czy umarli odwiedzają swoje domy? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-01, 14:55   #31
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Tak samo mam z modlitwami Nie wierzę,a jak poczuję czyjąś obecność to...się cieszę, wcalę się nie boję i lubię czuć ten magnetyzm Tylko, że teraz mieszkam w domku, moim i raczej tego nie doświadcze Chyba, że ktoś kto może mnie znał mnie odwiedzi
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:01   #32
Kasia710
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 176
GG do Kasia710
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Ja nie wierze w duchy, które przychodza i rovią "BUU". Duchy są dobre i nie chcą nam zrobic kżywdy (o matko, jak to brzmi, kiedy jest napisane...gdzie mój kaftan? ).

Moja mama opowiadała mi kiedyś,że gdy byłam mał i juz spałam ona lezała obok mnie i czytała ksiażkę. Mieszkamy w starej kamienicy, więc niektóre deski skrzypią kiedy się na nie stanie. Usłyszała takie skrzypnięcia z durgiego pokoju, a że było juz bardzo późno wstała i poszła zobaczyć "o co się rozchodzi". W tym pokoju toaletka stała tyłem do okna, a za nią było jeszcze przejście. Wydawało jej się, że jej mama (moja babcia, która żyje do tej pory i dalej z nami mieszka) stoi tam i wygląda przez okno, bo widział cień kobiety, więc spytała "Co się stało?". Kiedy nikt nie odpowiadał podeszła bliżej i zobaczyła, że tam nikogo nie ma. Tłumaczy to sobie tak, że moja nieżyjąca prababcia chciała popatrzec przez okno swojego ukochanego mieszkania

Powtarzam" w złe duchy nie wierzę. A taki strach przed ciemnością i różnymi "samowolnymi" dźwiekami w mieskzaniu to chyba buduja odpowiednie filmy i ksiązki. Bo po odpowiedniej lekturze sama potrafię dorabiac do wsyzstkich szmerów ideologie.
Kasia710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:05   #33
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

niewiem (?)i watpię
karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:12   #34
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

może nie koniecznie nieprzyjemnym...wystarczy że przyjdzie, usiądzie w tym miejscu co zawsze i ją zobaczę..i wtedy nie wiem co będzie, ze mną...
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:16   #35
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Moja mam opowiadała mi kiedyś że była na pogrzebie koleżanki a jak wróciła do domu nalała sobie herbaty do szklanki a ona się przesunęła 10cm.Mówiła że to może ta koleżanka podziekowała jej za to że poszła ją pożegnać.

Jeszcze TŻ mówił że po śmierci dziadka on czyli dziadek przychodził do jego babci wiele razy.
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:25   #36
ćma00
Raczkowanie
 
Avatar ćma00
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 71
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

ja jestem starsznie wyczulona na takie tematy, ze chyab dzisiejsza noc to pod kalodra spedze;p, a jesli msuze wstac do lazinki albo pryzpomni mi sie ze czgos nie zrobilam(zdarza mi sie wstawac o 4wnocy i podlewac papirusa) to zapalam swiatlo w calym domu. ogolnie mam schize ze ktos mi za oknem stoi-mam pokoj przy tarasie;|. czesto czuje kogos obecnosc albo czyjsc wzrok na sobie;|
a slyszalm keidys ze jesli zmarły pojawia sie w snahc to potrzebuje naszje modlitwy-dopomina sie o nia.
pozdraiwma(chyab juz tu nie wejde brrrrr)
__________________

Serce to jeszcze
Za mało żeby kochać
ćma00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:27   #37
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Gothika, wiem co czujesz, ja do dziś czuję obecność osoby z którą byłam przez pewien czas w związku-zginął w wypadku samochodowym kilka dni przed 1 listopada zeszłego roku.
Co parę od tamtej pory dni budzę się około 4 nad ranem, po czym odmawiam zdrowaśkę i zasypiam z powrotem.
A teraz pisząc to-niesamowite-uświadomiłam sobię że ten wypadek był właśnie nad ranem i może dlatego ta godzina 4 rano tak mnie męczy?

Pomyśl sobie, że przecież nic złego tej osobie nie zrobiłaś, więc dlaczego miałaby Cię nękać czymś nieprzyjemnym?
moze prosi wlasnie o modlitwe??? ja np lubie wszelkie filmy na podstawie prawdziwych zdarzen, ksiazki o duchach, ale nie horrory, uspokajam sie wtedy, ze czlowiek nie zyje bezsensownie na ziemi..
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 15:27   #38
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

moze prosi wlasnie o modlitwe??? ja np lubie wszelkie filmy na podstawie prawdziwych zdarzen, ksiazki o duchach, ale nie horrory, uspokajam sie wtedy, ze czlowiek nie zyje bezsensownie na ziemi..
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:29   #39
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Cytat:
Napisane przez Anisia25
moze prosi wlasnie o modlitwe??? ja np lubie wszelkie filmy na podstawie prawdziwych zdarzen, ksiazki o duchach, ale nie horrory, uspokajam sie wtedy, ze czlowiek nie zyje bezsensownie na ziemi..
slyszalam, ze umarli czesto nie wiedza ze umarli i mieszkaja w domach swoich zloszczac sie ze ktos sie wprowadzil, poprzestawial meble itp.. stad wszelkie duchy poltergeisty czy tez zjawy ktore strasza itp ogladam namietnie "lowcy duchow" na discovery civiliation stad te teorie
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:31   #40
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Ja jak wstaje w nocy albo wieczorem i jestem sama w domu to prawie w całym mieszkaniu zapalam światłoPrzyznam się bez bicia że zawsze bałam się oglądać Archiwum X od tego odcinka jak główni aktorzy weszli do jakiś podziemnych archiwów na odludzi i w pewnym momencie otworzyły się dzwi i w biegły ufoludki Mój TŻ mnie zawsze straszy bo wiem ze się boję
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 15:37   #41
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Gothika napisała jaki ma stosunek do modlitwy hehe
Poza tym to nie jest sposób na wszystko
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 15:52   #42
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Czy nas odwiedzają w domach tego nie wiem,ale mnie często odwiedzają zmarli z mojej rodziny w snach.Te sny są tak rzeczywiste,że mogę z tymi duszami we śnie normalnie rozmawiać.Niewiem,ale jak dotej pory nie spotkałam się z osobą o takich samych doświadczeniach jak moje.
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 16:00   #43
*fretka*
Wtajemniczenie
 
Avatar *fretka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jeszcze na ziemi ...
Wiadomości: 2 457
GG do *fretka*
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Wole o takich rzeczach nie myśleć
__________________
... Waiting to happen ...

Avril Lavigne
*fretka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 16:18   #44
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

balabym sie zamieszkac w domu, gdzie ktos umarl...
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 16:18   #45
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Cytat:
Napisane przez Anisia25
slyszalam, ze umarli czesto nie wiedza ze umarli i mieszkaja w domach swoich zloszczac sie ze ktos sie wprowadzil, poprzestawial meble itp.. stad wszelkie duchy poltergeisty czy tez zjawy ktore strasza itp ogladam namietnie "lowcy duchow" na discovery civiliation stad te teorie
Anisia nie strasz Aż się zaczęłam zastanawiać, czy ja też jestem martwa (BTW - fajnie Cię znowu widzieć )

Cytat:
Napisane przez lukreti
Czy nas odwiedzają w domach tego nie wiem,ale mnie często odwiedzają zmarli z mojej rodziny w snach.Te sny są tak rzeczywiste,że mogę z tymi duszami we śnie normalnie rozmawiać.Niewiem,ale jak dotej pory nie spotkałam się z osobą o takich samych doświadczeniach jak moje.
Lukreti, a mogę Cię o coś spytać? O czym rozmawiasz z tymi zmarłymi? Bo już któryś raz słyszę o rozmawianiu z "duchami" w śnie i zawsze się zastanawiałam czego dotyczą owe rozmowy.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 16:44   #46
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

W moim starym mieszkaniu zmarło kilku ludzi...Wtym jeden okrutny człowiek, byłam mała jak tam jeszcze mieszkałam ale moja mama źle wspomina tamte czasy i różne przesuwania rzeczy albo targana chionka
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 16:47   #47
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

jak przeczytałam twój post to od razu skojarzył mi się przegienialny film "Inni", opowiada dokładnie o tym o czym piszesz. Był piękny.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 17:03   #48
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

A moze to nasza podswiadomosc tak dziala? Kiedy umiera nam bliska osoba to ciezko jest nam sie z tym pogodzic...w zwiazku z czym czesto wydaje nam sie, ze ja widzimy, labo mamy rozne sny. Nie wiem.
Albo wlasnie tak jak ktos juz tu napisal...moze ta osoba prosi o modlitwe.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 17:03   #49
aliss4
BAN stały
 
Avatar aliss4
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Ja wierzę w to,że zmarli odwiedzają swoich żyjących krewnych, ale rzadko zdarza się żeby siedzieli w swoich starych domach i straszyli nowych lokatorów..Czytam teraz książkę napisaną przez panią medium (jeszcze nie dostępna w Polsce ale może wkrótce).Ona opisuje swoje spotkania ze zmarłymi i pisze tam,że zmarli są cały czas obecni w życiu swoich krewnych, ale normlany człowiek nie jest w stanie widzieć zmarłych.Tylko garstka ludzi na świecie ma ten dar(a może przekleństwo?).Ta babka opisuje właśnie spotkania ze zmarłymi osobami które opowiadają jej o swoim życiu, ona potem to przekazuje znajomym zmarłego i okazuje się, że wszystkie szczegóły z życia się zgadzają. Nawet był taki serial w Polsce "Medium", który był kręcony na postawie życia tej babki - Allison DuBois.Może niedługo ukaże się u nas któraś z jej książek-polecam wszystkim
aliss4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 20:17   #50
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Cytat:
Napisane przez Joey
Anisia nie strasz Aż się zaczęłam zastanawiać, czy ja też jestem martwa (BTW - fajnie Cię znowu widzieć )


Lukreti, a mogę Cię o coś spytać? O czym rozmawiasz z tymi zmarłymi? Bo już któryś raz słyszę o rozmawianiu z "duchami" w śnie i zawsze się zastanawiałam czego dotyczą owe rozmowy.
Ciebie rowniez Joey

Straszyc was nie ciem ale sama posiadam schizy, mieszkam w 100 letniej kamienicy, metraz mieszkania 136m, pokoje mam wielkie i wysokie nieraz jak jestem sama to siedze az w 1 pokoju a mam ich 5 mieszkanie po zmarlych dziadkach mojego meza, ale chyba sa w niebie bo nie odwiedzaja nas chociaz niedawno mialam nerwowy sen, przebudzilam sie i w drzwiach sypialni zobaczylam strasznie ostre swiatlo, jakby ktos mi jupiterem swiecil w twarz, ja zamias strachu zignorowalam ten fakt, zloszczac sie ze ktos przeszkadza mi spac, natomiast caly dzien analizowalam ten moment i zaczelam sie bac
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 22:04   #51
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

a mnie przedwczoraj śniła się prababcia, w ich starym mieszkaniu w kamienicy (tylko tam mi się śni, moja rodzina mieszkała tam od 1945 roku do 2002)-siedziałysmy i oglądałysmy zawartość jej torebki-obrazki, moje rysunki, papierki po cukierkach, zdjęcia. babcia była ubrana tak jak zwawsze, z czarnym kokiem i czerwona szminka na ustach, brakowało żeby zaśpiewała "siekiera, motyka..." (taka bardzo "przedwojenna" była). Po czym zasnęła. Obudziłam się płacząć. dziś ma imieniny. Zupełnie o tym wczesniej nie pamiętałam, wydawało mi się, że 1. jest w poniedziałek.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 22:10   #52
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Cytat:
Napisane przez morwa74
Ja osobiście wierzę w życie poza grobowe i w to że zmarli opiekują się swoimi bliskimi niejednokrotnie przekonałam się o tym.Gdy w moim życiu ma się wydarzyć jakaś nieprzyjemna sytuacja zawsze śni mi się moja babcia wtedy wiem że czekają mnie trudne dni.A mnie odwiedza(tak mi się wydaje)mój zmarły synek często słyszę jak w pokoju obok u drugiego dziecka chroboczą zabawki...może same się obsuwają tego nie wiem...
ja, moja mama, babcia tez tak mamy. Dziadkowie snią nam się jak ma byc coś złego: nowotwór u dziadka, kradzież samochodu, zwolnienie z pracy mojego taty, operacje mamy. Najczęściej wszystkim nam trzem sni się to tej samej nocy, lub dzień, dwa po.Prababcia sni mi się jakby chciała się "przypomnieć". Zreszta moja mam lata wróżyła, często się sprawdzało (samosprawdzające się proroctwo powie psycholog). A nauczyła ją włąśnie prababcia. To ona wyróżyła mamie ciążę. Mam ja wysmiała, a tydzień póżniej mama się dowiedziała u lekarza. A ją nayczyła jej mama, czyli moja praprababcia. Do tej pory mamy jej przedziwny sennik. Może jesteśmy czarownicami?
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 12:07   #53
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Cytat:
Napisane przez Joey
Anisia nie strasz Aż się zaczęłam zastanawiać, czy ja też jestem martwa (BTW - fajnie Cię znowu widzieć )


Lukreti, a mogę Cię o coś spytać? O czym rozmawiasz z tymi zmarłymi? Bo już któryś raz słyszę o rozmawianiu z "duchami" w śnie i zawsze się zastanawiałam czego dotyczą owe rozmowy.
To są zwykłe rozmowy czasami przyznam,że nie zrozumiałe dla mnie.Przeważnie proszą mnie o modlitwę,ale zdarza się też proroczy sen(ten ostatni raczej rzadko)Wtych snach bywają smutni,weseli zdenerwowani,bywa tak,że rozmawiam z nimi lub tylko jestem biernym obserwatorem ich poczynań stoję gdzieś obok ipatrzę sobie na nich.Różnie to bywa,ale są to zmarli tylko z mojej rodziny.
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 13:45   #54
Anulala
Raczkowanie
 
Avatar Anulala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin city ;)
Wiadomości: 298
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Cytat:
Napisane przez lukreti Pokaż wiadomość
To są zwykłe rozmowy czasami przyznam,że nie zrozumiałe dla mnie.Przeważnie proszą mnie o modlitwę,ale zdarza się też proroczy sen(ten ostatni raczej rzadko)Wtych snach bywają smutni,weseli zdenerwowani,bywa tak,że rozmawiam z nimi lub tylko jestem biernym obserwatorem ich poczynań stoję gdzieś obok ipatrzę sobie na nich.Różnie to bywa,ale są to zmarli tylko z mojej rodziny.

A traktujesz to jako dar czy przekleństwo? Zainteresowało mnie to bardzo.
Ja nigdy nie miałam podobnych sytuacji ,moje sny sa raczej zwyczajne i nudne. Nie wiem jak bym zareagowała gdyby to dotchneło mnie.
TY nie boisz sie?
__________________
zboczenie w bok sie zawsze przydaje...


kici kici. kici....
z tej strony kocia mama...
Anulala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:33   #55
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Gothiko podobno jest tak, że jeśli bardzo boisz się zobaczyć ducha to go nie zobaczysz, bo wbrew pozorom duchy nie przychodzą straszyć i robić krzywdę, tylko mają cos do przekazania, chcą o coś prosić.

Ja sama panicznie się tego boję i często leżąc w nocy w łóżku boje się obrócić, żeby nie zobaczyć jakiejś postaci.Boję się, że w którymś momencie moja psychika sama sobie stworzy tę postać. Kiedyś siedziałam w jednym pokoju z osobą, która przyzwyczaiła się do tego, że widzi duchy.Wtedy właśnie pojawiła się jakaś postać, ale ja jej nie widziałam i tym bardziej nie wyczułam tego w żaden sposób.

Tak więc wydaje mi się, że nie wszyscy mogą zobaczyć ducha, to chyba tez jest kwstia pewnej wrażliwości.Myślę, że zmarli odwiedzają swoje domy, ale nie raz nikt nie może ich zobaczyć.
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 09:40   #56
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Moja mama nie zyje, ale nigdy nie przyszła do nas, tak materialnie, po swojej śmierci. Za to czasami mi się śni, że pojawia się u nas w domu na kilka godzin, a ja szaleję ze szczęścia. Opowiadam jej wtedy wszystko co sie wydarzyło w moim życiu, a ona słucha i mnie tuli do siebie. Potem ona jednak zawsze musi wrócić do trumny, widze nawet te trumnę.. i budzę z łomoczącym sercem..
Może własnie tak nas odwiedza.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 10:05   #57
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

ja wierze w duchy ale nie wiem co mam o nich myslec, moja swietej pamieci babcia btyla ekspertka od nich, nawet mieszkala w mieszkaniu gdzie ciagle straszylo a pozniej przeprowadzila sie do mieszkania obok. po smierci dziadka czesto go widywala i zawsze opowiadala mi historie zwiazane z duchami. jak bylam duzo mlodsza mialam w sumie chyba przygode z jakims duchem. a mianowicie za oknem mojego pokoju byla metalowa porecz przy schodkach do ogrodka i zawsze jak padal deszcz w nocy to slyszalam dzwiek jakby ktos stukal czyms metalowym w ta porecz jakby nozyczkami i zawsze sie strasznie balam, powiedzialam o tym babci i pewnej nocy gdy spala u mnie (ze mna w pokoju) padal deszcz i znowu zaczelo stukac, wtedy babcia powiedziala mi ze jesli duch straszy czlowieka to ma straszny grzech i trzeba go przeklac. wtedy babcia zaczela go wyzywac od najgorszych (nie przebierajac w slowach) i zaczela mowic zeby zostawil jej wnuczke w spoju i o dziwo juz nigdy wiecej nie stukalo. wiec chyba troche to prawda co? nie wiem jak to jest ale ja sie boje duchow i w to wierze.

a teraz mam inna sytuacje bo moj facet przede mna byl z dziewczyna i ona zmarla za granica ale mieszkala z nim. i nieraz jak jestesmy u niego i na przyklad lezymy w lozku to cos trzasnie czy huknie a ja sie przestrasze a sebastian mowi spokojnie: "kasia chodzi". ciekawe czy naprawde chodzi czy to tylko np wiatr. ale nigdy mnie "kasia" nie straszyla wiec chyba nie ma mi nic za zle. moze to glupie co pisze ale sama nie wiem jak to jest z tymi duchami

ufff ale sie napisalam
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 10:28   #58
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

moim zdaniem nie ma duchów,jak ktoś umiera to już go tu ani tam nie ma chyba,ale cóż są osoby które wierzą ja nie wierze
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 12:42   #59
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

Ja w wierze w duchy i życie pozagrobowe,miałam do czynenia z dawaniem znaków od mojej zmarłej babci.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 21:05   #60
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: czy umarli odwiedzają swoje domy?

ale fajny temt. uwielbiam te mroczne i straszne rozmowy..
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.