tonik bielenda professional
Chcę testować
Tonik Loreal Paris
Chcę testować
Produkty Inveo
Wyniki testu
farba garnier
Chcę testować
booster vichy
Chcę testować
kosmetyki yumi
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Wyniki testu
produkty pierre fabre oral care
Laureaci
produkty latopic
Laureaci
kosmetyki sylveco
Laureaci
kosmetyki miya cosmetics
Laureaci
krem nivea
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
Agnieszka Kaczorowska z córką na plaży
Instagram@agakaczor
Newsy

Agnieszka Kaczorowska krytykuje wychowywanie dzieci przez babcie? Internauci: "Ta wypowiedź krzywdzi wiele mam"

Agnieszka Kaczorowska wspomina, że ona i jej mąż zdecydowali się na dziecko świadomie, a nie po to, aby wychowywało się z babcią czy opiekunką. Tym samy gwiazda włożyła dosłownie kij w mrowisko...

Agnieszka Kaczorowska ponownie podpadła obserwującym ją na Instagramie rodzicom. Tym razem poruszyła bardzo wrażliwy temat, jakim jest wychowywanie dziecka i spełnianie się w roli rodzica z jednoczesnym powrotem do pracy.

Dlaczego Agnieszka i Artur Kotońscy z „Gogglebox. Przed telewizorem” nazwali syna Dajan?

Agnieszka Kaczorowska uczy jak być dobrym rodzicem

W ostatnim czasie Agnieszka Kaczorowska coraz częściej porusza rodzicielskie tematy. Pisze o wychowywaniu dziecka, o publikowaniu jego roznegliżowanych zdjęć w sieci. Jej wypowiedzi często są dość kontrowersyjne, co wielokrotnie było powodem do zaciekłych wręcz dyskusji matek w komentarzach pod jej zdjęciami.

Tym razem również nie obyło się bez potyczek słownych. Wszystko przez dość niefortunnie przekazaną myśl...

Dla jednych to będzie miesiąc po porodzie, a dla innych dwa lata, a dla innych tą pracą jest tylko i AŻ bycie mamą i tak też jest OK. Nie ma schematu, nie ma czegoś bardziej lub mniej odpowiedniego. Jest wolność wyboru… Jestem ogromną szczęściarą, że mogę pracować tak, aby być mamą OBECNĄ w życiu mojej córeczki. Świadomie zdecydowaliśmy się na dziecko, bardzo tego pragnęliśmy. Nie po to, aby wychowywało się z babcią czy opiekunką (...) - pisze Agnieszka Kaczorowska. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Wielu internautów przyznało rację tancerce - nie każda świeżo upieczona mama musi od razu iść do pracy. Bardzo ważne jest poświęcenie dziecku czasu w pierwszych miesiącach jego życia. Inni jednak są zdania, że Agnieszka Kaczorowska ma zdecydowanie większe możliwości wychowawcze i zarobkowe niż przeciętni rodzice. Oliwy do ognia dolewają kolejne opisy idealnego rodzicielstwa Agnieszki i Macieja

(...) mój mąż tak samo jest obecny i wychowuje naszą córkę. On tez postawił na zmiany. Oboje podejmujemy się projektów, które pozwalają nam być rodzicami. Rodzicami nie tylko wracającymi na kąpiel wieczorną, ale zaangażowanymi w pełny rozwój naszego Skarba. Z pewnych rzeczy rezygnujemy, dokonujemy wyboru. Mamy takie możliwości i zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mają… - kontynuuje Agnieszka Kaczorowska. 

Jedna z obserwatorek w dosadny sposób skomentowała myśl tancerki. Zwróciła uwagę na to, że pisanie o świadomej decyzji stania się rodzicem i niepodrzucanie dziecka babci czy opiekunce "krzywdzi wiele mam, które chcą wrócić do pracy, rozwijać się zawodowo i nie mają możliwości dostosować swojego harmonogramu pracy.".

Z jednej strony pisze Pani o wolności wyboru, własnych decyzjach, właściwym czasie, a z zacytowanej wypowiedzi wynika, ze ludzie ,"zmuszeni" ze skorzystania z czyjejś pomocy może w ogóle nie powinni według Pani decydować się na dzieci? Myśli Pani, że ich decyzje nie są świadome? Na pewno są trudniejsze i bardziej świadome, przemyślane niż się wielu osobom wydaje. P. S. Dobra opiekunka to skarb, mogą się od niej uczyć i dzieci i rodzice, którzy na prawdę wystarczająco uczestniczą w wychowaniu dziecka, mimo, ze Pani chyba sądzi inaczej - dodaje sfrustrowana obserwatorka.

Inna matka zwróciła z kolei uwagę na to, że Agnieszka Kaczorowska urodziła dopiero jedno dziecko, które nadal jest jeszcze malutkie, a stara się uczyć innych, jak być dobrą matką. Według niej zdecydowanie brakuje w tym wszystkim pouczaniu doświadczenia, którego z kolei pod dostatkiem mają w rodzinie.

Z całym szacunkiem, ale nasze matki i babki, które wychowywały piątkę, czwórkę dzieci – od nich to ja mogę brać lekcję i słuchać mądrych rad. A poza tym nic nowego w tym poście nie jest napisane. To raczej każda matka wie i czuje. Każda kocha swoje dzieci i chce dla nich jak najlepiej. Na takie tematy zapraszam za 20, 30 lat. Wtedy może prawic Pani swoje mądrości na temat macierzyństwa IDEALNEGO - pisze obserwatorka.

Mimo takich komentarzy tancerka postępuje zgodnie z własnymi przekonaniami i sumieniem. Podejmuje decyzje kierując się własnymi wartościami oraz priorytetami. W taki też sposób przekazuje innym swoje przemyślenia dotyczące rodzicielstwa.

Kto w tym sporze ma waszym zdaniem rację?

Agnieszka Kaczorowska z córką
Instragramk@agakaczor
Newsy
Agnieszka Kaczorowska krytykuje inne matki: "Czy rodzice nie myślą o konsekwencjach?"
Agnieszka Kaczorowska odniosła się do roznegliżowanych zdjęć dzieci, które publikują ich rodzice. Skrytykowała ich zachowanie, ale sama też padła ofiarą hejterów.

Agnieszka Kaczorowska jest przerażona zachowaniem niektórych rodziców . Zarzuca im nieodpowiedzialność ze względu na zdjęcia dzieci, które publikują. Przyznała, że nie rozumie chwalenia się w sieci zdjęciem dziecka ubranego tylko w pieluszkę . Mimo że temat jest bardzo ważny, internauci niestety nie szczędzili jej gorzkich słów... Ja rozumiem, że jest lato, mamy upały. Natomiast gdzie poszanowanie intymności Maluszków? (...) Dziś zadaję sobie pytanie czy rodzice wstawiający zdjęcia prawie nagich dzieci nie myślą o konsekwencjach? W internecie nic nie ginie, a jak ktoś nie ma prywatnego profilu to już w ogóle... Przecież takie zdjęcie może być bez Waszej zgody, fakt - bezprawnie, ale dalej - WYKORZYSTANE w bardzo rożny sposób przez złych ludzi. (...) - pisze na Instagramie wzburzona Agnieszka Kaczorowska. Agnieszka Kaczorowska o zdjęciach dzieci w internecie Krótko po narodzinach córki, Emilki , Agnieszka Kaczorowska zapowiedziała, że ze względów bezpieczeństwa ani ona, ani jej mąż nie mają zamiaru pokazywać twarzy dziewczynki w mediach społecznościowych.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) Sie 9, 2020 o 5:50 PDT Mimo że Emilka bardzo często pojawia się na Instagramie tancerki, zawsze pozuje tyłem do aparatu. Tancerka zwróciła się do rodziców, którzy publikują prawie nagie zdjęcia swoich dzieci .  Mam poczucie ze od urodzenia powinniśmy uczyć dziecka granic. Tych intymnych również....

Agnieszka Kaczorowska już planuje drugie dziecko? Dodała wymowny komentarz
Styl życia
Agnieszka Kaczorowska już planuje drugie dziecko? Dodała wymowny komentarz
Pół roku po porodzie Agnieszka Kaczorowska przyznała, że w jej życiu na pewno pojawi się drugie dziecko. Kiedy planuje zajść w ciążę?

Agnieszka Kaczorowska ma już plan na drugie dziecko? Tak wynika z ostatniej wypowiedzi aktorki! Agnieszka Kaczorowska ostatnio zaskakiwała nas tempem wydarzeń w jej życiu. Najpierw niespodziewane zaręczyny z Maciejem Pelą , później szybki ślub Agnieszki i Macieja we Włoszech , a na koniec nowina o tym, że spodziewa się dziecka - i to wszystko wydarzyło się w ciągu jednego roku ! Od początku było wiadomo, że po porodzie szybko wróci do pracy. Nikt jednak nie przypuszczał, że kilka miesięcy po narodzinach Emilki pojawi się myśl o...  drugim dziecku . Agnieszka Kaczorowska planuje drugie dziecko? Aktora jest bardzo aktywna na Instagramie i bardzo często dzieli się tutaj informacjami z życia prywatnego . Niedawno na jej InstaStories pojawił się przegląd ubranek dla dzieci , na który jej fani żywo zareagowali. W wiadomościach prywatnych nieustannie dopytywali czy Agnieszka Kaczorowska ma zamiar sprzedawać ubranka, z których jej córeczka już wyrosła. Odpowiedź mogła niektórych bardzo zaskoczyć.  Zdjęcie: Screen z InstaStories na Instagram.com/agakaczor Agnieszka Kaczorowska przyznała, że na razie nie planuje tego robić, ponieważ chce  powiększyć rodzinę . Jak to określiła,odkłada ubranka, z których wyrosła jej córka Emilka, bo kiedyś przyjdzie czas na drugie maleństwo. Co jeśli okaże się, że to chłopak? Dopiero wtedy Kaczorowska zacznie się zastanawiać, co zrobić z dziecięcymi ciuszkami po dziewczynce .  Gwiazda bardzo często wspominała, że marzy o gromadce dzieci . Również z tego powodu ona i jej mąż, Maciej Pela, postanowili wprowadzić się do większego mieszkania. Jak szybko Emilka może się spodziewać rodzeństwa? Na razie Agnieszka Kaczorowska skupia się na wychowaniu córeczki - ostatnio aktorka emocjonowała się rozszerzaniem diety Emilki. Jej dziecko bedzie karmione tak jak synek księżnej Meghan ! Na kolejne dziecko przyjdzie chyba jednk poczekać :)....

Agnieszka Kaczorowska wywołała burzę na Instagramie
Instagram@agakaczor
Newsy
Fanka ostro o Agnieszce Kaczorowskiej: "Jesteś tak ślepo w siebie zapatrzona, jesteś narcyzem"
Na profilu instagramowym Kaczorowskiej wybuchła prawdziwa wojna. Wszystko za sprawą wywiadu, jakiego aktorka udzieliła tygodnikowi "Wprost". W komentarzach internauci nie pozostawili na Agnieszce suchej nitki.

Agnieszka Kaczorowska postanowiła opublikować na swoim profilu fragmenty rozmowy z dziennikarzem gazety. Nie spodziewała się, że jej wypowiedzi wywołają taką falę hejtu. W dyskusji z fanami nie zabrakło ostrych słów: "O  cukier proś mężulka, a nie nas ", "Proponuję zjeść snickersa" - to tylko nieliczne z nich.  Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki Z opublikowanych fragmentów dowiadujemy się, że prywatnie Agnieszka jest zupełnie inną osobą, niż kreują ją media. To, co udostępnia na swoim profilu jest tylko niewielką częścią jej życia i podobnie postępuje każdy z nas. Jedyne osoby, które całkowicie znają Kaczorowską to jej najbliższa rodzina i mąż. Po opublikowaniu fragmentów aktorka zachęca do przeczytania całego wywiadu i ostro uderza w dziennikarzy. Zachęcam do przeczytania CAŁOŚCI, gdyż na pewno znajdą się dziennikarskie hieny, które powyjmują zdania z kontekstu, aby sobie na niezwykle „ambitnych” portalach, które jedynie tworzą przestrzeń do hejtu, szargać moje nazwisko. Na szczęście są prawnicy, jest instytucja sądu. Z tym należy walczyć - czytamy. Niestety, ostatnie poczynania Kaczorowskiej i post o modzie na brzydotę wzbudziły wiele negatywnych reakcji wśród fanów. I chociaż niebawem przyjdzie na świat jej drugie dziecko , internauci także tym razem postanowili nie oszczędzać młodej mamy. Ja w ogóle uważam, że bardzo trudno dać się poznać w świecie mediów. I najczęściej mam tak, że jak ktoś mnie poznaje w świecie rzeczywistym, to jest mną miło zaskoczony. I to jest super, lepiej w tę stronę (śmiech). No ale to bardzo daje do myślenia, że może w tym świecie mediów trzeba coś pozmieniać. A z drugiej strony dać się poznać jest ciężkie nawet w świecie rzeczywistym. Potrzeba czasu i możliwości. Jedyne osoby,...

Doda ostro komentuje szczepienie dzieci
Styl życia
Doda zajęła stanowisko w sprawie szczepienia dzieci. Takich słów po niej nikt się nie spodziewał!
Na Facebooku znanego blogera rozgorzała burza. Zwolennicy i przeciwnicy szczepień nie przestają przepychać się w swojej argumentacji. Głos zabrała także Doda. Co myśli o szczepieniu najmłodszych?

Na profilu dziennikarza i blogera Piotra Grabarczyka, znanego jako Grabari zawrzało. Jego budzący emocje wpis na temat szczepień najmłodszych jak dotąd ma już ponad sto komentarzy, a w dyskusję włączyła się nawet znana z ostrego języka i śmiałych przekonań Doda . Jak piosenkarka ocenia ideę szczepień dzieci? Doda o szczepionkach Na facebookowym profilu dziennikarza znajdziemy krótki opis sytuacji, której był świadkiem: Polska, 2018. Miejski autobus w Warszawie. Rozmawia dwóch panów koło pięćdziesiątki. Temat: szczepionki. "Dla mnie szczepionki to trucizna. Jak mi Żyd pokaże, że szczepi swoje dziecko tymi szczepionkami, to może uwierzę. Bo to przecież wszystko żydowskie koncerny. Tak samo niemieckie. Dla siebie produkują w dobrej jakości, nam dają jakiś szrot. Widziałem ostatnio, że na czekoladzie i czipsach oszukują." Żałuję trochę, że siedzę teraz w 517, a nie w samolocie do normalnego kraju – pisze Grabarczyk. Komentarz Grabariego natychmiast wywołał wśród jego fanów ostrą dyskusję. Część internautów poparło stanowisko antyszczepieniowców dopatrując się spisków uknutych przez koncerny farmaceutyczne . Część optowała za szczepieniami powołując się na specjalistów. Jak widać dyskusja wzbudziła tak wielkie emocje, że postanowiła do niej dołączyć także Doda. Według piosenkarki szczepionki, to zwykła „ściema”. Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) Sie 6, 2018 o 12:35 PDT Grabarczyk natychmiast odbił piłeczkę i starał się ukrócić dyskusję na temat szkodliwości szczepień i nakierować ją na antysemicki wydźwięk wypowiedzi cytowanego przez siebie wcześniej mężczyzny. W wypowiedzi tego pana najmniej chodziło o szczepionki niestety – pisze Grabarczyk.  A co do samych szczepionek to nie zgodzę się, że ściema, ale nie mam wykształcenia, żeby wchodzić w jakieś bardziej...

Nasze akcje
akademia-bielenda-professional
PIELĘGNACJA

Weź udział w kursie Wizaz.pl x Bielenda Professional!

Sera BEAUTY.lab Miya Cosmetics
PIELĘGNACJA

Test redakcji: Serum BEUATY.lab do różnych potrzeb skóry

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek