Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-21, 17:58   #481
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
pewnie znajdziemy coś czym byśmy mogły jeździć w najważniejszym dniu naszego życia masz racje nie ma się co stresować
Jak tak piszesz z tą dekoracją to dodajesz mi odwagi do tego żeby wyskoczyć ze srebrną dekoracją może zmieni mi się gust tak jak piszesz,kto wie a Ty masz upatrzony kolor na dekorację?

Soffera a jakim autkiem Ty jechałaś jeśli można wiedzieć?
ja napewno nie wydam fortuny na autko ale chciała bym jechać jakimś ładnym i pewnie będę szukała gdzieś w rodzinie albo u znajomych takiego albo..zostawię to mojemu TZ żeby sam poszukał albo poszukamy wspólnie
Dzięki za rade,jeśli bym była na śląsku cały czas to bym się na pewno na te targi do Rybnika wybrała a tak to inaczej zakombinuję
Pytasz o mój upatrzony kolor na dekorację? hmmm najlepiej zielony, bo to mój ulubiony, ale mam salę w drewnie z dzikami i porożami na ścianach, taka trochę leśniczówka, bo nad samą wodą no i nie za bardzo chce tam coś dostrajać, żeby nie popsuć klimatu.
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 06:50   #482
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim, przyłączam się do Śląskich Panien Młodych, jeśli pozwolicie. Właśnie wczoraj byłam zaklepać termin u kamerzysty i fotografa, sala już jest, zespół też, czyli zostało zaklepanie godziny mszy w kancelarii, ale jakoś mi od miesiąca nie po drodze...choć wiem, że potem może być wojna o godzinę z innymi parami.

u mnie tak samo została ta godzina w Kościele, a ciągle coś nam staje na drodze żeby w końcu sie zebrać i pójść.

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie mam nic załatwionego ale mam nadzieję,że w styczniu nie będzie za późno i załatwimy sobie naszą datę zarówno na sali jak i w kościółku

teraz tak myślę,że jeszcze nie myśleliśmy z moim TZ jakim autem pojedziemy
Wy macie już wybrane autka?
my mamy mieć tak samo jak soffera mitsubishi Lancera z początku chciałam autko retro ale cena 1000 zł za 3 godziny jakoś mnie przeraziła, a własciewie z domu do kościoła mamy jakąś niecałą minute drogi i to samo na sale wiec załatwiliśmy (a właściwie kuzyn załatwił ) znajomego z fajnym wozem :P. A pieniążki zaoszczędzone na samochodzie pójdą w podróż poślubną, marzy nam się Egipt .
Macie może jakieś fajne pomysły jak udekorować samochód ?, jakoś mi sie do tej pory nic ciekawego nie rzuciło w oczy.

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Ja poczekam na targi ślubne, zobaczę co tam oferują. Te auta, które do tej pory mi się podobały to kosztują ponad 1000zł. Trochę szkoda mi kasy na wynajem autka na 4h, z czego frajdy z jazdy będziemy mieć góra 30 minut.
Ale na 80% chyba zdecydujemy się na PT Cruisera (około 600zł za 4h):
targi sa już 4 stycznia w spodku

soffera śliczna suknia, bardzo fajny opis i w ogóle gratulacje i dużo miłości

Edytowane przez agulla
Czas edycji: 2008-11-22 o 07:11
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 07:59   #483
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
cudnie wyglądaliście mmm tylko pozazdrościć i fajnie to opisałaś,poczułam się jakbym tam była z Tobą
Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Piękne małżeństwo
Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
soffera śliczna suknia, bardzo fajny opis i w ogóle gratulacje i dużo miłości
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
my mamy mieć tak samo jak soffera mitsubishi Lancera z początku chciałam autko retro ale cena 1000 zł za 3 godziny jakoś mnie przeraziła, a własciewie z domu do kościoła mamy jakąś niecałą minute drogi i to samo na sale wiec załatwiliśmy (a właściwie kuzyn załatwił ) znajomego z fajnym wozem :P. A pieniążki zaoszczędzone na samochodzie pójdą w podróż poślubną, marzy nam się Egipt .
Macie może jakieś fajne pomysły jak udekorować samochód ?, jakoś mi sie do tej pory nic ciekawego nie rzuciło w oczy.
Moja dekoracja auta jest na zdjęciach wcześniej MIeliśmy tylko ozdobę na maskę oraz tablice
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 11:03   #484
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Bez urazy, ale totalnie nie podoba mi sie to auto (chodzi mi w ogole o model) Zawsze mam ciarki jak ktos nim jedzie Brrr
Nie wszystkim wszystko musi się podobać. Mnie np. nie podobają się limuzyny i limuzynopodobne. Kwestia gustu. Ważne, ze mnei sie podoba to autko, Tobie nie musi.

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
Macie może jakieś fajne pomysły jak udekorować samochód ?, jakoś mi sie do tej pory nic ciekawego nie rzuciło w oczy.

targi sa już 4 stycznia w spodku
Dzięki za informacje, już sobie wcześniej zobaczyłam rozkład targów. Za tydzień już są targi w Rybniku, na które też się wybieram. W styczniu w Katowicach, a w lutym w Bielsku.

Jeśli chodzi o dekorację, to będzie z takich kwiatów, jakie będę mieć w bukiecie (czyli brudnoróżowe cantedeski). Mniej więcej chodzi mi o coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (46,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (45,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 004.jpg (35,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 006.jpg (53,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20070715184807.jpg (48,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 39.jpg (60,3 KB, 5 załadowań)
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2008-11-22 o 11:05 Powód: :)
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 11:07   #485
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
pieniążki zaoszczędzone na samochodzie pójdą w podróż poślubną, marzy nam się Egipt
My planujemy pojechać do Turcji, już się nie mogę doczekać wakacji.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 12:19   #486
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Nie wszystkim wszystko musi się podobać. Mnie np. nie podobają się limuzyny i limuzynopodobne. Kwestia gustu. Ważne, ze mnei sie podoba to autko, Tobie nie musi.

Dzięki za informacje, już sobie wcześniej zobaczyłam rozkład targów. Za tydzień już są targi w Rybniku, na które też się wybieram. W styczniu w Katowicach, a w lutym w Bielsku.

Jeśli chodzi o dekorację, to będzie z takich kwiatów, jakie będę mieć w bukiecie (czyli brudnoróżowe cantedeski). Mniej więcej chodzi mi o coś takiego:
Oczywiście że mnie nie musi się podobać Wasze auto

W swoich zbiorach mam jeszce takie na auto z Cantad. Jedno ze zdjec jest wlasnoscia innej wizazanki ale bardzo mi sie podoba jej ozdobione auto
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03cf419849e0e2fcd5755e212d0fd479sam2_big.jpg (18,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 402f30331ccd4fccea2e018d8f04ae8csam1_big.jpg (25,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 499dc58a49512b0f.jpg (37,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1472.jpg (70,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f89b3205a564ab91.jpg (25,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ee3aa38d115c3067.jpg (48,6 KB, 5 załadowań)
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 14:15   #487
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

piękne są te ozdobione autka ja tam nie wiem jak będę chciała ozdobić-jakimi kwiatami.Jak byłam mała to se tak wymarzyłam: pojadę do ślubu białą limuzyna ozdobioną w różowe różyczki ale to takie dziecinne marzenie
szana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 14:58   #488
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Dziękuje



Moja dekoracja auta jest na zdjęciach wcześniej MIeliśmy tylko ozdobę na maskę oraz tablice
właśnie widziałam i pomysł z serce już dzisiaj przedstawiałam swojemu tż

ja chcę mieć bukiet taka kukle z białych i różowych różyczek, ale z dnia na dzień mi przychodzi coś innego do głowy, suknia tez już jest inna w planach niż miała być jeszcze parę tygodni temu ojjojjjojjj
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 07:48   #489
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

był ktoś na targach w Sosnowcu? mnie się średnio podobało.....
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 07:58   #490
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
był ktoś na targach w Sosnowcu? mnie się średnio podobało.....
ja byłam, oglądałam konkurencje W Katowicacht to bedzie "coś" ) Ale i tak myslała że w Sosnowcu będzie gorzej niż było )
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 08:00   #491
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
ja byłam, oglądałam konkurencje W Katowicacht to bedzie "coś" ) Ale i tak myslała że w Sosnowcu będzie gorzej niż było )
hehe no my już mamy prawie wszystko załatwione, wybraliśmy się na targi w nadziei znalezienia mojej wymarzonej suknii, garnituru dla TŻ i jakiejś makijażystki...no cóż, poszukiwania dalej się toczą, bo niestety targi mi nie pomogły....
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 09:50   #492
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

No właśnie, jak było?
Mnie się nie chciało ze względu na pogodę, ale szukam cukierni i kwiaciarni godnej polecenia tutaj w Sosnowcu. Może coś wiecie?
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:09   #493
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
hehe no my już mamy prawie wszystko załatwione, wybraliśmy się na targi w nadziei znalezienia mojej wymarzonej suknii, garnituru dla TŻ i jakiejś makijażystki...no cóż, poszukiwania dalej się toczą, bo niestety targi mi nie pomogły....
no ja w Sosnowcu na targach nie byłam, mam zamiar jechać dopiero w styczniu do katowic, ale i tak mam dylemat czy w ogóle tam jechać, bo niby salę, zespół, kamerzystę i fotografa już mam, pomysł na zaproszenia też. Trochę w głowie mam już poukładane co i jak bym chciała i miało to wyglądać, a tak boję się że te targi mi tak zamieszają w głowie, że podłapie nowe pomysły i zgłupieję od tego wszystkiego. Ale chyba jednak pojadę, bo nigdy na takowych nie byłam, a kto wie może coś mi podpowiedzą. Ależ ja jestem niezdecydowana.......
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 14:29   #494
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ale mam zaległości
Wszystko przeczytałam od deski do deski

Soffera ale pięknie wyglądaliście

Co do autka to się nie wypowiadam, bo nie mam jeszcze jakiegos nr 1, ale większość po przystrojeniu wygląda niezle

Targi, czasem mogą nieźle namieszać i wiem, że jesli będę miala wiekszosc juz zaplanowane to bede ich unikac.
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 10:02   #495
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Hallo, czy Śląskie Panny Młode zapadły w sen zimowy? Trochę coś się nam przystopowało Pochwalcie się czy posunęliście się dalej z przygotowaniami? i co macie już załatwione. Może przydadzą się jakieś namiary, dla tych które wciąż szukają
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 10:13   #496
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dobra to ja cos napisze po raz pierwszy na tym watku. Żona bede 31 lipca 2010 roku, ale juz teraz szukam jakiegs dobrego fotografa i makijazystki. Jak macie jakies namiary to bede wdzieczna. A czy ktoras z Was drogie koleżanki była, albo moze bedzie miała wesele w Leśniczówce w Wodzisławiu?
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-26, 16:05   #497
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
Dobra to ja cos napisze po raz pierwszy na tym watku. Żona bede 31 lipca 2010 roku, ale juz teraz szukam jakiegs dobrego fotografa i makijazystki. Jak macie jakies namiary to bede wdzieczna. A czy ktoras z Was drogie koleżanki była, albo moze bedzie miała wesele w Leśniczówce w Wodzisławiu?
Witaj O Leśniczówce słyszałam tylko tyle: pięknie i koszmarnie drogo...
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 07:11   #498
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Witaj O Leśniczówce słyszałam tylko tyle: pięknie i koszmarnie drogo...
słyszałam i widziałam to samo na własne oczy

kwiaciarni w Sosnowcu dalej szukam, wszystkie te panie jakieś takie niekompetentne mi sie wydają... pytam jak długo postoją kwiaty a one mi mówią, że "no to co Pani chce je mieć tydzień świeże?" nie, tylko jedną noc.....

w sobote jadę do salonu ślubnego w Sosnowcu, to jak okażę się w porządku to służę namiarami (niesprawdzonych nie posyłam dalej). A jeśli już o Sosnowcu mowa, ktoś wie gdzie po nauki?
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 08:54   #499
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
słyszałam i widziałam to samo na własne oczy

kwiaciarni w Sosnowcu dalej szukam, wszystkie te panie jakieś takie niekompetentne mi sie wydają... pytam jak długo postoją kwiaty a one mi mówią, że "no to co Pani chce je mieć tydzień świeże?" nie, tylko jedną noc.....

w sobote jadę do salonu ślubnego w Sosnowcu, to jak okażę się w porządku to służę namiarami (niesprawdzonych nie posyłam dalej). A jeśli już o Sosnowcu mowa, ktoś wie gdzie po nauki?
ja bylam na naukach najpierw w 'małym kosciółku" na przeciwko dawnego kina muza a pozniej (pordania rodzinna) przy kosciele na przeciwko basenu "sielec"
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 09:24   #500
agatkasu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

A ja trochę przystopowałam. Bo ile,ż można szukać na necie itp rzeczy na ślub?? Tym bardziej że wszystko co trzeba było załatwić-załatwione. Teraz to czekam na targi ślubne-podpatrzymy autka, bukiety, stroje. Parę dodatkowych atrakcji też chcę-więc może zdobędę namiary. Ruszę myslę dopiero w marcu-przy wyborze zaproszeń i sukni
agatkasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 10:28   #501
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agatkasu Pokaż wiadomość
A ja trochę przystopowałam. Bo ile,ż można szukać na necie itp rzeczy na ślub?? Tym bardziej że wszystko co trzeba było załatwić-załatwione. Teraz to czekam na targi ślubne-podpatrzymy autka, bukiety, stroje. Parę dodatkowych atrakcji też chcę-więc może zdobędę namiary. Ruszę myslę dopiero w marcu-przy wyborze zaproszeń i sukni
ja na razie też...teraz czekam na wzory zaproszen, które ma mi przygotowac kuzynka koleżanki z pracy - zreszta ona zajmuje się wszysstkim co związane ze slubem, wiec może też zrobi mi wystrój kościoła i ustroi samochód
mam pytanie do Panien Młodych z okolic Sosnowca...byłam jakiś czas temu w Fashion house i widziałam, że mają zamiar otworzyc tam sklep z sukniami slubnymi - dokładnie salon Madonna...wiecie czy już otwarli, a może któraś z was tam już była...pytam z ciekawości
__________________
19.09.2009 - żonka

Kalinka 11.04.2011


Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun


"Celem życia jest:
w swojej małej jednostkowej duszy odbić jak najwięcej kosmosu"
(H. Elzenberg)

n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 15:46   #502
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
A czy ktoras z Was drogie koleżanki była, albo moze bedzie miała wesele w Leśniczówce w Wodzisławiu?
Byłam tam, lokal i otoczenie b. piękne.
Też rozważaliśmy zrobienie wesela w tym lokalu, ale zrezygnowaliśmy.
Cena przyjęcia to180zł /osoba (sobota lub neidziela)
160zł/osoba (od poniedziałku do piątku)
Ja ten cennik mam z zeszłego roku, więc w tym na pewno menu jest droższe.

__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 16:03   #503
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

My mamy własnie Leśniczowke zarezerwowana i zaliczke wplacona, cena jest taka jak w zeszlym roku, czyli 180zl. Niestety pieniadze to małe nie są , ale mam jeden dzień wiec jakoś damy rade, a inne lokale które oglądaliśmy nie były wiele tańsze a zdarzały sie i takie po 220 i to bez wiekszych rewelacji. Mam nadzieję że nie bedziemy żałować, dlatego chciałam sie dowiedzieć czy ktoś tam przypadkiem nie był na weselu

Edytowane przez nombre
Czas edycji: 2008-11-27 o 16:07 Powód: dopisanie tekstu
nombre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 22:22   #504
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nombre Pokaż wiadomość
My mamy własnie Leśniczowke zarezerwowana i zaliczke wplacona, cena jest taka jak w zeszlym roku, czyli 180zl. Niestety pieniadze to małe nie są , ale mam jeden dzień wiec jakoś damy rade, a inne lokale które oglądaliśmy nie były wiele tańsze a zdarzały sie i takie po 220 i to bez wiekszych rewelacji. Mam nadzieję że nie bedziemy żałować, dlatego chciałam sie dowiedzieć czy ktoś tam przypadkiem nie był na weselu
A tak z ciekawości zapytam: słyszałam, że alkohol na imprezy tam odprawiane może być tylko zakupiony w Leśniczówce? Czy to prawda?
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 06:56   #505
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
ja bylam na naukach najpierw w 'małym kosciółku" na przeciwko dawnego kina muza a pozniej (pordania rodzinna) przy kosciele na przeciwko basenu "sielec"
dziękuję a czy nie wiesz ile wcześniej trzeba się umawiac na terminy?
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 07:46   #506
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Strobiluska Pokaż wiadomość
dziękuję a czy nie wiesz ile wcześniej trzeba się umawiac na terminy?
ja miałam slub w pażdzierniku a na naukach bylismy coś ok. czerwca. Im wczesniej zrobicie tym lepiej, o jedno mniej do zalatwienia )
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 12:29   #507
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
ja miałam slub w pażdzierniku a na naukach bylismy coś ok. czerwca. Im wczesniej zrobicie tym lepiej, o jedno mniej do zalatwienia )
ja się tak właśnie zastanawiam odnośnie nauk, bo ja mam ślub tez w październiku a u nas nauki są cyklami albo w grudniu,marcu, czerwcu lub wrześniu. Wrzesien odpada z wiadomych względów, a zastanawiałam się czy nie iśc już może teraz w grudniu, zeby mieć już z tym wszystkim spokój, ale nie wiem czy to nie za wcześnie? Jak myslicie?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 12:53   #508
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Nasz pierwszy ślubny termin był wyznaczony na 4.lipca, dokładnie rok wcześniej poszliśmy na nauki, tam gdzie Nela też była i nikt nic nie mówił, że tak wcześnie. A tam opłaca się iść, bo te spotkania trwają po 30 minut (2 spotkania + msza) i nie trzeba się męczyć 10 tygodni czy ileś jak to niektórzy
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 19:00   #509
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Kochane moje =)
Jak wygląda u was sprawa z pierwszym tańcem?
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 19:17   #510
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

A ja chciałam się nieśmiało przywitać Też jestem ze Śląska, ślub planujemy na czerwiec 2009 (już tylko pół roku ), mamy załatwione: salę, zespół, fotografa, kościół, świadków, suknię i część dodatków, w tej chwili jesteśmy na etapie wyboru zaproszeń, może już jutro zamówimy, za tydzień wybieramy się na Dzień Skupienia. I to chyba tyle
Odwołując się do ostatniego pytania: ja mam pomysł na piosenkę na pierwszy taniec, ale jeszcze nie ustaliliśmy tego na 100% z lubym. Mój wybór to typowy przytulaniec, klasyka polska, ale z pięknym tekstem
jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.