Wielki strzelający balon na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-13, 09:05   #1
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408

Wielki strzelający balon na wesele


Mam pytanko dziewczyny, czy ktoras z was miala/widziala na weselu taki balon "w akcji"? Podoba mi sie sam pomysl na taki balon, ale zastanawiam sie czy wart jest swoich pieniedzy i czy nie zrobi niespodzianki np pekajac wczesniej i czy jego instalacja jest rzeczywiscie tak dziecinnie prosta jak obiecuja sprzedawcy Jesli widzialyscie to piszcie!!! Pozdrawiam.

http://www.allegro.pl/item164973930_...sele_slub.html

http://www.allegro.pl/item162380184_...ka_balony.html
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 14:58   #2
kingadaw
Raczkowanie
 
Avatar kingadaw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pogórze
Wiadomości: 80
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

właśnie, też zastanawiamy sie nad taki balonem i ciekawa jestem jak to wyglada w praktyce
__________________
kingadaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 15:42   #3
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

"(...)NA ŻYCZNIE WSADZAMY KONFETTI W SERDUSZKA, KTÓRE WYGLĄDAJĄ WSPANIALE ROZSYPANE NA PARKIECIE(...)

To musi rzeczywiście ładnie wygladać, osobiście nie brałam takiej ozdoby pod uwage, jeszcze ktos mi na serce padnie
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 18:56   #4
abilka
Przyczajenie
 
Avatar abilka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 12
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Moja siostra taki miała. W środku było złote konfetti i baloniki. Sam efekt był super, zwłaszcza na filmie, i zdjęciach. Niestety firma dekoratorska u nas nawaliła i podłączyła kabel do złego kontaktu (nie było tam prądu) na szczęście kolega uratował sytuację wykałaczką

Balon odpala jakaś osoba w wybranym przez was momencie (poprostu wsadza wtyczkę do gniazdka i bum!)
abilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 20:43   #5
darcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Cytat:
Napisane przez abilka Pokaż wiadomość
Moja siostra taki miała. W środku było złote konfetti i baloniki. Sam efekt był super, zwłaszcza na filmie, i zdjęciach. Niestety firma dekoratorska u nas nawaliła i podłączyła kabel do złego kontaktu (nie było tam prądu) na szczęście kolega uratował sytuację wykałaczką

Balon odpala jakaś osoba w wybranym przez was momencie (poprostu wsadza wtyczkę do gniazdka i bum!)
ale super może ja też sobie taki wymyśle fajnie by to było podczas pierwszego tańca poprostu super.A jak myslisz fajniejsze baslony czy konfetti?
darcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 09:43   #6
abilka
Przyczajenie
 
Avatar abilka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 12
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Myślę, że konfetti, dłużej spadają. Balony natomiast ładnie wyglądają na podłodze, ale krótko, bo goście szybko je zniszczyli, świetnie się przy tym bawiąc.
Dobrze jest też uprzedzić fotografa i kamerzystę, kiedy nastąpi wybuch Cudne mają zdjęcia z tego momentu

Acha jeszcze jedno balon eksplodował w trakcie pierwszego tańca i gdy zaczoł się pierwszy refren
abilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 21:17   #7
darcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 88
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

z tego wychodzi że jednak konfetti ładniejsze i fajniejsze
darcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 10:00   #8
zuzka.pl
Raczkowanie
 
Avatar zuzka.pl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dziura w innej galaktyce
Wiadomości: 122
GG do zuzka.pl
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Heh Ja tez miałam zamiar kupić taki balon I wystrzeli on podczas tańca dla rodziców.
zuzka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 11:53   #9
Roxette
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 1 264
GG do Roxette
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Cytat:
Napisane przez abilka Pokaż wiadomość
Moja siostra taki miała. W środku było złote konfetti i baloniki. Sam efekt był super, zwłaszcza na filmie, i zdjęciach. Niestety firma dekoratorska u nas nawaliła i podłączyła kabel do złego kontaktu (nie było tam prądu) na szczęście kolega uratował sytuację wykałaczką
Roxette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 12:33   #10
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Moi znajomi mieli taki balon z małymi balonikami w środku i strzelił podczas pierwszego tańca jak podnieśli razem ręce do góry. Efekt był świetny. Też sobie taki szykujemy bo dla większości naszych gości to będzie nowość
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 19:11   #11
dagastop
Raczkowanie
 
Avatar dagastop
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 52
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Hej!
Mi też bardzo podoba sie taki balon tzn efekt jaki tworzy po wystrzeleniu.
Mam jednak kilka wątpliwości,Rozmawiałam z dekaratorka która bedzie dekorowac mi sale i ona powiedziałe że :
1) Balon nie wyglada za fajnie gdy się go powiesi, wygląda podobno jak taki wielki kokon i moze zepsuć najładniejszą dekoracje
2)Po wystrzeleniu z sufitu zwisa taki jeden wielki flak i zeby go ściagnąc potrzebny byłby jakiś zreczny wujek i drabina
Co o tym sądzicie?
dagastop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-07, 20:38   #12
katka_r
Raczkowanie
 
Avatar katka_r
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 81
GG do katka_r
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

U moich Przyjaciół był taki balon i efekt był...taki zabawny Trochę mało w takim balonie elegancji, ale jest śmiesznie. Tylko np. u moich Przyjaciól balon, a raczej jego zawartość zepsuł troche Ich pierwszy taniec, bo wszystkie dzieci jak na komendę wystartowały do zbierania i rozdeptywania balonów radośnie przy tym chichocząc, krzycząc i rozpychając parę młodą. To zdecydowany minus, ale w zasadzie można się umówić z rodzicami pociech, że pierwszy taniec to Pierwszy Taniec Pary Młodej
__________________
www.czesuaf.art.pl - Strona Kabaretu Czesuaf
www.gasiorowicz.art.pl - Oficjalna strona aktora Przemysława Gąsiorowicza.
katka_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 20:57   #13
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

ja miałam mieć ale się rozmyśliłam właśnie ze względu na jego mało elegancki wygląd i niepewnośc odnośnie wybuchu,poza tym efekt jest przy wysokiej sali gdzie odległość od sufitu jest dość znaczna. My zdecydowaliśmy się odpuścić by nie miec dodtakowego stresu ...pęknie, nie pęknie i nawet przed weselem czytałam na forum, że przyczynił się do tego, iż siadły korki To było nie na moje nerwy
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 11:23   #14
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Też widziałam to cudo i bardziej bym się bała że nie wystrzeli.Co do korków to u kuzyna ok.16 na weselu przeszła burza i poszły korki świeciła tylko lampka awaryjna nad dzwiami i sale rozjaśniały błyskawice.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 18:31   #15
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

tak mi sie marzy ten balon na swoim weselu, ale czytam wasze wypowiedzi i jakos mam mieszane uczucia ;/
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 19:18   #16
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Cytat:
Napisane przez dagastop Pokaż wiadomość
Hej!
Mi też bardzo podoba sie taki balon tzn efekt jaki tworzy po wystrzeleniu.
Mam jednak kilka wątpliwości,Rozmawiałam z dekaratorka która bedzie dekorowac mi sale i ona powiedziałe że :
1) Balon nie wyglada za fajnie gdy się go powiesi, wygląda podobno jak taki wielki kokon i moze zepsuć najładniejszą dekoracje
2)Po wystrzeleniu z sufitu zwisa taki jeden wielki flak i zeby go ściagnąc potrzebny byłby jakiś zreczny wujek i drabina
Co o tym sądzicie?
Ja widziałam osobiście taki balon i wcale nie wygląda brzydko jak wisi ponieważ jest on wkomponowany w całą dekorację sali i na około niego też wiszą balony więc nawet po wystrzeleniu nie widać żadnego flaka bo zostaje pozostała dekoracja.
A korki tez nie poszly
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 10:34   #17
abilka
Przyczajenie
 
Avatar abilka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 12
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

U nas jak wcześnie pisałam balon nie wystrzelił sam. Ale i tak myślę, że warto było. Teraz się z tego śmiejemy widząc zatroskaną minę siostry patrzącą na balon i kolegę który sie czaił by uratować sytuację wykałaczką

Balon był wkomponowany w dekorację i nawet fajnie wyglądał, a na to co po nim zostało to nawet nie zwróciłam uwagi. Gorsze jest chyba to co pozostaje na podłodze, rozdeptane konfetti i flaki po balonikach.
No bez sprzątania sie nie obejdzie.
abilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 10:26   #18
Laurence
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Unhappy Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Ja też chciałam mieć na własnym weselu taki balon No ale niestety nie będę go mieć gdyż jak sie okazało nie mamy gdzie go zaczepić a na żyłce się napewno nie utrzyma
Laurence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 12:30   #19
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

ja dzis zamowilam, nie uwazam zeby byl brzydki jak duzo kokon ani ze jego flaki beda szpecic sale widzialam na filmiku kolezanki, efekt byl super... a co to za problem dla obslugi posprzatac rozdeptane balony? trzeba popraostu wczesniej ich o to poprosic i tyle, pozdrawiam
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-30, 18:25   #20
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Czytam te opinie i nadal nie wiem czy kupic czy nie, no i wiadomo to jest problem, bo trzeba go potem osobiscie poskladac (wersja oszczednosciowa) no i umiescic na sali. Fajnie jesli ktos by to za nas zrobil, bo mloda para i rodziny wiadomo maja mase spraw na glowie w ostatni wieczor przed slubem. Jeszcze mam troche czasu na zastanowienie. Pozdrawiam.
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 20:44   #21
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Do mojego wesela jeszcze hoho albo i dluzej, ale tez taki CHCĘ!!!
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:22   #22
lidjawyt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 129
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

jestem mamą przyszłej panny młodej i nie bardzo wiem na czym atrakcja tego balonu polega może ktoś ma fotki i mi to dokładnie wytłumaczy bardzo proszę
lidjawyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 17:02   #23
smerfusia1508
Przyczajenie
 
Avatar smerfusia1508
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 19
GG do smerfusia1508
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

Mam pytanko: kiedy najlepiej podłączyć balonik do gniazdka?? Podczas Pierwszego Tańca?? ja proponuje balonik z piórkami w środku-efekt powalający
smerfusia1508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:07   #24
wiaterek1
Raczkowanie
 
Avatar wiaterek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
GG do wiaterek1
Exclamation Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

witam

My na poczatku chcielismy kupic ten duzy balon ale po rozmowie z profesjonalna dekoratorka nabralismy watpliwosci i chyba nie bedziemy ryzykowac.
Na naszej sali bedziemy mieli okolo 1300 balonów.
Duzy balon mozna kupic na allegro w dwoch cenach.
Niestety istnieje probelm z dostarczeniem balonu poniewaz albo poczta ( a wszyscy wiemy jak poczta traktuje paczki) albo kurierem. Jezeli slub jest w cieplych miesiacach nalezy liczyc sie z tym ze podczas podrozy moze czesc balonow popekac.
jezeli ktos wezmie ten drugi balon ktory montuje sie samemu to zycze powodzenia.
Do tego potrzebna jest specjalna pompka. oczywiscie mozna zrobic to zwykla pompka ale w tym wypadku do srodka max wejdzie 20 balonow a nie 100!!!
My kupilismy taki balon na sprobke i bylo ciekawie.
ezeli mamy na glowie wystoj sali robiony samodzielnie odradzam to jest tylko dodatkowy stres.
wiaterek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 18:00   #25
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

ja zamowilam z montazem, wiec nie mam tego na glowie...calkowity koszt: balon + zamontowanie haka + powieszenie balonu ( oczywiscie wliczyc trzeba transport i czas tyc panow) 250 zł

Zlecilam to firmie Omega Bis, ktora zreszta polecam..
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:08   #26
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Wielki strzelajścy balon na wesele???

My tez nie będziemy sami montować balonu. Wybrałam firmę która zajmuje się kompleksową obsługą wesel. Balonów wogóle nie będziemy mieć na sali bo jest właśnie po kapitalnym remoncie i stawiamy na dekoracje ze świezych kwiatów, ale strzelający balon musi być
Właśnie jutro idę z panem żeby obejrzał sale, sam zamontuje balon i on zrobi "wystrzał" a później szybko przecina nitki i ściąga resztkę po wystrzelonym balonie.
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 18:55   #27
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
strzelający balon

witam ponownie, ostatnio na allegro wypatrzyliśmy sobie strzelający balon za cenę ok. 40 zł, zaś kolejny był 5 razy droższy,komentarz był odpowiedni, że ten tańszy trudniejszy do samodzielnego montaży, podobno te detonatory nie działają tak jak powinny, i balony wogóle nie wystrzeliwują. chcielibysmy mieć coś takiego przy pierwszym tańcu jednak zastanawiamy się czy wart zainwestować w ten tańszy czy droższy, czy ktoś miał już doświadczenie z takim urozmaiceniem??pozdrawiam
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 12:38   #28
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: strzelający balon

Ja sobie kupiłam taki balon na allegro, ale niestety nie skorzysaliśmy z niego
(kosztował chyba ok 40 zł: duży balon z nadrukiem i kolorowe w środku)
Nie skorzystaliśmy bo jak narzeczony - teraz mąż pojechał dzień wcześniej stroić salę, to po napompowaniu paru tych balonów skapitylował.
Nie wiem jak jest w tych droższych zestawach, ale w tym co my mieliśmy trzeba było ten mały balonik włożyć do dużego - napompowac go w srodku, zawiązać, i tak z kazdym następnym w między czasie trzeba było podpompowywać ten duży.
Podobno była to straszna robota i sobie darowaliśmy bo wolałam zrezygnowac z balona i miec wypoczętego męża, niż przysypiającego (ślub mieliśmy o 15, więc specjalnie nie było czasu się wyspać rano)

Takie są moje doświadczenia z tym balonem.

Pozdrawiam i zycze powodzenia oraz wszystkiego dobrego na nowej drodze życia
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:47   #29
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: strzelający balon

właśnie my też myślimy o tym tańszym za 40 złotych, podobno jest w zestawie jakaś pompka do balonów ale zastanawiam się czy spełnia swoją funkcje?
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:53   #30
madziczek
Zadomowienie
 
Avatar madziczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
Dot.: strzelający balon

Pompka była, ale podobno najgorsze była ta cała procedura pompowania tym małych baloników i zawijania ich (sa już wtedy w tym większym i tylko kawałek wystaje.
Jeżeli będziecie mieli wolny piątek i na spokojnie zaczniecie pomopować te balony to napewno zdąrzycie a dodatkowo jeżeli ślub macie wpózniejszych godzinach to tym lepiej.
Tak teraz sobie pomyślałam że najlepiej poprosic kogoś żeby napomopwał te baloniki za Was.

Decyzja należy do Was ... ja pewnei ponownie bym sięna nie zdecydowała tylko pomyślałabym o wczeńsiejszym ich napompowaniu (nie wiem niesety jak one długo wytrzymują napompowane - ja się bałam że mi padną i dlatego nie pomyśłałam o wczesniejszym pompowaniu)

Szkoda że mój mąż gdzieś je zostawił i baloniki przepadły bo my Ci je dała :/
madziczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-10 20:45:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.