Wrześniówki 2014 - łączmy się :) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-05, 15:08   #1231
Pizamowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 52
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Ja marzę o max 10-13 kg na +... Bo nie chcę ważyć ponad 90 Przed ciążą zjechałam z 76 na 69. I w święta wróciłam znowu w górę do 74. Teraz muszę się zważyć żeby wiedzieć na czym stoję. Ogólnie nogi mam zgrabne, tyłek też..cycki małe..Ale mój brzuch jest straszny. Wielki, 3 fałdy, ciężki..bleeeee Chyba ten brzuch waży z 10 kg..takie mam wrażenie. Chyba czas przerzucić się na marchewki, sałatę, owocki :P Ale w sumie to jem mniej teraz niż przed ciążą. Częściej a mniej. Nie zjem już 2 naleśników z serem. Nie mieszczą się. Nie zjem 3 kanapek bo pękam w szwach już po pierwszej. Także jadłam 3 razy dziennie dużo,a teraz jem 5-6 razy dziennie malutko
Wczoraj kapuśniak chciałam skończyć to wylałam całą miskę. FUUUUUU jak on mi śmierdział starą śmietaną hahaha tż się śmiał że nienormalna jestem
Z zapachami jest śmiesznie bo na noc każę mu dezodorantu używać podwójnie bo jestem tak wrażliwa na zapach potu (mimo że on nawet nie czuje, że coś śmierdzi, a ja przypuszczam, że przed ciążą też bym nie poczuła haha )
Ogólnie stoimy teraz przed musem poinformowania rodziców o ciąży I kompletnie nie wiemy jak się za to zabrać Straszny to stres...Obawiam się gadania, że nas nie stać, że nie damy rady itp Czy myślicie że jak ja i tż razem mamy 3800 wypłaty to aż tak ciężko nam będzie?
odnosnie kasy to wiesz zależy jak gospodarujecie, myślę że dacie sobie rade choć ciężko może być czasami. ludzie mają połowę tego i muszą sobie dac rade. Będzie dobrze >

co do informacjio ciąży moja mama się domysliła, po wielkich piersiach.nie chciałam jej nic mówić bo jak miałam obumarłą ciążę to bardzo to przezyła. więć chciałam poczekać aż będzie tzw. bezpiecznie. teście jeszcze nic nie wiedzą.
wczoraj powiedziałam mojej szefowej ojjjjj nie było jej wesoło. i teraz ma problem bo nie bedzie komu pracować , ona jeszcze nie wie że zaraz pojdę na zwolnienie a ty sezon się zbliża. trudno się mówi teraz ja i moja dzidzia jest najważniejsza.
Pizamowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:17   #1232
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Ja marzę o max 10-13 kg na +... Bo nie chcę ważyć ponad 90 Przed ciążą zjechałam z 76 na 69. I w święta wróciłam znowu w górę do 74. Teraz muszę się zważyć żeby wiedzieć na czym stoję. Ogólnie nogi mam zgrabne, tyłek też..cycki małe..Ale mój brzuch jest straszny. Wielki, 3 fałdy, ciężki..bleeeee Chyba ten brzuch waży z 10 kg..takie mam wrażenie. Chyba czas przerzucić się na marchewki, sałatę, owocki :P Ale w sumie to jem mniej teraz niż przed ciążą. Częściej a mniej. Nie zjem już 2 naleśników z serem. Nie mieszczą się. Nie zjem 3 kanapek bo pękam w szwach już po pierwszej. Także jadłam 3 razy dziennie dużo,a teraz jem 5-6 razy dziennie malutko
Wczoraj kapuśniak chciałam skończyć to wylałam całą miskę. FUUUUUU jak on mi śmierdział starą śmietaną hahaha tż się śmiał że nienormalna jestem
Z zapachami jest śmiesznie bo na noc każę mu dezodorantu używać podwójnie bo jestem tak wrażliwa na zapach potu (mimo że on nawet nie czuje, że coś śmierdzi, a ja przypuszczam, że przed ciążą też bym nie poczuła haha )
Ogólnie stoimy teraz przed musem poinformowania rodziców o ciąży I kompletnie nie wiemy jak się za to zabrać Straszny to stres...Obawiam się gadania, że nas nie stać, że nie damy rady itp Czy myślicie że jak ja i tż razem mamy 3800 wypłaty to aż tak ciężko nam będzie?
Rodzice zawsze panikują, choć wydaje mi się że raczej u mnie rodzice TŻ się ucieszą, a mój tato raczej też 3800 spokojnie wam wystarczy,nie ma co panikować Początki zawsze są trudne bo trzeba kupować kaszki,obiadki, deserki i dużo pieluszek,ale na pewno każda z nas da radę Ogólnie ostatnio słyszałam że pieluszki są bardzo dobre w biedrące i mimo że całe życie byłam pewna że moje dziecko będzie używać tylko oryginalnych pampersów tak teraz myslę że spróbuje tych tańszych Co do obiadków,deserków i jogurcików to słyszałam również że w rosmanie są doś dobre jakościowo i nie drogie także wystarczy troche oszczędności a dacie sobie radę
Co do powiedzenia rodzicom to nas to czeka na początku marca i tak sobie pomyślałam że na walentyki zamówie nam koszulki z nadrukiem i pójdziemy w nich do rodziców i będzie z głowy Niema co martwić sie na zapas
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:20   #1233
kujon001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 130
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

monika mamy podobna wage ja na pierwszej wizycie wazylam 75 mam nadzieje ze na nastepnej bede wazyla tyle samo...
a co do sledzikow ton ja znam je bardzo dobrze hehe...
__________________
maja 29.09.2012
czekamy na ciebie 23-27.09.2014
kujon001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:23   #1234
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez kujon001 Pokaż wiadomość
monika mamy podobna wage ja na pierwszej wizycie wazylam 75 mam nadzieje ze na nastepnej bede wazyla tyle samo...
a co do sledzikow ton ja znam je bardzo dobrze hehe...
Ja na szczęście śledzi nie lubię A co do wagi to właśnie się ważyłam i waże 57, a zanim zaszłam w ciąże to ważyłam nie więcej niż 54 troche bolą te trzy kilogramy, bo najgorsze przede mną a ja już nabieram kilogramów
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:23   #1235
kujon001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 130
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

monika ja tez mysle ze wam spokojnie wystarczy jak ja urodzilam coreczke to mielismy 2000zl na miesiac i zadnych oplat i starczalo na tzw zycie, nawet na szczepionki a bralam 6w1 czyli te najdrozsze, jakos przezyjecie, fakt ze na poczatek dostalismy chyba ze 4tys od rodzicow na najpilniejsze wydatki typu wozek łózeczko wanienki itp
__________________
maja 29.09.2012
czekamy na ciebie 23-27.09.2014
kujon001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:39   #1236
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez kujon001 Pokaż wiadomość
monika ja tez mysle ze wam spokojnie wystarczy jak ja urodzilam coreczke to mielismy 2000zl na miesiac i zadnych oplat i starczalo na tzw zycie, nawet na szczepionki a bralam 6w1 czyli te najdrozsze, jakos przezyjecie, fakt ze na poczatek dostalismy chyba ze 4tys od rodzicow na najpilniejsze wydatki typu wozek łózeczko wanienki itp
Ale jest jeszcze ubezpieczenie,jak ktoś ma prywatne ubezpieczenie to można na najpotrzebniejsze rzeczy mieć Ja jestem dobrej myśli
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:41   #1237
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Ja marzę o max 10-13 kg na +... Bo nie chcę ważyć ponad 90 Przed ciążą zjechałam z 76 na 69. I w święta wróciłam znowu w górę do 74. Teraz muszę się zważyć żeby wiedzieć na czym stoję. Ogólnie nogi mam zgrabne, tyłek też..cycki małe..Ale mój brzuch jest straszny. Wielki, 3 fałdy, ciężki..bleeeee Chyba ten brzuch waży z 10 kg..takie mam wrażenie. Chyba czas przerzucić się na marchewki, sałatę, owocki :P Ale w sumie to jem mniej teraz niż przed ciążą. Częściej a mniej. Nie zjem już 2 naleśników z serem. Nie mieszczą się. Nie zjem 3 kanapek bo pękam w szwach już po pierwszej. Także jadłam 3 razy dziennie dużo,a teraz jem 5-6 razy dziennie malutko
Wczoraj kapuśniak chciałam skończyć to wylałam całą miskę. FUUUUUU jak on mi śmierdział starą śmietaną hahaha tż się śmiał że nienormalna jestem
Z zapachami jest śmiesznie bo na noc każę mu dezodorantu używać podwójnie bo jestem tak wrażliwa na zapach potu (mimo że on nawet nie czuje, że coś śmierdzi, a ja przypuszczam, że przed ciążą też bym nie poczuła haha )
Ogólnie stoimy teraz przed musem poinformowania rodziców o ciąży I kompletnie nie wiemy jak się za to zabrać Straszny to stres...Obawiam się gadania, że nas nie stać, że nie damy rady itp Czy myślicie że jak ja i tż razem mamy 3800 wypłaty to aż tak ciężko nam będzie?
mymamy 2 tys , plus co jakis czas premia jakas , wiec mnie nie doluj
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 15:42   #1238
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44993359]Przecież w ciąży nie możesz pracować dłużej niż 8 godzin na dobę... Jakim sposobem jesteś tam 10 godzin dziennie? Ja u siebie mam dniówkę 9 godzin i teraz mam zmniejszoną do 8...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

ja rownież pracuje po 11 lub 10 h czasami zdarza sie 7 lub 8 a w pracy wiedzą że jestemw ciąży ale jeszcze tylko do 19 lutego i juz ide na l4

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Ja marzę o max 10-13 kg na +... Bo nie chcę ważyć ponad 90 Przed ciążą zjechałam z 76 na 69. I w święta wróciłam znowu w górę do 74. Teraz muszę się zważyć żeby wiedzieć na czym stoję. Ogólnie nogi mam zgrabne, tyłek też..cycki małe..Ale mój brzuch jest straszny. Wielki, 3 fałdy, ciężki..bleeeee Chyba ten brzuch waży z 10 kg..takie mam wrażenie. Chyba czas przerzucić się na marchewki, sałatę, owocki :P Ale w sumie to jem mniej teraz niż przed ciążą. Częściej a mniej. Nie zjem już 2 naleśników z serem. Nie mieszczą się. Nie zjem 3 kanapek bo pękam w szwach już po pierwszej. Także jadłam 3 razy dziennie dużo,a teraz jem 5-6 razy dziennie malutko
Wczoraj kapuśniak chciałam skończyć to wylałam całą miskę. FUUUUUU jak on mi śmierdział starą śmietaną hahaha tż się śmiał że nienormalna jestem
Z zapachami jest śmiesznie bo na noc każę mu dezodorantu używać podwójnie bo jestem tak wrażliwa na zapach potu (mimo że on nawet nie czuje, że coś śmierdzi, a ja przypuszczam, że przed ciążą też bym nie poczuła haha )
Ogólnie stoimy teraz przed musem poinformowania rodziców o ciąży I kompletnie nie wiemy jak się za to zabrać Straszny to stres...Obawiam się gadania, że nas nie stać, że nie damy rady itp Czy myślicie że jak ja i tż razem mamy 3800 wypłaty to aż tak ciężko nam będzie?
Myślę że taka kasa Wam wystarczy, my mamy troszkę mniej ok 2600 i myślę że spokojnie damy radę, Tyle ze nas rachunki nie obchodzą mamy ten komfort a zreszta sobie poradzimy, Moim rodzice i brat już planują co kupią dziecko (czyt. wózek, łóżeczko itd.) jeszcze nie ma maleństwa na swiecie a juz szaleją szkoda tylko że nie mieszkam z nimi tylko z tesciami

co da wagi przed ślubem czyli 2 lata temu wazyła 62 kg po ślubie się przytyło i jest 68 no i ważyłam się ostatnio i przytyłam 1 kg mam nadzieję że nie przybedzie az tak strasznie tego duzoo tym bardziej że kiedyś ważyłam prawie 75 kg i żeby dojsc o 62 duzooo wyrzeczen mnie to kosztowało
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017

Edytowane przez etusiaaa
Czas edycji: 2014-02-05 o 15:45
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 15:53   #1239
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Maleńka,co tam za różnica i tak przytyjemy Tylko mi dziwnie z fałdą,bo nigdy takiej nie miałam a teraz mam efekty obżarstwa
Moja siostra przytyła tylko 10-11 kg z uwagi na szczupłą budowę ciała,w sumie nie było po niej widać,że była w ciąży takie chuchro Ginekolog do którego chodziła jeszcze potrafił jej powiedzieć,że to za dużo

Tynka88, ja na Sylwestra jak jeszcze nie spodziewałam się,ani nie czekałam na okres,ani nie robiłam testu mogłam sobie zaszaleć z winkiem Ale od tamtej pory to już ani kropli piwa nie wypiłam,bo w nowy rok zaczęły mnie piersi boleć i doszłam do wniosku,że skoro są powiększone to coś tu jest na rzeczy A to było tylko 6 dni od stosunku,który akurat dał nam dzidzię i akurat w dzień zapłodnienia Mam ochotę tylko na Reddsa jabłkowego,ale nie wyobrażałam wypić sobie piwa bez papieroska,więc nawet na łyka nie mogę sobie pozwolić,bo znowu zatęsknię za nałogiem. A to już 3 tydzień wytrzymałam

Monika,mój brzuch też jest straszny,nie martw się. Wyglądam jak w ciążowym jak mam wzdęcia,ale jak ich nie mam to fałdka na fałdce. A ja tłustych rzeczy nie jem,tylko same owoce praktycznie,nawet mięsa nie jem i słodycze raz na tydzień a tu taka niespodzianka.Jem zdrowo ale za często i dużo,może i tu leży wina.
Ja myślę,że to zależy jak mieszkacie i jakie macie stałe wydatki typu kredyt itp. Najwyżej będziecie musieli trochę zrezygnować z przyjemności
Ja mojej mamie powiedziałam tak nagle. Poprzednim razem było oficjalnie,powiedzieliśmy razem,ale nie wyszło wtedy i teraz powiedziałam jej to takim tonem jakbym oznajmiała jej,że zrobiłam zupę pomidorową na obiad.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 16:11   #1240
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Metamfetaminax - o nieeee, ja bym sprała tego Twojego tż jak może Ci brzuszek wypominać? Ja jestem bardzo przewrażliwiona jeżeli chodzi o uwagi nt wyglądu.
Tak piszecie o tych ślubach i aż mnie na wspomnienia naszło

Maleńka - jak najbardziej realne. Moja szwagierka przytyła tylko 5kg- dieta cukrzycowa. Koleżanka również przytyła tylko 5,5kg, tak po prostu bez powodu. Mała urodziła się z masą 2200g - zresztą koleżanka też jest bardzo drobna.

Monika - zależy jakich masz rodziców. Moim teściowie też kręcili nosami przy pierwszej ciąży, a jak wspominałam że chciałabym mieć 2 dziecko to bardzo mi odradzali. Średnio mnie to interesowało. I będzie 2 dziecko.

Ja jak na razie trzymam się, masa ciała cały czas taka sama mimo tego, że bebzol się wypiął.
W ogóle jestem wkuta na siebie Zamówiłam ten elancyl w aptece internetowej i byłam święcie przekonana, że miałam zapłacić przelewem. Zrobiłam przelew wczoraj a dzisiaj patrzę, wysłali paczkę. Mówię sobie "o jak szybko". A ja po prostu wybrałam opcję "płatne przy odbiorze"
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 16:16   #1241
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Ale ja dzisiaj powera dostałam! :-D
Szefowa wezwała mnie do siebie, myślałam że podziękuje mi za współpracę, bo do marca jestem na okresie próbnym, a ona mi chce umowe przedłużyć! Normalnie szok! :-D . I jeszcze się dowiedziałam, że jak tylko coś się będzie działo od razu mam isc na L4

Co do zachcianek, tak was wczoraj podczytywałam i na kolację musiałam pizzę zrobic, bo tak mi się chciało , a dzisiaj na obiad nalesniki z pieczarki, parówką i żółtym serem ...
Brzuch też mi wywaliło :-/ nie przytyłam nic, ale ten brzuchol mnie denerwuje, bo w żadnych spodniach się nie mieszczę!

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 16:22   #1242
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

A ja mam na dole brzusio wyraźny Nawet jak na okres się zbliżało to taki nie był. Także wiem że to dzidzia rośnie A spodnie...hmmm mam jedne luźne ze stanem wysokim i jedne biodrówki rozciągliwe. Ale pasek poluźniony o 2 dziurki Mam wrażenie że biodra mi się rozrosły...
Przyszła teściowa to pielęgniarka i coś czuję, że dowie się 17.02 jak pójdę na badania do niej (żeby krew pobrała, bo tylko ona potrafi to zrobić tak, że nie mdleję )
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 16:29   #1243
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
Metamfetaminax - o nieeee, ja bym sprała tego Twojego tż jak może Ci brzuszek wypominać? Ja jestem bardzo przewrażliwiona jeżeli chodzi o uwagi nt wyglądu.
Tak piszecie o tych ślubach i aż mnie na wspomnienia naszło

Maleńka - jak najbardziej realne. Moja szwagierka przytyła tylko 5kg- dieta cukrzycowa. Koleżanka również przytyła tylko 5,5kg, tak po prostu bez powodu. Mała urodziła się z masą 2200g - zresztą koleżanka też jest bardzo drobna.

Monika - zależy jakich masz rodziców. Moim teściowie też kręcili nosami przy pierwszej ciąży, a jak wspominałam że chciałabym mieć 2 dziecko to bardzo mi odradzali. Średnio mnie to interesowało. I będzie 2 dziecko.

Ja jak na razie trzymam się, masa ciała cały czas taka sama mimo tego, że bebzol się wypiął.
W ogóle jestem wkuta na siebie Zamówiłam ten elancyl w aptece internetowej i byłam święcie przekonana, że miałam zapłacić przelewem. Zrobiłam przelew wczoraj a dzisiaj patrzę, wysłali paczkę. Mówię sobie "o jak szybko". A ja po prostu wybrałam opcję "płatne przy odbiorze"
Zadzwoń do nich to zwrócą Ci pieniądzę, ale z tego co się oriętuję to normalnie mają 14 dni na zwrot,ale musisz zadzwonić już
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 17:34   #1244
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Miminek, a tam prać od razu,może zmotywuje się do ćwiczeń dzięki mnie ,bo jemu też się przytyło w ciągu kilku miesięcy
Na pewno zwrócą Ci kasę,nie martw się


nmartyna,to nie masz takiej złej szefowej Inni to tylko czekają,żeby pozbyć się "balastu" i kładą kłody pod nogi czasem.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 17:39   #1245
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Jaka cisza nastała :P Czyżby wszystkie mamusie jadły obiadki i leżały brzuszkami do góry? Ja jeszcze godzinka i zbieram się do domku wypoczywać :P
Hmmm i myślę co bym zjadła bo dzisiaj na nic nie mam ochoty :/
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 17:58   #1246
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Albo śpią... Ja wlasnie sie obudzilam.
Pochlonelam dzis 2 pyzy z miesem. Pysznosci. A wczesniej, z uwagi na meczace mnie od kilku dni zaparca, wypilam sok z kiszonej kapusty...
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 18:12   #1247
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Monika - Obiadek nie, ale carte d'Or tak

Carolciuska - pyzy z mięsem
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 18:14   #1248
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

czesć dziewczyny Powiedzcie mi czy was też tak głowa boli, ja mam wrażenie że ktoś rozwierca mi czaszkę, wczoraj było okropnie ratunku

Ja mam dalej tak bebol wypukły że musiałam dzisiaj ciązówki ubrać a gdzie tam koniec

carolciuska pomógł sok ??

Edytowane przez agulla
Czas edycji: 2014-02-05 o 18:16
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 18:16   #1249
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

carte d'Or , ale mi ochoty narobiłaś
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-05, 18:16   #1250
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

agulla - a brałaś jakiś apap czy coś? Silny ból też nie jest dobry w trakcie ciąży.
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 18:17   #1251
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
carte d'Or , ale mi ochoty narobiłaś

ja robię odstępstwo małe od diety i tez wcinam bakaliowe
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 18:20   #1252
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
ja robię odstępstwo małe od diety i tez wcinam bakaliowe
Ja zaspokajam się świeżutkim pączkiem
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 18:20   #1253
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
agulla - a brałaś jakiś apap czy coś? Silny ból też nie jest dobry w trakcie ciąży.
tak ale niestety nie pomogło dopiero sen ale i tak rano wstałam z takim lekkim kłuciem. Jutro mam wizyte więc o wszystkim zamierzam powiedzieć lekarzowi
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 18:27   #1254
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Monika 3800 to sporo, choc zalezy jakie macie wydatki-kredyt, czynsz, oplaty itd. Ja sie staram kasą nie martwic, dzis jest ,a jutro moze byc roznie, jesli bedziemy zdrowy to cala reszta sie ulozy

co do pieluszek to potwierdzam, wdg mnie biedronkowe pieluszki sa lepsze niz oryginalne pampersy

u nas o ciązy wie moja mama, z poinformowaniem reszty poczekam do nastepnej wizyty.

Ja startuje z waga 61 kg, ale ja jestem wysoka , mam 175 , mam nadzieje ,ze dojde do max 72-73

tez nie lubie sledzi i reszty ryb za to u mnie ostatnio na kwasno, wczoraj ogórkowa, dzis bigos

dziewczyny mnie brzuch juz wyskoczyl, az strach myslec co bedzie dalej..

Co do alkoholu to ja zupelnie nie spodziewalam sie tej ciazy, mimo, ze staranka byly, bo o poprzednia walczylismy 2 lata, dlatego inie odmawialam sobie alkoholu, ani w sylwestra , a i pozniej zdarzylo sie jakies piwo czy drink, bo idac takim tropem musialabym znowu na czas staran zrezyzgnowac ze wszystkich przyjemnoscino ale teraz calkowita abstynencja, mam nadzieje, ze jakos wytrwam letnie grille bez piwka
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 18:32   #1255
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Pieluszki bierdonkowe są fajne potwierdzam ale też u nas sie fajnie sprawdzały z lidla.
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 18:35   #1256
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
czesć dziewczyny Powiedzcie mi czy was też tak głowa boli, ja mam wrażenie że ktoś rozwierca mi czaszkę, wczoraj było okropnie ratunku

Ja mam dalej tak bebol wypukły że musiałam dzisiaj ciązówki ubrać a gdzie tam koniec

carolciuska pomógł sok ??
Tak, chyba odkrylam sposob na ta okropnosc dolegliwosc, ale chyba jak na poczatek to wypilam tego za duzo ale od razu lepiej!
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 18:46   #1257
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Tak, chyba odkrylam sposob na ta okropnosc dolegliwosc, ale chyba jak na poczatek to wypilam tego za duzo ale od razu lepiej!
Super jutro pije kwasek
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 19:30   #1258
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

My staraliśmy się o dziecko od czerwca ale w świeta coś wypiłam w sylwestra również a 3 stycznia dowiedzialm sie ze jestem w ciazy i od tamtej pory juz zero alkoholu

I u mamusie najdałam się pierogów ruski a ze Mąż zrobil mi na wieczor tosty to jeszcze zjadałm i teraz czuje sie jak balon
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 21:11   #1259
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

To ja napiszę jak zaczęłam myśleć że jestem w ciąży
Stosunek był 25.12. Koło 5 stycznia jechałam autobusem do pracy i było mi nie dobrze...ale zdarza się bo mam chorobę lokomocjyjna. @ powinnam mieć 6 i tak czekałam ..bolał brzuch 5 dni i nic.ale miałam torbiel rok temu więc myślę sobie no świetnie pewnie znowu to samo ale 13 siedzę w pracy i mi dziwnie...rozkojarzenie, senność, ogólnie dziwnie... I światełko...biegiem kartka zaraz wracam i do apteki po test i do kibelka...no i ujrzalam piękne 2 mocne fioletowe krechy
I potem myśli...kurde ile ja wcześniej miałam objawów, sygnałów xD w życiu bym nie pomyślała że po pierwszej próbie bez dokładnych wyliczeń kiedy to ma być się uda tak mnie naszlo na wspomnienia
I instynkt macierzyński do mojej małej suni haha xD ma 8 miesięcy i zauważyłam że traktuje ją jak dziecko a teraz śpi obok mnie i wtula pyszczek w moją szyję
A tak apropo psiaka. Na bank ona czuję i słyszy dziecko. Uwielbia kłaść pyszczek na dole mojego brzucha, wacha go, czasami puknie noskiem
Nawiedziło mnie na noc haha idę spać i wylaczam forum bo jeszcze płakać zacznę taki mam humor dziwny...łzy i uśmiech ;P
Dobranoc

Sent from my LT18i using Wizaz Forum mobile app
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 22:46   #1260
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Witajcie Dziewczyny mam termin na 11.09 można do Was dołączyć ;-)?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-25 20:49:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.