Menu
Kosmetyki
Recenzje kosmetyków Dodaj kosmetyk Dodaj look Looki Wizażanek Marki Producenci
Klub recenzentki Nasze Akcje Akademia Wizaz.pl
Bourjois
Chcę testować
Vitapil
Chcę testować
Delia
Wyniki testu
Cantu
Chcę testować
Health Labs
Chcę testować
Kremy Vichy
Laureaci
Kosmetyki Cetaphil
Wyniki testu
krem Toleriane Dermallergo
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
AA
Laureaci
ziaja
Laureaci
iwostin
Laureaci
Biovax
Laureaci
Nivea Balsam
Laureaci
Ivostin
Laureaci
Kosmetyki NIVEA
Laureaci
Kosmetyki Mixa
Laureaci
Kosmetyki Batiste
Laureaci
Kosmetyki Cetaphil
Laureaci
Kosmetyki CeraVe
Laureaci
Agnieszka Kotońska z Gogglebox
Instagram/Agnieszka Kotońska
Newsy

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"?! Jest komentarz!

Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" aktualnie możemy podziwiać Sylwię Bombę z "Gogglebox". Czy w jej ślady pójdzie również Agnieszka Kotońska? Zobaczcie, co napisała sama zainteresowana!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" ostatnio odpowiadała na pytania od fanów, a jedno z nich dotyczyło udziału w programie "Taniec z gwiazdami"! Wygląda na to, że fanom bardzo spodobało się, że aktualnie jedna z ich ulubionych gwiazd "Gogglebox", Sylwia Bomba, walczy o kryształową kulę i chcieliby zobaczyć w tym programie kolejną bohaterkę tego show. Agnieszka Kotońska to również jedna z najbardziej barwnych postaci hitu TTV, dlatego jej udział w tanecznym programie na pewno przyciągnąłby przed telewizory grono widzów! 

Czy zatem Agnieszka Kotońska otrzymała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Czy sama chciałaby wziąć udział w tanecznej rywalizacji? Zobaczcie, czy jest szansa, że zobaczymy ją na  parkiecie Polsatu!

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pochwaliła się nowym zdjęciem z mężem. Fani: "Jak tata z córką"

Jak Agnieszka i Artur Kotońscy trafili do „Gogglebox”?

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o udziale w "Tańcu z gwiazdami"

Agnieszka Kotońska to uwielbiana przez tysiące widzów gwiazda "Gogglebox". Od kilku lat gwiazda hitu TTV razem z mężem Arturem i synem Dajanem dostarcza widzom niesamowitej rozrywki i ogromnej dawki dobrego humoru. Agnieszka Kotońska zdobyła również grono fanów po tym, jak udało jej się schudnąć ponad 30 kilogramów. Dziś dla wielu jest wzorem do naśladowania w kwestii odchudzania i dążenia do wymarzonego celu!

Agnieszka Kotońska pokazała długie brązowe włosy
agnieszkakotonska/Instagram

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" stylizuje się na księżniczkę. "Kogo pani chce nadal okłamywać?"

Popularność Agnieszki Kotońskiej jest ogromna - nic więc dziwnego, że fani mają nadzieję, że zobaczą gwiazdę "Gogglebox" w kolejnej odsłonie "Tańca z gwiazdami"! Jak wiadomo, w obecnie trwającej edycji o kryształową kulę walczy jej koleżanka z programu, Sylwia Bomba. Czy zatem jest szansa, że kolejna gwiazda "Gogglebox" wystąpi w tanecznym show?

- Bardzo chętnie obejrzałabym Panią w "Tańcu z gwiazdami". Czy była taka propozycja? Pozdrawiam - napisała jedna z fanek. 

Co na to Agnieszka Kotońska? Wygląda na to, że taka propozycja ze strony produkcji "Tańca z gwiazdami" jeszcze nie padła, jednak gdyby się pojawiła, to gwiazda "Gogglebox" chętnie by zatańczyła!

- Dziękuję bardzo. Jeśli taka propozycja od "Tańca z gwiazdami" będzie, to z miłą chęcią będę dla Was tańczyć. Lubię wyzwania, jeśli tylko coś będzie się szykować, na pewno Was poinformuję - odpowiedziała Agnieszka Kotońska. 

Agnieszka Kotońska z
Instagram/Agnieszka Kotońska

I co wy na to? Kibicowalibyście Agnieszce Kotońskiej z "Gogglebox", gdyby pojawiła się w "Tańcu z gwiazdami"? Jedno jest pewne - występy gwiazdy hitu TTV robiłyby prawdziwą furorę, a przy okazji nie zabrakłoby również dawki dobrego humoru!

Agnieszka Kotońska z
Instagram @agnieszkakotonska

Gogglebox
Instagram/Agnieszka Kotońska
Newsy
Poruszające wyznanie Agnieszki Kotońskiej. Gwiazda "Gogglebox" chciała mieć drugie dziecko. "Życie pisze różne scenariusze" 
Poruszające wyznanie Agnieszki Kotońskiej. Gwiazda "Gogglebox" chciała mieć drugie dziecko. "Życie pisze różne scenariusze" 

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" ostatnio na swoim InstaStory odpowiadała na pytania fanów. Jeden z nich postanowił zapytać, czy gwiazda hitu TTV myślała kiedyś o drugim dziecku. Odpowiedź bohaterki "Gogglebox" jest naprawdę poruszająca...  Zobacz także:   Wiemy, czym na co dzień zajmuje się Agnieszka Kotońska z „Gogglebox”. Tego się nie spodziewaliście Poruszające wyznanie Agnieszki Kotońskiej. Gwiazda "Gogglebox" chciała mieć drugie dziecko Agnieszka Kotońska od kilku lat jest jedną z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Razem ze swoim mężem Arturem i synem Dajanem stworzyła kultowe trio, które bawi widzów do łez. Fani uwielbiają oglądać tę trójkę, która w humorystyczny sposób komentuje popularne programy. Losy wspaniałej rodziny Kotońskich, fani programu śledzą również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Agnieszka Kotońska jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym zgromadziła grono wielbicieli, dlatego na bieżąco wiemy, co u niej słychać.  Ostatnio na InstaStory gwiazdy "Gogglebox", pojawiły się pytania od fanów, na które bohaterka hitu TTV postanowiła odpowiedzieć. Jedno z nich dotyczyło tego, czy Agnieszka Kotońska myślała kiedyś o drugim dziecku. Jak wiadomo, ona i jej mąż Artur mają tylko syna Dajana, którego bohaterka "Gogglebox" urodziła mając 16 lat. Z odpowiedzi Agnieszki Kotońskiej wynika, że bardzo chciała mieć kolejne dziecko, jednak z pewnym powodów, o których nie chce mówić, nie było jej to dane.  Nie było nam dane mieć więcej dzieci , dlatego mamy tylko jedno. Czasem tak bywa, że chcesz i niestety nie możesz mieć wszystkiego . Życie pisze różne sytuacje i scenariusze - napisała...

Gogglebox
Instagram/Agnieszka Kotońska
Newsy
Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" schudła 30 kilogramów, zmieniła styl i kolor włosów. A jak wyglądała przed metamorfozą? 
Mamy jej stare zdjęcia! Przeszła sporą metamorfozę!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" w ostatnich 2 latach przeszła naprawdę spektakularną metamorfozę! Gwiazda hitu TTV zmieniła się nie do poznania i oglądając jej zdjęcia sprzed lat ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba! Musicie zobaczyć jak zmieniła się Agnieszka Kotońska - mamy jej stare zdjęcia.  Zobacz także:   Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" poprawiła żuchwę i kości policzkowe? Na najnowszych zdjęciach ciężko ją rozpoznać! Agnieszka Kotońska przeszła niesamowitą metamorfozę! Jak wyglądała przed przejściem na dietę? Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem", to zdecydowanie jedna z największych gwiazd tego programu. Razem ze swoim mężem Arturem oraz synem Dajanem, bawią widzów do łez swoimi nietuzinkowymi i humorystycznymi tekstami, podczas komentowania popularnych programów telewizyjnych. Popularność Agnieszki Kotońskiej wzrosła jeszcze bardziej, gdy zdecydowała się przejść na dietę i wziąć za ćwiczenia. To, czego udało się dokonać bohaterce hitu TTV, jest naprawdę imponujące! Gwiazda "Gogglebox" porzuciła złe nawyki - odstawiła fast foody, słodycze i zaczęła zdrowo się odżywiać, a także wprowadziła do swojego życia ruch. Od tamtej pory Agnieszka Kotońska nie wyobraża sobie żyć inaczej, bo dzięki swojej pracy schudła ponad 30 kilogramów! Dodatkowo z jej głowy zniknął platynowy blond, a styl bohaterki hitu TTV jest teraz pełen klasy i elegancji.  Dziś Agnieszka Kotońska jest prawdziwą inspiracją w szczególności dla fanów, którzy również chcą zawalczyć o siebie. Gwiazda "Gogglebox" co chwila motywuje internautów do zdrowego odżywiania i ćwiczeń, aby Ci, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, mieli do tego dodatkową energię i czuli wsparcie z jej strony. ...

Czy Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” podda się operacji nosa? Gwiazda TTV odpowiedziała
Instagram @agnieszkakotonska
Newsy
Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" poprawiła żuchwę i kości policzkowe? Na najnowszych zdjęciach ciężko ją rozpoznać!
Czy gwiazda hitu TTV zdecydowała się na operację plastyczną?

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" nie przestaje zaskakiwać swoją metamorfozą! Jej najnowsze zdjęcia wzbudziły ogromne zainteresowanie fanek, a jedna z nich wprost zapytała, czy przypadkiem gwiazda hitu TTV nie skorzystała z zabiegów medycyny estetycznej! Oczywiście bohaterka "Gogglebox" nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Jaka jest prawda? Zobaczcie!  Zobacz także:   Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” w mega krótkiej mini. Fani ostro komentują „nie przystoi Pani ta długość” Agnieszka Kotońska skorzystała z zabiegów medycyny estetycznej?  Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" to jedna z największych gwiazd tego programu. Widzowie pokochali całą rodzinę Kotońskich, która już od kilku lat bawi nas swoimi nietuzinkowymi tekstami i żartami, podczas komentowania programów telewizyjnych. Trzeba przyznać, że ciężko sobie wyobrazić hit telewizji TTV bez ich udziału!  Ale Agnieszka Kotońska zyskała ogromną popularność nie tylko dzięki udziałowi w programie "Gogglebox", ale także dzięki swojej spektakularnej metamorfozie! Gwiazda hitu TTV schudła ponad 30 kilogramów, zmieniła styl, fryzurę i stała się prawdziwą inspiracją dla tysięcy fanów, którzy na bieżąco śledzą jej profil na Instagramie. Bohaterka "Gogglebox" jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu doskonale wiadomo, co u niej aktualnie się dzieje.  Ostatnio Agnieszka Kotońska dodała kilka zdjęć, które wzbudziły duże zainteresowanie fanów! Bohaterka "Gogglebox" wygląda na nich jak nastolatka i nieco inaczej niż zwykle. Jedna z fanek nabrała podejrzeń i zapytała wprost, czy przypadkiem gwiazda hitu TTV nie skorzystała z zabiegów medycyny estetycznej.  Miała pani...

Czym na co dzień zajmuje się Agnieszka Kotońska z „Gogglebox”?
Styl życia
Wiemy, czym na co dzień zajmuje się Agnieszka Kotońska z „Gogglebox”. Tego się nie spodziewaliście
Nie tylko „Gogglebox”! Wiemy, jak wygląda praca gwiazdy TTV Agnieszki Kotońskiej.

Agnieszka Kotońska zdobyła sławę dzięki udziałowi w „Gogglebox. Przed telewizorem”, gdzie na antenie TTV w towarzystwie ukochanego męża Artura i syna Dajana na żywo komentuje wybrane programy telewizyjne, jak talent show, seriale, paradokumenty, czy programy rozrywkowe. Jak się okazuje występy w telewizji nie są jedynym źródłem utrzymania Kotońskiej. Czym na co dzień zajmuje się zarażająca widzów swoją energią i poczuciem humoru gwiazda TTV? Czym na co dzień zajmuje się Agnieszka Kotońska z „Gogglebox”? Wcale nie fotografia, jak Sylwia Bomba , sztuka makijażu, jak Ewa Mrozowska , czy prowadzenie butiku, jak znane z „Królowych życia”  - Dagmara Kaźmierska czy Iza  Macudzińska .  Agnieszka z „Gogglebox” ma inne, równie dochodowe zajęcie, które, co ciekawe, jest dla niej pasją. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska) Sty 6, 2020 o 11:51 PST Kotońska przyznała, że nie musi zajmować się typową zawodową pracą, ponieważ doskonale spełnia się w prowadzeniu domu i poświęcaniu swojej uwagi rodzinie. Ja siedzę w domu – mówiła w rozmowie z TTV Agnieszka Kotońska. Piorę, sprzątam… to, co każda „matka Polka”, babcia, żona wykonuje w domu – dodała. Co więc, poza udziałem w „Gogglebox” stanowi jej główne źródło dochodu? Gwiazda TTV przyznała, że dzięki swojej rozpoznawalności ma możliwość zarabiana za pośrednictwem Instagrama . Jest jeszcze Instagram. Dbam o moich fanów, traktuje to już jako pracę, bo już coraz więcej mam tych fanów u siebie na Instagramie, więc muszę się opiekować nimi, jak moimi dziećmi – dodała. Agnieszkę  na Instagramie śledzi już ponad 244 tysięcy fanów , a ich liczba stale rośnie. Dodatkowo rozpoznawalność nie tylko w telewizji,...

Nasze akcje
Pielęgnacja włosów
FRYZURY

Quiz: Sprawdź, ile wiesz na temat pielęgnacji włosów

Trądzik - przyczyny i sposoby leczenia
PIELĘGNACJA

Trądzik – przyczyny i sposoby leczenia

Gliss
FRYZURY

Jak dbać o włosy w zależności od ich typu i kondycji?

Pielęgnacja skóry jesienią
PIELĘGNACJA

Pielęgnacja skóry twarzy, dłoni i ciała jesienią – porady