więc... zalewają się zupkami, marchewkami i innymi rzeczami później więc nie ma sensu przepłacać. Oczywiście rzeczy na wyjście no to rzeczy na wyjście tak na co dzień myślę, że spokojnie można się zadowolić rzeczami właśnie z takiego Pepco, z Lidla, Tesco, z tych wszystkich takich sklepów - dodała.

Zgadzacie się z opinią przyszłej mamy? My zdecydowanie tak! Zobaczcie jakie śpioszki dla dziecka kupiła Agnieszka Włodarczyk. Aktorka porównała je z innym ubrankiem, które kosztowało 180 złotych.

Zobacz także

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk spodziewa się dziecka z partnerem młodszym o 8 lat: "Miałam 30 lat, myślałam że nic dobrego już mnie nie spotka"

Reklama

Agnieszka Włodarczyk pokazała ubranka dla dziecka. Aktorka zdradziła, że wybrała się ostatnio na zakupy do jednego z popularnych sklepów i kupiła rzeczy za niewielkie pieniądze. Przyszła mama porównała ubranka z popularnego sklepu z markowymi ubrankami.

Instagram agnieszkawlodarczykofficial
Reklama
Reklama
Reklama