* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-29, 20:49   #2971
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Jestem, jestem komp mi się zepsuł a z tel nie wiem czemu nie mogłam pisać, znikala mi klawiatura :/

Monika my ogólnie mamy podobny styl ale tych butów to bym nawet do pracy w ogródku nie założyła

Ja pracowałam od poniedziałku po 12 godzin i jestem padnieta :/ mam dosyć pracy, cholera !!

Doridee ja swego czasu tez często się rozwodzić chciałam tez taka w gorącej wodzie kapana, Ale minelo mi ) nie mam juz czasu na głupoty )

Baterie muszę iść naladowac bo mi tel padnie ...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:55   #2972
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Jestem, jestem komp mi się zepsuł a z tel nie wiem czemu nie mogłam pisać, znikala mi klawiatura :/

Monika my ogólnie mamy podobny styl ale tych butów to bym nawet do pracy w ogródku nie założyła

Ja pracowałam od poniedziałku po 12 godzin i jestem padnieta :/ mam dosyć pracy, cholera !!

Doridee ja swego czasu tez często się rozwodzić chciałam tez taka w gorącej wodzie kapana, Ale minelo mi ) nie mam juz czasu na głupoty )

Baterie muszę iść naladowac bo mi tel padnie ...

o prosze prosze kto sie zjawil
Co chesz od moich butow ty cholero jedna , ja to byla bymszczesliwa jakbym je wyczaila gdzie kupic i jeszcze jakby byly na moja kieszen zwlaszcz te kozaki i kotry bo te szpile to by w szafie byly tylko na okazje .
Jak tam twoj trening? waga ci leci? mi nie cholera jedna
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 23:17   #2973
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka no jesteś Już myślałam, że coś się stało...

Monka buty pojechane, fajne chociaż trzeba mieć taki styl odjechany, ja chętnie popatrzę ale nie kupiłabym Nie pasowałyby do mnie. Lubię klasykę, na co dzień wygodę ale z elegancją Cokolwiek to znaczy, hehe
Szukajac butów też chciałąm botki do kostki, ale w Polsce najfajniejsze botki chyba robią na jesień, teraz ich jak na lekarstwo w sklepach... Kompletnie nic nie ma, dlatego zdecydowałam się na takie i nie żałuję, fajne są i wygodne
Zrozumiałam o jakich ćwiczeniach piszesz, też muszę poćwiczyć bo czasem ból sie odzywa. Kurcze ciotke dostałam, a dalej chodzę podminowana, chyba to siedzenie w domu już mi bokiem wychodzi.
Śnieżynka i pewnie każda pracująca ma dosyć pracy a ja mam dosyć siedzenia w domu (nie powiem, ze nic nie robie bo ciagle jest cos do roboty ale mam już dość).
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 23:34   #2974
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee no dobrze ze zrozumialas hehe ale jak cos to jutro moge zapodac fotki cwiczen. W poniedzialek ma mi dac nowe to ci napisze, jak chcesz.
No butki sa miszczowskie ja mam taki wlasnie styl , osatnio kupilam sobie takie buty http://www.allsaints.com/women/footw...4&category=667 Matko jak smierdzaly rzemykiem myslalam ze padne ale juz ten smrod wychodzilam, albo sie przyzwyczailam . Nie no jak mi przyszly to w calym domu walilo . Kupilam jeszcze dwie pary ale widze ze juz ich nie ma, jedne na sobcasie za kolana, ale mega wygodne bo obcas grubszy i kowbojki ,dol inny i gora inna . A dzis zszalalam i bluzki pokupowalam i mam swietny humor i teraz musze zbierac hajc zeby to splacic .

Kurka trza isc spac jutro mam ambitny plan pieczenia tego torta http://mojewypieki.blox.pl/2009/01/T...rest-Cake.html , dieta

A Doridee ja jzu w domu siedze o ho ho ho takze wiem co czujesz , tez juz mnie to dobija.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-29 o 23:36
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 09:15   #2975
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka jak masz fotki ćwiczeń to daj, pewnie Twoje butki fajne, ale ja nie miałabym ich do czego nosić, hehe Ale oryginalne są, nie da sie ukryć
Pytałaś mnie wcześniej o Retin-A. Nakładam różnie, ale zazwyczaj miejscowo, na te części które tak bardzo sie nie łuszczą czyli czoło i nos, rzadziej na policzki i brodę, tu sie skóra złuszcza porządnie Mnie przy nakładaniu retinu skóra nie piecze, ale za to bardzo jak nakładam inny krem.

Edycia co u Ciebie?

Szykujecie sie pomału do świat? Ja to nie bardzo, nie wyjeżdżamy nigdzie, nie planuję jakichś rewolucji kulinarnych, pewnie zrobię jakieś babeczki, jajka faszerowane, jakieś mięso i finito. No chyba, że macie jakieś fajne sprawdzone przepisy na smakołyki wielkanocne to piszcie, może mnie czymś natchniecie. Robiłam w zeszłym roku pyszne babeczki z advocatem, muszę przepis znaleźć, dobre były
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 11:47   #2976
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hello

Monka pieklam tego torta i podobno byl rewelacyjny ( ja nie lubie takich tortow) na stronie tej dziewczyny są super przepisy, dużo już pieklam z jej stronki, biszkopty wychodza jak z bajki na pewno Ci wyjdzie. A co to za okazja, ze pieczesz torta ??
Nie ćwicze, bo nie mam kiedy, czy waga leci nie wiem, bo się nie waze

Doridee ja nawet nie odczuwam świat :/ muszę zezuche kupić to pewnie poczuje, tylko nie wiem czy zdąży wyrosnac :/ ja nawet lubie swoją prace, ale ostatnio mam jej za dużo. Z Alicja lepiej ??

Kijowo sie pisze z tel dlatego kończę a poza tym zaraz jadę po dziewczyny i do pracy.

Pa
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 15:02   #2977
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Mieliśmy kijowa noc nad ranem mały mi zaczął jeczec. Nie wysłana jeste i on tez. Będę potem to odpisze idemy spać ,on już kima hehe tort zrobiłam , bez okazji jak wstane to spróbuje , trochę koslawy hehe bo te wisnie z boku w niektórych miejscach powychodzily.
A

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Monka jak masz fotki ćwiczeń to daj, pewnie Twoje butki fajne, ale ja nie miałabym ich do czego nosić, hehe Ale oryginalne są, nie da sie ukryć
Pytałaś mnie wcześniej o Retin-A. Nakładam różnie, ale zazwyczaj miejscowo, na te części które tak bardzo sie nie łuszczą czyli czoło i nos, rzadziej na policzki i brodę, tu sie skóra złuszcza porządnie Mnie przy nakładaniu retinu skóra nie piecze, ale za to bardzo jak nakładam inny krem.

Edycia co u Ciebie?

Szykujecie sie pomału do świat? Ja to nie bardzo, nie wyjeżdżamy nigdzie, nie planuję jakichś rewolucji kulinarnych, pewnie zrobię jakieś babeczki, jajka faszerowane, jakieś mięso i finito. No chyba, że macie jakieś fajne sprawdzone przepisy na smakołyki wielkanocne to piszcie, może mnie czymś natchniecie. Robiłam w zeszłym roku pyszne babeczki z advocatem, muszę przepis znaleźć, dobre były
Mnie tez piecze jak nakladam inne kremy, no i jak retin tak szczypie ale to sekundy Ja na bank cos bede szykowac , ale musze sie opanowac zeby znowu za duzo nie narobila. Zrobie salatke z pieczarek i z tunczykiem ( jadlam na sylwestra) i strasznie mi smakowala, chyba z 3 godzinysie do niej zbieralam zeby zjesc,a jak jzu zjadlam to tylko sa . Tez jakiesmieso zrobie wolowine , jakie jajka faszerowane bedziesz robic? daj przezpis. Jakie babeczki? ja nie robie .Zrobie tezjajka w majo, kurcze mialam wiecej robic , jeszcze tydzien temu mialam wieksze plany ale sie opamietalam , potem kto to zje? A moze jeszcze zrobie saltke z cukini baklazana i papryki.

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Hello

Monka pieklam tego torta i podobno byl rewelacyjny ( ja nie lubie takich tortow) na stronie tej dziewczyny są super przepisy, dużo już pieklam z jej stronki, biszkopty wychodza jak z bajki na pewno Ci wyjdzie. A co to za okazja, ze pieczesz torta ??
Nie ćwicze, bo nie mam kiedy, czy waga leci nie wiem, bo się nie waze

Doridee ja nawet nie odczuwam świat :/ muszę zezuche kupić to pewnie poczuje, tylko nie wiem czy zdąży wyrosnac :/ ja nawet lubie swoją prace, ale ostatnio mam jej za dużo. Z Alicja lepiej ??

Kijowo sie pisze z tel dlatego kończę a poza tym zaraz jadę po dziewczyny i do pracy.

Pa
Oj bidulko ty, do kiedy bedziesz miec taki zapierdziel? kiedy bedziesz miec lapka, kompa w domu? .
No stronka fajna juz robilam z jej przpeisu torta tiramisu dzis ten, mi smakuje, pycha, troche mi wisnie bokiem powychodzily i taki koslawy sie zrobil hehehe ale pycha , wcale nie slodki, ani mega mdly czy cos. Poszlam spac i szybko sie obudzilam zeby juz go sprobowac, zjadlam jeden kawalek i mysle O KURCZE WIECEJMOGE ZJESC . ale polecialam szybko pogrzalam fasole i ja zjadlam. Bo bym kolejne kawalki zjdla wiec juz najedzona jestem i nie mam miejsca
A czemu nie lubisz takich tortow? czyli jakich? Szkoda ze nie cwiczysz, a tz cwiczy?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 15:29   #2978
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cześć dziewczyny.

My dalej kaszlemy...

Zosia nawet dość się czuje, ale mi ciągle duszno i mam ciągle stan podgorączkowy, no i od czwartku latam do pracy... Boziu jakbym chciała wziąć głęboki oddech. Tż już mi mówi, żebym szła testy robić czy coś, bo to nienormalne - takie duszności i kaszel.

Buty Dori to mi te kalosze bardziej podchodzą. monka te twoje buty bardzo ekstrawaganckie. Mi to te ostatnie by podchodziły, ale chyba bez tej ilości ćwieków... chociaż to może one nadają im charakter.
Torcik apetyczny

A co do butów, to do mnie dziś dotarły TE

Nie czytałam wszystkiego, więc się nie rozpisuję.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 16:14   #2979
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia to idz do lekarza . Fajne buty.

U nas nocka do dupy, myslalam ze z malym jzu git bedzie a sral dalej niz widzi , praktycznie od 2 spalismy jakbysmy nie spali. Krecil sie wiercil, jeczal, spal mi na brzuchu, sral ,jeczal, do tego kartal belty dwa puscil . Jemu jzu lepiej tylko maly wyglada jakby go ktos walcem przjechal. Mielismy dzis plany i dupa siedzimy w domu i gnijemy. Niedawno wstalam z malym , musielismy odespac noc. Nic dzis nie robie .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:49   #2980
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

I co zyjecie?

Edycia?

Matko ja przeszlam jelitowke tragedia , dopiero dzis pierwszy dzien nie sram . Pierwsze dwa dni lecialo ze mnie z kazdego otworu myslalam ze umre, tak mnie mulilo , no masakra. Po dwoch dniach zostala tylko biegunka uffff , juz mnie brzuch nie mulil. Wczoraj wzielam kilka stoperanow i mam spokoj . Chlopaki jakos lekko to przeszli mnie za to zmiazdzylo.

Jak tam przygotowania? ja w sumie nic nie robie, odechcialo mi sie. Zrobie tylko salatke z pieczzarek i zwykla jarzynowa - bo akurat mam na nie ochote. Wolowine kupilam na drugi dzien udka na obiad i wsio, jak cos to jajka w majo dorobie. Pierdziele nie gnije w tej kuchni

Sniezynka kiedy bedziesz miec kompa? daj jakis znac. Jeszcze mam sprawe, moj tz wyczyscil mi kompa totalnie , nie mam tego kalendarza z cwiczeniami . Moze twoj tz da rade z roboty mi wyslac? Na te 60 dni, w jaki dzien jaki trening , wiesz ta tabelka. Nie zdarzylam wydrukowac i dupa. Przez ta jelitowke nie cwiczylam , dwa tyg temu jakos tez mnie cos zlapalo i nie ciwczylam i tak wychodzi ze od poniedzialku zaczne od nowa te 60 dni za duzo przerwy mialam a nie lubie tak. Wiem ze pierwsza plytka idzie najpierw jako pierwszy tydzien ale potem juz nie pamietam jakie treningi ida.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:56   #2981
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja tak na szybko ...

Monika wpisz w Google insanity plan i daj na zdjęcia to będziesz miała ten plan. Jak nie znajdziesz to pisz.
Kompa będę miała w czwartek, bo kupuje tz na urodziny

Ja Was czytam tylko kłopoty mam z pisaniem...

Buzki
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 20:12   #2982
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

od wtorku jesteśmy z Iza w szpitalu - wymiotowała, tyle razy i po lekach nie przechodziło, więc pojechałyśmy, prawdopodobnie coś jej zaszkodziło tyle tylko, ze przerwałyśmy leczenie oskrzeli i zaczeła wczoraj gorączkowac i jest na antybiotyku, mam nadzieję, ze jutro uda nam się wyjść
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 20:50   #2983
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka no wlasnie nie moge znalezc . Narazie poczekam na ciebie, kupuj kupuj tego lapka to mi potem wyslesz, chyba ze ja do tego czasu to wyczaje , jak pogrzebie to moze cos wygrzebie . Ciekawe co ty czytasz jak tu kuzwa nikt niepisze .

Magda no co ty ale czad. Wsplczuje ja sie czulam strasznie dwa dni z lozka nie wychodzilam a co dopiero takie dzieci. Musza was jutro wypuscic , toz to swieta, ale nawazniejsze zdrowie malej. Trzymam kciuki

Sniezynka O KUWA mam hahaha znalazlam , no chwila moment hehehe Ja tak zawsze w goracej wodzie kapana , a za chwile sama zrobie , problem rozwiaze hehe . Szkoda ze lapka nie masz pisz z tego zapyzialowego tele hehe Ja do konca tyg gnije na kanapie i regeneruje sily.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-04-05 o 20:53
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 22:32   #2984
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Helloł
Też jakoś nie miałam weny do pisania.

Przede wszystkim Magda trzymam kciuki żeby Iza wyszła jutro ze szpitala. Myślisz, że faktycznie coś jej zaszkodziło? Chyba by aż tak nie wymiotowała, opróżniła żołądek i tyle... No ale nie wiem. A czemu leczyliście oskrzela? Coś sie działo? Zdrówka dużo

Monka Tobie też współczuję, regeneruj się, nie ma co Pytałaś o te jajka faszerowane, to takie w skorupkach, robi się farsz z gotowanych jajek -kroisz ugotowane jajko na pół, całość wydłubujesz i mieszasz z duszonymi pieczarkami i szczypiorkiem, koperkiem, majonezem, przyprawiasz według uznania. Potem panieruję ten farsz z góry bułką tartą i na patelnię żeby zrumienić, wychodzi pyszne - polecam Jak ktoś chce to wrzucę przepis.
Sama wlazłam szukać przepisu na babkę z advokatem bo robiłam z przepisu jaki kiedyś podała tu mamuśka z jakiegoś dzieciowego wątku, ciekawe czy znajdę.

A ja mam fajnie, Ala co prawda nie chodzi nadal do przedszkola, ale jej kumpelka z podwórka też przechodziła szkarlatynę i też siedzi w domu to wymieniamy się z opieką nad dziećmi i tak jednego dnia mam dwójkę a drugiego mam luz bo Ala u koleżanki, fajnie jest Przy okazji pojawiło sie przebąkiwanie o nocowaniu, nocowały Wasze dzieci już u koleżanek/kolegów albo gościliście już u siebie znajomych dzieci? My jeszcze nie i trochę sie obawiam
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 23:09   #2985
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee robilam kiedys cos podobnego . Dawaj przepis przyda sie . Fajnie z ta kolezanka , ale ci sie trafilo . Moj jeszcze nie nocowal u kolegi , nie wiem czy bym puscila, napewno bym puscila jakbym dobrze rodzicow znala, wiec raczej nie puscila bym ( ale ja to inna bajka tutaj w UK). Ty chyba dobrze ich znasz wiec sproboj, to sa ci znajomi o ktorych kiedys pisalas? . Wytlumacz jej co moze a czego nie , jak ma sie zachowywac, w razie czego telefony sa. Dobrze bedzie , pusc ja frajde beda mialy dziewczyny

Ja dzis wyczailam u mlodego szostki , jedna juz normalna, kolejna juz rosnie. Mam juz leciec lakowac chyba co? co jest lepsze? Nawet nie wiem ile to kosztuje Czy moze poczekac do pazdziernika i w pl zrobic , mozenastepne dwie wyjda, czuje je pod dziaslem .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 11:30   #2986
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Przy okazji pojawiło sie przebąkiwanie o nocowaniu, nocowały Wasze dzieci już u koleżanek/kolegów albo gościliście już u siebie znajomych dzieci? My jeszcze nie i trochę sie obawiam
Iza już spała u kuzynów i u nas też nocowali - było OK, ale moja to włuka i ona nie ma problemu

kciuki się przydały, jesteśmy w domu, tylko na zastrzyki do niedzieli mamy jeździć na oddział
leczyłyśmy oskrzela (bactrimem) bo miała furczenia i już mi sie wydawało, ze będzie OK, ale przerwałyśmy przez wymioty i musiała miec antybiotyk
co do wymiotów - Iza jadła wtedy 3 x mleko z płatkami, poprawiła tartym jabłkiem z marchewką a na obiad zjadła fasolową i całkiem mozliwe, ze lupinka się przykleiła do żołądka
ale jest już dobrze
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 16:04   #2987
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka przepis na jajka faszerowane: http://www.gotujmy.pl/jaja-faszerowa...isy,29125.html, ja dodaję jeszcze trochę koperku i pietruszki bo lubię i są zdrowe, ale sam szczypiorek też wystarczy jak ktoś nie przepada za zieleniną. W innym przepisie był też dodatek czosnku, nigdy nie dodawałam więc nie wiem jak smakuje. W tym roku spróbuję, dodam do części, zobaczymy. A i patrzę, ze w tym przepisie nie ma w farszu majonezu, ja dodaję ze dwie łyżki. Zresztą najlepiej dodać to co lubimy i nam smakuje, i tak się uda
Jakby ktoś chciał przepis na babkę z adwokatem:

Babka z adwokatem
• 1,5 szkl. cukier zwykły
• 10 łyżek adwokata / 0,5 szkl. /
• 15 łyżek oleju
• 2 cukry waniliowe
• 1 margaryna Kasia
• 2 łyżki wody
• 6 jajek
• 2 i 1/4 szklanki mąki
• 2 łyżeczki proszku do pieczenia
Cukier + cukier waniliowy + olej + woda + margaryna + adwokat - wszystko razem zagotować /około 10 minut/.
Przestudzić to i ucierając dodawać żółtka i z tego odlać 1/2 szklanki masy.
Do reszty masy dodać mąkę z proszkiem do pieczenia i pianę ubitą na sztywno i delikatnie wymieszać łyżką
- piec 50 minut.
wyjąć gorącą babkę i gorącą polać 1/2 szklanki masy.

Magda to super, że jesteście w domku. Wiesz z tym przyklejeniem czegokolwiek to podobno zabobony, tak nam mówił znajomy lekarz. Podobno nie ma takiej opcji żeby cokolwiek się mogło przykleić do ścian żołądka, soki trawienne na to nie pozwolą, ale nie wiem.
Moja Aluta też 3 dni temu wymiotowała, zjadła pomidorówkę, potem banany w cieście i chyba ja zmuliło. No nic, najważniejsze że już wszystko OK.
Ala nocowała tylko u rodzinki, natomiast u koleżanek jeszcze nie. Ale chyba nie czuje sie jeszcze na tyle pewnie bo już nie chce
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-04-07 o 08:32
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 19:22   #2988
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda ufff dobrzze ze juz w domu, swieta spedzicie razem .

Doridee dzieki , przepisy zapisane. Trzymam sie sztywno planu, robietylko salatke jarzynowa i pieczarkowa i jajka w maju na szzybko. Kuzwa wiem ze jak zaczne gotowac to bede sie objadac a ja uwielbiam jajka i pewnie wszystkie te faszerowane zjem . Babke kiedys zrobie nie mam adwokata , jak mi tz jutro kupi to sie upije bo dodam do babki te pol szklanki a resztw wyduldam hehe. hehe spanikowala Aluska . Moj bedzie moze spal w weekendy u brata jak bede w pl , sama ciekawa jestem jak to bedzie .
A ty zrobilas ta babke?
Nie nie nie ja nic ie pieke a mnie korci , ale walcze. Dzis zrobilam tylko muffinki z nadzieniem , tak o.

Kupujecie cos na zajaczka? Ja zapomnialam i nic nie mam. Ale oni nie wiedza chyba ze cos na zajaczka sie dostaje , dam im pod poduche kilka groszy .

Moje czuby siedza i shreka ogladaja i popcorn zajadaja .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 16:22   #2989
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wesołych Świąt Wielkanocnych
pelnych ndziei wiary i miłości
w rodzinnej atmosferze
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 19:04   #2990
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Od nas tez wesołych świat.


Jak tam poszykowane? Ja juz porobione i dużo nie robiłam jak juz pisałam tylko dwie sałatki i wsio. Juz jedna podjadlam na próbę. Hehe

Magda jak Iza?

Doridee a wy gdzieś smigacie na swieta? Czy w domu siedzicie?

Śmietnika ty to pewnie pichcisz jak szalona co? Jak tak gotujesz to zajadasz to czy cię nie korci? Ja ograniczylam gotowanie na swieta bo bym się objadla za bardzo hehe.

Edycia zdrowa ☠☠☠☠dolinkoo juz jesteś? Jak mała ?

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-04-07 o 19:06
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 20:38   #2991
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Od nas też Wesołych Świąt, spokojnych i zdrowych przede wszystkim

Monka nigdzie nie jedziemy, siedzimy w domku, przyjedzie do nas siostra z rodzinką i moja mama. Na Boże Narodzenie jeździliśmy do rodziców Andrzeja, ależ sie wynudziłam
Ja to też za wiele nie robiłam Andrzej zrobił sam zakwas na żurek, zapeklował karkówke do pieczenia, zrobiłam te jajka faszerowane, babkę adwokatową i babeczki kajmakowe. Jutro zrobie sałatkę brokułową (pyszna), jakąs surówke do obiadu, siostra ma zrobić sałatkę jarzynową i mazurka. Nie ma co szaleć, wiosna idzie
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-04-07 o 20:40
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 21:20   #2992
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Ja to też za wiele nie robiłam Andrzej zrobił sam zakwas na żurek, zapeklował karkówke do pieczenia, zrobiłam te jajka faszerowane, babkę adwokatową i babeczki kajmakowe. Jutro zrobie sałatkę brokułową (pyszna), jakąs surówke do obiadu, siostra ma zrobić sałatkę jarzynową i mazurka. Nie ma co szaleć, wiosna idzie

jesoooo karkowka , na sylwesta objadalam sie nia . Ja wafla zrobilam ( znaczy dwa ) i styknie. Poprosze przepis na salatke brokulowa , wierze ze pyszna . Jaka surowke robisz? ich to nie potrafie zobic. U mnie jutro do obiadu wlasnie brokuly . No no dokladnie nie ma co szalec wlasnie skonczylam cwiczyc , a tu salatka z pieczarek w lodowce, wiedzialam ze tak bedzie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 16:43   #2993
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka Iza ma sie dobrze - je co popadnie - ja się dre na nią i jej ograniczam a ta by wpierdzielała wszystko i jeszcze oburzona bo jej zabraniam, prawie nie kaszle, dziś jedziemy na ostatni zastrzyk
jestem przezarta a niby nie zjadłam dużo ale różności a to na mnie wpływa źle
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 20:00   #2994
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Yo lachony jak po swietach? ktora pekla?

U nas normalnie bez uniesien .

Bylam wczoraj na zkaupach i wiecie co ? upolowalam te kremy ktore ostatnio tak zlowalam. Byly dwa razem po 90 f na przecenie po 30 f i jeszcze jakas dodatkowa promocja byla na wszystkie towary i zaplacilam 27 f . Hhehe ale sie ciesze . Jakas swieta pudernica nademna chyba czuwa . Taka promocja to az zal nie brac .

U nas woplne do konca tyg , juz sie doczekac nie moge jak lobuz pojdzie do szkoly , z jednym spokojniej w domu
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 09:02   #2995
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hejka

ojoj czasu brak na wszystko, ma ktos moze jakis dobry przepis na wydluzenie doby?

Monka co za kremy i gdzie ta promocja? moze sie skusze
Ostatnio w pl Douglasie byly podklady Estee Lauder Double Wear Light 15 ml za 39zl pech ze ja nie mam kogo poprosic aby kupil a i ta promo byla tylko na jeden odcien chyba 02 jasny ale akurat dla mnie

Magda jak si Iza miewa? Ty juz pewnie w pracy, co? Ja mam wolne z tytulu braku pracy, ale akurat mi to psuje bo Oskar ma wolne wiec nie musimy nic kombinowac.

Doridee musze te babke wyprubowac, akurat mam adwokata ktory stoi i chyba wlasnie na te ciasto czeka Jak Ala sie czuje, kiedy wraca do przedszkola? Oskar jeszcze nigdy sam nigdzie nie nocowal, czasem jezdzimy do rodzinki na weekendy i tam nocujemy wszyscy. Aha i gratki dla Andrzeja za ten kurs rozwojowy
A Ty chyba pracowalas w Douglasie, tak, masz moze jeszcze tam jakies znajome aby mogly Ci powiedziec czy maja jeszcze te podklady (j.w.) na stanie plissss

Edytcia a Ciebie gdzie wywialo?
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 19:04   #2996
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej Laseczki

Monka no to Ci się fartneło z tymi kremami, co? No i super! Jakiej to firmy? Arden? Czy coś mylę? U nas też w święta bez uniesień, było spokojnie ale jak zwykle za dużo jadłam

Żanciu ale z Ciebie pipka! Trzeba było pisać to bym Ci kupiła te podkłady Jutro zapytam koleżanek (jednej stąd, drugiej z Pomorza), czy mają jeszcze te podkłady. Sama bym się pewnie skusiła w takiej cenie, miałam kiedyś próbki (kupiłam na allegro sporo sztuk) i pamiętam że mi pasował, właśnie chyba miałam nr 02
A z kryjących i trwałych podkładów polecam też Pierre Rene Skin Balance - porównywalny do EL Double Wear a dużo tańszy, kosztuje ok. 24zł. Babkę zrób, nam bardzo smakuje Ja nie dodaję żółtek do polania babki, tzn. odlewam te pół szklanki zanim dodam żółtka. Jakoś nie mam przekonania do surowych jajek.
Ja niby od maja też do pracy idę, zobaczymy Baardzo bym chciała
Alunia poszła we wtorek do przedszkola, zachwycona, nie chce wychodzić z przedszkola. Wynudziła sie z matką w domu, hehe. Teraz jest akurat u kumpelki wiec korzystam

Edycia no właśnie. co z Tobą??

Magda jak zdrówko u Was i jak świeta?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 22:18   #2997
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...omens+skincare , jest jeszcze na promocji bierz , dwa kremy za taka cene az grzech nie brc . One sa po 45 f za sztuke .

Doridee a ten podklad o ktorym piszesz , nie zatyka porow? nie jest za ciezki? Gdzie go mozna kupic? Ja ostatnio kupilam z chanela LIFT LUMIÈRE FIRMING AND SMOOTHING FLUID MAKEUP i jestem zadowolona . Skora super po nim wyglada. Smarujesz sie dalej retinem? ja daje teraz tylko miejscowo , bo skora mi strasznie zlazila, masakra potem sie pomalowac . Nawet peeling mi nie pomagal .

Sniezynka kupilas juz tego lapka ? czwartek juz byl
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 09:34   #2998
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee och ja nie madra Czemu szybciej o tym nie napisalam, promocja zaczela sie w zeszly piatek. Pozostaje mi trzymac kciuki aby sie udalo je znalezc
Podkllad o ktorym piszesz Pierre Rene Skin Balance, napewno wyprobuje, musze go sobie zapisac na liste zakupowa z pl
A powiedz mi czy mialas juz stycznosc z pedzlami Hakuro, opinie sa b. dobre i sa tanie i polskie co kusi mnie bardzo. Trzeba wspierac rodzimy rynek
Zdradz rabka tajemnicy i powiedz co to za praca

Monka faktycznie dobra ta promocja na kremy, ja narazie nie kupie bo mam do zurzycia jeszcze 2 w tym jeden jeszcze nie otwarty, wiec nie bede chomikowac bo ja akurat mam z tym problem i za duzo rzeczy chcialabym miec na raz Aha kup sobie gazete Red maja akurat probke http://uk.lizearle.com/cleanse-tone-...-cleanser.html wszechobecnie zachwalany produkt do mycia twarzy ze szmatka muslinowa, ma byc lepszy od peelingu sprawdz ja testuje od wczoraj
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 10:49   #2999
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee zapomniałam wczoraj zapytać o ta prace, daj wiecej szczegółów.

Zancia ooo super na bank kupię cena znosna. Skończę ten co mam i potem za tamten sie zabiore. Wczoraj buty kupiłam i dalej kartę spłacam , juz myślałam ze będzie spokój i trochę mi zostało a tu kolejna suma do oddania
. Tez mam jakieś kremy pozamykane ale to sie używa więc nie ma szans zeby sie zmarnowalo . Ten co kupilam to jeden dam mamie na dzień
Matki , mam jeszcze portfel dokupie perfumke i będzie z głowy. Dzisiaj pojadę na zakupy to jak go jeszcze zobaczę to kupię hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 15:05   #3000
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

u nas OK - zdrowi
z Izą mam problem - pyskata sie zrobiła i to granic niemożliwosci, wysiadam - tłumaczę i nawet krzyczę, kary nic nie dają tylko TŻ się trochę boi

ja w pracy od wtorku - nie mam bardzo czasu na wolne w pracy

piszecie tyle o kremach itd - ja nie używam podkładów tylko na oczy, ostsanio kupiłam takie kremy - http://allegro.pl/dax-cashmere-care-...212890132.html i mi podpasowały

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

zapomniałąm napisać
wczoraj byłyśmy z Izą na turnieju tańca towarzyskiego - Iza brała udział w pokazach grupy przedszkolnej, fajnie było, na koniec była niespodzianka - para tańcząca zawodowo zaprezentowała tango, walca nie pamiętam którego i fokstrota - rewelacja, stałyśmy na parkiecie wiec bardzo blisko - Iza byla wniebowzięta - suknia i ta cała pani no rewelacja, zrobiłam jej fotkę z tą parą - niech ma pamiątkę, kobitka była nieco zaskoczona i chyba speszona ale się zgodziła
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.