* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 00:32   #2821
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

KUzwa po plytki lecialam na dol on mowi zeby zaczac biegac to wszystko .

Tez ide zaraz spac dobranoc do jutra tfuuu dzis

a nie widze avatara ,nikt nie ma , jutro pewnie bedzie. Czasem tak mam ze tylko pisze kto a zdjecia nie pokazuje wogole.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 21:55   #2822
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III



Mi sie mlody rozlozyl , wczoraj w nocy jeszcze maly mnie zawolal , musialam go zabrac do siebie. Przez godzine nie mogl zasnac, dzwonilam do tz-ta kiedy wraca bo mu zara dzieci na kebaba przerobie . Zanioslam malego do jego pokoju i wyszlam, nawet nianie nie wlonczylam zeby nie sluchac jakby sie darl , za chwile tz mial byc, takze spoko . Nie wiem nawet kiedy przyszedl bo padlam odrazu. Tz mowil ze jak wrocil to maly nie spal i nie ryczal hehe spoko spoko. Rano wstalismy , bylam nie tomna, zrobilam co mialam zrobic i do 10 kimala na kanpie. Po 10 poszlam na gore i tz -a zwalilam z wyra a ja poszlam w kime do 13 . No co? zmeczona bylam . Rano lepki szalaly a na wieczor padli po 18 tej. Oj ciekawe jaka noc bedzie . W dzien bylo z nimi okey ale na wieczor mlodego znowu goraczka zlapala a maly tez jakis marudny byl. Dalam syrop i oby spali i jutro byli normalni .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 22:09   #2823
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika Ty wyrodna, wiecznie spiaca mamusko

Ja teraz skonczylam Insanity , ide sie kapac, Jak nie zasne to wroce
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 22:16   #2824
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

hehe , no musze nauczyc sie szybciej spac bo potem nietomna jestem, albo tak juz mam, zawsze w dzien spalam odkad pamietam. Z tz-tem dzieciaki byli takze git a z rana to jeden bajki ogladal a drugi skakal po mnie i sie bawil .

Ja polowe treningu skonczylam bo kuzynka do mnie dzownila i sie zagadalam .

Sniezynka umylas te okna? moje tez by sie przydalo, ale ja tylko od wewnatrz myje a od zewnatrz taki koles z drabina przyjerzdza i ciacha.

Zancia tez u was okna otwieraja sie na zewnatrz ? hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 04:00   #2825
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja jeszcze nie spie jak sie polozylam zeby isc w kime to maly sie przebudzil caly rozpalony . I tak sie wiercil krecil pojekiwal az na dol zeszlismy i bajke mu puscilam, jeszcze do towarzystwa nam kartala brakuje ktory kima . Ciekawe o ktorej ksieciuniu zasnie a ja z nim , a z rana pobudka .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 16:58   #2826
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

O rany Monka Ty to masz spanie :O Mi wczoraj na kompie nie chodzil internet, a na telefonie dzialal tylko niemiecki slownik i nie chcial zaakceptowac tego co pisalam

Olivia na urodzinach u kolezanki, Tzet pojechal z Sarah kaczuszki nakarmic a ja prasowalam i sprzatalam sypialnie, bo wczoraj juz nie zdazylam A teraz padam na twarz :P

Monka Tzet kupil wczoraj czyste bialko, chcemy je pic po treningu (tzn juz pijemy :P ) ale nie wiem czy ono jest okay, wiec pozniej Ci wkleje skladniki a Ty mi napiszesz czy sie nadaje na redukcje
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 17:39   #2827
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

wlasnie moje czubki juz sie kapia , jeszcze z 1 h i malego poloze bo juz spiacy bo nieprzeespanej nocce, mlody tez padnie

he he no przeciez musialam sie wyspac , tz-towie pozwolilam spac i z malym musialam zejsc . Potem on sie wyspal i ja poszlam sie zregenrowac . A no i kartaluzo oczywiscie zszedl, ja nie wiem czy te dzieci jakies nadajniki w dupie maja czy co hehe. Dzis im dam po pol buteleczce paracetamolu to moze przespia noc hehe. Kartal juz chyba lepiej, bo wariuje skacze , jak nocka bedzie okey bez goraczki i majakow to idzei do szkoly. Zobaczymy jak maly dzis.

Sniezynka ja tam serio to sie nie znam na bialkach hehe ale mozesz dac , to wieczorem opczaje, dzis nie cwicze bo zmeczona jestem. Plecy mnie dalej napierdzielaja , nie jem jzu tych tabletek po co sie truc jak one nie dzialaja .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 18:36   #2828
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hello
Słyszałyście o zderzeniu pociągów u nas, masakra normalnie...

A u nas weekend raczej na luzie, bez większego sprzątania i stresów. Wczoraj byliśmy w schronisku dla psów. Chodzimy czasem zanieść karmę i wziąć jakiegoś psiaka na spacer. Wczoraj mieliśmy przezabawnego małego szczekacza, tż nazwał go "Fistaszek" hehe, prześmieszny był Myślimy o psie kiedyś, Ala dziurę w brzuchu wierci. Ale teraz to nie ma szans, jeżeli już to jak będzie sama wracać ze szkoły, żeby wyjść z psem na spacer, a nie dopiero jak my wrócimy z pracy. Ale to wszystko wielka niewiadoma, bo póki co Ala jeszcze się nie nadaje na posiadanie psa

Monka ale masz spanie, masakra jakaś. My wczoraj posiedzieliśmy z TŻ do 2:00, ale rano Ala dała pospać, zrobiłam jej kakao, włączyłam bajkę i poszłam dalej w kimono do 10:00
Ala też jutro chyba do przedszkola A ja muszę nam jakichś butów wiosennych poszukać, sobie wygodnych, na płaskim obcasie bo mam same na wysokim

Śnieżynko strasznie późno ćwiczysz, podziwiam. Ja to głównie rowerek i brzuszki, nie mam na razie zacięcia na inne sporty. Jak zrobi sie ciepło to planuję biegać. Zrobili koło nas super bieżnię, więc miałbym blisko, ale zobaczymy zobaczymy
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:20   #2829
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej laski!
Mama juz jest u siebie w domku, podroz miala spokojna
Nam pozostalo radzic sobie bez niej

Monka i Doridee na tym badaniu tutaj w prywatnej klinice, przyjmowal nas francuz i mowil ze najwiecej pacjentow ma z Europy wsch. anglicy malo co wierza w te badania i ogolnie w homeopatie. Nie pamietam ile dokladnie zaplacilismy ale wizyta + tabletki wynisly nas cos okolo 50-60£ to za dziecko a za doroslych trzeba by bylo zaplacic wiecej. Badalismy tylko Oskara sami raczej nie czulismy takiej potrzeby.

Monka znam tylko jeden dom tu w Anglii gdzie okna otwieraja sie do wewnatrz, jest to dom moich znajomych (rodakow), ktorzy kupili i remontowali ten dom kupe lat temu, za czasow gdzie sie jeszcze oplacalo przywiezc cale wyposarzenie domu z pl Kurde ja juz nie wiem jak mam walczyc z tym spaniem popludniami, od kiedy pamietam to tez spie w dzien i zawsze zaluje bo wydaje mi sie, ze moglabym nie spac. Ale z drugiej strony jak nie spie w dzien to nie wysypiam sie w nocy

Sniezynka fajnie, ze cwiczycie sobie razem z Tz na pewno oboje sie mobilizujecie, kiedy swoje fotki pokazesz?

Gosiula witaj kobieto, fajnie ze sie odezwalas, oby czesciej dobrze jest przeczytac, ze jestes szczesliwa

Edytcia jak sie czujesz?

Co do milostek to nasz mlody jeszcze nic nie mowi, kiedys tylko jak dostalismy zaproszenie na ur do pewnej Izabell to powiedzial mi ze ja kocha i tyle w sferze milosci mojego syna Raczej bardziej fascynuja go koledzy, zawsze opowiada o tym co robili czym sie bawili etc.

Dziewczyny powiedzcie mi czy juz uzywalyscie kremow BB? bardzo mnie iteresuja i wlasnie zmierzam sobie kupic pare brobek z Korei i sprawdzic na wlasnej skorze jaki efekt daja

i milej nocki

Edytowane przez zancia03
Czas edycji: 2012-03-04 o 19:21 Powód: literowka
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 19:25   #2830
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Juz wczoraj z TZetem na biezaco sledzilismy te katastrofe, normalnie szok...

Doridee wiesz ja chyba wole nawet tak pozno cwiczyc, wtedy wiem, ze dzieci spia i nikt z rodzinki czy znajomych po nocach nie bedzie mnie odwiedzal/nawiedzal bo raczej za pozno Jezuuu gdyby tak ktos wiedzial, ze sie odchudzam to masakra Jak moj brat przyjedzie na wakacje to tez mam zamiar biegac Odnosnie zwierzat, chyba sie nie zdecyduje niby nie lubie zwierzat a ja sie w sumie najbardziej przywiazuje, troszcze a pozniej( w razie smierci ) placz.... - mielismy juz kroliczka Lilly i ja juz chyba podziekuje...

Monka nie zdawaj, ze sie nie znasz kolezanki mi priva pisza, ze Ty fachowiec jestes Robisz od jutra Insanity ???? Czytalas cos wiecej o tym ???

Mysmy wczoraj tez z TZetem zabalowalismy do prawie 3:00 a dziewczyny juz po 6:00 byly na nogach

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Hej Zancia Zdjecia wkleje jak beda sie nadawaly do publikacji strasznie sie spaslam i wygladam fatalnie, ale pracuje nad tym, takze byc moze i kiedys pokaze
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:07   #2831
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

jesooo ale ja sie dzisiaj objadlam hehehe

Doridee ja tez chce psiaka juz sobie wyczailam jakiego, ale zawsze zapominam jaka to rasa.Nie no dzis nocka juz bedzie normalna hehe mama taka nadzieje, Kartal juz okey, tylko pokaszluje, maly za to wogole nie kaszle zero kataru, kupy juz normalnie wiec nie wiem skad ta goraczka i tak go wczoraj rozpalilo . Doridee nawet nie wiesz jak mnie uspokoilas hehe bo ja zawsze mam schize ze tylko ja wyrodna jeszcze w kime lece jak dzieciaki wstana . Jesc im dam a potem robta co chceta hehe nie zawsze ale wiekszosc .

Zancia hehe ale plus tych okien jest taki ze nie musismy same myc tylko dryn i ktos przyjerzdza i myje Ja raz probowalam sama umyc ale nie dalo rady na gorze, a ze i tak musze dzwonic zeby wlasnie na gorze umyc to na dole jaki jest sens myc hehe. Kremy z Boobi brown? BB? Ja mam tylko baze , nie mialam kremu ,ale w debenhamsie kupowalam. Sama ciekawa jestem, podaj linka opczajke musze zrobic. Narazie muszezakichana karte splacic, ale liste zyczen juz moge sobie kolekcjonowac . JA TAM wyrzutow sumienia nie mam ze spie w dzien, no kurcze musze to kiedys odespac Jak ostatnio szlam o 23 spac to z rana wstalam bez problemu i nie spalam w dzien, musisz sobie znalezc swoj rytm spania kiedy isc. Ja zawsze przeciagam i potem kilka h mi tylko zostaje.


Sniezynka tu masz proteiny i suplementy dobre do cwiczen .
https://www.supremegreens.com/ Fuck fuck , jak ja chcialam zamawiac to kuwa nie wysylali poza usa a teraz zrobili miedzynarodowa wysylke Fuck ja mam 4 paczki protein, musze szybko je wypic i zamawiam te proteinki bo maja 50 kalori i zero tluszczu i fatu. Dodatkowo masz tam w tabletkach albo w proszku warzywa , jakies zola, ktore nie moge u nas znalezc. I olej rybi omega 3 ktory mozesz zakupic u siebie , ja sobie kupilam u nas. Wspomaga metabolizm, przyspiesza spalanie tluszczu. Gdzies wyczytalam ze tabletki z kofeina nie sa zalecane przy odchudznaiu . A przewaznie w wiekszosci tych tabletek jest wlasnie kofeina. Musze kiedys poczytac co i jak.

A kuzwa ja jakas zakrecona jestem i edytowalam posta i skasowalam co pisalam do Sniezynki hehe juz nie pamietam co tam bylo hehe. Podrjaralam sie wysylka tych protein hehe

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-04 o 20:09
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 20:11   #2832
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja sama myje okna, moje sie tak otwieraja jakby do polowy wiec daje rade ale powiedz mi jak to dziala ztymi kolesiami, dzwonisz jak potrzebujesz, czy oni sami pukaj do drzwi. Pytam bo pamietam jak na naszym wczesniejszym domu zdarzalo sie, e ktos pukal i pytak czy potrzebuje uslugo mycia okien Ile placisz jak Ci myja te okna?
te kremy nazywaja sie blemish balm, linka zapodam Ci z ebaya bo tam sa chyba wszystkie mozliwe firmy http://www.ebay.co.uk/sch/Health-Bea...p3286.c0.m1538

Doridee swietny pomysl z tym pieskiem, ja tez bym chciala, ale jeszcze nie teraz niestety.

Pytalyscie mnie wczesniej co robie w mojej pracy, a wiec jestem pakowaczem-smieszna nazwa, poprostu pakuje to co klient lub dany sklep zamowil Mamy nawet sklep w pl w Wawie nazywa sie Red Onion
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:33   #2833
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia no u mnie sie nie da umyc, bo mam jedo ktore otwiera sie na zewnatrz i taki kwadrat ktorego nie umyje, tylko tam gdzie reka dostanie. Musisz sobie od nich numer wziasc jak ktoregos wyczaisz gdzies to zagadaj , moj tz im mwil czy mogli by przyjsc. Od tego co byl ostatnio dal mi wizytowke , zapisalam sobie w tele i tylko tyrkne i powiem zeby wpadl . Czasem klijetow szukaja to przy okazji pytaja jak u ciebie. Placi sie -8-12 f , jednemu placilam 10 f a ostatnio temu mialam zapalcic 9 f to mu dalam funciaka hehehehe reszty nie trzeba. hehehe Taniutko co nie? i chwila moment i okna umyte a ja tylko w srodku przecieram i wsio. A ja im otwieram okna zeby mi te ramy tez myli w srodku z tych pajeczyn.

Nie znam kremu ale tani, kupie juz tera od kogo zamawiasz? nie wiem jaki kolor wybrac. To taki krem ala puder , ciekawe czy tak fajnie kryje .

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Sniezynka aha czyli
- kazdy filmik jest odpowiednim dniem z cwiczeniami i trzeba patrzyc sie na tabelke i tam sprawdzac jaki filmik wlaczyc ,ta?
- pytanie- mowilas co o zapisywaniu rezultatow? Rezultaty z FIT TEST? bo jak przejrzalam teraz pierwszy trening to tam ciagiem cwiczyli poza przerwa na wode to nie ma co zapisywac.

Zancia to latwa praca rraczej, chyba sie nie meczysz

Sniezynka a cos wspominalas o krzywej akcji, mialas w klubie pisac? bedziesz nie bedziesz? nie musisz? hehe wiesz o co chodzi. Od jutra cie znienawidze jak zalicze ten fit test hehe

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-04 o 20:37
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 20:51   #2834
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Aha czyli cena bardzo przystepna to luzik, ja wlasnie czytam w necie i ogladam filmiki na youtube o tych kremach( a wlasciwie kremo-podkladach) i wiem ze z Missha Perfect Cover to nr 23 bym wziela i np jeszcze
LioeleTriple the Solution i jeszcze skin food MUSHROOM BLEMISH BALM ale nie wiem ktory moze nr i jeszcze skin food Aloe Sun Blemish Balm o tych myslalam, juz jeden zamowilam ten ktory zazanczylam, potestuje jak przyjda, jutro moze poczytam wiecej o nich i zdecyduje ktore jeszcze zamowic, oczywiscie probki

a zamowilam tutaj jak na razie
http://www.ebay.co.uk/itm/2007080825...#ht_7221wt_937

Edytowane przez zancia03
Czas edycji: 2012-03-04 o 20:54 Powód: dopisek
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:07   #2835
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia no tanie a nie? jak one pare funtow kosztuja. Mowisz o tym ze bys zamowila? http://www.ebay.co.uk/itm/Missha-M-P...item4ab48b841f

Pogubilam sie w tych nazwach ktore podals hehehe musze posiedziec i je opczajic. Ja to sie tylko zastanawiam czy one nie zapychaja porow, ale to takie ala kremy podklady i dwa, ze azjatki maja raczej inna skore niz nasza, genetycznie inna .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:15   #2836
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka tak pisalam o tym, wiem ze one maja inna skore jak my i dlatego szukalam w necie co mowia i pisza o tym europejki i ten z lioele co zamowilam niby jest ok, a ten co ty wkleilas moze zapychac, dlatego szukam dalej a zainteresowalam sie tym bo jakis czs temu kupilam z Orgins Vitazing http://www.boots.com/en/Origins-Vita...-50ml_1129423/ i bardzo przypadl mi do gustu i zaczelaam szukac czegos podobnego, czyli jakis kremuw tonujacych i wpadlam na te kremy BB

oki ja juz w lozku, gotowa do spania
dobranoc wszystkim i do nastepnego
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:27   #2837
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia okey to ja czekam co znajdziesz i zapodasz linka i sobie opczaje. Dodalam do ulubionych ten z bootsa, fajny ma opis i widze ze sa tam jakies pozytywne recenzje, to sobie zamowi. Ja wlasnie szukam czegos dobrego do nawilzania . Jakis czas temu wyczailam jeden krem do nawilzania , podono swietny i duzo dziewczyn go uzywa. Mialam w ulubionych ale tz zrobil formata i mi pokasowal wszystko. Jak znajde do wkleje, tylko z tego co pamietam to tam cena byla dosc wysoka ale nie jestem pewna , a moze nie. Nie wiem nie wiem.
Idz spac idz ja tez ide sie wyszykowac , dzis zaklad z tz-tem zrobilam o mecz i jak przegram to musze dac . hehehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 07:41   #2838
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witam z rana. Słońce za oknem ,mróz całkiem spory ,ale cisza i spokój. Ale działałyście przez weekend.
A my wczoraj oczywiscie z gwiazdą na łyżwach byłyśmy . I musze sie pochwalic ,że jeździ pięknie sama .bardzo jestem z tego zadowolona ,bo uwielbiam ten sport i widzę ,że Ninka złapała bakcyla.
Ale żeby nie było tak różowo ,to w sobotę przeżyła zderzenie czołowe z latarnia uliczną . Bo przeciez trzeba chodzić z zamkniętymi oczami
Nic sie nie stało ,ma tylko lekko odrapane czoło.
A ja od rana szeregi statystyczne przerabiam. a wieczorem fittnesik . dzisiaj chyba zumba. Czasami w domu też ćwiczymy na x-boxie zumbę ,chociaż czesciej Ninka gra w jakieś swoje przygodowe gry
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 13:54   #2839
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula pamietam jak dzis, jak ja jako lepek przywalilam w slup hehehe , mile wspomnienia . Ja na lyzwach tylko raz jezdzilam, super, nie mialam z tym problemu, szkoda ze u nas nie ma

Pikny dzien , jak u was? u nas slonko swieci . Pije sobie przeterminowany kefirek z data wczorajsza , to chyba jeszcze okey. zapomnialam o nim a nie wywale. Dzien w ta czy tamta . Maly mi na kanapie padl i ostro spi .

Doridee wyslalam paczke do 4 dni ma byc . Pipa angielska wpisala zle agres , zamiast G dala 6 , no albo ja tak nie wyraznie psize , hehe na bank , bo ja zawsze bazgrole , z tz-tem zawsze sie klucimy kto gorzej pisze. Ja zawsze mowie ze ja a on ze on i nie ma komu wypelniac

Sniezynka stwierdzilam ze jeszcze przez tydzien bede cie lubic , nie zaczynam dzis treningu , bo ja przeciez w piatek i sobote mam egzamin, a wiec w czwartek bede sie uczyc na ustny i wczesnie isc spac to samo w piatek. A w sobote musze wstac o 5 ? zeby zdarzyc i na bank bede zmeczona na wieczorny trening to samo w inne dni. Wiec stwierdzilam ze w poniedzialek zaczne. Dzis rano robilam swoj trening ale nie dalam rady bo mi aly gnoj przeszkadzal i wieczorem zrobie .

Odebralam dzis krem , retin a , zaczne smarowac sie w niedziele zeby na weekend nie lazic z luszczaca sie skora.

Wlasnie Doridee i co schodzi ci skora?

Sniezynka a ty mrozisz ser bialy? Kupilam zeby pierogi robic, a date mam do 7 go , zostalo mi dwa dni, ale nie mam weny na pierogi i czasu wiec mogla bym go zamrozic , co?

Probowalyscie CLINIQUE REPAIRWEAR LASER FOCUS wrinkle & UV damage corrector i PORE REFINING SOLUTIONS CORRECTING SERUM i REAPAIWEAR LASER FOCUS puder? Slyszalyscie jakies opinie?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 15:11   #2840
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula ja też lubię jazdę na łyżwach Ala jeszcze nie próbowała, planowałam w tym roku, ale juz kicha, po zimie

Monka to już w ten weekend masz ten egzamin? Szybko, dasz radę Ale w moim adresie jest i G i 6, 57G/6
Skóra mi nie schodzi z czoła, ale delikatnie łuszczy sie między oczami i przy nosie a tam nie smarowałam Może dlatego, że po aplikacji nie myłam rąk i nakładałam krem, może resztki miałam na palcach Albo to jeszcze po Glico-A bo też sie trochę skóra złuszcza.
Tych kremów z Clinique nie znam, ani opini

Kurcze, całe przedpołudnie spędziłam łażąc po sklepach, szukam butów dla siebie i dupa, nic mi się nie podoba a jak sie podoba to za wysoki obcas Boże jak ja nienawidzę sobie butów kupować

Żancia a jak z kryciem tych kremów, chyba nie bardzo, co?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 18:39   #2841
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka tak, mroze ser bialy, tylko nie rozmrazam go w mikrofalowce, wyciagam dzien wczesniej i czekam az sam sie rozmrozi

Ja bede pozniej, musze trenowac ;/
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 19:52   #2842
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

SSniezynka a ile taki ser moze stac w lodowce? pewnie dlugo go nie potrzymam , ale tak z ciekawosci pytam 3 miesiace? pol rku?

Doridee hehe ty to masz przekichane z tymi zakupami, jak ja czytam co ty piszesz to stwierdzam ze serio meki przechodzisz . Ja tam lubie zakupy . A jakie konkretnie chcesz kupic? na malym szpilkowatym obcasie czy szerokim. JA chyba w tamtym roku kupilam na srednim, mega wygodne, ale na szerokim, nie wiem czy je tu pokazywalam . Ale tez poluje na jakies , ktore mi wpadna w oko. Tak zebym mogla z malym na rekach biegac.
No wlasnie one te G za 6 wziela i bylo 6/6 to jej mowie ze to ma byc G/6 . Nie pamietam czy mi z palca skora schodizla, wypowiem sie z tydzien jak zaczne stosowac, czy mi fest skora schodzi czy nie. Ja na poczatku na cala morde naloze , przez jakis czas a potem punktowo.




Moje czuby chyba juz spia tez pocwicze , oby mi sie nieobudzili.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:14   #2843
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej ho, jestem i ja.

Doridee ja jestem przeciwko psom w blokach... Jakoś nie wyobrażam sobie My póki co mamy rybki trzy bojowniki (1 on i 2 one)
Są fajne bo wiele z nimi nie trzeba robić - co rano trochę jedzonka i raz na tydzień dolać wody.
Też obczajam buty na wiosnę, ale póki co baleriny planuję takie od ryłki z marszczeniem z boku... takie zwykłe, ale mają delikatny klin, więc będą wygodne. I jeszcze jakieś obcasy, mam faworyty, ale to wyjdzie w praniu co kupie.
A swoją drogą nie cierpię iść z planem na konkretne zakupy i nie kupić nic.

monka ja mrożę ser, ale tak jak Snieżynka nie rozmrażam go w mikrofali, tylko zostawiam aż sam się rozmrozi.

U nas kolejny weekend atrakcji. W sobotę i niedzielę mała miała pokrzywkę na całym ciele. Byliśmy na całodobowej opiece dwa razy (raz w sobote i raz niedzielę) Za pierwszym razem dostałą zastrzyk sterydowy i ta pokrzywka zaczęła schodzić powoli, ale w niedziele znów od rana masakra. I jak pojechaliśmy drugi raz na całodobową to pytałąm czy z tym to już do szpitala? lekarz powiedział, że "do spzitala to jeźdźcie jak zacznie sie wam dusić" myślałam ze zwątpię po tym tekście. No i tak cała niedziele pytałam czy jej nie duszno, czy się jej dobrze oddycha... Dziś do szkoły ją posłałam, mimo ze na całej łydce miała tą pokrzywkę, na szczęście potem jej to zeszło i nic więcej się już nie pojawiło. Mam nadzieję ze to już zamknięty rozdział.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:39   #2844
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja tez tak rozmrazam jedzenie w lodowce, tak powinno sie robic .

Edycia aleo co chodzi z ta pokrzywka, ja juz sie pogubilam. Czemu z pokrzywka d szpitala pojechalas a nie czekalas zeby do lekarza isc. Taka intensywna byla? bolala ja pieklo swedzialo? Nie mowie ze zle zrobilas, ale tak chce to zrozumiec. O co chodzi z tym duszeniem, trudnosci przy oddychaniu wystepuja przy alergiach , raczej , co nie? Czyli lekarze nie wiedz od czego to, wczesniej cos wspominalas tez wtedy mala miala pokrzywke jak bylyscie w szpitalu, sorry ale nie pamietam juz .

Powiem wam ze ja licze ze w maju jak do pl pojade, bedzie tak chlodnawo zeby mozna bylo ubrac kozaki nieocieplane , do leginsow czy jeansow, wiecie o co chodzi . Mogla bym w kozakach caly rok chodzic. Tutaj przypalu nie ma bo caly rok ludzie chodza w takich butach nieocieplanych, sama skora. No chyba ze 30 stopni jest to juz sadysci zakladaja , ale raczej nie

Dopiero orbiterek skonczylam, a niechce mi sie juz treningu robic, ale nic zeby sie nie trzesla dupa ma trzeba troche pocierpiec .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:06   #2845
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka jechałam do szpitala na dyżur całodobowy bo była sobota, a wtedy przychodnia nasza jest zamknięta.
Tak, bardzo ją swędziało i bardzo szybko się rozprzestrzeniała.
Tak, przy alergii (zwłaszcza wcześniej nie zdiagnozowanej) można się dusić i nawet udusić.

Kiedyś miała wysypkę po antybiotyku, ale to była WYSYPKA nie pokrzywka i było wiadome, że to po antybiotyku. Ale to było jak miała 8miesięcy. BTW dobrą masz pamięć
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:33   #2846
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia no rozumiem , tak pytalam, ja ci powiem ze te dzieci tak maja ze kurka zbliza sie weekend a one cuduja i choruja .Ja pamietam jak moj maly mi zemdlal , taka mial goraczke to myslalam ze umiera, bo tedy dostal inny antyiotyk i myslalam ze to jakas alergia na jakis skladnik . Oj ale sie balam wtedy powtorka byla w turcji, jak autem jechalismy, chyba tez o tym pisalam. Kuwa nigdy wiecej tego niechce przezywac.

Jeste cala mokra , a dopiero dwie rundy zrobilam na skakance . Caly czas sie obijam bo proboje tak skskac zeby nie obijac o podloge i malego nie obudzic bo mi potem nie zasnie .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 23:04   #2847
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dzisiaj byl TZet z Olivia u lekarza na kontroli ( tej przed- szkolnej ) juz kiedys wspominalam... i ogolnie jest super, przygotowana do pierwszej klasy jest ( tutaj lekarz musi wyrazic zgode czy 6 letnie dziecko sie nadaje czy powinno jeszcze rok przeczekac, ale Ty masz prawo sie z jego decyzja niezgodzic ) Babka mowila, zeby dziecka nie naciskac przed szkola z uczeniem, literkami, cyferkami itd.. po to jest ta 1 klasa zeby tam sie dzieci uczyly, twierdzi ze najgorsze sa dzieci ktore ide do 1 klasy i juz potrafia czytac czy liczyc. Takie dzieci sie nudza na lekcji, przeszkadzaja innym i caly czas mysla, ze juz to wszystko wiedza i tak czas leci do klasy 2 i´nawet sie dziecko nie zorientuje, ze pozostale dzieci sa juz dalej z materialem a to dziecko umie tyle co umialo jak przyszlo do klasy 1. Kurde, ja nie wiem jak to opisac, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi
Druga sprawa- hm... mniej przyjemna doktorka sugeruje nam operacje plastyczna na uszy dla Olivii. Ja wiem, zdaje sobie z tego sprawe ze ma odstajace uszy, ale ona twierdzi, ze z wiekiem beda jeszcze bardziej odstawac. Mierzyla takim przyrzadem kat odchalenia czy cos takiego i bardzo odbiega od normy. Takie operacje przeprowadza sie tylko zima, bo dziecko musi 2 tyg. nosic opaske na uszach, koszty calkowiecie pokrywa kasa chorych i powinno sie to przeprowadzic jak najszybciej...
Trzecia sprawa- po badaniu TZet odwiozl mala do przedszkola a 2h pozniej do mnie dzwonili, ze ma goraczke,, szybko zwinelam sie z pracy i odebralam dziewczynki z przedszkola takze zostaniemy jutro w domu, dlatego teraz tyle siedze...


Monka- w lodowce ser moze stac tyle ile data waznosci, a podejrzewam, ze na mysli mialas zamrazarke ja tam trzymam tyle ile potrzebuje, ale staram sie nie dluzej niz rok trzymac rzeczy

Edytcia i nic nie powiedzialas temu doktorkowi za taki tekst ??? Ja w sumie chyba tez bym nie powiedziala, ale TZet ojej
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 00:04   #2848
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka a ty jeszcze nie spisz , cholero

Ze szkola cie rozumiem, podobnie jest w pl . Rodzice nie moga w domu uczyc dzieci ,zeby potem wlasnie nie bylo takich roznic. Nie jest to zakaz, ale podobno mowi sie zeby nie uczyc.
I co myslisz o tej operacji? strach bo to pod narkoza ja myslalam ze taka operacja jest dozwolona od 7 lat. Moj Kartal tez ma odstajace uszy , narazie nic nie mowi, ale sie rzuca w oczy, jak bedzie mial przez to klopoty w szkole to tez zrobie operacje. Nacinaja skore , tzn wycinaja kawalek i zszywaja. Widzialam w tv .
To ci sie dziewczyny rozchorowaly , lipa. Jakis moze wirus Ty a Sara tez ma dstajace? A u was to dziedziczne ?

No ser ma date do 7go czyli jeden dzien mi zostal, ale i tak wpakowalam juz do zamrazalki bo nie mam w planach robienia pierogow, niechce mi sie.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 08:02   #2849
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka no nie spalam, czekalam na Was, ale sie nie doczekalam
Sarah nie ma w ogole odstajacych uszu, ale ja mam i TZet ale nie tak bardzo :P

Ja ser tez mroze nawet krotko przed data, a wyjmuje juz po dacie, ale mimo wszystko jest dobry, takze nie masz sie co martwic

Ide troche chalupe ogarnac i kluski gotowac, bo sobie Sarah zazyczyla
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 08:57   #2850
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Nie pamietam czy mi z palca skora schodizla, wypowiem sie z tydzien jak zaczne stosowac, czy mi fest skora schodzi czy nie. Ja na poczatku na cala morde naloze , przez jakis czas a potem punktowo.
Monka Ty to jak już coś wymyślisz Mi skóra z palca nie schodzi Pisałam, że łuszczy się koło nosa a tam nie nakładałam, ale nie myłam rąk po aplikacji na czoło i może na palcach przeniosłam
Ty sie ze mnie nie śmiej, ja nie cierpię zakupów, w szczególności butów. Bardzo ciężko kupić fajne buty w rozsądnej cenie... Kupuje tylko skórzane i dobre jakościowo, a te co mi się podobają kosztuję średnio 500zł, to dosyć dużo jak dla mnie Dlatego chodzę, szukam i sie wściekam A chcę jakieś do latania, wygodne, na pewno nie na wysokim obcasie ale też nie chcę całkiem płaskich. Ech, nie wiem czego chcę

Śnieżynko odnośnie szkoły to u nas dokładnie tak samo mówią i podobno to się sprawdza. Dlatego nie przyciskam Ali, nauczy się wszystkiego w szkole
Odnośnie uszu to super, że finansuje kasa chorych, u nas to spory koszt jak chce sie zrobić taką operację... Też mam odstające W dzieciństwie był to mój największy kompleks, zresztą wtedy miałam dużo bardziej odstające, kombinowałam z włosami, spałam w opasce. Teraz już tak źle nie wyglądają, są bardziej przylegające, bez problemu robię kucyka i nie rzuca się już w oczy tak bardzo. Teraz już bym operacji nie zrobiła, ale jako dziecko - bez zastanowienia! To chyba nie jest dziedziczne U nas w najbliższej rodzinie mam tylko ja.
No i zdrówka dziewczynkom

Edycia a przeciwko czemu konkretnie jesteś, jeżeli chodzi o psa w bloku?
A właśnie... Pisałaś kiedyś, że piszesz recenzję do lokówki (chyba) Bosch, byłaś jedną z recenzentek? Jak to wygląda, dostałaś na zawsze sprzęt? Faktycznie są dobre?
Zosia jest alergiczką? Domyślasz się skąd ta pokrzywka? Jak to wygląda? Jak wysypka? czy jak?

A ja zaraziłam się od Ali i też mam oko czerwone i rano zaropiałe Zobaczymy czy samo przejdzie, a jak nie to mam jej krople. Dziś ostatni raz jej zakropię. U niej też jeszcze całkiem nie przeszło, jeszcze trochę ma czerwone i rano zaklejone.
Farbuję właśnie włosy na jasny brąz, mam nadzieję, że nie będą za jasne. Na opakowaniu fajny, dosyć ciemny brąz, zresztą brązy zawsze ciemniejsze wychodzą. Zobaczymy za pół godziny
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-03-06 o 09:00
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.