Rossman - część III - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 13:41   #991
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

ja jadę do rossa dopiero w sobotę i już się boję o moja liste hehe
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 14:14   #992
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

No nie, a ja ajde za jakiś 1,5 h i, i tak się boję, ze nie wykupie tego co chciałam
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 14:21   #993
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Rossman - część III

aryax dzieki za odp.
a moze sa jakies jeszcze dziewczyny które uzywały szamponów yung z rossmana?
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 14:47   #994
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: Rossman - część III

Mi bardzo pasuje z tych Yungów szampon Asia, przy uparciu się nawet nie musiałam stosować odżywki, ślicznie pachnie i nieźle moje włosy po nim wyglądają. Cała moja rodzinka już chyba 10 butelkę tego przeciwłupieżowego używa i bardzo sobie chwali ziołowy mówili że też był całkiem niezły, tylko trochę włosy plątał. Pomarańczowego (owoce i witaminy) dopiero mam zamiar spróbować, dostałam miniaturkę na SU
__________________
"There are many kinds of love, after all.
Love that cannot harm
and love that never abandons
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:02   #995
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Mi bardzo pasuje z tych Yungów szampon Asia, przy uparciu się nawet nie musiałam stosować odżywki, ślicznie pachnie i nieźle moje włosy po nim wyglądają. Cała moja rodzinka już chyba 10 butelkę tego przeciwłupieżowego używa i bardzo sobie chwali ziołowy mówili że też był całkiem niezły, tylko trochę włosy plątał. Pomarańczowego (owoce i witaminy) dopiero mam zamiar spróbować, dostałam miniaturkę na SU
A ja mam miniaturki tego Asia właśnie z festiwalu, ale jeszcze nie próbowałam.

A co do oliwki HIPP dziewczyny to czytałam ze trzeba używać jej na wilgotna skórętakie mądre i ciekawe rzeczy o niej wyczytałam w wątku na Kafeteriipodaje Wam linka do strony-przeczytajcie to co piszę trochę starsza koleżanka http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3336931&start=270
Myślę że warto stosowac wałsnie tak ta oliwczkeja tak stosuje i jestem z niej bardzo zadowolona
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:03   #996
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

byłam dziś w R., ale nie kupiłam żadnych kosmetyków, zaszłam po artykuł pierwszej potrzeby. jedyne, co zauważyłam to to, że półki z Fitellami ogołocone. tzn. została jedna saszetka cynamonowej i jakieś dwie tropikalnej.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:05   #997
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Rossman - część III

super wyszło z tymi żelami pod prysznic-dziś je oglądałam,ale nie zakupiłam-na razie tylko pastę do zębów blend-a med 3D white.wąchałam te żele i podoba mi sie na odstresowanie czy jakoś tak-takie ciemnoniebieskie opakowanie...drugiego zapachu jeszcze nie wybrałam miałam kupić corny...a zapomniałam...chociaż nie wiem czy dam radę pogryźć go w moim aparatem...
w piątek lecę kupić-i płyn listerine też bo dziś nie widziałam

jak mnie dziś głowa boli jutro mam rozmowę w sprawie pracy a dziś jestem wypluta

miłego dnia!!!!!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 15:12   #998
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Rossman - część III

Ja po szybkim przejrzeniu gazetki nie natrafilam na nic co bym mi odpowiadalo.
Ale pewnie jak ja przestudiuje z pare razy to cos znajde.
Z kazdym razie wiekszych zakupow tam nie przewiduje bo nie ma nic ciekawego (dla mnie).
I bardzo dobrze

EDIT Niestety dopatrzylam sie ( a nie mam kasy)
*szczoteczka do twarzy
*maslo tutii frutti
*synergen wash gel
*drewniana ramka

szkoda ze nie mam kasy na to teraz

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2008-06-18 o 15:34
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:18   #999
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez plotkara0804 Pokaż wiadomość
chyba niee na temat sie wypowiem ale
irytuja mnie ochraniarze w ROSSMANIE.
ale bynajmniej u mnie w miescie, PAKERZY jak tylko jakas lala wejdzie to ślinotok a potem ci patrza na łapy co wybierasz i taka laska czuje sie niekomfortowo. Bo co np takiego PAKERA interesuje jaki Żel durexa kupie
Eee tam, dlatego lubię rossmanna na wileńskim: tłok jest zawsze, ale ochroniarze od nadmiaru klientek głupieją i stoją tylko przy perfumach- i tylko sobie trajkoczą cały dzień. Ciekawe ile mają kradzieży w ciągu miesiąca

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Ja też dopiero w piątek idę, a mnie straszycie, że 8:02 i nic nie ma
PS. Dostałam dziś super przesyłkę z Nivea z próbkami i zniżkami na ich kosmetyki w Tesco
Phi! Ja mam takich już 5
Farciara jestem, bo w Warszawie jest kilka rossmannów- jak nie to to gdzie indziej znajdę. No problem.

Aaa słuchajcie- "CENY NA DO WIDZENIA TO JAKAŚ ŚCIEMA!"pamiętacie, jak był w promocji tonik "Melisa" urody? Co prawda nigdzie w Wawie nie widziałam oznaczenia CND ale zwróciłam uwagę na ten tonik- stoi sobie normalnie, w cenie 2,99 (czyli tak jak Wasze CND) Dzisiaj patrzę, toniki dalej stoją na swoim starym miejscu, ponownie w cenie 6 zł o co tu chodzi, co to za dziwna polityka? Robić promocję bez żadnych oznaczeń? W "tajemnicy" przed klientkami? Przecież to strasznie dziwne.
Dodam, ze zwiedziłam kilka rossmannów i we wszytskich była jeszcze kilka dni temu cena 2,99. Toniki w porządku, nieprzeterminowane (kupiłam jeden- data do 2010). Strasznie dziwne

A ja sie obkupiłam w sunozon30 (różnica w cenie niewielka między nim a 15, a w ochronie- ogromna!) i oliwki, jak obiecałamm hippa i babydream. Skąłd mi się bardzo podoba- dotąd używaam johnsonów ale własnie przejrzałam na oczy, że są one na bazie ciekłej parafiny! Natomiast hipp/babydream- naturalne olejki
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:20   #1000
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rossman - część III

kupilam 5 fitelli : 2 tropikalne, 2 jogurtowo-zurawinowe i 1 cynamonowo-jablkowa ( pyszna! )
ale mnie z samego rana podkurzyła ekspedientka- podchodze do niej z ta promocja timotei, to ta nic nie wiem, zaczela chodzic z 3 razy na zaplecze, ja jej mowie ze w ulotce w internecie widzialam, ona ze nie ma informacji o tym. no jak moze miec, jak u mnie nawet nowe gazetki nie byly polozone;/ poprosilam ja o nowa gazetke i w koncu poszla do kierownika i dowiedziala sie co jest glupie babsko ! pewnie dobrze wiedziala i same pozniej sobie te zele po grosiku biora
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:32   #1001
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Rossman - część III

niqsia: moze nie wiedziała? w końcu chyba sprzedawczynie nie mają obowiązku znać całej gazetki na pamięć

co do moich zakupów to póki co skromnie:
* oliwka Hipp
* Mleczko samoopalające sunozon

ale jeszcze mam chętkę na wieeele rzeczy
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 15:35   #1002
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
byłam dziś w R., ale nie kupiłam żadnych kosmetyków, zaszłam po artykuł pierwszej potrzeby. jedyne, co zauważyłam to to, że półki z Fitellami ogołocone. tzn. została jedna saszetka cynamonowej i jakieś dwie tropikalnej.
[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7927233]kupilam 5 fitelli : 2 tropikalne, 2 jogurtowo-zurawinowe i 1 cynamonowo-jablkowa ( pyszna! )
[/quote]

i wszystko jasne
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:35   #1003
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Rossman - część III

Ale jestem gaapaaaaaa Kupiłam dziś żel Timotei i zapomniałam o tej promocji za grosz i wyszłam z jednym, Pani w kasie oczywiście nie była tak uprzejma aby mnie poinformowac Chyba jeszcze raz się wybiorę jutro i wybiore jeszcze 2 żele tym barzdiej, ze mozna wybrac sobie zapachy a nie narzucają
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:38   #1004
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez aksalotl Pokaż wiadomość
i wszystko jasne
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:38   #1005
oODaisyOo
Przyczajenie
 
Avatar oODaisyOo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman - część III

"A ja sie obkupiłam w sunozon30 (różnica w cenie niewielka między nim a 15, a w ochronie- ogromna!) i oliwki, jak obiecałamm hippa i babydream. Skąłd mi się bardzo podoba- dotąd używaam johnsonów ale własnie przejrzałam na oczy, że są one na bazie ciekłej parafiny! Natomiast hipp/babydream- naturalne olejki "

A wąchałaś sunozon przed zakupem? Ja się na niego strasznie napaliłam, bo spf 30 za 10 zł to jak za darmo. Ale jak go dzisiaj powąchałam (mieszanka off'a i wódki) to natychmiast odłożyłam i wziełam Eveline spf 30 za 16 zł, który ślicznie pachnie

Edytowane przez oODaisyOo
Czas edycji: 2008-06-18 o 16:04
oODaisyOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:38   #1006
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rossman - część III

u mnie nie bylo tego limonkowego wzielam sobie kremowy o zapachu morelowym i taki przeztoczysty o zapachu pomarancza i mieta.

u mnie NIGDY 'nie pamietaja' panie po prostu jak zwykle niedoinformowane.O WSZYSTKIM. taki rossman, coz poradzic...

aksalotl to nie moja wina!
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:38   #1007
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Dot.: Rossman - część III

Ja byłam w swoim rossmanie,kupiłam pare rzeczy,w tym tę farbę Pallete co do niej dają odżywkę Gliss Kur,już się martwiłam przy kasie że nie mam gazetki żeby kasjerce pokazać że jest taka promocja...ale dała sama bez szemrania;-)
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:49   #1008
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Rossman - część III

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7927233]kupilam 5 fitelli : 2 tropikalne, 2 jogurtowo-zurawinowe i 1 cynamonowo-jablkowa ( pyszna! )
ale mnie z samego rana podkurzyła ekspedientka- podchodze do niej z ta promocja timotei, to ta nic nie wiem, zaczela chodzic z 3 razy na zaplecze, ja jej mowie ze w ulotce w internecie widzialam, ona ze nie ma informacji o tym. no jak moze miec, jak u mnie nawet nowe gazetki nie byly polozone;/ poprosilam ja o nowa gazetke i w koncu poszla do kierownika i dowiedziala sie co jest glupie babsko ! pewnie dobrze wiedziala i same pozniej sobie te zele po grosiku biora [/QUOTE]

Myślę że nie chciała Cię umyślnie oszukać. Ale fakt to fakt, mogliby lepiej informować swoich pracowników o promocjach

A o tych żelach powinna być jakaś informacja przy cenie, bo na pewno mnóstwo ludzi opuści sklep z jednym. Ciekawe czy pracownicy mogą sobie brać te nieodebrane gratisowe żele za 1 grosz? Znaczy po zapłacaniu tej gigantycznej kwoty 0.01 pln
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:54   #1009
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Ja idę zaraz dziś drugi raz do Rossmanna bo jak rano byłam pieniążków trochę zabrakłoa teraz mama wróciła, pieniążków przybyło i idę dobrze ze mam bardzo bliskomoze dołożyli fitellei muszę kupić te 2 żele...chyba czerwonych nigdzie nie ma coczy moze któaś z Was kupiła/widziała?jeśli tak to piszcie szybciutko to poczekam...a leśli nie to wezmę limonkowy...a jesli nie bedzie to moze ten lawendowy będzie ładny-no nic...powącham sobie wszystkie
Musze tez papierek toaletowy kupicii jakis tonik bo mi właśnie sie skończył,a żadnego w zapasie
A po SunOzon samoopalacz, mleczko 30 i pędzelki wybiorę sie jeszcze na pewno
Przecież często dokładają towar, prawda?myślę że jeszcze spokojnie wszystko co chcemy kupimy
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 15:56   #1010
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Myślę że nie chciała Cię umyślnie oszukać. Ale fakt to fakt, mogliby lepiej informować swoich pracowników o promocjach

A o tych żelach powinna być jakaś informacja przy cenie, bo na pewno mnóstwo ludzi opuści sklep z jednym. Ciekawe czy pracownicy mogą sobie brać te nieodebrane gratisowe żele za 1 grosz? Znaczy po zapłacaniu tej gigantycznej kwoty 0.01 pln
Może najpierw robią zrzutkę na zapleczu

Aniu, a czerwony jaki ma zapach?
TŻ wybrał sobie lawendowy (antystresowy - czyżby po zakupach ze mną szukał odprężenia ) - mi osobiście nie przypadł do gustu ten zapach, a dla siebie za 1 gr wzięłam pomarańczowo-miętowy - wg mnie rzeczywiście energizujący
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:57   #1011
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez oODaisyOo Pokaż wiadomość
"A ja sie obkupiłam w sunozon30 (różnica w cenie niewielka między nim a 15, a w ochronie- ogromna!) i oliwki, jak obiecałamm hippa i babydream. Skąłd mi się bardzo podoba- dotąd używaam johnsonów ale własnie przejrzałam na oczy, że są one na bazie ciekłej parafiny! Natomiast hipp/babydream- naturalne olejki "

A wąchałaś sunozon przed zakupem? Ja się na niego strasznie napaliłam, po spf 30 za 10 zł to jak za darmo. Ale jak go dzisiaj powąchałam (mieszanka off'a i wódki) to natychmiast odłożyłam i wziełam Eveline spf 30 za 16 zł, który ślicznie pachnie
a o którym sunozonie mówisz? żółtym czy niebieskim? kurcze własnie chciałam kupić żółty i myslałam, ze ładnie pachnie

a co do informowania o promocjach to faktycznie marnie. Już kiedyś pisałam o tym, że się zdziwiłam będąc w superpharmie, bo tam to nie ma takiej opcji, żeby sprzedawczynie nie wiedziały o jakiejś promocji. Już wiele razy zostałam mile zaskoczona. np. raz była jakas promocja, ze krem gratis, nawet o niej nie wiedziałam, a pani przy kasie odrazu zaczełam mnie przepraszać, ze pierwszy dzien, ze kremy jeszcze nie dojechały, ale że ona mi napisze na paragonie i mogę odebrac gratis kiedy chce , a ja na to . Ehh, gdyby tak w Rossmanie było
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:02   #1012
oODaisyOo
Przyczajenie
 
Avatar oODaisyOo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman - część III

wąchałam i żółty i niebieski - zapach ten sam ale wydałam 6 zł więcej i kupiłam Eveline spf 30, ktory ma o niebo lepszy zapach. Znając moje szczęście - w następnej gazetce będzie w promocji :/
oODaisyOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:03   #1013
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman - część III

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7927233]kupilam 5 fitelli : 2 tropikalne, 2 jogurtowo-zurawinowe i 1 cynamonowo-jablkowa ( pyszna! )
ale mnie z samego rana podkurzyła ekspedientka- podchodze do niej z ta promocja timotei, to ta nic nie wiem, zaczela chodzic z 3 razy na zaplecze, ja jej mowie ze w ulotce w internecie widzialam, ona ze nie ma informacji o tym. no jak moze miec, jak u mnie nawet nowe gazetki nie byly polozone;/ poprosilam ja o nowa gazetke i w koncu poszla do kierownika i dowiedziala sie co jest glupie babsko ! pewnie dobrze wiedziala i same pozniej sobie te zele po grosiku biora [/quote]

Racja, mogła nie wiedzieć. Praca w tego typu sklepach to "ciągle coś do roboty", pracownicy o promocjach dowiadują się chyba najpóźniej- od klientek albo od kierowników, którzy też nie zawsze mają czasu poinformować wszystkich. Cóż, taka organizacja.

Cytat:
Napisane przez oODaisyOo Pokaż wiadomość
"A ja sie obkupiłam w sunozon30 (różnica w cenie niewielka między nim a 15, a w ochronie- ogromna!) i oliwki, jak obiecałamm hippa i babydream. Skąłd mi się bardzo podoba- dotąd używaam johnsonów ale własnie przejrzałam na oczy, że są one na bazie ciekłej parafiny! Natomiast hipp/babydream- naturalne olejki "

A wąchałaś sunozon przed zakupem? Ja się na niego strasznie napaliłam, po spf 30 za 10 zł to jak za darmo. Ale jak go dzisiaj powąchałam (mieszanka off'a i wódki) to natychmiast odłożyłam i wziełam Eveline spf 30 za 16 zł, który ślicznie pachnie
Wąchałam, bo już mam z tej serii 30 i 50 (dla dzieci). Zapach to wina alkoholu (który powoduje lepsze wchłanianie) i uważać na niego muszą tylko naczynkowcy- mnie to nie grozi. Ważniejsze od zapachu są stabilne filtry UV a sunozon to najtańszy specyfik który takowe posiada. Gdyby chodziło zapach, poszłabym na plażę wysmarowana olejkiem do masażu :P
Poczytaj wątek "nie-apteczne, stabilne filtry na plażę", naprawde mądrze dziewczyny piszą
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:13   #1014
oODaisyOo
Przyczajenie
 
Avatar oODaisyOo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 28
Dot.: Rossman - część III

uff, to dobrze, że nie wzięłam SunOzona, naczynka u mnie pękają jak bańki mydlane
oODaisyOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 17:18   #1015
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Jestem zła !
Podchodze do babki, i pytam się o te żele, ona że nie ma nic takiego, a na dodatek wszystkie babska gazetki pozabierały( wiżanki pewnie :P) !
następnie przechodze do oliwek....Nie ma ani Hippa ani Babydream.Tampony - promocja tylko na super i maxi super( a to bedzie moj pierwszy raz z tamponami wiec wole mniejsze).Balsamu brązującego z Isany też nie było, ani fitelli !
Ostatecznie wzięłam :
-mleczko nawilżające Babydream - chyba też będzie ok nawilżać- na promocji
-mleczki samoopalajace Sunozon-na promocji
-tampony Facelle normal comfort 16 szt. - taniej o 2 zl niz bym brala te na promocji, a ze mniej...
-podpaski naturella dla mamy- tez na promocji chyba
-kolby dla chomika z winstona- na promocji
-lakier cudny z Wibo, na promocji

Czego nie zakupiłam( juz nie licząc tej oliwki )
fitelli !
szamponu koloryzującego
i żelów timotei

Tak wiec jutro czeka mnie wyprawa do Elei po fitellę i szampon koloryzujący.
Żele....no cóż, trudno się mówi.Zreszta nie zależało mi tak bardzo na nich( z timotei mam energizujacy w domu swietny )
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 17:20   #1016
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Rossman - część III

a czy któraś z Was używała tego żelu i czy jest on może w rossmanie??bo ja nie kojarzę go...a zastanawiam się czy go wypróbować...

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21640

albo może taki żel??
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=13331

__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 17:22   #1017
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Family Fresh używałam ale nie ten dla dzieci.Fajny, nawet choć nie za dobrze się pienił.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 17:42   #1018
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
ja dzis kupiłam: na lipowej w bialymstoku,ps.dzis byl fajny młody ochroniarz,doradzał perfumy jakiejś pani,ale tak fachowo to robił podziwiam

-tonik w żelu różany bielenda ostatnicena na dowidzenia za 4.49
-chusteczki samoopalajace
-domol płyn do czyszczenia wanien łazienek-w folii cena 2.49

no i kusił mnie ten timotei nie wiem czy nie skocze po niego zaraz z kolizanką
a jestem przecież na odwyku
Iwona, gdzie jets koszyk z cenami na do widzenia bo ja jeszcze nigdy się z nim w tym rossmanie nie natknęłam

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Też już jestem po zakupach W moim koszyku znalazły się:
1. żele pod prysznic Timotei (morela&krem Shea i mleczko orchidei&olejek migdałowy)
2. oliwka HIPP
3. krem do rąk Dove intensywnie nawilżający
4. balsam do stóp Fuss Wohl
5. szczoteczka do zębów colgate 360stopni
6. fitella

Z żelami oczywiście zamieszanie. Najpeir zapytałam Pani na sklepie czy to na pewno tak jest że drugi za 1gr i czy sama mogę wybrać zapach czy dostanę przy kasie. Powiedziała że tak. A Pani przy kasie oczywiście nic nie wiedziała, uwierzyła dopiero jak jej w gazetce pokazałam.

A w którym Rossmannie byłaś?
Jak weszłam dziś do tego na Lipowej zobaczyłam dziewczynę z pełnym koszykiem i gazetką w ręku i od razu nasunęła mi się myśl że to być może któraś Wizażanka
Właśnie w tym na Lipowej Ale zabrałam TŻ, który dzielnie latał za mną z koszykiem, a ja miałam dwie ręce wolne, więc mogłam pakować do koszyka ile wlezie


Byłam ok.12-13,a już nie było Fitelli, żadnej A tak chciałam spróbować
Ale za to kupiłam oliwke Hippową, odzywkę elseve żółtą, tonik i płyn do demakijażu z rivalu, serum eveline 3d (tylko jedno :P), balsam z Bielendy do tyłka ("Unikalna formuła i kompozycja składników daje efekt znany z brazylijskich plaż" - zobaczymy:P), żele Timotei ekspedientka zasłoniła koszem bo rozkładała produkty, dwa razy powiedziałam "przepraszam" (głucha?),potem doszłam do wniosku, że na koniec wróce po żele,wracam,a ona dalej zastawiona tym swoim wózkiem,ja znowu głośno mówię "przepraszam!" (dalej głucha) - jak Boga kocham, już ją chciałam "z bara" , TŻ na pocieszenie podał mi St Ives ogórkowo-melonowy Do tego kupiłam herbatkę truskawkowo-śmietankową rossmanowską, mam nadzieję że smaczna
A po żele Timotei wróce!
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 17:46   #1019
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Rossman - część III

coraz bardziej się boję o moją oliwkę Hippa, którą chciałam zakupić
dobrze, że w drodze powrotnej na dworzec mam jeszcze 4 rossmanny
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 17:53   #1020
nitencja
Raczkowanie
 
Avatar nitencja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 262
Dot.: Rossman - część III

Dziewczyny a było gdzies u was w rossmanie mini masełko z dove za 3,49? Bo u mnie nie było
nitencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.