Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 08:37   #331
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
a nio a masz już cosik załatwione?
Tak salę mamy już zarezerwowaną. "Wenecja" w Żorach
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 08:45   #332
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Tak salę mamy już zarezerwowaną. "Wenecja" w Żorach
ja nie mam jeszcze nictzn na oku mam 2 sale-obie w Radzionkowie,ale jeszcze w żadnej nie byłam;/ jestem w Szczecinie obecnie i to mi troszkę utrudnia
a w kościele już byłaś? bo czasem jest tak,że jest już dużo ślubów w 1 dzień i nie "wcisną" następnego;/ więc muszę się tam też udać jak najszybciej

Kobieteki a u Was śluby będą w godzinach raczej porannych i około południowych niż popołudniowych,prawda?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 08:56   #333
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Lokal "Wenecja" - pięknie tam, mają pyszne wyroby cukiernicze.
My "zarezerwowaliśmy" ślub w kościele w sierpniu, na godzinę 13. 00
ślub bierzemy na wsi, i jest małe prawdopodobieństwo, że w tym dniu co my, będzie jeszcze inny ślub. W kościołach w większych miejscowościach jest problem z datą czy godziną, bo jest wiele ślubów jednego dnia.
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:03   #334
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
ja nie mam jeszcze nictzn na oku mam 2 sale-obie w Radzionkowie,ale jeszcze w żadnej nie byłam;/ jestem w Szczecinie obecnie i to mi troszkę utrudnia
a w kościele już byłaś? bo czasem jest tak,że jest już dużo ślubów w 1 dzień i nie "wcisną" następnego;/ więc muszę się tam też udać jak najszybciej
Lepiej się spiesz bo my właśnie dlatego dopiero w 2010 roku sie pobieramy bo miejsca nie było :/
Msze zamówię w przyszłym roku tz. u nas się tak zamawia rok przed ślubem. Myślę, że 2 śluby w jeden dzień to nie powinien być problem
Cytat:
Kobieteki a u Was śluby będą w godzinach raczej porannych i około południowych niż popołudniowych,prawda?
tak z tym, że ja wolałabym tak na 14-15.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 09:11   #335
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
ja nie mam jeszcze nictzn na oku mam 2 sale-obie w Radzionkowie,ale jeszcze w żadnej nie byłam;/ jestem w Szczecinie obecnie i to mi troszkę utrudnia
a w kościele już byłaś? bo czasem jest tak,że jest już dużo ślubów w 1 dzień i nie "wcisną" następnego;/ więc muszę się tam też udać jak najszybciej

Kobieteki a u Was śluby będą w godzinach raczej porannych i około południowych niż popołudniowych,prawda?
ja mam slub na 14
wiec chyba w poludniowej godzinie;d

u mnie w kosciele sa 3 -4 sluby zalezy od ilosci chetnych - 12, 13 i 14, a czasem i na 11, a ja swoja godzine zamawialam rok i 8 miesacy wczesniej - czyli podkoniec ubieglego roku (pobieramy sie w sierpniiu 2009) i juz 13 godzina byla zajeta, na szczescie moja 14 byla wolna..
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2008-11-02 o 09:12
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:48   #336
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
(...)Kobieteki a u Was śluby będą w godzinach raczej porannych i około południowych niż popołudniowych,prawda?
Nasz ślub dokładnie o 12.00
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 15:56   #337
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ja bym chciała na 12 mam nadzieję,że będzie ta godzina wolna i ten dzień który sobie wybraliśmy z narzeczonym zastanawiam się czy nie zadzwonić do parafii i nie zapytać jakie jest natężenie ślubów w tym roku i miesiącu,który chcemy i jak ze dniem itd.Bo chyba przez telefon nie można daty ustalić,prawda?
szana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 17:35   #338
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

A my jszcze godziny nie mamy ustalonej, ale chyba raczej 13/14
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 07:49   #339
agatkasu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Hejka
Agulla-tego samego dnia slubujemy Dla mnie to zbieg okoliczności (akurat ten dzień) choć i mam nadzieję że będzie szczęśliwa data-to również 28 rocznica ślubu moich rodziców
Kitek - mam obawy bo sala -zwyczajna śliczna jest ta mała-ale miejsca tak mało i ten filar :/
Co prawda kobieta z kwiaciarni co ma nam tę salę dekorować mówi że ślicznie tam jest po udekorowaniu - no ale stres jest i te drewniane krzesła. Ale okolica zaważyła jednak.
agatkasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 07:55   #340
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Lokal "Wenecja" - pięknie tam, mają pyszne wyroby cukiernicze.
Też słyszałam, że smaczne ciacha mają
Cytat:
My "zarezerwowaliśmy" ślub w kościele w sierpniu, na godzinę 13. 00
ślub bierzemy na wsi, i jest małe prawdopodobieństwo, że w tym dniu co my, będzie jeszcze inny ślub. W kościołach w większych miejscowościach jest problem z datą czy godziną, bo jest wiele ślubów jednego dnia.
Mieszkam na wsi wiec tutaj tez nie ma "szału" na śluby Myślę, że nie powinno być problemu z rezerwacją daty
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:23   #341
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
No i jednak 2011 zamiast 2010 :/
Dzwoniłam ostatnio do sali w której chcemy mieć ślub i usłyszałam " w 2010 wszystkie weekendy zarezerwowane"
Więc rok jeszcze poczekamy:/ Jednak nie ma tragedii, będzie spokojniej
o kurcze, niezle. Wytrwalosci zycze.
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 11:46   #342
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

AGATKASU
To racja, ta duża sala nie jest zachwycająca. Restauracyjna jest b. ładna, ale tam jest za mało miejsca.
Ja myślę, że jak tą dużą salę się udekoruje, to będzie wyglądała przyzwoicie (może nawet lepiej). My na krzesłach będziemy mieć ubranka, więc tym stołkami się nie martwię.
U mnie też przeważyła piękna okolica przy wyborze tej sali.
A kto będzie Wam salę dekorował?
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 12:23   #343
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
o kurcze, niezle. Wytrwalosci zycze.
Dzięki myślę, że z tym problemu nie będzieJesteśmy już razem trochę, a czas tak szybko leci, że ani się obejrzymy i będzie stresówka przed nami
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 13:14   #344
ladyKA
Raczkowanie
 
Avatar ladyKA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 258
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
ja nie mam jeszcze nictzn na oku mam 2 sale-obie w Radzionkowie,ale jeszcze w żadnej nie byłam;/ jestem w Szczecinie obecnie i to mi troszkę utrudnia

A które sale masz na oku w tym Radzionkowie, jeśli można wiedzieć bo ja mam już zarezerwowaną w Zajezdzie Mazur na 18.07.2009. ale jako9ś brak opini na temat tego lokalu
ladyKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 13:53   #345
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
ja bym chciała na 12 mam nadzieję,że będzie ta godzina wolna i ten dzień który sobie wybraliśmy z narzeczonym zastanawiam się czy nie zadzwonić do parafii i nie zapytać jakie jest natężenie ślubów w tym roku i miesiącu,który chcemy i jak ze dniem itd.Bo chyba przez telefon nie można daty ustalić,prawda?
U nas mozna dzwonić i rezerwować godziny Zależy chyba jaka parafia i jaki proboszcz
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 14:04   #346
agatkasu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

KITEK- sale dekoruje nam jakas polecona przez obsługę kwiaciarnia-girlanda. Na krzesełkach też beda ubranka-oby ładne. Ta duża sala dosyć ładnie wyglada na fotkach pani kierownik - i to samo mówiła włascicielka kwiaciarni. Pare uwag poleciało pod adresem gustu urzadzajacego te sale-m.in zasłony-których nie kojarze-ale ktore mozna na szczescie zdjac. Aha-a jak w kwestii napojów macie? Bo nam powiedziano najpierw że można swoje-Albo od nich w normalnych cenach wg zużycia Albo po cenach sklepowych-ale kupujemy okreslona ilość-i za tyle płacimy. Odnośnie tych napoi to kierowniczka "zasugerowała" nam by byly od nich. I to małe buteleczki-czyli de facto najdroższe. Nie podoba mi się to!!
Zastanawiałam się jeszcze nad salą orbisu-w cieszynie-ale tam dość drogo wychodzi-a poza tym narzucają ciasta i tort
agatkasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:04   #347
kajetanka
Raczkowanie
 
Avatar kajetanka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 35
GG do kajetanka
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ja ślubować będe 19.09.2009rprawie wszystko mamy pozałatwiane teraz tylko czekać
__________________
Uwierzyć w najpiękniejszy sen , okruchem


nieba wzruszyć się ...



http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20090919310213.png
kajetanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:09   #348
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

AGATKASU - Myśmy się zastanawiali jeszcze nad Leśniczówką w Wodzisławiu, ale za drogo i za daleko. W kwestii napojów mieliśmy takie same propozycje jak Wy, z tym, że babka nie naciskała, żebyśmy wzięli napoje od nich. Nawet jak będzie naciskać to i tak od nich napojów nie weźmiemy. Właścicielka mogła się bardziej postarać z wystrojem tej dużej sali, bo tak w sumie wygląd nie pasuje do reszty. Nam dekorację będzie robić Fantazja z Bielska.
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:15   #349
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

My niedawno założyliśmy sobie stronę weselną

Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2010-01-05 o 07:31
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 05:36   #350
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agatkasu Pokaż wiadomość
Hejka
Agulla-tego samego dnia slubujemy Dla mnie to zbieg okoliczności (akurat ten dzień) choć i mam nadzieję że będzie szczęśliwa data-to również 28 rocznica ślubu moich rodziców
Kitek - mam obawy bo sala -zwyczajna śliczna jest ta mała-ale miejsca tak mało i ten filar :/
Co prawda kobieta z kwiaciarni co ma nam tę salę dekorować mówi że ślicznie tam jest po udekorowaniu - no ale stres jest i te drewniane krzesła. Ale okolica zaważyła jednak.
na pewno będzie ta data szczęśliwa hihi

kitek_fm fajna strona

Ja tez szukam teraz dekoratora sali i kościoła jak możecie coś polecić to chętnie cos podpatrzę

Edytowane przez agulla
Czas edycji: 2008-11-04 o 05:38
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 07:25   #351
agatkasu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

oj trochę mnie wpędziłyście w nerwówkę bo nie mam jeszcze aż tylu rzeczy załatwionych-aczkolwiek sporo jest-fotograf, zespół, sala, upatrzone kwiatki, mniej więcej suknia, dekoracja sali. Zostały zaproszenia, ciasta, tort (mam w głowie wymyślony-ale na żadnej galerii takowego nie znalazłam-galerii cukiernii okolicznych), makijaż-ktoś polecał jakąś panią z okolic bielska-więc chyba ona będzie wybrana, fryzjer-niestety brak pomysłu. Czego brakuje jeszcze-sama nie wiem
agatkasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 08:40   #352
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ladyKA Pokaż wiadomość
A które sale masz na oku w tym Radzionkowie, jeśli można wiedzieć bo ja mam już zarezerwowaną w Zajezdzie Mazur na 18.07.2009. ale jako9ś brak opini na temat tego lokalu
Ja myślałam o "domy weselnym " albo restauracji"relax" ale się zobaczy jak tam pojadę

co do "zajazdu Mazur" to osobiście tam jeszcze nie byłam ale moja przyjaciółka była tam ostatnio na weselu właśnie i napisała mi,że troszkę za dużo gości było jak na taką salę i gdyby było mniej to by było wszystko ok(ale niewiem ilu tych gości tam mieli) no i parkiet podobno trochę na jedną stronę jest jakoś pochylony czy coś i ściąga ludzi na jedną stronę troszku ale ogólnie to jej się podobało i jedzenie było ok

co do narzucania napoi z restauracji to napewno nie dam sobie wcisnąć.Ja chcę sama wybrać i ceny też możliwie zmniejszyć więc poszukam w sklepach.I Wam też radziła bym tak zrobić bo te ceny,którzy oni proponują są czasem i o 50-100% wyższe niż w sklepie.

Ja dalej nerwowa bo nic nie mam jeszcze załatwionego i chociaż ślub planujemy dopiero na 17.07.2010 to się stresuję,że ta data może nie wyjść bo będzie już za dużo ślubów

Edytowane przez szana
Czas edycji: 2008-11-04 o 08:45
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 10:36   #353
ladyKA
Raczkowanie
 
Avatar ladyKA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 258
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Szana dzięki za info nareszcie jakaś opinia! W sumie to najbardziej mi zależy na tym, żeby jedzenie było smaczne. sala sama w sobie nawet mi się podoba jest wysoka i przestronna i baaaardzo duża i na tą ilość gości która planujemy zaprosić w zupełności wystarczy nawet obawiam, się czy nie będzie za duża ( ma być ok 80 osób)

A o Twoich salach powiem szczerze nie słyszałam a w necie nie znalazłam ich stronki.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę
ladyKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 06:37   #354
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

no to i ja się dopiszę....ślubujemy 29.08.2009
__________________

I proszę Cię Aniele Stróżu mój, nie mrugaj, bo wtedy sypie mi się życie...
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:24   #355
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ladyKA Pokaż wiadomość
Szana dzięki za info nareszcie jakaś opinia! W sumie to najbardziej mi zależy na tym, żeby jedzenie było smaczne. sala sama w sobie nawet mi się podoba jest wysoka i przestronna i baaaardzo duża i na tą ilość gości która planujemy zaprosić w zupełności wystarczy nawet obawiam, się czy nie będzie za duża ( ma być ok 80 osób)

A o Twoich salach powiem szczerze nie słyszałam a w necie nie znalazłam ich stronki.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę
proszę bardzo ciesze się,że mogłam troszkę pomóc jeśli Twoje 80 gości się zmieści i myślisz,że sala jeszcze może być za duża to ciekawa jestem ilu na tamtym weselu było gości
ja Ci podam linka do tej jednej-"dom weselny" i najbardziej zależy mi na tej sali z filaramitylko tu malutko widać http://www.restdomweselny.prv.pl/
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 09:26   #356
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Kobietki a gdzie będziecie kupować suknie ślubną? ja myślę o tym salonie : http://ksymena.com.pl/


wybaczcie,ze tak post pod postem,zapomniałam się
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 11:52   #357
ladyKA
Raczkowanie
 
Avatar ladyKA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 258
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Szana no faktycznie tam malutko widać, ja podaję stronkę do mojej sali

http://www.mazursj.pl/index.php?link...ia&linkb=zajaz

sama oceń czy ona jest mała?
ladyKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 12:47   #358
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ladyKA Pokaż wiadomość
Szana no faktycznie tam malutko widać, ja podaję stronkę do mojej sali

http://www.mazursj.pl/index.php?link...ia&linkb=zajaz

sama oceń czy ona jest mała?
nie jest taka mała łądna sala,taka jaśniutkamnie się podoba no i z relacji mojej przyjaciółki ,która tam była na weselu wyszło,że jej się też sala podobała
szkoda,że na tej stronce sali o której ja myślę tak mało widać musze tam pojechać tylko narazie nie mam możliwości;/
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:01   #359
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kajetanka Pokaż wiadomość
ja ślubować będe 19.09.2009rprawie wszystko mamy pozałatwiane teraz tylko czekać
1. Kajetanko "prawie wszystko" to znaczy co?

2. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat domu przyjęć Arkadia w Radlinie
http://www.arkadia.jazd.pl/
oraz na temat domu przyjęć Iwona w Radziejowie?
http://www.iwona.rybnik.pl/kontakt.html
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-05, 13:09   #360
ladyKA
Raczkowanie
 
Avatar ladyKA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 258
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
nie jest taka mała łądna sala,taka jaśniutkamnie się podoba no i z relacji mojej przyjaciółki ,która tam była na weselu wyszło,że jej się też sala podobała
szkoda,że na tej stronce sali o której ja myślę tak mało widać musze tam pojechać tylko narazie nie mam możliwości;/

A widziałaś te dwie sale "na żywo"? Bo ja bym się na podstawie tego zdjęcia nie zdecydowała tam baaaardzo malutko widać. Ale sama sala to naprawdę 10 % sukcesu baaardzo ważna jest organizacja, jedzenie i podejscie do pary młodej. Ale jeśli Twoja koleżanka pozytywnie wyrażała się na ten temat to super i dla mnie to jest najważniejsze.
ladyKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.