* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 19:30   #2671
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka oszz tyyy... ja tu wycieniowałam zeby nie było tak jawnie, a ty mi tu czerwonym wywalasz...
Jedziemy do centrum - wiem tandetne, ale na krakow po knajpach nie chce nam sie tłuc, wolimy bardziej swojskie klimaty knajpy szukalam teraz noclegow jeszcze na ten weekend ale jeszcze nie zdecydowalam gdzie. Jeden priorytet jest, ma byc blisko krupowek, zeby nie trzeba było daleko na nogach wracac nocą
Zosia jeszcze nie wiem - moze do siostry..?

No to jeśłi ktoś zna miejsce gdzie mogłybyśmy sie przenieść to jesteśmy już dwie
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 19:35   #2672
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja nie wiem, jak ja te posty czytam, ze polowa mi umknela Jak dla mnie to sie to wszystko za szybko dzieje

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Tez biore l carityne , ale taka skoncentrowana 1500 mg ma chyba potem zlukam i 3/4 kielona wypijam z rana.

WYobraz sobie ze ja dzis kupowalam malemu jego ulubione skarpetki i w sklepie przy kasie musialam mu je zmieniac taki schizol hehehe
Pilnuj Sary zeby mowila po polsku bo moze jej sie przydac, kaleczeniem jezyka sie nie przejmuj nauczy sie.
Z tym spotkaniem to ja sobie nie wyobrazam , gdzie??????????????? nie realne
Wymyslilas juz jakis nick? hehehe nazwij sie l carnitynka hehe a ja sie nazwe proteinka a jak za dziecinnie to ty bedziesz L carnita a ja bede Proteiniara hehehe
Sniezynka a kiedy ty sie wazysz? hehe ja to z rana zwazylam sie, potem poszlam do wujka czeska , pogadali my se i tak dla jaj weszlam na wage znowu, a tam pol kilo mniej , ale sie usmialam jaka ja glupia hehe
Doridee tak, trzeba od nowa sie rejestrowac, kiedys sprawdzalam
Edycia co dzis jadlas? przyznaj sie kolezanka z pracy cos ci dzis gadala.
Co za buce, che wyslac widomosc a mi pisze ze wiadomosc jest przeladowana grafika . To przez twojego posta Sniezynka
Kieliszek czego z rana wypijasz, chyba nie wodki ?? :O
A ja tam optimistka jestem i potrafie sobie wyobrazic takie spotkanie, gdzies w srodku Polski
Haha, ale sie usmialam z mojego nowego nicku nie, nie wymyslilam jeszcze niczego konkretnego, ale pomysle nad tym.
Ja waze sie z rana, ale od wczoraj waze sie co tydzien albo 2 jak mi sie uda
Tak, trzeba sie rejestrowac od nowa.
No wlasnie np. ta kolezanka Edytci mi jakos umknela, ja bym jej powiedziala niech patrzy w swoj talerz, ale ja nie lubie takich ludzi brrr.
A Ty myslisz, ze co, lepsza jestes ???? Ja kazdy swoj post, ktory cytuje musze edytowac, bo przeladowany emotami jest
Kurde moglas isc z malym do tego lekarza, lepiej dmuchac na zimne, no ale juz po ptokach, wiec miejmy nadzieje, ze bedzie wszystko OK.

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Ale za to planujemy na pierwszy weekend marca wypad ze znajomymi do Zakopanego. Ale bedzie to dość specyficzny wypad - wspomnienie dawnych lat i oczywiści i my i oni bez dzieci mamy zamiar sie dobrze bawić i trochę "zeszmacić"

Też bym się chetnie z Wami spotkała

A tak w ogóle to to forum stało się od tamtych czasów dość publiczne i też chętnie bym zmieniła nick, albo zrobiła opcję wątków prywatnych, albo sie przeniosła na jakieś prywatniejsze miejsce.
Oooo zazdroszcze Ci takiego wypadu, na ile sie wybieracie i z kim zostaje Zosia ??

Spotkac sie zawsze mozna Ale wiecie co, cos Wam powiem, tylko sie nie smiejta Ja to w realnym zyciu taka wstydziocha jestem i jakby mi tak przyszlo sie z Wami spotkac to kilka dni przed nie moglabym spac po nocach i w ogole bym sie denerwowala, jak przed jakims egzaminem
Co do pogrubionego jestem jak najbardziej ZA !! Jakies prywatniejsze miejsce by sie przydalo, bo ja wiem, ze ten szpieg co mnie szpiegowal nadal to robi. Pozdrawiam Cie szpiegu jeden

Doridee- dzisiaj sprawdzilam Olivie ( bo nawet nie wiedzialam ) i mowi R Tutaj te R jest ale sie go prawie nie wymawia, dlatego chyba nie zwrocilam uwagi. Super, ze wszystkie badania wyszly OK, ale tez mnie zastanawia dlaczego musi jesc wiecej miesa ???

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Osz ty zla kobieto , dawaj no tu dupsko , zara je spiore hehe
Ale Ty jestes dyskretna
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 19:53   #2673
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
monka oszz tyyy... ja tu wycieniowałam zeby nie było tak jawnie, a ty mi tu czerwonym wywalasz...
Jedziemy do centrum - wiem tandetne, ale na krakow po knajpach nie chce nam sie tłuc, wolimy bardziej swojskie klimaty knajpy szukalam teraz noclegow jeszcze na ten weekend ale jeszcze nie zdecydowalam gdzie. Jeden priorytet jest, ma byc blisko krupowek, zeby nie trzeba było daleko na nogach wracac nocą
Zosia jeszcze nie wiem - moze do siostry..?

No to jeśłi ktoś zna miejsce gdzie mogłybyśmy sie przenieść to jesteśmy już dwie

POLICJA !!! POLICJA !!!! BIJA BIJA BIJA MNIE jawnie pala po glowie i batem po dupie , mam nadzieje ze sie nie wkurzylas jak tak to lej lej az czerwona bedzie . Jak cos wybierzesz to wklej linka .

Ja dzis nie cwicze,niechce mi sie , nie spalam w dzien i jestem wypluta, zrobilam sobie czerwona i zielona herbatke, zielona na zmiekczenie a czerwona na przyspieszenie hehehe

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Sniezynka bo te posty dziwnie ida, ja wczoraj jak wyslalam swojego to patrzylam nikt wiecej nie napisal, potem kolejnego napisalam a tu przedemna nagle znalazl sie psot Doridee i Edyci . WTF sie pytam .
Z rana l karnitynepije ta http://www.hollandandbarrett.com/pag...Liquid&rdcnt=1 tylko moja ma 1500 mg .

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

to dobra, robcie tego priva ja czekam na zaproszenie hehe ja nawet albumu nie mam zalozonego takze ja sie nie znam , obecnie jestem na poziomie 2 latka
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:02   #2674
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Snieżynka ja bym tam sie nie stresowała przed spotkaniem - przeciwnie wydaje mi sie ze byłoby lepiej nie np. na spotkaniu bozonarodzeniowym mojej rodziny Bo wydaje mi sie ze wiecej wiem o was czasem niz o mojej rodzince ale już ciii...
My jedziemy na weekend - a dokłanie na sobotę/niedzielę - wszystko w kierunku rozrywki o jakiej pisalam wczesniej.

monka spoko, spoko - jakoś przeżyję
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:07   #2675
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

A wlasnie no ciekawe jakby to bylo nie ma co sie nakrecac ze speszeniem i niesmialoscia bo i po co przeciez calowac sienie bedziemy Ja w pl jestem w maju i w pazdzierniiku na weseluuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuu ale sie z...abawie hehehe , sama rzodzinka bedzie , takze jak by co wszystko zostanie w rodzinie Niani szukam na noc dla czubkow . OOOOOO olsnilo mnie ,moze wezmiemy brta tz-ta , pobuja z nami na weselu a potem wnocy z lepkami zostanie ciekawe czy wypali ..., znajac mojego czuba to nie

Spia juz wasze? moj jeden juz kima tylko kaka zostal, przez wizaz zaniedbuje moje dziecko hehe ide go pogonic do wyra hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:16   #2676
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- ja skonczylam dzisiaj 9 dzien Insanity Jeszcze zostalo mi tylko 51 dni Myslisz, ze daja cos te herbatki ??? Nadal nie odpowiedzialas na moje pytanie, czy Ty masz problemy z alkoholem ??? Bo wiesz, tak z samego rana ???

Edytcia- no wlasnie, czlowiek napisalby wiecej, ale sama wiesz - nigdy nie wiadomo kto nas czyta Mam na mysli spotkanie, rodzina, Boze Narodzenie itd

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Trzeba poczekac na reszte dziewczyn i zdecydujemy gdzie piszemy Wiem, ze niektore dziewczyny tutaj maja jakby prywatne stronki na Wizazu, nie pamietam jak sie to nazywalo.... oooo wiem KLUB, ale jak to dziala nie mam pojecia, wiem ze tam moga tylko zaproszeni ludzie pisac. Edytcia moze Ty wiesz wiecej ???

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Monka moje dzieci spia juz od 2 godzin
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:29   #2677
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka nie wiem czy dziala raczej tak bo klocki takie wale ze hej hahahaha
Ja problem z alkoholem? lubie ale nie codziennie, kiedys za mlodych lat to i owszem hehe Ostatni raz pilam z 2 tyg temu ale jedno winko , a wczesniej pilam jak wpl bylam i wczesniej w turci. Teraz mialam w sobote browarki pic bo bedzie walka ksw -mma a ja lubie przy borwarku siedziec i ogladac jak sie chlopaki leja . Zobaczymy czy kupie i nastepny plan picia to moze w niedziele bo tz ma urodziny potem juz w pl jak bede . Ja pije przy okazjach. A kielonek z rana to z l carnityna bo jest w plynie i mam odmierzone . tak klub to jest klub , zara obadam

hehe to ladnie je pogonilas, ja jemala o 19 polozylam a kartala tera bo ogladal bajke na dvd . Juz spi.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Weszlam w kluby i tam pisze zaloz nowy klub, Wybralam aktegorie prywatne i teraz trzea wymyslic nazwe, jaka? szybko!!!

Czubki?bedzie okey krotko zwiezle i na temat hehe a tak serio to zarzuccie miesem, jak?

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-23 o 20:22
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 20:33   #2678
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Sniezynka nie wiem czy dziala raczej tak bo klocki takie wale ze hej hahahaha
Ja problem z alkoholem? lubie ale nie codziennie, kiedys za mlodych lat to i owszem hehe Ostatni raz pilam z 2 tyg temu ale jedno winko , a wczesniej pilam jak wpl bylam i wczesniej w turci. Teraz mialam w sobote browarki pic bo bedzie walka ksw -mma a ja lubie przy borwarku siedziec i ogladac jak sie chlopaki leja . Zobaczymy czy kupie i nastepny plan picia to moze w niedziele bo tz ma urodziny potem juz w pl jak bede . Ja pije przy okazjach. A kielonek z rana to z l carnityna bo jest w plynie i mam odmierzone . tak klub to jest klub , zara obadam

hehe to ladnie je pogonilas, ja jemala o 19 polozylam a kartala tera bo ogladal bajke na dvd . Juz spi.
Rany Twoje teksty sa niesamowite
Ogladalas teraz w sobote Klitschko vs. Chisora ???
Ile Twoj Tzet bedzie mial lat ???
Ja piwa nie nawidze, wole w weekend z TZetem usiasc i winko szarpnac

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Monka wymysl jakas subtelna nazwe A jak sie w ogole wchodzi do tych klubow ????

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-02-23 o 20:34
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:50   #2679
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka no dobrze zes nie dala tego na czerwono bo by sie w oczy rzucalo a tak to moze ktos nie zauwazy . Ja to oczywiscie w zatach pisze

Ogladalam powtorke , ale lepsza byla konferencja prasowa hehe tam to sie dzialo . Moj tz bedzie mial teraz 38 hehehe za niedlugo bede leciec po rabbita bo juz rady nie da. Dzi sie go pytalam czy robimy impre to mowil taki smutny, ze nie chce juz urodzin bo juz stary jest i juz go to nie cieszy , no czub.

Ja piwko lubie ale tylko z sokiem malinowym nawet sobie kupilam taki kask i z obu stron daje sie puszke , do nich rurki sie wsadza a koncowka sie ciagnie .


Ustawienia i opcje Klubu
Włącz albumy
Włącz dyskusję
Posty muszą być zatwierdzone przez założyciela Klubu
Użytkownicy muszą dołączyć do Klubu, aby widzieć jego zawartość

Subtelna? to moze subtelne mamuski? hehehe nie wiem, albo ODMOZDZONE PLOTKECZKI HEHE albo poprostu Mamuski Wiosna- Lato 2006 , latwiej nam bedzie znalezc. o .

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

osoba ktora zalozy klub chyba musi zaproszenie wyslac

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

EDYCIA zaloz klub wejdz w ustawienia ,tam jest KLUBY , wejdz w to i na sammym dole bedzie pislao Zaloz klub, no zaloz no ...

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-23 o 20:52 Powód: bo Edycia niechce klubu zalozyc hehehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:50   #2680
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka Ty mnie normalnie oslabiasz Ok, to zaloz ten Klub i nas zapros a my z grzecznosci Twoje zaproszenie przyjmiemy Tzet juz sapie, ahhh znowu sie zaczelo, znowu mam w domu wizazanke
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 20:58   #2681
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

ok ok juz zalozyłąm tylko ogarnę co i jak i zapraszam

a nazwa to *To my - super mamy* - tak wiem tandetnie może ale co tam
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 21:05   #2682
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Monka Ty mnie normalnie oslabiasz Ok, to zaloz ten Klub i nas zapros a my z grzecznosci Twoje zaproszenie przyjmiemy Tzet juz sapie, ahhh znowu sie zaczelo, znowu mam w domu wizazanke

zeby ci klabla od lapka nie przecial, tylko powiedz mu zeby najpierw wyciagnal kabel z kontaktu

Okey to jestesmy umowione w takim razie czekam na zaproszenie od Edyci . Ja na bank cos pokickam jak nic ,albo cos glupiego napisze ze nas do naszego klubu jeszcze nie wpuszcza .

Lepisz te pierogi w sobote? ser z pl bierzesz?

Co wogole gotujecie dzieciakom, normalnie jedza, czy ciezko , moj kartal ciezki kaliber , ostatnio w pl dalam mu kisiel zeby sprobowal. Chcial zebym mu ciezarowke kupila , wiec mowie zjedz lyzke kisielu to kupie, jak mu dalam to swieczki w oczach i az sie poplakalm ze smiechu hehe . Owoce jedz?

Zancia wlasnie a jak twoj mlody w szkole je lunche ze szkoly czy ty mu przygotowujesz?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Edycia super ,oka przyjelam zaproszenie, a jak tam sie pisze musze isc opczaic hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:07   #2683
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

ok n oto zaproszenie poszły.

wyslane do: monka23, Sniezynka21, Doridee, magdawikp, djamelka, Iwona6, zancia03, gosiula, MONIKA1850 - nie wiem komu jeszcze - powiedzcie to pójdzie zaproszenie
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:15   #2684
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej

Jestem totalnie wypluta miałam kijowa nocke po 3 zasnelam i o 7 jak na złość pobodka, ubije te swoje szoguny kiedyś bo to przez nich, potem opisze o co poszło bo teraz smigamy na zakupy może coś sobie kupię. Może mi coś doradzicie w sprawie młodego. Pisze z tele z drogi ciekawe czy pojdzie post.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 13:30   #2685
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka udane miałas zakupy
no dizeci potrafią być "bezwzględne" dla naszego zmęczenia i nie ywspania - pociesze Cię - jeśli to możliwe, u nas jest tak samo

Doridee w K pewnie nie doczytałas bo tyle nasmarowałyście - w temacie robali wiesz najwięcej - czy przy zasadowym otoczeniu robalom jest dobrze, czy nie?
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 15:34   #2686
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

I am back

Magda zakupy do dupy, bo chcialm sobie kupic kosmetyki a nie bylo promocji , bylam w innym miescie a tam nie ma tego Debenhamsa, ale kij z tym nie pali mi sie , oferty sa co chwile. Ja juz niepamietam kiedy sobe jakies szmaty kupilam tak w sklepie bo 98% ciuchow zamawiam na necie , jak sobie dreptam zmalym po sklepach to kupuje tylko cos na okazji wtedy zadowolona chodze , nic mi sie w oczy jakos nie rzuca.

Potem napisze co moj czub zrobil i czy dobrze zrobilam,bo troche mi go zal bylo , ale juz bylam niezle w☠☠☠☠iana jego zachowaniem .

A wyslali mi list dzis ze mam przyjechac 1 marca i zrobic zdjeica kartalowi no wiedzialam ze tak bedzie, mowilam czubowi , ze to ty niechcesz to ma gowno do znaczenia hehe. Poradzilam mu zebyzadzwonil w poniedzialek i powiedzial ze malego reka wcale nie boli, skacze na niej i wywija i zobaczymy co powiedza.

Ide spac na chwile
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 19:19   #2687
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej

Magda z tego co czytałam to środowisko zasadowe wyklucza robale, nie mogą w takim środowisku przeżyć A dlaczego pytasz? Masz jakieś podejrzenia co do dzieci? Ja teraz nawet nie mam jak obserwować co Ala wydala (hehe, jak to brzmi ) bo nie wpuszcza mnie już do toalety. Ale robiłam jej ostatnio badania krwi i kwasochłonne ma w normie czyli nie ma alergii i raczej robaków też, chyba, mam nadzieję... Nie chcę sie nakręcać bo jestem zeschizowana na tym punkcie

Monka pisz co Ci nawywijali Ja też lubię robić zakupy na necie, nienawidzę łazić po sklepach i mierzyć, brr.

A m y dzis cały dzień mieliśmy pracowity. TŻ podwieszał telewizor na ścianę, i podświetlał go od tyłu. A ja wymyśliłam regał do Ali pokoju i tak sie zeszło cały dzień na porządkowaniu, teraz jest fajnie. Tylko kurcze jakis czas temu tż skusił sie na taką pufę/worek co to go sie układa jak sie chce i normalnie zakup bez sensu Kupiliśmy dwa to już jeden siostrze oddałam a drugi zagraca pokój Ali. Wielkie to, bezkształtne i bez sensu
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 19:59   #2688
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Yo yo

Doridee pokaz fotki tv moj tez czeka na powieszenie, ale najpierw musze zkaupic kanape , zrobie ine ustawienie i bedzie wisial na innej scianie, ale kiedy to nastapi to nie wiem hehe chyba przeczekam jeszcze rok bo maly mi strasznie brudzi - jeszcze. Pokaz regal , moje chlopaki na gorze nie maja ani jednego mebla jeszcze , gora czeka na remont i wtedy mozemy urzadzac hehe .

W sumie to nic nie nawiwjal ale strasznie mnie wkurzyl. Nie wiem jak wasze dzieciaki, ale moj czesto do mnie lazi w nocy. Ja sie dre bo chce cos porobic , chocby teraz pouczyc sie a ten przylazi i jeczy ze nie wraca do siebie. Wczoraj maly zle spal , a mlody poszedl do toalaety i wrocil do siebie i za chwile maraton, kiedy ja ide spac bo on chce zemna. Kowa i mi malego obudzil, a ja sie juz lulalam do snu bo bylo przed 2. I meksyk a ja spiaca. Bylam tak wkurzona ze zabralam Jemala do sibie bo wolal na recejuz bym go nie uspala w jego pokoju. Powiedzialam do mlodego ze za kare ma spac u siebie . Ryczal ponad 30 min darl sie, mysmy wszystko slyszeli , sasiedzi pewnie tez 9 pomysla sobie ze ja tutaj jazdy z nimi robie czy co ). Wrocil tz i poszedl z nim na pietrowym spac, ja sie nie przelamalam bylam taka wsciekla. Tlumacze, groze, przekupuje , mowie chciales lozko pietrowe kupilam spij tam, a on ze chce zemna. Zasypia u siebie , albo zasypia czasem u mnie a potem go przenosilam. Teraz zasypia w swoim i jak sie przebudzi to do mnie lazi. Zal mi go bylo ze tak ryczy , zebym mu na psyche nie najechala, oby tego jakos traumatycznie nie pamietal, bo darl sie i przepraszal. Nie wiem co robic , bo czasem mi tonie rpzeszkadza, mysle sobie jeszcze maly 5 lat jak potrzebuje w nocy przyjsc i spac to powinnam pozwolic zas z drugiej strony mysle korde juz jest duzy niech u siebie spi. Nie jest tak ze jest to dzien w dzien, ale za czesto Jak u was jest? Mlody czasem wstanie , wysika sie i wroci do pokoju i dalej spi u siebie. Ale teraz ich ejst dwojka i jak jedno drugie rozbudzi to jestem w dupie bo ja juz spiaca a oni juz wyspani . Rozumienie. Dobrze zrobilam ze go tak zostawilam ryczacego? Sama nie wiem . Rano mnie przepraszal znowu chyba dotarlo?????


Doridee patrzylas na stronke ktora wkleilam?

Jak tam ja przygotowana z winkami do wieczora, dzis znowu nie cwiczylam ups, no nie miala kiedy.

Ja w sytczniu odrobaczalam siebie i chlopakow tak profilaktycznie, jak bede wpl w maju to znowu wykupie i w lipcu drugie odrobaczenie. Dwa razy w roku takie serie bede robic. Doridee znasz jakies minusy takiego odrobaczania profilatycznego? Szkodzi to? chodzi mi o wnetrznosci .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-25 o 20:01
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 20:04   #2689
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cześc,

nie byłam w naszym jakże cudwnym mklubie - ale jestem tu, a potem tam wskoczę na chwilę, bo padnieta jestem.

monka a nie miłam, żebyście jechali... no nic ciekawe co powiedzą tż-towi, gdy tam zadzwoni.

Moja tak nie chodzi. Miała tką faze, ale to ze dwa lata temu, a potem jej przeszło i teraz budzi sie co prawda o tej 6 czy 6.30, ale śpi cała noc u siebie. Czasem tylko zawoła w nocy, ale tylko wtedy jak ej zimno i nie chce sie je ruszyć, żeby sie przykryć, a poza tym to ok. Teraz jak byla chora to spała ze mna, a tz u niej ,ale to od razu wieczorem, bo sie balam ze zacznie wymiotowac, albo cos ...


Doridee faktycznie pracowity dzień. Ty narzekasz na te woki sako, tak? My o nich myślimy - ale wiem ze miejsca na to nie ma. Bardzo je lubie.

My jutro pedzimy na basen na dwie godzinki - pogoda do w domu nie chce sie siedziec, to chociaz tam na chwile.

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2012-02-25 o 20:09
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 20:14   #2690
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia no moj lazi chlopera jedna i nie wiem cor boci, byc wredna i sie nie dac czy dalej pozwalac , czasem mi to nie przeszkadza.

Ja bym wolal kupic hamak do salonu , w rog bym dala, ale dopiero sie okazze co i jak. Mi sie te worki do siedzenie jakos kojarza z mlodzieza, siedza lepki na nich i ciupia nacpleyu. Ale cyz wygodne to nie wiem

Edycia u nas za to slonko swieci ciekawe jak jutro bedzie, pojade chyba na plaze zepkami , jak mnie wkurza to ktorego jeszcz wrzuce

Edycia moze spotkasz jutro swojego znajomego hehe a soczewek nie chciala bys nosic? Ja kiedys kupilam sobie ale kolorowe i ich wlozyc nie moglam . Teraz jak bede miec faze to pojde do optyka zeby mi pokazaly jak .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-25 o 20:16
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 20:35   #2691
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka mnie wtedy tez wkurzalo, ze przychodzi w noc, az w koncu odpuszcilam na kilka miesiecy i tak spala z nami, az ktorejs nocy nie przyszla tylko spala u siebie...

ja lubie te woki, znajomi maja i jak jestesmy u nich to zawsze rezerwuje - oni maja takie w rozmiarze XXL superowe i wygdne

ja sie lepiej w okularach czuje, chociaz nie wykluczam... no i chyba mniej zachodu z okularami, a ja czasem len jestem
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 20:51   #2692
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia u nas tez tak bylo ze maly przylazil potem mu przeszlo a teraz znowu nawrot . Teraz go polozylam i z nim rozmawialam mowil ze bedzie spal u siebie i nie przyjdzie w nocy.

Rano jak wstajecie to razem z dziecmi? bo ja jeszcze gnije w lozku ja moji wstana . Zalezy to od tego o ktorej wstana, jaki to dzien i czy wyspalam sie w nocy hehe. W weekendy jak wstana o 7- 8 to do 9 pognije , moze do po 8 i dopierona dol schodzimy. W tyg jak wstana o 7 to do 8 proboje spac i potem sniadanie i wyprawka do szkoly.

Edycia a gdzie ty tak uciekasz? co? co podczytujesz? hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 20:56   #2693
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka ja w tygodniu i tak musze wstac ok. 6.30 wiec, niestety tez sie zwlekam z lozka, ale w weekend zazwyczaj pozwalam sobie do 9tej spac, oczywiscie w miedzyczasie włączam tv, przełączam kanaly wedle zyczen itd. ale uparcie nie wstaje z łóżka. A tydzien temu w sobote to przed 10 ta wstala - to bylo super

a jeszcze jestem tu i tam i musze pare rzeczy sprawdzic. No i dalej szukam ubezpieczenia dla nas, wiec jesli jeszcze ktoras ma cos na mysli to pisac.

Cwiczylas dzis? JA sie nie moge zebrac
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 21:08   #2694
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia ja ci nie pomoge z ubezpieczeniem, a to ma byc ubezpieczenie takie zdrowotne? zeby do lekarza chodzic? Nie wiem co jest polecane w pl . Nie cwiczylam dzis tez to juz 3 dzien z rzedu w czwartek jechalismy wiec nie mialam jak a wieczorem jzu bylam detka, wczoraj rano bylam u lekarza i mi zlecialo a wieczorem bylam detka, dzis rano jechalismy wiec nie mialam jak a wieczorem siedze i pije winko .
Musisz sie zmusisc na poczatku, pierwsze dni tyg sa bardzo ciezkie i czlowiek szybko rezygnuje . Ja sobie zawsze powtarzam jak mi sie iechce ze to minie potem wpadniesz w rutyne i co najwazniejsze jak cwiczysz wytwarza sie hormon endorfina = hormon szczescia i uwierz mi czlowiek serio lepiej sie czuje. U mnie najwiekszym problemem byla zla dieta, ja przez rok ciupalam na sprzecie i co z tego, jak po treningu potrafilam najesc sie slodkosciami tak ze mi brzuch pekal a nastepnego dnia czulam sie jak gowno w sensie fizycznym , leb bolal mialam lenia nie chcialo mi sie bawic z dzieciakami czy z nimi gdzies wychodzic, bylam bez uzyteczna i tak wieczor w wieczor . Dlatego teraz sie pilnuje nastawilam w telefonie budzi i co 3 h mi dzwoni i pisze ZJEDZ i wcinam , malo i waga w koncu zaczyna spadac . Teraz te 3 dni zawalilam ale nie objadam sie slodyczami, dzis kawalek ciasta sprobowalam ale nie objadlam sie nim . Kiedys bylo latwiej gorzej jak sie czlowiek zasiedzi w domu tak jak ja , co innego jak sie do roboty wychodzi , jest calkiem inaczej, jesc gdzie sie ubrac , jest gdzie isc , odlanczasz mysli o domu itd czas szybciej leci . Tyle mam butow a nie mam gdzie isch ubierac hehehe , tez mam problemy nie?

Edycia a i moja rada zacznij cwiczyc spokojnie nie napalaj sie ze dzis az tyle bedziesz cwiczyc bo polegniesz, ja czasem za duzo na siebie chcialam brac , to bieznia, to trening silowy, to sztanga, to leg magic, to orbiterek, to skakanka - wszystko w jednym dniu i nie podolalam za malo czasu i sily i czasem ze zlosci nic nie robilam hehe. Spokojnie rozruszaj te zastygle miesnie hehe Kup sobe skakanke i skacz po 1000 skokow siwtne cwiczenie i spocisz sie jak swinia plus orbiterek i masz trening poczatkowy z glowy.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-25 o 21:11
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 21:18   #2695
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka mi chodzi o takie ubezpieczenie na zycie, czy jak to tam sie zwie, zeby w razie czego bylo jakies zabezpieczenie

masz racje, co do skakanki, mam jakąś to zaczne ... mam nadzeje

A wiesz co gdzie ty te buty zawsze kupowałaś i ciuchy, kurde nie pamietam marki, a pamitam, zel ubialam je chociaz ogladac, bo byly cudne - saint coś tam - nie wiem...

Oki ja spadam do wyra, bo wymiekam dzis, do jutra.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 21:24   #2696
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia aha , a to i tak nie wiem Ja dalej ten sklep uwielbiam i prakttycznie tylko tam sie okupuje w szmaty i buty, dlatego pisalam ze ja raczej jzu szmat nie kupuje na zakupach, czekam zawsze na promocje u nich i szaleje, a potem kombinuje jak karte splacic, czesc , reszte tz-towie zostawiam. No za darmo mu gaci niepiore . All saints .

Idz idz spac ja sie wyspalam po poludniu obudzili mnie po 17 , otworzylam drzwi i poszlam dalej kimac, jak sie tz darl co tam na gorze robie to sie darlam ze kupe , ale wyczail ze spalam i dosypiam jeszcze hehe

Sniezynka tesciowa pogonilas juz? hehe ja dzis sobie fajeczki kupilam do winka , ale mi nie smakuja cos.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-25 o 21:25
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 21:57   #2697
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja z All Saints upolowałam sobie fajnie szorty na szmatach, hehe. Zapłaciłam coś z 7zł U nas nie ma tego sklepu, ale moze to i dobrze Raczej do tanich nie nalezy.
Co do odrobaczania to nie wiem Słyszałam, ze te leki są bardzo szkodliwe dla organizmu... Po drugie co bierzesz? Macie jakieś objawy i jak sie czujecie po? Jak chłopcy reagują, wymiotują, maja biegunkę? Zauważyłaś jakieś pasożyty w kupie po odrobaczaniu? Bardzo ważne jest branie czegoś na przeczyszczenie (albo lewatywa) po odrobaczaniu bo inaczej jak cos jest to organizm zacznie wchłaniać martwe robale a to bardzo zanieczyszcza organizm. Poza tym jeżeli jesteś zarobaczona i masz do tego grzyba to jest istotne czego najpierw sie pozbywasz bo eliminacja jednego pasożyta pozwala na rozrośnięcie sie drugiego. Już nie pamiętam jaka jest kolejność bo staram sie nie czytać już za dużo... Obserwuję Alę, jej skórę, czy nie ma dolegliwości brzusznych, cieni pod oczami, jak sie zachowuje. Ale kusi mnie żeby zrobić badanie vegatestem albo żywej kropli krwi, tylko u nas nie ma takich poradni. Najbliżej to chyba Trójmiasto albo Wawa.
Debenhamsa też u nas nie ma Ale fajne rzeczy mają, ceny też fajne. Ja w Douglasie też nic nie kupuję, co Ty, nie stać mnie. Perfumy zawsze dostaje od kumpeli, za wystawianie. Inne kosmetyki też, markowe podkłady w testerach, cienie, szminki, pudry. No mam tego masę Tylko puder fixujący sobie kupuję bo świecę sie zawsze niemiłosiernie Odkryłam teraz z Essence, tani jak barszcz bo kosztuje 15zł za 15 gram a jest super. Troche tylko przesusza skóre ale dla mnie akurat to niewielki problem. Porównywalny z Kryolanem fixującym

Edycia ja akurat jestem ubezpieczona u Andrzeja w banku. Mają dobre ubezpieczenie grupowe. On dodatkowa jest ubezpieczony w PZU. Coś na milion złotych jest ubezpieczony, wartościowy chłopak, hehe
Tak, to te worki, strasznie dużo miejsca zajmują.. Chwilę leżał u nas w salonie, lubiłam sie na nim rozwalać i TV ogladać ale TŻ sie wściekał że mało miejsca i teraz zalega u Ali. Też jej miejsca zajmuje.. Ale luz, ona i tak prawie nie spędza czasu w swoim pokoju. Są dni, ze w ogóle do niego nie wchodzi. Tylko tam śpi. Straszymy ją, ze wynajmiemy go komuś a jej zabawki oddamy biednym dzieciom. Ma ich strasznie dużo a sie nie bawi pipa jedna.

Co do spania to dopiero niedawno ja uśpiłam Zaśnie sama ale trwa to wieki i ciagle nas woła, a jak sie z nią położę to szybciutko. No i oczywiście zawsze do nas przychodzi w nocy. Ja to akurat lubię, łóżko mamy duze, tylko ostatnio strasznie zaczęła kopać i Andrzej sie już wścieka. Pewnie trzeba będzie wkrótce to ukrócić..
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 22:34   #2698
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee kurde troche mnie przerazilo to co napisalas. Nie u nas nie ma rzadnych objaowo robakow , tak myslalam ze to jest dobry pomysl raz dwa ro roku sie odrobacza. To co mam tego nie robic? Nie widzialam zadnych robakow w kupach u siebie tez nie hehe. Nie pamietam juz czy mieli jakas biegunke po tych tabletkach, a jak maja to dobrze czy zle? tak pytam . Nie znam tych badan na robawki o ktorych piszesz. Nie mamy problemow ze skora. A to ci sie trafilo z tymi szortami, problemu nie ma z dostawa jezeli chcesz cos zamowic to oni wysylaja do pl , a jak jest to cos malego to i ja moge przeslac taniej wyjdzie hehe Ja wlasnie dlatego kupuje tam tylko jak sapromocje bo jest do 70% znizka. Obnizki sa przeogromne. Jezeli bedziesz kiedys chciala cos zamowic z Debenhamsa, jaks perelke na ktora sie napalisz , a bedzie drozsze w pl , a na bank tak bedzie, to wal do mnie ja ci zamowie i przesle. Widzisz ja jak kupuje kosmetyki i dostaje te prezenty to mi zawsze cienie zostaja i rozdaja , nastepnym razem jak cos bedzie mie zalegac to ci wysle jak ci sie spodoba, nie ma problemu bo ja to w koncu za friko dostaje i lepiej komus dac niz zeby lezalo i gnilo . Przewznie zostaja mi cienie i szminki, kremy , tusze , plyny uzywam . Czyli masz ten sam problem co ja ze spaniem , mi to tez nie przeszkadzalo jak on byl sam, ale jak jeden drugiego przzebudzi to jest ciezko . Podaj linka z tego Essence , co wzielas. Co to jest puder czy korektor.

Ja juz po jednym winie ale winko slabiutkie, ide po drugie , a dobrze tz mowil bierz zgrzewke , a ja glupia nie kupilam .

Moji tez malo czasu spedzja na gorze , praktycznie tylko z rana , w sumie tam tylko spia. Wieczorem odrazu ida tam spac. Kiedys sie to zmienie. Moj mnie tez wygania z toalety jak cisnie orke hehe , lata tylko z dupa do lustra , otwiera ja i sprawdza czy dobrze wytarl hehe

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Sprawdzilam teraz co bym ci mogla przeslac ( za friko) napalilam sie a i tak ch nie uzywam : mam palete nie oryginalna na ebayu kupowalam , kolorowa jest tam jakies ok 90 kolorow , druga mam bronzy ale to sobie juz zostawie, ta jest za kolorowa hehe. Mala palete z bobi browna - sa tam dwa cienie i dwa zelowe eyelinery do smokey eye. I jeden wklad podkladu z lancoma ale bardzo jasny. Zaraz wkleje fotki. Lepiej niech juz ktos to uzywa niz ma tak stac. Czasem robie nieprzemyslane zakupy

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-02-25 o 22:14
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 22:35   #2699
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka na pewno na temat odrobaczania profilaktycznego jest wiele opinii, ja bym była ostrożna. W ogóle staram sie nie brac leków, czasem jakieś suplementy. A jak nie macie jakichś objawów robaków to chyba bez sensu, na pewno te leki nie są obojętne dla organizmu. Napisz co dokładnie braliście, lekarz tak bez problemu dał Wam receptę Raczej to rzadkość, jeżeli nie ma ku temu podstaw.
Fajnie, dzieki za propozycję Jak cos bedę potrzebowała to będę sie do Ciebie odzywać Nie używasz cieni? Ja to zawsze Szminki rzadko.
Mój Andrzej też ogląda mma, pyta jak Ci sie podobała walka Kornika, cokolwiek to znaczy, hehe
Ja spijam już drugie piwko, ciemne, miodowe, pyszne
To ten puder, jest sypki i super utrwala makijaż i matuje: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-610933 Widzę, ze są różne opinie, mi pasuje
Zaraz też poszukam tych ćwiczeń logopedycznych bo chciałaś a zapomniałam.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 22:44   #2700
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Walka kornika - ekspresowa mimo czerwonej kartki , nawet nie wiedzialam ze tam kartki daja hehe Teraz Blachowicz ladnie ciupie , oby wywalczyl. Ale i tak z tego wszystkiego to uwielbiam glos Jurasa , normalnie odplywam Ja ogladam walke , pisze na necie, robie testy i pije wino, ktore ma 11 % wow chyba mnie pozamiata. Normalnie mi dal , prywatnie bylam to daja jak sie placi tak mi sie wydaje, powiedzialam ze proflaktycznie chce. A tabletki Vermox????? o ile dobrze kojarze , mielismy brac przez dzien ? dwa? i potem 10 dni przerwy i znowu jakas dawke. Nie pamietam serio.
A te cienie z bobbi browna to raz zamoczylam i widac lekko ze ktos dotykal, a w jednym jest dziura bo moj madry Kartal zamoczyl palca .
Zaraz fotki wkleje
Zaraz zlukam linka.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.