* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 22:27   #2791
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej dziewczyny, podczytuje Was codziennie tylko nie mam kiedy pisać. Teraz leżeć już w łóżku i mam chwile, więc jestem
Doride dużo zdrowia dla Alutki myślisz, ze Ala może być alergiczka?
Pamiętasz jak kiedyś pisaliśmy tu na forum o rezonansie magn.?
Ja to Oskarowi zrobiłam w kierunku pasożytów i po paranoi okazało sie ze ma za dużo cukru w organizmie ale ani pasożytów ani grzybów nie miał na szczęście ufffff dostał miesięczna porcje "kuleczek" plus dieta z ograniczeniem cukru, w tym tez słodkie owoce i płatki śniadaniowe tez ograniczalismy. Poprawa była i to w sumie najważniejsze

Monika Ciebie to kobieto podziwiam za te wszystkie ćwiczenia tak samo i Sniezynke normalnie, ze Wam sie chce ja trochę chodziłam na zumbe i podobało mi sie i chyba muszę znów zacząć. Oczywiście raz w tyg nie wiecej
Djamka a co wiecej u Ciebie?
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:05   #2792
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Yo yo

U nas auto cos zastrajkowalo i tz musial isc z chlopakami na nogach .

Zancia gdzie robilas rezonans? ile placilas? wpl czy uk? U nas tez zumba zumba wszedzie zumba hehehe znajomy ktory ja prowadzi namawial mnie na nia , ale jakos nie jestem przekonana , jeszcze jak mi zaczal tylkiem krccic hehe Nie ma czego podziwiac, jak sie jest galaretowanym tak jak ja, to musowo trzeba cos z tym zrobic. Raz sie schudnie raz sie przytyje, ale ja bardziej trzymam nacisk ( teraz) na budowe i kilka kg zeby schudnac.

Mialam wlasnie cwiczy ale rwie mnie w plecach nogach i chyba ide spac , zmeczona jeste, powiem w piatek zeby mi cos dal na te plecy bo juz mnie to centralnie w☠☠☠☠ia
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:59   #2793
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka przekichane masz z tymi plecami. Kiedy zaczynasz rehabilitację? To chyba najskuteczniejsze. A te ćwiczenia wszystkie które teraz robisz to wykonujesz je prawidłowo? Może to Ci tak obciąża plecy?

Żancia no właśnie podczepiam sie do pytania Monki, gdzie ten rezonans robiłaś? Fajnie, że wyszedł Wam tylko cukier. A sobie też robiliście czy tylko Oskarowi?

Edycia przyszedł już krem Wczoraj przelałam Ci kaskę Muszę poszukać wątków jak laski używały tego kremu, zaczne od czoła, zobaczę jak mi skóra reaguje, a jak będzie kicha to i tak mam grzywkę Monka przypomnij jak Ty używałaś Retin-A?

U Ali o niebo lepiej, ciekawe od czego dostała tego zapalenia
Ja to też muszę sie wkręcić w ćwiczenia żeby ćwiczyć codziennie, w sumie czas mam tylko lenia w dumie
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 11:28   #2794
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Mialam spac, le zadzwonili do mnie ze szkoly , czy mogla bym przyniesc mlodego kotka maskotke bo zapomnial. Dzisiaj maja przynosi wlansie przytulanki z ktorymi spia, pizamky i ksiazki ktore mama czyta wieczorem. Przyznam sie ze nie czytam mu juz dosc dlugo, dlatego cos by sie przydalo, ale on samo wieczorami czytanki czyta - musi takze chyba nie jest zle hehe

Doridee kurde mnie te plecy od porodu bola , chyba przed tez mnie juz bolaly . Na poczatku myslalam ze to minie , ale nie minelo i tak sie z tym bujam do dzis. Za tydzien mam pierwsza wizyte u fizjolterapeuty. Raczej pilnuje postawy jak cwicze , nie skacze tak od zeby poskakac.

Retin a - ja smarowalam codziennie, ale moj byl slaby. Najlepiej odczekac troche po oczyszczeniu twarzy. Skora mi schodzila strasznie tez wam bedzie schodzic. Mozecie punktowo ja nakldac na wlasnie na interesujace was obszary. Nie pamietam co jeszcze. Jak teraz bede miec to tez poczytam troche zeby co nieco sobie odswiezyc , Nie wolno kwasow uzywac jak sie retin a uzywa. Filtr to wiadomo, ja tam jakos mega duzych filtrow nie nakladalam, tylko te co w kosmetykach sa, krem puder i nic sie nie dzialo. W lecie nie uzywalam i na mrozy. Mysle ze do czerwca mozna spokojnie uzywac potem przerwa i wrzesnien znowu zaczne. Zreszta jeszcze zobcze.

Ide dol sprzatac dzien w dzien ta sama historia , wykastruje te moje brudasy.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 10:22   #2795
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No dobra ,z racji tego ,ze mam troche czasu napisze co u nas.
Nina raczej nie pójdzie do szkoły we wrzesniu ,zostanie jeszcze rok w zerówce.
Zna prawie wszystkie literki ,cyfry , składa wyrazy (powolutku i krótkie) , dodaje , uczy się angielskiego i niemieckiego ,chodzi na kółko teatralne i tańce.
Niemiecki wychodzi jej super ,podobnie jak wszystkei zajęcia artystyczne.
Jest uparta ,stara sie zawsze postawic na swoim, nie choruje tyle co kiedys ,ale zdarza sie jej jeszcze czasami.
Jest wysoka ,zdecydowanie w górnym przedziale dzieci z grupy , zęby ma wszystkie i pani dentystka powiedziała że dawno nie widziała tak dobrze utrzymanych i zmineralizowanych ząbków.

A u mnie- nie będę pisac ,bo nikt by w to nie uwierzył .przeszłam tyle ,ze książkę można by napisać .W każdym bądź razie teraz jestem szczęsliwa.
wróciłam do szkoły na kilka godzin ,uczę super ciekawego przedmiotu- statystyka.
Aparat zdjęłam już ponad rok temu ,jestem bardzo zadowolona.
Chodze na TBC ,czasami dla zamiany mamy gymstick albo zumbę .
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 10:40   #2796
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula no to super, ciesze się ze ułożyłaś sobie życie na nowo! Tak trzymać! A że wiele przeszłaś, to się możemy tylko domyślać...

Posmarowałam wczoraj same czoło retinem. Nic nie czułam, jak zwykły krem. Przy Glico-A po nałożeniu strasznie szczypie. Na razie nic się nie dzieje. Kurcze, boję sie tego złuszczania, no bo jak tu wyjść do ludzi jak tak skóra schodzi

Właśnie miałam pytać co czytacie dzieciom? Ja zapisałam Alę do biblioteki i wypożyczamy na bieżąco i czytamy. Nie ma u nas wieczora bez czytania Ze swej strony bardzo polecam książeczki Renaty Piątkowskiej, są super i sama dobrze sie bawię czytając. Oprócz tego top lista Ali to przygody koników "Białka i Błyska", są chyba 4 książeczki w tej serii, przygody "Filonka Bezogonka", też jest kilka, mamy chyba wszystkie przeczytane. Generalnie zwierzaki rulez Monka Ty wspominałaś o "Karolci", nie czytałam nigdy Muszę sprawdzić czy w bibliotece są.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 12:02   #2797
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

My przerabiamy Kubusia Puchatka .A ponieważ chwilami mam juz dość albo idę na fitness to mamy audiobooka ,którego czyta Gajos i uważam że robi to fenomenalnie .
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 13:39   #2798
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cześć, siedzę dziś w domu, to mam chwilę. A siedzę w domu, bo dopadł mnie chyba rotawirus... zaczęło się w nocy - wymioty, biegunka i lekka gorączka - tak więc nie ryzykowałam pójścia do pracy... Trochę mi szkoda, bo teraz mam najwięcej rzeczy do zrobienia, jak zawsze do 10-tego każdego miesiąca. Będę musiała zostawać w przyszłym tygodniu, żeby się wyrobić.

Tak więc w związku z tym nasz wypad do zakopca się odciąga, ale może jak będę się w miarę czuła to w niedzielę gdzieś wyskoczymy.

Też oglądałam "Perfekcyjną...", ale nie od początku. Szału nie ma, ale jako zapychacz czasu może być.

Doridee normalnie w szoku jestem, że tak szybko doszedł ten list do Ciebie. O to Poczty Polskiej nie podejrzewałam Mam nadzieję, że ten krem będzie dobry i zadziała skutecznie.
Zosia wieczorami czyta tz. Póki co wałkuje po kolei książki jakie mamy w domu. Ale na pewno mogę polecić serię "Mikołajka".

Gosiula świetnie, że wszystko się ułożyło i że teraz już jest ok. Ninka to pewnie po Tobie tak ambitna i zorganizowana.
O jeee... pamiętam, jak miałam w liceum statystkę - prowadziła ją taka starsza babka i zawsze na lekcjach musieliśmy jej zaparzać ziółka, a potem pluła tymi rozparzonymi listkami z ziół. Ehh.. takie wspomnienie.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 13:40   #2799
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka dzieki za plytki szybko doszly szok szok szok

Wlasnie sobie ptzypomnialam ze mialam iscna poczte i tez wyslac paczke do Dorideee

U nas kogiel mogiel. Maly od wczoraj wieczora sra rzadka kupa , leci jak z kranu
W nocy poszlam go sprawdzic a tam kupa , a on ostro spi , dzis rano toby mial ogien w gaciach chyba. Od rana kupa jedna ale tez rzadka. Kartal w nocy mi sie obudzil ze go glowa boli, oczywiscie opierdziel dostal bo ja mu mowie ubieraj kurtke a on sciaga i wczoraj na placu zabaw latal bez.
Wzielam go do lekarza dzis na 9.10 bo mialam miec wizyte , ale oczywiscie ja zakrecona pomylilam dni i byla wczoraj . Super lekarz przyszedl i kazal nam przyjsc na 12 . Pojechalismy do tesco i do domu a moj kochany kartalek belta puscil . Lekarz mowi ze to wirus uffff juz myslalam ze go cos lapie czy co i antybiotyk dostanie. Ja dostalam tapsy na plecy , naproxen jakos tak, mam brc az do wizyty u fizjo. Dal mi recepte na Retin a 0,01. Poszlam do kebaba po hajc bo mi sie przypomnialo ze pieniedzy nie wzielam potem do apteki , dali mi co mieli dac ,ale oczywiscie Retin A jutro bo nie mieli . HHEHE E GLUPI DZIEN GLUPI GLUPI .

Tazke Doridee jutro wysle na rece sobie zaraz zapisze to bede pamietac. U nas tez sie codziennie czyta ksiazki hehehe przez Kartala . Dlatego chce cos dokupic i mu czytac jeszcze Z tym kremem to dziwneze cie nie szyczypie mnie 0.01 szczypie . Chcialam zeby mi dal recepte zebym mogla sobie brac kiedy mi sie skonczy, ale powiedzial ze to za mocne kremy i jak mi sie skonczy to mam przyjsc i mi da bez problemu, takie procedury.

Gosiula super ze juz u ciebie okey, nie zazdroszcze tego kijowego okresu.

Edycia hehe to jakby nie bylo zeszmacilas sie dzis , nie alkoholem ale jednak , Zdrowia pij duzo i paracetamol lykaj. Moj dostal takie zalecenie dzis. Mnie to zapycha fasola z grochem a nie Perfekcyjna hehe a tak serio no lajtowy program , ale prawoadzaca fajna. Fajnie mi sie pedaluje jak to ogladam hehe Wlsnie tego mikolaja to juz dawno mialam zamowic i zawsze cos.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-02 o 13:54
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 16:10   #2800
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka o raju, ale masz dzień Mną sie zupełnie nie przejmuj, wyślij jak będziesz miała po drodze
Buziak dla chłopaków, niech szybko wracają do zdrowia

"Mikołajka" mam w domu dwa tomy chyba, bo sama uwielbiam, w dzieciństwie czytałam. Ali jeszcze nie próbowałam, ona to najbardziej o zwierzątkach chce. Ale spróbujemy, spróbujemy

Przeżywają wasze dzieci już "pierwsze miłości"? U Ali w grupie to już normalnie takie love story, że hoho. Normalnie pękam jak czasem posłucham. Natomiast Ala nie cierpi chłopców, nie ma o nich najlepszego zdania i jeszcze żaden nie skradł jej serca Za to uwielbia dziewczyny Ostatnio wkręcił jej sie film o syrenkach "H2O wystarczy kropla" i zakochała się w Emmie, normlnie mogłaby o niej mówić godzinami, jest najładniejsza, najmądrzejsza, w ogóle och i ach, normalnie ideał Pewnie co by Emma nie powiedziała to by Ala zrobiła, przydałaby mi sie czasem taka Emma w domu

Edycia a Ty próbowałaś już tego kremu? Ciekawe jak u Ciebie będzie. Ja nic nie czułam, zobaczymy kiedy zacznie mi sie łuszczyć skóra.
Zdrówka życzę i współczuję
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-03-02 o 16:11
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 19:09   #2801
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kurcze cos mi maly dzis sie zepsol, musialam usypiac go palcem , siedziec z nim i on sobie trzymal . Juz spi. ciekawe jak nocka bedzie .

Doridee u nas chyba nie ma jeszcze az takich love story , moj raczej nie ma, ma koleznaki, ktore lubi i jak sie widza to tylko slysze Kartal Kartal Kartal , ale raczej nie. Az w szoku jestem ze Aluska taka zauroczona inna osoba , szok, to takie jeszcze male dzieci. Oby zawsze sobie pozytywne postacie wybierala do nasladowania i uwielbiamia , oby oby. Bo to roznie bywa. Ja tam nie bylam z tych ktora wielbila sie jakos namietnie w kims.
Moze znajdz w necie jakies zdjecia z ta jej bohaterka i razem wybierzcie , wiesz takie zdjecie na ktorym ta Emma jest pomalowana i pomaluj ja tak samo. Taki babski wieczor, zabawa . Pomyslalam sobie jeszcze, ze takie wlasnie male dziewczynki naoogladaja sie potoshopowych zdjec i potem maja skrzywiony obraz jak normalna kobieta wyglada. Juz nie mowie o Alusce ale wiesz o co chodzi, dzis na to patrza a za rok na Dode, lady gaga, itd gole tylko , szkieletory a potem beda zeschizowane tak ja ze Sniezynka bo my grube lochy i zawsze jakis kg gram mozna zrzucic. Jak tak glebiej sie zastanowie to juz to nie ejst smieszne, mozgi mamy wyprane i korka cale zycie na diecie .

Sniezynka jestes? Napisz mi wypunktowane rady do tego treningu . Co wiesz co mi sie przyda. Mozesz jeszcze raz te linki dac?

Edycia jak tam dalej srasz? a tak serio- lepiej ci?

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Oka mam , myslalam ze bede dluzej szukac, mam plan, ale ten you tube cos nie tak, jakies banany mi wyskakuje? ejjj to jakas aluzja?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 19:26   #2802
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee na razie nie próbowałam kremu, bo pisze, żeby nie stosować na podrażnioną skórę, więc myślę, że w przyszłym tygodniu zacznę. Jakoś na razie nie mam głowy do tego.

U nas zakochań na razie nie ma. Jest jedna przyjaciółka, bardzo dużo koleżanek i kolegów, no i przyznać muszę, że bardzo dobrze się dogaduje z chłopcami.

Co do "idoli" - to mieliśmy już fazę Hanny Montany, ale to tylko na zasadzie, że lubi oglądać i lubi jej piosenki. A teraz to mówi, że jest Caitlyn z Camp Rock'u. Bo też ma kręcone włosy i lubi tańczyć
Generalnie bardzo lubi właśnie oba filmy Camp Rock i piosenki z nich - mi pasują te filmy, bo są dość normalne.

monka dzięki za troskę teraz już tylko mnie boli brzuch - mam nadzieję że nie skumuluje się znów na noc, tylko że już będzie coraz lepiej.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:48   #2803
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja będę za godzinę, muszę ćwiczyć do potem
Czekajcie na mnieeeee
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 21:32   #2804
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia hehe tez mialam faze na hanne montane z kartalem ogladalam jak byl mniejszy

Sniezynka patrzylam na filmik 00 , gdzie koles pokazywal podstawow 4 cwiczenia i przy tym czwartym chyba nie dam rady, nie probowalam ale plecy mi chyba wysiada . W poniedzialek zaczne.

Mam pytanie -jA DZIS WZIELAM DWIE TABLETKI od lekarza , te na recepte i dalej mnie plecy bolaly . Wiec co ? chyba ich nie bede brac jak mi nie pomogly co
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 22:25   #2805
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Już jestem po ćwiczeniach, teraz czekam na swoją kolej do kapania

Monka jak się wykapie to wejdę na kompa ( teraz pisze z tel ) to Ci wszystko napisze o Insanity.

Te tabletki może jeszcze nie zdążyły zadziałać, poczekaj jeszcze. Ja bym jeszcze jutro wzięła.

Szybko Ci doszły płytki we wtorek wysłał TZ

Zaraz bede
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 22:32   #2806
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Spoko ja mam lampka otworzonego i co chwile przyciskam F5 . Siedze i testy w ksiazce robi. Kartal u mnie spi, jakies pol godizny temu kapalam sie i w reczniku musialm wyleciec bo sie przebudzil i plakal znowu. Cos mu sie przysnilo- znowu. Caly zaplakany, zabralam go do siebie zeby mi malego gnojka nie obudzil jeszcze .
Mowil ze jakis chlopak chcial mu balona da, pokazywal placami przy buzi , a on niechcial , kurde a ja zaczelam sie smiac a on do mnie zaryczany NIE SMIEJ SIE, hehehe musialam sie powstrzymac i go zagadywalam, przytulalam . I spi
Jutro bede musiala poczytac o koszmarach pieciolatkow .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 22:53   #2807
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka dobrze mówisz z tymi idolami nastolatków. A ta Emma to akurat faktycznie mądra, taka spokojna, inna niż Ala No Ali sie bardzo podoba, teraz ten serial nie jest za bardzo popularny, ale kupiłam jej parę bluzeczek na allegro to chodzi i całuje tą Emmę na bluzce.
Ja to myślałam, ze i u Was już love story w przedszkolu, ostatnio koleżanka Ali, Zuzia opowiadała mi w szatni jak goniła chłopaka, żeby pocałować go w same usta Ach te baby

Zmobilizowałam sie dzięki wam i też staram sie codziennie poćwiczyć, zobaczymy czy jakieś efekty będą

Śnieżynka a jak u Ciebie? Są efekty?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:05   #2808
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee- super, ze z Alicja juz lepiej wczesniej pytalam o Douglasa, dlaczego tam nie pracujesz, nie chcesz ???

Gosiula- cieszymy sie razem z Toba, ze jakos sobie zycie na nowo ulozylas Jak czesto chodzisz na Zumbe ?? Mnie sie to juz od dawna podoba, ale nie mam z kim chodzic, a samej to tak nie bardzo mi sie usmiecha

Edytcia- lepiej Ci juz ???? Moze to nie rotawirus a cos zjadlas ??

Monka- zanim zaczniesz Insanity, zastanow sie dobrze jaki dzien chcesz miec wolny. Ja zaczelam w srode i teraz mam wolne wtorki, mi to nawet pasuje, bo w weekendy moge w poludnie cwiczyc, jak mala spi ( zwykle trenujemy wieczorami ) Plan sobie wydrukowalas ??? Nie wiem o jakim cwiczeniu teraz mowisz, ze nie dasz rady Ja Ci powiem, ze wszystkie wygladaja na bardzo proste, ale jak przyjdzie co do czego to wymiekasz Ja jutro zaczynam 18 dzien Co potrzebujesz wiedziec na ten temat jeszcze ??

Z leksza sie dzisiaj wkurzylam, ale to ewentualnie napisze pozniej w Klubie

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Doridee ja juz widze zmiany przede wszystkim na pupie zniknal mi calkowiecie cellulit, zostalo jeszcze troche na udach waga spada (powoli, ale jednak ) i ogolnie czuje sie o niebo lepiej. Wiesz, po 3 tygodniach (niecalych) tez nie moge oczekiwac jakichs spektakularnych zmian, ale dopiero od tego tygodnia zaczely sie hardcorowe cwiczenia, takze mysle, ze jeszcze wszystko przede mna

Wczesniej pytalas o pierwsze milosne podoboje- moja gwiazda juz jest nawet zakochana !! i to dosyc dlugo juz... teraz troche cierpi, bo chlopak po wakacjach poszedl do 1 klasy i ona zostala bez niego w przedszkolu Caly czas wspomina, ze juz niedlugo bedzie jezdzic z nim autobusem do szkoly i beda sie na przerwach widywac, cieszy sie niemilosiernie a ja nie wiem czy sie smiac czy plakac
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:05   #2809
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynko nie pracuję bo to jest praca też w weekendy, no i takie zmiany, że kończyłabym najwcześniej 16:30 a najpóźniej 21:00, z tym że ta 16:30 może byłaby z raz lub dwa w tyg. reszta popołudniówek bo wtedy są największe tłumy. Nie wyobrażam sobie tego mając rodzinę, wiem że są kobiety które tak pracują mając małe dzieci, ale póki co ja nie muszę, na szczęście. Chciałabym mieć pracę z wolnymi weekendami i góra do 17:00. Takiej szukam.
Ale generalnie pracę w Douglasie wspominam baaaardzo dobrze Lubiłam to.

Zmykam do męża, bo już w łóżku jest i patrzył na mnie wymownie
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 23:11   #2810
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee fajna faze. Ja chyba wiem jaki film on jest pelnometrazowy/ chyba na disney channel lecial. Chyba ze sa jakies odcinki . Moj od jakiegosczasulubi tez ogladac przyjaciele z kieszonkowa- taki typowo dziewczecy mi sie wydaje. Podoba mu sie tez dexter jak ja tej bajki nie lubie. Z filmow to lubi transformer a jego ulubioty to optimus prime , ta ciezarowka. A co cwiczysz?

Snieznka hmm ciezkomi wybrac jaki dzien w sumie bez znaczenia, widzialam wlasnie ze jest tam jeden dzien wolny . Tak tak te cwiczenia sa latwe a potem po schodach nie wejde . Wiem o co chodzi,maksymalny wysilek. Niektore cwiczenia podobne sa do tych z BRtv. Chodzilo mi o te cwiczenie gdzie sie siada i nogi chyba sie podnosi. Napierwszym filmiku pokazuje tak jakby 4 bazy cwiczen. Kuuuurka ale te pompki z podskokami w fit tescie to ni bata nie zrobie az tak dlugo , Ile ich zrobilas te co sie nogi rozszerza przy pompce Probowlam dzis , podmienilam sobie do jednego cwiczenia .

---------- Dopisano o 01:11 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Zmykam do męża, bo już w łóżku jest i patrzył na mnie wymownie
to mu dzwignie zaloz i niech stuka trzy razy wmaterac hehe ( pewnie nie wiesz o co chodzi ) hehe dobranoc
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:26   #2811
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Zmykam do męża, bo już w łóżku jest i patrzył na mnie wymownie
Ja nie pamietam kiedy moj tak patrzyl

Monka jutro wpisze Ci wyniki mojego 1 i 2 fit testu zalamka, ale jest coraz lepiej Przez pierwsze 4 dni mielismy z TZetem takie zakwasy, ze to poezja najciezej bylo nie wejsc a zejsc ze schodow ! Ale znajac Ciebie dasz rade, najpierw ich nie nawidzilam, a po jakims czasie nawet polubilam Oczywiscie mam dni, ze nie mam ochoty nic robic, ale jakos sie mobilizuje. Znowu zrobilam zdjecia przed i mam zamiar zrobic po

Jak tam Twoj angielski uczysz sie cos ??? TZet sie pyta czy wybralas sobie cos z Aldika

Juz tez jestem zmeczona trzeba powoli sie zbierac do wyra, ale musze jeszcze isc na fajke Takze pisz Moniczko, pisz
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:36   #2812
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

a no patrzlam do katalogu , gowno bylo hehehe

Mowisz ze ci sie kondycja poprawila , hmmm ja to nie wiem czy wyrobie bo tam takie tempo maja ze szok . Napisz jutro te testy , albo napiszesz jak ja swoj zrobie . Ze schodow nie bede schodzic , na tacce zjade i w sciane przywale odrazu mi sie jeden wielki miesien na glowie zrobi .
Robie wlasnie testy z kasiaki , czekam az mnie uspi, spalam dzis w poludnie i mnie tz obudzil telefonem. Co z tesco chce . Nie pal tych fajek , ja zczelam gumy rzuc i rzuje . Ale palic mi sie niechce do pljak pojade to na bank pierwsze co kupie to fajki .

Moj mlody cos steka juz sie raz przebudzil i mowi ze chce isc . Oby do rana mu przeszlo, zaraz jak sie przebudzi to dam mu paracetamol bo chyba goraczka wraca, a o 20tej mu dalam.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:46   #2813
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka mi tam jakos te palenie nie przeszkadza tylko €, drogie dziadostwo My chyba naprawde prawie od poczatku naszego watku sie odchudzamy Chryste jak mialam 18 lat to w zyciu nie myslalam o figurze, odchudzaniu itd... teraz na stare lata mi sie zachcialo

Czesto Ci wstaja chlopcy w nocy, nie ??? Sarah ma teraz takie spanie, ze codziennie rano musze ja budzic do przedszkola, Olvia zas wstaje z kurami i bawi sie po cichu, zeby mamunki nie zbudzic

To wkleje Ci moje wyniki jak zrobisz swoj test. Wydrukuj sobie tez plan na test, tam jest opisane jak sie kazde cwiczenie liczy, mnie sie wydaje, ze polowa osob nie wie jak to sie liczy, albo sa tacy dobrzy, albo ja taka cienka
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:51   #2814
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wlasnie nie wiem co mu sie teraz stalo ze on jakies koszmary ma . Do 3 roku zycia budzil sie co noc przez migdaly, chrapal , pojekiwal, mial bezdechy, jak mu usuneli przeszlo. Potem spokoj byl spal u siebie - chyba , no nie pamietam. Teraz jakos sie zaczyna budzic.

Ty to zawsze spiochy swoje musialas budzic. hehe
Nie patrzylam na ceny jakie tam byly tak tylko zlukalam .
Jutro wyciagne ze smieci i zlukam ta patelnie jaknie bedzie czyms zalana, jak poczuje ze mokro to nie grzebie .
O jakie liczenie chodzi Nie wiedzialam ze mamcosliczyc, chodzi ci o jedno pelne cwiczenie i iles rund czy co. Ja tylko zlukalam na filmik ten pierwszy , co on mowi i na fit test.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:51   #2815
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Tu masz plan na 60 dni i plan na fittest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fit-Test-Chart.jpg (39,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Insanity-Workout-Plan.jpg (104,9 KB, 2 załadowań)
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:56   #2816
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Nie patrzylam na ceny jakie tam byly tak tylko zlukalam .
Jutro wyciagne ze smieci i zlukam ta patelnie jaknie bedzie czyms zalana, jak poczuje ze mokro to nie grzebie .
O jakie liczenie chodzi Nie wiedzialam ze mamcosliczyc, chodzi ci o jedno pelne cwiczenie i iles rund czy co. Ja tylko zlukalam na filmik ten pierwszy , co on mowi i na fit test.
Hhahahahaha Jaka patelnie ????????????????

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Tak na fittescie musisz wszystko liczyc i wpisywac w tabelke, na kazde cwiczenie masz 1 minute, a cwiczen jest 8. Zaczyna sie od rozgrzewki, niektorzy mysla ze rozgrzewka to juz pure cardio Ty bedziesz wszystko czasi, bo znasz angielski a ja ni w zab ( ale to juz wiesz )
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:59   #2817
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Hhahahahaha Jaka patelnie ????????????????

o kurka hahaha, bo myyslalam ze piszesz o patelni a ty o paleniu

mi tam jakos te palenie nie przeszkadza tylko €, drogie dziadostwo - zle doczytalam haha i myslalam ze napisalas ze - mi tam jakos te patelnnie nie przeszkadzaja tylko (1 jedno) euro dziadostwo ups hehe . Jak ja tak czytam to jak ja sie teraz ucze jak z takim zrozumieniem to ni chuja nie zdam

zapisze sobie te obrazki
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 00:03   #2818
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cwiczenie 1 i 5 liczy sie inaczej, ale tam masz wszystko napisane Jak bedziesz ogladac te dvd to sluchaj uwaznie co on zawsze na poczatku krzyczy, bo bardzo mnie to interesuje, a nie kumam cos na s tyle zrozumialam

Ok lady, ja ide spac, rano trzeba wstac chcialam jutro okna myc, ale nie wiem jaka bedzie pogoda...

Aaaa pytalas czy dalej tak prasuje, jak kiedys. NIE juz prawie wcale nie prasuje, bo nie mam czasu wszystko tak po lebkach, ale tylko to co musze, jedzcze od obcych prasuje takze nie chce mi sie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 00:05   #2819
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

ta druga tabelke mam, to ja mam w niej wpisywac ? co ile czego , tam obok tych 3 rodzajow cwiczen? Jutro opczaje na spokojnie co i jak. I sobie wydrukuje ehhh no za 60 dni bede pikena i mloda, szkoda ze zima sie konczy, bo jakby komus zimno bylo, mogby sie zagrzac przy moim kaloryferku .

---------- Dopisano o 02:05 ---------- Poprzedni post napisano o 02:03 ----------

nie myj ty glupia, powiedz tz-towi ze to dobre na abs-y i niech on myje. A jak nie uwierzy to powiedz ze ten koles tak mowil
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 00:14   #2820
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Moj TZet troche wiecej umie po ang. jak ja, tylko on nie wyraznie to krzyczy dlatego tego nie wiemy, bo tak to on moze by wiedzial W zyciu nie pozwolilabym zeby on mi okna myl

Wpisywac masz w te pierwsza tabelke. To wyglada mniej wiecej tak: rozgrzewka, pozniej Shaun pokazuje 1 cwiczenie, jak ono ma wygladac, on odlicza czas krzyczy start i Ty je wykonujesz w ciagu 60 sekund, tyle ile zrobisz wpisujesz w tabele, pozniej chwilka przerwy i znowu to samo tyle, ze inne cwiczenie

---------- Dopisano o 01:14 ---------- Poprzedni post napisano o 01:10 ----------

Mam nowego avka

W piatym tygodniu bedziesz robila ten test a zaraz po nim Interval Circuit to dopiero bedzie czad, po pierwszym fittescie nawet mowic nie umialam a co dopiero dalej cwiczyc godzine ! ale z czasam sie naprawde wyrabia kondycje. Na youtubie sa filmiki od ludzi, ktorzy to robili i krecili, musisz poogladac

Ok, ja spadam, zycze Ci przyjemnej nocy Tak a propo to co niektorzy teraz sie kotluja
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.