tonik bielenda professional
Chcę testować
Tonik Loreal Paris
Chcę testować
Produkty Inveo
Wyniki testu
farba garnier
Chcę testować
booster vichy
Chcę testować
kosmetyki yumi
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Wyniki testu
produkty pierre fabre oral care
Laureaci
produkty latopic
Laureaci
kosmetyki sylveco
Laureaci
kosmetyki miya cosmetics
Laureaci
krem nivea
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
Laluna i Agnieszka Kotońska wściekłe na Sylwię Bombę w 99 gra o wszystko
Instagram @agniesScreen Programu "99 - Gra o wszystko"/Player.pl
Newsy

"99 - Gra o wszystko". Agnieszka Kotońska i Laluna są wściekłe na Sylwię Bombę! 

Sylwia Bomba coraz bardziej podpada innym uczestnikom programu "99 - Gra o wszystko". Tym razem jej zachowanie rozwścieczyło Agnieszkę Kotońską oraz Lalunę.

Sylwia Bomba w programie "99 - Gra o wszystko" wzbudza sporo kontrowersji. Piękna brunetka wcześniej brała udział w innych projektach, jednak nigdy nie pokazała takiego ducha rywalizacji. Inni zawodnicy denerwują się na nią i próbują wyeliminować ją z dalszej gry. Laluna znana z "Królowych życia" oraz Agnieszka Kotońska były na nią wściekłe. Zasłużenie? Sprawdźcie, o co poszło! 

Jak Agnieszka i Artur Kotońscy trafili do „Gogglebox”?

"99 - Gra o wszystko": Agnieszka Kotońska miała za złe Sylwii Bombie. Teraz tłumaczy dlaczego...  

"99 - Gra o wszystko" to program, który stacja TTV przygotowała z okazji swoich 10. urodzin. W pierwszym odcinku pojawiło się 36 największych gwiazd stacji, które rozpoczęły ostrą rywalizację. Widzowie mają okazję oglądać swoich ulubieńców z programów takich jak: "Królowe życia", "Gogglebox" czy "Usterka".  Uczestnicy w każdym z odcinków wykonują zadania, które sprawdzają ich sprawność fizyczną, umiejętność pracy w grupie, a także jasność umysłu. Nietypowe zadania potrafią zaskoczyć zarówno widzów, jak i uczestników, którzy w ferworze walki zapominają, że robią to dla zabawy. 

Sylwia Bomba kilkukrotnie powtarzała, że jest bardzo waleczną osobą, uwielbia rywalizację i zawsze dąży do celu. W przypadku programu "99 - Gra o wszystko" obowiązuje jedna, podstawowa reguła - wygrać! Piękna brunetka wzięła ją sobie do serca bardzo poważnie, ponieważ w każdej z konkurencji stara się być najlepsza. Często nie zwraca uwagi na innych uczestników, którzy starają się pomagać sobie wzajemnie. W jednym z odcinków Sylwia Bomba wyeliminowała Dajana Kotońskiego w ostatnich sekundach gry, co wywołało łzy na twarzy Agnieszki Kotońskiej

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" w ogniu krytyki: "Taki retusz, że szok". Odpowiedziała

Agnieszka Kotońska płacze przez Sylwię Bombę w programie
Screen Programu "99 - Gra o wszystko"/Player.pl

W pierwszym odcinku zachowanie Sylwii Bomby sprawiło ogromną przykrość Mateuszowi "Big Boy'owi" Borkowskiemu, który zaproponował jej, aby byli w jednej drużynie. Piękna fotograf odmówiła, ponieważ czuła, że nie uda im się wygrać. Po emisji widzowie nie mieli litości dla gwiazdy "Gogglebox", Sylwia Bomba musiała zmierzyć się z negatywnymi komentarzami na swój temat. 

Gdy okazało się, że Sylwia Bomba odpada, pozostali uczestnicy odetchnęli z ulgą. Jednak nie na długo, ponieważ piękna brunetka szybko wróciła do programu. Od tamtej pory widać spore zgrzyty pomiędzy nią a innymi. Laluna  z "Królowych życia" oraz Agnieszka Kotońska mają do niej ogromny żal. 

Zobacz także: Sylwia Bomba pokazała zdjęcie z czasów, kiedy ważyła mniej niż 60 kilo!

W jednym z odcinków odpadł Dajan Kotoński, którego Sylwia Bomba wyeliminowała z gry. Uczestnicy bawili się w berka przez 5 minut i ostatnia osoba, która będzie "berkiem" odpada. Piękna brunetka w ostatniej chwili wyeliminowała z gry syna Agnieszki Kotońskiej. Matka była wściekła i poprosiła o sprawdzenie kamer, ponieważ nie wierzyła w przegraną. Na Instagramie Agnieszki Kotońskiej pojawiło się okienko do zadawania pytań, jeden z obserwatorów zapytał: 

Dlaczego chciałaś sprawdzać kamery, kiedy twój syn odpadł? 

Każdy mógł skorzystać z tej opcji, aby sprawdzić kamery - kiedy odpadł. Po drugie, żeby były emocje i adrenalina. Dla jeszcze większej zabawy - odpowiedziała gwiazda. 

Kto inny zapytał również o łzy, które pojawiły się w programie. 

Czemu pani płakała jak Dajan odpadł z "99 - Gra o wszystko"? 

Logiczne, że każda mama by płakała i smutno mi się zrobiło, że to właśnie na Dajana padło - odpowiedziała. 

Instagram/@agnieszkakotonska

"99 - Gra o wszystko": Laluna chciała pozbyć się Sylwii Bomby?

W ostatnim odcinku jedna z konkurencji miała sprawdzić "wydolność płuc" uczestników. Ich zadaniem było jak najdłużej wydawać z siebie dźwięk. Sylwia Bomba była pewna, że uda jej się wygrać konkurencję, jednak pewność siebie szybko ją opuściła, a jej wynik był niemalże najsłabszy. W czasie zabawy piękna brunetka obawiała się, że tym razem odpadnie: 

- Ale żenada jakbym teraz odpadła - mówiła.
- Nie chcę odpaść - dodawała po każdym zawodniku, którego czas był lepszy. 

Laluna przystąpiła do konkurencji jako ostatnia i od początku mówiła, że musi przebić czas Sylwii Bomby, żeby przegrała. Królowa życia chyba miała za złe koleżance jej zachowanie, jednak jej czas okazał się o 3 sekundy słabszy, tym samym Laluna odpadła z programu. 

Laluna z Królowych życia posądzona o prostytucję
Instagram @lala_laluna_official

Agnieszka Kotońska  z mężem
Instagram
Newsy
Agnieszka i Artur Kotońscy z "Gogglebox" zaliczyli wpadkę na antenie! Nie uwierzycie co powiedzieli
Słowa Agnieszki i Artura Kotońskich w "Gogglebox. Przed telewizorem" zszokowały widzów. Para zaliczyła wpadkę przed kamerami!

Takiej wpadki w "Gogglebox. Przed telewizorem"  nie spodziewał się chyba nikt! Agnieszka Kotońska i jej mąż Artur w jednym z ostatnich odcinków hitu TTV powiedzieli coś, co z pewnością zszokowało wiele osób. Rodzina Kotońskich podczas komentowania jednego z półfinałów tegorocznej Eurowizji zaskoczyli swoimi przemyśleniami. Nie uwierzycie, kto ich zdaniem powinien reprezentować nasz kraj w międzynarodowym konkursie! Wpadka Kotońskich w "Gogglebox. Przed telewizorem" Agnieszka Kotońska w "Gogglebox. Przed telewizorem" występuje już od kilku lat. Przed kamerami towarzyszą jej mąż Artur i syn Dajan. W ostatnim odcinku hitu TTV Agnieszka Kotońska i jej mąż zaliczyli wpadkę, o której dziś z pewnością woleliby zapomnieć. Agnieszka i Artur Kotońscy w "Gogglebox" oglądali jeden z półfinałów tegorocznej Eurowizji, podczas której Polskę reprezentował Rafał Brzozowski. W pewnym momencie Agnieszka stwierdziła, że na Eurowizję powinien pojechać...  Krzysztof Krawczyk!  My to jesteśmy takim zacofanym krajem ogólnie. Jak nie puścimy Edyty Górniak to Brzozowskiego. No takie rozbicie jest. Mało tu mamy artystów? Krawczyka mogli dać, jakby zaśpiewał "Kawiarenki"...-  wyznała Agnieszka Kotońska, której najwyraźniej umknęły informacje o śmierci artysty. Warto również dodać, że piosenka "Kawiarenki" pochodzi z repertuaru Ireny Jarockiej.  Na wyznanie Agnieszki Kotońskiej zareagował jej mąż. Który ją poprawił, ale sam też zaliczył wpadkę. Przecież Krawczyk już nie żyje - zauważył Artur Kotoński. - Ale Wodecki...- dodał po chwili sugerując, że to Zbigniew Wodecki powinien jechać na Eurowizję.   Internauci natychmiast zareagowali na słowa Agnieszki i Artura...

Gogglebox
Instagram/Agnieszka Kotońska
Newsy
Poruszające wyznanie Agnieszki Kotońskiej. Gwiazda "Gogglebox" chciała mieć drugie dziecko. "Życie pisze różne scenariusze" 
Poruszające wyznanie Agnieszki Kotońskiej. Gwiazda "Gogglebox" chciała mieć drugie dziecko. "Życie pisze różne scenariusze" 

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" ostatnio na swoim InstaStory odpowiadała na pytania fanów. Jeden z nich postanowił zapytać, czy gwiazda hitu TTV myślała kiedyś o drugim dziecku. Odpowiedź bohaterki "Gogglebox" jest naprawdę poruszająca...  Zobacz także:   Wiemy, czym na co dzień zajmuje się Agnieszka Kotońska z „Gogglebox”. Tego się nie spodziewaliście Poruszające wyznanie Agnieszki Kotońskiej. Gwiazda "Gogglebox" chciała mieć drugie dziecko Agnieszka Kotońska od kilku lat jest jedną z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Razem ze swoim mężem Arturem i synem Dajanem stworzyła kultowe trio, które bawi widzów do łez. Fani uwielbiają oglądać tę trójkę, która w humorystyczny sposób komentuje popularne programy. Losy wspaniałej rodziny Kotońskich, fani programu śledzą również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Agnieszka Kotońska jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym zgromadziła grono wielbicieli, dlatego na bieżąco wiemy, co u niej słychać.  Ostatnio na InstaStory gwiazdy "Gogglebox", pojawiły się pytania od fanów, na które bohaterka hitu TTV postanowiła odpowiedzieć. Jedno z nich dotyczyło tego, czy Agnieszka Kotońska myślała kiedyś o drugim dziecku. Jak wiadomo, ona i jej mąż Artur mają tylko syna Dajana, którego bohaterka "Gogglebox" urodziła mając 16 lat. Z odpowiedzi Agnieszki Kotońskiej wynika, że bardzo chciała mieć kolejne dziecko, jednak z pewnym powodów, o których nie chce mówić, nie było jej to dane.  Nie było nam dane mieć więcej dzieci , dlatego mamy tylko jedno. Czasem tak bywa, że chcesz i niestety nie możesz mieć wszystkiego . Życie pisze różne sytuacje i scenariusze - napisała...

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" z synem Dajanem
Instagram/Agnieszka Kotońska
Newsy
Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pozuje do zdjęcia z synem w seksownej mini! "Jak siostra"
Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" młodnieje z wiekiem, a jej najnowsze zdjęcia na Instagramie, rozgrzały fanów do czerwoności! Na zdjęciu z synem Dajanem, wygląda jak jego siostra! Zobaczcie sami.

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" to jedna z największych gwiazd tego programu. Widzowie chętnie śledzą jej losy również za pośrednictwem Instagrama, na którym gwiazda hitu TTV jest bardzo aktywna. Tym razem szerokim echem odbiły się jej najnowsze zdjęcia z synem. Patrząc na nie aż trudno uwierzyć, że Agnieszka Kotońska jest mamą Dajana, a nie jego siostrą! W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów, na które Agnieszka Kotońska zareagowała. Zobaczcie sami! Zobacz także:   Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" na najnowszych zdjęciach jest nie do poznania! Poprawiała coś w twarzy? Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" w odważnej stylizacji na weselu Agnieszka Kotońska to uwielbiana bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" . Gwiazda hitu TTV już od kilku lat razem z mężem Arturem i synem Dajanem, dostarcza widzom niesamowitej rozrywki dzięki swoim nietuzinkowym tekstom i wspaniałemu poczuciu humoru. Od pewnego czasu, Agnieszka Kotońska jest również prawdziwą inspiracją dla tysięcy fanów w temacie odchudzania. Przypomnijmy, że gwiazda "Gogglebox" schudła ponad 30 kilogramów i teraz nie przestaje zachwycać swoją sylwetką! Metamorfoza gwiazdy "Gogglebox" robi wrażenie i trzeba przyznać, że Agnieszka Kotońska wręcz młodnieje z wiekiem - co widać chociażby na ostatnich zdjęciach z synem! W miniony weekend rodzina Kotońskich bawiła się na weselu i gwiazda hitu TTV na tę okazję wybrała przepiękną, dopasowaną do ciała sukienkę, w której odsłoniła również swoje szczupłe nogi. W takiej stylizacji Agnieszka Kotońska wyglądała dosłownie jak siostra Dajana, a nie jego mama! Spójrzcie sami!  Zobacz także:  Agnieszka Kotońska z "Gogglebox"...

Agnieszka Kotońska z Gogglebox
Instagram/Agnieszka Kotońska
Newsy
Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"?! Jest komentarz!
Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" aktualnie możemy podziwiać Sylwię Bombę z "Gogglebox". Czy w jej ślady pójdzie również Agnieszka Kotońska? Zobaczcie, co napisała sama zainteresowana!

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" ostatnio odpowiadała na pytania od fanów, a jedno z nich dotyczyło udziału w programie "Taniec z gwiazdami"! Wygląda na to, że fanom bardzo spodobało się, że aktualnie jedna z ich ulubionych gwiazd "Gogglebox", Sylwia Bomba, walczy o kryształową kulę i chcieliby zobaczyć w tym programie kolejną bohaterkę tego show. Agnieszka Kotońska to również jedna z najbardziej barwnych postaci hitu TTV, dlatego jej udział w tanecznym programie na pewno przyciągnąłby przed telewizory grono widzów!  Czy zatem Agnieszka Kotońska otrzymała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami"? Czy sama chciałaby wziąć udział w tanecznej rywalizacji? Zobaczcie, czy jest szansa, że zobaczymy ją na  parkiecie Polsatu! Zobacz także:   Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pochwaliła się nowym zdjęciem z mężem. Fani: "Jak tata z córką" Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o udziale w "Tańcu z gwiazdami" Agnieszka Kotońska to uwielbiana przez tysiące widzów gwiazda "Gogglebox" . Od kilku lat gwiazda hitu TTV razem z mężem Arturem i synem Dajanem dostarcza widzom niesamowitej rozrywki i ogromnej dawki dobrego humoru. Agnieszka Kotońska zdobyła również grono fanów po tym, jak udało jej się schudnąć ponad 30 kilogramów . Dziś dla wielu jest wzorem do naśladowania w kwestii odchudzania i dążenia do wymarzonego celu! Zobacz także:   Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" stylizuje się na księżniczkę. "Kogo pani chce nadal okłamywać?" Popularność Agnieszki Kotońskiej jest ogromna - nic więc dziwnego, że fani mają nadzieję, że zobaczą gwiazdę "Gogglebox" w kolejnej odsłonie  "Tańca z gwiazdami" ! Jak wiadomo, w obecnie trwającej edycji o kryształową kulę...

Nasze akcje
akademia-bielenda-professional
PIELĘGNACJA

Weź udział w kursie Wizaz.pl x Bielenda Professional!

Sera BEAUTY.lab Miya Cosmetics
PIELĘGNACJA

Test redakcji: Serum BEUATY.lab do różnych potrzeb skóry

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek