Moda na sukces - Część II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-30, 13:29   #1
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo

Moda na sukces - Część II


Ten wątek jest kontynuacją tematu :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114263&

Proszę o wpisy tutaj
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 18:58   #2
sava_na
Raczkowanie
 
Avatar sava_na
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 113
Dot.: Moda na sukces - Część II

No no ale się rozpisałyśmy dziewczyny!!
__________________




Dzielnie zapuszczam włoski...
sava_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 19:34   #3
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Moda na sukces - Część II

wątek długi jak sama Moda
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 22:15   #4
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 23:09   #5
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Moda na sukces - Część II

Właśnie przeczytałam w poprzednim wątku streszczenie na cały tydzień i juz mam z głowy oglądanie tego wciągającego serialu
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 08:41   #6
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez daphne81 Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam w poprzednim wątku streszczenie na cały tydzień i juz mam z głowy oglądanie tego wciągającego serialu
ooo, ja też chętnie przeczytam

EDIT: już przeczytałam, teraz mam z głowy ogladanie

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-07-01 o 09:07
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 15:38   #7
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Moda na sukces - Część II

ooo super odświerzyło sie
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 08:15   #8
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Moda na sukces - Część II

Coż a porzadeczki kolejny wątek przeniesiony, słusznie nie będzie sie nic zawieszać i chodzić normalnie

Fajnie że moda leci teraz poźniej , bo jest większe prawdopodobieństwo ze zdąże ja obejrzeć.
wczoraj miałam to szczęście i niemal mnie w kanapę wcisneło jak Stefcia dosadziła Brook, kurcze jak to brzmiało??? po raz trzeci zmarła Pani Forester????
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 13:40   #9
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: Moda na sukces - Część II

kurcze ja to już z tydzień nie oglądałam po przesunięciu tej godziny.
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 17:50   #10
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Moda na sukces - Część II

Kto oglądał?

śmiech Tejlor był powalający
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 18:08   #11
201701090933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 465
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Kto oglądał?

śmiech Tejlor był powalający
Nom :/

Najlepsze było to jak pokazali fragment z x odcinka gdzie Brook była mołoda a Stefka wyglądała jak jakiś pajac!
201701090933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-04, 12:49   #12
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Moda na sukces - Część II

ej o ktorej teraz moda leci?
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 12:58   #13
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
ej o ktorej teraz moda leci?
o 17.35 od pon. do piątku
i o 16.05 w soboty
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 11:04   #14
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

poniedziałek 9.07
Kristen nie chce zrywać z Tonym. Prosi go, żeby zostali przyjaciółmi. Mężczyzna jednak uważa, że to nie ma sensu. Sally postanawia zwolnić Tony'ego z pracy i wyrzuca z budynku. Kristen mówi ojcu, dlaczego ukochany z nią zerwał. Eryk ostrzega go, żeby trzymał się z daleka od jego córki.

Eryk bardzo żałuje, że związek Kristen i Tony'ego nie ma szans, ale uważa, że córka musi zapomnieć o dawnych planach na przyszłość. Tony zgadza się ze zdaniem Eryka. Kobieta jest zawiedziona. Ridge ma pretensje do żony, że nie powiedziała mu o Kristen i Tonym. Taylor wyjaśnia, że musiała uszanować tajemnicę lekarską

wtorek 10.07
Thorne nie może wyjść ze zdumienia, że jego była żona za wszelką cenę chce zdobyć Ridge'a i nie dba o dobro trójki jego dzieci. Deacon znów marzy o Amber, która spędza wesoło czas w towarzystwie męża. Kobieta uważa, że na przyjęciu będzie weselej, kiedy wszyscy choć trochę się upiją. Deacon zauważa dziwne zachowanie Amber.

Ridge spotyka w saunie Brooke. Chce wyjść, ale ona mu na to nie pozwala. Mówi mu, że przypadkowo była świadkiem jego kłótni z Taylor. Ma nadzieję, że kiedyś uda jej się go zdobyć. Zmartwiony Thorne mówi Taylor o zamiarach Brooke. Kobieta postanawia ratować sytuację.

środa 11.07
Taylor zjawia się w saunie. Ze zdumieniem odkrywa, że w kącie kryje się Brooke. Ta pierwsza wybucha gniewem, a Ridge nagle zdaje sobie sprawę z prawdziwych zamiarów Brooke. Taylor informuje rywalkę, że nigdy nie odda jej męża. Ta druga z kolei zapewnia ją, że będzie o niego walczyła do końca. Thorne mówi Sally i Clarke'owi, że jego małżeństwo z Brooke zostało unieważnione.

Taylor zapewnia Brooke, że Ridge jest szczęśliwy w małżeństwie. Ta druga nie pozostaje jej dłużna. Mówi Taylor, że ona zawsze będzie obecna w życiu Ridge'a. Mężczyzna przyznaje, że żywi do niej sympatię, ale nigdy nie zostawi rodziny.

czwartek 12.07
W Los Angeles zjawia się Massimo. Kiedy informuje on Eryka, że przyszedł spotkać się ze Stephanie, mężczyzna wyprasza go z budynku. Mały Eryk dostaje wysokiej gorączki. Zmartwiona Amber zabiera chłopca do szpitala. Towarzyszy jej Deacon. Brooke próbuje przekupić dzieci Ridge'a i Taylor słodyczami. Kiedy ta ostatnia to widzi, wybucha gniewem.

Brooke daje Ridge'owi w prezencie album z ich wspólnymi zdjęciami. Mężczyzna go nie przyjmuje. Po raz kolejny zapewnia Brooke, że nie zostawi dla niej żony i dzieci. Amber i Deacon oddychają z ulgą, kiedy się okazuje, że z małym Erykiem wszystko będzie dobrze. Kobieta i mężczyzna spędzają razem czas. Nieomal dochodzi między nimi do zbliżenia. Betsy uważa, że Deacon spędza z Amber za dużo czasu.

piątek 13.07
Tony mówi Sally, że nie nigdy nie będzie z Kristen. Twierdzi, że powinna ułożyć sobie życie bez niego. Tymczasem Clarke wyznaje Kristen, że jest jedyną kobietą w jego życiu, a następnie się jej oświadcza. Deacon i Bridget przyjmują zaproszenie Ricka i Amber. Mają się wspólnie wybrać na tańce.

Kristen wybucha śmiechem, kiedy słyszy propozycję Clarke'a. Mówi mu, że nie może zostać jego żoną, ponieważ go nie kocha. Proponuje mężczyźnie przyjaźń. Kristen dzwoni do Tony'ego i prosi go o spotkanie. On jednak ją odtrąca. Bridget dowiaduje się od Taylor, że Brooke postanowiła zdobyć Ridge'a.

sobota 14.07
Clarke mówi Tony'emu, że oświadczył się Kristen, ale ona odrzuciła jego propozycję. Nie zamierza się jednak tym przejmować. Ma nadzieję, że Kristen przejrzy na oczy i kiedyś go pokocha. Bridget nie może wyjść ze zdumienia, kiedy Brooke mówi jej, że ma zamiar rozbić małżeństwo Ridge'a i Taylor. Bridget ostrzega matkę, że kiedy wróci Stephanie, będzie miała poważne kłopoty.

Stephanie jest wstrząśnięta, kiedy się dowiaduje o zamiarach Brooke. Przysięga sobie, że nigdy nie jej pozwoli na rozbicie rodziny Ridge'a. Kiedy Brooke zjawia się w pokoju, żeby uwieść Ridge'a, nagle uświadamia sobie obecność Stephanie. Chwilę później na jej szyi zaciska się szal. Tony ponownie mówi Kristen, że nie mogą być razem. Ta zapewnia mężczyznę, że zawsze będzie go kochać.

poniedziałek 16.07
Brooke nie przejmuje się zachowaniem Stephanie. Uważa, że Stephanie i Taylor panicznie boją się tego, że ona zdobędzie Ridge'a. Zachęcona postępowaniem byłej teściowej i rywalki Brooke nie zamierza rezygnować ze swoich planów.

Rick uważa, że mały Eryk powinien mieć rodzeństwo. Bridget też myśli o dzieciach, ale Deacon nie jest zachwycony tą perspektywą. Mówi żonie, że chce ją mieć wyłącznie dla siebie, a na dzieci przyjdzie jeszcze czas. Eryk wyjaśnia Taylor, że Stephanie i Massimo wychowali się razem. Zastanawia się, czy ten ostatni kocha się jeszcze w jego żonie.

wtorek 17.07
Stephanie mówi Massimowi, że będzie mu wdzięczna do końca życia, jeśli usunie Brooke z jej życia. Mężczyzna przyjmuje wyzwanie. Taylor stawia Ridge'owi ultimatum: albo skończy spotykać się z Brooke, albo ich małżeństwo się rozpadnie. Mężczyzna nie zgadza się na takie rozwiązanie. Taylor jest oburzona.

Stephanie próbuje uspokoić zrozpaczoną Taylor. Wie, że Brooke potrafi być bardzo przebiegła. Nie wierzy jednak, że jest w stanie odebrać Taylor Ridge'a. Sally również skarży się Massimowi na Brooke. Uważa, że przez nią zginęła Macy.

środa 18.07
Stephanie ostrzega Brooke, że jeśli nie zostawi Ridge'a w spokoju, będzie musiała ponieść konsekwencje swoich czynów. Brooke zapewnia Stephanie, że zdobędzie Ridge'a. Massimo obmyśla sprytny plan. Brooke poleci do Paryża. Stephanie ma do niej zadzwonić i przekazać jej smutną wiadomość.

Stephanie mówi Brooke, że jej ojciec jest umierający i chce, żeby wraz z nim wróciła do Paryża. Brooke jest załamana. Decyduje się jechać z ojcem. Nie wie, kiedy wróci. Eryk denerwuje się, że Stephanie spędza za dużo czasu z Massimem. Ta uważa, że mąż jest zazdrosny.

czwartek 19.07
Stephanie próbuje wycofać się z planu Massima, ale mężczyzna nie chce jej na to pozwolić. Uważa, że Brooke powinna na zawsze zniknąć z życia Forresterów. Ta wie, że musi być teraz z ojcem, ale boi się zostawiać Ridge'a. Forrester współczuje kobiecie, ale namawia ją do wyjazdu. Po raz kolejny zapewnia Brooke, że nie odejdzie od Taylor.

Stephanie z przerażeniem dowiaduje się, że Taylor wie o planie Massima. Ten zapewnia ją, że Taylor niczego nikomu nie powie, ponieważ zależy jej na swoim małżeństwie. Tymczasem Brooke szykuje się do wyjazdu. Po raz kolejny próbuje rozmówić się z Ridgem. Chce, żeby Forrester podjął ostateczną decyzję i wybrał między nią a Taylor.

piątek 20.07
Stephanie ma nadzieję, że plan Massima się powiedzie. Eryk jest świadkiem, jak Stephanie całuje Massima. Czuje, że wzbiera w nim zazdrość. Taylor jest oburzona zachowaniem Brooke. Nie może jej darować, że rywalka tak otwarcie deklaruje swoją miłość do Ridge'a. Domaga się, żeby natychmiast wyjechała z Los Angeles.

Stephanie wyrywa się z objęć Massima, ale czuje się zawstydzona, że została przyłapana przez Eryka. Ten mówi żonie, że nie chce jej więcej widzieć. Massimo utrzymuje, że to jego Stephanie powinna była poślubić. Amber wyznaje Ginger, że chociaż jest w ciąży z Rickiem, nadal czuje coś do Deacona. Ten ostatni przypadkiem słyszy ich rozmowę.

sobota 21.07
Deacon sugeruje Amber, żeby usunęła ciążę. Ona jednak nie chce o tym słyszeć. Deacon będzie musiał się z tym pogodzić. Gdy Deacon wychodzi, Amber informuje Ricka, że zostanie ojcem. Rick nie posiada się z radości.

Amber udaje się do Insomni. Deacon jedzie tam za nią. Chce z nią porozmawiać o dziecku, którego Amber oczekuje. Amber jednak nie chce go słuchać. Zdesperowany Deacon jedzie do domu i wyrzuca do śmieci pigułki antykoncepcyjne Bridget. Kocha się z żoną, ale wyobraża sobie, że to Amber.
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."

Edytowane przez pestka1830
Czas edycji: 2007-07-05 o 21:41
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 11:25   #15
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Moda na sukces - Część II

to sie porobi w tej naszej modzie uuuuu
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 11:35   #16
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Moda na sukces - Część II

Kurczę, a historia z Brooke sie powtarza
Przecież już nie raz uwodziła Forrestera... haha
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 12:45   #17
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Moda na sukces - Część II

Oby to raz!!!
Boże wszystko w kółko to samo, po jaką choinke Brook wiązała się z Tornem??? myslałm ze naprawde go kochała, ale ona mnie WKURZA!!!
tylko żeby czasem zraniony Eryk nie znalazł się w ramionach Brook!!!
Powiedzcie czy Kristen to ta która kiedyś była z clarkiem i mamy powtorke z rozrywki????
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 14:48   #18
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Moda na sukces - Część II

Nie no ta Brook jest już obrzydliwa - a fe !!! To nie miłośc do Richa to jakiś fanatyzm !!!
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 15:07   #19
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Moda na sukces - Część II

Chciałam się przywitać
Wczesniej się nie wypowiadałam w wątku, ale ja też oglądam Modę;
Tylko teraz trochę opuściłam sie w oglądaniu po tej zmianie godziny.


Wiecie co, śmieszy mnie Brooke, a właściwie to mogę śmiało powiedzieć, że jej zachowanie jest ŻA-ŁO-SNE.
Aż śmiać mi się wczoraj chciało, gdy wyznawała Ridg'owi swoją miłość, a konkretnie z miny i spojrzenia Ridga na nią (coś w typie "chyba się urwała z zakładu dla psychicznie chorych" ).

Cytat:
Napisane przez kineczkaa Pokaż wiadomość
Najlepsze było to jak pokazali fragment z x odcinka gdzie Brook była mołoda a Stefka wyglądała jak jakiś pajac!
Jak pajac?
Czemu ja tego nie wiedziałam?

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Powiedzcie czy Kristen to ta która kiedyś była z clarkiem i mamy powtorke z rozrywki????
Poprawcie mnie jeśli się mylę - wydaje mi się, że oni już byli małżeństwem
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 15:52   #20
mierzwaaa
Raczkowanie
 
Avatar mierzwaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 121
Dot.: Moda na sukces - Część II

i kolejny nowy wątek, co tu się dzieje że zamykają wszystkie dlugie wątki? Już dawno nie oglądałam Mody na sukces zaczęło mnie to wszystko wkurzać. Jeju ta Brooke mnie denerwuje coraz bardziej, a taka miłość była z Thornem no ale cóż się można spodziewać po Brooke. Kristen też nie przypadła mi specjalnie do gustu, jakoś ta aktorka mi nie pasuje już wolałam Kristen z dawnych lat, kiedy to była żoną Clarke.
mierzwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 16:46   #21
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Moda na sukces - Część II

I w kółko to samo!!!!
Brook i Ridge, Clark i Kristen, moze jeszcze Macy zmartwychstanie co??? lub jakies dziecko Foresterów się znajdzie?? a moze Eryk zacznie romansować z nów z mamą Brook???
Tak szczerze to pewnie wszystkie Nas ten serial wkurza i ogladamy go .... bo właśnie Nas tak wkurza
dobrze że dzieci Brook sa takie duze bo przecież kaziroctwo by popełniali !!! Babcia Brook się trzyma no ale nic się nie zmienia
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 17:06   #22
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
I w kółko to samo!!!!
Brook i Ridge, Clark i Kristen, moze jeszcze Macy zmartwychstanie co??? lub jakies dziecko Foresterów się znajdzie?? a moze Eryk zacznie romansować z nów z mamą Brook???
Tak szczerze to pewnie wszystkie Nas ten serial wkurza i ogladamy go .... bo właśnie Nas tak wkurza
dobrze że dzieci Brook sa takie duze bo przecież kaziroctwo by popełniali !!! Babcia Brook się trzyma no ale nic się nie zmienia
Macy zmartwychwstanie
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 17:55   #23
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez pestka1830 Pokaż wiadomość
Macy zmartwychwstanie

patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 20:43   #24
mmmartha
Rozeznanie
 
Avatar mmmartha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 831
Dot.: Moda na sukces - Część II

pestka1830 dziękuję bardzo za streszczenie akurat wyjezdzam i nie bede mogła oglądać ale przynajmniej bede wiedziała co się tam dzieje
mmmartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 21:13   #25
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Moda na sukces - Część II

Hm mam prośbę. Mógłby mi ktoś streścić co się działo wczoraj i dziś w MNS, bo nie miałam okazji zobaczyć
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 21:27   #26
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez justysia274 Pokaż wiadomość
Hm mam prośbę. Mógłby mi ktoś streścić co się działo wczoraj i dziś w MNS, bo nie miałam okazji zobaczyć
A nic nowego. Ta lafirynda Brooke jak zwykle chciała uwieść Ridga zamykając się z nim w biurze i zdejmując ubranie. Ale Ridge się nie dał Poza tym postanowiła, że będzie z Ridgem i będzie o niego walczyć. Już się z tym nie kryje. Thorne unieważnił małżeństwo, czym bardzo ucieszył mamusię., która z tej okazji postanowiła wydać imprezę.
Tony powiedział Sofii, że ma hiv. Sofia zrobiła badania, ale jest zdrowa. Natomiast Tony nie ma odwagi powiedzieć Kristen o chorobie, bo się boi, że go zostawi. Taylor próbuje rozmawiać z nieświadomą Kristen, żeby się nie spieszyła do łóżka z Tonym, ale rozwiązła Kristen się wkurza i stwierdza, że nie ma zamiaru dłużej czekać.
Deakon wbił się w głupkowatą marynarkę, bo ma iść na kolację do Stephanie. A żona mu się kazała tak ubrać - rzeczywiście wygląda w tym kubraku jak palant, czym wzbudza śmiech Amber.
To by było na tyle, czyli nic ciekawego
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 21:34   #27
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
A nic nowego. Ta lafirynda Brooke jak zwykle chciała uwieść Ridga zamykając się z nim w biurze i zdejmując ubranie. Ale Ridge się nie dał Poza tym postanowiła, że będzie z Ridgem i będzie o niego walczyć. Już się z tym nie kryje. Thorne unieważnił małżeństwo, czym bardzo ucieszył mamusię., która z tej okazji postanowiła wydać imprezę.
Tony powiedział Sofii, że ma hiv. Sofia zrobiła badania, ale jest zdrowa. Natomiast Tony nie ma odwagi powiedzieć Kristen o chorobie, bo się boi, że go zostawi. Taylor próbuje rozmawiać z nieświadomą Kristen, żeby się nie spieszyła do łóżka z Tonym, ale rozwiązła Kristen się wkurza i stwierdza, że nie ma zamiaru dłużej czekać.
Deakon wbił się w głupkowatą marynarkę, bo ma iść na kolację do Stephanie. A żona mu się kazała tak ubrać - rzeczywiście wygląda w tym kubraku jak palant, czym wzbudza śmiech Amber.
To by było na tyle, czyli nic ciekawego
Och dziękuję bardzo za wysiłek, który włożyłaś pisząc to Naprawdę dzięki No a rzeczywiście nic szczególnego sie nie działo
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 21:41   #28
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez justysia274 Pokaż wiadomość
Och dziękuję bardzo za wysiłek, który włożyłaś pisząc to Naprawdę dzięki No a rzeczywiście nic szczególnego sie nie działo
Nie ma za co
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 21:48   #29
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xxzzz.jpg (78,9 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xxxc.jpg (78,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xx.JPG (103,8 KB, 90 załadowań)
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 22:03   #30
maryd
Zadomowienie
 
Avatar maryd
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 201
GG do maryd
Dot.: Moda na sukces - Część II

Ja w końcu zaczęłam ponownie Mode oglądać
I powiedzcie mi kto to jest ten Tony?
__________________
"You can have anything you want
You can drift, you can dream, even walk on water
Anything you want"

maryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 09:25:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.