Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-28, 20:06   #511
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez jente1984 Pokaż wiadomość
A ja chciałam się nieśmiało przywitać Też jestem ze Śląska, ślub planujemy na czerwiec 2009 (już tylko pół roku ), mamy załatwione: salę, zespół, fotografa, kościół, świadków, suknię i część dodatków, w tej chwili jesteśmy na etapie wyboru zaproszeń, może już jutro zamówimy, za tydzień wybieramy się na Dzień Skupienia. I to chyba tyle
witam serdecznie w wątku Wspaniale że macie już praktycznie wszystko pozałatwiane! Teraz tylko cierpliwie czekać

Cytat:
Odwołując się do ostatniego pytania: ja mam pomysł na piosenkę na pierwszy taniec, ale jeszcze nie ustaliliśmy tego na 100% z lubym. Mój wybór to typowy przytulaniec, klasyka polska, ale z pięknym tekstem
Mi od razu wpadła na myśl ta piosenka -> http://ssweet.wrzuta.pl/audio/ttbDlM...wlasnie_tam... Z drugiej strony nadaje się też na wieczór. Zresztą sami zadecydujecie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 20:55   #512
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Susanna, dziękuję za powitanie! To się tylko tak wydaje, że wszystko pozałatwiane... fakt, pozałatwiane mamy wszystko co się dało załatwić z takim wyprzedzeniem. Ale jeszcze mnóstwo zostało, szczególnie przez 3 ostatnie miesiące. Już nie mogę się doczekać!

A co do piosenki - miałam już na myśli konkretną... Ta którą podałaś jest śliczna, ale klasyką to bym jej nie nazwała Mój wybór to "Zawsze tam gdzie Ty" Lady Pank, a co będzie ostatecznie to jeszcze się okaże.
jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 10:18   #513
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Kochane moje =)
Jak wygląda u was sprawa z pierwszym tańcem?
My będziemy tańczyć walca angielskiego do piosenki Elvisa Presleya " The fair's movin on". Można jej posłuchać na mojej stronce ślubnej. Adres stronki poniżej
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 15:51   #514
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

u nas pierwszy taniec będzie do piosenki "razem zestarzejmy się"
a moje przygotowanie równiez w miejscu stoja, reszta po nowym roku .

Edytowane przez agulla
Czas edycji: 2008-11-29 o 15:52
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 18:44   #515
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
u nas pierwszy taniec będzie do piosenki "razem zestarzejmy się"
a moje przygotowanie równiez w miejscu stoja, reszta po nowym roku .

super jest ta piosenka
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 09:50   #516
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
super jest ta piosenka

tak śliczna, mamy do niej wielki sentyment
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 11:10   #517
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Zgadzam się, śliczna piosenka
__________________
"People who wonder
if the glass is half empty or half full
miss the point.
The glass is refillable."

jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 16:40   #518
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

My z moim ukochanym mamy tyle propozycji piosenek na pierwszy taniec ,że jak narazie nie wybraliśmy miedzy innymi są to: "zawsze tam gdzie Ty", "przetańczy ć z Tobą chcę.."Anny Jantar, "Love is all around me" Wet Wet Wet, "kochaj mnie i dotykaj" chyba Tomasza Żółtko
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 17:38   #519
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
My z moim ukochanym mamy tyle propozycji piosenek na pierwszy taniec ,że jak narazie nie wybraliśmy miedzy innymi są to: "zawsze tam gdzie Ty", "przetańczy ć z Tobą chcę.."Anny Jantar, "Love is all around me" Wet Wet Wet, "kochaj mnie i dotykaj" chyba Tomasza Żółtko
Normalnie z tymi piosenkami na pierwszy taniec to jest problem tyle ich jest, a co chwilę jakieś nowe propozycje odnajduję.
szana mi też się podoba A.Jantar "Przetańczyć z Tobą chcę....". Fajna też jest G.Tomczak "Niebieska piosenka" tylko jak do tego tańczyć? Ostatnio modne piosenki typu Farba "Chcę tu zostać" i Kancelarya "Zabiorę Cię" wydają mi się już takie oklepane. A ostatnio chodzi mi po głowie Krawczyk "Tylko ty, tylko ja", ale jeszcze tyle czasu..........że na pewno wpadnie mi w ucho 500 nowych propozycji
Dziewczyny słyszałyście o targach ślubnyc w Katowicach 14grudnia w hotelu Qubus? wybiera się ktoś?? z tego co wiem to wstęp 12zł
A może wiecie ile koszować będzie wstęp do spodka na targi??
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 18:25   #520
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Normalnie z tymi piosenkami na pierwszy taniec to jest problem tyle ich jest, a co chwilę jakieś nowe propozycje odnajduję.
szana mi też się podoba A.Jantar "Przetańczyć z Tobą chcę....". Fajna też jest G.Tomczak "Niebieska piosenka" tylko jak do tego tańczyć? Ostatnio modne piosenki typu Farba "Chcę tu zostać" i Kancelarya "Zabiorę Cię" wydają mi się już takie oklepane. A ostatnio chodzi mi po głowie Krawczyk "Tylko ty, tylko ja", ale jeszcze tyle czasu..........że na pewno wpadnie mi w ucho 500 nowych propozycji
Dziewczyny słyszałyście o targach ślubnyc w Katowicach 14grudnia w hotelu Qubus? wybiera się ktoś?? z tego co wiem to wstęp 12zł
A może wiecie ile koszować będzie wstęp do spodka na targi??
dokładnie,pewnie jeszcze tyle pomysłów będziemy miały ,ze ho ho ho ... ja to mam taki plan,że jeśli jakaś piosenka stanie się jakaś symboliczną dla mnie i mojego kochanego jeszcze w tym czasie przed ślubem to ją weźmiemy na pierwszy taniec my mamy taką "swoją" piosenkę ale ona się na pierwszy taniec nie nadaje bo to czyste techno ma dla nas ogromną symboliczną wartość bo jakby dzięki niej (ona była pretekstem) doszło do naszej randki pierwszej...długa historia
co do targów to ja wątpię ,że będę akurat na śląsku w tym czasie kiedy będą w Katowicach ale chcę się wybrać na Szczecińskie

Kobietki czy orientujecie się jak jest w "domu weselnym Mańka" w Radzionkowie? tzn jakie jedzenie tam jest?jak sale wyglądają?ile za osobę?itd?

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2008-12-02 o 18:56
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 06:26   #521
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam wszystkie forumowiczki!
jako ze to jest moj pierwszy post proszę od razu o wybaczenie wszelkich uchybień

najpierw odpowiem Szanie
dowiadywałam się u znajomego w pracy o ten dom weselny:
jest to 3 poziomowy budynek, dośc duży. mozna wybrac pietro na którym robisz imprezę. poddasze zrobione jest w drewnie, z łukami i kominkiem. kuchnia jest na miejscu, jedzenie podobno dobre. ceny ok rok temu wynosily 180 zł / dzien, 200/2 dni. na dworze jest parking, miejsce dla auta slubnego, kute stoliki z parasolkami i hustawka. całość otoczona kamiennym murem, a z jednej strony sąsiaduje z parkiem radzionkowskim, wiec widok jest na mnóstwo drzew.
w srodku stoliki ułozone są w kształt litery L, bar oddzielony jest od reszty sali i parkietu ściana działową [w razie czego odezwij się, to wyślę szybkiego szkica jak to wyglada]

PS. SSR, widzę że tego samego dnia zmieniamy stan cywilny

pozdrawiam
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 08:15   #522
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

[quote=LadySith;9947934]Witam wszystkie forumowiczki!
jako ze to jest moj pierwszy post proszę od razu o wybaczenie wszelkich uchybień


PS. SSR, widzę że tego samego dnia zmieniamy stan cywilny

LadySith witaj w naszym gronie

Super cieszę się, że ślubujemy tego samego dnia i tak niedaleko od siebie
Pochwal się co masz już załatwione i gdzie, może sprzedasz parę pomysłów
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 08:41   #523
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam!
slub bedzie w Miasteczku, wesele w zabrzu. na dzien dzisiejszy załatwione mamy:
sale (Zabrze, Restauracja Słoneczna w hotelu Diament), zespół - Pik z Miedar, fotograf - Hałagan z TG i video - Kowalski z M.Śl. Zespół i kamerzyste są już "sprawdzeni" gdyż oboje obsługiwali wesele mojej przyjaciółki na którym byłam aaa, i oczywiście msza jest zaklepana ;D
mam tez pewną koncepcję dotyczącą stroju, butów i fryzury
do niedawna był też "prawie zaklepany" Lincoln, ale mój się rozmyślił więc muszę nad nim popracowac
na resztę na razie za wczesnie [tak mi się przynajmniej wydaje].
a Ty w jakim kosciele bierzesz slub?

ps. jeszcze zapomniałam o tym, że fryzjerke tez juz mam ;D
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2008-12-03 o 08:45
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 08:43   #524
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszałyście o targach ślubnyc w Katowicach 14grudnia w hotelu Qubus? wybiera się ktoś?? z tego co wiem to wstęp 12zł
A może wiecie ile konszować będzie wstęp do spodka na targi??
Coś słyszałam o tych targach, ale nie wiem, czy ma sens tam iść. Organizator tych targów w Qubusie jest inny niż w Spodku. Nie wiadomo ile będzie firm wystawiających. Te targi z tego co się orientuję są chyba po raz pierwszy. Już kiedyś byłam parę razy na takich a'la targach ślubnych i nic ciekawego tam nie było, kilku wystawców na krzyż.Choć z drugiej strony widzę, że organizator tych targów w Qubusie chce konkurować z tym organizatorem targów w Spodku. Może wybiorę się tam z ciekawości.
Podaję link do tych targów w Qubusie: http://www.targislubne.org/
Ile będzie kosztował wstęp na targi do Spodka, niestety nie wiem, ale przypuszczam, że koło 10 - 12zł
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 08:59   #525
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

"Na najblizszych Targach Ślubnych odbędą się:
- Pokazy mody ślubnej z udziałem finalistek Miss Polski
**2008
- Pokaz bielizny damskiej firmy KRISLINE
- Pokazy tańca towarzyskiego
- Program estradowy JAMBO
- Występ zespołu Silver z Wrocławia
- Losowanie nagrody głównej w postaci sukni ślubnej o
*wartości 2500 pln - ufundowana przez salon sukien
*ślubnych Aurelia z Wrocławia
- Losowanie 30 kuponów zniżkowych o wartości 300 pln
*każdy na zakup badź uszycie sukni ślubnych w salonie
*Aurelia z Wrocławia
- Losowanie nagrody w postaci rzeźby lodowej na ślub dla
*młodej pary
- oraz mnostwo innych atrakcji."

Niewiele tego :/
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 09:20   #526
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
Witam!
slub bedzie w Miasteczku, wesele w zabrzu. na dzien dzisiejszy załatwione mamy:
sale (Zabrze, Restauracja Słoneczna w hotelu Diament), zespół - Pik z Miedar, fotograf - Hałagan z TG i video - Kowalski z M.Śl. Zespół i kamerzyste są już "sprawdzeni" gdyż oboje obsługiwali wesele mojej przyjaciółki na którym byłam aaa, i oczywiście msza jest zaklepana ;D
mam tez pewną koncepcję dotyczącą stroju, butów i fryzury
do niedawna był też "prawie zaklepany" Lincoln, ale mój się rozmyślił więc muszę nad nim popracowac
na resztę na razie za wczesnie [tak mi się przynajmniej wydaje].
a Ty w jakim kosciele bierzesz slub?

ps. jeszcze zapomniałam o tym, że fryzjerke tez juz mam ;D
Mój ślub będzie w Starych Tarnowicach, taki czerwony kościół Św. Marcin (po drodze jak się jedzie do szpitala 3), pewnie kojarzysz gdzie to. Termin w kościele jeszcze nie zaklepany, ale się zrobi w piątek(mam taką nadzieję, bo już miesiąc tam chodzę). Wesele w domu bankietowym nad zalewem chechło (to taka nowa sala w kanale na chcechle z taką wieżą, pewnie też kojarzysz). Zespół Duo z bytomia-fajne chłopaki a foto i video też z bytomia, takie małżeństwo. Moje wesele opiera się na eksperymentach, bo znajomi polecali mi to i tamto (sale, foto, obsługa itp), ale ja oczywiście na przekór, albo rzeczywiście nam się nie podobało(bo przecież każdy ma swój gust). No i wszystko mamy tak załatwione, ze nikt nic nie wie o moich wyborach, więc przekonam się dopiero na własnej skórze w dniu wesele, ale jestem dobrej myśli
Możesz powiedzieć coś więcej o ty lincolnie, bo tez bym chciał czymś fajnym pojechać,a jeszcze się nie rozglądałam
Stroje, buty i fryzury, kwiaty i obraczki zostawiam na przyszły rok, bo wydaje mi się (tak jak Tobie), że troszkę za wcześnie
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 09:42   #527
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

kościół kojarze, byłam tam 2 razy na pogrzebie :/
a autka szukałam na allegro. nawet jest kilka w okolicy [np siewierz, mierzęcice chyba, czestochowa..]. Cena wynosi tak ok 150-200 zł / godzine, tylko trzeba wziąć pod uwagę miejsce zamieszkania Twoje i narzeczonego, bo lincoln ma 9 m dlugosci i w nie kazdy zakamarek wjedzie
Tę drobnice typu galanteria papiernicza, kwiaty itp tez zostawiam na nastepny rok, a za sukienkami to się na razie rozgladam tylko po internecie. Skonczy się i tak szyciem na miare wg "mojego" projektu => kompilacja kilku strojów
teraz jeszcze kombinuje nad wizazystką / kosmetyczką / tipserka gdzieś w TG. nie bardzo znam bo nigdy nie chodzilam. znasz może kogoś godnego polecenia?
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 10:37   #528
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
kościół kojarze, byłam tam 2 razy na pogrzebie :/
a autka szukałam na allegro. nawet jest kilka w okolicy [np siewierz, mierzęcice chyba, czestochowa..]. Cena wynosi tak ok 150-200 zł / godzine, tylko trzeba wziąć pod uwagę miejsce zamieszkania Twoje i narzeczonego, bo lincoln ma 9 m dlugosci i w nie kazdy zakamarek wjedzie
Tę drobnice typu galanteria papiernicza, kwiaty itp tez zostawiam na nastepny rok, a za sukienkami to się na razie rozgladam tylko po internecie. Skonczy się i tak szyciem na miare wg "mojego" projektu => kompilacja kilku strojów
teraz jeszcze kombinuje nad wizazystką / kosmetyczką / tipserka gdzieś w TG. nie bardzo znam bo nigdy nie chodzilam. znasz może kogoś godnego polecenia?
No niestety też nie znam nikogo z tej branży kosmetycznej, nie mam pojęcia gdzie się udać do kosmetyczki i na makijaż próbny Co do fryzjera to chodzę tylko jak mają mnie uczesać na studniówkę albo na wesele, poza tym mam długie włosy i chce mieć spięte jakoś do góry, zawsze mi sie podoba co wymyślą, więc chyba nie będzie problemu Tipsów nie chce, bo nigdy nie miałam to bym chyba potrzebowała mnóstwa czasu żeby się przyzwyczaić do tego cuda Makijaż mi polecała kumpela, że robią fajny na pl.Wolności np Staszica w TG, gdzieś tam.
LadySith możesz zdradzić ile Cię kosztuje foto Hałagan i czy robisz studio, plener czy full serwis, od ubierwnia i takie tam......., no i kamerzysta w jakiej cenie ?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 11:35   #529
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

za kamere 1200zł [i to jest całosc, od domu panny młodej, ślub do wesela], a hałagan to zalezy co się wybiera. ja mam kosciół+plener to 950zł. W skład tego wchodzi album + 45 zdjęć w formacie 10-15 + 20 w formacie 15-21. dodatkowo 200 zł się płaci za wszystkie zdjęcia na płytce [coś ok 1500 szt]. mozna tez wybrac w studio sesję, mają tam fajne atelier z róznymi akcesoriami, typu jakiś stary rower, ławeczki, parasolki itp

z fryzjerka nie mam problemów bo jedna laska [wczesniej z salonu koszowski na tylnej] otwarła zakład w miasteczku. ponadto z moimi krótkimi włosami nie bedzie az tyle roboty
a na tipsach az tak mi nie zalezy, postaram się swoje zapuscic, myslalam bardziej o nałozeniu takiej warstwy zelu w celu utwardzenia paznokci
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 12:28   #530
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki!
jako ze to jest moj pierwszy post proszę od razu o wybaczenie wszelkich uchybień

najpierw odpowiem Szanie
dowiadywałam się u znajomego w pracy o ten dom weselny:
jest to 3 poziomowy budynek, dośc duży. mozna wybrac pietro na którym robisz imprezę. poddasze zrobione jest w drewnie, z łukami i kominkiem. kuchnia jest na miejscu, jedzenie podobno dobre. ceny ok rok temu wynosily 180 zł / dzien, 200/2 dni. na dworze jest parking, miejsce dla auta slubnego, kute stoliki z parasolkami i hustawka. całość otoczona kamiennym murem, a z jednej strony sąsiaduje z parkiem radzionkowskim, wiec widok jest na mnóstwo drzew.
w srodku stoliki ułozone są w kształt litery L, bar oddzielony jest od reszty sali i parkietu ściana działową [w razie czego odezwij się, to wyślę szybkiego szkica jak to wyglada]

PS. SSR, widzę że tego samego dnia zmieniamy stan cywilny

pozdrawiam
dziękuję bardzo to jedna z moich 3 opcji na wesele super,że to tak szczegółowo dosyć opisałaś teraz muszę tylko przedstawić to mojemu narzeczonemu cena nie jest najgorsza aczkolwiek sprawdzę jeszcze jak to wygląda gdzie indziej.

Też chcę zaklepać sobie foto Hałagan w styczniu będę wszystko rezerwować (te główne) więc i tam zajadę
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:34   #531
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Shana. A kiedy termin?
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 12:45   #532
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
Shana. A kiedy termin?
ja dopiero 17.07.2010 tzn jeszcze nic zaklepane nie jest,po prostu mamy nadzieję,że się uda na taki termin załatwić wszystko
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:10   #533
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

mysle ze nie powinno byc problemu
no chyba ze jakieś bardzo chodliwe miejsca mysmy załatwili wszystko praktycznie w tydz, w terminie ok roku przed weselem
a autokar, ciasta, kwiaty to dopiero na wiosne
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2008-12-03 o 13:13
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:26   #534
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
mysle ze nie powinno byc problemu
no chyba ze jakieś bardzo chodliwe miejsca mysmy załatwili wszystko praktycznie w tydz, w terminie ok roku przed weselem
a autokar, ciasta, kwiaty to dopiero na wiosne
no mam nadzieję,że uda się wszystko zgrać super,że Wam się w rok udało
Ja będę załatwiała jakieś auta znajomych ,może ze 3 ,które będą woziły gości
a jak z suknią jest u Ciebie?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:35   #535
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

jeszcze nic nie załatwiałam w tej kwestii, przeszlam tylko przez salony w tarnowskich górach, ale nic nie było godnego uwagi. przegladanie zdjęć na necie tez już mnie przytłoczyło [za duzo tego ].
Tak więc i suknię dam uszyć (bo już pomysł jest, tylko jeszcze salonu nie wybralam) i buty na miare bede robic.
krawcowe w salonach mówią, że tak 3, 4 miesiace wczesniej się "zamawia" sukienke
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 13:41   #536
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
jeszcze nic nie załatwiałam w tej kwestii, przeszlam tylko przez salony w tarnowskich górach, ale nic nie było godnego uwagi. przegladanie zdjęć na necie tez już mnie przytłoczyło [za duzo tego ].
Tak więc i suknię dam uszyć (bo już pomysł jest, tylko jeszcze salonu nie wybralam) i buty na miare bede robic.
krawcowe w salonach mówią, że tak 3, 4 miesiace wczesniej się "zamawia" sukienke
no tak ,te fotki przytłaczają hehe i się już ma tyle planów i potem to już nawet nie wiadomo co się podoba a co nie...
ja chcę zobaczyć na pewno do salonu Ksymena w Tąpkowicach,byłaś tam może?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 14:07   #537
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

nie, tylko w tarnowskich górach bylam na razie. i do gliwic się wybieram. choc moze coś na targach w spodku upatrze
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 14:37   #538
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

aha no na targach może być jakiś wybór
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 21:22   #539
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
za kamere 1200zł [i to jest całosc, od domu panny młodej, ślub do wesela], a hałagan to zalezy co się wybiera. ja mam kosciół+plener to 950zł. W skład tego wchodzi album + 45 zdjęć w formacie 10-15 + 20 w formacie 15-21. dodatkowo 200 zł się płaci za wszystkie zdjęcia na płytce [coś ok 1500 szt]. mozna tez wybrac w studio sesję, mają tam fajne atelier z róznymi akcesoriami, typu jakiś stary rower, ławeczki, parasolki itp

z fryzjerka nie mam problemów bo jedna laska [wczesniej z salonu koszowski na tylnej] otwarła zakład w miasteczku. ponadto z moimi krótkimi włosami nie bedzie az tyle roboty
a na tipsach az tak mi nie zalezy, postaram się swoje zapuscic, myslalam bardziej o nałozeniu takiej warstwy zelu w celu utwardzenia paznokci
A to ceny prawie tak jak wszędzie Co do ciast, samochodów itd. to też bedę dopiero w przyszłym roku organizować.
LadySith myślałaś już o cukierni i torcie? Mi polecają LK-maj e TG, słyszałaś o nich?
A i oglądałam tą Twoją restaurację słoneczną, fajna a ile płacicie od osoby?

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
no tak ,te fotki przytłaczają hehe i się już ma tyle planów i potem to już nawet nie wiadomo co się podoba a co nie...
ja chcę zobaczyć na pewno do salonu Ksymena w Tąpkowicach,byłaś tam może?
szana z tego co slyszalam to Ksymena jest rewelacyjna pod względem szycia i cen Ja chyba też tam zawitam, bo o salonach w Tarnowskich górach to się nasłuchałam, ale też zajrzę, bo sama muszę się przekonać.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-12-04 o 13:52 Powód: post pod postem
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 05:41   #540
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

torty bedziemy zamawiac w zabrzu, w cukierni gdzie pracuje tesciowa, ze względu na odległość. niepraktycznie byłoby dowozic ciasta z daleka. a co do tej LKMaj, to jadłam tam kilka raz i powiem ze ciasteczka mają pyszne. na roznych forach tez ja polecaja.

co do salonów, to nie bardzo się orientowalam jeszcze, ale podobno ostatnio w Gwarku byl artykuł negujący umiejętności krawcowej z jednego z tarnogórskich sklepów [niestety nie podano adresu].
jesli więc słyszałyście coś negatywnego o ktoryms salonów z TG, to proszę o wypowiedź zeby nie bylo pozniej zaskoczenia.

co do tej ksymeny, to tylko ogladalam stronkę. fakt, kolekcję maja pokaźną i nawet fajne te sukienki, ale szczerze mowiac to nie było tam nic w moim stylu [znaczy w stylu kompilacji ktorą sobie upatrzylam]
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2008-12-04 o 07:05
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.