* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-15, 16:32   #3001
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Żanciu, przykro mi ale nigdzie nie ma już tych podkładów, rozeszły sie w mgnieniu oka... Ale już kumpelki wiedzą, ze jestem zainteresowana, jak jeszcze firma dośle to od razu dadzą znać i jak będą podobne okazje to też mają mnie informować
Jak nie masz problematycznej cery to PR Skin Balance może się dla Ciebie okazać za ciężki. Ja mam tłustą cerę, może niekoniecznie mam co kryć ale lubię kryjące podkłady. U mnie problemem jest, że większość podkładów zbyt szybko mi znika z twarzy. Muszę mieć trwale. Raczej mnie nie zapycha. A do kupienia w Naturach i innych mniejszych perfumeriach i drogeriach

Monka pokaż buty Co do pracy to będe się chwalić jak ją dostanę
Nie wiem czy używałam tego Chanela o którym piszesz, ale dla mnie Chanelki w większości są za mało trwałe, spływają mi...
Retinem chwilowo sie nie smaruję bo wkurza mnie to łuszczenie. Efekt jest fajny, ale to łuszczenie masakra... Nie wiem czy mi sie skóra w końcu przyzwyczai żeby sie nie łuszczyć Jest to w ogóle możliwe?

Magda to fajnie, ze jesteście zdrowi. Z pyskowaniem nie zazdroszczę, Ala może nie tyle pyskuje co sie nie słucha.
Pokaż fotę
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 17:20   #3002
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda moj mlody tez jakis dziki sie zrobil, wszystko jest na NIE. Prosze go o cos to odrazu jest NIEEE . Mowie mu, ze jezeli tego nie zrobisz ja nie zrobie tego dla ciebie, albo wylacze tv ,nie pojdzisz na dwor i odrazu jeszcze kazanie , ze trzeba pomgac bla bla bla, ja dla ciebie cos ty dla mnie tez bla bla bla. Nie wiem czy to dobra taktyka, chyba za duzo mu kazan daje . Musze cos poczytac , wydaje mi sie ze to taki wiek, dodatkowo strasznie sie wysmiewa , jak malemu cos sie stanie, to glupia mine i dzwiek z siebie wydaje ,drwi- chyba tez to zwale na wiek , rozwoj. Musze poczytac Wklej fotke malej do klubu z tymi tancerzami .

Doridee ty masz mocniejszy krem niz ja , a mi sie tez luszczy . Nie wiem kiedy powinna ci sie skora przyzwyczajic, ja dlatego daje juz miejscowo bo mnie tez to drazni. Powinna juz sie nie luszczyc, ale powiem ci ze mnniej sie luszczy niz na pcozatku wiec chyba lepiej nie powinnam przestawac . Dzis sie znow posmaruje, chyba dobrym wyjsciem jest super peeling i jakas mega nawilzajaca maseczka . znsz? polecasz?probowalas? moze jakas duper dobra z domowych sposobow? hmm z avocado? czy jakis jogurt z miodem i czyms tam.


Poszlam spac po 3 a w dzien odsypiam, no wpadlam w glupie kolo. W dzienmusze odespac a w nocy potem nie moge spac.

buty takie kupilam http://shop.amelieboutique.com/jeffr...est-5736-p.asp , chcialam czarne ale nigdzie nie ma, strasznie ciezko jest znalezc te buty no nigdzie nie ma wszystko wykupione. Te mialam sobie kupic http://www.solestruck.com/jeffrey-ca...ver/index.html , ale one sa latwiejsze do kupienia , wiec najpierw tamte wzielam , tylko nie wiem jaki kolor, bo podoba mi sie kilka

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-04-15 o 17:23
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 14:05   #3003
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

a to Iza i Grzes z kónca marca no i zdjęcie z turnieju
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3285.jpg (37,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3323.jpg (49,4 KB, 18 załadowań)
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 19:36   #3004
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

kURKA CO DRUGI POST JEST MOJ , chyba przestane pisac
tak jakbym sama do sibie pisala .

Magda Iza chyba troche schudla co? taki patyczak z niej sie zrobil (takiej to dobrze ), poza tym nic a nic sie nie zmienia, jakbym ja na ulicy zobaczyla to bym odrazu widziala ze to ona . Mlody za to sie zmienil. pamietam go za bobasa .

nie spalam dzis w dzien i spica jeste a jeszcze musze pocwiczyc
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 20:06   #3005
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Jestem w końcu i ja.

Choróbska, święta i praca mnie zawaliły totalnie. A zapowiada się kolejny mega początek miesiąca...

Święta były mega. Jedzenia tyle, że szok i na moje nieszczęście - same pyszności Trzeba było jeść całą niedzielę

W końcu dobrałam się do retinu, no i mnie - podobnie jak Doridee - nie piekła skóra przy nakładaniu. Ale z kolei, gdy rano myłam twarz żelem to mnie piekło niemiłosiernie - to znaczy piekło jak użyłam żelu z witaminą C, a jak używałam taki kremowy jakiś nawilżający to nie szczypało. Póki co przestałam, bo łuszczyłam się bardzo, peelingowałam się, daję odpocząć na chwilę i znów zrobię serię.

Ej co za akcja z tym podkładem z Estee Lauder - szokowa cena. Ja douglasa u siebie nie mam, to i nie bywam tam, no i nie wiem że można tam takie promocje złapać.
Ja teraz mam dermablend - jakaś nowa formuła, no i wydaje mi się, że jest ciemniejszy ten odcień od tego co był kiedyś pod tym numerem Dokupiłąm jasny Colorstay z Rimmela, to będę mieszać

Aha Doridee - tą Galerię Warmińską to dopiero budują? Nie wiesz kiedy otwarcie jest planowane?

monka chętnie przygarnęłabym te buty, które kupiłaś Baardzo mi się podobają A jakbym miała wybierać z tych drugich to brałabym czarne albo te gładkie albo wężowe.

magda co tam masz w pracy teraz, że aż taki nawał? Iza identyczna jak była, tyle tylko, że wyrosła, pannica z niej. Grzesia bym nie poznała.
Mówisz że fajne te kremy, też czegoś szukam, nawilżającego i trochę liftingującego... Więc jak macie jakieś typy jeszcze to piszcie.

U nas dziś rano leciał śnieg, a dla odmiany, za tydzień ponoć ma być ok. 30 st. Szok normalnie co się to dzieje.

Zapisałyśmy się do pierwszej klasy - wy zapisujecie, bo nie pamiętam? Zosia tylko chodzi i mówi, że nie może się doczekać już.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 06:19   #3006
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja lubię jak piszesz

Iza faktycznie ją wyciągneło, choc do chudzielców nie należy , Grzes no zmienił się z dzidzi zrobił sie chłopak z charakterem, Izie tez nic nie brakuje

Edycia w pracy mam nawał roboty - postępowania administracyjne bardzo czasochłonne i kontrole, dorzucają nam cały czas coś nowego a pracowników nie ma

Iza idzie do zerówki - nie mam siły na pierwszą klasę i pierwszy rok młodego w przedszkolu - obawiam sie, ze z nim będzie jazda - to nie Iza, on to taki mami synek od urodzenia
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 13:44   #3007
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Jestem w końcu i ja.

Choróbska, święta i praca mnie zawaliły totalnie. A zapowiada się kolejny mega początek miesiąca...

Święta były mega. Jedzenia tyle, że szok i na moje nieszczęście - same pyszności Trzeba było jeść całą niedzielę

W końcu dobrałam się do retinu, no i mnie - podobnie jak Doridee - nie piekła skóra przy nakładaniu. Ale z kolei, gdy rano myłam twarz żelem to mnie piekło niemiłosiernie - to znaczy piekło jak użyłam żelu z witaminą C, a jak używałam taki kremowy jakiś nawilżający to nie szczypało. Póki co przestałam, bo łuszczyłam się bardzo, peelingowałam się, daję odpocząć na chwilę i znów zrobię serię.


monka chętnie przygarnęłabym te buty, które kupiłaś Baardzo mi się podobają A jakbym miała wybierać z tych drugich to brałabym czarne albo te gładkie albo wężowe.

magda co tam masz w pracy teraz, że aż taki nawał? Iza identyczna jak była, tyle tylko, że wyrosła, pannica z niej. Grzesia bym nie poznała.
Mówisz że fajne te kremy, też czegoś szukam, nawilżającego i trochę liftingującego... Więc jak macie jakieś typy jeszcze to piszcie.

U nas dziś rano leciał śnieg, a dla odmiany, za tydzień ponoć ma być ok. 30 st. Szok normalnie co się to dzieje.

Zapisałyśmy się do pierwszej klasy - wy zapisujecie, bo nie pamiętam? Zosia tylko chodzi i mówi, że nie może się doczekać już.
No w koncu ksiezna sie zjawila
To zdrowi juz jestescie?
Butki mi dzis przyszly , moj maly sie darl MINE MINE . Musialam schowac. Wygodne . Zobaczymy jak sie na zewnatrz bedzie w nich chodzic. Przedwczoraj doda miala buty tez Jeffreya te http://www.solestruck.com/jeffrey-ca...ver/index.html , swietnie wygladaly na nogach, lepiej niz na fotkach,czekawe czy sa wygodne . Musze poczytac recenzje .
Twoja Zosia na bank sobie da rade w szkole, ona bardzo madra jest , jeszcze jak sie doczekac nie moze to super.
Serio z ta temperatura? jak 30 bedzie to padne , u nas chlodno, ciekawe jak w maju bedzie jak przylece

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
Monka ja lubię jak piszesz

Iza faktycznie ją wyciągneło, choc do chudzielców nie należy , Grzes no zmienił się z dzidzi zrobił sie chłopak z charakterem, Izie tez nic nie brakuje

Edycia w pracy mam nawał roboty - postępowania administracyjne bardzo czasochłonne i kontrole, dorzucają nam cały czas coś nowego a pracowników nie ma

Iza idzie do zerówki - nie mam siły na pierwszą klasę i pierwszy rok młodego w przedszkolu - obawiam sie, ze z nim będzie jazda - to nie Iza, on to taki mami synek od urodzenia
No no w koncu ja tu produkuje post za postem to jest przynajmniej co poczytac .
Wlasnie po Izie wydac jakby taki chudzielec byl kiedys miala wiecej cialka, ile ona wazy?
Twoj maly idzie juz do przedszkola? ile on ma 3 lata tak? on z grudnia jakos? 2009? pol roku chyba starszy od mojego? juz sama nie wiem Moj w styczniu idzie ciekawa jestem jak zareaguje, chyba bedzie gorzej niz z mlodym. Bede musiala ja go zaprowadzic bo za moim tz-tem to sie chyba posra, jak za nim jest . Mi cholera jedna reki nie da na zakupach tylko drze sie baba baba ( po turecku) i ladnie z nim idzie. Ale mam luz bo nie musze za nim latac tylko TZ .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 21:26   #3008
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka jestes? mam problem z tymi treningami :

-pure cardio , nie mam takiego , za to mam PURE CARDIO& CARDIO ABS. Czyli z tego pure cardio & cardio abs , przecwiczyc ten pierwszy trening cardio do rozciagnieca i drugiej czesci juz nie robic?
Nie mam tez CARDIO CIRCUIT , albo nie widze

Jest tam trening MAX CARDIO CONDITIONING & CARDIO ABS - czyli mam dwa flmiki zrobic? bo nazwy sa osobno , czyli dwa osobne treningi. I tam jeszcze jest kilka ktore sie lacza, czyli po dwa filiki?

Sniezynka no ciemna dupa ze mnie, nie zauwazylam ze tam sa reklamy a po reklamach jest wlasnie te ardio abs heheh wiec cofam wszystko. Ja po skonczeniu pure cardio wylanczalam filmik hehe .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-04-18 o 21:58
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 08:43   #3009
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej Laski!
U mnie ostatnio nastroje do dupy, chyba to ta pogoda i siedzenie w domu. Mam nadzieję, ze jeszcze tylko tydzień.
Robiłam ostatnio badani krwi i TSH bo lekarzom nie podoba sie moja tarczyca i co.. anemia i niedoczynność tarczycy :/ Generalnie to by wiele tłumaczyło. Zarówno moje nastroje jak i dodatkowe kilogramy, no i nieszczęsne ciemne kolana (walczę z tym od kilku lat i myślałam ze jest od tego że bawiłam sie z Alą łażąc na kolanach). Umówiłam sie do endokrynologa i zobaczymy co dalej. Ma któraś niedoczynność? Leczenie daje dużą poprawę?
Dostałam receptę na żelazo, ale poczytałam że te tabletki dają wiele efektów ubocznych, stwierdziłam ze spróbuję najpierw diety. Jak nic sypię sie
No nic, wyżaliłam się..

Jeżeli chodzi o ten podkład PR Skin Balance to kurcze cieżko dostępny jest. Szczególnie jasne kolory. Ja mam starszą wersje tego podkładu, kolor najjaśniejszy dużo za ciemny dla mnie, mieszam go z jasnymi. Najnowsza wersja tego podkładu jest w szklanej buteleczce i są nowe kolory. Najlepszy dla mnie to nr 21. Ostatnio poprosiłam babeczke w perfumerii żeby zadzwoniła do mnie jak przyjdą te podkłady i mi odłożyła. Dzis idę odebrać, wzięłam od razu siostrze. Kosztują 23zł, może kupić od razu którejś jak jeszcze będą?

Ali grupa ma dziś występ na konkursie teatralnym, oczywiście idę oglądać Ala jest motylkiem.

Magda super dzieciaczki

Monka buty pojechane na maksa, super choć nie mój styl, nie miałabym do czego ich nosić, ale popatrzeć miło. Na pewno zwracają uwagę, są popularne w UK? Jak sie w nich chodzi?? Nie masz problemu?

Edycia mam to samo z retinem, też na razie odstawiłam. Też mnie nie piecze jak nim smaruję, ale piecze jak używam innych kremów Też myślę, ze Zosia poradzi sobie bez problemów
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-04-20 o 08:45
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 11:33   #3010
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee widzialam ze masz nastroj do dupy czulam to . Nie pomoge z tarczyca, pamietam ze Gosia cos miala, ale nie pamietam ktora wersje .
Napisac ci jeszcze raz co ja dostalam( jak krew oddawalam )zeby nadrobic zelazko? Co jest na liscie.
Podkladu wogole nie znam. Jak bede w pl to poszukam przy okazji.
W tych butach jeszcze nikogo nie widzialam , nie wiem czy sa popularne, mi sie podobaja , duzo butow Jeffreya bym chciala miec . Czasem siedze i ogladam szmaty buty i tak grzeie w necie grzebie, az ta strone z jego butami wygrzebalam.
Czyli fotki porobisz ladnie, motylkowego Aluska i nam poka poka bo my ciekawe
Ja sie smaruje dalej juz mi sie tak nie luszczy, w sumie wogole, to kilka tyg moze trwac , nie przestawajcie , smarujcie co 2 dzien. Czyalam tez ze po godzinie nalozenia retinu mozna nalozyc krem nawilzajacy, troche zmniejsza dalalanie zelu, ale wtedy skora sie tak nie luszczy. Ja jade po bandzie i smaruje sam zel.

Ide biegac, bo pol godziny temu wstalam znaczy rano z chlopakami, i przed 9 jak wyszli poszlam dalej spac.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:28   #3011
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ufff przeczytalam )

Wprawdzie nie mam czasu , bo znowu będę miała gości ( wiecej napisze w niedziele ) Kompa już mam, tzn Tzet bo mu kupiłam na ur teraz pisze z tel, nie chce mi się włączać na chwile, bo zaraz muszę jechać po dziewczynki.

Monika wszystko dokładnie opisze Ci w niedziele.

Doridee ja tez nie pomogę nt. Tarczycy :/ ale współczuje ...

Czekajcie na mnie w niedziele a moze i wyrobie się w sobote

Buziaki
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 13:02   #3012
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ale mam wku...rwa. Cała noc ładowałam aparat, pojechałam na ten występ i co? Okazało się, ze był o 12:00 a nie 12:30, wszystko było już po. Jakaś grupa nie dojechała ale było wiadomo już wczoraj czy dzis rano, no część rodziców wiedziała. Ja oczywiście nie. Na ogłoszeniu na drzwiach było nadal 12:30. Jestem wściekła na panie, ze nic nie powiedziały albo nie przeprawiły tej godziny. No zależało mi. Tak że zdjęć nie będzie

Monka chyba mniej więcej wiem gdzie szukać żelaza. Chyba najwięcej ma go czerwone mięso, ryby i zielone warzywa. Oprócz tego kasze (gryczana), kakao, soja, żółtko jajek. Muszę poszukać. Tylko przy okazji muszę wykluczyć z diety produkty, które źle wpływaja na tarczycę czyli kapustę, brukselke, soję czy kalafiora. Czeka mnie lektura bo chciałabym jak najmniej faszerować sie lekami a spróbować wyrównać to w sposób naturalny - o ile to możliwe.

Śnieżynka to czekamy na Ciebie z utęsknieniem
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 16:56   #3013
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka no w koncu , wez ty kozwa zamknij drzwi i goscie niech klamke caluja hehe . czekamy Ja w niedziele robie malemu urodzinki , robie male przyjecie i sobie podrinkuje

Doridee a o co chodzi z tymi ciemnymi kolanami , nie kumam
nosz ku....a , tez bym sie wkurzyla
Milej lektury . Jak cos ciekawego doczytasz to daj

Ide babeczki robic z moim mlodym bo mi truje
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 20:10   #3014
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee OMG jakbym złapała tą waszą panią to bym udusić chciała!!! Porażka normalnie i dla dziecka, bo penie obiecałaś, że będziesz, no i dla samej siebie, bo to fajne widzieć, że nasze dzieciaki już takie duże i występują.
Jaja z tą twoją tarczycą. Ale powiedz mi, te kolana to też od tego? JA nigdy nie miała z tym do czynienia więc też nie pomogę.
Przypominam się z pytaniem o tą galerię warmińską - to dopiero budują czy już skończyli, znalazłam coś o niej, ale same wizualizacje (BTW bardzo obiecujące) a nie chce mi się szukać dalej.
A z tą pracą to kiedy będziesz wiedzieć?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 06:17   #3015
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Ale mam wku...rwa.
no bezmyślne baby - tez bym wyszła z siebie
z tarczyca tez nie pomogę
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 19:00   #3016
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej! Spędziliśmy dzis fajny dzień na działce u mojej siostry, grill, gra w piłkę i te sprawy - było super. No panie nie pomyślały, gdybym cos wspomniała że sie wybieram to pewnie by mi powiedziały a ja nic nie mówiłam to one też nie. No trudno. Na szczęście powiedziałam Ali, ze może przyjdę, nie wyglądała na rozczarowaną zbytnio, więc chociaż tyle dobrego. A najlepsze były dwie babcie które spotkałam w wejściu, ja totalnie zawiedziona i wkurzona a one w zachwycie jak było wspaniale i cudownie, jak dzieci pięknie występowały - miałam ochotę je udusić

Edycia sorki, wiesz z tego co sie orientuję to oni chyba jeszcze nie zaczęli budowy, ale lokale już rezerwują, tak że jak jesteście zainteresowani to trzeba już uderzać bo potem nic nie będzie
Tak, te kolana w moim przypadku to wina tarczycy bo wcześniej tak nie miałam. A posypała mi sie po ciaży, prawdopodobnie. Po wizycie u Endo będę może wiedział cos wiecej.

Iwonka Ty masz Hashimoto, powiedz jakie miałaś objawy i jakie robiłaś badania? Leczenie daje dużą poprawę? Też masz taką huśtawkę nastroju?
No i co tam u Was? Marysia zdrowa?

Monka te kolana wygladaja jak brudne, dzieje sie tak bo szybciej rogowacieje skóra. Generalnie nic nie pomaga A jest to jednym z charakterystycznych objawów.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 22:30   #3017
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee kij z babciami Powiedz Alusce ze jeszczenie jedno przedstawienie przed wami Teraz poprostu upewniaj sie dzien przed , tak dla pewnosci
O kolanach nigdy nie slyszalam mozesz to czyms smarowac? jakies peelingi? na kolana moze z kawy miodu czy zel itp.

Jutro malemu robie urodzinki , narobilam sie jak glupia, caly dzien w kuchni a sumie duzo nie przygotowywalam, ale jeszcze obiad itd i zlecialo.
Zlozylam lepkom namiot w salonie i mam pol salonu zablokowanego jutro musze go zlozyc, albo do ogrodu dac na czas jak goscie przyjada .Cieszyli sie jak wariaci .
Jeszcze przydalo by mi sie dzis pocwiczyc ale mi sie niechce i chyba juz tak zostanie .
Plecy i nogi mnie zaczynaja znowu bolec ,dobrze ze mam w maju wizyte to jej powiem, bo jak bylam tydzien temu jakos to mnie nic nie bolalo.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

jednak cwiczylam , jutro z rana trening i potem dzien przerwy ufff . Jaka ja optluszczona sadlo mi lata taka galareta kiedy to zejdzie .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 15:11   #3018
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

kurcze Iza mi dziś gorączkowała - byłam u lekarza - gardło lekko czerwone osłuchowo czysta - stwierdizł, ze to wirusowe - mam obserwowac i leki - no cóż dwa tygodnie spokojne to zbyt długo
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 20:31   #3019
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
kurcze Iza mi dziś gorączkowała - byłam u lekarza - gardło lekko czerwone osłuchowo czysta - stwierdizł, ze to wirusowe - mam obserwowac i leki - no cóż dwa tygodnie spokojne to zbyt długo
Madzia to co pracetamol tylko? i picie ta? oby na malegonie przeszlo, swoje gowniarze musza przejsc, moje na szczescie zdrowe i my tez, bo serio ten rok dla nas jakis pechowy byl jak nie urok to sraczka zwsze cos.

U nAS juz po imprezie , parki byly z pol rocznymibobsami to musieli zwijac sie szybciej . No nic swoje odchowaja i bedziemy dluzej imprezowac ja dalej imprezuje , zgielo mnie z 2h temu ale juz mie fajnie i sobie drinkuje, solnizant spi, zaraz mlodego wysle spac i wsio,

Kurde nie wiem jak wam alemi brakuje takich spotkan czesciej, poczekam az gnomy maly porosna i bedziemy czesciej robic imprezki . Na wyjscie sie umawilam jak mama wpadnie , bobsy juz maja swoje to jest inaczej jak z niemowlakiek,a mamai tak jak cos to na wakacje dopiero wpanie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 21:30   #3020
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka spóźnione życzenia urodzinowe dla Jemala, kiedy dokładnie ma urodzinki? Ucałuj go od ciotek klotek Masz tam znajomych jakichś Polaków? Ja też lubię takie spotkania, kiedyś częściej sie spotykaliśmy, ale sezon sie zacznie to znowu będziemy imprezować, grillować itp. Rzadko wychodzę do knajp z racji, że nie mamy z kim Ali zostawić, więc wychodzimy osobno, ale umawiam sie czasem z kumpelkami, najczęściej z tymi od optyka.
Z tymi kolanami to nic nie pomaga Próbowałam już mnóstwo kremów, takze z mocznikiem, peelingów itp. Może leczenie pomoże Jak patrzę na fotki sprzed ciaży to mam normalne kolana, pewnie to łażenie na czworakach też sie przyczyniło, ale teraz nie łażę a dalej wyglądają niefajnie
Kiedy będziesz w PL? W maju? Kurcze, nie pamietam.. Ponoć na majówkę ma być piękna pogoda, wysokie temperatury, grubo ponad 20st.
Kupiłam przez net zestaw do krykieta (polecam jak ktoś nie zna - fajna zabawa), i badmintona (moja gra z dzieciństwa). Ciekawe tylko czy nie pogonią nas z trawników pod blokiem, hehe.

Śniezynka no i gdzie jesteś babo

Magda jak tam Iza?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 07:03   #3021
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka my tez składamy Katralowi życzenia urodzinowe

Iza - goraczkuje, wczoraj byłam znowu u lekarza bo wyskakuje jej ponad 39 - osłuchowo czysto gardło lekko czerwone - wirus grypopodobny, do 4 dni może być goraczka
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 14:06   #3022
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

zaczyna mnie rozkładać - chyba się zaraziłam od Izy, bola mnie kości mięśnie i mam dreszcze, no i nos zapchany i kaszel
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 21:30   #3023
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
zaczyna mnie rozkładać - chyba się zaraziłam od Izy, bola mnie kości mięśnie i mam dreszcze, no i nos zapchany i kaszel

ale lipa kuruj sie. A dzis jak sie czujesz?

Doridee a ty jak tam jakeis badania robilas?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 09:16   #3024
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

dalej kijowo sie czuję, dziś siedze w domu, no jest lepiej choc męczy mnie katar i mam stan podgorączkowy nadal i głowa mnie boli no i Grzes od wczoraj masakra, gorączkuje dość mocno, ciekawe czy i TZ trafi
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 06:24   #3025
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

a ja dziś dalej w domu z maluchami - niania nam sie rozłożyła - Grzes ma sie zaskakująco dobrze i to mnie cieszy, ale Iza nie poprawia sie i daję jej antybiotyk, nie mam co czekac - 6 dzień i dalej goraczkuje, mnie się zaczął odrywac kaszel i migdały mi się pomniejszyły to chyba mi sie poprawia choć nie czuję się dobrze, chyba wezmę bactrim, Izie zamiast elofenu powinnam dac bactrim to moze by się obyło bez antybiotyku
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 10:49   #3026
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Pisały ,pisały i przestały. co się dzieje?
A ja siedzę w pracy i mam seksualny stosunek do roboty.
ale za to w czwartek jade do Warszawy na koncert.
METALLICA -dwa lata temu nie mogłam ,ale teraz nie odpuszczę.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 06:35   #3027
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

zrobilo się ciepło to i nie mają czasu pisać

u nas choroby mineły i oby - ten wirus dał mi w kość, dzieci łagodniej to przeszły i dobrze
a mnie jak to na starość dopadły znowu korzonki i ruszyć się bardzo nie mogę - zachciało mi się siać grządki
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 20:09   #3028
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

gosiula ale wypas, też myśleliśmy o tym koncercie, ale termin nam nie pasił. W każdym razie - udanego zdzierania gardła przy kawałkach z "czarnej płyty".

My się powoli kulamy. Zosia miała w międzyczasie zapalenie oskrzeli i mam nadzieję, że na chwilę będzie spokój. Teraz ją jeszcze kaszle, ale jak to lekarz powiedział, że jeszcze ze dwa tygodnie może kaszleć. A za tydzień idziemy do tej alergolog, może się zdecydujemy na te testy, zależy co nam doradzi.

magda dobrze, że w końcu Wam przeszło.

W pracy raz z górki, raz pod górkę. Jak zawsze z resztą.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 11:46   #3029
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej, widzę że słabo z pisaniem u was jak i u mnie... Praca mi się odwleka, mało konkretny człowiek u którego miałam pracować, chyba nic z tego nie będzie Czasem żałuję że się poddałam i zrezygnowałam z tamtej pracy, warunki miałam wymarzone, ale co z tego jak atmosfera nie do przejścia Za słaba psychicznie jestem..

No nic, coś w końcu znajdę..

Zapisałam Alę do logopedy i chodzimy co 2 tyg. Na razie jesteśmy na etapie diagnozy, myślę ze jutro dostaniemy pierwsze ćwiczenia.
Jeżeli chodzi o mnie to łykam żelazo i czuję sie trochę lepiej, jak skończę to pewnie zrobię badania. Do endokrynologa idę 25 maja, zobaczymy co powie.
Mam też skierowania dla Ali do poradni ortopedycznej i rehabilitacyjnej, zaraz chyba podzwonię żeby się umówić bo ciągle zapominam. Jedna z lekarek stwierdziła że ma nierówne wcięcie w talii i poleciła to sprawdzić.

A co u was?

Monka jak tam Twoje ćwiczenia? Walczysz? Są efekty? Jak chłopcy? Kiedy będziesz w PL?

Śniezynka ale niesłowna jesteś Miałaś sie odezwać jak goście pojadą i co? Pisz jak tam insanity Skończyłaś już?

Gosiula baw sie dobrze na koncercie! Pogodziłaś się ze swoim TŻ? Wróciło wszystko do normy?

Edycia daj znać jak odwiedzicie tego alergologa. Ciekawa jestem co Wam powie. Zapalenie oskrzeli - nie zazdroszczę, długo brała antybiotyk?

A ja w niedzielę mam komunie u siostrzenicy - strasznie nie lubię tej uroczystości - dla mnie jedna wielka bzdura, większość dzieci nie rozumie kompletnie co klepie i po co to wszystko - choć jeden cel rozumie (w większości "najważniejszy" - prezenty). No nic trzeba będzie w tej szopce wziąć udział.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 18:47   #3030
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee z pracą coś się w końcu uda - życze oby szybko

ja Grzesia zapisałam do logopedy na 13 czerwca - martwi mnie, ze mało mówi, niby zna dużo słów ale ich nie używa, choc właśnie ostatio zaczął więcej gadac bez wstawek - bambam, jak coś opowiadał to co drugie słowo zastępował własnie bambam, no zobaczymy jak bedzie

miałam dziś akcje "drzazga w kolanie Izy" - w piątek w przedszkolu wbiła jej się w kolano i nie dała sobie wyjąć, zaczeło ropą podchodzić, pielegniarki kazały wziąść skierowanie i do chirurga z tym, okazało sie, że chirurg dopiero w czwartek to kazały echać na izbę przyjęć, bałąm się, ze nas tam pogonią, ale pan doktor był OK i sie udało - była długości około 0,5 cm i wbiła jej się prawie pionowo

a ja w piątek wyrwałam zęba - 6 - ćmi mnie ale jest OK, jednak biorę antybiotyk bo nie było dobrze z korzeniem

tylt u nas

a Edycia ja też ostatnio mam jazdy w pracy

Gosiula jak po koncercie - mój TŻ się za pozno obudził bo on ich tez lubi a ja nie - nawet za darmo bym nie poszła
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.