klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ostro o Asi: „poopowiadaj, jak było naprawdę”

Adam Miciak ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ostro zareagował na ostatni wywiad swojej byłej żony. Sprawdźcie, czym Joanna Lazar aż tak go rozzłościła. Zasłużyła sobie na tak mocne słowa?
Urszula Jagłowska
styczeń 28, 2021

Adam Miciak i Joanna Lazar zyskali popularność dzięki udziałowi w 4. edycji kontrowersyjnego show TVN – „Ślub od pierwszego wejrzenia”, gdzie na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych zostali ze sobą połączeni i wzięli ślub w ciemno. Niestety wycofanie partnerów, brak wspólnych tematów, a także wzajemna niechęć do aparycji drugiej połówki sprawiły, że Asia i Adam zamiast otwierać się przed sobą, zaczęli coraz bardziej się dystansować. W efekcie w wielkim finale pomimo dobrych chęci kobiety, Adam jednoznacznie podjął decyzję o rozstaniu. Co więcej, tuż po emisji programu, mężczyzna szybko ogłosił światu, że już ma nową partnerkę, z którą doczekał się pierworodnego synka.  Te rewelacje wywołały w sieci prawdziwą burzę, a była żona Miciaka także postanowiła się do nich odnieść w najnowszym wywiadzie z „Party.pl”. Na reakcję głównego zainteresowanego nie trzeba było długo czekać. Niedługo po występie Joanny na łamach kultowego portalu, mężczyzna w ostrych słowach odniósł się do wypowiedzi byłej małżonki. Sprawdźcie, co aż tak go rozzłościło!

Zobacz także: Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” opowiedziała o rozwodzie z Adamem: „cała rozprawa trwała 7 minut”

Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ostro ocenia byłą żonę

Na instagramowym profilu Adama Miciaka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zawrzało. Po ostatnim wywiadzie jego byłej żony dla „Party.pl”, mężczyzna postanowił nie być obojętny na zachowanie kobiety i ostro skomentował jej słowa.

Ja sobie nie życzę abyś wypowiadała się więcej na mój temat. Ja zakończyłem udział w programie z dniem ostatnich nagrań i nie mam zamiaru czytać i słuchać po prawie 2 latach tych bredni. Ja mam ciekawe i szczęśliwe życie i to jest najważniejsze i nie wracam do tego, co było kiedyś. Jeśli ty tak nie masz, nie potrafisz sobie ułożyć życia i czerpać z niego jak najwięcej to współczuję – napisał na Instagarmie Adam Miciak.

W dalszej części postu mężczyzna podkreślił, że jego była żona wykorzystuje swoją popularność do oczerniania go w mediach, a także zmyślnie korzysta ze zdemonizowanego obrazu swojego byłego męża, jaki zdaniem Adama, był pokazany w hicie TVN.

Jak już tak lubisz spacerować po tych wszystkich plotkarskich mediach to zamiast wypowiadać się o mnie, poopowiadaj jak to było naprawdę. Ile kłamstwa i ustawień było podczas całego tego show. Telewizja pokazała to, co chciała pokazać i każdy o tym rozsądny człowiek wie. Moje osoba została pokazana tak, jak została. Trudno. Jak widać przeżyłem te wszystkie wypociny ludzi niskiego poziomu, którzy odwagą błyszczą tylko przed klawiaturą w domowym zaciszu. Ale nic nie dzieje się bez przyczyny i tyle w temacie. Dlatego Joanno... Jesteś już dorosła, zajmij się sobą – zakończył.

Co aż tak rozzłościło Adama? Czy Asia rzeczywiście jawnie go oczerniła w oczach czytelników „Party.pl”? Powyżej znajdziecie wideo z „kontrowersyjną” wypowiedzią Joasi. Rzeczywiście przesadziła?

Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ostro o Asi: „poopowiadaj, jak było naprawdę”
Instagram @adam_nie_officjal

Komentarze