* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 21:02   #2761
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka mi normalnie ten link chodzi :/

Poogladasz jak dojdą

Ucz się tego Anglika, żebyś na darmo nie jechała !

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

I nie ma za co )
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:08   #2762
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka jak cos to zapytam jeszcze raz jak sie zwezme za trening , teraz spadam sie uczyc ehhh hehe milej nocki
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 23:54   #2763
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee a gdzie to pisze musialam przeoczyc ,nie widze .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 08:24   #2764
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Magda robiłaś badania na grzybicę i wyszło Ci że masz? Czy z objawów wnioskujesz? Jak chcesz ja zwalczyć?
nie robiłam badań ale własnie po objawach wnioskuję - czuję się do D więc co mi zalezy
piję przez 10 dni miksture łyżeczka miodu + łyżeczka sody w wodzie rano i wieczorem
no i mam guzka na plecach po skóra - według lekarzy to tłuszczak i mam go obserwować, wyniki mam dobre więc zobaczymy
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 08:57   #2765
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No Magda jak nic SYPIEMY SIE na starosc jak nie urok to sraczka . A tak serio to tez mialam na plecach owego pana i go wycinalam .

Ide sie kapac i jade na spotkanie z moim partnerem na ustny hehe ciekawe jak wyglada mam ndzieje ze mnie podciagnie na ustnym i bedzie zaliczony. Dzis tylko sie spotykami zeby sie zapoznac .

Milego
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 09:06   #2766
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Doridee a gdzie to pisze musialam przeoczyc ,nie widze .
Monka, ale co Nie wiem o czym piszesz Wysłałam Ci wczoraj maila. Czytałaś?

Pospałyśmy z Aluśką do 9-tej i plecy mnie bolą. Ala w domu bo ma ten katar, mały ale za to w nocy okropnie kaszle, taki suchy kaszel. Dajemy jej syrop i troche pomaga. Nie byłam z nią u lekarza i jak do jutra nie będzie poprawy to trzeba będzie pojechać żeby osłuchał płuca.

Magda to daj znać jak po tej kuracji, czy jest lepiej. Nie znałam tego przepisu z sodą Da sie to wypić?

Śnieżynko 6 kaw Też bym nie mogła spać Ile pijesz wody w ciagu dnia?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:05   #2767
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka generalnie tłuszczaków jak nie rosną i nie szpecą to się nie wycina - mój jest wyczuwalny pod palcem

Doridee da się wypic ale to okropne choć piłam gorsze mikstury

a tu artykuły na ten temat - jest tego wiele w necie

http://www.era-zdrowia.pl/naturalne-...owotworow.html
http://www.ziemiamielecka.pl/?p=14276
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 13:22   #2768
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

wklejam coś na temat odżywiania - ja znalazłam to szukając produktów zywienia pod katem równowagi kwasowo-zasadowej organizmu

http://zdrowezywienie.w.interia.pl/ciekawostki.htm
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:47   #2769
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dori mam dokładnie ten http://www.bloz.pl/bloz/lek/show/436...RMACEUTICA_N.V.

Chcesz?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:18   #2770
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee wlasnie chodzilo mi o emaila hehe o to co napisalas.

Nie mam sily zmeczona jestem standard .

Wkurzylam sie strasznie,taka zla bylam ze szok. Kupilm 2 produkty z lancoma i wchodze do domu a tam nie ten prezent grattisowy ktory mialalam ze bedze Nie wiem czy mnie suka stara wykolowala czy moze nie bylo tego zestawu. Dostalam 2 pedzle niech se w dupe je wsadzi. Taka zlajestem. Byl mini zestaw kosmetykow: 2 kremy , szminka, chyba tusz i jakis pluyn???? a za tym zestawm byla mala kosmetyczka z 2 pedzlami i ja wlasnie tylko te pedzle dostalam Jaaaaaka ja cipa slepa , czemu nie skapowalam w sklepie to bym zagadala . Bede teraz przezywac jak poswiateczna sraczke . Zla jestem .

Z dobrych wiadomosci to moj partner na ustny okazal sie kolega z kursu hehe super ciesze sie , latwiej sie zdaje ustny jak siekogos zna . Mialam jechac pociagiem , ale moj tz tez jechal i maly. Musial ☠☠☠☠zielec isc i opczajic kolesia hehehe , ale jak go zobaczyl to stwierdzil , ze chlopak pod geja podchodzi wiec loozik , za tydzien znowu mozemy sie spotkac .Ja juz stara z dosc , z duzym przejechanym licznikiem i dwa razy podwozie naprawiane , kto by taka chcial .

Ide gnomy wykapac.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:37   #2771
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ja juz stara z dosc , z duzym przejechanym licznikiem i dwa razy podwozie naprawiane , kto by taka chcial .
Monka, Ty to jak już coś wymyślisz
A co do maila to wspominała na klubie Dlatego tak pomyślałam, że tak będzie lepiej.
Ja też sie zawsze wkurzam na takie sytuacje, niby duperele ale wkurzają

Edycia pewnie, że chcę. Moje namiary masz, ja twoje też. Tylko napisz ile Ci przelać. Dzięki
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 18:42   #2772
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Moje cuzby biora prysznic a ja szukam lekture KAROLCIA ,a ktos moze w pdf-ie? Chcialam kartalowi czytac wieczorem, super ta lektura byla i ten jej koralik Jak nie to kupie w pl w maju jak bede .

Doridee Nie bylam w kulbie potem zlukam. Raz ty raz ona Narazie wysle ci te bb cienie i ten podklad, Sniezynka jest ciemna to dla niej za jasny bedzie. Jakbym dzis dostala ten prezent to bym mogla szminke odeslac . Promocje sa co chwile to zawsze cos bede miec na zbyciu, bede wklejac fotki i bedziecie sobie wyberac. I co najwazniejsze juz taka glupia nie bede.

A ten retin ne jest za mocny? o,5? jak na pierwszy raz?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:22   #2773
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No własnie też sie tak nad tym zastanawiałam, ale zaryzykuję. Glyco-A mnie nie podrażnia to moze z Retinem też pójdzie gładko. Ale zanim użyję to jeszcze poczytam.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:41   #2774
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee mi sie wydaje ze lepszy bedzie slabszy , ja biore znowu ten slaby , chyba nie mamy az tak zjechanych cer zeby takie mocne brac? Ja mam do konca roku uzywac ten slaby , to trzeba dlugo stosowac, zanim beda jakies zmiany, ja krotko uzywalam ale bylam zadowolona.

Dopiero malego polozylam , pol godziny w plecy , darl sie strasznie i musialam go za reke trzymac zeby zasnal .

Jak mnie nogi bola , az mnie parzy w srodku od plecow do lydek . Nie chce mi sie nawet cwiczy przez ten bol, chodze jak polamana, czy to sie kiedys skonczyc . Jeszcze mnie piers boli w ktorej gozka mialam , ciekawe co mi doktorek powie w piatek . Jawnie sypie sie hehe Jeszcze dzis na zakupach czego nie dotkenlam to mnie pradem kopalo , to malego podnosilam ze spacerowka zeby wciskal przyciski w windach . No wszsytko mnie kopalo, wieszaki, przyciski w winach , metalowe rurki W glowie mi sie caly dzien kreci , slabo mi sie robilo. Chyba czas na testment .

Ide na orbiterku pojezdzic
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:44   #2775
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cześć pleciuchy

Dzisiaj coś się nie bardzo czuje, zawroty głowy mam, zmęczona, zeby mnie bolą :/ nie mój dzień chyba.

Monka nie przejmuj się drobnostkami innym razem dostaniesz lepszy prezent.

Doridee nigdy nie pije tyle kaw, chyba z nudów tyle wygrzmocilam ale ja pije słabe i dużo mleka. Wody wypijam stanowczo za mało.

Jaka Wy kawę pijecie dziewczyny ?? Taka z fusami ( to chyba turecka ) ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 20:52   #2776
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja skonczylam cwiczy leje sie ze mnie , a i tak nie skroclam trening. Kurde od czwartku nie dalam sobie po dupie i ledwo co zyje.

Edycia cwiczysz? wkrecasz sie? ciezko sie wkrecic co nie? Ja jak mam rpzerwe w cwiczeniach to sie zmuszam bo inaczej dupy nie rusze, i pare dni lajtowo a potem wyciskam jak nawjecej jak juz zalapie klimat.

Ogladacie nasz pl perfekcyjna pania domu? fajna ta prowadzaca, myslalam ze bedzie taka panusia a ona fajnymi tekstami rzuca hehe

Sniezynka jawnie mi tez sie caaaly dzien kreci w glowie az sie wystraszylam , najgorzej na tym miescie jak sama z malym chodzilam przy tz-cie moge padac niech mnie cuci

Ja nie pije kawy, tylko w gosciach. Pije rozna i z fusami ( chyba tak turecka) albo rozpuszczalna , albo od chlopakow po bulgarsku to jest siekiwra Tez duzo melka leje


o ide sie uczyc jak skladac koszulki Ehh nie zdarzylam. Fajna cipa miala szafe wnekowa , tez taka chce. Macie wnekowe?

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-28 o 20:54
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 21:03   #2777
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka a co to jest wnekowa ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 21:06   #2778
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hahaha No w ścianie hehe dobrze napisałam? Czy co hehe No wnekowa ma być hehe ja mam dwie na górze ale takie do dupy jeszcze po starych wlascicielach.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 21:16   #2779
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Nie ogladam tej perfekcyjnej, bo z polskich kanałów mam tylko Tv Trwam i Polonię oglądam zawsze w piątki " Na dobre i na złe "

Kurcze, ja sie juz balam o ciaze :/ ale przy spirali to chyba rzadkość ??

Dziewczyny mam ważne pyt. miałam na twarzy 2 kaszaki i wyczytalam w necie sprzeczne ze sobą opinie, jedni pisali-zostawić samo zniknie, drudzy- przekluc igla... I co zrobiłam ??? No, pewnie ze przeklulam i Co ??? I w ciagu tygodnia z 2 zrobiło się 12 !!!! I teraz pyt mam z tym iść do kosmetyczki czy lekarza ?? A może są jakieś mascie na to ??

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Monka ja nie wiem czy Ci o to chodzi, ale ja nie mam szafy tylko pomieszczenie do którego wchodzę i tam są same ubrania, polki itd.. Teraz na wiosnę chcemy wyremontować sypialnie i ta szafę właśnie i nie mam żadnego pomysłu, doradz coś wymieniać będę wszystko podłogę, ścianę itd oprócz okna chce jakieś jasne kolory. Jak będę miała chwilke to cykne fotke tej a la szafy a Ty doradzisz jak najlepiej zagospodarować miejsce, tak żeby weszło dużo klamotow bo Teraz sie nie miescimy
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 21:39   #2780
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Nie ogladam tej perfekcyjnej, bo z polskich kanałów mam tylko Tv Trwam i Polonię oglądam zawsze w piątki " Na dobre i na złe "

Kurcze, ja sie juz balam o ciaze :/ ale przy spirali to chyba rzadkość ??

Dziewczyny mam ważne pyt. miałam na twarzy 2 kaszaki i wyczytalam w necie sprzeczne ze sobą opinie, jedni pisali-zostawić samo zniknie, drudzy- przekluc igla... I co zrobiłam ??? No, pewnie ze przeklulam i Co ??? I w ciagu tygodnia z 2 zrobiło się 12 !!!! I teraz pyt mam z tym iść do kosmetyczki czy lekarza ?? A może są jakieś mascie na to ??

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Monka ja nie wiem czy Ci o to chodzi, ale ja nie mam szafy tylko pomieszczenie do którego wchodzę i tam są same ubrania, polki itd.. Teraz na wiosnę chcemy wyremontować sypialnie i ta szafę właśnie i nie mam żadnego pomysłu, doradz coś wymieniać będę wszystko podłogę, ścianę itd oprócz okna chce jakieś jasne kolory. Jak będę miała chwilke to cykne fotke tej a la szafy a Ty doradzisz jak najlepiej zagospodarować miejsce, tak żeby weszło dużo klamotow bo Teraz sie nie miescimy
no prosze ciebie nie dobijaj mnie, pomieszczenie ZAZDROSZCZE . Ja mam tylko taka wneke , nie bede sama wymyslac . Pojde do sklepu i oni mi zaprojektuja ( tak mi sie wydaje ze oni to robia, nawet mi do glowy nie przyszlo ze ja sama mam wymyslac jakie , tylko naprowadze ich ile polek ile na buty ile na spodnie , bluzki itd) . U nas jest B&Q i tam jest wszystko do domu od gwozdzi po kible i szafy . Ja musze jeszcze na dole zrobic na buty i na kurtki Idz do Ikei? albo takiego sklepu i pokaz im zdjecie wymiary , czy moze oni przyjda i mam doradza, maja programy itd Ja gore tez bede na tip top remontowac. Narazie nie mam pomyslu, wiem ze u lepkow bedzie biala sciana i na najdluzszej scianie bedzie grafiti , w malutki holu tez bialy na schodach chce dac farbe strukturalna i ja podswietlic , nie mam pomyslu na sypialnie , cos wymysle.
Nie wiem co te kaszaki musialam sparawdzic, idz do lekarza , nie wiem jak u was jest u nas najpier idzie sie do pierwszego kontaktu i on wysyla. Nie wiem czy to samo przejdzie czy co , idz do lekarza , sama nic ne rob no chyba ze mozna.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Sniezynka musisz sobie obmyslec jak bedziesz ciuchy wtym pomieszczeniu chowac, ja bym napewno zrobila sobie malutkie wneki w ktorej bym chowala po 1 parze butow, na kozaki podluzne. Polki na koszulki z krotkim rekawkiem , polki na koszulki na ramaczkach, Szerokie bluzki bym powiesila, jenasy powiesila , alblo na polce na pol zlozone. Reszta powiesic. U mnie praktycznie prawie wszystko wisi bo ciezko to zlozyc, tylko jakies koszulki legginsy poskladane i bluzy dresy tez. Tak w skrucie. Jak bym miala duuuzo miejca to bym i kolorami to ukladala bo ja czasem sprzatam i kolorystycznie wieszam, i sukienka przy sukience, bluzka przy bluzce itd

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-28 o 21:31
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:03   #2781
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka kurcze przegapiłam "Perfekcyjną..." Ale to nic, już sprawdziłam i od 18 marca będzie leciało na TVN Style, tak ze nic straconego Lubiłam oglądać wersje brytyjską. Będzie też nowy program Zawadzkiej, też lubię jej rady. Dobrze, ze mogę sobie to wszystko nagrywać bo normalnie tak w ciągu dnia to nie mam szans żeby coś obejrzeć.

Śnieżynka ja też zazdroszczę garderoby. A skąd wiesz, że to co miałaś to był kaszak?

Kurcze, Ali coś sie stało w oczka, ma całe czerwone i zaropiałe. Teraz wstała siku i na całym oku miała ropę. Jutro koniecznie do lekarza.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:11   #2782
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka sorry zaczytalam sie czytalam nasz wątek z 2008 roku, jak rodzilam Sare ale piękne wspomnienia

Doridee mnie uczyła poprawnie mówić nie perfum tylko perfumy

Wtedy dla mnie markowe perfumy to były pumy itd ale fajnie tak powspominac.

Zancia, Parapet, GosiaSzymonek odezwijcie się

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Doridee Aaaa nie wiem ktoś mi kiedyś powiedział, ze to kaszak. Takie białe coś ... A może to być co innego ???

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Monka sorry zaczytalam sie czytalam nasz wątek z 2008 roku, jak rodzilam Sare ale piękne wspomnienia

Doridee mnie uczyła poprawnie mówić nie perfum tylko perfumy

Wtedy dla mnie markowe perfumy to były pumy itd ale fajnie tak powspominac.

Zancia, Parapet, GosiaSzymonek odezwijcie się

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Doridee Aaaa nie wiem ktoś mi kiedyś powiedział, ze to kaszak. Takie białe coś ... A może to być co innego ???
Koniecznie idź z Ala do lekarza. U nas teraz to jakaś epidemia, bardzo dużo dzieci to ma ...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:16   #2783
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Monka kurcze przegapiłam "Perfekcyjną..." Ale to nic, już sprawdziłam i od 18 marca będzie leciało na TVN Style, tak ze nic straconego Lubiłam oglądać wersje brytyjską. Będzie też nowy program Zawadzkiej, też lubię jej rady. Dobrze, ze mogę sobie to wszystko nagrywać bo normalnie tak w ciągu dnia to nie mam szans żeby coś obejrzeć.

Śnieżynka ja też zazdroszczę garderoby. A skąd wiesz, że to co miałaś to był kaszak?

Kurcze, Ali coś sie stało w oczka, ma całe czerwone i zaropiałe. Teraz wstała siku i na całym oku miała ropę. Jutro koniecznie do lekarza.

a ja ogladalam fajne , ale przegapilam koncowke bo wywnetrznialam sie na temat marnej wnekowej szafy u Sniezynki
Ciekawe co z tym okiem a boli ja to? Napisz jutro co powiedzial lekarz. Moze zatarla albo jakas infekcja

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Monka sorry zaczytalam sie czytalam nasz wątek z 2008 roku, jak rodzilam Sare ale piękne wspomnienia

Doridee mnie uczyła poprawnie mówić nie perfum tylko perfumy

Wtedy dla mnie markowe perfumy to były pumy itd ale fajnie tak powspominac.

Zancia, Parapet, GosiaSzymonek odezwijcie się

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Doridee Aaaa nie wiem ktoś mi kiedyś powiedział, ze to kaszak. Takie białe coś ... A może to być co innego ???

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------



Koniecznie idź z Ala do lekarza. U nas teraz to jakaś epidemia, bardzo dużo dzieci to ma ...
No co ty gadasz to co za scierwo w powietrzu lata
Plyn mozgowy ci sie zbiera hehe idz do lekarza ,a boli cie to ? Ty a czemu nie idziesz szybciej do doentysty jak cie boli? dziure masz czy co? Wyrwij chama niech sie buja
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:26   #2784
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka już pisałam, robiłam porcelanowe mostki... Na początku miałam je przyklejone prowizorystycznie, zeby sprawdzić czy wszystko pasuje i się przyzwyczaić, wtedy było wszystko ok. Jak tylko przykleil na stale zaczely mnie boleć jak coś gryzlam ( na nacisk ) teraz zaczynaja reagować na ciepło i zimno... Nie wiadomo dlaczego tak się dzieje, on chce teraz wiercic kazdego zęba, bo twierdzi ze to może korzeń, ale nie rozumie jak do niego mówię, ze bolą wszystkie ( cała prawa strona ) i jak mi zacznie tak pokolei wiercic to te mostki nie wytrzymają 10 lat... Kurde tyle pieniędzy na marne...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:30   #2785
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Pamietam, ale myslalam ze moze jakas dziura bo wlasnie czemu mostek boli. A moze ci naruszyl jakis nerw w tych bocznych zebach. Mi chciala wlasnie robic mostek na 6 ktorej nie mialam, ale nie chcialam i implanta robilam. Przez pol roku mnie tak wlasnie bolalo , od ciepla zimna blam sie juz ze cos zle zrobila ale przeszlo. Pol roku nie jadlam po prawej stronie bo sie balam ze zaboli. Moze u ciebie tez potrzeba czasu Nie panikuj jeszcze jak on spapral sprawe to bedzie naprawiac i za darmo musi to zrobic .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:43   #2786
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja nie wiem czy Ty wiesz ale ja muszę jutro do pracy zasuwac

U nas to sie nazywa Bindenenzündung, myslalam ze to zapalenie spojowek ale TZ mówi ze nie i nie wiem jak to po polsku...

Ale ta szafa nie jest taka duża i do tego jeszcze skosny dach, więc wiele miejsca nie ma. A firma która projektuje tez kosztuje to wole te kasę przeznaczyć na co innego, jakaś komode czy lozko nie stać mnie na takie luksusy

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Za te pieniądze mogłam w Pl implanty wstawić, ale on mi odradzal bo mam słabe zeby i prawie każdy był leczony kanalowo, teraz żałuje... Ile kosztuje w Pl implant ??

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Ok, ja uciekam spac, rano do pracy.

Do jutra
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:46   #2787
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka ale jak chcesz zorganizowac jakos porzadek w szafie to musisz pokupowac, szyny, koszyki, polki i te inne chujki mujki , kumasz? Kiedys w klubie kleje moja to padniesz,mam na gorze jedna dluga deche na niecj ciuchy pod nia jest rura na ktorej wisza szmaty i na dole tez decha na ktorej lerza buty. Mam troche miejsca przy suficie i jakos to trzeba wykorzystac i pokupowac te klimaty. To moze niech ci tz kupi polki i przymocuje i na tych deskach bedziesz klasc Wkleje jutro moze moj schowek w kuchni o co mi chodzi. I tez bedzie super. Wszystko ladnie poukladane. Sama nie wiem ile to kosztuje .

Zrypalas z tym implantem co ma zab do implanta, przeciez to w kosc sie wkreca a potem porcelanke na srubce przykreca. Ja placilam za implant 3 tys ( potanial) i koronka ok 1 tys. Kiedys kosztowal 4 albo 4i pol , sam implant nie pamietam juz.

Idz spac, ja sobie ksiazke kupilam na test i cwicze hehe normalnie mozg mi zara wyparuje
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 06:21   #2788
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Kurcze, Ali coś sie stało w oczka, ma całe czerwone i zaropiałe. Teraz wstała siku i na całym oku miała ropę. Jutro koniecznie do lekarza.
u nas tez to było - zapuszczałam krople chyba gentamycynę
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 11:14   #2789
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Właśnie wróciłyśmy od lekarza. Mamy antybiotyk do oczu, zapuszczać 5-7 dni w zależności od poprawy. Poza tym gardło czerwone i migdały powiększone, ale tu wystarczy póki co Hascosept.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:58   #2790
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

dla Aluski , tak myslalam ze antybiotyk bedzie.Moj maly kiedys tez dostal, ale nie pamietam juz szczegolow, chyba to bylo ja byl mauszek . Oby mlodej calkiem nie rozlozylo. Macie jakas wyzite kontrolna?

Malo dzis spalam az dziw ze jeszcze mnie nie zgina , chcialam sie przespac z malym ale on nie chce i nadol zeszlismy. Moj tz do 3 chrapal a czubki wstali o 7, malo z rykiem ryczal chyba godzine, juz myslalam ze chory, uszy. Tera git.

Sniezynka mialam pytac a jak tam twoje zapedy do sprzatania , dalej tak na miotle latasz po domu? Teraz mniej czasu jak to ograniasz? Prasujesz dalej wszystko? Ja spasowalam , koszulek bialych TZ -a juz nieprasuje i tak na raz je ubiera i pod bluzami nie widac. W leci zaklada kolorwe koszulki to je dopiero bede prasowac. Pizam nie prasuje , malego body tez nie, ani kalesony tzta bokserki . Mam Polowe mniej. Pierdziele dzien w dzien na zelazku zasuwac .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.