Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-14, 15:12   #421
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam salę 2 lata wcześniej, ale i tak już pozostały wybiórcze terminy. Mój wymarzony też był zajęty
Nasz wymarzony tez był zajęty Miał być 20 VI, a wyszedł 1 VIII
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 15:16   #422
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Nasz wymarzony tez był zajęty Miał być 20 VI, a wyszedł 1 VIII
Myśmy mieli mieć 1.05 albo 29.05 a jest 05.06
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 16:08   #423
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Myśmy mieli mieć 1.05 albo 29.05 a jest 05.06
No proszę, a jeszcze kilka lat temu w maju prawie wcale nie organizowano wesel
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 16:33   #424
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Do mojego ślubu jeszcze sporo czasu, ale pewnie bedzie to coś w ten deseń

a tutaj link do forum, żeby zobaczyć jak sukienka leży podczas ślubu a nie na modelce

http://forum.trojmiasto.pl/Suknia-La...4355,1,11.html
Piękna O ile sie nie myle to widzialam ja na pannie mlodej w Madonnie gdy szukalam sukni. Ja w tym dniu miałam suknie Pronoviasa model Lagar tez z tego salonu.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
a dziekuje aaaa co do kolacza to ja tez jak rybulka w okoliach lipca
Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Do mnie zgłaszaj się w lipcu
Już sobie notuje daty w kalendarzu

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Gabza 21 - też chcę bukiet z cantedesek. Tylko ja chciałabym różowy
Tez mialam miec z cantadesek ale w kwiaciari chcialam zeby Pani mi cos zaproponowala i ona na to: Moze cantadeskie? Wszystkie Panny Mlode wybieraja teraz te kwiaty" no wiec po tym tekscie zmienilam zdanie i trafilam w 10tke Wybralam mocno rozowe storczyki vel amarantowe. Bo chcialam zeby kwiaty sie wyroznialy.

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
A orientujecie się może jak to cenowo wygląda z kołaczem? bo robię sobie notatki-co i za ile i by mi się przydało wiedzieć :P
ja chyba pójdę oglądać suknie tak z pół roku przed ślubem bo nie wiem czy będę szyć czy nie dlatego chcę się rozejrzeć dosyć wcześnie
Ad 1 Mialam placic za blache 120 zł, po szeptaniu ze kolacz ma byc swietny w sumie zaplacilam 150 zł za blache ale kołocz byl najlepszy jaki jadlam, maslany, nie za slodki, duuuzo sera i maku. Dlatega taka cena. Wszyscy do mnie dzwonili i chwalili
Ad 2 Ja rozgladalam sie w styczniu a slub mialam 27 wrzesnia, pol roku to w niektorych salonach takich jak Madonna etc. moze byc juz pozno. Rozwaz to

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Nasz wymarzony tez był zajęty Miał być 20 VI, a wyszedł 1 VIII
MY bralismy pierwszy wolny termin i tak wzielismy ostatni w 2008

W ogole przepraszam ze ja tak Wam z buciorami w temat wlaze

P.S W Arkadii w Radlinie nawet nie bylam bo gdy dzwonilam terminy na slub byly takie ze ho ho :/
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 17:54   #425
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Myśmy mieli mieć 1.05 albo 29.05 a jest 05.06
Ooo my chcemy 4,5.06 mam nadzieję, że będzie wolny termin

Cytat:
Napisane przez martucha84
bylam juz troche wtedy z moim tz i wiedzielismy e jestesmy dla siebie stworzeni..
My też jesteśmy ze sobą sporo i znamy się bardzo dobrze, więc jesteśmy też siebie pewni Więc to nie problem, że tak wczesnie rezerwować będziemy myślę, że do tego czasu narzeczony się nie zmieni :P
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 19:25   #426
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
MY bralismy pierwszy wolny termin i tak wzielismy ostatni w 2008

W ogole przepraszam ze ja tak Wam z buciorami w temat wlaze

P.S W Arkadii w Radlinie nawet nie bylam bo gdy dzwonilam terminy na slub byly takie ze ho ho :/
to juz niedlugo... bediemy trymac kciuki

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Ooo my chcemy 4,5.06 mam nadzieję, że będzie wolny termin


My też jesteśmy ze sobą sporo i znamy się bardzo dobrze, więc jesteśmy też siebie pewni Więc to nie problem, że tak wczesnie rezerwować będziemy myślę, że do tego czasu narzeczony się nie zmieni :P
my hmm jestesmy razem ponad 3 lata wiec niedlugo ( w dniu slubu 4 lata..) ale znamy sie juz kupe lat... i zawsze mi sie wydaje ze jestesmy ze soba tak dlugo... aaa i tez niebedziemy sie rozstawac
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2008-11-14 o 19:27
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 20:26   #427
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

MARTUCHA84 - Z jakiej firmy organizującej wesela korzystacie? Ja się właśnie zastanawiam nad koordynatorem, i w sumie sama nie wiem, którą firmę wybrać, a już czas podjąć decyzję.
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-14, 20:30   #428
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Soffera - wiem, że cantedeskie są b. modne, ale pomimo tego je chcę. Kiedyś myślałam nad różami, ale catedeskie podobają mi się zdecydowanie bardziej.
Z różowych storczyków miałam bukiet do cywilnego.
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 23:42   #429
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
MARTUCHA84 - Z jakiej firmy organizującej wesela korzystacie? Ja się właśnie zastanawiam nad koordynatorem, i w sumie sama nie wiem, którą firmę wybrać, a już czas podjąć decyzję.
z tyskiej firmy - taki pan to prowadzi z zona.. fima sie nazywa mix
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 08:13   #430
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

my hmm jestesmy razem ponad 3 lata wiec niedlugo ( w dniu slubu 4 lata..) ale znamy sie juz kupe lat... i zawsze mi sie wydaje ze jestesmy ze soba tak dlugo... aaa i tez niebedziemy sie rozstawac
Nasz staż obecnie wynosi 2,5 roku. A w dniu ślubu będzie też 4 lata

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
z tyskiej firmy - taki pan to prowadzi z zona.. fima sie nazywa mix
Znam W dodatku cieszę się że jesteśmy z tych samych rejonów
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 08:19   #431
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

My aktualnie jesteśmy ze sobą niecale 4 lata. A w dniu ślubu będzie prawie 6,5

Jeśli chodzi o firmę organizującą wesele to raczej nas stać nie będzie, bo wstępny kosztorys (nie wliczając wydatków pani i pana młodego) który uwzględnia to czym będziemy dzielić się 50/50 to juz ok 35tys więc teraz tylko się głowimy co zrobić żeby go zmniejszyc:/

A na czym polega pomoc tych ludzi z firm? Co takiego za was zalatwiają albo w czym pomagają bo nie mam zielonego pojęcia?
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 08:23   #432
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Martucha 84 Znam tę firmę. Dzięki za informację.
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 08:30   #433
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Nasz staż obecnie wynosi 2,5 roku. A w dniu ślubu będzie też 4 lata



Znam W dodatku cieszę się że jesteśmy z tych samych rejonów
ooo to i ja sie ciesze

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
My aktualnie jesteśmy ze sobą niecale 4 lata. A w dniu ślubu będzie prawie 6,5

Jeśli chodzi o firmę organizującą wesele to raczej nas stać nie będzie, bo wstępny kosztorys (nie wliczając wydatków pani i pana młodego) który uwzględnia to czym będziemy dzielić się 50/50 to juz ok 35tys więc teraz tylko się głowimy co zrobić żeby go zmniejszyc:/

A na czym polega pomoc tych ludzi z firm? Co takiego za was zalatwiają albo w czym pomagają bo nie mam zielonego pojęcia?
a no wlasnie na ograniczeni wydatkow.. wszedzie gdie patrylismy na sale bo niechcielismy remiz czy domow dzialkowc i osobno kucharek tylko restauracje cena za dwa dni byla minimum 170 a i nawet 220... a w firmie organizujacej mamy 110 za dwa dni i wcale nietracisz na jakosci... poprtou juz tak dlgo zalatwiaja sluby ze maja duze znizki.. do tego ciasta torty zamawia w takich cukienrniach w ktorych ma sprawdzobne dobre i tanie.. moze zamowic nam wszystko od przypinek do noclegi samochod itd... nam nasze wesele bez noclegow dla gosci (niezmamawiamy bo mamy swietne swoje miejsce gdzie ich ulokowac do tego bardzo tnie) i bez alkoholu to wyhchodzi na 2 dni dla 100 osob 22 tysiace.. w tym jest juz kasa dla niego (bo niekurywajmy on ma w tym 2 tysice) owszem musimy jeszcze zaplacic za alko (ok 2,5 tys) dojdzie do tego nasze stroje i inne jakies dla seie drobiazgi ale ostatnio liczylismy bbo tez sie balismy ze zaszalejemy i 30 tys nam starczy... ale nie kasa dla mnie jest najwaniejsza a to ze niemusze sie przed slubem martwoc czy jeszcze owoce beda swierze gdzie zamowic tort i jezdic za tym bo to wszystko zalatwia on a ja moj i tz i nasic rodzice maja tylko pachniec i ladnie wgladac oraz co ozywiste swietnie sie bawic
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 08:32   #434
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dominika6


Organizacja ślubu i wesela
Na tę usługę składają się wszelkie czynności związane z przygotowaniami do Waszego ślubu i wesela.
Przykładowe elementy usługi:


- opracowanie harmonogramu formalności przedślubnych i czuwanie nad ich przebiegiem,
- pomoc w wyborze lokalu weselnego,
- pomoc w wyborze firmy dekorującej, florystyki, bukietu dla Panny Młodej, butonierki dla Pana Młodego,
- pomoc w wyborze zespołu, DJ-a, oprawy muzycznej w kościele,
- pomoc w znalezieniu najlepszego fotografa i kamerzysty,
- pomoc w znalezieniu strojów dla Panny Młodej i Pana Młodego pasujących do konwencji całego ślubu,
- zaproszenia, zawiadomienia, winietki na stoły,
- dodatkowe atrakcje takie jak pokazy gołębi, pokazy sztucznych ogni,
- wynajem autokaru i miejsc noclegowych dla gości, opieka nad dziećmi w trakcie wesela, kursy tańca,
- przygotowanie scenariusza i koordynacja dnia ślubu,
- rozliczenie z podwykonawcami.

- Wspólne ustalenie terminu ślubu
- Zaproszenia, wraz z wysyłką i potwierdzeniem przybycia Gości,
- Wybór miejsca ślubu i wesela (Kościół, USC, sala weselna)
- Pomoc w doborze menu, alkoholi i tortu
- Dobór garderoby, dodatków, fryzur i makijażu
- Dekoracje i oprawa kwiatowa
- Oprawa muzyczna ceremonii zaślubin i imprezy weselnej
- Reportaże fotograficzne i videofilmowanie
- Transport Młodej Pary i Gości weselnych

- zaproszenia i winietki stołowe
- dobór stylistyczny, zaprojektowanie, uszycie lub kupno sukni ślubnej
- stylista, makijaż, fryzjer
- dobór wiązanki
- zaprojektowanie, uszycie lub kupno garnituru, fraka lub smokingu
- wynajęcie fotografa oraz kamer video
- dekoracja kościoła i/lub Urzędu Stanu Cywilnego
- wynajem miejsca weselnego: restauracje, hotele, dworki, zamki a także wesele w plenerze lub w domu oraz - - - zapewnienie cateringu
- dekoracja sali weselnej
- muzyka na żywo lub mechaniczna
- pomoc przy wyborze tortu weselnego
- wynajem autokarów dla gości
- wynajem noclegów dla gości
- poprawiny
- kursy tańca
- opieka nad dziećmi podczas wesela
- potwierdzenie przybycia gości
- dodatki np.: pokazy fajerwerków

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 08:36   #435
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

C.D

Koordynacja dnia ślubu i wesela

Decydując się na tę ofertę para młoda ma pewność, że ceremonia i wesele odbędą się zgodnie z planem a nieprzewidziane sytuacje nie będą miały miejsca. O wszystko zadba koordynator. W skład koordynacji wchodzi przygotowanie szczegółowego scenariusza przebiegu dnia ślubu i wesela.
Usługa ta polega głównie na:


Koordynacji ceremonii zaślubin:

Dopilnowanie przygotowań w kościele/USC,

Dopilnowanie dekoracji kościoła/USC i auta,

Odbiór i dostarczenie kwiatów, bukietu pod wskazane miejsce,

Nadzór nad pracą podwykonawców i artystów biorących udział w ceremonii,

Czuwanie nad sprawnym przebiegiem ceremonii i reagowanie w sytuacjach problematycznych,

Przewóz prezentów i kwiatów.

Koordynacji przebiegu przyjęcia weselnego:

Dopilnowanie przygotowań w lokalu, ustawienia stołów, winietek, wykonania dekoracji,

Pomoc w rozsadzeniu gości,

Nadzór nad pracą obsługi, etc,

Nadzór nad realizacją zamówionego menu,

Opieka nad Młodą Parą i gośćmi weselnymi,

Koordynacja prac zespołu muzycznego, występujących artystów, fotografów, kamerzystów,

Reagowanie i rozwiązywanie bieżących problemów,

Dopilnowanie transportu i ewentualnego zakwaterowania gości weselnych,

Koordynacja wszystkich innych zadań i czynności wyznaczonych przez narzeczonych,

Nadzorowanie demontażu dekoracji,

Ostateczne rozliczenia z podwykonawcami etc.
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 09:32   #436
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

martucha to mnie zaskoczyłaś z tą ceną. jak to możliwe? Nie mam pojęcia, żeby aż taka róznica była. Po przeczytaniu Twojego postu zaczęłam szukać kogoś w mojej okolicy ale niestety nic nie znalazłam :/
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 10:08   #437
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
martucha to mnie zaskoczyłaś z tą ceną. jak to możliwe? Nie mam pojęcia, żeby aż taka róznica była. Po przeczytaniu Twojego postu zaczęłam szukać kogoś w mojej okolicy ale niestety nic nie znalazłam :/
ja tez bylam w szoku ale pol kolezanek z pracy mamy wydawao u nigo dzieci bo napewde sie oplaca... bo jest dzooooo taniej... i wszyscy byli zadowoleni.. pierwszy slub na ktorym u niego bylam byl jak bylamw 1 klasie liceum czyli dwanooo (9lat temu) a on dziala jeszcze dluzej... wiec pewno dlatego ma takie ceny.. ale i wie co i gdzie jak najlepiej.. duzym plsem jest tez to ze ma umowy np z sespolami ktorzy graja przyspuscmy 2 dni za 3 tysiace a u niego za 2100... bo wiedza ze beda tych wesel grali duzo i maja pewne pieniade... my ta od niego wlasnie zalatwilismy 4 gorali.. mam na mowie napisane co z aile ile calosc wyniesie itd... niewiem jaka teraz jest niego cena ale mysle ze podobnie.. aaa i co moze byc tez wazne on ma juz swoja sale wybudowana niedanwo wiec tez nieplaci za wynajem itd.. wiec widac mu sie opalca... w tym roku mial wszystkie eekendy ajete od kwietnia do koncapazdziernika a w pozostalych miesiacach co jakis czas wiec to o nim chyba tylko dobrze swiadczy...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 20:29   #438
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
(...)MY bralismy pierwszy wolny termin i tak wzielismy ostatni w 2008

W ogole przepraszam ze ja tak Wam z buciorami w temat wlaze

P.S W Arkadii w Radlinie nawet nie bylam bo gdy dzwonilam terminy na slub byly takie ze ho ho :/
E tam z buciorami Bardziej doświadczona jesteś, to skorzystamy
To Ty musisz być z moich okolic, skoro rozważaliście Arkadię . My też nie mieliśmy tam co liczyć na 2,5 roku przed ślubem na wolny weekend wakacyjny w Arkadii...

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
(...)
a no wlasnie na ograniczeni wydatkow.. wszedzie gdie patrylismy na sale bo niechcielismy remiz czy domow dzialkowc i osobno kucharek tylko restauracje cena za dwa dni byla minimum 170 a i nawet 220... a w firmie organizujacej mamy 110 za dwa dni i wcale nietracisz na jakosci... poprtou juz tak dlgo zalatwiaja sluby ze maja duze znizki.. do tego ciasta torty zamawia w takich cukienrniach w ktorych ma sprawdzobne dobre i tanie.. moze zamowic nam wszystko od przypinek do noclegi samochod itd... nam nasze wesele bez noclegow dla gosci (niezmamawiamy bo mamy swietne swoje miejsce gdzie ich ulokowac do tego bardzo tnie) i bez alkoholu to wyhchodzi na 2 dni dla 100 osob 22 tysiace.. w tym jest juz kasa dla niego (bo niekurywajmy on ma w tym 2 tysice) owszem musimy jeszcze zaplacic za alko (ok 2,5 tys) dojdzie do tego nasze stroje i inne jakies dla seie drobiazgi ale ostatnio liczylismy bbo tez sie balismy ze zaszalejemy i 30 tys nam starczy... ale nie kasa dla mnie jest najwaniejsza a to ze niemusze sie przed slubem martwoc czy jeszcze owoce beda swierze gdzie zamowic tort i jezdic za tym bo to wszystko zalatwia on a ja moj i tz i nasic rodzice maja tylko pachniec i ladnie wgladac oraz co ozywiste swietnie sie bawic
O kurczę, Martuś, nie miałam pojęcia, że to tak wygląda z tymi cenami! Super!
Normalnie Ci teraz jeszcze bardziej zazdroszczę Że też o tym nie pomyśleliśmy...
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 20:47   #439
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
to juz niedlugo... bediemy trymac kciuki
Ja już jestem PO ślubie patrz suwaczek hihi - 27 września 2008

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Z jakiej firmy organizującej wesela korzystacie? Ja się właśnie zastanawiam nad koordynatorem, i w sumie sama nie wiem, którą firmę wybrać, a już czas podjąć decyzję.
Z firmy soffera czyli mnie samej

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
a no wlasnie na ograniczeni wydatkow.. wszedzie gdie patrylismy na sale bo niechcielismy remiz czy domow dzialkowc i osobno kucharek tylko restauracje cena za dwa dni byla minimum 170 a i nawet 220... a w firmie organizujacej mamy ....
Troche sie nie zgodze, samemu tez mozna wszystko ekstra zalatwic itd. Wystarczy rozłozyc to sobie w czasie. I nawet sprawdzony fachowiec od Pana czy Pani konsultantki moze dac ciala i co wtedy? Sam konsultant nie jest gwarantem sukcesu i o tym warto pamietac.
Poza tym sadze ze warto czuc ze robi sie wesele, sam dzień ślubu mija tak szybko jak błyskawica, ani sie obejrzycie bedziecie lezec w lozku z bolem stóp....

Ale kazda z nas musi wybrac wg wlasnych upodoban i potrzeb

Rybulka tak dokłądnie z Twoich okolic

Edytowane przez soffera
Czas edycji: 2008-11-15 o 20:49
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 21:00   #440
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
(...)
Rybulka tak dokłądnie z Twoich okolic
Miło mi
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:07   #441
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Rybulko z Jastrzębia (Moszczenicy) jestem
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 23:26   #442
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Nadrobię zaległości jednym tchem:
- u nas za 1 osobę wychodzi póki co 135 zł - wiadomo, że do 2010 roku ta cena wzrośnie prawnie do minimum 150 zł. W tym jest wszystko (łącznie z napojami) bez alkoholu.
- rodzina przyjedzie z Polski więc tez musimy załatwić jakiś hotel dla kilku osób. W cenach się jeszcze nie orientowałam.
- wesela będziemy organizować sami. Owszem kosztuje to dużo pracy, nerwów ale to nasz dzień i włożymy w przygotowanie wszystkiego całe serce.
- jesteśmy z sobą 4,5 roku, kilka dni po weselu będziemy 6 lat. Szczerze to nie jestem z tego dumna. Po kiego tyle czekaliśmy.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 08:31   #443
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Troche sie nie zgodze, samemu tez mozna wszystko ekstra zalatwic itd. Wystarczy rozłozyc to sobie w czasie. I nawet sprawdzony fachowiec od Pana czy Pani konsultantki moze dac ciala i co wtedy? Sam konsultant nie jest gwarantem sukcesu i o tym warto pamietac.
Poza tym sadze ze warto czuc ze robi sie wesele, sam dzień ślubu mija tak szybko jak błyskawica, ani sie obejrzycie bedziecie lezec w lozku z bolem stóp....

Ale kazda z nas musi wybrac wg wlasnych upodoban i potrzeb

Rybulka tak dokłądnie z Twoich okolic
al ja nigdie nie napisalam ze samem sie niezalatwi lepiej.. to ze mamy tego konsultanta to nieznaczy ze w tym nieuczestniczymy... jestescy z nim w ciaglym kontakcie.. teraz troche mniej bo jak narazie wsystkie wazniejsze rzezy sa zalatwione ale od stycznia znowu sie zacznie... czyli regularne spotkania on nam predtawia kilka ofert danej rzeczy my sie z tym przespimy a potem mowimy mu co chcemy.. poprostu o tyle nam latwiej ze niemusimy wyszukiwac wszytkiego sami.... ale juz ryybulka mnie troszke zna wiec wie ze niebylabym soba jakbym sama nieszukala i to co znajde a wydaje mi sie fajniejse to mu o tym mowie.. i wilk syty i owca cala.. fakt faktem oprocz noclegow i fotografa ktorego jestem wierna danka i niemoglam sobie odpuscic wszystko co bedzie na naszym slubie aproponowal on a my sie na to zgodzilismy przebierajac takze z kilkunast ofert... wiec to niejstet tylko tak ze siedzimy a slub sam sobie...
i ja czuje ze robie wesele
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 10:00   #444
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

A nas kosztuje przyjęcie 150 od osoby z ciastami, tortem i napojami do obiadu. Fotograf ok 1100/1300 zł , wodzireje 2500 zł samochód zero pożyczony od znajomego a reszta w trakcie załatwiania ale to co najwazniejsze to jest.
Dziewczyny macie kamerzyste na weselu, bo my z niego zrezygnowaliśmy i nie wiem czy dobrze robimy ??

z tego co widze jesteśmy najkrótsza z was parą starzem, póki co 1.6 roku w dniu slubu 2,6
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 10:26   #445
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
A nas kosztuje przyjęcie 150 od osoby z ciastami, tortem i napojami do obiadu. Fotograf ok 1100/1300 zł , wodzireje 2500 zł samochód zero pożyczony od znajomego a reszta w trakcie załatwiania ale to co najwazniejsze to jest.
Dziewczyny macie kamerzyste na weselu, bo my z niego zrezygnowaliśmy i nie wiem czy dobrze robimy ??

z tego co widze jesteśmy najkrótsza z was parą starzem, póki co 1.6 roku w dniu slubu 2,6
Nie chcemy kamerzysty. Nam zdjęcia będzie robił znajomy TŻ'a- fotograf pasjonat
Autem pojedziemy być może TŻ'a?? Napewno tylko i wyłącznie Toyotą bo ta marka nas połączyła
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 12:45   #446
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie chcemy kamerzysty. Nam zdjęcia będzie robił znajomy TŻ'a- fotograf pasjonat
Autem pojedziemy być może TŻ'a?? Napewno tylko i wyłącznie Toyotą bo ta marka nas połączyła
My też nie będziemy mieć kamerzysty- zdecydowanie wolimy fotografa
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:39   #447
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Widzę, że jako jedna z nielicznych będę mieć kamerzystę (nawet dwóch). Oczywiście fotograf, który będzie robił fotoreportaż też będzie.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 14:45   #448
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Jeżeli chodzi o autko do ślubu, to jeszcze się zastanawiam. Kiedyś chciałam jechać Audi TT, ale ostatnio znajomi nam go odradzili, poza tym nie będzie pasował do konwencji ślubu. Pasowałoby nam autko retro - ale mnie się te auta nie podobają, no i w środku są b. ciasne. Zobaczymy jeszcze co będzie na targach. Ale na 80% zdecydujemy się na PT Cruisera.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:33   #449
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Widzę, że jako jedna z nielicznych będę mieć kamerzystę (nawet dwóch). Oczywiście fotograf, który będzie robił fotoreportaż też będzie.
ja tez bede miala kamerzyse
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:08   #450
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ja tez bede miala kamerzyse
Ja też, ja też
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.