Za miękki materac - da się uratować?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-05, 10:43   #1
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473

Za miękki materac - da się uratować?:(


Nie byłam pewna, czy ta kategoria jest odpowiadnia, prosze o przeniesienie, jesli jest któraś bardziej adekwatna.

Kupiliśmy z mężem materac przez internet. Chcieliśmy przyoszczędzić, bo mieszkamy w wynajmowanym i nie wiemy ile czasu jeszcze będziemy tutaj mieszkać, a w docelowym naszym mieszkaniu chcemy większe łóżko.
Zapłaciliśmy 400zł z przesyłką. Materac 160x200. Miał pozytywnych 1500 opinii, wiec sie ucieszylam i zaplacilam. Wszystko było ok do pierwszej nocy. Wczesniej spalismy na kanapie, dosc twardawej, ale spało nam sie super, byliśmy wyspani. A tutaj ból pleców - jest niewygodny, bo za miękki. Myśleliśmy, że może to przez to, że przestawiliśmy się z twardej kanapy na miekki materac, ale to chyba nie to.

Dokupiłam dzisiaj mate kokosową podobno potrafi usztywnić materac i uratować właśnie te zbyt miękkie.

Macie jakieś inne swoje sposoby na sprawienie żeby materac był twardszy?

No cóż, najwyżej będziemy mieć drogą lekcje za 500zł i kupimy droższy już w jakimś sklepie a ten sie wyrzuci. Chytry dwa razy płaci
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 11:01   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

Myśmy z mężem sprzedali zbyt miękki materac po prostu. Nic nie działało, żadne nakładki.

Materace powinny mieć w opisie określony stopień twardości, nawet w sieciówkach tak jest.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 11:11   #3
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Nie byłam pewna, czy ta kategoria jest odpowiadnia, prosze o przeniesienie, jesli jest któraś bardziej adekwatna.

Kupiliśmy z mężem materac przez internet. Chcieliśmy przyoszczędzić, bo mieszkamy w wynajmowanym i nie wiemy ile czasu jeszcze będziemy tutaj mieszkać, a w docelowym naszym mieszkaniu chcemy większe łóżko.
Zapłaciliśmy 400zł z przesyłką. Materac 160x200. Miał pozytywnych 1500 opinii, wiec sie ucieszylam i zaplacilam. Wszystko było ok do pierwszej nocy. Wczesniej spalismy na kanapie, dosc twardawej, ale spało nam sie super, byliśmy wyspani. A tutaj ból pleców - jest niewygodny, bo za miękki. Myśleliśmy, że może to przez to, że przestawiliśmy się z twardej kanapy na miekki materac, ale to chyba nie to.

Dokupiłam dzisiaj mate kokosową podobno potrafi usztywnić materac i uratować właśnie te zbyt miękkie.

Macie jakieś inne swoje sposoby na sprawienie żeby materac był twardszy?

No cóż, najwyżej będziemy mieć drogą lekcje za 500zł i kupimy droższy już w jakimś sklepie a ten sie wyrzuci. Chytry dwa razy płaci
Poczekaj chwilę.

Ja też zmieniałam jakoś czas temu materac, kupowałam co prawda stacjonarnie ale dostałam "ostrzeżenie" od sprzedającego, że conajmniej tydzień organizm przyzwyczaja się do nowego materaca.

I faktycznie, parę nocek byłam lekko połamana, teraz już za noc bym go nie oddała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 13:16   #4
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

kaledonia - udało się sprzedać używany? Niby raz na nim spaliśmy, no ale już jest używany.

khloe - dziękuję bardzo za odpowiedź, nie miałam pojęcia, że tak to wygląda. Może rzeczywiście po tygodniu będzie lepiej
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 13:47   #5
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
kaledonia - udało się sprzedać używany? Niby raz na nim spaliśmy, no ale już jest używany.

khloe - dziękuję bardzo za odpowiedź, nie miałam pojęcia, że tak to wygląda. Może rzeczywiście po tygodniu będzie lepiej
Sprzedał sie po dużo niższej cenie niż cena zakupu.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 14:05   #6
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

Gdy przerzuciłam się z materaca sprężynowego na materac z pianki termoelastycznej, to miałam podobne odczucia - kilka tys. zmarnowanych na zbyt miękki materac. Mąż początkowo też marudził, że musimy kupić nowy materac. Teraz nie zamieniłabym go na żaden inny (no chyba że nowy i większy, w następnym miejscu zamieszkania łóżko koniecznie 180x200), bo jest najwygodniejszy.
Daj mu szansę. A nawet jeśli Wam nie podejdzie, to nie wyrzucaj - szkoda. Oddaj komuś lub wystaw że sporo obniżoną ceną, na pewno się ktoś znajdzie.

Protip: jeśli będziecie wypróbowywać nowy materac w sklepie, to zwracajcie uwagę, jaka w sklepie jest temperatura, a przynajmniej w przypadku zakupu materaca termoelastycznego lub z warstwą pianki. W różnych temperaturach wykazują różny stopień twardości.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 14:12   #7
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
kaledonia - udało się sprzedać używany? Niby raz na nim spaliśmy, no ale już jest używany.

khloe - dziękuję bardzo za odpowiedź, nie miałam pojęcia, że tak to wygląda. Może rzeczywiście po tygodniu będzie lepiej
Wystaw go na lokalnych grupkach na fesie albo na olx za cene nizsza niz nowka. Pewnie jacys inni wynajmujacy mieszkania sie skusza.
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-05, 14:44   #8
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

kaledonia - my zaplacilismy z przesylka 400 zł wiec bylabym szczesliwa gdyby chociaz za 200zł poszedl
Nette - dziekuje Ci bardzo za wskazowki. Moze rzeczywiscie warto mu dac szanse i jeszcze troche 'pocierpiec'
Moze ten wklad kokosowy go nieco utwardzi i bedzie juz w porzadku.

Sariah - pewnie tak zrobie gdy po tygodniu/dwoch wciaz bedziemy sie meczyc, wystawie na Olxie
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 15:36   #9
Belive_23
Raczkowanie
 
Avatar Belive_23
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 308
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

Ja proponuję nie kupować materaca przez internet. Sama pracowałam przy sprzedaży materacy. Możecie spróbować go ewentualnie położyć na podłodze.

Przy kupnie materaca najlepiej położyć się! Zobaczyć czy nic nie uwiera ani nie uciska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Belive_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 16:15   #10
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

Juz na pewno byśmy tak nie zrobili pierwszy raz kupowalismy materac i polegalam na opiniach z internetu -stad ta wtopa
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 17:42   #11
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
kaledonia - my zaplacilismy z przesylka 400 zł wiec bylabym szczesliwa gdyby chociaz za 200zł poszedl
Nette - dziekuje Ci bardzo za wskazowki. Moze rzeczywiscie warto mu dac szanse i jeszcze troche 'pocierpiec'
Moze ten wklad kokosowy go nieco utwardzi i bedzie juz w porzadku.

Sariah - pewnie tak zrobie gdy po tygodniu/dwoch wciaz bedziemy sie meczyc, wystawie na Olxie
Ta niska cena was nie zastanowiła?
Druga sprawa - stelaż.
Może trzeba uzupełnić listwy.
W naszym łóżku był stelaż w postaci luźnych listew, które się przesuwały i materac zagłębiał się w te wolne przestrzenie. Dokupiliśmy sprężynujący stelaż z Ikei i daliśmy go na środek, a te luźne listwy poszły pod głowę i w nogi łóżka. I jest ok.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-05, 18:06   #12
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

I am Rock - powiem Ci szczerze że nie miałam pojęcia ile kosztują materace. Wiedziałam, że są i takie po 1,5-2 tys ale myślałam, że to takie na wypasie, a my chcielismy cos przecietnego, żeby wystarczylo na kilka miesiecy.

No i się przejechalismy, dopiero później zaczęłam czytać, że porządny materac zaczyna się od 1000zł .

Stelaz jest ok, jest przybity i nie lata, nie ma dziur.
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 13:50   #13
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Za miękki materac - da się uratować?:(

Cytat:
Napisane przez Belive_23 Pokaż wiadomość
Ja proponuję nie kupować materaca przez internet. Sama pracowałam przy sprzedaży materacy. Możecie spróbować go ewentualnie położyć na podłodze.

Przy kupnie materaca najlepiej położyć się! Zobaczyć czy nic nie uwiera ani nie uciska.

Może nic nie uwierać ani nie uciskać, a i tak nie da się na nim spać. U mnie to, czy materac mi pasuje, wychodzi przy próbie zasypiania - może się wydawać, że jest ok, ale po 20-tu minutach zaczyna coś boleć, samo położenie się w moim wypadku nie załatwia sprawy
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 21:30   #14
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Za miękki materac - da się uratować?:(

nie wiem wg mnie chyba niepotrzebnie się zrażasz.



nie ma reguły kupowałam 2 x materac przez neta i z obu jestem zadowolona. drugi minimalnie bardziej miękki od pierwszego ale tez jest w porządku.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 21:39   #15
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
No i się przejechalismy, dopiero później zaczęłam czytać, że porządny materac zaczyna się od 1000zł .
https://allegro.pl/oferta/materac-14...ant=7703441800
z tych kupowałam (celowałam też w możliwie najgrubszy) górą h4 dołem h3 i jest b. spoko. fajne w nim jest to że nie odkształca sie. do tego stopnia że po zakupie chciałam go zwracać bo w jednym narożniku jak przyszedł był taki ściśnięty/zmięty i myślałam że jest wadliwy i po 1 czy 2 dniach się wyprostował.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-10-07 o 21:45
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-07, 23:03   #16
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: Za miękki materac - da się uratować?:(

To i tak dobrze, że wydałaś tylko 400 zł. Ja kupiłam 5 lat temu taki za ponad 1500. Twardość 6-7/10, dobre opinie, dopasowuje się do ciała, milutki itp. Tra-ge-dia. Miałam wrażenie, że w ogóle nie mam podparcia pod kręgosłupem. Nie mogłam się przytulić do partnera, bo się zapadałam w jego dziurę. Po dwóch miesiącach zamówiłam topper z warstwą kokosową, bo też tak wyczytałam, ale to niewiele dało. Nie jestem osobą, która lubi często wymieniać rzeczy na nowe, a już na pewno nie za taką kasę. Ale jak zaczęłam się codziennie budzić z bólem głowy stwierdziłam, że nie dam rady. Odżałowałam i kupiłam drugi, piankowe omijałam szerokim łukiem. Co prawda tym razem kupiłam ciut za twardy niby 8/10, ale położyłam ten sam topper i jest prawie idealnie (oprócz kokosa ma trochę miękkiej pianki).



Oba materace sprawdzałam w sklepie. Jak widać kilka minut na sprawdzenie to dla mnie za mało, przydałyby się testy całonocne. O dziwo mój partner nie narzekał w ogóle na pierwszy materac, a jest ode mnie cięższy (ja ważę trochę poniżej średniej), ale to może właśnie dlatego, że różnica wagowa między nami. Podejrzewam, że jakby to był jednoosobowy materac, byłoby mi wygodniej. Możliwe jeszcze, że stelaż nie mamy najlepszy, bo na tym punkcie się nie skupiałam, byle tanio. Może jak byśmy go wymienili, myślałam nad tym, ale bałam się, że kolejna kasa w błoto, a i tak nic nie da.



W każdym razie ja się nie przyzwyczaiłam. Odżyłam dopiero po zmianie materaca.
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 09:37   #17
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Za miękki materac - da się uratować?:(

Hultaj - ja kupowalam tutaj:
https://allegro.pl/oferta/materac-16...OTQ3MDAwMDI%3D

Tyle super opinii, po czym zjechałam z opiniami do samego dołu i zauważyłam, że na dole jest więcej opinii potwierdzających że jest za miękki.

Kupiliśmy matę kokosową i powiem Wam, że jest lepiej ) Może nie idealnie, ale zdecydowanie lepiej mi się dzisiaj spało. Może za jakiś czas dokupimy jeszcze nakłądkę z mata kokosową, to podwójna mata kokosowa w materacu powinna zrobić robotę.
Widzę, że Ty również masz w swoim podwójną mate kokosową
Cieszę się, bo myślałam, że materac do wyrzucenia...

aliani- a to jak kupiłaś taki drogi to nie miałaś opcji wymiany badz oddania? Myslalam, że przy takich to już można ewentualnie wymienic, bo to rzeczywisnie niemałe pieniadze juz sa.

Ja w docelowym mieszkaniu to kupię taki który będzie można sprawdzić i ewentualnie oddac po kilku nocach, wiem, że gdzies taka opcja jest.
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 10:51   #18
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Za miekki materac - da się uratować?:(

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
I am Rock - powiem Ci szczerze że nie miałam pojęcia ile kosztują materace. Wiedziałam, że są i takie po 1,5-2 tys ale myślałam, że to takie na wypasie, a my chcielismy cos przecietnego, żeby wystarczylo na kilka miesiecy.

No i się przejechalismy, dopiero później zaczęłam czytać, że porządny materac zaczyna się od 1000zł .

Stelaz jest ok, jest przybity i nie lata, nie ma dziur.
1,5-2k to są właśnie przeciętne materace. Te na wypasie, jak Tempur, kosztują kilka razy więcej.
Jak będę wymieniać, to zamierzam ściągnąć sofitel mybed, na niczym nie spało mi się lepiej, nich sofitelowych łóżkach. A sporo tańsze od Tempurów.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 14:33   #19
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Za miękki materac - da się uratować?:(

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Hultaj - ja kupowalam tutaj:
https://allegro.pl/oferta/materac-16...OTQ3MDAwMDI%3D

Tyle super opinii, po czym zjechałam z opiniami do samego dołu i zauważyłam, że na dole jest więcej opinii potwierdzających że jest za miękki.

Kupiliśmy matę kokosową i powiem Wam, że jest lepiej ) Może nie idealnie, ale zdecydowanie lepiej mi się dzisiaj spało. Może za jakiś czas dokupimy jeszcze nakłądkę z mata kokosową, to podwójna mata kokosowa w materacu powinna zrobić robotę.
Widzę, że Ty również masz w swoim podwójną mate kokosową
Cieszę się, bo myślałam, że materac do wyrzucenia...

aliani- a to jak kupiłaś taki drogi to nie miałaś opcji wymiany badz oddania? Myslalam, że przy takich to już można ewentualnie wymienic, bo to rzeczywisnie niemałe pieniadze juz sa.

Ja w docelowym mieszkaniu to kupię taki który będzie można sprawdzić i ewentualnie oddac po kilku nocach, wiem, że gdzies taka opcja jest.
Moja koleżanka kupiła materac w Jysk i oddała, bo w jej przypadku był za twardy. W każdym razie warto upewnić się, czy jest opcja zwrotu albo wymiany.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-08, 18:13   #20
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Za miękki materac - da się uratować?:(

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
Hultaj - ja kupowalam tutaj:
https://allegro.pl/oferta/materac-16...OTQ3MDAwMDI%3D

Tyle super opinii, po czym zjechałam z opiniami do samego dołu i zauważyłam, że na dole jest więcej opinii potwierdzających że jest za miękki.

Kupiliśmy matę kokosową i powiem Wam, że jest lepiej ) Może nie idealnie, ale zdecydowanie lepiej mi się dzisiaj spało. Może za jakiś czas dokupimy jeszcze nakłądkę z mata kokosową, to podwójna mata kokosowa w materacu powinna zrobić robotę.
Widzę, że Ty również masz w swoim podwójną mate kokosową
Cieszę się, bo myślałam, że materac do wyrzucenia...

aliani- a to jak kupiłaś taki drogi to nie miałaś opcji wymiany badz oddania? Myslalam, że przy takich to już można ewentualnie wymienic, bo to rzeczywisnie niemałe pieniadze juz sa.

Ja w docelowym mieszkaniu to kupię taki który będzie można sprawdzić i ewentualnie oddac po kilku nocach, wiem, że gdzies taka opcja jest.
Po prostu nie zgodziłam się że fajny materac to tylko 1000+ itd.
Z tego co widzę w linku na obu stronach masz 2x h3 i grubość 24, ja od początku szukałam czegoś bliżej 30 cm więc wybrałam 26, nie chciałam 24 i górą wzięłam h4 i dla mnie ta twardość jest db. Ten drugi może być u mnie h3.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-10-08 o 18:15
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 18:18   #21
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Za miękki materac - da się uratować?:(

Ja mam taki za 850 zł i sprawdza się świetnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 19:52   #22
aliani
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 558
Dot.: Za miękki materac - da się uratować?:(

Cytat:
aliani- a to jak kupiłaś taki drogi to nie miałaś opcji wymiany badz oddania? Myslalam, że przy takich to już można ewentualnie wymienic, bo to rzeczywisnie niemałe pieniadze juz sa.
Chyba czytałam wtedy w necie, że nie ma możliwości wymiany, ale teraz sobie myślę, że mogliśmy się upewnić, skoro mówicie, że w innych sklepach jest taka możliwość.
aliani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-08, 20:45   #23
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Za miękki materac - da się uratować?:(

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja mam taki za 850 zł i sprawdza się świetnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam z ikei za 800-900zł i po ponad 5 latach nadal jest wygodny, twardy z kieszeniami, nic się nie odkształciło ani nie zapadło.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-08 21:45:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.