Małgorzata Rozenek zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Jak się jednak okazuje, ten wybór stacji nie wszystkim widzom przypadł do gustu. A co sądzi o nim jedna z głównych komentatorek TTV, Agnieszka Kotońska, która w "Gogglebox. Przed telewizorem" od lat ocenia telewizyjną rzeczywistość?

Reklama

Agnieszka Kotońska o debiucie Małgorzaty Rozenek w "Dzień Dobry TVN"

W życiu celebrytki znanej z formatu "Gogglebox. Przed Telewizorem" naprawdę dużo się dzieje. Wakacje były dla niej intensywnym okresem, w którym poświęcała się głównie pracy zawodowej na planie "99 - Gra o wszystko". Ostatnio natomiast Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zadebiutowała na ściance TVN. To właśnie wtedy nasza reporterka miała okazję zadać jej kilka pytań. Jedno z nich dotyczyło Małgorzaty Rozenek-Majdan. Wówczas okazało się, że nowa prowadząca "Dzień dobry TVN" jest wielką inspiracją dla gwiazdy TTV - i to na wielu, życiowych płaszczyznach:

- No kibicuje tej kobiecie. Po prostu uwielbiam ją. Obserwuję ją na Instagramie. Patrzę teraz, jak ona ćwiczy, jak ona się zmienia, jak ona wychowuje tych synów (...)

Zobacz także: Agnieszka Kotońska pokazała się w nowej odsłonie! Fani: „Jak nastolatka”

Okazuje się także, że w kwestii zawodowej Agnieszka Kotońska trzyma kciuki za swoją koleżankę ze stacji:

- Trzymam bardzo mocno za cnią kciuki. Chce żeby kobieta frunęła, jak najwyżej. Z całego serca jej gratuluje i z całego serca chce żeby bardzo długo została tutaj w stacji
Reklama

Agnieszka Kotońska doszukała się także w swojej idolce pewnego podobieństwa. Jeśli chcecie się dowiedzieć o co chodzi, koniecznie obejrzyjcie wywiad naszej reporterki z gwiazdą "Gogglebox"!

Zobacz także
Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama