Rossman - część III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-14, 22:53   #691
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Cała przyjemność po mojej stronie .
Następnym razem najpierw zrób sobie peeling kawowy a dopiero później żel z oliwką- padniesz z zchwytu nad delikatnością skóry . Każda oliwka będzie do tego dobra, żelowa Johnson też super bo nie rozrzedza żelu pod prysznic tak bardzo jak inne.

Gwiazdeczko179- spróbuj zamiast mydła -uniwesalnego żelu do mycia z serii Babydream, ja myję nim buźkę i jest super więc do rąk spokojnie możesz spróbować. Myślę że wszystkie mydła w mniejszym lub większym stopniu będą wysuszać dłonie. Moje łapki też się przesuszają ,ale zaraz wkraczam do akcji z kremami. Próbowałam wielu, jednak najlepiej się spisują :
- balsam do ciała intensywnie nawilżający z naturalnym kompleksem roślinnym (żółty z różami)- Cztery pory roku,
- krem do rąk glicerynowy,nawilzająco łagodzący z aloesem i zieloną herbatą - Cztery pory roku,
- co 2-3 dni zamiast kremu do rąk używam maseczek nawilżających(te same co do buzi)np.Dax Cosmetics (saszetki zielone) -głęboko nawilżająca z sokiem aloesowym i kwiatem pomarańczy lub nawilżająca z serii Rival de Loop.
Oczywiście wszystkie produkty do nabycia w Rossmannie .
ślicznie Ci dziękuję za tak wyczerpującą odp
piszecie o filtrach do opalania ... moja sąsiadka 22 lata do dziś opala się na ..OLEJ KUCHENNY bo twierdzi że najszybciej bioerze..
kiedyś wybrałam się z nią nad rzekę ..to była wspaniał podróz (wysmarowała się tym dziadostwem już w domu zeby nie robić obciachu na miejscu) , nie dośc że śmierdział to na miejscu okazało ze zgarneła wszytskie muchy komary i inne robactwa + pyłki traw .. nie musze oczywiście dodawać ze w rzece woda jest zimna a tym samy po kilku nawet kilkunastu kąpielach olej nie schodził ze skóry wraz z nieprrzyjemnym zapachem rzepaku
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 23:12   #692
ginger20
Raczkowanie
 
Avatar ginger20
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 111
GG do ginger20
Dot.: Rossman - część III

dziewczynki kochane a czy cegiełkę można nabyć na miejscu czy tylko rossman bo gdzie ja znajdę rano otwarty sklep
ginger20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 23:15   #693
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka179 Pokaż wiadomość
ślicznie Ci dziękuję za tak wyczerpującą odp
piszecie o filtrach do opalania ... moja sąsiadka 22 lata do dziś opala się na ..OLEJ KUCHENNY bo twierdzi że najszybciej bioerze..
kiedyś wybrałam się z nią nad rzekę ..to była wspaniał podróz (wysmarowała się tym dziadostwem już w domu zeby nie robić obciachu na miejscu) , nie dośc że śmierdział to na miejscu okazało ze zgarneła wszytskie muchy komary i inne robactwa + pyłki traw .. nie musze oczywiście dodawać ze w rzece woda jest zimna a tym samy po kilku nawet kilkunastu kąpielach olej nie schodził ze skóry wraz z nieprrzyjemnym zapachem rzepaku

taak, to zdecydowanie musiała być wyprawa życia


Cytat:
Napisane przez ginger20 Pokaż wiadomość
dziewczynki kochane a czy cegiełkę można nabyć na miejscu czy tylko rossman bo gdzie ja znajdę rano otwarty sklep
Co prawda u mnie SU nie ma, ale dziewczyny wcześniej pisały że na miejscu też można kupić bilet
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 23:18   #694
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

1 i ostatni raz ...w życiu nie najadałam się takiego wstydu iiiiiiiiiiiiiii nigdy nie widziałam takich zbiorów owadów na ludzkich nogach ..... hehehe jakby przyschło to chyba nawet syrenka by nie wydrapała tego paskudztwa
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 08:22   #695
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Rossman - część III

dziewczyny wiecie jak dojechać na te targi z centrum ?
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 08:41   #696
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie jak dojechać na te targi z centrum ?
hm. możesz np. w centrum wsiąść w 171 jadący na Nowe Bemowo, wysiąść na PKP Koło, przesiąść się do 136 jadącego na Natolin albo 186 jadącego na Metro Wilanowska, wysiąść na Prądzyńskiego (NŻ).

ale może jest krótsza droga, ale ja słabo się orientuję, więc przepraszam.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 09:56   #697
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: Rossman - część III

to jest calkiem blisko dworca zachodniego nie wiem co z centrum dojezdza ale cos napewno jest. Jak bedziesz na dworcu zach. to musisz tunelem przejsc przez perony, pozniej przez tory i kwalek droga. szlam jakies 10 min. wiec chyba lepiej niz czekac na przesiadki
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 10:06   #698
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rossman - część III

pytanie tradycyjnie ^^ kiedy kolejna ulotka?
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 10:12   #699
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie jak dojechać na te targi z centrum ?
Ja kiedys jak tam bylam na Targach to jechalam od Metra Swietokrzyska 506 lub 178 albo od ONZ 105 lub 507 i potem szlam troszke na piechote od skrzyzowania Kasprzaka i Prymasa Tysiaclecia w lewa strone, czyli w tym kierunku co dalej jest Dworzec Zachodni.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 10:44   #700
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Oto co udało mi się dziś upolować na zdjęciach brakuje próbek płynów do naczyń itp.
Uu to ileśTy razy u Hippa była?

Szkoda ze nie zostałyście jeszczed łużej, anjciekawsze rzeczy mozna było w konkursach wygrać...

Cytat:
Napisane przez ginger20 Pokaż wiadomość
dziewczynki kochane a czy cegiełkę można nabyć na miejscu czy tylko rossman bo gdzie ja znajdę rano otwarty sklep
można kupić. Były 2 kolejki: do biletów i do wejścia

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie jak dojechać na te targi z centrum ?
najklepiej i mnajszybciej pocia.giem
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 10:57   #701
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Szkoda ze nie zostałyście jeszcze dłużej, najciekawsze rzeczy mozna było w konkursach wygrać...
Jak słynną już Syrenkę
Mam praktycznie takie same rzeczy jak Estella, część oddałam mamie, część zostawiłam sobie. później już praktycznie próbek nie było, wszystko rozdane. Mnie oczywiście wkurzył facet przy wejściu, Agata musiała się nasłuchać mojego bluzgania niesprawiedliwość, a żeby cię gościu pouczulały te kosmetyki A, i dzięki dziewczyny, za wszystko i fajnie was było na żywo spotkać
Testowałam rozgrzewające serum Eveline na skórze po Syrence - ale grzeje!! myślałam że mnie spali
__________________
"There are many kinds of love, after all.
Love that cannot harm
and love that never abandons
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 10:59   #702
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;7889265]pytanie tradycyjnie ^^ kiedy kolejna ulotka? [/quote]

dołańczam się do pytanka
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 11:19   #703
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Jak słynną już Syrenkę
Mam praktycznie takie same rzeczy jak Estella, część oddałam mamie, część zostawiłam sobie. później już praktycznie próbek nie było, wszystko rozdane. Mnie oczywiście wkurzył facet przy wejściu, Agata musiała się nasłuchać mojego bluzgania niesprawiedliwość, a żeby cię gościu pouczulały te kosmetyki A, i dzięki dziewczyny, za wszystko i fajnie was było na żywo spotkać
Testowałam rozgrzewające serum Eveline na skórze po Syrence - ale grzeje!! myślałam że mnie spali
a co zrobił ten facet przy wejściu?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 11:45   #704
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
a co zrobił ten facet przy wejściu?
Wkurzył mnie, jak był konkurs o pełnej godzinie, bo kiedy ja podniosłam rękę i powiedziałam odpowiedź a nikt tego nie mówił, zgłosił się gościu stojący tuż obok mnie, ten go zapytał, powiedział moją odpowiedź i wygrał te kosmetyki.
niefarta miałam i tyle, no ale szkoda mi.
__________________
"There are many kinds of love, after all.
Love that cannot harm
and love that never abandons
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 11:51   #705
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Wkurzył mnie, jak był konkurs o pełnej godzinie, bo kiedy ja podniosłam rękę i powiedziałam odpowiedź a nikt tego nie mówił, zgłosił się gościu stojący tuż obok mnie, ten go zapytał, powiedział moją odpowiedź i wygrał te kosmetyki.
niefarta miałam i tyle, no ale szkoda mi.
jaka świnia. a ten prowadzący albo ślepy i głuchy albo ten koleś to jego znajomy jakiś.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 12:21   #706
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Wkurzył mnie, jak był konkurs o pełnej godzinie, bo kiedy ja podniosłam rękę i powiedziałam odpowiedź a nikt tego nie mówił, zgłosił się gościu stojący tuż obok mnie, ten go zapytał, powiedział moją odpowiedź i wygrał te kosmetyki.
niefarta miałam i tyle, no ale szkoda mi.
ooooooooooostro pewnie układziki
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 12:50   #707
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Rossman - część III

własnie dziewczyny nowa ulotka nie od czwartku przypadkiem?
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 12:54   #708
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Uu to ileśTy razy u Hippa była?

Szkoda ze nie zostałyście jeszczed łużej, anjciekawsze rzeczy mozna było w konkursach wygrać...
Dwa razy, nie wiem skąd tam tyle rzeczy - albo mi ten facet wrzucił albo w tej torbie z przystanku uroda były; jak wróciłam do domu, to wszystko wysypałam na stół, więc nie wiem co z jakiej torby było
Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Jak słynną już Syrenkę
Mam praktycznie takie same rzeczy jak Estella, część oddałam mamie, część zostawiłam sobie. później już praktycznie próbek nie było, wszystko rozdane. Mnie oczywiście wkurzył facet przy wejściu, Agata musiała się nasłuchać mojego bluzgania niesprawiedliwość, a żeby cię gościu pouczulały te kosmetyki A, i dzięki dziewczyny, za wszystko i fajnie was było na żywo spotkać
Testowałam rozgrzewające serum Eveline na skórze po Syrence - ale grzeje!! myślałam że mnie spali
Ciebie też miło było poznać
Ja mleka i herbatki Hippa dla dzieci oddałam, tak samo Pantene do rudych
A Syrenkę mam swoją, fajna jest do masażu, ale nie jest szczególnie ostra.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 13:01   #709
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja mleka i herbatki Hippa dla dzieci oddałam, tak samo Pantene do rudych
Ja się uśmiałam na stoisku Hippa jak czekałam w kolejce, bo gościu mówił że te herbatki bardzo mu smakują dodane do kawy, bo mają jakiśtam cukier i jest lepsze niż z mlekiem ja nie mam komu te mleko oddać, łyżeczkę zostawiłam sobie
Czy blondynki czy brunetki wszystkie dostały zestaw do rudych ;D od biedy mogłabym używać ale mamie oddałam bo ona ma rude.
Prowadzący złośliwy był i tyle. stwierdziłam że szkoda mi dzisiaj już nerwów na niego, było minęło tylko to wspomianm niemiło, poza tym było naprawdę warto iść. tylko te kolejki... do Nivei, do Garniera, do Lirene i Ziaji...
__________________
"There are many kinds of love, after all.
Love that cannot harm
and love that never abandons
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 14:02   #710
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Rossman - część III

uffff. Dzięki dziewczyny jakoś dojechałam .

SUPER było . Wygrałam zestawy C-thru i Rexony v i oczywiście multuuum próbek
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 14:19   #711
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Ja się uśmiałam na stoisku Hippa jak czekałam w kolejce, bo gościu mówił że te herbatki bardzo mu smakują dodane do kawy, bo mają jakiśtam cukier i jest lepsze niż z mlekiem ja nie mam komu te mleko oddać, łyżeczkę zostawiłam sobie
Czy blondynki czy brunetki wszystkie dostały zestaw do rudych ;D od biedy mogłabym używać ale mamie oddałam bo ona ma rude.
Prowadzący złośliwy był i tyle. stwierdziłam że szkoda mi dzisiaj już nerwów na niego, było minęło tylko to wspomianm niemiło, poza tym było naprawdę warto iść. tylko te kolejki... do Nivei, do Garniera, do Lirene i Ziaji...

Ha! Tak samo o jakiś tam bakteriach z drożdży w oliwce dla dzieci.... Ke?
W ogóle Ci obsługujący byli śmieszni. Naprawdę śmieszni. Mam trochę mętlik w głowie przez to czego się nasłuchałam na tych badaniach- że moja skóra niby skłonna do naczynek? Moja skóra która po ostrym traktowaniu alkoholem czy olejkiem cynamonowym nie reaguje żadnymi pęknięciami? Moja skóra, taka sama jak u ojca, który żadnego pękniętego naczynka nie ma? Dziwne . Albo włosy- spodziewałabym się raczej dobrze nawilżonej skóry a zniszczonych samych włosów, tymczasem okazuje się ze jest odwrotnie. Krem z olaya który "zawiera tylko troszkę silikonu żeby dawał ładne wykończenie". Troszkę silikonów, czyli skład: 1, 3, 4, 5 miejsce- silikony . Wydaje mi się, że tylko stomatolog był kompetentny

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
uffff. Dzięki dziewczyny jakoś dojechałam .

SUPER było . Wygrałam zestawy C-thru i Rexony v i oczywiście multuuum próbek
O rany, mi się w tym C-thru nie poszczęściło, kilka razy startowałam
Ale mam tusz, to mnie na razie cieszy najbardziej.
A mleczko hipp chyba se zaraz zrobię
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 15:15   #712
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Rossman - część III

a czy te konkursy gdzie mozna wygrac np. perfumy itp., to co trzeba zrobic? jakies pytania są? trudne?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 15:44   #713
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: Rossman - część III

Tak, zwykle trzeba mieć odrobinę szczęścia albo refleks Proste pytania zadają, w C-Thru pytali zwykle o coś związanego z ich perfumami; przy stoisku z gąbkami, rzeczami do sprzątania itp., gdzie wygrałyśmy po Syrence, strzelałyśmy z łuku do tarczy przy wejściu pytają albo o kosmetyki albo o festiwal, w stylu: gdzie się odbył pierwszy itd. w Veet'cie trzeba było wypełnić ankietę, spośród których potem co pół godziny było losowanie; w Benetonie też trzeba było ankietę wypełnić na temat: które perfumy podobały Ci się najbardziej i dlaczego; w Mexxie żeby wygrać trzeba było wspiąć się na ściankę i zadzwonić dzwoneczkiem. pomysłowo
__________________
"There are many kinds of love, after all.
Love that cannot harm
and love that never abandons
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 15:45   #714
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
*próbki i katalog Lirene (wypróbuję dwa nowe musy z serii Your Style )
Umbra daj koniecznie znać jak musy

Oj tak jak sobie czytam i czytam o tym Waszym Warszawskim festiwalu to chce jeszcze raz w Lubliniechociaż byłam 2 dni(w sobotę i w niedziele)mało mii tez trochę się obłowiłamwygrałam w konkursie Nivea, Rexony i United Color of Benetton(tobrę) ale nie byłam w ogóle na przystanku Urody, a tam tyle fajnych rzeczy było można dostać no A u nas w Lublinie Ziaja dawała pełnowymiarowe odżywki do włosów(witamina) miniaturki masełka rebuild i saszetki kremu do depilacji

Agiii a te konkursy to nie trudneja odpowiedziałam w Nivea na takie pytanie: "Po jakim czasie widać rezultaty stosowania żelu Goodbay Celulite?"
W Dove gdzie wygrałam zestaw Rexony pytali mnie o to która z znanych kobiet nie wystąpiła w reklamie pro age(to było podchwytliwe bo każda z wymienionych wystąpiła)i koleżance podpowiedziałam i tez wygrałato "jej" pytanie brzmiało:"Co zawiera balsam sumer glow dove-innego niż wszystkie? A torbę wygrałam bo opisałam zapach perfum i mój opis uznano za najciekawszy bo u nas to nie była żadna ankieta-po prostu trzeba było powąchać, wybrać według siebie najładniejszy zapach i go opisać, a potem co godzinę wybierali
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 15:58   #715
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Rossman - część III

no więc mam jedno cosmo z tuszem,ale do siostry-mi się spodobał i mam nadzieję,że jeszcze uda mis ię go znaleźć we wtorek!!w razie co odwiedzę 3 empiki zanim pojadę oddać krew bo chyba pod PKiN będzie można.
żeby nie obyło ot:
byłam dziś w rossmanie bo dziś na centralnym otwarte i kupiłam farbę do włosów L'oreal casting-mroźny kasztan
gwiazdeczka 179-jak kupowałam farbę to na tej cenie było napisane,że promocja trwa do 17.06.2008 więc gazetka pewnie następnego dnia się pojawi??

niedawno pytałam,ale chyba żadna mi nie odp:czy dostajecie czasem w rossmanie jakieś próbki,gratisy??itd?bo mi się to jeszcze nigdy nie przydarzyło...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 16:06   #716
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

ja gratisy dostawałam kilka miesięcy temu, ale już długo, długo nie. kiedyś to były jakieś maseczki, krem L'Oreal'a, piłka plażowa, smycze na klucze, płyn do płukania tkanin.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 16:25   #717
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Tak, zwykle trzeba mieć odrobinę szczęścia albo refleks Proste pytania zadają, w C-Thru pytali zwykle o coś związanego z ich perfumami; przy stoisku z gąbkami, rzeczami do sprzątania itp., gdzie wygrałyśmy po Syrence, strzelałyśmy z łuku do tarczy przy wejściu pytają albo o kosmetyki albo o festiwal, w stylu: gdzie się odbył pierwszy itd. w Veet'cie trzeba było wypełnić ankietę, spośród których potem co pół godziny było losowanie; w Benetonie też trzeba było ankietę wypełnić na temat: które perfumy podobały Ci się najbardziej i dlaczego; w Mexxie żeby wygrać trzeba było wspiąć się na ściankę i zadzwonić dzwoneczkiem. pomysłowo
Tyle, ze w C-thru trzeba najpierw wylosować pasek z kwiatuszkiem. Czyli bardziej szczęście niż wiedza.
Żałuję ze miałam japonki, jużbym się wspięła na tą ściankę Co jak co ale siłę w rękach mam (ba! dotargać te wczorajsze torby do domu- to dopiero wyczyn!)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 17:34   #718
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
niedawno pytałam,ale chyba żadna mi nie odp:czy dostajecie czasem w rossmanie jakieś próbki,gratisy??itd?bo mi się to jeszcze nigdy nie przydarzyło...
ja pamiętam tylko gratisy za jeden grosz kiedyś za grosika dostałam mleczko do ciała Garnier Skóra Muśnięta Słońcem
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 17:49   #719
pejtoon
Zakorzenienie
 
Avatar pejtoon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Piękne Miasto - Gdańsk
Wiadomości: 3 238
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
ja pamiętam tylko gratisy za jeden grosz kiedyś za grosika dostałam mleczko do ciała Garnier Skóra Muśnięta Słońcem
ja tez tylko takie pamietam i wzięłam misia dla mojego pieska cieszył się bardzo
__________________
Scrapbooking moim życiem
Moja galeria - Pejtoon powraca na wizaż
13.09.2011 - wysyp

KRAINA PAPIERU - zapraszam !
pejtoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 18:04   #720
p_misiowa
Zadomowienie
 
Avatar p_misiowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 406
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa Pokaż wiadomość
ja pamiętam tylko gratisy za jeden grosz kiedyś za grosika dostałam mleczko do ciała Garnier Skóra Muśnięta Słońcem
Cytat:
Napisane przez pejtoon Pokaż wiadomość
ja tez tylko takie pamietam i wzięłam misia dla mojego pieska cieszył się bardzo
a są jeszcze gdzieś takie promocje za 1gr? czy rossman to już wycofał?
nigdy nie widziałam żadnych koszyków z produktami za 1gr
a czasem by sie przydały
__________________

KOCHAM!
******

p_misiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.