Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 17:49   #661
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

polecicie jakieś filmy podnoszące na duchu? coś w deseń śmierci i radzenia sobie ze smutkiem?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 17:50   #662
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Znacie jakieś tanie noclegi w Warszawie? Mogą być schroniska
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 17:53   #663
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
No a mnie sie wydaje, że Brad Pitt czy jakaś inna nieosiągalna (warto nadmienić zrobiona przez stylistów) gwiazdeczka to coś innego niż dziewczyna, którą się na co dzień mija i do której się ślini na uczelni czy w pracy. Ja tam mówię cały czas mojemu TŻ, że uwielbiam pewnego piłkarza i wokalistę mojego ulubionego zespołu.
Chyba tylko ja mam takie zdanie, bo wy z moją koleżanką macie takie samo
A co, wydłubiesz mu oczy, żeby na żadną nie patrzył? Przecież każdy ma jakiś swój typ, który mu się podoba.
Podoba mi się nawet kilku mężczyzn z mojego otoczenia! I co, gdybym miała chłopaka, to byłoby to wobec niego nieuczciwe?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:05   #664
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Znacie jakieś tanie noclegi w Warszawie? Mogą być schroniska
A jaka cena Cię interesuje? Mi się bardzo podobało w Hostelu Wilson, ale teraz patrzę i ceny nie najniższe - 60 zł w tubie albo w pokoju 6 osobowym (choć na hostelbookers widzę ceny 50 zł?). Jak jesteś studentką to Hostel Suseł na Rzymowskiego ma ceny 46 w klasie turystycznej bądź 63 klasa o podwyższonym standardzie za pokój jednoosobowy. Ja spałam w klasie turystycznej i tak szczerze to na moje niskie wymagania było słabo.
Ale na Hostelbookers świetne ceny i recenzje ma hostel Tamka, ma całkiem przyzwoity dojazd - cena 45 zł w 6 osobowym, 50 zł w 4 osobowym. Na pewno bliżej do centrum niż z Rzymowskiego.

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2013-02-16 o 19:07
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:37   #665
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Katalin, a jakiego masz smartfona? Bo ja mam Samsung Galaxy S2 i w nim mozna sobie ustawic, ze przy osiagnieciu ustawionego poziomu przesylki danych telefon nie bedzie sie mogl laczyc z internetem (rozne aplikacje same sie lacza, odswiezanie FB, jakas pogoda itp, pobiera internet z sieci tel a nie z wi-fi jesli akurat do wi-fi nie jestes podlaczona)
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014

Edytowane przez SimplyDivine
Czas edycji: 2013-02-16 o 19:45
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:38   #666
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Znacie jakieś tanie noclegi w Warszawie? Mogą być schroniska
z hostesli to chyba najtańsze jest zielone mazowsze. i mają fajną lokalizację bo przy. pałacu kultury http://hostel.zm.org.pl/index.php/pl/ceny

nie wiem na ile osób potrzebujesz nocleg. ale jak porównywałam ceny to czasem było lepiej wynając mieszkanie. 110-150 złotych za kawałarkę dla jednej-dwóch osób.
ja szukałam dla trzech. i jak miałam w sumie dac 60 złotych i spać w pokoju wielosobowym, to wolałam tyle wydać na kawalarke. oferta z gumtree.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 19:49   #667
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
polecicie jakieś filmy podnoszące na duchu? coś w deseń śmierci i radzenia sobie ze smutkiem?
Nie jest to stricte film o radzeniu sobie ze smutkiem przez osobe, ktora przezyla, ale o tym jak umierajaca osoba cieszy sie z tego czasu, ktory jej zostal - Now is good
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 20:00   #668
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Katalin, a jakiego masz smartfona? Bo ja mam Samsung Galaxy S2 i w nim mozna sobie ustawic, ze przy osiagnieciu ustawionego poziomu przesylki danych telefon nie bedzie sie mogl laczyc z internetem (rozne aplikacje same sie lacza, odswiezanie FB, jakas pogoda itp, pobiera internet z sieci tel a nie z wi-fi jesli akurat do wi-fi nie jestes podlaczona)
Samsung Galaxy ace 2
a jak to sie ustawia ?
znowu nabilam konto i 1 zl. pozostalo
teraz mi wyskoczylo cos pobrane
matko moglam wziasc zwykly tel tego w ogole nie kumam
a facebooka nie mam na tel

w sklepie gosciu mnie tylko poinstruował żeby wf wyłączać i tyle

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2013-02-16 o 20:02
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 20:12   #669
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Samsung Galaxy ace 2
a jak to sie ustawia ?
znowu nabilam konto i 1 zl. pozostalo
teraz mi wyskoczylo cos pobrane
matko moglam wziasc zwykly tel tego w ogole nie kumam
a facebooka nie mam na tel

w sklepie gosciu mnie tylko poinstruował żeby wf wyłączać i tyle
Ja mam menu po angielsku, nie wiem czy jest takie samo w Ace jak w Galaxy S, ale sprobuje

Applications -> Settings -> Data usage -> Mobile data On/Off (jak zrobisz Off to sie nie bedzie telefon laczyl z internetem w ogole poza wi-fi) / Set mobile data limit - zaznacz, ze tak i pod spodem jest wykres z czerwona i pomaranczowa linia. Pomaranczowa to moment w ktorym telefon Cie ostrzeze, ze sie zblizasz do limitu a jak osiagnie czerwona to sie nie polaczy inaczej niz przez jak wi - fi.
Jak sciagasz aplikacje to zaznaczasz "Automatic updates"? Jesli tak to odznacz, bo jesli masz zaznaczone to telefon ich ciagle szuka. I jak bedziesz na wi-fi sciagnij sobie aplikacje "Adavanced Task Killer" - on wylacza wszystkie aplikacje, ktore dzialaja w tle i ktore moga sie w ten sposob laczyc z internetem.
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014

Edytowane przez SimplyDivine
Czas edycji: 2013-02-16 o 20:19
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 20:21   #670
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A jaka cena Cię interesuje? Mi się bardzo podobało w Hostelu Wilson, ale teraz patrzę i ceny nie najniższe - 60 zł w tubie albo w pokoju 6 osobowym (choć na hostelbookers widzę ceny 50 zł?). Jak jesteś studentką to Hostel Suseł na Rzymowskiego ma ceny 46 w klasie turystycznej bądź 63 klasa o podwyższonym standardzie za pokój jednoosobowy. Ja spałam w klasie turystycznej i tak szczerze to na moje niskie wymagania było słabo.
Ale na Hostelbookers świetne ceny i recenzje ma hostel Tamka, ma całkiem przyzwoity dojazd - cena 45 zł w 6 osobowym, 50 zł w 4 osobowym. Na pewno bliżej do centrum niż z Rzymowskiego.
Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
z hostesli to chyba najtańsze jest zielone mazowsze. i mają fajną lokalizację bo przy. pałacu kultury http://hostel.zm.org.pl/index.php/pl/ceny

nie wiem na ile osób potrzebujesz nocleg. ale jak porównywałam ceny to czasem było lepiej wynając mieszkanie. 110-150 złotych za kawałarkę dla jednej-dwóch osób.
ja szukałam dla trzech. i jak miałam w sumie dac 60 złotych i spać w pokoju wielosobowym, to wolałam tyle wydać na kawalarke. oferta z gumtree.
Szukam dla 2 (może 3) osób, wolałybyśmy własny pokój - nie miejsce w wieloosobówce. Znalazłam hostel Puffa,opinie całkiem niezłe, miałyście styczność?

Plywok popatrzę za tymi mieszkaniami
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 21:17   #671
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

pomyłka
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 21:49   #672
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
A co, wydłubiesz mu oczy, żeby na żadną nie patrzył? Przecież każdy ma jakiś swój typ, który mu się podoba.
Podoba mi się nawet kilku mężczyzn z mojego otoczenia! I co, gdybym miała chłopaka, to byłoby to wobec niego nieuczciwe?
Ale skąd ten bulwers, no halo, nie chodziło mi o patrzenie, a po prostu, że się komuś podoba. Przytoczyłam przykład, że dziewczyna odsyła z imprezy chłopaka, jak się źle czuje, żeby dzięki temu móc spędzić czas z innym, potem się chwaliła, że czuje między nimi chemię, więc chyba nie miałam na myśli patrzenia. Sama z tż czasem przeglądam jakieś zdjęcia znajomych na facebooku, czy jak mijamy kogoś na ulicy, to sobie komentujemy innych I jak powie mi, że jakaś tam dziewczyna miała ładny kolor włosów, ładnie była uczesana albo że mogłabym sobie kupić taką bluzkę jak tamta albo ta, bo fajnie wyglądała, to traktuję to tak samo, jakby powiedział mi że miała dużą dupę czy dziesięciokilometrowe odrosty - czyli jak jakieś tam luźne stwierdzenia. Miałam na myśli coś głębszego. Nie patrzenie na mijane osoby (bo sama czasem patrzę w autobusie na jakichs chłopaków i nie czuję, że zdradzam albo flirtuję, jak złapię kontakt wzrokowy ), a raczej wpatrywanie się i ślinienie na widok jednej i konkretnej, jakby własny tż nie starczał
Ale chyba nie sprecyzowałam pytania
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 21:54   #673
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Ale skąd ten bulwers, no halo, nie chodziło mi o patrzenie, a po prostu, że się komuś podoba. Przytoczyłam przykład, że dziewczyna odsyła z imprezy chłopaka, jak się źle czuje, żeby dzięki temu móc spędzić czas z innym, potem się chwaliła, że czuje między nimi chemię, więc chyba nie miałam na myśli patrzenia. Sama z tż czasem przeglądam jakieś zdjęcia znajomych na facebooku, czy jak mijamy kogoś na ulicy, to sobie komentujemy innych I jak powie mi, że jakaś tam dziewczyna miała ładny kolor włosów, ładnie była uczesana albo że mogłabym sobie kupić taką bluzkę jak tamta albo ta, bo fajnie wyglądała, to traktuję to tak samo, jakby powiedział mi że miała dużą dupę czy dziesięciokilometrowe odrosty - czyli jak jakieś tam luźne stwierdzenia. Miałam na myśli coś głębszego. Nie patrzenie na mijane osoby (bo sama czasem patrzę w autobusie na jakichs chłopaków i nie czuję, że zdradzam albo flirtuję, jak złapię kontakt wzrokowy ), a raczej wpatrywanie się i ślinienie na widok jednej i konkretnej, jakby własny tż nie starczał
Ale chyba nie sprecyzowałam pytania
Ja zrozumiałam, jak mi się podoba pierścionek to automatycznie chciałabym go mieć nie zniosłabym gdyby TŻ-owi podobała się inna, ale w takim rozumieniu j/w. Jeśli zauważa atrakcyjność innych, nie ma problemu, póki nie "marzy" nie rozmyśla, czyli nie zajmuje umysłu innymi.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 22:25   #674
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Pytanie na temat ludzkiej egzystencji. I związków

Przed chwilą miałam dziwną dyskusję z pewną dziewczyną i ona twierdzi, że jest ze swoim TŻ, ale nie widzi nic dziwnego w tyn, że jej sie podobają inni i jemu też mogą. Jak jej powiedziałam, że bym tak nie mogła i nie chciałabym, żeby mój facet oglądał się za innymi, bo bym sobie myślała, że będzie widział mnie i porównywał z innymi, które mu się podobają (stricto jedną konkretną). Ona stwierdziła między innymi, że jeżeli facet nie może spojrzeć na inną, to uważam się za och i ach najpiękniejszą, najlepszą Poza tym była też sytuacja, że na pewnej imprezie jej TŻ źle się poczuł, więc odesłała go do domu, dzięki czemu mogła sobie pobyć z tym drugim
Jak to jest według was? To że mojemu TŻ podoba się inna dziewczyna, to coś złego czy normalna kolej rzeczy i nie byłybyście złe za to na chłopaka?
o ile chodzi o takie podobanie jak podoba się obraz albo ładny widoczek to ok, ale jeśli mój tż flirtowałby albo próbował coś z inna laską no to sorry, nie byłby moim tżem (całe szczęście że poza pracą prawie cały czas wolny spędzamy razem )



Cytat:
Napisane przez Nikaaa152 Pokaż wiadomość
Znacie jakieś tanie noclegi w Warszawie? Mogą być schroniska
ibis budget przy bitwy warszawskiej - rezerwowany godzinę przed nocelgiem przez internet niecałe 110zł za 2os pokój z łazienką. czysto i pachnąco

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
Samsung Galaxy ace 2
a jak to sie ustawia ?
znowu nabilam konto i 1 zl. pozostalo
teraz mi wyskoczylo cos pobrane
matko moglam wziasc zwykly tel tego w ogole nie kumam
a facebooka nie mam na tel

w sklepie gosciu mnie tylko poinstruował żeby wf wyłączać i tyle
nie wifi tylko transfer danych - wifi zżera ci baterię, ale to transfer danych zżera kasę. poszukaj transferu danych i wyłącz (taka ikonka ze strzałkami i kreskami, nie wiem jak wytłumaczyć.... :/)
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce

Edytowane przez baby montana
Czas edycji: 2013-02-16 o 22:27
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 22:40   #675
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Szukam bloga

Prowadził go mężczyzna, czytałam tylko jego jedną notkę, pamiętam, że była o Paryżu. Pisał, że to przereklamowane miasto, ogólnie wpis utrzymany w negatywnym stylu. Było porównanie miasta z i bez wieży Eiffel'a w tle i pod tym podpis - "Czy nadal wygląda tak uroczo?" (lub coś w tym stylu).
Wiem, ze będzie ciężko, ale gdzie, jak nie na wizażu
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 22:45   #676
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Poszukaj coś w deseń Ustawienia -> Sieci zwykłe i bezprzewodowe/Użycie danych
Znajdziesz tam komórkową transmisję danych.
W LG L3, L5, Sony Xperiach (wszystko na androidzie) własnie tak jest, przed chwilą sprawdzałam, więc Samsung nie powinien się różnić.
Jak chcesz się łączyć bezprzewodowo - wifi przez router albo w hot spotach
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 00:20   #677
Driica
Raczkowanie
 
Avatar Driica
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: K/B
Wiadomości: 136
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

W moim Samsungu Galaxy SII transfer danych można włączyć i wyłączyć wciskając długo taki boczny guzik, którym też się blokuje/odblokowuje wyświetlacz. Pokazuje się wtedy takie małe menu i tam jest opcja dotycząca transferu danych. Chyba każdy Samsung tak ma, może Ci to akurat oszczędzi przeszukiwania wszystkich opcji i ustawień w telefonie.
__________________

What doesn't kill you, makes you stranger.

Fool me once - shame on you, fool me twice - shame on me.
Driica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 00:25   #678
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Jak myślicie Ci taka zasłona jest lepsza od zwykłej tradycyjnej zawieszanej na drążku? Szerokości ma 140 a wysuwa sie na 240 cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zasłona.jpg (33,6 KB, 50 załadowań)
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 00:26   #679
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 01:04   #680
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość

padały jakieś ostre słowa pod jej adresem, czy jakaś krytyka?
krytyka.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 01:35   #681
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Czego się miałam zapytać w kwestiach religijnych księdza prawosławnego w lutym? zapomniałam, co to było, a w poniedziałek będę go widziała.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 06:14   #682
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Czego się miałam zapytać w kwestiach religijnych księdza prawosławnego w lutym? zapomniałam, co to było, a w poniedziałek będę go widziała.
coś ze ślubem - dlaczego jak rodzeństwo bierze ślub z drugim rodzeństwem (w sensie Anna Kowalska z Adamem Wójcikiem i Basia Kowalska z Piotrem Wójcikiem) to muszą brać jednego dnia. chyba to, tak zrozumiałam wtedy przynajmniej
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 08:47   #683
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość

ibis budget przy bitwy warszawskiej - rezerwowany godzinę przed nocelgiem przez internet niecałe 110zł za 2os pokój z łazienką. czysto i pachnąco
Brzmi świetnie
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 09:09   #684
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Czego się miałam zapytać w kwestiach religijnych księdza prawosławnego w lutym? zapomniałam, co to było, a w poniedziałek będę go widziała.
Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
coś ze ślubem - dlaczego jak rodzeństwo bierze ślub z drugim rodzeństwem (w sensie Anna Kowalska z Adamem Wójcikiem i Basia Kowalska z Piotrem Wójcikiem) to muszą brać jednego dnia. chyba to, tak zrozumiałam wtedy przynajmniej


i co najważniejsze, dlaczego?
właśnie chodzi mi o ten aspekt teologiczny
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 09:48   #685
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Ale skąd ten bulwers, no halo, nie chodziło mi o patrzenie, a po prostu, że się komuś podoba. Przytoczyłam przykład, że dziewczyna odsyła z imprezy chłopaka, jak się źle czuje, żeby dzięki temu móc spędzić czas z innym, potem się chwaliła, że czuje między nimi chemię, więc chyba nie miałam na myśli patrzenia. Sama z tż czasem przeglądam jakieś zdjęcia znajomych na facebooku, czy jak mijamy kogoś na ulicy, to sobie komentujemy innych I jak powie mi, że jakaś tam dziewczyna miała ładny kolor włosów, ładnie była uczesana albo że mogłabym sobie kupić taką bluzkę jak tamta albo ta, bo fajnie wyglądała, to traktuję to tak samo, jakby powiedział mi że miała dużą dupę czy dziesięciokilometrowe odrosty - czyli jak jakieś tam luźne stwierdzenia. Miałam na myśli coś głębszego. Nie patrzenie na mijane osoby (bo sama czasem patrzę w autobusie na jakichs chłopaków i nie czuję, że zdradzam albo flirtuję, jak złapię kontakt wzrokowy ), a raczej wpatrywanie się i ślinienie na widok jednej i konkretnej, jakby własny tż nie starczał
Ale chyba nie sprecyzowałam pytania
No dobra, trochę się zbulwersowałam, przyznaję Bo stwierdziłaś, że razem z Twoją koleżanką mamy to samo zdanie, a wcale nie!
Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
coś ze ślubem - dlaczego jak rodzeństwo bierze ślub z drugim rodzeństwem (w sensie Anna Kowalska z Adamem Wójcikiem i Basia Kowalska z Piotrem Wójcikiem) to muszą brać jednego dnia. chyba to, tak zrozumiałam wtedy przynajmniej
tak, tak, dokładnie
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:35   #686
gabi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca :)
Wiadomości: 699
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

zostawiłam kompa z włączonym fejsem (byłam online na czacie), monitor zgasł i ja poszłam spać
moje pytanie: czy w takim razie byłam online przez całą noc ?
gabi1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 10:44   #687
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
zostawiłam kompa z włączonym fejsem (byłam online na czacie), monitor zgasł i ja poszłam spać
moje pytanie: czy w takim razie byłam online przez całą noc ?
Nie jestem pewna, ale moja koleżanka miała włączonego fejsa, przyszła do mnie na trochę i była offline. Czyli chyba przy wygaszaczu się wyłącza.
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 11:20   #688
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
coś ze ślubem - dlaczego jak rodzeństwo bierze ślub z drugim rodzeństwem (w sensie Anna Kowalska z Adamem Wójcikiem i Basia Kowalska z Piotrem Wójcikiem) to muszą brać jednego dnia. chyba to, tak zrozumiałam wtedy przynajmniej
Fakt, to było to
W poniedziałek dam wam znać, o co z tym chodzi
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 11:49   #689
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

działa Wam allegro?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 11:54   #690
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
działa Wam allegro?
Działą dopiero co wystawiłam komentarz i przeglądam zakładki mojego allegro.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.