Wrześniówki 2014 - łączmy się :) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 12:54   #1051
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
A macie jakieś sposoby na nawracające infekcje intymne? ja trochę ponad tydzień temu skończyłam leczenie a już zaczyna mi się wszystko od początku
Wiem, że zadam głupie pytanie,ale jak objawiają Ci się infekcję intymne? Wydaje mi się ,że też mam coś takiego,ale dopiero w czwartek idę do ginekologa to poproszę żeby mi coś poleciła
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 13:20   #1052
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Tak, slyszalam ze Palmers tez jest dobry.
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:00   #1053
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
A macie jakieś sposoby na nawracające infekcje intymne? ja trochę ponad tydzień temu skończyłam leczenie a już zaczyna mi się wszystko od początku

Jak nie jest to jalas mocna infekcja to clotromazolum maść.

Ja w domu różnie,najczęściej w zwykłych dresach z Tesco lub z lumpa lub w leginsach.

A w ciąży miałam trzy pary jeansow ciążowych, jedne dostałam,jedne przerobilam ze zwykłych u krawcowej, jedne z lumpa przyniosłam,no i leginsy rozmiar 40,zeby na brzuch się naciagnely, do tego długi swetr lub tunika.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Czemu się cieszę ?? Bo jestem w ciąży i to sa normalne objawy. ..
Przynajmniej wiadomo,ze z dzidkiem ok, bo hormony działają.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
No to dość daleko od Koln... no jak przyjechałam tutaj pierwszy raz do teściów jakieś 8 lat temu tak się zakochałam w Koln i stwierdziłam, że muszę tutaj żyć


A jeśli chodzi o objawy to są męczące ale chociaż wiem, że coś się we mnie dzieje i jakoś daję z tym radę i tak cieszę się bardzo, że tylko dwa razy wymiotowałam a te męczące mdłości jakoś staram się pokonywać jedząc na siłę
Z jednej strony dziwnie tak bo zawsze jadłam jak smok... wszystko... a teraz mam odrzut od jedzenia i jeszcze te wzdęcia
ale tłumaczę sobie, że lepiej w tą stronę niż jeść tonami i nie móc się zatrzymać w rozroście
Zazdroszczę mieszkania za granica.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:20   #1054
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Boli mnie dzisiaj lekko brzuch I to najbardziej jak siedzę... Coś czuję,że to ma wiele wspólnego z moimi hemoroidami 10 min. posiedzę i się zaczyna. Poszłam w końcu na miasto coś kupić sobie na obiad to też czasem pobolewało,ale znośnie.
Ale tłumaczę to sobie rozciąganiem się więzadeł Bo ja dalej nie wiem jak ten ból określić,mimo,że nawet teraz boli
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 14:28   #1055
Kropka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 72
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Witam w te słoneczne popołudnie

dawno nie pisałam, ale podczytuję regularnie Samopoczucie z rana miałam dziś koszmarne, ale jak koło 12 przeszło... Zastrzyk energii że ho ho . I tak jestem po zakupach, w trakcie robienia 2-daniowego obiadu, pieczenia ciasta i sprzątania mieszkania.. praktycznie wszystko jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj w nocy też spać nie mogłam... I pojawił mi się dziwny "objaw" haha Strasznie się ślinię w nocy. Obudziłam się z wielką plamą na poduszce, wszystko mi ciekło po buzi i ręce.. Straszne to. Czy to możliwe że aż tak zwiększa się produkcja śliny?
Ufff... a już myślałam że tylko ja zmieniłam się w śliniaka Okropne to uczucie, w nocy wstaję średnio 2 razy do wc, i praktycznie za każdym razem strużka śliny na policzku

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Ponoc takie sny w ciazy sa normalne. .. ja mam często erotyczne. .. gdzie nigdy takich nie mialam...
Ja od początku ciąży pamiętam tylko jeden sen - była wiosna, cieplutko, ja z duuużym brzucholem, ubrana na sportowo (dres + buty nike air max) spacerowałam z Małżem po parku. I to co mi najbardziej przykuło uwagę i zostało w pamięci - to dresy i air maxy buty mam, a dres tak mi się spodobał że chyba będę teraz jak szalona takiego szukać

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, kupujecie krem na rozstepy? Ja slyszalam, ze dobry jest elancyl. Zamowilam go z apteki internetowej, 500 mll z pompka, cena w miare ok bo z przesylka wyszlo chyba 120 zl. I dorzucili mi w prezencie duza kosmetyczke, na dzidziusiowe kosmetyki chyba oraz taka matke do przewijania. Mam nadzieje, ze krem sie sprawdzi.
Ja używam już krem z ziaji - mamma mia. Jakoś nie przemawiają do mnie drogie kremy z wyższej półki, uważam że liczy się odpowiednie nawilżenie, uelastycznienie a przede wszystkim systematyczność stosowania. A czy to będzie krem za 20 zł czy 120.. mniej istotne (mam nadzieję że się nie przeliczę, i po ciąży nadal będę tego samego zdania - zobaczymy we wrześniu)

A jeśli chodzi o temat spodniowy - jestem troszkę w szoku, że piszecie że jest Wam już ciasnawo jestem w 10t 4d i mam odczucie że część spodni jest nawet luźniejsza niż przed ciążą.. A od jedzenia nie stronię i całe szczęście (tfu tfu - żeby nie zapeszyć) już nie zwracam tego co zjem. No ale z drugiej strony - nie mam zaparć (wręcz przeciwnie) jak chyba część z Was.
Kropka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:36   #1056
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Witam wrzesniowki z checia do was dolacze termin 6. 09 druga ciaza

Ps. Mi tez ciasnawo w moich spodniach.

Edytowane przez agulla
Czas edycji: 2014-02-03 o 15:37
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 15:50   #1057
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Kropka_88 Pokaż wiadomość
Witam w te słoneczne popołudnie

dawno nie pisałam, ale podczytuję regularnie Samopoczucie z rana miałam dziś koszmarne, ale jak koło 12 przeszło... Zastrzyk energii że ho ho . I tak jestem po zakupach, w trakcie robienia 2-daniowego obiadu, pieczenia ciasta i sprzątania mieszkania.. praktycznie wszystko jednocześnie



Ufff... a już myślałam że tylko ja zmieniłam się w śliniaka Okropne to uczucie, w nocy wstaję średnio 2 razy do wc, i praktycznie za każdym razem strużka śliny na policzku



Ja od początku ciąży pamiętam tylko jeden sen - była wiosna, cieplutko, ja z duuużym brzucholem, ubrana na sportowo (dres + buty nike air max) spacerowałam z Małżem po parku. I to co mi najbardziej przykuło uwagę i zostało w pamięci - to dresy i air maxy buty mam, a dres tak mi się spodobał że chyba będę teraz jak szalona takiego szukać



Ja używam już krem z ziaji - mamma mia. Jakoś nie przemawiają do mnie drogie kremy z wyższej półki, uważam że liczy się odpowiednie nawilżenie, uelastycznienie a przede wszystkim systematyczność stosowania. A czy to będzie krem za 20 zł czy 120.. mniej istotne (mam nadzieję że się nie przeliczę, i po ciąży nadal będę tego samego zdania - zobaczymy we wrześniu)
Ja też używam ziaji jedna z marek, która mnie nie uczula, jak na razie jestem zadowolona

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 16:36   #1058
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Kropka_88 Pokaż wiadomość
Witam w te słoneczne popołudnie

dawno nie pisałam, ale podczytuję regularnie Samopoczucie z rana miałam dziś koszmarne, ale jak koło 12 przeszło... Zastrzyk energii że ho ho . I tak jestem po zakupach, w trakcie robienia 2-daniowego obiadu, pieczenia ciasta i sprzątania mieszkania.. praktycznie wszystko jednocześnie



Ufff... a już myślałam że tylko ja zmieniłam się w śliniaka Okropne to uczucie, w nocy wstaję średnio 2 razy do wc, i praktycznie za każdym razem strużka śliny na policzku



Ja od początku ciąży pamiętam tylko jeden sen - była wiosna, cieplutko, ja z duuużym brzucholem, ubrana na sportowo (dres + buty nike air max) spacerowałam z Małżem po parku. I to co mi najbardziej przykuło uwagę i zostało w pamięci - to dresy i air maxy buty mam, a dres tak mi się spodobał że chyba będę teraz jak szalona takiego szukać



Ja używam już krem z ziaji - mamma mia. Jakoś nie przemawiają do mnie drogie kremy z wyższej półki, uważam że liczy się odpowiednie nawilżenie, uelastycznienie a przede wszystkim systematyczność stosowania. A czy to będzie krem za 20 zł czy 120.. mniej istotne (mam nadzieję że się nie przeliczę, i po ciąży nadal będę tego samego zdania - zobaczymy we wrześniu)

A jeśli chodzi o temat spodniowy - jestem troszkę w szoku, że piszecie że jest Wam już ciasnawo jestem w 10t 4d i mam odczucie że część spodni jest nawet luźniejsza niż przed ciążą.. A od jedzenia nie stronię i całe szczęście (tfu tfu - żeby nie zapeszyć) już nie zwracam tego co zjem. No ale z drugiej strony - nie mam zaparć (wręcz przeciwnie) jak chyba część z Was.
Chodzi też pewnie o skolonnosci do roztepow,bo jeżeli ktoś ma to pewnie nawet drogie kremy nie pomogą. A ja poprzednia ciążę do 3 m-ca tylko oliwka bambino,a później AA mama krem dla kobiet w ciazy,koszt za 200 ml ok.36 zł. Roztepy tylko na jednej piersi.A po ciąży przerzuciłam się na kosmetyki baby dream,bo dobre składowi i taniutkie. Może też sprobuje ten co Ty z ziaji.
Jako ciekawostkę mogę powiedzieć,ze myślałam,ze dostępu mnie nie omina,bo moja mama ma ich mnóstwo,a jednak.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
Witam wrzesniowki z checia do was dolacze termin 6. 09 druga ciaza

Ps. Mi tez ciasnawo w moich spodniach.
Witaj!

Mi jeszcze nie ciasno.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 16:41   #1059
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Witam nową mamusię ja właśnie wracam z pracy i po drodze kupiłam w drogerii ten balsam z ziaji, tylko od razu pytam - na opakowaniu jest napisane od 4 mca - uzywacie już teraz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:10   #1060
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44958876]Witam nową mamusię ja właśnie wracam z pracy i po drodze kupiłam w drogerii ten balsam z ziaji, tylko od razu pytam - na opakowaniu jest napisane od 4 mca - uzywacie już teraz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Ja używam, jak tylko dowiedziałam się o ciąży. Ten balsam nie ma wpływu na rozwój Malucha

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:17   #1061
Amelie
Raczkowanie
 
Avatar Amelie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 239
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
Witam wrzesniowki z checia do was dolacze termin 6. 09 druga ciaza

Ps. Mi tez ciasnawo w moich spodniach.
Mam tak samo! Dzisiaj po tygodniowym l4 ubieram się do pracy a tam wszystko przyciasnawe...wyglądam jakbym już z piąty miesiąc w tej ciąży była, a to takie wredne wzdęcia

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Chodzi też pewnie o skolonnosci do roztepow,bo jeżeli ktoś ma to pewnie nawet drogie kremy nie pomogą. A ja poprzednia ciążę do 3 m-ca tylko oliwka bambino,a później AA mama krem dla kobiet w ciazy,koszt za 200 ml ok.36 zł. Roztepy tylko na jednej piersi.A po ciąży przerzuciłam się na kosmetyki baby dream,bo dobre składowi i taniutkie. Może też sprobuje ten co Ty z ziaji.
Jako ciekawostkę mogę powiedzieć,ze myślałam,ze dostępu mnie nie omina,bo moja mama ma ich mnóstwo,a jednak.[COLOR="Silver"]
Też jestem tego zdania że cena nie gra tu zasadniczo roli jak właśnie systematyczne wcieranie nawet zwykłą oliwką. Obecnie "wykańczam" swoje stare mazidła

Najlepsze jest to że w pracy zamierzałam dopiero powiedzieć za jakiś czas... a tu nagle okazało się że na moim l4 od zwykłej lekarki mialam zaznaczoną jakaś rubrykę z kodem B i już kadry wiedzą co i jak...
__________________
Feel the heat below my heart
Amelie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 17:21   #1062
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Amelie Pokaż wiadomość
Mam tak samo! Dzisiaj po tygodniowym l4 ubieram się do pracy a tam wszystko przyciasnawe...wyglądam jakbym już z piąty miesiąc w tej ciąży była, a to takie wredne wzdęcia



Też jestem tego zdania że cena nie gra tu zasadniczo roli jak właśnie systematyczne wcieranie nawet zwykłą oliwką. Obecnie "wykańczam" swoje stare mazidła

Najlepsze jest to że w pracy zamierzałam dopiero powiedzieć za jakiś czas... a tu nagle okazało się że na moim l4 od zwykłej lekarki mialam zaznaczoną jakaś rubrykę z kodem B i już kadry wiedzą co i jak...
To nieźle Cię zrobiła....

Ale chyba na takim l4 dostaniesz 100 % wynagrodzenia.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 17:49   #1063
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

dzięki za miłe powitanie
Ja sama nie wiem o co chodzi tymi przyciasnawymi ciuchami tym bardziej że od poczatku ciązy jestem na diecie ( w poprzedniej miałam przyjemność spotkać się z cukrzyca ciązową )

Co do ciuchów na all jest pełno ciążowych spodni ale jak już było wspomniane h&m ma też dosyc spory wybór.
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:02   #1064
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

No mi jeszcze nie jest za ciasno. Pewnie dlatego, że przed ciążą schudłam ok. 6 kg i wszystkie ciuchy były trochę za luźne Teraz mam jakieś 2 kg więcej niż zanim wiedziałam o ciąży, ale to dlatego, że bardzo sobie pozwoliłam na jedzenie wszystkiego. Staram się trochę wyluzować, bo po 1 w czerwcu ślub, po 2 mam tendencję do tycia i później ciężko mi zrzucić, a po 3 nie chcę wymieniać garderoby
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:07   #1065
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
dzięki za miłe powitanie
Ja sama nie wiem o co chodzi tymi przyciasnawymi ciuchami tym bardziej że od poczatku ciązy jestem na diecie ( w poprzedniej miałam przyjemność spotkać się z cukrzyca ciązową )

Co do ciuchów na all jest pełno ciążowych spodni ale jak już było wspomniane h&m ma też dosyc spory wybór.
Witam kolejną mamusię
Przeglądałam spodnie i na allegro i w hm ale wydają mi się jakieś takie dziwne Może dlatego że moja pierwsza ciąża i nie wyobrażam sobie tego naciągać na brzuch

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Co do rozstępów to ja na razie postawiłam na oliwkę, a od 4 miesiąca spróbuje ten krem z ziaji
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:10   #1066
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
Witam kolejną mamusię
Przeglądałam spodnie i na allegro i w hm ale wydają mi się jakieś takie dziwne Może dlatego że moja pierwsza ciąża i nie wyobrażam sobie tego naciągać na brzuch
hihi kwestia przyzwyczajenia latem troche ciepło dlatego najwygodniejsze chyba leginsy i tunika. Teraz niestety praca wymaga odemnie koszul i innych oficjalnych strojów i juz mi naprawde zle zapinac się zwłaszcza w biuscie masakra !!!! a co będzie dalej ja chce już na l4

A do tego cierpie na ogromne ból głowy zwłaszcza wieczorem, pamiętam że lekarz mi pozwalał poprzedni brac apap ale ja się jakoś tak obawiam zawsze.. a wy jak sobie radzicie łykacie czy okład zimny na głowe i sen ?

Edytowane przez agulla
Czas edycji: 2014-02-03 o 18:11
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:13   #1067
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Ja pewnie kupię jedne spodnie ciążowe dżinsy, ale na wiosnę/lato właśnie legginsy + tuniki.

Agulla a kiedy zamierzasz iść na L4?

Jeszcze co do rozstępów to ja niestety mam problem z systematycznością. Strasznie mi się nie chce nigdy balsamować ciała i to jest najgorsze u mnie... Mam przesuszoną skórę na łydkach, ramionach, ale po prostu mi się nie chce :/ muszę się po prostu zmusić, bo wiem, że może być ciężko. Zaczynam od dzisiaj, zaraz prysznic i później balsamujemy
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:39   #1068
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Gryzelda88 jakbym czytala o sobie u mnie z systematycznoscia kiepsko tak samo.... .
A na l4 planuje isc z poczatkiem maja.
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 18:41   #1069
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
A jak wcześniej chodzilas do gina to jak oglądał jajniki jak nie miałaś ust dopochwowego?
Nic się nie martw, to nic nie boli, wkłada Ci taka "rurkę", na końcu troszkę szersza,ale to noc nie boli,moze do konca przyjemne do końca nie jest,ale nie boli.
Kosmetyków używam tych samych i listerine też używam, przecież to tylko w buzi plukasz tym, nigdzie dalej nie dochodzi.
włączając ostatnie dwie wizyty, gdy już wiedziałam o ciąży, u ginekologa byłam w życiu cztery razy. nikt mi nigdy nie badał jajników ani nic. po prostu się nie znam
wiem, że płuczę tylko usta, ale jednak tak do końca nie da się wszystkiego wypluć, poza tym przez styczność z policzkami chyba może się coś wchłonąć? ja wiem, może przesadzam, ale jak wam "nie pasuje" niektórym, że nie macie objawów, to mi nie pasuje generalnie zawartość alkoholu w tym dopiero co się dowiedziałam, że są specjalne płyny ziołowe dla kobiet w ciąży-czyli jednak robią coś specjalnie, bez alkoholu, to się rozejrzę ile takie cudo kosztuje.
mi biust urósł dosyć znacznie, przy czym ja chudzinka zawsze i niewiele go miałam, więc u mnie łatwo zauważyć. tż zauważył, a mam wrażenie, że jest coraz większy i to szybciutko rośnie. nie wiem ile dokładnie, bo z biustonosza wyciągnęłam druty, bo mnie dziubały, to stanik ma inny kształt i jest jakby większy o rozmiar-dwa, także musiałabym druty włożyć, by się przekonać
brzuszek za to może nie tyle urósł, ile niewygodnie mi w niektórych spodniach. może wynika to z faktu lekkiego jego powiększenia, a może z tego, że boję się brzuch jakkolwiek uciskać mocniej niż to konieczne.
macie kota? "odstawiłyście" go? mój jest wychodzący, czasem go cały dzień nie ma, ale lubi wejść na kolana i pospać trochę. toxo mi wyszło prawie nic, czyli nie choruję i nie chorowałam. czyli muszę uważać. doktorek mówił, żeby po prostu myć ręce zanim coś zjem, ale z drugiej strony-pogłaskam go, potem piszę na laptopie, siedział na kolanach:nawet jak ręce umyję, to ewentualne bakterie czy coś zostanie na klawiaturze, spodniach itp. póki nie znajdę konkretnych "ale", to go nie odstawię tak całkiem. on jest taki fajny, miziasty, cieplutki...
jutro mam wizytę i wreszcie swoje pierwsze usg. wg OM dokładnie będzie 10 tydzień 0 dni. jeśli dobrze liczę
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 19:04   #1070
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44960711]Ja pewnie kupię jedne spodnie ciążowe dżinsy, ale na wiosnę/lato właśnie legginsy + tuniki.

Agulla a kiedy zamierzasz iść na L4?

Jeszcze co do rozstępów to ja niestety mam problem z systematycznością. Strasznie mi się nie chce nigdy balsamować ciała i to jest najgorsze u mnie... Mam przesuszoną skórę na łydkach, ramionach, ale po prostu mi się nie chce :/ muszę się po prostu zmusić, bo wiem, że może być ciężko. Zaczynam od dzisiaj, zaraz prysznic i później balsamujemy [/QUOTE]
Nie jestem systematyczna i szczerze mówiąc nie znoszę przed spaniem smarować się balsamami czy kremami bo wydaje mi się że wcieram to w pościel Dlatego zdecydowałam się na wlewanie oliwki do wody i chociaż do czasu aż nie zacznę używać kremu to mam jakieś ułatwienie
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:09   #1071
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
Nie jestem systematyczna i szczerze mówiąc nie znoszę przed spaniem smarować się balsamami czy kremami bo wydaje mi się że wcieram to w pościel Dlatego zdecydowałam się na wlewanie oliwki do wody i chociaż do czasu aż nie zacznę używać kremu to mam jakieś ułatwienie
Ja nie mam wanny, więc nie wchodzi ta opcja w grę. Muszę po prostu się przestawić i właśnie zaliczyłam pierwszy dzień balsamowania zobaczymy jak mi pójdzie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:10   #1072
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
włączając ostatnie dwie wizyty, gdy już wiedziałam o ciąży, u ginekologa byłam w życiu cztery razy. nikt mi nigdy nie badał jajników ani nic. po prostu się nie znam
wiem, że płuczę tylko usta, ale jednak tak do końca nie da się wszystkiego wypluć, poza tym przez styczność z policzkami chyba może się coś wchłonąć? ja wiem, może przesadzam, ale jak wam "nie pasuje" niektórym, że nie macie objawów, to mi nie pasuje generalnie zawartość alkoholu w tym dopiero co się dowiedziałam, że są specjalne płyny ziołowe dla kobiet w ciąży-czyli jednak robią coś specjalnie, bez alkoholu, to się rozejrzę ile takie cudo kosztuje.
mi biust urósł dosyć znacznie, przy czym ja chudzinka zawsze i niewiele go miałam, więc u mnie łatwo zauważyć. tż zauważył, a mam wrażenie, że jest coraz większy i to szybciutko rośnie. nie wiem ile dokładnie, bo z biustonosza wyciągnęłam druty, bo mnie dziubały, to stanik ma inny kształt i jest jakby większy o rozmiar-dwa, także musiałabym druty włożyć, by się przekonać
brzuszek za to może nie tyle urósł, ile niewygodnie mi w niektórych spodniach. może wynika to z faktu lekkiego jego powiększenia, a może z tego, że boję się brzuch jakkolwiek uciskać mocniej niż to konieczne.
macie kota? "odstawiłyście" go? mój jest wychodzący, czasem go cały dzień nie ma, ale lubi wejść na kolana i pospać trochę. toxo mi wyszło prawie nic, czyli nie choruję i nie chorowałam. czyli muszę uważać. doktorek mówił, żeby po prostu myć ręce zanim coś zjem, ale z drugiej strony-pogłaskam go, potem piszę na laptopie, siedział na kolanach:nawet jak ręce umyję, to ewentualne bakterie czy coś zostanie na klawiaturze, spodniach itp. póki nie znajdę konkretnych "ale", to go nie odstawię tak całkiem. on jest taki fajny, miziasty, cieplutki...
jutro mam wizytę i wreszcie swoje pierwsze usg. wg OM dokładnie będzie 10 tydzień 0 dni. jeśli dobrze liczę
Najważniejsze nie przesadzac,bo zwariowac mozna,ale ja Cię rozumiem,bo w pierwszej ciąży też strasznie się wszystkim martwilam,teraz jestem bardziej wyluzowana.

Edytowane przez anesh_
Czas edycji: 2014-02-03 o 20:02
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 19:48   #1073
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
A widziałyście jakieś fajne spodnie np na allegro?Za bardzo nie wiem gdzie mam takich szukać i jakie byłyby najlepsze. Może pochwalicie się jakie zakupiłyście albo jakie planujecie zakupić? no i w czym chodzicie "po domu"?
ja właśnie pracuję obok h&m i tam jest dużo fajnych spodni ciążowych sama wybieram sie tam po jeansy bo juz mi ciasno we wszytskich

Cytat:
Napisane przez wpaula Pokaż wiadomość
a podasz linka gdzie mozna go kupic )) tez zcegos poszukuje
ja kupiłam ten krem na tej akucji
http://allegro.pl/elancyl-krem-przec...909259004.html
jeszcze się nim nie smarowałam bo od 3 miesiaca jak narazie to zwykly balsam i oliwka

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
Witam wrzesniowki z checia do was dolacze termin 6. 09 druga ciaza

Ps. Mi tez ciasnawo w moich spodniach.
Witaj

A ja dziś się tragicznie czuje właśnie wróciłam po 10 h pracy i stania na nogach i mam okropny ból ż=w dole brzucha mam nadzieję że to nic poważnego dlatego lece do lozeczka bo jutro znow do pracy dobre ze choc na 14 ale za to do 21
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 21:01   #1074
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Byłam dzisiaj na wizycie. Widziałam maluszka widać już główkę, zaczątki rączek i nóżek i śliczne serduszko. Urosła (bo to dziewczynka jest, ja to wiem ) baaardzo od ostatniej wizyty (a byłam ponad tydzień temu). Konkretnie nie wiem ile bo byłam tak zakręcona, ale wiem, że jest nawet 3 dni do przodu w sensie terminu. Kurcze dobrze, że trafiłam na tego lekarza bo naprawdę dobrze się mną zajmuje. Jest to pierwszy ginekolog, który wysyła mnie na posiew bakterii z pochwy. A cała reszta zapisywała kolejne globulki i tak w kółko...


Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
Wiem, że zadam głupie pytanie,ale jak objawiają Ci się infekcję intymne? Wydaje mi się ,że też mam coś takiego,ale dopiero w czwartek idę do ginekologa to poproszę żeby mi coś poleciła
Infekcje objawiają się tak, że nie sposób pomylić ich z niczym innym Jednym słowem- swędzi jak skurczybyk do tego serowate upławy (białe/żółte/zielone) i brzydki zapach. Ale tak jak napisałam- najgorszy jest chyba ten świąd Ja dzisiaj dostałam globulki Pimafucin i maść Pimafucort. Ponoć to jedyne preparaty bezpieczne na początku ciąży.

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
Witam wrzesniowki z checia do was dolacze termin 6. 09 druga ciaza

Ps. Mi tez ciasnawo w moich spodniach.
Witaj witaj

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
ja właśnie pracuję obok h&m i tam jest dużo fajnych spodni ciążowych sama wybieram sie tam po jeansy bo juz mi ciasno we wszytskich



ja kupiłam ten krem na tej akucji
http://allegro.pl/elancyl-krem-przec...909259004.html
jeszcze się nim nie smarowałam bo od 3 miesiaca jak narazie to zwykly balsam i oliwka



Witaj

A ja dziś się tragicznie czuje właśnie wróciłam po 10 h pracy i stania na nogach i mam okropny ból ż=w dole brzucha mam nadzieję że to nic poważnego dlatego lece do lozeczka bo jutro znow do pracy dobre ze choc na 14 ale za to do 21
Kochana to jak najszybciej kładź się do łóżka. Jeżeli brzuszek mocno Ci dokucza weź nospę- 3 lekarzy potwierdziło mi, że w razie konieczności można brać i nie zaszkodzi.



Zamówiłam Elancyl a teraz będę zamawiać biustonosze
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 21:16   #1075
agusiaDE
Przyczajenie
 
Avatar agusiaDE
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Pierwsza ciaża 6t3d , upragniona pierwsza wizyta u niemieckiego ginekologa i jestem zakochana w zdjęciu fasolki 0,52cm
agusiaDE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 21:58   #1076
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
.
Cytat:
Napisane przez agusiaDE Pokaż wiadomość
.
Gratuluję wam z całego serca

A ja jestem wykonczona czekalam na mojego M bo dopiero co z pracy wrócił. .. nienawidzę jego roboty... 5 z nim posiedziałam i musze do wyra bo nie wyrobie...

Dobranoc mamuśki. .. i dobranoc fasolki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:45   #1077
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Gratuluję wam z całego serca

A ja jestem wykonczona czekalam na mojego M bo dopiero co z pracy wrócił. .. nienawidzę jego roboty... 5 z nim posiedziałam i musze do wyra bo nie wyrobie...

Dobranoc mamuśki. .. i dobranoc fasolki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję
Jeżeli natomiast chodzi o pracę tżta- też jej nie lubię. Co prawda ma swoją firmę i w teorii może pracować kiedy chce a w praktyce pracuje od rana do 17-18 i później jeszcze w domu.

Dzisiaj wstałam a czuję się jeszcze bardziej zmęczona niż kiedy szłam spać Szkoda, że młodego nie da się namówić na 30min. drzemkę Teraz przez 2 tygodnie będzie w domu bo 18. jedziemy na testy do alergologa. Czekaliśmy na nie 3 msc, więc nie chcę pójść tam i wrócić do domu z niczym bo młody będzie miał katar albo jeszcze coś innego...
Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce...
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:53   #1078
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na wizycie. Widziałam maluszka widać już główkę, zaczątki rączek i nóżek i śliczne serduszko. Urosła (bo to dziewczynka jest, ja to wiem ) baaardzo od ostatniej wizyty (a byłam ponad tydzień temu). Konkretnie nie wiem ile bo byłam tak zakręcona, ale wiem, że jest nawet 3 dni do przodu w sensie terminu. Kurcze dobrze, że trafiłam na tego lekarza bo naprawdę dobrze się mną zajmuje. Jest to pierwszy ginekolog, który wysyła mnie na posiew bakterii z pochwy. A cała reszta zapisywała kolejne globulki i tak w kółko...




Infekcje objawiają się tak, że nie sposób pomylić ich z niczym innym Jednym słowem- swędzi jak skurczybyk do tego serowate upławy (białe/żółte/zielone) i brzydki zapach. Ale tak jak napisałam- najgorszy jest chyba ten świąd Ja dzisiaj dostałam globulki Pimafucin i maść Pimafucort. Ponoć to jedyne preparaty bezpieczne na początku ciąży.



Witaj witaj



Kochana to jak najszybciej kładź się do łóżka. Jeżeli brzuszek mocno Ci dokucza weź nospę- 3 lekarzy potwierdziło mi, że w razie konieczności można brać i nie zaszkodzi.



Zamówiłam Elancyl a teraz będę zamawiać biustonosze
przelezałam całą noc ale jak wstałam to cś dalej mnie kłuje po lewej stronie, mam nadzieje ze to nic powaznego a jescze 2 tygodnie do wizyty.
Moja lekarka tez mi powiedziala ze nospe moge brac
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 07:55   #1079
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez etusiaaa Pokaż wiadomość
przelezałam całą noc ale jak wstałam to cś dalej mnie kłuje po lewej stronie, mam nadzieje ze to nic powaznego a jescze 2 tygodnie do wizyty.
Moja lekarka tez mi powiedziala ze nospe moge brac
To w miarę możliwości leż jak najwięcej i odpoczywaj.
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-04, 08:23   #1080
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Czesc o poranku w nocu obudził mnie taki dziwny skurcz że zestrachu północy nie przespałam i do tego cały czas.mnie brzuch hmm uciska, pobolewa nie wiem jak to określic dobrze ze wizyta juz w czwartek.

Swietny pomysł z dolaniem oliwki do kąpieli odgapiam
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-25 20:49:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.