Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 13:32   #361
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ladyKA Pokaż wiadomość
A widziałaś te dwie sale "na żywo"? Bo ja bym się na podstawie tego zdjęcia nie zdecydowała tam baaaardzo malutko widać. Ale sama sala to naprawdę 10 % sukcesu baaardzo ważna jest organizacja, jedzenie i podejscie do pary młodej. Ale jeśli Twoja koleżanka pozytywnie wyrażała się na ten temat to super i dla mnie to jest najważniejsze.
tylko jedną widziałam na żywo i byłam tam nawet na 2 weselachi tam organizacja,sala jest super,ale właśnie dlatego,że tam były juz 2 wesela z rodziny TZ to teraz myślimy na tym żeby zrobić gdzie indziejjeśli tamta sala nam nie będzie odpowiadała-ta ze stronki(bo tej jeszcze na żywo nie wiedzieliśmy)to wybierzemy tą pierwszą opcje bo ale najbardziej przeraża mnie to,że nie mogę tam teraz jechać żeby to zobaczyc i zarezerwować

A Ty będziesz miała świetne weselepiękna sala
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:49   #362
ladyKA
Raczkowanie
 
Avatar ladyKA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 258
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
tylko jedną widziałam na żywo i byłam tam nawet na 2 weselachi tam organizacja,sala jest super,ale właśnie dlatego,że tam były juz 2 wesela z rodziny TZ to teraz myślimy na tym żeby zrobić gdzie indziejjeśli tamta sala nam nie będzie odpowiadała-ta ze stronki(bo tej jeszcze na żywo nie wiedzieliśmy)to wybierzemy tą pierwszą opcje bo ale najbardziej przeraża mnie to,że nie mogę tam teraz jechać żeby to zobaczyc i zarezerwować

A Ty będziesz miała świetne weselepiękna sala

Oj dziękuję po cichu licze na to . Ja niestety nie znam Twoich więc nie mogę Ci pomóc. Ale jak jest sprawdzona to nie przejmuj się, że kolejne wesele w tym samym miejscu. Ważne, że goscie są zadowoleni. A kiedy będziesz na miejscu, kiedy będziesz mogła ją zobaczyć i ewentualnie zarezerwować?
ladyKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 15:01   #363
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja suknię będę kupowała w salonie Sarah albo Karina

Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2010-01-05 o 07:33
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 15:04   #364
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Sarah ( http://www.sarah.com.pl)
Karina (http://www.karina.net.pl)

Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2008-11-05 o 15:09 Powód: :)
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 16:46   #365
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

No własnie suknia ja czekam na Targi slubne w Katowicach a potem tak od lutego planuje rajd po salonach, na dzien dzisiejszy planuje zakup sukni w salonie Evita w Mikołowie i sarah w katowicach tez wchodzi w gre.
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 17:23   #366
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
No własnie suknia ja czekam na Targi slubne w Katowicach a potem tak od lutego planuje rajd po salonach, na dzien dzisiejszy planuje zakup sukni w salonie Evita w Mikołowie i sarah w katowicach tez wchodzi w gre.
O to daj znać jak Cię potraktowali w Evicie. Mi tam w oko wpadła piękna suknia, stoi na manekinie w głębi salonu. Z tego co mi kobieta mówiła, nie wolno zrobić sobie zdjęcia
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 20:14   #367
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
No własnie suknia ja czekam na Targi slubne w Katowicach a potem tak od lutego planuje rajd po salonach, na dzien dzisiejszy planuje zakup sukni w salonie Evita w Mikołowie i sarah w katowicach tez wchodzi w gre.
ja kupilam w katowicach w evicie.. tzn zamowilam bo kupywac bede w okolicach kwietnia czerwca (slub w sierpni..)ale tak mi sie spodobala suknia z papilio 816 ze niemoglam sie powstrzymac i zamowilam wczesniej

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O to daj znać jak Cię potraktowali w Evicie. Mi tam w oko wpadła piękna suknia, stoi na manekinie w głębi salonu. Z tego co mi kobieta mówiła, nie wolno zrobić sobie zdjęcia
w evicie nie tak srednio... tzn sprowdzili mi odpowiedni model z krakowa bo na stanie jej niebylo... zadzwonili ze jest.. a potem jak pojechalam na przymiake to bylo tak sobie nie narzucali sie nie namawiali ale tez nie skakali kolo mnie.. i zostawili mnie sama ze znajomymi na przemyslenie.. a jak sie zdecydowalam to dopiero pozwolili mi zrobic fotki...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 05:41   #368
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O to daj znać jak Cię potraktowali w Evicie. Mi tam w oko wpadła piękna suknia, stoi na manekinie w głębi salonu. Z tego co mi kobieta mówiła, nie wolno zrobić sobie zdjęcia
ok dam znac

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ja kupilam w katowicach w evicie.. tzn zamowilam bo kupywac bede w okolicach kwietnia czerwca (slub w sierpni..)ale tak mi sie spodobala suknia z papilio 816 ze niemoglam sie powstrzymac i zamowilam wczesniej


w evicie nie tak srednio... tzn sprowdzili mi odpowiedni model z krakowa bo na stanie jej niebylo... zadzwonili ze jest.. a potem jak pojechalam na przymiake to bylo tak sobie nie narzucali sie nie namawiali ale tez nie skakali kolo mnie.. i zostawili mnie sama ze znajomymi na przemyslenie.. a jak sie zdecydowalam to dopiero pozwolili mi zrobic fotki...
acha no to mam odpowiedz na pytanie jakie mnie dręczyło, mianowicie o obsługę w Katowicach w evicie . ten model który ja mam upatrzony to suknia z kolekcji emmi mariage, ale czytałam ze nie mozna ich mierzyc, bo dopiero jak zamówisz to ją sprowadzaja i mam dylemat, bo co skoro będę zle wyglądć w niej, a jak zamówię nie ma odwrotu troche jestem tym przerażona, no nic trudno zobaczymy co powiedzą panie w salonie.

pochwal sie suknią

Dziewczyny a słyszałyście coś może na temat sukien Urszuli Mateji, salon mieści sie w Katowicach na Sokolskiej?

Edytowane przez agulla
Czas edycji: 2008-11-06 o 05:56
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 06:20   #369
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

w evicie nie tak srednio... tzn sprowdzili mi odpowiedni model z krakowa bo na stanie jej niebylo... zadzwonili ze jest.. a potem jak pojechalam na przymiake to bylo tak sobie nie narzucali sie nie namawiali ale tez nie skakali kolo mnie.. i zostawili mnie sama ze znajomymi na przemyslenie.. a jak sie zdecydowalam to dopiero pozwolili mi zrobic fotki...
Przyjaciółka opowiadała jak jej koleżanka przyszła z matka do Evity przymierzyć suknię a pani sprzedająca wyskoczyła do niej: "proszę się najpierw umyć" Trzeba dodać, ze ów koleżanka była czysta, ot normalna dziewczyna, żaden brudas.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 09:00   #370
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ladyKA Pokaż wiadomość
Oj dziękuję po cichu licze na to . Ja niestety nie znam Twoich więc nie mogę Ci pomóc. Ale jak jest sprawdzona to nie przejmuj się, że kolejne wesele w tym samym miejscu. Ważne, że goscie są zadowoleni. A kiedy będziesz na miejscu, kiedy będziesz mogła ją zobaczyć i ewentualnie zarezerwować?
no właśnie niewiembardzo bym chciała w styczniu tam pojechać ale niewiem jak to wyjdziei jestem przerażona tym narazie bo jeśli w kościele będzie zajęte i sala też to mnie coś trafiżeby chociaż było więcej fotek z tamtej sali to bym już umiała jakoś pomyśleć i może na telefon coś uzgodnić a tu nic,muszę czekać;/


Jakby mi ktoś powiedział,że mam się pierw umyć to bym chyba wyszła z tego salonu,bo co to za traktowanie klijentów???straszne

Pokazujcie swoje suknie ślubne i z jakich salonów są

ja mam wymarzoną suknię ale nie mam pojęcia gdze bym ją mogła dostać ,oto ona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (31,5 KB, 38 załadowań)

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2008-11-06 o 10:11
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 12:40   #371
ladyKA
Raczkowanie
 
Avatar ladyKA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 258
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

szana współczuję... to taka niepewność

A sukienka śliczna , tez mi się tego typu sukienki podobają. podobne są w salonie madonny z kolekcji pronovias , san patryk czy jakoś tak .... zobacz sobie na stronce w necie. Tyle , że są dość drogie
ladyKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 12:59   #372
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Wklejam moje faworytki tak sobie zbieram choć do ślubu daleeeeko.
Szana podobają się nam suknie z tej samej firmy - sądząc po modelce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hs134bic7.jpg (32,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (18,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (19,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bolerko.jpg (32,4 KB, 31 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 14:25   #373
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Przyjaciółka opowiadała jak jej koleżanka przyszła z matka do Evity przymierzyć suknię a pani sprzedająca wyskoczyła do niej: "proszę się najpierw umyć" Trzeba dodać, ze ów koleżanka była czysta, ot normalna dziewczyna, żaden brudas.
ojjj to moze niestrafilam na ta pania.. u mnie bylo calkiem oki
ale jakby mi tak powiedzialy to bym z tamtad wyszla..
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 17:02   #374
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
ojjj to moze niestrafilam na ta pania.. u mnie bylo calkiem oki
ale jakby mi tak powiedzialy to bym z tamtad wyszla..
Wiesz to było jakiś czas temu. Być może ta pani już tam nie pracuje. W każdym razie jakiś niesmak pozostał a w Auchan Mikołów jestem często bo i mieszkam niedaleko. Lubię popatrzeć na suknie w oknie wystawowym Evity
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-06, 20:20   #375
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Wiesz to było jakiś czas temu. Być może ta pani już tam nie pracuje. W każdym razie jakiś niesmak pozostał a w Auchan Mikołów jestem często bo i mieszkam niedaleko. Lubię popatrzeć na suknie w oknie wystawowym Evity
ja tez mieszkm blisko i w auchanie sobie lubie oogladac.. ale tam niestety niebylo mojejj papilio
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 07:24   #376
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Susanna piękna ta pierwsza sukienka, taka delikatna i subtelna Znasz może firmę, która szyje te sukienki?
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-07, 09:01   #377
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ladyKA Pokaż wiadomość
szana współczuję... to taka niepewność

A sukienka śliczna , tez mi się tego typu sukienki podobają. podobne są w salonie madonny z kolekcji pronovias , san patryk czy jakoś tak .... zobacz sobie na stronce w necie. Tyle , że są dość drogie
aha,dziękuję,to zobaczę sobie tyle,że jak drogie to odpada bo nie mam zamiaru wydać fortuny na suknię ślubną...

Cytat:
Szana podobają się nam suknie z tej samej firmy - sądząc po modelce
Susanna a czy Ty może wiesz z jakiej kolekcji one są dokładnie?
mamy podobne gusta dziewczynki
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:21   #378
agatkasu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cześć dziewczyny.
Ja własnie dziś byłam w salonie Evita. Troche miałam stresa wchodząc tam-po doświadczeniach własnie z Evity ale z Katowic. Ale musze Wam powiedzieć że pani w Gliwicach-baaaaardzo miła. Zadnych problemów z przymiarką pomimo 11 m-cy do slubu. Wiem jakie panie były w katowicach-koleżanka nie mogła nic przymierzyć-bo po co już-skoro ślub był za 6 czy 7m-cy. No i opryskliwe odpowiedzi.
Ja jeszcze czekam na targi-bo na razie to mało co mi sie podoba w salonach-strasznie szerokie wszystko
agatkasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 18:23   #379
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agatkasu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Ja własnie dziś byłam w salonie Evita. Troche miałam stresa wchodząc tam-po doświadczeniach własnie z Evity ale z Katowic. Ale musze Wam powiedzieć że pani w Gliwicach-baaaaardzo miła. Zadnych problemów z przymiarką pomimo 11 m-cy do slubu. Wiem jakie panie były w katowicach-koleżanka nie mogła nic przymierzyć-bo po co już-skoro ślub był za 6 czy 7m-cy. No i opryskliwe odpowiedzi.
Ja jeszcze czekam na targi-bo na razie to mało co mi sie podoba w salonach-strasznie szerokie wszystko
no niewiem...ja bylam11 miesiecy przed slubem wlasnie w katowicach.. i niedosc ze mi pozwolily przymierzac to jeszcze specjalnie dla mnie sprowadzali suknie z krakowa.. bez zaliczki czypowiedzenia ze wezme ja napewno... wiec to chyba zalezy od pani...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 08:36   #380
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja jeszcze na żadnych przymiarkach nie byłam bo do ślubu jeszcze czas(dopiero w lipcu 2010 roku)ale już się nie mogę doczekać mam nadzieję,że trafie na jakieś pomocne kobietki bo nie chcę przymiarki sukni kojarzyć z czymś nie miłym ;/no ale tak się zdarza chociaż przecież"klient nasz pan" no ale cóż;/ a 7 miesięcy przed ślubem to już przecież czas na takie rzeczy bo może być tak ,że trzeba szyć na miarę i co jeśli one koło pól roku przed ślubem strzelały fochy to chyba nie wiedzą na czym ich praca polega nie martwcie się dziewczynki! to Wasz dzień i nic ani nikt nie ma prawa go psuć w jakikolwiek sposób!
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 11:47   #381
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Wczoraj byłam w salonie Sarah - i jestem trochę rozczarowana ich sukniami. Cena nie idzie w parze z jakością. Coś się popsuli. Obsługa za to b. miła i pomocna. Pod uwagę biorę jeszcze Karina i Agnes, ale nie wykluczam tez innych salonów. Pozostaje mi w styczniu zrobic rundkę po tych innych salonach.

Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2008-11-11 o 11:49 Powód: :)
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:22   #382
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ja swoją suknię kupiłam w salonie Karina. W Agnes mi się nic nie spodobało, jakieś wg mnie staroświeckie te suknie
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 13:58   #383
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

agulla jesli chodzi o urszule mateje to ja mialam tam przeboje.. razem z przyjaciolka szukalysmy dla niej sukni... i wlansie w mateji niechciano nas obsluzyc.. (przyjacolka ma dredy) wogole ze niebedzie dobrze lezec niebedzie pasowac i ze poco czeby innych salonow poszukala.. wiec ja niepolecam mateji.. i innych salonach niebylo problemu a nawet mwoili ze panna mloda w dlugich dredach super ekstra i wogole...

a jesli chodzi o moja - suknia projektanta PAPILIO zamowiona w evicie w katowicach - kosztowala 2600 wiec jeszcze nienajwiecej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (26,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia 2.jpg (30,7 KB, 42 załadowań)
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2008-11-11 o 14:00
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 16:39   #384
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Martucha84 suknia oryginalnaśliczna, chociaż to nie typ który szukam,ale ma to coś cena też jeszcze nie najgorsza
Jeśli jeszcze któraś ma swoją suknię to fotki mile widziane

a u was jest coś takiego jak "rozwożenie kołacza weselnego" w tym tygodniu przed ślubem?

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2008-11-12 o 16:41
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 17:06   #385
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
(...)
a u was jest coś takiego jak "rozwożenie kołacza weselnego" w tym tygodniu przed ślubem?
Ślub mam 1 sierpnia, a kołacz będziemy zamawiać chyba na początku lipca i ze 3, 2 tygodnie przed ślubem będziemy rozwozić
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 17:27   #386
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Susanna piękna ta pierwsza sukienka, taka delikatna i subtelna Znasz może firmę, która szyje te sukienki?
Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość


Susanna a czy Ty może wiesz z jakiej kolekcji one są dokładnie?
mamy podobne gusta dziewczynki
Dziewczyny niestety nie wiem jakiej formy są te sukienki. Znalezione w internecie.
Cytat:
Napisane przez agatkasu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Ja własnie dziś byłam w salonie Evita. Troche miałam stresa wchodząc tam-po doświadczeniach własnie z Evity ale z Katowic. Ale musze Wam powiedzieć że pani w Gliwicach-baaaaardzo miła. Zadnych problemów z przymiarką pomimo 11 m-cy do slubu. Wiem jakie panie były w katowicach-koleżanka nie mogła nic przymierzyć-bo po co już-skoro ślub był za 6 czy 7m-cy. No i opryskliwe odpowiedzi.
Ja jeszcze czekam na targi-bo na razie to mało co mi sie podoba w salonach-strasznie szerokie wszystko
Hi a więc jednak. Widać jak kto trafi. Skutecznie odechciało mi się nawet do nich zagladać.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

a jesli chodzi o moja - suknia projektanta PAPILIO zamowiona w evicie w katowicach - kosztowala 2600 wiec jeszcze nienajwiecej
Suknia nie w moim stylu ale trzeba przyznać, że ma coś w sobie. jest bardzo romantyczna

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
a u was jest coś takiego jak "rozwożenie kołacza weselnego" w tym tygodniu przed ślubem?
Oczywiście! Toż to stara tradycja Właśnie dziś sąsiadka przyniosła 2 kołocze bo w sobotę za mąż wychodzi
Ja tam raczej się nie martwię zeby zamawiać wcześniej piekarza, rezerwować bo chrzestna ukochana moja cioteczka ma piekarnię więc napewno chętnie upiecze dla mnie kołocz
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 19:17   #387
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

dziekuje.. owszem romantyczna owszem inna i ja sama niewiedzialam czego chce.. ale jak ja zobaczylam to odrazu wiedzialam ze to musi byc to
a co do koloczy to jasne ze bedziemy rozwozic to nasza tradycja wkoncu
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2008-11-12 o 21:35
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 20:50   #388
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
1. Kajetanko "prawie wszystko" to znaczy co?

2. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat domu przyjęć Arkadia w Radlinie
http://www.arkadia.jazd.pl/

oraz na temat domu przyjęć Iwona w Radziejowie?
http://www.iwona.rybnik.pl/kontakt.html
moja koleżanka tam miała chwaliła sobie


dołączam do PM ze Śląska
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 21:00   #389
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
moja koleżanka tam miała chwaliła sobie


dołączam do PM ze Śląska
Śliweńka, zmieniłaś avatar, nie poznałam Cię

Dominiczko, Arkadia w Radlinie jest bardzo oblegana, więc pewnie robia tam świetne wesela O Iwonie w Radziejowie też nie słyszałam złych opinii

Edytowane przez Rybulka
Czas edycji: 2008-11-12 o 21:01
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 21:02   #390
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
agulla jesli chodzi o urszule mateje to ja mialam tam przeboje.. razem z przyjaciolka szukalysmy dla niej sukni... i wlansie w mateji niechciano nas obsluzyc.. (przyjacolka ma dredy) wogole ze niebedzie dobrze lezec niebedzie pasowac i ze poco czeby innych salonow poszukala.. wiec ja niepolecam mateji.. i innych salonach niebylo problemu a nawet mwoili ze panna mloda w dlugich dredach super ekstra i wogole...

a jesli chodzi o moja - suknia projektanta PAPILIO zamowiona w evicie w katowicach - kosztowala 2600 wiec jeszcze nienajwiecej
Wow Bardzo romantyczna suknia, bedzie pieknie podkreslac figure



Dacie troche kołocza?! Bo mój już zjedzony ponad 2 miesiące temu
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.