Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKOWE2010 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-06, 19:53   #3421
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
Też tak miałam przez kilka dni ból żołądka przed snem ale samo przeszło, więc nic Ci nie pomogę.
wiec czekam na zbawienie...
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 20:24   #3422
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Nika ja słyszałam,że powinno się dawkować powoli znieczulenie, Ray to dokładnie opisała. Czyli twoja koleżanka dobrze się czuła mimo wszystko skoro jeszcze raz zdecydowała się na zzo? Ja jestem tego zdania,że jeśli mogę sobie pomóc i zapamiętać poród jako niezwykłe przeżycie a nie koszmar to chcę skorzystać wiadomo,że wszystko ma swoje wady i zalety, narzędzi używa się także przy porodach bez znieczulenia, więc tu nie ma reguły. W krajach lepiej cywilizowanych zzo jest na porządku dziennym i nie budzi tylu sprzeciwów co u nas, nie wiem czemu Okaze się pewnie na miejscu czy będziemy takie dzielne czy od razu będziemy prosić o zzo Zresztą łatwo mówic o bólach porodowych ajk się nie ma o nich zielonego pojęcia

Lisica skontaktuj się może z innym ginem, bo to naprawdę dzinne proponować ten test bez zrobienia pomiaru przezierności, a pewnie za test papa płacisz?
__________________
Czekamy...



Edytowane przez gabisun
Czas edycji: 2010-03-06 o 20:25
gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 20:24   #3423
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Witam nowe dziewczyny no październikówki rosną w siłę , może przegonimy liczebnie mamuśki wrześniowe ?

Pomidora cieszę się,ze szefowa już cię nie zamęcza. Moja jak dowiedziała się o ciąży to sie popłakała ze wzruszenia. W sumie fajna babka jest, wymagająca, ale fajna.

Kurcze a arbuz dalej za mną chodzi

Dziewczyny o co chodzi z tym rh krwi? Wy tak to mądrze piszecie, że ja już nie wiem... jak mam rh+ to jest ok niezależnie czy mój TŻ ma rh+ czy rh- ?

A co do wózków to ja też w bloku mieskam więc wózek musi być lekki, zwrotny i łatwo się składać. No i cenę też niezbyt wygórowaną mieć musi tak liczę w okolicach 1200. Póki co za niczym się nie oglądałam jeszcze.
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 20:36   #3424
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez cellaris Pokaż wiadomość
Witam nowe dziewczyny no październikówki rosną w siłę , może przegonimy liczebnie mamuśki wrześniowe ?

Pomidora cieszę się,ze szefowa już cię nie zamęcza. Moja jak dowiedziała się o ciąży to sie popłakała ze wzruszenia. W sumie fajna babka jest, wymagająca, ale fajna.

Kurcze a arbuz dalej za mną chodzi

Dziewczyny o co chodzi z tym rh krwi? Wy tak to mądrze piszecie, że ja już nie wiem... jak mam rh+ to jest ok niezależnie czy mój TŻ ma rh+ czy rh- ?

A co do wózków to ja też w bloku mieskam więc wózek musi być lekki, zwrotny i łatwo się składać. No i cenę też niezbyt wygórowaną mieć musi tak liczę w okolicach 1200. Póki co za niczym się nie oglądałam jeszcze.
tak ,wychodzi na to że tylko jesli matka ma Rh- to jest ryzyko konfliktu
Nie przegonicie nas
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 21:50   #3425
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Tyle naskrobalyscie, ze nie wiem kiedy to wszystko nadrobie
Dzisiaj bylam na usg genetycznym, wszystko w porzadku, maly do nas wymachiwal raczkami i nozkami. Widzialam paluszki . Nadrobil tez czas, wczesniej lekarz mowil, ze moglam zajsc pozniej, ale wszystko juz ok. Ma dokladnie tyle ile powinien. Zdjecie wrzuce jak przeskanuje u brata.
Pomidorko jesli Twoj maz jest muzykiem to ja z checia poslucham kilku utworow. I prosze zmien mi termin na 14.09.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 22:04   #3426
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Tyle naskrobalyscie, ze nie wiem kiedy to wszystko nadrobie
Dzisiaj bylam na usg genetycznym, wszystko w porzadku, maly do nas wymachiwal raczkami i nozkami. Widzialam paluszki . Nadrobil tez czas, wczesniej lekarz mowil, ze moglam zajsc pozniej, ale wszystko juz ok. Ma dokladnie tyle ile powinien. Zdjecie wrzuce jak przeskanuje u brata.
Pomidorko jesli Twoj maz jest muzykiem to ja z checia poslucham kilku utworow. I prosze zmien mi termin na 14.09.
Super że wszystko dobrze
__________________

1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 22:15   #3427
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez 1985ewa Pokaż wiadomość
Super że wszystko dobrze
Dzieki
Zapomnialam dopisac, ze wlasnie wrocilismy z kina. Bylismy na Alicji w Krainie Czarow, wlasciwie tylko przez Deppa Calkiem ciekawy.

I na czas ciazy polecam Wam buty z medicusa. Duza czesc z nich jest straszliwie wygodna, doslownie jakby sie nic nie mialo na nogach. A jeszcze jesli nam zaczna puchnac nogi i zaczna sie inne dolegliwosci ciazowe to wygodne buty beda baaaardzo potrzebne
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 07:54   #3428
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Dzieki
Zapomnialam dopisac, ze wlasnie wrocilismy z kina. Bylismy na Alicji w Krainie Czarow, wlasciwie tylko przez Deppa Calkiem ciekawy.

I na czas ciazy polecam Wam buty z medicusa. Duza czesc z nich jest straszliwie wygodna, doslownie jakby sie nic nie mialo na nogach. A jeszcze jesli nam zaczna puchnac nogi i zaczna sie inne dolegliwosci ciazowe to wygodne buty beda baaaardzo potrzebne
a ja własnie ide dzisiaj na alicje z krainy czarów z mama bo tz w szkole;( dobrze ze całkiem ciekawy
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:03   #3429
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość

A ten mikado to co w końcu ma w zestawie , bo jakos tam namieszane jest
Wózek głęboko-spacerowy Mikado BOSTON + fotelik
+ Spacerówka
+ Torba do wózka
+ Folia przeciwdeszczowa
+ Moskitiera
+ Dodatkowy pokrowiec – przykrycie do części spacerowej,
+ Półka – tacka z uchwytem na butelkę przy prowadnicy – rączce
+ Fotelik samochodowy 0-13kg


Ja mieszkam na parterze-mam dosłownie dwa schodki, tescie też nisko, wiec raczej targać wózka za często nie będe nio chyba ze do auta..On ładnie się składa ...


ale szczerze jeszcze nie jestem przekonana co do jego kupna. Napisałam do producenta i i wózek kosztował by okolo 1000zł do 1060 w zależności od typu podwozia - wycena jest wazna 4 miesiace


http://www.wozki-mikado.pl/ podaje strone producenata


Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Do szpitala w poniedziałek idę. Ale już czuję, że zjadłam kwaśne landryny i zaraz pewnie będę z kiblem gadać
Gabisun, ale masz śliczny brzuszek, zgrabnie się rysuje A z was piękna para

Zapomniałam napisać właśnie odnośnie dyrki, że jak zaniosłam jej zwolnienie i powiedziałam o szpitalu, to bez problemu powiedziała, ze nie mam się martwić i sami sobie poradzą, a ja nie musze nic robić Chyba miała dobry dzień, bo pierwszy raz tak się zachowała Dla mnie najważniejsze, że mam ją z głowy!
Powodzenia w szpitalu, mam nadzieje, że poradza cos na twoje złe samopoczucie..
CO do dyrki,,czasem tez z niej się robi człowiek,,co? hehe


Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Byłam na zakupach w Factory Outlet, dorwałam znowu sklep Coccodrillo już tyle ciuszków w tym m-cu kupiłam... ech...
Zakupiłam też staniola- były fajne w Triumphie- choć nie luię tej firmy i dość okazyjne ceny- te co mi były w miarę dore- 60 i 75zł. Na mój biust to naprawdę tanio.
Zaraz się ninaad znerwuje że piszę "prawie dobre", ale serio tak było... Przestudiowałam kiedyś wątek i pisałam trochę o tym jak dobrać biustonosz i okazało się, że całe życie noszę za duży pod biustem i za mały o 2 miski
Teraz zmierzyłam miskę F!!! Większej nie miały babki i ninaad ratuj!!! był ledwo... Siora mi pisała, że do końca ciąży mogą mi jeszcze dwa razy urosnąć i po porodzie tym bardziej - Ona tak miała Więc szkoda mi było tyle kasy zostawić na miesiąc i kupiłam całkiem fajny w Calezdonii za 30zł
Nio kochana mi tez urosły cycuszki,, miałam D a teraz to pewnie tez F tez muszę sie wybrac na zakupki bo mam tylko 2 biustonosze ktore jakos sa prawie dobre) masakra, jak one jeszcze Urosną

U nas wczoraj impreza była.. moj luby skuł sie z lekka ...
Boże jakie to denerwujące jak sie nie pije i sie tych bzdur musi słuchac, jak ludzie popiją...
Goscie wyszli kolo 1 a ja juz od 22 marzyłam aby iść spać... aż mnie głowa rozbolała... teraz w ciąży chodze bardzo szybko spać czasem juz kolo 20.40 po Barwach,,, Madzia już spi a kiedyś to był ze mnie wampir hehe i spac nie musiałam
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:33   #3430
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
a ja własnie ide dzisiaj na alicje z krainy czarów z mama bo tz w szkole;( dobrze ze całkiem ciekawy
Powiem Ci, ze to jest idealne dla dzieci. Ja z TZ i przyjaciolka podziwialismy glownie umiejetnosci aktorskie Johnnego Deppa, bez niego film nie bylby juz taki ciekawy. Mozna powiedziec, ze go "uratowal"

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość

U nas wczoraj impreza była.. moj luby skuł sie z lekka ...
Boże jakie to denerwujące jak sie nie pije i sie tych bzdur musi słuchac, jak ludzie popiją...
Goscie wyszli kolo 1 a ja juz od 22 marzyłam aby iść spać... aż mnie głowa rozbolała... teraz w ciąży chodze bardzo szybko spać czasem juz kolo 20.40 po Barwach,,, Madzia już spi a kiedyś to był ze mnie wampir hehe i spac nie musiałam
Sluchanie ludzi, ktorzy wypija jest strasznie denerwujace
I mam tak samo co do spania. Czasami i o 20 mnie zlapie. Ostatnio przespalam pol dnia, obudzilam sie na Pierwsza Milosc i spalam juz do rana.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:44   #3431
aaneczka1984
Zadomowienie
 
Avatar aaneczka1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Hej dziewczynki
Ja właśnie z kosciółka wróciłam i leże sobie w łóżeczku z moim smykiem.
Co do CC... to ja miałam całkiem nieplanowaną, bo odkleiło się łożysko. Gdy by nie kaszek który mnie wted męczył, nie byłoby tak zle. Toszke bolałą obkuraczająca sie amcica i szwy trochę cągły, ale po dobie wstałam i praktycznie nic mi nie było. Własnie najgorzej jest być wtedy przeziębionym, bo jak się kichnie to wydaje się jakby mi wnętrznośc wydzierano... buuu.... ale poza tym dobrze to wspominam.
A nie napisałam że ja miałam znieczulenie ogólne, tak na szybcika. Nawet nie widziałam jak mojego brzdąca z brzuszka wyciągają. Zobaczyłam Go dopiero po kilku godzinach. Jak sie obudziłąm nie byłam w stanie ani mówić, ani smsa tżowi napisać... normalnie bezwład miałam całego ciała. Najsmieszniejsze, że jak sie wyudziłam to przyszła pielęgniarka z gratulacjami śicznej....córeczki!!!! Ja w szoku byłam , no bo chłop na 100% miał byc, ta poszłą sprawdziła i Dominika przyniosła

Jeśli chodzi o wózeczek to pisałam juz kiedys że mam po siostrzeńcu.. taki zwykły...niefirmowy...ale jak dla mnie był oki. No moze troche cięzki.

Zazdroszcze Wam , ze możecie brać znieczulenie zoo, u nas takij mozliwości nie ma , przynajmniej nie w najbliższych sześciu szpitalach.
Pewno i tak cc bede miała, ale gdybym miała rodziś sn to byn na zoo napewno się zdecydowała. Ze mnie to taki nadwrażliwiec jest i mocno odczówam najdrobniejszy ból.

Miłej niedzieli zyczę
aaneczka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 08:55   #3432
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

uuuueeee no... wszyscy chwala jakies zdjecia gabisun, a ja przetrzaslam juz wątek 3 razy i nic nie widze.... to niesprawiedliwe
zglaszam protest!

jeszcze a propos wozkow... jesli kotras z nas znajdzie cos fajnego cenowo lekkiego, trzyfunkcyjnego (fotelik,gondola,spacerów ka) to prosze sie podzielic...

a propos buistonoszy.... to u mnie sytuacja jest krytyczna... ale o dziwo udalo mi sie kupic stanik... w rozmiarze (uwaga!) 75GG!!! jak mi dalej cycki beda rosly to kupie dwa berty i gumke Tak w ogole to mam 181cmwaga 71kg
dla biuściastych polecam strone www.dopasowana.pl ... mi udalo sie kupic w ich firmowym sklepie.
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:34   #3433
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Szczęśliwa, ależ ja Tobie zazdroszczę
My na teściów w ogóle nie możemy liczyć- w żadnej kwestii, z resztą już prawie kontaktu nie utrzymujemy, masakra...
Moja Mami zbyt dobrze finansowo nie stoi, ale wciąż wyzywa, że z babcią naszą też coś ekstra zakupią

Szczęśliwa, a jak się czujesz? Jak mdłości? Mi już całkiem prawie przeszły
Dla moich rodziców będzie to pierwszy wnuk/ wnuczka, teście mają już 2 ale ostatnie 8 lat temu. Więc po prostu nie mogą się doczekać, stąd też te chęci pomocy w zakupach. Głupio mi tak szczerze mówiąc brać takie sporo pieniążki, ale oni by się po obrażali gdybyśmy się nie zgodzili. Więc właściwie nie ma wyjścia i trzeba się tylko cieszyć

Jeśli chodzi o samopoczucie to jest gorzej niż było, bo niestety doszły od kilku dni wymioty, całe szczęście niewielkie. Mdłości nie przechodzą ale u mnie to dopiero początek 11 tyg, i mam nadzieję, że za 2-3 tyg przejdzie. Ogromnie na to liczę

W kwestii ZOO to zarazie nie mam zdania bo muszę na ten temat poczytać, do tej pory nie orientowałam się za bardzo. Ostatnio słyszałam od koleżanki, że ma to jakiś wpływ na dziecko że je troszkę "otumania" i że w przyszłości może cierpień na migreny nie wiem skąd ona ma takie wieści, i nie wiem czy w to wierzyć? Trzeba poczytać w fachowej literaturze i porozmawiać z lekarzem.


Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
t
Nie przegonicie nas
Kto wie może przegonimy Październiczki zapisywać się i pisać

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość

Nio kochana mi tez urosły cycuszki,, miałam D a teraz to pewnie tez F tez muszę sie wybrac na zakupki bo mam tylko 2 biustonosze ktore jakos sa prawie dobre) masakra, jak one jeszcze Urosną
A mi nie urosły na początku trochę nabrzmiały a teraz chyba wróciły do swojego rozmiaru- no może odrobinkę większe. A szkoda , bo mam duże B, może małe C.

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
jeszcze a propos wozkow... jesli kotras z nas znajdzie cos fajnego cenowo lekkiego, trzyfunkcyjnego (fotelik,gondola,spacerów ka) to prosze sie podzielic...

A jakie to dla Ciebie lekkie?? Ja zdecydowałam się na taki ( 3 fukcyjny, polski) waga gondoli 14 kg a spacerówki 15 kg. Ja mieszkam na parterze więc dużo nosić nie będę.

http://www.allegro.pl/item947553163_...e_gratisy.html
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 10:22   #3434
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość
Ja na razie daję sobie spokój ze zdawaniem, zwłaszcza że zdaję od grudnia i zawsze jest albo jakaś śnieżyca albo co innego. Nie zamierzam więcej zdawać w takich warunkach bo wcale nie jest łatwiej.
Zanim dostaniesz termin na kolejny egzamin to już będzie wiosna

szokoladka to chyba nie zazdroszczę tak długiej akcji porodowej, nawet sobie nie wyobrażam jakie to musi być męczące...

Cytat:
Napisane przez 1985ewa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam pytanie: robicie lub robiłyście usg 4D(w tej lub poprzedniej ciąży),jeśli tak to w którym tygodniu, jakie są wasze wrażenia,ile płaciłyście? Ja się właśnie zastanawiam bo będę w Polsce w 17 tc-myślicie że mogłabym już poznać płeć?
Pomidorka robiła i już zna płeć. To zależy od lekarza i jakości sprzętu zapewne też

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Chciałabym też wyrusyć w końcu po jakiś staniczek, ale zupełnie nie mam pojęcia dokąd? Gdzie zakupiłyście i za jaką kaskę staniczki?
Ja kupuję najczęściej na rynku, myślałam, ze to chińskie, ale o dziwo na wszystkich metkach piszą, ze wyprodukowana w Polsce, staniczki za 15-20zł, przynajmniej jak sie zużyje to nie żal mi wyrzucić i kupić kilka następnych.

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki... mam problem..strasznie boli mnie zoladek...jestem w 9tc a od ok.2 tyg.boli mnie zoladek..moze ktoras z was tak miala...zwlaszc za wieczorem przed snem mnie strasznie boli...moze wiecie co jesc zeby tak nie bolal....moze jakies sprawdzone sposoby..aha i czasem jest mi niedobrze ale nie wymiotuje bo u mnie z tym raczej ciezko..noi tego nie lubie
Jeżeli faktycznie cię BOLI to dlaczego jeszcze nie byłaś u lekarza????

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Tak w ogole to mam 181cmwaga 71kg
dla biuściastych polecam strone www.dopasowana.pl ... mi udalo sie kupic w ich firmowym sklepie.
A ja myślałam, ze ja tu jestem największa! Mam 180cm, ale pewnie jakbym się dobrze wyprostowała (bo niestety często sie garbię/pochylam) to pewnie byłoby ciut więcej, póki co waga 68 od dnia testu, dzisiaj nawet jak się ważyłam bez ubrania to było 67,5kg Powiedz mi jeszcze jaki nosisz rozmiar buta? Bo ja to jestem nieszczęśliwa z tym 41 Biustem to cię pewnie nie dogonię, bo ja to taki średniak raczej
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 10:37   #3435
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
tak ,wychodzi na to że tylko jesli matka ma Rh- to jest ryzyko konfliktu
Nie przegonicie nas
A no to jestem spokojna o moje Rh a co do październikówek to wiesz.... dopiero 7 marca więc może się jeszcze coś "wykluje"

Ja też jestem za tym,żebyśmy dzieliły się potencjalnymi informacjami i linkami o wózkach no bo jak już przyjdzie co do kupowania to będziemy już miały pojęcie, a przecież nie sztuka kupić wózek za 4000 no nie

aaneczka1984 dzięki za pocieszające słowa co to cc. Mam nadzieję,ze u mnie też będzie ok

Ja dalej bojkotuję zimę...dzisiaj posiałam rzeżuchę, a co.... ma być zielono i już.
__________________
Niegrzeczna Mamuśka

Edytowane przez cellaris
Czas edycji: 2010-03-07 o 10:39
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 10:43   #3436
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość

A ja myślałam, ze ja tu jestem największa! Mam 180cm, ale pewnie jakbym się dobrze wyprostowała (bo niestety często sie garbię/pochylam) to pewnie byłoby ciut więcej, póki co waga 68 od dnia testu, dzisiaj nawet jak się ważyłam bez ubrania to było 67,5kg Powiedz mi jeszcze jaki nosisz rozmiar buta? Bo ja to jestem nieszczęśliwa z tym 41 Biustem to cię pewnie nie dogonię, bo ja to taki średniak raczej
Abz ... Niestety tez 41... i w dodatku nie kazdy 41 pasuje.... Naprawde wazysz 68 kg? To chyba masz jaka powazną niedowage... ? ja jestem raczej grubokoscista i grubostawowa i jak wazylam tyle co Ty to wygladalam okropnie, bo to bardzo esponowalo moje kosci i stawy i wygladalam jak wypuszczona z Oswiecimia... teraz jestem w miare proporcjonalna.... ciekawe jak takie wysokie dziewczyny wygladaja w ciazy...

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Dziewczyny, Lekkie wózki czyli ponizej 10 kg... bo Tych 10kg trzeba przeciez doliczyc wkład w postaci naszych pociech, kotre tylko beda coraz większe co za tym idzie cieższe....

Edytowane przez mszu
Czas edycji: 2010-03-07 o 10:54
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 10:46   #3437
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Odpowiadam na apel i zapisuje się
dzisiaj kończymy 9 tydzień termin porodu 11.10 i juz nie mogę się doczekać
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:10   #3438
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

dziewczyny, zapytam z ciekawości.. jak liczycie pierwszy dzień nowego tygodnia ciąży? Jeśli ostatnią @ miałam we wtorek, to każdy kolejny tydzień zaczynam też we wtorek?
Pytam, bo już zwariowałam - wg wszelkich kalendarzy ciąży nowy tydzień zaczyna mi się w środę lub czwartek - jeśli wstawię datę porodu obliczoną przez lekarza (OM+7dni+9mcy), a jeśli wstawię w kalendarzu dzień OM, to wychodzi mi inny dzień porodu (2 dni wcześniej).. zgłupieć można ;/
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:16   #3439
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
Dla moich rodziców będzie to pierwszy wnuk/ wnuczka, teście mają już 2 ale ostatnie 8 lat temu. Więc po prostu nie mogą się doczekać, stąd też te chęci pomocy w zakupach. Głupio mi tak szczerze mówiąc brać takie sporo pieniążki, ale oni by się po obrażali gdybyśmy się nie zgodzili. Więc właściwie nie ma wyjścia i trzeba się tylko cieszyć

Jeśli chodzi o samopoczucie to jest gorzej niż było, bo niestety doszły od kilku dni wymioty, całe szczęście niewielkie. Mdłości nie przechodzą ale u mnie to dopiero początek 11 tyg, i mam nadzieję, że za 2-3 tyg przejdzie. Ogromnie na to liczę

W kwestii ZOO to zarazie nie mam zdania bo muszę na ten temat poczytać, do tej pory nie orientowałam się za bardzo. Ostatnio słyszałam od koleżanki, że ma to jakiś wpływ na dziecko że je troszkę "otumania" i że w przyszłości może cierpień na migreny nie wiem skąd ona ma takie wieści, i nie wiem czy w to wierzyć? Trzeba poczytać w fachowej literaturze i porozmawiać z lekarzem.




Kto wie może przegonimy Październiczki zapisywać się i pisać



A mi nie urosły na początku trochę nabrzmiały a teraz chyba wróciły do swojego rozmiaru- no może odrobinkę większe. A szkoda , bo mam duże B, może małe C.




A jakie to dla Ciebie lekkie?? Ja zdecydowałam się na taki ( 3 fukcyjny, polski) waga gondoli 14 kg a spacerówki 15 kg. Ja mieszkam na parterze więc dużo nosić nie będę.

http://www.allegro.pl/item947553163_...e_gratisy.html
Ja mam małe A,na początku urosły trochę ale przez mdłosci schudłam 3 kg i niestety wróciły do poprzedniej wielkości,pewnie później urosną
Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
uuuueeee no... wszyscy chwala jakies zdjecia gabisun, a ja przetrzaslam juz wątek 3 razy i nic nie widze.... to niesprawiedliwe
zglaszam protest!

jeszcze a propos wozkow... jesli kotras z nas znajdzie cos fajnego cenowo lekkiego, trzyfunkcyjnego (fotelik,gondola,spacerów ka) to prosze sie podzielic...

a propos buistonoszy.... to u mnie sytuacja jest krytyczna... ale o dziwo udalo mi sie kupic stanik... w rozmiarze (uwaga!) 75GG!!! jak mi dalej cycki beda rosly to kupie dwa berty i gumke Tak w ogole to mam 181cmwaga 71kg
dla biuściastych polecam strone www.dopasowana.pl ... mi udalo sie kupic w ich firmowym sklepie.
Ja też szukam czegoś 3w1,lekkiego i w rossądnej cenie,jak coś znajdziecie to podzielcie się koniecznie linkami
Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
Odpowiadam na apel i zapisuje się
dzisiaj kończymy 9 tydzień termin porodu 11.10 i juz nie mogę się doczekać
Witamy
Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
dziewczyny, zapytam z ciekawości.. jak liczycie pierwszy dzień nowego tygodnia ciąży? Jeśli ostatnią @ miałam we wtorek, to każdy kolejny tydzień zaczynam też we wtorek?
Pytam, bo już zwariowałam - wg wszelkich kalendarzy ciąży nowy tydzień zaczyna mi się w środę lub czwartek - jeśli wstawię datę porodu obliczoną przez lekarza (OM+7dni+9mcy), a jeśli wstawię w kalendarzu dzień OM, to wychodzi mi inny dzień porodu (2 dni wcześniej).. zgłupieć można ;/
Ja ostatnią miesiączkę miałam w czwartek i liczę że każdy kolejny tydzień zaczyna mi się w czwartek a suwaczki też mi inaczej pokazują zależy jaki wybiorę
__________________


Edytowane przez 1985ewa
Czas edycji: 2010-03-07 o 13:03
1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 13:07   #3440
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Ja ostatnią miesiączkę miałam w czwartek i liczę że każdy kolejny tydzień zaczyna mi się w czwartek a suwaczki też mi inaczej pokazują zależy jaki wybiorę[/QUOTE]

No ja też tak liczę pierwszy dzień ostatniej miesiączki to pierwszy dzień kolejnego tygodnia. U mnie też czwartek zaczyna nowy tydzień.

agulla witamy witamy
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 13:35   #3441
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dziewczyny, Lekkie wózki czyli ponizej 10 kg... bo Tych 10kg trzeba przeciez doliczyc wkład w postaci naszych pociech, kotre tylko beda coraz większe co za tym idzie cieższe....
uuu 10 kg, to ja chyba takich nie widziałam, pewnie takie to z tych wyższych pólek. A może i nie? Może wystarczy się dobrze rozejrzeć?

Cytat:
Napisane przez agulla Pokaż wiadomość
Odpowiadam na apel i zapisuje się
dzisiaj kończymy 9 tydzień termin porodu 11.10 i juz nie mogę się doczekać
Witamy kolejną mamę październikową, rozgość się i powiedz coś o sobie


Ja liczę początek kolejnego tygodnia od każdej niedzieli, bo właśnie w niedzielę miałam ostatnią miesiączkę
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 14:49   #3442
Bluex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Smile Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Ja też chciałam się nieśmiało z Wami przywitać jako nowa przyszła mama na tym forum ))

Tym samym zasilam szeregi wrześniówek z terminem wg OM 11.09 chociaż USG wskazuje, że wcześniej...
Czyli dzisiaj mija 13 tc 2 d

Pozdrawiam Was serdecznie !
__________________
„I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu" [Alchemik, Paulo Coelho]
Bluex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 15:17   #3443
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Bluex Pokaż wiadomość
Ja też chciałam się nieśmiało z Wami przywitać jako nowa przyszła mama na tym forum ))

Tym samym zasilam szeregi wrześniówek z terminem wg OM 11.09 chociaż USG wskazuje, że wcześniej...
Czyli dzisiaj mija 13 tc 2 d

Pozdrawiam Was serdecznie !
Witamy
a z USG jaki termin?
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 15:55   #3444
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Dziewczynki polecam fajną stronkę z opniamia na temat wózków- przyda się napewno ja chyba wybiorę wózek Mikado z przednimi skrętnymi kołami cena okolo 1100 a u producenta jeszcze mniej
http://www.forum.alewozki.pl/f14-Opinie-o-wozkach.html

Witam Bluex zagość wśród nas
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki

Edytowane przez Mpik82
Czas edycji: 2010-03-07 o 15:58
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 16:44   #3445
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Lisica skontaktuj się może z innym ginem, bo to naprawdę dzinne proponować ten test bez zrobienia pomiaru przezierności, a pewnie za test papa płacisz?
tak place 200zl, za usg 3d 200zl noi dla gina 100zl....nie bede mieszac sobie lekarzy..mam jednego takze tego bede sie trzymac...ciekawe czy na necie cos o tym pisza ....

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
Jeżeli faktycznie cię BOLI to dlaczego jeszcze nie byłaś u lekarza????
wlasnie jutro pojade bo juz nie moge wytrzymac tego bolu....
mam nadzieje ze wszystko bedzie ok....
__________________
Malgosia
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 16:44   #3446
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Bluex Pokaż wiadomość
Ja też chciałam się nieśmiało z Wami przywitać jako nowa przyszła mama na tym forum ))

Tym samym zasilam szeregi wrześniówek z terminem wg OM 11.09 chociaż USG wskazuje, że wcześniej...
Czyli dzisiaj mija 13 tc 2 d

Pozdrawiam Was serdecznie !
Witamy napisz nam coś więcej o sobie
__________________

1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 17:41   #3447
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez 1985ewa Pokaż wiadomość
Ja ostatnią miesiączkę miałam w czwartek i liczę że każdy kolejny tydzień zaczyna mi się w czwartek a suwaczki też mi inaczej pokazują zależy jaki wybiorę
Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
Ja liczę początek kolejnego tygodnia od każdej niedzieli, bo właśnie w niedzielę miałam ostatnią miesiączkę
p
dzięki,. ja też liczę od wtorku, tylko zmyliły mnie te wszystkie suwaczki, kalkulatory no przede wszystkim USG, które na wizycie (chodzę na wizyty wtorkowe) pokazuje mi wiek ciąży o 2 dni za mały niż jest w rzeczywistości ;/

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

chyba przerzucę się na wizyty czwartkowe i wtedy będzie mnie to mniej razić
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 17:52   #3448
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
uuuueeee no... wszyscy chwala jakies zdjecia gabisun, a ja przetrzaslam juz wątek 3 razy i nic nie widze.... to niesprawiedliwe
zglaszam protest!

jeszcze a propos wozkow... jesli kotras z nas znajdzie cos fajnego cenowo lekkiego, trzyfunkcyjnego (fotelik,gondola,spacerów ka) to prosze sie podzielic...

a propos buistonoszy.... to u mnie sytuacja jest krytyczna... ale o dziwo udalo mi sie kupic stanik... w rozmiarze (uwaga!) 75GG!!! jak mi dalej cycki beda rosly to kupie dwa berty i gumke Tak w ogole to mam 181cmwaga 71kg
dla biuściastych polecam strone www.dopasowana.pl ... mi udalo sie kupic w ich firmowym sklepie.
Zdjęcia są w prywatnym albumie, już wysłałam Ci zaproszenie
Mam nadzieję,że nie będzie tak źle i w beratach nie będziesz musiała chodzić, usmiałam się z tego tekstu

Jesli ktos jeszcze chce zobaczyć fotki to chętnie wyśle zaproszenie bo nie wiem kto chciałby zobaczyć
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 17:57   #3449
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Zakupiłam też staniola- były fajne w Triumphie- choć nie luię tej firmy i dość okazyjne ceny- te co mi były w miarę dore- 60 i 75zł. Na mój biust to naprawdę tanio.
Zaraz się ninaad znerwuje że piszę "prawie dobre", ale serio tak było... Przestudiowałam kiedyś wątek i pisałam trochę o tym jak dobrać biustonosz i okazało się, że całe życie noszę za duży pod biustem i za mały o 2 miski
Teraz zmierzyłam miskę F!!! Większej nie miały babki i ninaad ratuj!!! był ledwo... Siora mi pisała, że do końca ciąży mogą mi jeszcze dwa razy urosnąć i po porodzie tym bardziej - Ona tak miała Więc szkoda mi było tyle kasy zostawić na miesiąc i kupiłam całkiem fajny w Calezdonii za 30zł


Mykam trochę na tv, potem zajrzę
ja na Triumpha już dawno się pogniewałam. Wolę wyszperać coś okazyjnie w e-sklepach czy na ebayu- za rozsądną cenę, rozsądną jakość i ładne kolorowe
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 18:14   #3450
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Zdjęcia są w prywatnym albumie, już wysłałam Ci zaproszenie
Mam nadzieję,że nie będzie tak źle i w beratach nie będziesz musiała chodzić, usmiałam się z tego tekstu

Jesli ktos jeszcze chce zobaczyć fotki to chętnie wyśle zaproszenie bo nie wiem kto chciałby zobaczyć
Ja bym chciała zobaczyć jeśli można
__________________

1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.