klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z partnerką i synem
Instagram @adam_nie_officjal
Newsy

Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z partnerką i synem: „kocham ile tylko sił”

Adam Miciak, jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników hitu TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z synkiem i nową partnerką. Fani zachwyceni.
Urszula Jagłowska
wrzesień 08, 2020

Pomimo iż od zakończenia 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” minęły już niemal cztery miesiące, emocje związane z hitem TVN i jego uczestnikami nadal są niezwykle żywe. Ogromnym zainteresowaniem internautów cieszą się szykujący się do ślubu kościelnego Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik, jak również świeżo upieczeni rodzice Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta, którzy pod koniec maja przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka. I choć w przypadku tych par budzący kontrowersje społeczny eksperyment TVN polegający na zaaranżowaniu ślubów zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych okazał się być strzałem w dziesiątkę, to dla jednej z nich zakończył się fiaskiem, rozczarowaniem i krzywdzącym medialnym sporem. Mowa o Joannie Lazar i Adamie Miciaku.  Telewizyjny mąż, pomimo starań dziewczyny, od pierwszych chwil pałał do niej niechęcią, dystansował się od niej i publicznie wyśmiewał wiek żony, a w wielkim finale zadał jej cios poniżej pasa. Mężczyzna nie tylko bez podania  powodu  zażądał rozwodu, ale również obraził ekspertów programu odpowiedzialnych za dobór jego partnerki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film)

Jak się jednak okazuje, choć byli telewizyjni małżonkowie nie odnaleźli miłości na oczach milionów widzów, to udział w show TVN pomógł im odnaleźć swoje bratnie dusze poza kamerami. Joanna związała się z tajemniczym przystojniakiem, z kolei Adam nie tylko odnalazł miłość swojego życia, ale też niedługo po zakończeniu emisji show ogłosił światu, że został ojcem. Niestety radość mężczyzny starła się z medialną nagonką i hejtem internautów, którzy zarzucali mu, iż wykorzystał Asię i udział w programie, by zyskać sławę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal)

Teraz, gdy od ogłoszenia światu radosnej nowiny minęło już kilka miesięcy, Miciak opublikował w sieci urocze zdjęcie z maluszkiem i nową ukochaną.

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” szczerze o dziecku Adama: „wiedziałam o tym wcześniej”

Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z partnerką i synem

Choć wielu sympatyków „Ślubu od pierwszego wejrzenia” bardzo szybko znienawidziło Adama za sprawą jego zachowania w hicie TVN, chłopak, w przeciwieństwie do byłej żony, postanowił wycofać się z mediów i pilnie strzec swojej prywatności. Jak się jednak okazuje, od czasu do czasu Adam nie pozwala o sobie zapomnieć i publikuje wymowne posty, będące pożywką dla hejterów. Mężczyzna jakiś czas temu pokazał twarz nowej partnerki, a teraz zdecydował się na opublikowanie uroczego rodzinnego zdjęcia w towarzystwie synka i jego mamy.

Z każdym dniem, szczęście rośnie coraz bardziej. Z każdym dniem kocham coraz bardziej. Z każdym dniem przekonuje się, że bycie tata to niezapomniana przygoda, która się nie kończy. To wiele wyzwań, wyrzeczeń i obowiązków, które są wynagradzane najważniejszym...uśmiechem mojego Szkraba. Kocham ile tylko sił – napisał Adam

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal)

Co ciekawe tym razem reakcja internautów była zgoła inna niż w przypadku pokazania twarzy nowej ukochanej Adama. Zamiast niewybrednych, nienawistnych komentarzy, pod zdjęciem celebryty pojawiło się wiele ciepłych słów.

Cudowne zdjęcie, cudowne słowa, dużo szczęście dla Was.

Dużo zdrówka dla was, dużo szczęścia i miłości.

Super zdjęcie – pisali fani.

A co wy sądzicie o tym zdjęciu? Też cieszycie się, że Adam wreszcie jest zakochany?

Komentarze
Ślub od pierwszego wejrzenia:Asia już planuje kolejny ślub. Znamy szczegóły
Newsy Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ponownie wyjdzie za mąż! Jak będzie wyglądała uroczystość?
Po raniących upokorzeniach ze strony telewizyjnego męża, Joanna Lazar z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie odnalazła miłość. Teraz zdradziła, jak będzie wyglądał jak kolejny ślub. Czegoś takiego nikt się po niej nie spodziewał.
Urszula Jagłowska
lipiec 13, 2020

Joanna Lazar jest jedyną z uczestniczek ostatniej, 4. edycji  „Ślubu od pierwszego wejrzenia” , która w programie nie znalazła miłości. Co więcej społeczny eksperyment TVN, naraził ją nie tylko na stres, ale liczne upokorzenia ze strony telewizyjnego małżonka, który nie tylko od początku show dystansował się od niej i traktował ją  oschle, ale też  wyśmiewał wiek żony , a  w wielkim finale zadał jej cios poniżej pasa . Adam Miciak nie tylko bez podania żadnego powodu  zażądał rozwodu, ale również obraził ekspertów programu odpowiedzialnych za przeprowadzenie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, mających na celu jak najlepsze dopasowanie do siebie zupełnie obcych sobie osób, które mają wziąć ze sobą aranżowany ślub. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT To jeszcze nie wszystko. Po zakończeniu emisji programu  Adam ogłosił światu, że ma nową ukochaną , a niedługo po tym przyznał, że  został ojcem . Okazuje się, że również Joasia postanowiła grubą kreską oddzielić się od przeszłości. Dziewczyna nie tylko  postanowiła sprzedać swoją suknię ślubną , ale również przyznała, że  odnalazła bratnią duszę .  To jednak nie koniec rewelacji. Asia już wie, jak będzie wyglądać jej kolejny ślub. Zobacz także:  Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” szczerze o kulisach programu. Od początku planował rozwód Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już planuje kolejny ślub Joanna Lazar   już na początku „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie miała łatwo. Dziewczyna nie tylko  nie mogła liczyć na wsparcie rodziny , ale również zderzyła się z ogromną niechęcią ze strony swojego telewizyjnego małżonka. Brak rozmów, obojętność i...

Przeczytaj
Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam pokazał twarz swojej ukochanej
Newsy Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał twarz swojej ukochanej: „dla niej wszystko”
Adam Miciak, jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników w historii „Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazał twarz swojej ukochanej. Ładniejsza od jego telewizyjnej żony?
Urszula Jagłowska
lipiec 28, 2020

Pomimo iż od zakończenia 4. edycji  „Ślubu od pierwszego wejrzenia”  minęły już niemal trzy miesiące, emocje związane z hitem TVN i jego uczestnikami nadal nie opadły. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się  Oliwia Ciesiółka  i  Łukasz Kuchta , którzy  niedawno zostali rodzicami , jak również planujący ślub kościelny  Agnieszka Łyczakowska  i  Wojtek Janik . Niestety, nie dla wszystkich par tego sezonu eksperyment społeczny TVN, polegający na zaaranżowaniu ślubu zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, był strzałem w dziesiątkę. Mowa o Joannie Lazar i Adamie Miciaku, którzy byli niezaprzeczalnie byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w historii „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT Po dystansowaniu się od telewizyjnej żony, krytykowaniu jej na wizji, wyśmiewaniu wieku kobiety , podważaniu decyzji ekspertów dotyczącej doboru partnerki i skandalicznym zachowaniu mężczyzny podczas wielkiego finału show,  Adam oznajmił światu, że już ma nową ukochaną . To jednak nie koniec rewelacji! Niedługo po zakończeniu emisji 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z udziałem Asi i Adama, budzący wiele skrajnych emocji uczestnik hitu TVN obwieścił, że  został ojcem . Do tej pory Adam pozostawał bardzo tajemniczy to pokazując jedynie plecy swojej partnerki, to tył główki pierworodnego synka, motywując swoją decyzję tym, że pragnie pozostawić swoje prywatne życie z dala od świateł fleszy. Nic więc dziwnego, że jego najnowszy post zelektryzował internautów. Adam pokazał twarz swojej ukochanej. Wyświetl ten post na Instagramie....

Przeczytaj
Asia Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram @asia_lazar33
Newsy Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem
Po raniących perypetiach u boku telewizyjnego męża, Asia z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie odnalazła miłość. Teraz dziewczyna pokazała pierwsze zdjęcie u boku ukochanego. Widać, że są bardzo szczęśliwi.
Urszula Jagłowska
lipiec 29, 2020

Joanna Lazar jest jedyną z uczestniczek ostatniej, 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” , która w programie nie znalazła miłości. Co więcej społeczny eksperyment TVN, polegający na zaaranżowaniu ślubu zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, naraził ją nie tylko na stres, ale liczne upokorzenia ze strony telewizyjnego małżonka, Adama Miciaka. Mężczyzna nie tylko dystansował się od swojej żony, publicznie wyśmiewał wiek kobiety , ale również na każdym kroku podważał decyzję ekspertów, co do wyboru telewizyjnej małżonki, by w wielkim finale zadać Asi cios poniżej pasa i zażądać rozwodu bez podania jakiegokolwiek powodu swojej decyzji.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT To jeszcze nie wszystko! Po zakończeniu emisji programu Adam ogłosił światu, że ma nową ukochaną , a niedługo po tym przyznał, że został ojcem . Jak się okazuje, również Asia postanowiła grubą kreską oddzielić się od przeszłości. Kobieta nie tylko zdecydowała się sprzedać swoją suknię ślubną , w której na oczach milionów widzów TVN weszła w związek małżeński z Adamem Miciakiem, ale również odnalazła swoją bratnią duszę . Teraz Joasia postanowiła zrobić kolejny krok i pokazać światu swojego nowego partnera.  Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała swojego nowego partnera Choć udział w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” miał dla Joanny Lazar...

Przeczytaj
Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam pokazał zdjęcie z synem. Fani zachwyceni
Newsy Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał zdjęcie z synem: „największa miłość”
Adam Miciak, jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników hitu TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” pokazał urocze zdjęcie z synkiem. Fani zachwyceni.
Urszula Jagłowska
lipiec 24, 2020

Nie da się ukryć, że 4. sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia” był jednym z najbardziej emocjonujących w historii show. Już od pierwszych chwil ogromną sympatią widzów cieszyli się Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik , którzy dzięki swojej otwartości, wspólnym poglądom i planom na przyszłość od razu stworzyli zgodną i kochającą się parę, która po zakończeniu emisji programu planuje ślub kościelny . Również Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta pomimo licznych spięć na wizji udowodnili, że aranżowane małżeństwo na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych może być równie silne i trwale, jak to z wyboru. Para nie tylko postanowiła pielęgnować swój związek, ale niedawno doczekała się też swojego pierworodnego synka Franka . Niestety nie dla wszystkich uczestników 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” małżeństwo w ciemno okazało się strzałem w dziesiątkę. Mowa o Joannie Lazar i Adamie Miciaku . Telewizyjny mąż, pomimo starań dziewczyny, od pierwszych chwil pałał do niej niechęcią, dystansował się od niej i publicznie wyśmiewał wiek żony , a  w wielkim finale zadał jej cios poniżej pasa . Mężczyzna nie tylko bez podania  powodu  zażądał rozwodu, ale również obraził ekspertów programu odpowiedzialnych za dobór jego partnerki. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT To jeszcze nie wszystko. Po zakończeniu emisji programu  Adam wyznał, że ma nową ukochaną , a niedługo po tym przyznał, że  został ojcem . Teraz, gdy od ogłoszenia światu radosnej nowiny minął już ponad miesiąc, Miciak opublikował w sieci urocze zdjęcie z maluszkiem. Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazał zdjęcie z synem Choć wielu...

Przeczytaj

Nasze akcje