Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 13:15   #721
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

hejka.
No to mam lepszy humor choć nie wiem z jakiej, to okazji
W najbliższym czasie okaże się czy Francuzi nadal będą rozwijać swoje siedziby w Polsce czy zmniejszą wpływy no jeśli zabiorą kasę no, to papa fajna praco
coraz bardziej intensywnie zastanawiam się nad założeniem własnej działalności, tylko z tego od razu zysków szalonych nie ma a ja jeszcze z rok studiów mam do opłacenia
A ja się dzisiaj i tak cieszę.
Właśnie robie sobie włoski a potem jeszcze pazurki bo idem z W. na jakiś wieczór zorganizowany przez jego firmę, wreszcie poznam pindzie, o których mi ostatnio opowiadał wiecie co on jest normalni paskud plotkara, co prawie co wieczór kogoś obgada, a jam w tym pomagam
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 13:54   #722
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

czesc czesc

ja jak zawsze tylko na chwilke, bo kurcze musze sie w koncu tegorosyjskiego pouczyc, bo wczoraj nie zdążyłam

Ale ogólnie to od dziś trzymam ladną dietke(postaram sie) i bede cwiczyc gdy tylko to bedzie mozliwe
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 17:57   #723
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

ja obiecuje to samo co madralka ale od jutra
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 19:55   #724
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
ja obiecuje to samo co madralka ale od jutra
no ja od jutra to juz maksymalnie w sumie to dzisiaj sie jeszcze na grilla załapałam (kto wie czy nie ostatniego w tym roku)...

Ale żeby nie było, ide sobie a6w zrobić po raz milionowy
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 09:41   #725
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

czesc dziewczyny!

dawno mnie nie bylo...troche sie u mnie pozmienialo a w zasadzie bedzie sie zmieniac...
musze w tym tygodniu zbadac sobie jakies hormony.nawet nie wiem ktore , musze zapytac gina.Jakby co to ja malego kasiątka nie planuje !!!!!!!!!!!!!! po prostu mam okres antyregularis i juz mnei to wkurza. a w ogole jakos tak. sie przejmuje ze mam prolaktyne wielka jak nie wiem co i oj dajcie mi otuchy bo ja jestem trzesiportek jesli chodzi o lekarzy i nie wiem kto mnie zaciagnie na analize lekarską, chyba nawet wolami sie nie da. U gina dam rade ale maskara tak sie boje wynikow jakby to byl koniec swiata. A tak w ogole mi sie wydaje ze przez te moje hormony to mam gorszy metabolizm i dlatego chce zbadac. Boze co za chaos w tej mojej wypowiedzi. Wiem
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 09:54   #726
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dzień dobryyyy
a ja dzisiaj w domu znaczy się wczoraj mnie ściągnęli na chwile (ok4godz) do pracy i dzisiaj pracuję w domku
Pracuję i dziergam szalik bo nie wiem jak u was ale w Poznaniu mimo słońca czuć nadchodzącą jesień no i robi się co raz zimniej szczególnie rano bryy aż psy na spacer chodzić nie chcą

Skoro wy od dzisiaj to ja też. Mówicie, że ćwiczymy
Dobra starać się też będę po 19 już niczego nie jeść

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!

dawno mnie nie bylo...troche sie u mnie pozmienialo a w zasadzie bedzie sie zmieniac...
musze w tym tygodniu zbadac sobie jakies hormony.nawet nie wiem ktore , musze zapytac gina.Jakby co to ja malego kasiątka nie planuje !!!!!!!!!!!!!! po prostu mam okres antyregularis i juz mnei to wkurza. a w ogole jakos tak. sie przejmuje ze mam prolaktyne wielka jak nie wiem co i oj dajcie mi otuchy bo ja jestem trzesiportek jesli chodzi o lekarzy i nie wiem kto mnie zaciagnie na analize lekarską, chyba nawet wolami sie nie da. U gina dam rade ale maskara tak sie boje wynikow jakby to byl koniec swiata. A tak w ogole mi sie wydaje ze przez te moje hormony to mam gorszy metabolizm i dlatego chce zbadac. Boze co za chaos w tej mojej wypowiedzi. Wiem
"małego kasiątka"

co do lekarzy to ja też jestem trzęsiportek (fajne słowo) trzeci tydzień chodzę chora i dopiero dzisiaj zadzwoniłam i się umówiłam do lekarza
a gin masakra nie, to że się boję iż mi wynajdzie chorubsko, tylko że jak do niego szłam ostatnio okres mi się spóźniał ba mdliło mnie i modliłam się, żebym "małego marysiątka" nie miała ale okazało się, że mam zdolny organizm i potrafi wyprodukować dwa jajeczka i przez, to cykl mi się wydłużył. Ale panika była

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-09-20 o 14:37 Powód: post pod postem
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 06:15   #727
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

witajcie kobitki ja tak na chwile bo wczorja po job w domu bylam po 23 a to wszystko przez tz ktory codziennie mnie porywa gdzies, no i w zwiazku z tym znowu obiadokolacja w knajpie ale naprawde w rozsądnych ilościach . Dzisiaj rano było ładne sniadanko i teraz koncze herbatke a zaraz sie zbieram do job, i znowu nie wiem kiedy wróce, wiec same widzicie ze ja na cwiczenia czasu nie mama A szkoda bo brakuje mi takie solidnego wypocenia sie nio.

kasienka trzesiportku trzymam kciuki zeby wyniki były dobre
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 09:35   #728
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
witajcie kobitki ja tak na chwile bo wczorja po job w domu bylam po 23 a to wszystko przez tz ktory codziennie mnie porywa gdzies, no i w zwiazku z tym znowu obiadokolacja w knajpie ale naprawde w rozsądnych ilościach . Dzisiaj rano było ładne sniadanko i teraz koncze herbatke a zaraz sie zbieram do job, i znowu nie wiem kiedy wróce, wiec same widzicie ze ja na cwiczenia czasu nie mama A szkoda bo brakuje mi takie solidnego wypocenia sie nio.

kasienka trzesiportku trzymam kciuki zeby wyniki były dobre
czesc kobiety, dzieki Agulla Dzwonilam juz do lekarza takze wiem co kiedy mam badac wiec na razie tym sie nie stresuje ale za to stresuje sie czym innym. W skrocie - nadchodza pewne zmiany i po prostu ciesze sie na nie ale sie przejmuje równiez nimi. Zmiany w pracy znaczy sie . Powiem mam że jesetm ***ninta (chyba w takiej pisowni przejdzie to slowo) budze sie i mysle o pracy zasypiam i mysle o pracy, juz po prostu mam dosc swoich mysli ktore przekladaja sie na stres ktory po prostu boli fizycznie juz widze jaka bede miala prolaktyne czyli hormon stresu.
ostatnio ogladalam fajny wywiaz z lekarzem na tvn style - na temat odhcudzania ale....nie chce mi sie pisac teraz o tym.

Cytat:
Napisane przez masiek Pokaż wiadomość
"małego kasiątka"

co do lekarzy to ja też jestem trzęsiportek (fajne słowo) trzeci tydzień chodzę chora i dopiero dzisiaj zadzwoniłam i się umówiłam do lekarza
a gin masakra nie, to że się boję iż mi wynajdzie chorubsko, tylko że jak do niego szłam ostatnio okres mi się spóźniał ba mdliło mnie i modliłam się, żebym "małego marysiątka" nie miała ale okazało się, że mam zdolny organizm i potrafi wyprodukować dwa jajeczka i przez, to cykl mi się wydłużył. Ale panika była
niezla jestes producentka to ciekawe ile ja jajeczek produkuje? chyba ze cztery na raz oj takiego przedszkola to bym nie zniosla

a gdzie sie podziewa nasza no nasza Kochana kurcze ............naszaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomnialam nicku o rany podpadlam ....niech no sobie przypomne bo wstyd taki post wysylać taka nasza kobieta wesoła ........ CIAPULINKA!!!!!!!!!!!!!!! ! UFF troche bym przekrecila no wlasnie, gdzie ciapulinka??????????????? ??????????

Mądralka, co to są duszonki?

już sprawdzialm w necie ale mozesz napisac jak to sie u was robi

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-09-20 o 14:34 Powód: post pod postem
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 10:26   #729
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
hejka.
I dzisiaj też siedzę w domku po południu idę odebrać wyniki badań i dalej się zobaczy.
Ale mi się nic nie chce. Patrzę w ekran, pościągałam mnóstwo zdjęć, projektów i tp. i kombinuję, ale coś mi nie idzie. A jeszcze nie długo zaczynają się zajęcia, a ja już bez weny
No i zaczyna psuć się pogoda a rano było takie ładne słońce. Ta jutro am jazdy, to znowu będzie lało

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
niezla jestes producentka to ciekawe ile ja jajeczek produkuje? chyba ze cztery na raz oj takiego przedszkola to bym nie zniosla

a gdzie sie podziewa nasza no nasza Kochana kurcze ............naszaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zapomnialam nicku o rany podpadlam ....niech no sobie przypomne bo wstyd taki post wysylać taka nasza kobieta wesoła ........ CIAPULINKA!!!!!!!!!!!!!!! ! UFF troche bym przekrecila no wlasnie, gdzie ciapulinka??????????????? ??????????


Producentka
Po prostu dwie owulacje pod rząd i, żeby było śmieszniej wiem też, że takie sytuacje zdarzają się u mnie częściej.
Długo by opowiadać za nim się tego dowiedziałam. Najpierw byłam w szoku i Tżetowi zapowiedziałam, że przechodzę na celibat, a teraz się śmiejemy, że przecież jak myślimy o rodzinie, to chcemy mieć kilkoro dzieci więc bliźniaki itp. to nie była by tragedia a ciocie, babcie do opieki zawsze się znajdą no ale na razie szukamy dla nas mieszkanka ja muszę skończyć studia i mieć pewną pracę więc na razie nie przenoszę się na mamę z klasą


No a ciapulinka zapomniała, albo goście jej komputer zdemolowali albo ją porwali

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-09-20 o 14:35 Powód: post pod postem
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 13:34   #730
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Życie to jedna wielka niespodzianka

Dziewczyny, od piątku miałam humor okropny, nic nie wskazywało żeby sie poprawiło a tu nagle po prostu się tak ucieszyłam że chodze z bananem na twarzy na okrągło..zobaczyłam dziś kogoś i po prostu wróciły wspomnienia z dawnych lat i normalnie głupia taka jestem ale się chichram w duszy i uchachana jestem jak czarna krowa w kropki bordo na widok wysokogatunkowej trawy z Holandiii
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 06:34   #731
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
Mądralka, co to są duszonki?
czesc kobiety :cmoki:

duszonki to ziemniaczki w kapuscie z kiełbaska, boczkiem hmm cebulka czym kto zapragnie duszone na ognisku w kociołku pysznosci

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
Życie to jedna wielka niespodzianka

Dziewczyny, od piątku miałam humor okropny, nic nie wskazywało żeby sie poprawiło a tu nagle po prostu się tak ucieszyłam że chodze z bananem na twarzy na okrągło..zobaczyłam dziś kogoś i po prostu wróciły wspomnienia z dawnych lat i normalnie głupia taka jestem ale się chichram w duszy i uchachana jestem jak czarna krowa w kropki bordo na widok wysokogatunkowej trawy z Holandiii
hehehehe zakochana

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2007-09-20 o 14:30 Powód: post pod postem
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 08:56   #732
Michelle2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

...

Edytowane przez pingwin2
Czas edycji: 2007-09-20 o 13:19 Powód: obrażanie innej wizażanki
Michelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:03   #733
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

co to za wypowiedzi nie na temat???????????????????? ????????????????????????? ????

Masz sprawę do Agulli to załatw z nią na privie bo w cztery oczy na pewno nie będziesz w stanie.
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 15:57   #734
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

jeju chwile mnie nie było a tu takie dziwne rzeczy?? Kto mnie oswieci co pisało w tym poscie? wtedy przynajmniej ebde wiedziała co to za...zazdrośnik(ca)
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 16:00   #735
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

tak w ogóle to dawno mnie tu nie było, ale kurcze jakos mi ostatnio brak czasu...albo sił...ostatnio codziennie boli mnie głowa i biore jakieś tabletki przeciwbólowe non stop

teraz ide poprawic tłumaczenie dla jamajki i potem tu moze wpadne
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:21   #736
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

ja tez chetnie sie dowiem boszee ja sie chyba domyslam i jakos z tego powodu nie zamierzam plakac
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:39   #737
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
ja tez chetnie sie dowiem boszee ja sie chyba domyslam i jakos z tego powodu nie zamierzam plakac
ja tam mam 2 opcje i nie wiem którą wybrać
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:43   #738
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
ja tam mam 2 opcje i nie wiem którą wybrać
dawaj bedziemy zgadywac
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 20:22   #739
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

ja nie wiem kto to może być ale wydaje mi się że całkiem przypadkiem to może być wcale nie kobieta...
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 20:54   #740
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Ehhh..no cóz kobietki, nie przejmujmy sie takimi...epizodami

Jak tam wam dzionki mineły, co?
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 22:15   #741
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

wywalilam wszystko z pokoju bo bede miala remont. wiecie co, zaczelam wieczorami biegac, tak w zasadzie 10 minut dziennie ale mowiac szczerze to ostatnio nie czuje sie za dobrze na cwiczenie. boli mnie coś z tyłu. Nie są to chyba nerki ale może stawy? Może panewki?Nie wiem ale mnie boli
Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
Ehhh..no cóz kobietki, nie przejmujmy sie takimi...epizodami

Jak tam wam dzionki mineły, co?
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 22:34   #742
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

echh skończyłam nauke i teraz padam na nosa. A co do mojego zakochania to ogłaszam wam kchane że prawda zakochana jestem na nowo od niedawan iszczesliwa teraz naprawde

kasienka to do lekarza sio !!!! a ja jakos nie mam czasu na nic ale juz wam pisalam dlaczego new love :lol2: nio i jakos sie nie skalda kurcze a brakuje mi tego tak dla samego wypocenia sie i rozruszania

jjeku ide sobie spac bo padam na nosa
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 06:20   #743
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

dobry (oby)
Zaraz spadam do pracy i wróce póóóźźźźńoooo ehhh...ale co zrobić

Agulla ja widzę że z ciebie straszny kujon, no! Osz ty! ja juz wczoraj nie miałam siły na literki I dobrze wiesz co ja sądzę o Twoim troche jestem zazdrosna ale co zrobić (joke oczywiscie),

Kasieńka Aguś ma racje, idź do jakiegos lekarza...chociaż z własnego doswiadczenia wiem ze ciezko sie jest zebrac i iść na wizyte ja tez powinnam z tymi mioimi codziennymi bólami głowy, ale kurcze jakoś mam wrażenie ze i tak mnie oleją

Dobra, uciekam już na to zimno przeokropne
Miłego dnia diewtinki (<-to po rosyjsku)
busiiii
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 06:37   #744
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

hejj

no kujon kurde az zasnęłam nad tym a co do love stara beee new mniam hehehe

ide tez sie ogarnąc i do pracyuciekam milutkiego
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 08:59   #745
kasiakasienka
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiakasienka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
hejj

no kujon kurde az zasnęłam nad tym a co do love stara beee new mniam hehehe

ide tez sie ogarnąc i do pracyuciekam milutkiego
stara beee new mniam dobre dobre , wybaczcie ze ja mam dzis takie skojarzenie ale jakoś kojarzy mi sie to jednoznacznie z tym dowcipem "oral be anal cacy"
kasiakasienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 12:45   #746
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

hejka.
Od kilku dni nie mam siły by coś napisać.
Nic nie wychodzi.
Mam ostatnio ochotę zwiać z tego kraju.
Już znikam nie będę smęcić ze wiele.
Chciałam tylko dać znać o sobie i żebyście nie myślały, że zapomniałam o was.
Buziaczki.
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 08:17   #747
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez kasiakasienka Pokaż wiadomość
stara beee new mniam dobre dobre , wybaczcie ze ja mam dzis takie skojarzenie ale jakoś kojarzy mi sie to jednoznacznie z tym dowcipem "oral be anal cacy"


Cytat:
Napisane przez masiek Pokaż wiadomość
hejka.
Od kilku dni nie mam siły by coś napisać.
Nic nie wychodzi.
Mam ostatnio ochotę zwiać z tego kraju.
Już znikam nie będę smęcić ze wiele.
Chciałam tylko dać znać o sobie i żebyście nie myślały, że zapomniałam o was.
Buziaczki.

agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 12:13   #748
*jamajka*
Zakorzenienie
 
Avatar *jamajka*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 4 844
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

DZIEN DOBRY!!!!!

jestem, żyję, wrócę powoli już może nie będę obiecywać, że będę tu jak dawniej, ale raz na czas na pewno..

z czasem będę Wam opowiadać, co się u mnie działo przez cały ten czas, bo gdybym chciała all napisać, to to by był longer nad longery

po krótce - wczoraj się obroniłam i jestem mgr Aguś & Mądralka - dziękuuuuuję za wiad. na gg

ile ja przeszłam z ta pracą.. to nie macie pojęcia.. nawet nie chodzi o robotę - choć też, bo moja promotorka chciała ze mnie chyba profesora zrobić ale bardziej o to, ile się psychicznie namęczyłam.. dużo problemów miałam w lajfie i chyba z pomocą jakichś aniołków i cudów w ostatnim czasie udało mi się zebrać siły i zmobilizować na ten wrzesień Kochane 170 stron wymodziłam.. dramat ale już po, uff! już nic nie muszę, nie mam presji i jestem freeno.. tzn. zacznie się szukanie pracy i pewnie znów będę mieć frustracje, ale naprawdę takam happy, że już po obronie hehe choć pewnie trochę zatęsknię za studiami.. jakoś jeszcze do mnie nie dociera że to już finito..

weekend z wiadomych względów zapowiada się wesoło, ale najgorsze, że od wczoraj mnie jakaś choroba bierze, buuu dlatego walczę ostro, żeby być na jutro jako taka.. ehh..

co do diety.. o matko - róóóżnie.. jak siedziałam w domu i pisałam, to co chwilę coś podjadałam.. albo z kolei nachodziły mnie tygodnie że super trzymałam diete.. latam regularnie do Wojtka na aerobik, więc przynajmniej z kondycją jest ok waga mi się ciagle waha jakoś 65-66.. nie jest źle jak na mój wzrost.. ale w sumie ciagle walczę i dietkuję, więc mam wizję do Świąt tak z 5 kg schudnąć.. a jak nie do Świąt, to do wiosny by było najs


hahaha widzę, że mi znów longer wychodzi a miało być po krótce ale tak to jest jak się tęskniło

mam do nadrobienia jakieś kilkanaście stron tu i zrobię to napewno teraz już mam czas ufff.. choć w sumie spodziewałam się jakichś 80 stron, jak dawniej.. ale widzę, że już wątek tak nie hoola.. ehh.. każdy swoim lajfem zajęty.. ale db, że przynajmniej dalej tu jesteśmy i jest gdzie wracać

spadam na łóżko pod kołderkę, żeby się podleczyć, jakis francowaty wirus gardłowy u nas panuje i co chwilę kogoś znienacka łapie buuu..

całuję Was ciepło, będę czytać sukcesywnie i odzywać się as well

buzi dla all: Aguś, Mądralci, Orishy, Maśka, Kasieńki i wszystkich innych
__________________


niu lajf.. va bene?
*jamajka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 17:33   #749
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

No to ja przerywam tą "zmowe milczenia"

A co, mam dzisiaj totalny dzien paszteta, wiec chociaż sobie tu popisze

Jamajka oczywiscie po raz kolejny gratulejszons

Co tam u was kochane? Pewnie tak jesteście zajete ze nawet nie macie czasu wejsc na wizaż ehhh... no ja zajeta w sumie jestem w tygdoniu (troche) no iw co drugi weekend (szkoła )
No i najgorsze ze 20. października znowu ide na wesele just shoot me!


A w ogóle to mam ochote na zmiane fryzury, bo już patrzec na siebie nie moge To ze jestem gruba to wiem, i wiem ze to sie nigdy nie zmieni...ale moze chociaz z fryzurą coś zrobie...
a poza tym to u mnie stara bieda No moze poza tym ze zostaje w mojej firmie kochanej z czego sie strasznie ciesze
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 06:29   #750
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Pół żartem pół serio -czyli jak chudniemy na wesoło!!! 2

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
No to ja przerywam tą "zmowe milczenia"

A co, mam dzisiaj totalny dzien paszteta, wiec chociaż sobie tu popisze

Jamajka oczywiscie po raz kolejny gratulejszons

Co tam u was kochane? Pewnie tak jesteście zajete ze nawet nie macie czasu wejsc na wizaż ehhh... no ja zajeta w sumie jestem w tygdoniu (troche) no iw co drugi weekend (szkoła )
No i najgorsze ze 20. października znowu ide na wesele just shoot me!


A w ogóle to mam ochote na zmiane fryzury, bo już patrzec na siebie nie moge To ze jestem gruba to wiem, i wiem ze to sie nigdy nie zmieni...ale moze chociaz z fryzurą coś zrobie...
a poza tym to u mnie stara bieda No moze poza tym ze zostaje w mojej firmie kochanej z czego sie strasznie ciesze
oj mądralka ja ci nakopie do tyłka zaraz za takie gadanie wiesz co
a to juz tak na stałe zostajesz w job

jamajeczka super że wróciłas pani mgr
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.