++Mangowy wątek:D++ - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 13:04   #1561
linTU 2304
Raczkowanie
 
Avatar linTU 2304
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 33
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

kurde co ja pisze...sprostowanie...Bleach Movie 2 - The DiamondDust Rebellion byl lepszy..cos mi sie pomieszlo:///:P
linTU 2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 18:52   #1562
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez linTU 2304 Pokaż wiadomość
kurde co ja pisze...sprostowanie...Bleach Movie 2 - The DiamondDust Rebellion byl lepszy..cos mi sie pomieszlo:///:P
ten film był cienki jak barszcz IMHO
zwłaszcza fragment gdzie Shunsi, teoretycznie jedna z czterech najsilniejsztch osób w SS jest powalona przez przyjaciela Histugayi. czytałam też synopsis trzeciego, zapowiada się jeszcze bardziej idiotycznie. jedyny powód żeby to oglądać to dopracowana animacja, muzyka no i sentyment
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 19:16   #1563
linTU 2304
Raczkowanie
 
Avatar linTU 2304
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 33
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

ja uwazam ze byl dobry chociaz NARUTO jest na 1 miejscu, a jak znasz jakies dobre to polecaj
linTU 2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 20:00   #1564
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

co to znaczy dobre? naruto to ta sama liga co bleach, moim zdaniem naruto (oglądałam przynajmniej ze sto odcinków i z 10 shippudena) to totalna kaszana. a bleach to sentymentalna, aczkolwiek niewiele mniejsza kaszana

ja polecam baccano, utrzymane w stylu mafijnym, kryminał... byłam trochę zawiedziona wątkiem fantasy no ale i tak jest miodne, już gdzieś kiedyś pisałam.

przeczytałam polecane tu skip beat! - hmm, 131 rozdziałów i ren dalej nic nie zdziałał, disappointing

zaraz wylosuję jakąś serię na onemanga

/
edit: wiem że to mogą być trudne pytania, ale linTU 2304, nie przeszkadzają Ci niemożebnie wielkie plotkai i fillery? nic nie odpowiedziałaś na moją uwagę- niby hierarchia kapitanów i generalnie siły w bleach universum jest ustalona, a w anime co rusz zdarza się jakaś pomyłka. nie wiem czy czytasz mangę więc napiszę spoilery na biało - ostatnio zajrzałam do pierwszych rozdziałów i tessai który teraz jest jednym z najpotężniejszych użytkowników kido zachowuje się jak kretyn. widać, że to nie był od początku zamysł autora, wpadł na niego dopiero terazz. a w filmie albo w ostatnim fillerze ichigo wesoło latał godzinami z maską pomimo iż kanon sugeruje, że jest w stanie panować nad swoim hollowem przez 13 sekund ?

wiem że mangi, anime mają w sobie pewną dozę magiczności (chociażby Skip Beat jest tak nierealny że aż przyjemnie zanurza się w świat naiwnej dziewczyny która odniosła sukces w show-bizie) ale nie lubię, jak mają wielkie, ogromne dziury.
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA

Edytowane przez bitter
Czas edycji: 2009-01-31 o 20:06
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:44   #1565
linTU 2304
Raczkowanie
 
Avatar linTU 2304
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 33
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Bleach ogladalam tylko te dwa filmy i bodajże dwa oav, nie ogladalam serialu i nie znajduje w nich zadnych głebszych pomyłek bo nie ogladałam od początu [no znaczy serialu], wiec nie wypowiadam sie mocniej na ten temat, powiedzialam ze film byl w porzadku i to moja opinia. A jezeli chodzi o Naruto to uwielbiam, mimo ciągnącej sie akcji. Ale przynajmniej w nim sie cos dzieje a nie jak w nędznych romansach małych dziewczynek...to nie dla mnie, bo to za nudne, pozbawione akcji czy fantasy.... Jeśli masz cos do Naruto to mozesz pisac..ale narazie nie zadawaj mi pyt. do bleach
linTU 2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 21:36   #1566
linTU 2304
Raczkowanie
 
Avatar linTU 2304
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 33
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

jakby ktos znalazł w internecie naruto shippuuden the movie 2 cały film poprosze linka..ale pewnie i tak pojawi sie na necei w marcu/kwietniu ale nie zaszkodzi pytac...DZIEKI
linTU 2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 13:53   #1567
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Podobała mi się recenzja Vampire Knight w Styczniowym "Otaku"
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 16:10   #1568
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

a ja osttanio własnie oglądnelam kilka anime z studia Ghibl, rezyserowane pzez Hayao miyazaki
i msuze powiedziec ze mi sie bardzo spodoabły niektóe pozycje, słyszałm wczesniej o tych anime ale dopiero jakos treraz przez przypadek oglądnelam
Spirited Away w krainie bogó i tak mnie wzięło na inne,
Ksiezniczka mononoke, itp Bardzo podbało mi sie SZept serca ( whisper of the heart) oraz ruchomy zamek hauru , oglądałm takze opowiesci z ziemiomorzas, laputa zamek w chmurach, podniebna poczta kiki, szakrłatny pilot ;p
a czy wy znacie anime tego pana i jakie najbardziej podobały wam sie animacje ze studia Ghibli, co byście poleciły??
Dzis zamierzam oglądnąc anime " o dziewczynce skaczącej przez czas" ;p ale to juz inna bajka hihi
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 17:33   #1569
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Kizia Mizia19 Pokaż wiadomość
a ja osttanio własnie oglądnelam kilka anime z studia Ghibl, rezyserowane pzez Hayao miyazaki
i msuze powiedziec ze mi sie bardzo spodoabły niektóe pozycje, słyszałm wczesniej o tych anime ale dopiero jakos treraz przez przypadek oglądnelam
Spirited Away w krainie bogó i tak mnie wzięło na inne,
Ksiezniczka mononoke, itp Bardzo podbało mi sie SZept serca ( whisper of the heart) oraz ruchomy zamek hauru , oglądałm takze opowiesci z ziemiomorzas, laputa zamek w chmurach, podniebna poczta kiki, szakrłatny pilot ;p
a czy wy znacie anime tego pana i jakie najbardziej podobały wam sie animacje ze studia Ghibli, co byście poleciły??
Dzis zamierzam oglądnąc anime " o dziewczynce skaczącej przez czas" ;p ale to juz inna bajka hihi

Ze Studia Ghibli polecam jeszcze "Grobowiec świetlików" (dawno sie tak nie wzruszyłam), "Powrót do marzeń", i "Mój sąsiad Totoro" (moja ulubiona na doła, tak ciepłej, rodzinnej pozycji - lepszej od tej, nie znajdziesz )

Co do "O dziewczynie skaczącej przez czas" to nie będziesz zawiedziona

Właśnie obejrzałam 18 odcinek "Skip beat" Zemsta jest słodka. Już nie mogę się doczekać Kyoko jako ( Mio) I wciąż czekam na nowe chaptery mangi
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 18:02   #1570
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

judi87 prawda? chociaż ta manga jest tak nieprawdopodobna, zwłaszcza początek... wątek z kuonem i jego ojcem i kyoko udającą kuona był mega czerstwy, przynajmniej imho. a ren jest hot hot , mam nadzieję że kyoko w końcu zacznie być bardziej domyślna, a i jej zemsta się dopełni - tzn. zwiąże się z największym rywalem swojej byłej miłości
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA

Edytowane przez bitter
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:05
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 18:09   #1571
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez judi87 Pokaż wiadomość

Właśnie obejrzałam 18 odcinek "Skip beat" Zemsta jest słodka. Już nie mogę się doczekać Kyoko jako ( Mio) I wciąż czekam na nowe chaptery mangi
obejrzałam 18 odcinek był cudny
Też czekam na nowe chaptery ciekawa jestem o co chodzi w tej ostatniej scenie


Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
judi87 prawda? chociaż ta manga jest tak nieprawdopodobna, zwłaszcza początek... wątek z kuonem i jego ojcem i kyoko udającą kuona był mega czerstwy, przynajmniej imho. a ren jest hot hot , mam nadzieję że kyoko w końcu zacznie być bardziej domyślna, a i jej zemsta się dopełni - tzn. zwiąże się z największym rywalem swojej byłej miłości
Nie no zemsta miała być taka, że osiągnie ten sam poziom w show biznesie
Chociaż związek z Renem na pewno byłby ciosem dla Sho
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 18:41   #1572
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
obejrzałam 18 odcinek był cudny
Też czekam na nowe chaptery ciekawa jestem o co chodzi w tej ostatniej scenie

Nie no zemsta miała być taka, że osiągnie ten sam poziom w show biznesie
Chociaż związek z Renem na pewno byłby ciosem dla Sho
No ja dopiero przed chwilą przeczytałam 135 chapter mangi Jakiś strasznie krótki mi się wydał Czuję niedosyt... Tyle czekania i znowu trzeba będzie się niecierpliwić oczekując na suby do kolejnych chapterów

A Ren faktycznie HOT Chociaż mógłby wziąć sprawy w swoje ręce.
Uwielbiam jego uroczy uśmiech i to z jaką histerią w oczach reaguje na ten uśmiech Kyoko Mogłoby się w końcu coś między nimi wydarzyć
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 19:59   #1573
linTU 2304
Raczkowanie
 
Avatar linTU 2304
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 33
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Kizia Mizia19 Pokaż wiadomość
a ja osttanio własnie oglądnelam kilka anime z studia Ghibl, rezyserowane pzez Hayao miyazaki
i msuze powiedziec ze mi sie bardzo spodoabły niektóe pozycje, słyszałm wczesniej o tych anime ale dopiero jakos treraz przez przypadek oglądnelam
Spirited Away w krainie bogó i tak mnie wzięło na inne,
Ksiezniczka mononoke, itp Bardzo podbało mi sie SZept serca ( whisper of the heart) oraz ruchomy zamek hauru , oglądałm takze opowiesci z ziemiomorzas, laputa zamek w chmurach, podniebna poczta kiki, szakrłatny pilot ;p
a czy wy znacie anime tego pana i jakie najbardziej podobały wam sie animacje ze studia Ghibli, co byście poleciły??
Dzis zamierzam oglądnąc anime " o dziewczynce skaczącej przez czas" ;p ale to juz inna bajka hihi
spirited away ogladałam i tez uważam ze swietne anime..dobra akcja.. a wiesz..ja tez miałam to oglągać tzn " o dziewczynce skaczącej przez czas", znaczy wczesniej chcialam przeczytac recenzje ale jakos wypadło mi to z głowy..jak obejrzysz to pisz jak wypadło, moze mnie natchniesz i szybciej obejrze
linTU 2304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 21:12   #1574
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez judi87 Pokaż wiadomość
No ja dopiero przed chwilą przeczytałam 135 chapter mangi Jakiś strasznie krótki mi się wydał Czuję niedosyt... Tyle czekania i znowu trzeba będzie się niecierpliwić oczekując na suby do kolejnych chapterów

A Ren faktycznie HOT Chociaż mógłby wziąć sprawy w swoje ręce.
Uwielbiam jego uroczy uśmiech i to z jaką histerią w oczach reaguje na ten uśmiech Kyoko Mogłoby się w końcu coś między nimi wydarzyć
hehe no jest słodki Ale gdzieś w którymś chapterze jak rozmawiał z Bo to mówił że nie chce być jeszcze teraz "z tą dziewczyną". Ale to dobrze że mu się nie śpieszy Ciekawa jestem kiedy Kyoko zacznie się w nim zakochiwać

Chciałabym żeby zagrali ze sobą w filmie jako para kochanków hehe
Na końcu chaptera 135 była dodatkowa kartka, nie wiem o co na niej chodzi, ale był między innymi taki rysunek jak w załączniku Fajnie jakby w następnych chapterach rzeczywiście coś takiego miało miejsce.

I też się nie mogę doczekać następnego chapterka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32.jpg (99,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg y.jpg (105,3 KB, 8 załadowań)
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2009-02-09 o 21:15
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 21:25   #1575
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
hehe no jest słodki Ale gdzieś w którymś chapterze jak rozmawiał z Bo to mówił że nie chce być jeszcze teraz "z tą dziewczyną". Ale to dobrze że mu się nie śpieszy Ciekawa jestem kiedy Kyoko zacznie się w nim zakochiwać

Chciałabym żeby zagrali ze sobą w filmie jako para kochanków hehe
Na końcu chaptera 135 była dodatkowa kartka, nie wiem o co na niej chodzi, ale był między innymi taki rysunek jak w załączniku Fajnie jakby w następnych chapterach rzeczywiście coś takiego miało miejsce.

I też się nie mogę doczekać następnego chapterka

To by było naprawde coś Taka scena
Ja tam myślę, że ona już coś do niego czuje tylko nie zdaje sobie z tego sprawy. Również czekam z niecierpliwościa na to co się dalej wydarzy.

W ogóle mam nadzieję, że anime nie skończy się na tych 24 odcinkach, które są zaplanowane, ale będzie jeszcze druga seria

Słyszałyście, że na podstawie mangi ma powstać drama? Mają tam grać Ariel Lin i Jerry Yan. Chyba z ciekawości zobacze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kr.jpg (31,0 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez judi87
Czas edycji: 2009-02-09 o 22:05 Powód: dopisek, fotka
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 21:39   #1576
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez judi87 Pokaż wiadomość
To by było naprawde coś Taka scena
Ja tam myślę, że ona już coś do niego czuje tylko nie zdaje sobie z tego sprawy. Również czekam z niecierpliwościa na to co się dalej wydarzy.

W ogóle mam nadzieję, że anime nie skończy się na tych 24 odcinkach, które są zaplanowane, ale będzie jeszcze druga seria
Być może w następnych chapterach wkroczy do akcji Ren, dawno go nie było.

Trochę bez sensu jakby miało skończyć się na 24 odcinkach, tak w samym środku, bez żadnego zakończenia szczególnie że w tym wypadku anime to dokładna kopia mangi. No a poza tym myślę że to bardzo popularne anime i raczej tak szybko nie zrezygnują z tego mam taką nadzieję A gdzie wyczytałaś ze mają byc tylko 24 odcinki?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 22:00   #1577
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Na jakimś forum, więc informacja nie jest z "pierwszej ręki". Też myślę, że byłoby to niekorzystne i dla fanów i dla samych twórców.

Wybaczcie, pomyliłam się. Nie 24 a 25 odcinków.

Edytowane przez judi87
Czas edycji: 2009-02-10 o 09:09
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 10:23   #1578
sinka84
Raczkowanie
 
Avatar sinka84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 251
GG do sinka84
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

oj ja też już po 18 odcinku boski był

I również czytałam 135 tom mangi i tutaj mam problem bo w ogóle nie wiem o co chodzi ;/ ominęło mnie jakieś 10-12 tomów i teraz nie umiem się połapać zaczynam nadrabiać już zaległości ale jestem strasznie niecierpliwa więc jakby jakaś dobra dusza napisała mi na priv albo na biało co się dzieje taki krótki opis sytuacji bardzo proszę

Oglądałyście może School Days albo Serial Experiments Lain??
__________________
. . . jest we mnie miłość. . . cale mnóstwo. . . ale jest i gniew. . . nie uwierzyłbyś, gdybym ci powiedział ile gniewu. . . daj mi miłość, albo nie będę dłużej tłumił tego gniewu. . .
sinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 11:01   #1579
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez sinka84 Pokaż wiadomość
oj ja też już po 18 odcinku boski był

I również czytałam 135 tom mangi i tutaj mam problem bo w ogóle nie wiem o co chodzi ;/ ominęło mnie jakieś 10-12 tomów i teraz nie umiem się połapać zaczynam nadrabiać już zaległości ale jestem strasznie niecierpliwa więc jakby jakaś dobra dusza napisała mi na priv albo na biało co się dzieje taki krótki opis sytuacji bardzo proszę
tak w skrócie to Kyoko wciela się w nową rolę jako aktorka i wykreowała nową postać jaką jest Natsu Można powiedzieć że zaczyna osiągać poziom Rena, bo potrafiła "kontrolować" drugiego aktora.

Podoba mi się to, że w coraz to kolejnych chapterach widać jej postępy w aktorstwie Niesamowite.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 14:11   #1580
sinka84
Raczkowanie
 
Avatar sinka84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 251
GG do sinka84
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

ooo no to zabieram się do czytania zaległości dzieje się oj dzieje
__________________
. . . jest we mnie miłość. . . cale mnóstwo. . . ale jest i gniew. . . nie uwierzyłbyś, gdybym ci powiedział ile gniewu. . . daj mi miłość, albo nie będę dłużej tłumił tego gniewu. . .
sinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:40   #1581
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez sinka84 Pokaż wiadomość

Oglądałyście może School Days albo Serial Experiments Lain??
School Days widziałam tylko pierwsze 3 odcinki a potem zrezygnowałam bo wydało mi się strasznie nudne i przewidywalne. Więc przez tylko tyle udało mi się przebrnąć, ale o zakończeniu serii wiele słyszałam i co tu dużo gadać absurdalnie się rozegrała ta końcówka. A zapowiadało sie takie sztampowe, odmóżdżające romansidło Jakoś mnie nie ciągnie, żeby dokończyć tą serię

Ja właśnie obejrzałam 4 odcinki "Ride back". Początkowo byłam sceptycznie do niego nastawiona... połączenie baletu i motoro-mechów? Jednak już się troche do tego anime przekonałam( i mam nadzieję, że rozwinie się w dobrym kierunku).
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 15:00   #1582
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

A propos Bleacha...namówił mnie na niego mój chłopak.
Bardzo lubię mangę i anime typu shonen, ale na tej produkcji bardzo się zawiodłam. O ile wątek z Rukią oglądało (i czytało) się całkiem miło, to najnowsze chaptery są skrzyżowaniem Dragon Balla z Pokamonami (co prawda do DB mam wielki sentyment, ale już męczą mnie takie dłużyzny). Chyba mniej męczący jest Naruto (chociaż i tak jest moim zdaniem przeciągany na siłę).

Ach...wypadałoby się przywitać
Japońską kreską interesuję się od...około 10 lat (od emisji Sailoor Moon w Polsacie. Miałam chwilę przerwy, ale moje zainteresowanie podsycił ponownie mój chłopak

Interesuję się głównie mangą/anime typu shonen/seinen. Nie przepadam za shoujo/romansami/obyczajowymi. Bardzo lubię produkcje oparte na klimacie fantasy, science fiction, przygodówki, komedie...nawet niektóre ecchi. Lubię też anime typu Angels Egg (krótkometrażowe - można obejrzeż na YT)...nawet nie potrafię tego sklasyfikować. Powiedzmy, że jest to...chmm...surrealistycz ne.

Witam serdecznie
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2009-02-10 o 15:02 Powód: ort
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:10   #1583
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A propos Bleacha...namówił mnie na niego mój chłopak.
Bardzo lubię mangę i anime typu shonen, ale na tej produkcji bardzo się zawiodłam. O ile wątek z Rukią oglądało (i czytało) się całkiem miło, to najnowsze chaptery są skrzyżowaniem Dragon Balla z Pokamonami (co prawda do DB mam wielki sentyment, ale już męczą mnie takie dłużyzny). Chyba mniej męczący jest Naruto (chociaż i tak jest moim zdaniem przeciągany na siłę).

Ach...wypadałoby się przywitać
Japońską kreską interesuję się od...około 10 lat (od emisji Sailoor Moon w Polsacie. Miałam chwilę przerwy, ale moje zainteresowanie podsycił ponownie mój chłopak

Interesuję się głównie mangą/anime typu shonen/seinen. Nie przepadam za shoujo/romansami/obyczajowymi. Bardzo lubię produkcje oparte na klimacie fantasy, science fiction, przygodówki, komedie...nawet niektóre ecchi. Lubię też anime typu Angels Egg (krótkometrażowe - można obejrzeż na YT)...nawet nie potrafię tego sklasyfikować. Powiedzmy, że jest to...chmm...surrealistycz ne.

Witam serdecznie
z bleachem jest trochę jak z harrym potterem najbardziej wciągnęły mnie wspomnienia o huncwotach, postać syriusza a w bleachu dość nietypowy jak na ten typ anime wątek vizardów. reszta to typowa, nudna sieczka. szkoda tylko, że w mandze pojawią się pewnie za pół roku, bo kiedy Kubo skończy rysować te 39373038393 walk które toczą się równolegle ale przynajmniej szykuje się turn back the pendulum arc więc chętnie pooglądam

edit:

Cytat:
tak w skrócie to Kyoko wciela się w nową rolę jako aktorka i wykreowała nową postać jaką jest Natsu Można powiedzieć że zaczyna osiągać poziom Rena, bo potrafiła "kontrolować" drugiego aktora.

Podoba mi się to, że w coraz to kolejnych chapterach widać jej postępy w aktorstwie Niesamowite.
Olik04:
ja chcę romans! ren jest idealnym bishounenem tak w ogóle to Sho po tej całej lawinie wydarzeń w studio też pnie się do góry z tego co pamiętam (i chyba wreszcie zauważył kogo stracił , więc konkurencja jest całkiem silna. reżyser tej pierwszej dramy jest fajnym bohaterem, no i oczywiście the Director. zawsze zastanawiam się w co będzie ubrany
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA

Edytowane przez bitter
Czas edycji: 2009-02-10 o 20:16
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:26   #1584
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Oglądał ktoś może Fruit Basket?
To nie jest typ anime, który lubię, ale chcę w końcu sięgnąć po coś nowego - jakiś "powiew świeżości", bo staję się monotematyczna


BTW: a zna ktoś Axis Power Hetalia? ;>


Cytat:
Napisane przez bitter
z bleachem jest trochę jak z harrym potterem najbardziej wciągnęły mnie wspomnienia o huncwotach, postać syriusza a w bleachu dość nietypowy jak na ten typ anime wątek vizardów.
O tak, to jest jeden z powodów dla których dalej czytam mangę (drugi, to Urahara - postać, która mnie intryguje ).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:44   #1585
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
BTW: a zna ktoś Axis Power Hetalia? ;>
Hetardzi w natarciu?
Ja znam i lubię
__________________
"There are many kinds of love, after all.
Love that cannot harm
and love that never abandons
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:16   #1586
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Mad'i Pokaż wiadomość
Hetardzi w natarciu?
Ja znam i lubię
To jak to w końcu będzie z ekranizacją, nie orientujesz się może?
Co prawda widziałam oficjalny trailer, ale ponoć jednak wycofali serial z emisji w TV...
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:32   #1587
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
To jak to w końcu będzie z ekranizacją, nie orientujesz się może?
Co prawda widziałam oficjalny trailer, ale ponoć jednak wycofali serial z emisji w TV...
Może z tv tak, ale nie z internetu Serial już wychodzi i są na bank już 2 odcinki.
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:37   #1588
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez judi87 Pokaż wiadomość
Może z tv tak, ale nie z internetu Serial już wychodzi i są na bank już 2 odcinki.
<obgryza paznokcie z niecierpliwości>
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 10:09   #1589
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
z bleachem jest trochę jak z harrym potterem najbardziej wciągnęły mnie wspomnienia o huncwotach, postać syriusza a w bleachu dość nietypowy jak na ten typ anime wątek vizardów. reszta to typowa, nudna sieczka. szkoda tylko, że w mandze pojawią się pewnie za pół roku, bo kiedy Kubo skończy rysować te 39373038393 walk które toczą się równolegle ale przynajmniej szykuje się turn back the pendulum arc więc chętnie pooglądam

edit:



Olik04:
ja chcę romans! ren jest idealnym bishounenem tak w ogóle to Sho po tej całej lawinie wydarzeń w studio też pnie się do góry z tego co pamiętam (i chyba wreszcie zauważył kogo stracił , więc konkurencja jest całkiem silna. reżyser tej pierwszej dramy jest fajnym bohaterem, no i oczywiście the Director. zawsze zastanawiam się w co będzie ubrany
ja też chce romans KyokoxRen oj ciekawa jestem jak to sie wszystko rozwinie
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 17:10   #1590
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: ++Mangowy wątek:D++

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
To jak to w końcu będzie z ekranizacją, nie orientujesz się może?
Co prawda widziałam oficjalny trailer, ale ponoć jednak wycofali serial z emisji w TV...
Cytat:
Napisane przez judi87 Pokaż wiadomość
Może z tv tak, ale nie z internetu Serial już wychodzi i są na bank już 2 odcinki.
Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
<obgryza paznokcie z niecierpliwości>
Jest na veoh.com Nawet z angielskimi napisami. Uwielbiam, są dopiero dwa odcinki i tylko 5 minutowe, ale Italia z głosem Ulquiorry z Bleacha jest przekochany I chcę już więcej Szwajcarii z głosem Paku Romi Tylko czemu znowu dali seiyuu Ishidy z Bleacha i Sasuke z Naruto? Ile go można słuchać
__________________
"There are many kinds of love, after all.
Love that cannot harm
and love that never abandons
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-09 21:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.