Laluna to prawdziwa "Królowa życia", która nie lubi, kiedy coś jest jej narzucone. Ku jej zaskoczeniu praca na planie programu "99 - Gra o wszystko" okazała się być bardziej angażująca, niż to sobie wyobrażała. Swoimi przemyśleniami podzieliła się z fanami za sprawą Instagrama. Okazuje się, że jest jej naprawdę ciężko.

Reklama

"Królowa życia", Laluna o złych warunkach na planie "99 - Gra o wszystko"

Kiedy fani dowiedzieli się, że stacja TTV zrezygnowała z kolejnych sezonów programu "Królowe życia", zadawali sobie pytanie, co się stanie z ich ulubionymi bohaterami z show. Jakiś czas temu Laluna zdradziła prawdę o nowym projekcie i szybko okazało się, że widzowie nie muszą się żegnać ze swoimi ulubieńcami- już niebawem znowu zobaczymy ich na szklanym ekranie.

Stacja TTV właśnie rozpoczęła intensywne nagrania do drugiej edycji programu "99 - Gra o wszystko". Laluna na planie nagraniowym spotkała się nie tylko z gwiazdami formatu "Królowe życia", ale także "Gogglebox. Przed telewizorem". Przebieg nagrań możemy oglądać za sprawą licznych relacji, zamieszczanych w mediach społecznościowych. Tym razem jednak Laluna pokusiła się o kilka słów szczerości, dotyczących pracy na planie zdjęciowym:

- Dzień dobry kochani moi, ja dalej na planie. Jest ciężko bardzo, rywalizacja trwa, wszystko mnie boli, ledwo już stoję, ale nie poddaje się. Trzymajcie kciuki za wygraną
Instagram @lala_laluna_official

Zobacz także: "Królowe życia": Dagmara Kaźmierska zaskoczyła wyznaniem o Edzi!

Zmęczona "Królowa życia" nie zamierza kolorować rzeczywistości. Na swoim Instagramie zwróciła się także do swoich fanów. Celebrytka wyjaśniła swój brak kontaktu, mówiąc, że praca na planie trwa po 14 godzin:

Zobacz także
- Bardzo wszystkich przepraszam za brak kontaktu. Jesteśmy na planie @ttv.pl od 8 do 22 praktycznie zero kontaktu ze światem. W niedziele wieczorem koniec nagrań, nadrobię, obiecuję
Instagram @lala_laluna_official

Zobacz także: "Królowe życia": Edzia zaskoczyła nowym wizerunkiem! Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Reklama

Wszystko jednak wskazuje na to, że na efekty końcowe warto czekać, bowiem na planie naprawdę sporo się dzieje. Przypominamy, że ostatnio Laluna wypowiedziała się na temat konfliktu z Sylwią Bombą na planie programu "99 - Gra o wszystko". Z kolei Izabela Macudzińska z "Królowych życia" świętowała 3. rocznicę wspólnie z ekipą TTV. Jesteśmy przekonani, że w takim składzie na planie wydarzy się jeszcze wiele nieoczekiwanych niespodzianek, a trud "Królowej życia" zostanie nagrodzony.

Instagram @lala_laluna_official
Reklama
Reklama
Reklama