***jak kupić dobry wózek*** - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-16, 18:01   #61
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

ja mam maxi cosi mura 4
1. gondola wcale nie jest mała - właśnie mierzyłam - po materacyku ma 79cm, a wyżej tak w połowie wysokości mierząc ma 82cm;
sugeruję przejść się do sklepu i samemu zobaczyć, ona JEST DUŻA
2. folia, moskitiera i kocyk są dołączone do gondoli - nie trzeba osobno kupować
3. w ASKOT we Wrocławiu zestaw z fotelikiem Cabrio Fix kosztuje niecałe 3800 (nie pamiętam dokładnie, jakoś 3789zł)

no i jeszcze używaną murę można łatwo sprzedać na allegro i odzyskać sporo pieniążków, a inne używane wózki już nie schodzą tak dobrze
olakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 07:57   #62
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

ja jednak podejrzewam, że z takiego wózka , to po roku nie ma co zbierać. także o sprzedaży raczej nie myślałabym. wiele osób narzeka też, że musi oddawać wózki do serwisu, więc ja bym nie kupiła używanego wózka, tylko jak już, to tańszy, ale nowy.

teraz myślę o x-landerze albo implast bolder, mura jednak jest stanowczo za droga i nie chcę wydawać 4 tysi na zestaw.
implast za 1900 zł ze wszystkim wystarczy, chyba że x-lander będzie lepszy.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 08:21   #63
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

ja też chcę Boldera
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:31   #64
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

dziewczyny dotarł do mnie wózeczek już implast molder sd ecoline kolor emerald. wklejam foty, może się na coś przydadzą:
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 07:51   #65
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

metropolitan, fajnie że wkleiłaś fotki, bardzo ładny wózek
spacerówka rozkłada się na płasko?
jak oceniasz wózek?
kupiłaś dla zimowego dziecka? bo wiem, że ja muszę np. wybrać jak największą gondolę.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:05   #66
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

nie mogę na razie go za bardzo ocenić, bo dopiero blanka nim będzie jeździć we wrześniu. myślę że gondolka jest bardzo duża, porównywałam wiele wózków i jest spora. spacerówka rozkłada się praktycznie na płasko, wykonanie spoko, stelaż wydaje się stabilny i porządny, chyba będzie ok. no i ma osobne budki do wszystkiego: gondoli, spacerówki i fotelika. aha i ważna dla mnie rzecz, bardzo łatwo się montuje gondolkę i spacerówkę na stelaż, tylko się wkłada i klika, i sam stelaż też się łatwo składa, fajne ma te skrętne kółka i są mega duże. a kiedy ty masz termin layla?
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:46   #67
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

metropolitan - też mieliśmy kupić ten wózek i to w tym samym kolorze, ale że trafiła się okazja to kupiliśmy od znajomych używaną przez 13 m-cy Teutonię (gondolkę - ok.8 m-cy, gondola jest w nim naprawde duża, 5 m-cy - spacerówka).

Co do rozkładania sie spacerówki na płasko w wiekszości wózków siedzisko rozkłada sie prawie płasko (160 stopni), ale to wystarcza, bo i tak dopiero ok. 6 m-czne dziecko można bezpiecznie (dla kręgosłupa) przesadzić do spacerówki.
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 10:51   #68
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

a ja na kolor nie mogłam się zdecydować, bo mi się też podobał stone i laguna.... ale ten zielony jest spoko, będzie uniwersalny, może dla drugiego bejbika się też nada
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:57   #69
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
a ja na kolor nie mogłam się zdecydować, bo mi się też podobał stone i laguna.... ale ten zielony jest spoko, będzie uniwersalny, może dla drugiego bejbika się też nada
Na Twoich fotkach widzę, że byłabym zadowolona z kolorku, a stone to troszkę za smutny, a laguna za jaskrawy. Emerald jest uniwersalny i dla chłopca i dla dziewczynki. Dobrze wybrałaś
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:25   #70
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
dziewczyny dotarł do mnie wózeczek już implast molder sd ecoline kolor emerald. wklejam foty, może się na coś przydadzą:
wozeczek prezentuje sie slicznie, nie jest taki wielki. A jak z jego waga? Ciezki jest? Mnie przeraza to, ze mieszkam na 4 pietrze bez windy...
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 13:17   #71
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

ja jak wybierałam wózek to nie dbałam o wagę bo mieszkam na parterze. a wczoraj dowiedziałam się że musimy się chwilowo przeprowadzić na 4 piętro ale będę stelaż trzymać w samochodzie i znosić samą gondolkę. poza tym to tylko 3 miesiące, potem przeprowadzamy się do domu, więc jakoś to przeżyję.

sam stelaż: 6,4 z kołami: 9,4
spacerówka: 3
gondola: 6,3
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 14:49   #72
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
ja jak wybierałam wózek to nie dbałam o wagę bo mieszkam na parterze. a wczoraj dowiedziałam się że musimy się chwilowo przeprowadzić na 4 piętro ale będę stelaż trzymać w samochodzie i znosić samą gondolkę. poza tym to tylko 3 miesiące, potem przeprowadzamy się do domu, więc jakoś to przeżyję.

sam stelaż: 6,4 z kołami: 9,4
spacerówka: 3
gondola: 6,3
dziekuje za informacje ja sobie tak mysle, ze jak dzidzius juz sie pojawi to sama bede go nosila w chuscie, a dopiero z mezem wezmiemy wozek, bo jak podnosilam wozki w sklepach to masakra! nie daje rady.
Poki co czekamy na zafasolkowanie
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 06:43   #73
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

no bez przesady, że wózka nie podniesiesz????
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 09:22   #74
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
no bez przesady, że wózka nie podniesiesz????
mam slabe raczki w sklepie nie bylam w stanie podniesc wozka, serio
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 09:41   #75
Angelika16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 286
GG do Angelika16
Talking Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

metropolitan - piekny kolorek. Ja takze jestem zdecydowana na ten model, ale co do koloru to nie mam pojecia. bardzo podoba mi sie Olipic, ale boje sie ze bedzie za jaskrawy. Ale kolorki są sliczne! Bede miala chlopczyka takze musze pomyslec Ale wozeczek sliczny.
Dziekuje za fotki, w sklepie nie ma mozliwosci zobaczenia wszystkich kolorów takze zdjecia bardzo sie przydadza
Angelika16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 13:26   #76
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

angelika, ja w sklepie widziałam jeszcze safari... był taki średni, raczej troszkę mdły.. mi się dla chłopca też podoba olympic albo laguna i jeszcze taki granatowy jest fajny, nie pamiętam jak się nazywa. faktem jest że zamawiając wózek trzeba zaryzykować z kolorkiem, bo nie zawsze podobno są takie jak w folderze. mój akurat podobnie wygląda na żywo jak na folderku
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 19:16   #77
Martusia2606
Raczkowanie
 
Avatar Martusia2606
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: z domu :D:D:D
Wiadomości: 76
GG do Martusia2606
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

pisała tu gdzieś dziewczyna, że ma wózek Implast Bolder Olimpic. Mam wielką prośbę, możesz wkleić zdjęcia wózka jak wygląda na żywo? Bo sama się nad nim zastanawiam a nie chcę kupować w ciemno
__________________
"Szczenięta rasowe. Tanio.
Promocja trwa do wyczerpania suki."

Nim kupisz szczeniaka, sprawdź, w jakich warunkach żyje suka, która go urodziła.

Kampania edukacyjna, mająca na celu zmniejszenie ilości bezdomnych zwierząt

http://psia-mac.pl

Martusia2606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 09:07   #78
anoxa
Zakorzenienie
 
Avatar anoxa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 662
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

no to wklejam wam mojego olympica wedlug prosby wybaczcie ze nie wkleje spacerowki ale jest schowana i nie chce mi sie jej wyciagac i wybaczcie tez wstretne rylo mojego psa ten sie wszedzie musi wepchac

naprawde jest bardzo fajny i kolor i wozek juz kilka osob mnie zaczepilo o ten kolor i mowilo ze jest swietny wiec to nie tylko moja opinia na tym pierwszym zdjeciu to jest spiworek ktory kupilam z zestawem on ma nieco inny kolor bardziej niebieski jest ale rowniez polecam aukcje ze spiworkiem moge wam podac sprzedawce u ktorego kupowalam wozek bo jest w porzadku jak zamowilismy to nie mieli torby i parasolki parasolke doslali w ciagu kilku dni a na torbe chyba dwa tyg czekalismy a Hubert w prezencie dostal taka super zabawke przyczepiana do wozka oczyiwscie za dosylke juz nie placilismy

Załącznik 3394243Załącznik 3394244Załącznik 3394245Załącznik 3394246Załącznik 3394247Załącznik 3394248Załącznik 3394249Załącznik 3394250
anoxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 09:26   #79
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

Cytat:
Napisane przez anoxa Pokaż wiadomość
no to wklejam wam mojego olympica wedlug prosby wybaczcie ze nie wkleje spacerowki ale jest schowana i nie chce mi sie jej wyciagac i wybaczcie tez wstretne rylo mojego psa ten sie wszedzie musi wepchac

naprawde jest bardzo fajny i kolor i wozek juz kilka osob mnie zaczepilo o ten kolor i mowilo ze jest swietny wiec to nie tylko moja opinia na tym pierwszym zdjeciu to jest spiworek ktory kupilam z zestawem on ma nieco inny kolor bardziej niebieski jest ale rowniez polecam aukcje ze spiworkiem moge wam podac sprzedawce u ktorego kupowalam wozek bo jest w porzadku jak zamowilismy to nie mieli torby i parasolki parasolke doslali w ciagu kilku dni a na torbe chyba dwa tyg czekalismy a Hubert w prezencie dostal taka super zabawke przyczepiana do wozka oczyiwscie za dosylke juz nie placilismy
Fajny wózek sama się zastanawiałam nad tym modelem i kolorem, jednak wybór padł na Teutonie Cosmo którą póki co z jazdy na "sucho" polecam
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 12:29   #80
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

anoxa, pies to nic, ale pychola pani Jakubiak w tv nie wybaczę ci bardzo fajny ten olympic.

a ja muszę się pochwalić, bo Blanka już ma pierwsze spacerki za sobą i wózeczek spisuje się super, a teren mam naprawdę groźny pod blokiem. Bardzo lekko się prowadzi a zarazem jest stabilny, no i lekko amortyzuje nie jest taki "tępy" także polecam.
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:40   #81
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

Cytat:
Napisane przez metropolitan Pokaż wiadomość
no bez przesady, że wózka nie podniesiesz????
Też mi się kiedyś wydawało nieprawdopodobne, żeby wózka nie unieść, ale taka jest rzeczywistość. Wózki wielofunkcyjne do lekkich nie należą, i o ile sam jeszcze można dźwignąć, to z dzieckiem nie koniecznie. Z własnego doświadczenia napiszę, że wózka Jedo razem z córką (6,5 kg) nie uniosę
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 12:47   #82
justfa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

Ja kupując wózek kierowałam się głównie jego wagą, zależało mi na lekkim, zwrotnym wózku i aby dobrze się prowadził. Po dłuuugich poszukiwaniach zdecydowałam się na wózek ARTE ALU 3x3 ADBOR.
Jest na stelażu aluminiowym, dzięki czemu jest lekki i dobrze sie prowadzi, ma skrętne koła, co zapewnia swobodne manewrowanie wózkiem.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, codziennie chodzę na długie spacery, a wózek spisuje się rewelacyjnie
justfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 19:47   #83
KingaM91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 10
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

dziewczyny jak oceniacie wózek graco symbio? słyszałam, że jest łatwy w utrzymaniu czystości, co jest ważne przy małym dziecku
KingaM91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 20:18   #84
agatar85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 10
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

szukam dobrej spacerówki, zastanawiam się nad Maxi Cosi, bo gondolkę mieliśmy tej firmy, ale są 4 modele i nie wiem czego po którym się spodziewać, któraś może coś polecić?
agatar85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 20:41   #85
jarzebina_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 59
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

a nad którymi modelami z maxi się zastanawiasz? bardzo dobre są mura 4 lub 3 Lekki w prowadzeniu, dobrze skrętne piankowe koła.
jarzebina_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 11:31   #86
dusiolka
Zakorzenienie
 
Avatar dusiolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 10 752
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

Hi my mamy wozek chicco i-move . Narazie korzystamy z gondoli (córka za pare dni konczy 4mies) ktora moim zdaniem jest duza i głęboka . Wozek bardzo zwrotny,koła piankowe. Spacerowka jest ciekawa,obkreca sie 360stopni i rozkłada sie na płasko. Moim zdaniem jest większa niz w mc mura 4plus bo ten wozek miałam juz zamowiony kiedy to sie okazało ze nie wiadomo kiedy dostarcza nowa kolorystykę i wtedy w sklepie woadl mi w oko ten chicco wiec zrezygnowałam z tamtego. W zestawie jest torba do wozka,spiworek podbity cienkim polarem,paczka pampersow,moskitiera

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Aaa gondole w chicco mozna wykorzystać jako fotelik samochodowy ponieważ ma rownież taka funkcje. Minusem (jesli ktos juz ma kupiony inny fotelik samochodowy ) jest to ze fotelik rownież musi byc. Chicco ponieważ nie ma możliwości zamontowania adapterów. Porownalam go z fotelikiem z maxi cosi i otrzymał w testach tyle samo gwiazdek wiec gwarantuje bezpieczeństwo na takim samym poziomie.
dusiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 10:43   #87
kaska2909
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

Wózek powinien spełniać Twoje oczekiwania pod względem wizualnym oraz funkcjonalności. Najlepiej jeśli jest lekki, ma dużo miejsca na dodatkowe akcesoria czy choćby torebkę mamy, jest łatwy w utrzymaniu czystości. Proponuję <ciach> taki. Poza tym warto przejrzeć ofertę bo producent ma wiele ciekawych modeli.

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2015-05-20 o 12:54 Powód: usunięcie reklamy
kaska2909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 18:23   #88
krewetka123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

taki, zeby Tobie pasował, ja mam teraz parasolkę o Quinny, lekką , zwinną i mi pasuje. modeli masz do wyboru, do koloru
krewetka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 19:45   #89
amelia1980
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: ***jak kupić dobry wózek***

Myślę że dla każdego dobry wózek oznacza coś innego, jeden lubi pompowane koła drugi nie, jeden lubi jak buja drugi nie. Ja, ponieważ mam drogi nie tylko asfaltowe na trasie swoich wycieczek wybrałam wózek xxx. Jestem bardzo zadowolona, spełnia moje oczekiwania i to jest dla mnie wózek dobry. Ma pompowane koła, dodatkową amortyzację w ramie, przestrzenną gondolę i wygodny fotelik samochodowy. Mam wersję 3w1.

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2016-06-16 o 08:08
amelia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 20:45:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.