klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z partnerką i synem
Instagram @adam_nie_officjal
Newsy

Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z partnerką i synem: „kocham ile tylko sił”

Adam Miciak, jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników hitu TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z synkiem i nową partnerką. Fani zachwyceni.
Urszula Jagłowska
wrzesień 08, 2020

Pomimo iż od zakończenia 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” minęły już niemal cztery miesiące, emocje związane z hitem TVN i jego uczestnikami nadal są niezwykle żywe. Ogromnym zainteresowaniem internautów cieszą się szykujący się do ślubu kościelnego Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik, jak również świeżo upieczeni rodzice Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta, którzy pod koniec maja przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka. I choć w przypadku tych par budzący kontrowersje społeczny eksperyment TVN polegający na zaaranżowaniu ślubów zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych okazał się być strzałem w dziesiątkę, to dla jednej z nich zakończył się fiaskiem, rozczarowaniem i krzywdzącym medialnym sporem. Mowa o Joannie Lazar i Adamie Miciaku.  Telewizyjny mąż, pomimo starań dziewczyny, od pierwszych chwil pałał do niej niechęcią, dystansował się od niej i publicznie wyśmiewał wiek żony, a w wielkim finale zadał jej cios poniżej pasa. Mężczyzna nie tylko bez podania  powodu  zażądał rozwodu, ale również obraził ekspertów programu odpowiedzialnych za dobór jego partnerki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film)

Jak się jednak okazuje, choć byli telewizyjni małżonkowie nie odnaleźli miłości na oczach milionów widzów, to udział w show TVN pomógł im odnaleźć swoje bratnie dusze poza kamerami. Joanna związała się z tajemniczym przystojniakiem, z kolei Adam nie tylko odnalazł miłość swojego życia, ale też niedługo po zakończeniu emisji show ogłosił światu, że został ojcem. Niestety radość mężczyzny starła się z medialną nagonką i hejtem internautów, którzy zarzucali mu, iż wykorzystał Asię i udział w programie, by zyskać sławę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal)

Teraz, gdy od ogłoszenia światu radosnej nowiny minęło już kilka miesięcy, Miciak opublikował w sieci urocze zdjęcie z maluszkiem i nową ukochaną.

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” szczerze o dziecku Adama: „wiedziałam o tym wcześniej”

Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z partnerką i synem

Choć wielu sympatyków „Ślubu od pierwszego wejrzenia” bardzo szybko znienawidziło Adama za sprawą jego zachowania w hicie TVN, chłopak, w przeciwieństwie do byłej żony, postanowił wycofać się z mediów i pilnie strzec swojej prywatności. Jak się jednak okazuje, od czasu do czasu Adam nie pozwala o sobie zapomnieć i publikuje wymowne posty, będące pożywką dla hejterów. Mężczyzna jakiś czas temu pokazał twarz nowej partnerki, a teraz zdecydował się na opublikowanie uroczego rodzinnego zdjęcia w towarzystwie synka i jego mamy.

Z każdym dniem, szczęście rośnie coraz bardziej. Z każdym dniem kocham coraz bardziej. Z każdym dniem przekonuje się, że bycie tata to niezapomniana przygoda, która się nie kończy. To wiele wyzwań, wyrzeczeń i obowiązków, które są wynagradzane najważniejszym...uśmiechem mojego Szkraba. Kocham ile tylko sił – napisał Adam

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal)

Co ciekawe tym razem reakcja internautów była zgoła inna niż w przypadku pokazania twarzy nowej ukochanej Adama. Zamiast niewybrednych, nienawistnych komentarzy, pod zdjęciem celebryty pojawiło się wiele ciepłych słów.

Cudowne zdjęcie, cudowne słowa, dużo szczęście dla Was.

Dużo zdrówka dla was, dużo szczęścia i miłości.

Super zdjęcie – pisali fani.

A co wy sądzicie o tym zdjęciu? Też cieszycie się, że Adam wreszcie jest zakochany?

Komentarze
Ślub od pierwszego wejrzenia:Asia już planuje kolejny ślub. Znamy szczegóły
Newsy Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ponownie wyjdzie za mąż! Jak będzie wyglądała uroczystość?
Po raniących upokorzeniach ze strony telewizyjnego męża, Joanna Lazar z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie odnalazła miłość. Teraz zdradziła, jak będzie wyglądał jak kolejny ślub. Czegoś takiego nikt się po niej nie spodziewał.
Urszula Jagłowska
lipiec 13, 2020

Joanna Lazar jest jedyną z uczestniczek ostatniej, 4. edycji  „Ślubu od pierwszego wejrzenia” , która w programie nie znalazła miłości. Co więcej społeczny eksperyment TVN, naraził ją nie tylko na stres, ale liczne upokorzenia ze strony telewizyjnego małżonka, który nie tylko od początku show dystansował się od niej i traktował ją  oschle, ale też  wyśmiewał wiek żony , a  w wielkim finale zadał jej cios poniżej pasa . Adam Miciak nie tylko bez podania żadnego powodu  zażądał rozwodu, ale również obraził ekspertów programu odpowiedzialnych za przeprowadzenie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, mających na celu jak najlepsze dopasowanie do siebie zupełnie obcych sobie osób, które mają wziąć ze sobą aranżowany ślub. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT To jeszcze nie wszystko. Po zakończeniu emisji programu  Adam ogłosił światu, że ma nową ukochaną , a niedługo po tym przyznał, że  został ojcem . Okazuje się, że również Joasia postanowiła grubą kreską oddzielić się od przeszłości. Dziewczyna nie tylko  postanowiła sprzedać swoją suknię ślubną , ale również przyznała, że  odnalazła bratnią duszę .  To jednak nie koniec rewelacji. Asia już wie, jak będzie wyglądać jej kolejny ślub. Zobacz także:  Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” szczerze o kulisach programu. Od początku planował rozwód Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już planuje kolejny ślub Joanna Lazar   już na początku „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie miała łatwo. Dziewczyna nie tylko  nie mogła liczyć na wsparcie rodziny , ale również zderzyła się z ogromną niechęcią ze strony swojego telewizyjnego małżonka. Brak rozmów, obojętność i...

Przeczytaj
Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam pokazał twarz swojej ukochanej
Newsy Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał twarz swojej ukochanej: „dla niej wszystko”
Adam Miciak, jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników w historii „Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazał twarz swojej ukochanej. Ładniejsza od jego telewizyjnej żony?
Urszula Jagłowska
lipiec 28, 2020

Pomimo iż od zakończenia 4. edycji  „Ślubu od pierwszego wejrzenia”  minęły już niemal trzy miesiące, emocje związane z hitem TVN i jego uczestnikami nadal nie opadły. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się  Oliwia Ciesiółka  i  Łukasz Kuchta , którzy  niedawno zostali rodzicami , jak również planujący ślub kościelny  Agnieszka Łyczakowska  i  Wojtek Janik . Niestety, nie dla wszystkich par tego sezonu eksperyment społeczny TVN, polegający na zaaranżowaniu ślubu zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, był strzałem w dziesiątkę. Mowa o Joannie Lazar i Adamie Miciaku, którzy byli niezaprzeczalnie byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w historii „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT Po dystansowaniu się od telewizyjnej żony, krytykowaniu jej na wizji, wyśmiewaniu wieku kobiety , podważaniu decyzji ekspertów dotyczącej doboru partnerki i skandalicznym zachowaniu mężczyzny podczas wielkiego finału show,  Adam oznajmił światu, że już ma nową ukochaną . To jednak nie koniec rewelacji! Niedługo po zakończeniu emisji 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z udziałem Asi i Adama, budzący wiele skrajnych emocji uczestnik hitu TVN obwieścił, że  został ojcem . Do tej pory Adam pozostawał bardzo tajemniczy to pokazując jedynie plecy swojej partnerki, to tył główki pierworodnego synka, motywując swoją decyzję tym, że pragnie pozostawić swoje prywatne życie z dala od świateł fleszy. Nic więc dziwnego, że jego najnowszy post zelektryzował internautów. Adam pokazał twarz swojej ukochanej. Wyświetl ten post na Instagramie....

Przeczytaj
Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam od początku show planował rozwód
Newsy Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” szczerze o kulisach programu. Od początku planował rozwód
Adam Miciak to jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Po burzliwym rozstaniu z telewizyjną małżonką mężczyzna zdradza kolejne szczegóły show. Okazuje się, że rozwód planował już od samego początku. Asia o tym wiedziała?
Urszula Jagłowska
lipiec 13, 2020

Pomimo iż od zakończenia 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” minęły już niemal dwa miesiące, emocje związane z hitem TVN i jego uczestnikami nadal nie opadły. I choć ogromnym zainteresowaniem cieszą się Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta , którzy niedawno zostali rodzicami , czy planujący ślub kościelny Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik , to od niedawna oczy wszystkich skupione są na Joannie Lazar i Adamie Miciaku, którzy od początku programu byli uznawani za jednych z najbardziej kontrowersyjnych i negatywnie zastawionych do siebie małżonków w historii show. Już od momentu poznania się na ślubnym kobiercu para dystansowała się do siebie i nie mogła odnaleźć wspólnego języka. Co więcej, Adam od pierwszych chwil nie akceptował wieku małżonki ,  z kolei   pozbawiona wsparcia ze strony rodziny Asia , nie umiała poradzić sobie z presją otoczenia oraz nową sytuacją, w jakiej się znalazła. Brak rozmów i obojętność jaką okazywali sobie małżonkowie sprawiły, że pomimo dobrych chęci kobiety, Adam odsunął się od niej, a  w wielkim finale zadał małżonce cios poniżej pasa . Okłamał ją i zażądał rozwodu nie podając powodu swojej decyzji. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Maj 22, 2020 o 11:33 PDT By tego było mało, tuż po zakończeniu programu mężczyzna pokazał światu swoją nową ukochaną , a niedługo potem ogłosił, że został ojcem . Publiczne upokarzanie Asi, podważanie decyzji ekspertów TVN co do wyboru telewizyjnej małżonki i rewelacje związane z nową partnerką Adama sprawiły, że sympatycy programu  nadal mają za złe mężczyźnie to, jak potraktował Joasię. Teraz Miciack wreszcie postanowił przerwać milczenie. Nie tylko zdradził kulisy show, ale też wyznał, jakie relacje...

Przeczytaj
Ślub od pierwszego wejrzenia: fani hejtują Wojtka za zdjęcie na Instagramie
Newsy Fala hejtu spadła na Wojtka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, a wszystko przez na pozór niewinne zdjęcie
Wystarczył jeden post, by na instagramowym profilu Wojtka Janika z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zawrzało. Zobaczcie, co tak rozjuszyło fanów. Chłopak rzeczywiście posunął się za daleko?
Urszula Jagłowska
lipiec 10, 2020

Wojtek Janik zyskał sławę dzięki udziałowi w 4. edycji kontrowersyjnego show „Ślub od pierwszego wejrzenia” , gdzie na podstawie szeroko zakrojonych psychologicznych i antropologicznych badań został dopasowany do zupełnie obcej sobie kobiety, Agnieszki Łyczakowskiej, którą poznał dopiero stając z nią na ślubnym kobiercu. Co ciekawe, dzięki pozytywnemu nastawieniu, otwartości i idealnym dopasowaniu charakteru uczestników społecznego eksperymentu TVN, para szybko zyskała sympatię wśród widzów i została uznana za jedno z najsympatyczniejszych małżeństw w historii programu. Zdjęcie: Instagram To jeszcze nie wszystko! Teraz, gdy od zakończenia emisji show z udziałem Agnieszki i Wojtka minęły już prawie dwa miesiące, para nadal nie daje o sobie zapomnieć. Zakochani nie tylko ogłosili, że planują ślub kościelny, ale też z rozmysłem zdradzają fanom kolejne szczegóły ze swojego życia, jak to, w jaki sposób Wojtek oświadczył się Agnieszce , czy w jakich strojach powiedzą sobie sakramentalne „tak” . Co więcej małżonkowie są również niezwykle aktywni w mediach społecznościowych, gdzie niedawno kobieta podzieliła się z internautami intymnymi zdjęciami w towarzystwie męża. To właśnie ekspresowa kariera za sprawą kontrowersyjnego hitu TVN, uruchomienie kanału na platformie YouTube oraz prężne prowadzenie instagramowych kont, gdzie Agnieszka obserwowana jest przez ponad 174 tys. osób , a Wojtek przez ponad 154 tys. osób sprawiły, że małżeństwo na dobre zaczęło czerpać korzyści ze swoich pięć minut sławy. Niestety, jedno z ostatnich zdjęć mężczyzny mocno wzburzyło jego fanów. Wojtek rzeczywiście przesadził? Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” krytykowany za zdjęcie na Instagramie Odkąd Agnieszka i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zyskali popularność, postanowili pójść w ślady innych celebrytów, którzy wybili...

Przeczytaj