Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-01, 08:44   #751
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
No to ja przerywam tą "zmowe milczenia"

A co, mam dzisiaj totalny dzien paszteta, wiec chociaż sobie tu popisze

Jamajka oczywiscie po raz kolejny gratulejszons

Co tam u was kochane? Pewnie tak jesteście zajete ze nawet nie macie czasu wejsc na wizaż ehhh... no ja zajeta w sumie jestem w tygdoniu (troche) no iw co drugi weekend (szkoła )
No i najgorsze ze 20. października znowu ide na wesele just shoot me!


A w ogóle to mam ochote na zmiane fryzury, bo już patrzec na siebie nie moge To ze jestem gruba to wiem, i wiem ze to sie nigdy nie zmieni...ale moze chociaz z fryzurą coś zrobie...
a poza tym to u mnie stara bieda No moze poza tym ze zostaje w mojej firmie kochanej z czego sie strasznie ciesze
Po pierwsze uno, Madralka, ja Twoje foty widzialam i co jak co ale Ty gruba nie jestes na bank!

Po drugie due, Jamajka, gratulacje

A tak w ogole Madralka wspolczuje z tym weselem, boshe nie znosze wesel, jak ktos lubi to ok ale wielu ludzi idzie na 7 w ciagu roku i wtedy mozna dostac hopla i te ciagle zmartwienia jaka kreacja, jakie buty..
A fryzure to tez bym chetnie zmienila ale nie mam koncepcji, to tez wiaze i wiaze w ten konski ogon
Buziaczki
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 18:21   #752
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Dobry wieczorrra.
wpadam przelotem
zaraz idę na kolację z taki jednym:P :p
ciągle nie mam czasu na wizaz.
w końcu ostatni rok i cholipa posłuchałam mamy zostałam na dziennych i teraz łażę jak ćwok, bo ślepa kura układała plan beee
pocieszam się że jutro na aero, taa w końcu się znowu zapisałam, fajne te zajęcia bo dużo ćwiczeń z tańca klasycznego i jestm fajnie rozciągnięta i plecy mi się same prostują
dobra zmykam bo kolacja się zbliża
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 12:42   #753
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Dzień dobry
Co tu tak pusto??
No wiecie co tak zaniedbywać nasz wątek No wiem sama też się do tego przyczyniłam ale obiecuję poprawę.

No więc dziewczyny co z wami?? I co porabiacie??

U mnie trochę zmian.
Na razie jestem bez pracy, firmę przeniesiono do Bydgoszczy,
trochę nam to plany pokrzyżowało bo chciałam w końcu zamieszkać razem z tżecikiem, a w Poznaniu są takie ceny, że na razie znowu musimy trochę poczekać.
Choć ja jestem za wynajęciem jakiegoś lokum pod Poznaniem, bo dużo taniej wychodzą w miarę przyzwoite metraże. No więc się rozglądamy. Choć pikny mędzi o dojazdach. No cóż albo rybki albo akwarium

coś musimy wybrać

Co do odchudzania. Staram się pilnować. Tzn nie jeść dużych porcji i się nie przejadać na rodzinnych imprezach, które ostatnio ciurkiem, jedna za drugą. A na nich same pyszności
Do tego kolacyjki z pięknym na mieście, albo ze znajomymi. Makabra. a najgorsze jest jak mnie namawiają i nie chcą słuchać, że ja muszę schudnąć
Może grubasem nie jestem, ale wiem i czuję, że schudnąć jeszcze powinnam z 5kg


Agullku Mądralko Ciapulinko Kasienko jamajko gdzie się podziewacie?? Pisać ale to już
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 06:56   #754
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

nio to ja przerwe nasze milczenie kobietki juz mi tu opowiadac co u was słychac :. wszystkie takie zagonione jestesmy czy czy co
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 10:03   #755
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Dzień dobry
No ładnie. Ale smutno i pustawo na wątku.
Aż ja się rozleniwiłam i wczoraj zjadłam uwaga 2paczki, kawałek placka (to z okazji urodzin naszego prorektora) i jeszcze kolację zjadłam po 19 taki dzień dziecka wczoraj
dzisiaj grzecznie o 19idę na aero. I znowu pupa będzie boleć

Jejku tyle się dzieje u mnie, że czasu za mało by to opisać.
W skrócie szukam pracy, na razie dorywczo uczę dzieci malować i rysować. Nadal robię prawo jazdy, kurs już mam na ukończeniu z 2 jazdy i na egzamin. No i studia. Męczą nas potwornie. Ale nawet fajnie bo ciekawe tematy projektów, no i myśl, że to ostatnie chwile kiedy jesteśmy z naszym rokiem razem.Bo potem jak się rozjedziemy po kraju ba i świecie, to już raczej nie spotkamy się tak szybko.
No i ciągle z moim kochankiem szukamy czegoś do wynajęcia. Ale ceny kosmiczne nawet pod Poznaniem.

No teraz to na tyle. Może jutro po zajęciach. Ech ciągle mało czasu.
Trzymajcie się. I czasem coś tu napiszcie
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 06:16   #756
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

ja tez sie zgłaszam

żeby ne było ze ten wątek opuścilam to musze przyznać zaglądam tu często i patrze czy ktoś moze cos napisał ehhh...

U mnie w sumie nic nowego...praca, szkoła...obecnie zaczełam jeździc na basen bo teraz mam blisko i mam nadzieje ze bedzie mi sie udało wyrwać tak 2 razy na tydzień jednak pływanie to mój najulubienszy sport No i chce sie od przyszłegho tygodnia zapisać na zajęcia "salsa/lation" także bede sie starała troche potańczyć ("starała" jest w tym zdaniu słowem kluczowym ) W no i jeszcze chciałabym sobie kupić orbitreka ale ciągle mi wypłaty nie starcza... jeszcze teraz gdy musze sobie kupic jakis płaszczyk na zime i kozaki tez powinnam, ale ceny butów sa KOSZMARNE!!!! Za kozaki bardzo marnej jakości (klejone) chcą ok. 300zł NO SORY!

No a poza tym to tydzien za tygodniem leci nawet nei wiem kuedy, ale nie jest źle! Staram sie myślec pozytywnie i optymistycznie


Buziaki dla was wszyyyystkich
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 07:00   #757
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Witam
Co prawda ja tu nowa ale przeczytałam dzielnie cały wątek co do butów, to ja od 2 tygodni chodze i szukam po calym Wrocławiu, jedyne jakie mi się spodobały były za 590 zł, hech a tyle nie dam za proste kozaki , na płaskim obcasie , takie do bieganie do kurtki sportowej . A musze takie kupić bo wszystkie mam na szpilce, a ponoć zima bedzie pełna śniegu więc nie chcę się pozabijać
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 07:19   #758
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

hejkaaa siedze sobie i jem jogurcik i postanawiam poprawic sie i nie zaniedbywac watku oraz porzadnie rozpocząc diete :hehem: jedzonko w knajpie bedzie raz w tygodniu a potem same zdrowe rzeczy i koniec bo inaczej hehehe.
Co do kozaczków to jedne dostałam w prezencie od tż, takkie sliczne do rurek niskie z kokardką na boku ale niestety bylam tak na nie napalona ze tz mi kupił a sie okazało ze maja chyba z 13 cm obcasu wiec kurcze do chodzenia sie nie nadaja a tylko na wyjsie do knajpy, siedzące tak wiec czeka mnie kupno drugiej pary na nieco niższym obcasie :lol2:, z kolei teraz dostałam świra na punkcie saszków wiec cała wypłata sie pewnie znowu rozejdzie szzzybkoo .... Ach te baby

Teraz w pracy siedze cały dzień, ale ta praca to jest to o czym zawsze marzyłam, kasa fajna ludzie fajni, i w ogole tak super teraz jakos u mnie !!!! hehe

witam nowa nasza wizażanke mam nadzieje że bedzie ci u nas miło
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 08:13   #759
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Dziekuje za miłe przywitanie

Co do mojej diety hmmmmmm czy raczej odchudzania.. ... ostatnio przez 3 miesiące dzięki aerobikowi i diecie( opierala się na niejedzeniu kolacji i unikaniu słodyczy) zeszło 5 kg... ale niestety teraz jakoś nie moge się dalej zmobilizować do przestrzegania zasad ...nie wspominajac że nie moge znaleźć odpowiedniego klubu w nowej okolicy mojego zamieszkania... ech ... dlatego też mam nadzieje , że tutaj wsparcie jakieś znajde i się zmobilizuje chociażby do zdrowego odzywianai się ponownie


pozdrawiam
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 09:44   #760
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

no to ja też się przyznam, że zaglądam tu bardzo często i lookam, czy ktoś coś napisał.. ale hmm.. to nie to co dawniej.. co postów było 15 na minutę na pierwszej części wątku zwłaszcza.. no ale najważniejsze, że dalej trwamy

u mnie hmm.. czas bardzo szybko leci.. szukam niby pracy, ale ciężko jest bardzo na aerobik latam, ale z kolei z dietą to raz tak raz tak.. nie tyję, no ale nie chudnę, a już tak bardzo te wymarzone 5 kg bym chciała zgubić.. i ciągle się mobilizuję do zrobienia tego, co napisała OliwiaAnita - przez jakis czas nie jesc kolacji, cwiczyć i unikać słodyczy.. no musi się udać do Świąt, musi

postanowiłam, że nadrobię zaległości..... sprzed prawie roku i wyślę Agusi, Reni i Kasi fotki jakieś moje.. może nie tych zakupów, co obiecywałam tamtej zimy, bo już nie pamiętam, co to miało być (choć w sumie pamiętam o jednej torebce i butkach ), ale wyślę Wam po prostu kilka moich aktualnych jakieś może z Włoch (ale nie w kostiumie :/ ) i teraz jakieś z knajp, tudzież do dyplomu mgr taka rehabilitacja jak księdza Robaka normalnie no ale obiecałam, to wyślę, co z tego, że z poślizgiem

zrobię to wieczorkiem, bo teraz muszę się kąpać i posprzątać

miłego dnia
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 11:40   #761
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

jamajka jesteś panią mgr rehabilitacji??
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 12:40   #762
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez OliwiaAnita Pokaż wiadomość
jamajka jesteś panią mgr rehabilitacji??

jejku.. nie! a skąd to przypuszczenie?

skończyłam dwustopniowo Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją Zarządzanie w Turystyce czyli jestem generalnie managerem - albo ogólnie, albo ds. turystyki
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 12:41   #763
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

właśnie dostrzegłam, że nasz dział Fitness jest w dziale Zdrowie i Medycyna hmm jakieś nowości dawniej tak nie było
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 12:43   #764
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

haha a tak teraz mi przyszlo do głowy, że jedyne co mam wspólnego z rehabilitacją, to że rok temu kilka miesięcy chodziłam na serię różnych zabiegów fizjoterapeutycznych bo miałam chorą nóżkę.. ehh
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 21:44   #765
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

jamajcia to czekamy na fotki
ha to widze że u każdej z nas zaszły zmiany albo większe albo mniejsze, nie wiem co sie dzieje ze teraz takie wszystkie zabiegane, stare sie robimy baby i tyle
a do spotkania ni edoszło a sie znamy wirtualnie już bedzie 3 rok no nie i co i co z tym zrobimy
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 10:08   #766
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

kilka fotek poszło do kasieńki, agullki i mądralki bo tylko Wasze mejle mam

miłej soboty
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 10:49   #767
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

jamajcia dostałam i odpiałam acha z podziwu wyjść nie moge
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 07:55   #768
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez *jamajka* Pokaż wiadomość
haha a tak teraz mi przyszlo do głowy, że jedyne co mam wspólnego z rehabilitacją, to że rok temu kilka miesięcy chodziłam na serię różnych zabiegów fizjoterapeutycznych bo miałam chorą nóżkę.. ehh


aaaa no widzisz źle zrozumiałam a dlatego tak żywo zareagowąlam bo sama w tym roku bronie mgr fizjoterapii pozdrawiam
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 20:57   #769
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cześć kochane moje

Na samym początku chciałam przywitać OliwieAnite
welcome!


Jamajka dostałam fotki, prześliczna z Ciebie kobietka, szczulplutka, oplaona...i taka uśiechnieta, naprawde super- gratuluje.

Co by wam tu napisać...w sumie to nei za bardzo jakos mam nastrój na produkowanie duzego posta. Ogólnie to u mnie jak zawsze bez zmian. Co drugi weekend szkoła, chcoiaż czasami sie zastnawiam czy te studia mają jakikolwiek sens...W zeszłym tygodniu znowu byłam na weselu- na szczeście to było ostatnie w tym roku. ufffff...
No a poza tym to pracuje sobie, mam ambicje zacząć chodzić na basen 2x w tygodniu i na tą salsę (chociaz tego pewna już nie jestem), a no i na kurs włoskiego ide

Ale jakoś tak na mnie ta jesień działa masakrycznie bo kompletnie nic mi sie nie chce....Np. wczorajsze i dzisiejsze popołudnie praktycznie całe przespałam masakra...zero energii, chęci czy pozytywnego myslnia Ale nie bede wam tu smucić, chciałam się tylko pokazać, odświeżyć watek i (byc może) zachęcić zebyscie cos napisały

buziaki gorące
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 07:07   #770
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

dzień dobry

dziękuję za komplementy Mądralka ale szczupła to ja nie jestem, zapewniam, że to tylko dobre ujęcia na zdjęciach ciągle ważę ok. 65 kg ale od pn walczę ostro i mam zaparcie do Świąt BN schudnąć, tak żeby wrrrrr to koszmarne odchudzanie, co się ciągnie już od stycznia '06 się zakończyło w tym roku.. 5kg bardzo chcę zgubić

a Ty mi wyślesz jakieś foto? może z tego wesela? w ogóle to trzymaj się cieplutko, taki czas jest głupi, że wszyscy jacyś zdołowani i jeszcze ta ciapa i chlapa na polu odezwę się do Ciebie na gg jakoś

ja w ogóle dziś 4h pospałam niecałe, bo nie wiem czemu się obudziłam mega wcześnie, a spać poszłam mega późno i tak siedzę jak debil na kompie już od dawna, jeszcze ciemno było jak wstałam idę zrobić jakieś śniadanie sobie, bo mnie zasysa w żołądku

DOBREGO DNIA ŻYCZĘ DZIEWCZYNKI
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 18:49   #771
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cześc Jamajeczko

No ja się też zabieram za siebie i zabieram...tylko jakoś zabrac nie moge... no ale tez mi sie marzy zeby do świat chociaż ze 3 kg zrzucić

co do zdjęć to poszukam jakieś i powysyłam... A w piątek ide do fryzjerki...jakieś nowej i jeszcze mi nieznanej wiec troche sie obawiam ale cóż, adrenalinka musi być nie no, ale tak na serio to sie zastanawiam czy robić grzywke czy nie
No a w sobote idem sobie zrobić nowe pazurki bo sie normalnie uzaleziłam od żeli
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 06:20   #772
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

czesc moj ekochane kobitki ja wpadam przed praca bo potem nie bede miec czasu znowu

mnie jesien nastraja pozytywnie i jakas taka pełna energi jestem ale to wiecie dlaczego hehe

jamajeczka ja ci posłałam juz jedna aktulana moja fotke bo innych nie mam poki co ale to naprawie już wkrótce niop. a Madralowe foty weselne tez chciec ja hehe

uciekam bo zaraz moje kochanie przyjedzie a ja nie gotowa milego dejsa
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 16:58   #773
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

dobry

no to wróciłam od fryzjera jeszcze nie wiem czy mi sie podoba
Kasia, Agullka zaraz wam wysle jakies fotki Bedzie znowu miały peeełno mojej twarzy na monitorach

buziaki
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 23:48   #774
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

hejka diewczynki nie wiem czy mnie pamietacie jeszczenie mialam czasu na neta i wizaz po dlugiej przerwie niebycia nie wiem co sie u was nawet dziejeno coz wybaczcie ale nadrobienie zaleglosci chyba zajmie mi duzo czasu i milo ze nadal jestescieja po wszystkich gosciach i imprezach i malym zapuszczeniu sie przytylam 4 kiloi mam zamiar cos z tym zrobic ale checi mam mniej nawet nie mam sil na szukanie diety jakiejs fajnej....
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 00:01   #775
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
a gdzie sie podziewa nasza no nasza Kochana kurcze ............naszaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomnialam nicku o rany podpadlam ....niech no sobie przypomne bo wstyd taki post wysylać taka nasza kobieta wesoła ........ CIAPULINKA!!!!!!!!!!!!!!! ! UFF troche bym przekrecila no wlasnie, gdzie ciapulinka??????????????? ??????????

Mądralka, co to są duszonki?

już sprawdzialm w necie ale mozesz napisac jak to sie u was robi
melduje ze wracam juz
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 00:07   #776
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez *jamajka* Pokaż wiadomość
DZIEN DOBRY!!!!!



po krótce - wczoraj się obroniłam i jestem mgr
Gratuluje!!!
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 00:09   #777
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez OliwiaAnita Pokaż wiadomość
Witam
Co prawda ja tu nowa ale przeczytałam dzielnie cały wątek co do butów, to ja od 2 tygodni chodze i szukam po calym Wrocławiu, jedyne jakie mi się spodobały były za 590 zł, hech a tyle nie dam za proste kozaki , na płaskim obcasie , takie do bieganie do kurtki sportowej . A musze takie kupić bo wszystkie mam na szpilce, a ponoć zima bedzie pełna śniegu więc nie chcę się pozabijać
witam serdecznie moja imienniczke
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 00:29   #778
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

no to przeczytalam bo wiele tego nei bylo az tak a balam sie ze nei dam rady
jednak goscie nie zdemolowali mi kompa ale bylam zmeczona po ich wizytach i domek musialam jakos doprowadzic do ladu a i wiele innych spraw bylo po drodze musialam nadrobic chociazby pobyt z tz w sypialnibo stale byla zamieszkiwana przez gosci a to z racji tego ze ja nie lubie zbyt duzo gratow w domku i w pokoju duzym mam tylko zestw z trzech czesci nie rozkladanyw przyszlym roku musimy kupic cos inengo bo tesciowa moja chce wpasc z wizyta i wiecej juz nie zamierzam oddawac sypialni nikomu ani ja dzielic z nikim bo to nadrabianie zaleglosci jest cudowne ale i trzeba byc jeszcze na biezaco

ostatnio wrocilam do swoich ulubionych zajec znaczy czytania bo przyajciolka przywizola mi ksiazki i niestety juz wszystkie przyczatalam zostaly mi tylko do nauki jezyka i moje ze studiow ale ich na jeden raz nie da sie przeczytacod tego czytania zwyczajnie znow wzrok dal znac o sobie ale zakaldam te okulary na nos i dalej czytam chociaz nie powinnam tak meczyc wzroku ale ja uwielbiam czytac wiec nie da sie inaczej

ja tez musze sie umowic do lekarza na wizyte bo mi nie da kolejnego opakowania antykinder ostatnio bylam ponad rok temu na badaniu....a powinnam co 6 monate chodzic

zblizaja sie swieta i u mnie juz czuc zapach ich...wystawy sie juz robia pomalu swiateczne i wszedzie mozna kupic juz ozoby....do niedawna byly na jesien albo hallowin ja oczywiscie kupilam je i okno kuchenne mam ozdobione wiedzmami tak mis ie podobaly teraz pora pomyslec o swietach jak okno udekorowac....kuchnia to jedyne okno jakie dekoruje ja nie znosze firanek i wszedzie mam rolety poza kuchnia wiec okno musi byc ubarwione i wlasnie poki w nei jest az tak zimno musialabym chyba okna umyc

wiecie i dzis pierwszy raz bylam u kosmetyczki na wyrywaniu brwi dlugo decydowalam o tym i w koncu poszlam...jeszcze nie ejst tak jak bym chciala ale kazala mi pomalu robic wszystko a ja sie tak balam ze powie co ja mam za brwi ale nie bylo zlei depilacje robila mi woskiem

mialam pisac malo a wyszlo znow duzo ach i moje zajecie osatnio to sciaganie przapsiule filmow bollywood znacie je???

dobra do potem lece dalej czytac...i przestawialm sobie spanie z nocy na dzien musze wrocic do normalnosci....ale ciezko .to tyle kochane i do milego. fajnie znow tu wrocic i cos bazgrolic pozdrwaiam wszystkie razem i kazda z osobna
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 16:24   #779
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Nie wierze ze ktoś w końcu odkopał ten wątek!!!

Ja jestem an wizazu dośc czesto i czytam sobie rózne wątki, ale tu nie pisałam bo nie lubie pisać do siebie wysyłałam tez maile, ale tez pozostawały bez odpowiedzi wiec po prostu dałam sobie spokój.

Ale dzieki Ciapulinka za odświżenie buziaki
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 21:22   #780
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Talking Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

i jestem
madrala ale do mnie nie pisalas meila
ja rzadko bywam na necie ostatnio no ale teraz postaram sie bywac czesciej no tak wlasnie dzis naszla mnie ochota na ryz jeny jak za mna chodzil i se go ugotowalam i teraz szukam jakeijsc diety na ryzu moze znacie cos??? no bo szukam i szukam i sama jakos nic nei moge zlalesc ciekawego....a ja powinnam wrocic do jakiejsc diety w koncu

nie wiem jak was ale mnie net strasznie denerwuje ostatnio niby duzo w nim jest ale nic ciekawego same *******ki jakbym to nazwala pochlaniacz czasu nic wiecej no i co tam u ciebe wiecej madralko??
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.