* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 12:08   #3091
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda ode mnie też brawa dla Grzesia Teraz będzie juz z górki

Edycia fajny plecak, ja to jeszcze myślałam o takim na kółkach ale ciekawe czy sie sprawdza i czy dziecko z tych kółek będzie korzystać
A może już zredukowali ilość książek i nie nosi sie juz takich ciężarów jak kilka lat temu, ktoś wie?
Edycia ja też planuję biegać, tylko akurat z psem, hehe. W zasadzie czekałam aż dojdzie do siebie po sterylce, już szwy ma zdjęte więc wymówki żadnej nie mam

Dziś idziemy na "Epokę lodowcowa", byłyście?

Aaaa, to jak o sprzętach to ja zapytam czy polecacie jakąś fajną grę na Xboxa kinetic dla dzieci? Kupiliśmy tydzień temu i robimy rozeznanie, pościągaliśmy parę demo i już Ala zaklepała na urodziny dwie gry - "Fantastic pets" i "Kinectimals" - też ze zwierzakami A jakie jeszcze fajne?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 12:30   #3092
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość

monka ale akcja z tą wodą u was. Tż to pewnie klął jak wrócił, a Ty pewnie się z niego śmiałaś

A ja próbowałam zaczynać, ale trzy razy pobiegłam i wszedzie w okolicy psy mnie gonią, nosz ku... tak jakby nie można było bram zamykać
.
kochane pieski

Właśnie oglądam fotki z dzisiejszej gazety aż w szoku jestem ile wody , jedno auto to tak zalane ze dach widać .

Ty a plecak miał być czarno żółty , co? A tu rozem po oczach daje, ale mi sie podoba i co najważniejsze to ze wygodny i funkcjonalny .


Jesoooo ja serio już nie pamietam kto kiedy ma urodziny napiszcie daty , wiem ze Aluska ma 15 sierpnia ( bo mój miał termin na 15 go ) więc pamietam. I chyba do końca życia będę pamiętać

Śnieżynka sto lat dla Oliwki braciszka byś jej zrobiła a nie DVD wciskala


Edycia ja tez mała impre będę robić , chyba będziemy w Turcji , młody chce kolegów ze szkoły, ale mam nadzieje ze zapomni i coś mu wkrece i nie będzie mi trul.


Magda mój taki sam jak twoja Iza , czub szalony , czytałam coś o magnezie , jego niedoboru , ze dzieci są nadpobudliwe, od dziś mu będę dawać i zobaczę. Te tabletki z pluszza , za tydzień mam lekarza to zagadam. Mój aż tak zazdrosny nie jest, tłumaczę mu ze on jest jabłko a jemal banan i oby dwa owoce uwielbiam tak samo , mimo tego ze są inne.
Dziś sie go pytałam, kogo JA bardziej kocham, to najpierw mówił, ze jemala, mówię NIE, potem on mówił , ze Kartala, mówię NIE. On zglupial hehe to mówię ze tak samo. 50 i 50 , 100 i 100 , 1000 i 1000 tak samo.


Ja jeszcze nie wykapana , ale pocwiczylam, posprzatalam. I wsio.


A Doridee ja pewnie pójdę na to, za tydzień jak młody skończy szkole to będziemy smigac do kina bo ocipieje z nimi w domu
Mój młody lubi wyscigowki , albo przygodowki , nie wiem jakie teraz są gry . Lubi Aluska tańczyć? Albo jakaś przygowodka.

Coś mi sie popieprzylo i dwa razy skopiowalo .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-07-11 o 12:34
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 13:08   #3093
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Matko kochana, ale jedziecie z tym pisaniem

W imieniu Olivii- dziekujemy

Doridee- doczytalam, ze u Ciebie nowy czlonek rodziny, nie znam sie za bardzo na psiakach, ale czy nie masz wszedzie w mieszkaniu jego wlosow/siersci ??? Musze poczytac o tym rumieniu, bo przyznam, ze wczesniej o czyms takim nie slyszalam

Monka- stara ruro widze, ze tesknilas, hehe. Przed chwilka rozmawialam z TZetem i jednak chyba dziewczynki zawieziemy, bede miala troche spokoju, tylko boje sie, ze bedaza bardzo tesknic...ja zreszta tez

Edytcia- pewnie Cie zaskocze, ale ja w prawdziwych gorach tez nigdy nie bylam W szkalrskiej porebie, jako dziecko, ale to pagorki bardziej niz gory
Tym razem postanowilam, ze robie diete ostatni raz w zyciu hehe dlatego niczego nie wymyslam, nie probuje tylko jem sniadanie, II sniadanie i obiad, miedzy czasie jak jestem glodna jakis jogurt albo owoc, po 16:00 nie jem juz nic.

Magda brawo dla Grzesia, juz masz doroslego chlopa w domu

Ogladalyscie Spartakusa ??? Ostatnio TZet mnie wciagnal i wieczorami jak mam chwilke to z nim ogladam... Epoki nie ogladalam...

Zdjec mam kilka, wkleje ale nie wiem kiedy... musze poprosic TZeta, zeby je zaladowal na kompa.

Ps. Teraz doczytuje Wasze posty

Doridee wiedzialas przed tym nim wzielas psa, ze ma alergie `???

Edytcia ladny plecak i ta cena :O Ja tez juz kupilam, ale tutaj sa strasznie drogie, nie pomyslalam, ze moze byc az taka roznica... My mamy taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg schulranzen.jpg (14,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg schulranzen2.jpg (10,3 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-07-11 o 13:16
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 13:47   #3094
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee to będziesz miała obstawę
Co do plecaka z kółkami to nie wiem - jedno wiem, że u nas by się nie sprawdził, bo i gdzie tymi kółkami miałaby jeździć? A drugie to to, że raz miałam taki plecak w ręku i jakoś mi się nie widział cały ten mechanizm kółek i tej rączki.
My mamy mieć zestaw książek "Wesoła szkoła" i do tego jeszcze angielski.

Co do gier na xbox'a to ja polecam Zumbę gramy w to u znajomych zawsze, jak już jesteśmy zawiani, ubaw po pachy.

monka niezłe to tłumaczenie chłopakom, że jeden to jabłko a drugi to banan i oboje kochasz tak samo - nie wpadłabym na to chyba.
Plecak, przepraszam Cie bardzo, jest fioletowy

Snieżynka to trzymam kciuki, żeby dieta była skuteczna Ja byłam ostatnio na kopenhaskiej i 4 kilo poszło i się trzyma.
Ej ja miałam limit na plecak ok. 100zł.
Ten co pokazałaś to chyba step-by-step albo hama, a takie u nas ok. 400-500zł. więc myślę że porównywalnie do waszych cen.

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2012-07-11 o 13:51
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:29   #3095
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia- ja wlasnie planuje sobie kupic Zumbe na Wii, a jak wroci kolezanka z PL to sie zapisujemy do fitness studia na Zumbe, szalenie mi sie to podoba i pewnie mozna jeszcze troche schudnac przy tym Ile czasu robilas te diete ??? Musze o niej poczytac hehe moze i ja wyprobuje

Ten plecak jest z step by step kosztowal mnie 179 € takze w PL nieco taniej...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 14:39   #3096
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka zwariowalas ? No wariatka , po 16 tej już nic nie jesz , nie rób tak , bo znowu pal licho i po diecie będzie, tym bardziej ze ok 24 Chodzisz spać to przynajmniej o 18-19 coś zjedz, choćby kefir, jogurt itp. Dużo pracujesz, cwiczysz i sie zameczysz .
Wiadomo ze będziesz tęsknić, ja tez tesknilam, ale nic im nie będzie.

Ja cię pierdziele, tyle za plecak ? Szok. Mój ma torbę ze szkoły i ksero w niej przynosi i ksiazke - jedna hehehe

Nie oglądałam tego spartakusa, ale za to widziałam wczoraj stosunek od środka to dopiero było spartanskie strzelał białym płynem jak z armaty hehehe


Edycia hehe wiesz równie dobrze mogłam jednego porównać do zatwardzenia a drugiego do sraczki , oby dwie męczące .
Aaa nooo może i fiolet
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 15:13   #3097
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka no taki zestaw z plecakiem na allero to 469zł więc faktycznie dużo taniej

Zapomniałam przedtem - my oglądamy Spartakusa, to znaczy teraz na HBO się skończył. A którą część oglądasz?

Ta dieta jest rozpisana na 13 dni i tyle sie ją robi - dla mnie jest ok, bo mam napisane co i kiedy jeść, nie muszę myśleć o tym, tylko kupuję rzeczy na tydzień i nie wchodzę potem do sklepu
Ale obrzydzenia po niej d jajek dostałąm takiego, że na samą myśl mi niedobrze

monka Ty jak coś powiesz, to można z krzesła spaść


A ja dziś właśnie zaczęłam urlop
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 19:04   #3098
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka Ty zboczuchu jeden Ja wiem, ze to za wczesnie, ale juz jestem zdesperowana, w zadne klamoty sie nie mieszcze ;( zapuscilam sie jak swinia, sama jestem sobie winna, mam nadzieje, ze tym razem mi sie uda...

Edytcia no to niezle przeplacilam za ten plecak !! Oj gdybym wiedziala, ze w PL tez takie sa i w takiej cenie to z PL bym sciagnela, ale juz za pozno. No i w sumie gwarancje mam na 2 lata, wiec jakbym z Polski sciagnela i gdyby cos z plecakiem bylo to bylyby problemy... A ta dieta to nie norweska ?? Tez jadlam same jajka i grejfruty o ile dobrze pamietam w ciagu tych 2 tygodni zjadlam 52 jajka bleeee, ta dieta jest dobra dla Monki, bo ona lubi jajeczka

Dziewczyny a PL tez sie kupuje ten rozek, tube ( nie wiem jak to sie nazywa ) do pierwszej klasy ?? Te co Olivii sie podobaja kosztuja ponad 50 € troche mi szkoda kasy, zwlaszcza ze to tylko na kilka godzin :/
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 19:23   #3099
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka te rożki widziałam na allegro TUTAJ

Jedno jest pewne - na pewno nie kupiłabym czegoś takiego za 50 € Przesada. Jeszcze te 40zł to jakoś bym przebolała, ale znając mnie to zrobiłabym sama takie coś, bo sztuka żadna.

U nas chyba nie ma tego zwyczaju - przynajmniej nic o tym nie wiem

Dieta na pewno nazywa się kopenhaska/kopenhadzka


Przypomniało mi się, że jeszcze przy wyborze plecaka kierowałam się tym, jakie używane plecaki są sprzedawane na allegro. No i najwięcej jest tych w stylu herlitza - sztywnych zupełnie.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:28   #3100
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kurze nie spalamnw dzień i już spłaca jestem a idę zaraz na rowerek , znaczy tylko z kanapy wstane i krok zrobię


Hahaha ejjj no oglądałam tv wczoraj, skakalam z kanalumna kanał , a tam taka jazda Hahaha no ciekawie to wyglądało , potem przelaczylam

Pamietam te tuby ze slodyczami , ale 50 ojro to dużo, a co tam jest? Już mam swinskie myśli ? Hehe . No tfu tfu ale to dla dzieci .

Kopenhaska to na jajkach i wolowinie , koleżanka na tym schudla , dużo.

Tak tak lubię jajka tyle co ty Sniezynka na tej norweskiej zjadłas to ja jedna dziura w nosie wyciągam . Dziś nie jadłem szok .


Spać spać masakra idę sie rozruszać.

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Śnieżynka a widzialas jakie sobie buty do ćwiczenia kupiłam? Hehe nie wiem czy już pokazywalam.
http://www.vibramfivefingers.com/pro...-LS-Womans.htm
Kolor fiolet, nie wiem czy akurat wejdą te czy na główna stronę nie wywali.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:53   #3101
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ale mam dziś dzień do dupy.... Tzn. do południa było ok, ale co odwaliłam dziś... wyprzedzałam jeden autobus, ruszał z przystanku, naprzeciwko stał na przystanku drugi, ja akurat tuż przed przystankiem skręcam w osiedle, więc rura i myśle wbiję sie nim on ruszy, no i w sumie zajechałam mu drogę bo musiałam troche zwolnić a on już ruszył Jakoś obeszło sie bez kolizji, dobrze że nic nie jechało z tej mojej osiedlowej drogi, ale normalnie nie wiem co mi odbiło, normalnie pogratulować... Tak to jest jak sie robi prawko i nie jeździ 9 lat Muszę sie opanować bo lubie szybką jazdę, i w sumie ta dzisiejsza sytuacja troche mnie ostudzi. Zastanawiałam sie czy gość mógł to zgłosić na policję ale znajomy policjant mówi, ze nie. No nie wiem

Potem poszłam po Alę z Luną a ta jak ją zostawiam przywiązaną to szczeka i ochrzanił mnie gość że pies szczeka, budzi dzieci o 8:00 rano (bo rano głównie z nią chodzę), że dzieci sie boją i trzęsą ze strachu bo pies szczeka. No w ☠☠☠☠u. Też mnie straszył strażą miejską. Jutro obadam gdzie mogę ja z drugiej strony przywiązywać żeby nikomu nie przeszkadzała, nie przy furtce, żeby dzieci sie nie bały i niech mi naskoczy.

Potem pojechaliśmy do kina, sam film spoko, są momenty do pośmiania, ogólnie można obejrzeć chociaż wiadomo pierwsza część bawiła najbardziej. Ale zabiły mnie reklamy - trwały pół godziny, my nie mozemy tego znieść a co dopiero dzieci!! Ale najgorsze były dwa filmiki, takie krótkie, nie wiec co to było i po co, jeden o Simpsonach, no co za dekiel puszcza coś takiego dla małych dzieci, mimo że był o małej Simpsonównie to na pewno nie skierowany do tak małych dzieci, niektórzy do kina przychodzą z 3-latkami a tam maluch rozbija na ścianie młotkiem motylki, Ala odwróciła głowę bo nie chciała na to patrzeć i pytała tylko czy to juz koniec - bez sensu!

Śnieżynka dieta którą chcesz sobie zapodać jest jedna z najgłupszych z możliwych... Organizm przestawi Ci sie na oszczędzanie i nie dość że nie będziesz miała takich efektów to w dodatku jak sobie pofolgujesz to natychmiast Ci sie to odłoży. Pójdź do jakiejś mądrej dietetyczki, niech ułozy Ci dietę odpowiednia do Twojego trybu życia, pracy, wysiłku fizycznego i zapotrzebowania na kalorie.
Sierśc mam oczywiście, codziennie odkurzam ale i tak są. Nie jestem na szczęście padantyczką, kit z nimi.
Widziałam dziś ten Twój plecak, w smyku kosztuje 499zł, ciężki jest dosyć..
Aa, będę miała perfumy które chciałaś, Le male 125ml EDT i Aliena 90ml EDP, chcesz nadal?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 21:19   #3102
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee Nom kijowy dzien , masakra.
Dobrze ze nic się nie stało tobie komuś i auto całe bo to wydatek dodatkowy. Smigaj powoli i z wyobraźnia zwłaszcza po takiej przerwie. Nie zgłosi nic no bo co? Do niczego nie doszło , często gęsto ktoś komu wyjeżdża , zdarza się.
Powiem ci ze ja się dużych obcych psów boje i pewnie tez był była zeschizowana jakbym miała przejść koło szczekajacego dużego psa. Cisza nocna się kończy o 6 więc niech nie pierdzieli ten chłop ze mu dzieci budzi. Może jak pobedzie z wami dłużej , poczuje się bezpieczniej , wytresujesz ja zeby nie szczekala i będzie git.
W kinie trzeba było zgłosić te filmiki, głupota. Mój młody by nawet na to uwagi nie zwrócił , on taki rostrzepany , twoja Aluska widać ze strasznie za zwierzętami itd.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 06:43   #3103
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Szalejecie dziewczyny ,nie nadążam czytać.

U nas wczoraj byla znowu okropna burza. Nawet zajęcia z zumby były odwołane bo napiecie skakało i nie mozna było włączyć muzyki.
W sobotę byliśmy na koncercie Zakopower ( Nina uwielbia,stała przy samiutkiej scenie) i tez było masakrycznie .Wiatr 160 km/h ,burza ,deszcz ,uciekaliśmy w popłochu ,bo scena była nad samym jeziorem ,no i niestety zawaliły sie stelaże trzymające głośniki( chociaz napisali że to scena sie zawaliła).

Doridee-my na xboxie gramy przede wszystkim w adventure ( ta oryginalna płytka) ,a na demo jest jakaś gra z Piotrusiem Panem ,ale krótka . Poza tym cherlederki no i tygryski.
Nina czasami tez w kulki gra ,ale to gra z padem.
Na Epokę wybieramy sie z dzieciakami ( bo ja teraz mam dodatkowo jeszcze dwójke ,tzn, mój TŻ wychowuje sam syna i córkę ma w niedzielę) .A ostatnio byliśmy na filmie o Agacie Mróz .bardzo przygnębiający ,tym bardziej ,ze wiadomo ,że to prawdziwa historia.\

Aha ,Nina ma plecak z kólkami ,ale używamy go tylko gdy jedzie np .do ciotki na weekend, bo ogólnie to wcale nie jest wygodne.

Ja dalej chodze na zumbe i na tbc .Na początku waga mi spadła o jakieś 5-6 kg i tak się zatrzymała ,ale uda schudły ,firanki na ramionach nie wiszą , brzuszek umięsniony.Pózniej po szpitalu nie będę mogła intensywnie cwiczyć i ciezko bedzie.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 07:30   #3104
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Guten Morgen

Ja tylko na chwilke, bo na 9:00 musze leciec do nastepnej pracy

Doridee- caly czas myslalam, ze nie masz prawa jazdy... Cale szczescie, ze sie nic nie stalo, a dzwonic nikt nie bedzie na policje bo w zasadzie nic sie nie stalo, bywaja gorsze sytuacje, wiec nie masz co sie martwic.
Perfumy naturalnie chce, masz jeszcze jakies inne ??? Kiedy bedziesz je miala, bo najprawdopodobniej jutro albo za tydzien jade do PL to nie musialabys do De wysylac aa i napisz jeszcze cene, ale w €

Gosiula- coraz bardziej mnie zachecasz do tej Zumby Chodza tez faceci ??? Namawialam TZeta to mnie wysmial hehe

Reszte napisze pozniej, bo musze isc sie naszykowac.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 07:40   #3105
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka - chodzą same babki ,ale jak zrobiłyśmy jakiś czas temu imprezę ,to wszyscy faceci najpierw siedzieli i sie przyglądali o co chodzi ,a potem kilku próbowało nam dotrzymać kroku ( mój między innymi) ,ale wymiekli szybko.
Zumba jest super . po 50 minutach jestem mokra jak szczur ,ale zdecydowanie bardziej uśmiechnięta
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 08:28   #3106
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka ty to masz zdrowie , 8 rano a ona do 2 pracy idzie , masakra. ten twój tz to ma przekichane z tobą

U nasmtezmjest zumba , ale mnie jakoś nie kręci, kolega jest trenerem na sile i prowadzi tez zumba , namawiał mnie kiedyś, ale to nie dla mnie, padalam jak widziałam jak mi pokazywał

Gosiula jak dzieciaki sie dogadają ? Ile maja lat ? Pisałas ze on wychowuje sam? W niedziele? Tzn w niedziele sie nimi opiekuje czy wogole sie nimi zajmuje ?

Edycia jak urlop? Ile.Gdzie smigacie?

U nas standardowo chłodno oby nie padało bo na sklepy jadę.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 09:02   #3107
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Na poczatku dzieci troszkę wilkiem na mnie patrzyły ,zwłaszcza syn , ma 14 lat i od chyba trzech mieszka z ojcem a mamusia sie wogóle nim nie interesuje .Teraz juz trzyma ze mna sztamę . Miedzy ni ma Oskarem jest tylko pół roku różnicy ,ale narazie nie moga złapać wspólnego języka. Ale ogolnie jest ok.
Córka mieszka z matka i przyjeżdza tylko na niedziele ,ma 12 lat. i ostatnią niedzielę spedziliśmy razem nad jeziorem , ładnie sie bawiły razem z Ninką .
Niestety nie mamy narazie możliwości zamieszkania razem ze względu na prace , no i dzieci ( szkoła) ,ale nie narzekam
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:16   #3108
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No, kurcze co jest dziewczyny ?? Najpierw mnie sciagacie na Wizaz a teraz nawet nie ma z kim pisac

Doridee-wyslalam Ci maila. Odnosnie diety, to wiem ze to dupy jest, sama juz nie wiem co mam robic. W zasadzie mam juz dosyc wszystkich diet, a ostatnio apetyt mam za 3-ech. Musze troche w necie poszukac, moze znajde cos sensownego. Mialabym do Ciebie jeszcze mala prosbe, jakbys mi wysylala te perfumy czy bylaby mozliwosc, zebys jeszcze kupila mi jakis fixator, bo tutaj szukalam i nic nie znalazlam ?? Naturalnie wszystkie koszty pokryje

Monka- Ty caly czas utrzymujesz swoja wage ?? Napisz mi kilka Twoich przykladowych jadlospisow, tak na 2-3 dni co i w jakich godzinach jesz.

Gosiula- tez bym chciala zobaczyc ten film o Agacie Mroz, widzialam urywki i ciekawi mnie caly, czekam az bedzie cos na necie.

Edytcia- wybierasz sie gdzies na wakacje/urlop, czy zostajecie w domu ??

Ale mnie wkurza te forum, pisze juz 20 min tego posta, bo caly czas mi rolka zwija sie do gory, o golnie ostatnio caly czas mam problemy z pisaniem postow....brrr
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:25   #3109
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula to chyba standardowe zachowanie dzieci w takiej sytuacji, sama bym sie na początku zachowywała, wiadomo nie ufne , obca osoba , obce dzieci , ciężka sytuacja dla dzieci, ale oby było lepiej . Oby chłopaki złapali kontakt

Sniezynka hehe no trochę mi przybyło po wizycie w pl wiesz, pierogi, kluski, grille .
Ja różnie jem.
Moja rada, nastaw w zegarki budzik co 3 h i jedz jak ci zadzwoni. Choćby jabłko , czy jogurt, nie każdy posiłek musi być wielki. Sama właśnie zjadłas bo mi dryndal
Dziś zjadłas por z Bulgral z wczoraj zostało , ale o po 11 dopiero. Bo chłopaki przez 9 wyszli a ja poszłam spać. I teraz zjadłas jabłko , pól i w miseczce guinoa z cukinie orzechami i szczypiorkiem.
Kolejny posiłek ok 17-18 tej .
Jak będę ćwiczyć to po ćwiczeniach wypije koktajl proteinowy , tak o 22 giej , zależy o której skończę.
Wczoraj jechałem na roweru, skończyłam po 23 i juz nawet koktajlu nie pilam, a zakwasy mam ogromne i nie wiem czy dziś dam radę. Narazie mówię nie


Jak z rana wstaje to jem o 8, potem o 11, potem o 14,potem o 17 - 18 i potem koktajl.

Rano o 8 : zależy, albo jajecznicę z 2 jajek, albo jabłko lub owoc - coś lekkiego bo o 9 idę biegać i ćwiczyć.
O 11 tej po ćwiczeniach koktajl. Czasem owoc lub Kefir lub jajka.
O 14 coś ugotwanego , przezemnie lub tz- ta.
O 17 -18 tez coś ugotwanego , albo jajka .

Od jutra ci będę pisać oka? Bo dziś Wstalam późno i tak rozklekotane mam te jedzenie.

Sama sie uczę jest regularnie bo nigdy tego nie robiłam, regularnie a mało.

Zaraz będę robić udka w piekarniku to jak zostaną to zjem sobie o tej 17 udko i brokuly.
Udka robię w worku bez tłuszczu.


A i nie Mariudz ja jeste na wiąże codziennie hehe ale co ci ucieka w telefonie?
Nie wiem czy to ale ja mam coś podobnie, wpisze jedna literke i mi klawiatura znika, to zamykam i wchodzę od nowa i sie loguje.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-07-13 o 14:27
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 16:02   #3110
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- ja pisalam i pisze teraz z lapka, i jak skoncze pisac i chce pogrubic Wasze nicki to mi ucieka wszystko do gory ( kurde ja nie wiem jak to opisac ;-) ) A z tel jak pisze to mam dokladnie tak samo, jak Ty, napisze jedna literke i znika mi klawiatura.

Wiesz co, ja jestem dluuugo na noigach, tzn wstaje miedzy 4 a 6 zalezy jaki dzien a ide spac ok.23-24, dlatego tez czesciej jestem glodna. Ale zrobie tak, jak mowisz, ustawie w tel przypomnienia co 3h, tylko co jak jestem w pracy ? Tam sie nie je, chyba walna ze smiechu jak mnie zobacza z kanapkami Tak mysle, duzej roznicy chyba nie robi jak czasami zamiast co 3 bede jadla co 4 ( tzn. tylko jeden posilek ) bo przewaznie jestem po 4h w pracy, wracam do domu zjem cos i ide do kolejnej... chyba zakumasz o co mi chodzi

Z biegania w tym tygodniu tez nie wyszlo, ale od nastepnego nie ma zmiluj sie. Mam zamiar tez na wii cwiczyc ( swego czasu jak cwiczylam to widzialam rezultaty ) I chyba nie bede sie wazyc codziennie ( zawsze jak odplalam wii to sie wazylam ) Raz na tydzien powinno wystarczyc, zebym miala mobilizacje, jak bede widziec, ze cos spada...

Ciezko mi wytrzymac bez pieczywa. Tak w ogole ja mysle ze mam wrazliwosc jelita czy cos w ten desen, bo jak zjem cos smazonego, biale pieczywo, przetwory mleczne to mam wzdecia i brzuch jakbym byla conajmniej w 6 miesiacu ciazy.

Gosiula- przepraszam, ze pytam ile minelo juz od smierci Twojego Meza ?? Pytaja dzieci o Niego ??? Jesli za intymne pytania, nie odpowiadaj.

Nie pogrubiam nickow, bo mi wszystko ucieka hehe

Czesto zastanawiam sie co u Parapeta i GosiSzymonek, macie z nimi jakis kontakt ??

Djamelka tez sie nie udziela... Monike widuje, ale nie przekupkach czy jak to tam sie zwie

Na nastepny weekend jade do PL zawiezc dziewczynki, bede miala troche wiecej luzu

W weekend postaram sie wkleic kilka fotek
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:50   #3111
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wyslalam juniory czubki z seniorem czubkiem, mam looz

Sniezynka widmo co chodzi. Mus to mus jedz co 4 h chodzi o regularnosc. 4,8,12,16,20 a jak na 6 wstajesz to 6, 10,14, 18 i o 20 coś lekkiego , tym bardziej ze min o 23 idziesz spać.

Nie waz sie codziennie tez tak kiedyś robiłam, fajnie bo codziennie widać spadek kilkuset gram , gorzej jak sie objadlam to było kg albo półtora na plus. Teraz sie nie waze tak.

Ja nie jem pieczywa nie mam parcia ale wpl jadłam hehe
Zmien biały chleb na ciemny tylko nie ścianiany i barwiony i najlepiej do południa potem nie tykaj bo pazy

Fajnie ze młode do pl jadą , one bedą mieć frajdę a ty odpocznesz. Moja mama tez chciała w te wakacje młodego, ale do Turcji jedziemy , koszta. Jeszcze mam cicha nadzieje ze coś nie wypali i nie pojedziemy


Nie mam kontaktu z dziewczynami OLALY NAS

Nie pogrubiaj nickow wbijaj w to

Wzdecia to Chuj gorzej jak bakami rodzine maltretujesz a tak serio to Zrezygnuj z ciężkich potraw, Glutenu który jest w chlebie, może masz nietolerancje lactozy jak po mleku cię wydyma .
Jesz na bank szybko i polykasz powietrze, pijesz gazowane napoje?
Podalas konkretne powody po których właśnie można je mieć.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 21:02   #3112
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynko podam Ci ceny w weekend, będziesz brała coś jeszcze? Czy tylko Aliena i Le Male? Fixator używam z firmy Essence, to niemiecka firma, musi w Ciebie być. Jak nie to pewnie że mogę Ci kupić i wysłać. W ogóle polecam kosmetyki z tej firmy, są tanie jak barszcz ale świetne jakościowo, często maja fajne limitowanki.
Monka bardzo dobrze pisze, jedz czesto góra co 4h ale mało. Możesz na początku nastawiać sobie budzik ale potem organizm sam sie wyreguluje. Pamiętaj też żeby jeść dużo produktów białkowych, węglowodany do południa potem ich nie jedz (w tym owoce), najlepiej zjedz wieczorem jakieś białko, grillowaną pierś z kurczaka, nasycisz się a organizm spali dużo wiecej energii na trawienie niż jakby miał strawić węgle. Poza tym staraj sie nie łączyć białka z węglowodanami, białe pieczywo out, jeżeli juz to tylko razowe lub pełnoziarniste, jak lubisz makaron lub ryż to też wybieraj razowe, smakują super a są zdrowsze i zawierają więcej błonnika. Jedz kasze i warzywa. Może nie schudniesz tak szybko jak na głodówce ale efekt będzie długotrwały, zwłaszcza ze jak piszesz ma to być Twoja ostatnia dieta a raczej powiedziałabym na stałe bo to już musi być Twój nowy tryb życia i żywienia.
Staraj sie też dłuzej spać, cięzko funkcjonować śpiąc po 5-6h dziennie

Monka a wiesz ze tż zadzwonił do kierownika kina, ale ten nawet tego nie widzial, oczywiście przeprosił ale takie dostają od dystrybutora, trzeba by do nich pisać. No i fakt, ze są różne dzieci, po innych moze to spłynęło ale Ala jest wrażliwa na krzywdę zwierząt, ma to chyba po mnie, zresztą ciagle jej to wpajam.
Aa, chodzimy do logopedy, kiedyś interesowałaś sie tematem. Ala już fajnie radzi sobie z sz, cz, teraz kolej na ż a na końcu r. Widzę efekty pracy Twój kręgosłup chyba sie uspokoił, co? Wspominałaś o jakichś nakłuwaniach czy coś mieszam?
Jakie pijesz koktajle białkowe? Serwatkowe? Pytałaś czy ja mogę, właśnie tak, bo musze jeść duzo białka a ciężko mi z tym czasem i mozna wtedy własnie wspierać sie koktajlami, ale to bardziej zamiast posiłku a nie dodatkowo.

Gosiula też myślę że dzieciaki normalnie reagują zwłaszcza w tym wieku. A chłopaki też sie pewnie dogadają, potrzebują tylko więcej czasu, wiadomo testosteron działa

Ale usłyszałam dzis komplement i to w dodatku szczery bo od dzieci. Bawiły sie z Luną i w pewnym momencie Ala mówi do mnie "mamo" a te oczy na nią i mówią, to twoja mama? a myślałyśmy że siostra Ja to happy bo 35 już na karku.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 21:20   #3113
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee- jeszcze tego damskiego Bossa bym wziela. No, prosze jak sie mlodo trzymasz Kiedy masz urodziny ??? O ile sie nie myle, to jestes najstarsza na watku ?? A ja chyba najmlodsza
Mozesz wkleic zdjecie badz linka do tego fixatora ?? Mowisz, ze Essence jest dobra ?? Powiem, Ci ze kiedys kupilam ich lakiery do paznokci i nie bylam zadowolona, zreszta te kosmetyki sa naprawdeee tanie jak barszcz, dlatego pomyslalam, ze wszystkie ich produkty sa do bani, bede musiala chyba poprobowac... Podejrzewam, ze sa znacznie tansze u nas niz w PL, jak bys chciala cos to wal smialo, moge Ci powysylac

Monka, Doridee- no kurde, ja wszystko to wiem co i jak, ale jakos taka nie systematyczna jestem i po kilku dniach wcinam wszystko co mam pod reka, musze sie wziac za siebie

Doridee- dlugo jezdzisz juz autem ???

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-07-13 o 21:39
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 23:07   #3114
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III



kuwa ale mnie ktos obgaduje , juz dwa razy sie ugryzlam

Doridee noooo fajnie tak uslyszec od dzieci, one zawsze prawde mowia .
Plecy dalej mnie bola, za poltora tyg mam akupunkture i czekam na termin do szpitala na badania .
Kupuje whey protein wlasnie mi sie skonczyly i zamowilam te http://bodyrock.myvitasource.com/bodyrock/bodyrock/pso3/vita-whey-isolate-protein.html .


Sniezynka tez tak mialam , tak sie wlasnie slodyczami objadalam, cwiczylam jak glupia a potem wpierdzielalam wszystko co bylo slodkie, juz mi to minelo, nie mam takiego parcia , ciezko bylo .
Nastaw sie na powolne chudniecie tez bym chciala juz widziec efekty , ale tak sie nie da, tzn schudne szybko, ale dupa plaska i jak wieszak a tak niechce juz hehe
Powoli , stawiaj sobie male kroczki , nie ze chcesz schudnac 10 kg ( przykladowo mowie) tylko najpierw 5 kg , jak juz to spadnie to kolejne 5 kg tak mniej wiecej . Taka mala cyfra nie jest stresujaca .
Wez sie na sposob, kup tyle kilogramow cukru ich chcesz zrzucic, postaw w widocznym miejscu i za kazdy kilogram chowaj paczke z cukrem
Ni waz sie codziennie bo moj blad byl w tym ze jak 2 kg spadlo to aaaa zaszaleje i zaraz weszla na wage a tu zonk znowu to samo hahaha .
U mnie najlepszym sposobem sa spodnie , ktore zatrzymywaly mi sie na udach a teraz wchodze i sie zapinam , ale to szczegol ze z kazdej strony sie wylewa wkoncu zniknie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 09:06   #3115
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- u mnie w zasadzie nie jest ciezko ze slodyczami, potrafie zyc bez nich Najgorzej jest, tak jak wspomnialam z pieczywem, slodkimi buleczkami, paczkami itp... ale powoli, malymi kroczkami o nich zapominam. Mnie tez zawsze mobilizowaly spodnie, mialam jedne, w ktorych wbijalam sie do polowy ud, przymierzalam je CODZIENNIE (!!) az w koncu byly mi za duze jakaa to byla radosc, hoho. Tym razem robie podobnie, zamowilam juz kilka rzeczy ( czekam na przesylke ) i bede tyle sie odchudzac az sie w nie zmieszcze ( przypuszczam, ze przyjda stanowczo za ciasne )

Dziewczyny przestana tu zagladac, bo jak my we dwie jestemy to tylko diety, cwiczenia itd...

Aaaa i jeszcze jedno, znasz jakies tabletki albo krople, ktore hamuja apetyt ???

Jestem w trakcie sprzatania, posprzatalam na razie dol i dalej mi sie nie chce :/ TZet jest w szkole, dziewczyny ogladaja Schrecka´, wiec troche spokoju mam

znowu mi ucieka tekst
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 11:09   #3116
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka a bułki słodkie, paczki nie są słodkie ? tyz , ale wiem o co ci chodzi.
Ja nie wiem jak można być tak uzależnionym od pieczywa , mój tz ze wszystkim je i to białe , bagietki. W Turcji to maja takie wielkie bochenki chleba , w wielkich statkach to noszą po kilka sztuk hehe dużo go jedzą i ze wszystkim .
Na apetyt to tabletki z chromem, albo drozdze piwowarskie zmniejszają apetyt , są na skórę, włosy itd, tez zawieraja chrom. Tanie, tylko jak będziesz kupować to patrz ile ich trzeba lykac, bo mi mama kupiła chujowe. Muszę lykac od 3 -5 tabletek , 3 razy dziennie duuuzo. Pani w aptece ci wybierze , żeby np brać po 2 tabletki 2-3 razy dziennie. Ja przez ta ilośc która mam lykac , nie biorę i leżą hehe za dużo

Mój sąsiad robił imprezie , nie przeszkadzało mi , poczekalni do 2 w nocy, tz wrócił i spać juz szliśmy, a ci heja muza, krzyki jak to nastolatki . Wkurzył sie i dwa razy był bo godziny leciały a ci byli głośno.
Poszłam do młodego spać, mały spał z tz tem w sypialni i mówił ze do 7 rano muza grała, ale juz ścieżka, mimo to słyszał hehe.
Ja tam nic do imprez nie mam ale o tej 2-3 nad ranem mogli by juz muzy nie włączać albo totalnie sciszyc .
Jeszcze po 3 musiałam zejść na dół po tapsy bo nie mogłam spać tak mnie nogi i plecy bolały. Czekalam aż tapsy zadzialaja i zasnelam.

Moje czuły pojechali, chata wolna , albo pójdę ćwiczyć, albo sprzątać albo spać

Wstalam po 9 nawet nie wiem jak chłopaki zeszli na dół chyba z tz- tem, dal im jesc i poszedl spac,młody małego przegrał burdel narobili .
Nawet nie wiem kiedy mi młody z łóżka wstał, nie obudził mnie .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 09:03   #3117
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Yo spiochy

My dziś na basen jedziemy , tzn czubki ja posiedze i popatrze.


Sniezynka przypomniało mi sie jeszcze, jedne tabletki na zmniejszenie apetytu- hoodia gordonii , tylko nie Polece ci konkretnej firmy , bo nie wiem. Tu masz linka o tapsach http://www.hoodia.pl/rodzaje. , resztę wyszukaj w necie .

Doridee slyszalas ( nie wiem czy juzmpisalam) o nasionach CHIA ?

Sniezynka poczytaj tez o nich bo One rownież zmniejszają uczucie glodu.
Są baaardzo zdrowe.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 11:25   #3118
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka fajne te buty - kiedyś je mierzyłam - śmieszne

Doridee ale miałaś akcję z samochodem - jeśli nie było żadnej kolizji, to możesz spokojnie siedzieć, no chyba, że akurat wtedy jechałaby policja i by to widzieli to na 100% dostałabyś mandat (albo pouczenie - zależy jaki policjant by się trafił) za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.
Ten gostek co o 8mej rano ma problem, to możesz mu powiedzieć, że niedługo możesz przychodzić o 7mej, bo cisza nocna się o 6tej kończy Poza tym, póki nic nikomu się nie stało, to mogą Ci naskakać. A swoją drogą lepiej psa zawsze przywiązywać gdzieś z boku - mimo wszystko, głównie dla spokoju swojego sumienia

Snieżynka jakbym ja tak spała to bym po tygodniu już nie dała rady na 100%, ja chodzę zazwyczaj spać ok. 24, ale wstaję o 7mej, a nie o 4tej - SZOK!


W albumie dodałam parę zdjęć z urodzin. Dobrze, że już po Zrobiliśmy ognisko - pogoda była idealna.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:41   #3119
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia całusy i najlepsze życzenia dla Zosi Ale z niej gwiazda, pozy nieziemskie, haha Chyba nie mieliście za duzo gosci? Tak w sam raz
Ja też planuję urodziny w plenerze, w gospodarstwie agroturystycznym, dużo koni i inne zwierzaki, śliczne miejsce, też można sobie popiec kiełbaski, główną atrakcją będzie przejażdżka konna. Znajoma zajmuje sie animacjami dla dzieci, może ja zatrudnimy jako animatorkę, malować buzie mogę ja, generalnie pomysł na fajna imprezę jest, ciekawe tylko ile zabulimy i jaka pogoda będzie

Monka o tych nasionach pierwsze słyszę. Ja to w ogóle mało sie interesuję tymi wszystkim wspomagaczami, a to błąd bo one mogą bardzo pomóc Ale to dlatego że ja zawsze zapominam je brać. Teraz też powinnam sobie zakupić mnóstwo suplementów i je brać i jakoś sie zabrać nie mogę

Śnieżynka urodziny mam w styczniu Wiesz co, no jeżdżę jak kupiliśmy auto, czyli pod koniec kwietnia. Z tym że miałam ok. 8 lat przerwy
Ja lubię tą firmę Essence, lubię ich lakiery, cienie, pudry, róże, podkładów nie lubie Rewelacyjne mają trwałe kredki do oczu, cienie do brwi. Mi odpowiada Tu masz link do tego fixatora: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-663953
Wysłałam Ci maila, daj znać bo jak cos trzeba paczkę szykować. W sumie dwa maile Ci dzis wysłałam, rano i przed chwilą, daj znac czy doszły bo drugiego musiałam wysłać z innego konta, z tamtego nie szło.

Dzieki dziewczyny za info odnośnie tej mojej nieroztropnej jazdy, mam nauczkę, dobrze ze nic sie nie stało..

Wklejam dla przypomnienia urodziny naszych dzieci, Edycia to sie pospieszyłaś z tymi urodzinami

Mamusie rozdwojone w maju i czerwcu

Iwona6 córeczka Marysia ur.26.V.2006
Zancia03 synek Oskar ur.7.VI.2006
Magdawikp córeczka Iza ur.10.VI.2006


Mamusie rozdwojone w lipcu i sierpniu


Śnieżynka córeczka Olivia ur.03.VII.2006
Kasia1361 synek Igor ur.04.VII.2006
Monika1850 córeczka Daria ur.15.VII.2006
Djamelka synek Kevin ur.17.VII.2006
Edytcia córeczka Zosia ur.19.VII.2006
Rania córeczka Nadia ur.25.VII.2006
Alabama24 synek Tymcio ur.01.VIII.2006
Daria&Grześ synek Grześ ur.10.VIII.2006
Wenezja córeczka Emilka ur.14.VIII.2006
Doridee córeczka Alicja ur.15.VIII.2006
Nnnnecia synek Stas ur.19.VIII.2006
Gosiula córeczka Nina ur.26.VIII.2006
LuckyBlueRose synek Maksymilian ur.29.VIII.2006
Monka synek Kartal ur.30.VIII.2006
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-07-16 o 18:51
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 19:28   #3120
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Przysnelam na godzinę a miałam nie spać.

Kuzwa zrobiłam jagodzianki i zjadłam 3 szlag by to, nie robię nic bo nie wytrzymam żeby nie zjeść .

Byłam dziś w szkole , obroslam w piórka hehe . Z młodym. Nie ma wogole problemów, krzykliwy , głośny jak inne dzieci, jak ma być cicho bo wymaga tego sytuacja to jest cicho.
Bardzo dobrze sobie radzi, super czyta, liczy jest W mocniejszego grupie, bo są dzieci , które polowe wiedza co on ufffffff , ale mi ułożyło. Strasznie , taka ulga .
Na wakacjach ma czytać, albo ja jemu , proste książki on i mamy ćwiczyć po 4 przykłady z matmy, tak żeby mu mózg pracował
Śmiała sie z mojej nauki pionowego dodawania bo to starsze dzieci sie uczą, mam nie panikowac, tabliczka mnożenia będzie dopiero za rok , nie w tym roku ufffffff. Bedą mieć co w tym roku tylko ciut trudniejsze.


Edycia zara polskim na fotki, rzeczywiście trochę szybko zrobiłas , a co w prezencie dostała, miała specjalne wymagania? Bo mój to co chwile zmienia zdanie.


Doridee Fin fiu ja niektórych nickow nie pamietam, może skrócimy listę? 6 osób wogole sie nie pokazuje , jak kiedyś wrócą to sie je dodac, co?
Co myślicie?


Wczoraj Daria miała urodzinami a jutro Kevin , a mamusie tez coś zaniemogly . Ma ktoś do nich kontakt operdziel im dać, może nie wiedza , ze piszemy .

Idę małego podłoże, mam dla przez te jagodzianki aż 3 ale nie mogłam sie powstrzymać, resztę tz zabrał do sklepu.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.