a czy takie zachowania są dla was normą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-22, 22:50   #1
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680

a czy takie zachowania są dla was normą?


czesc wszytskim ponieważ chyba tylko mnie obrusza ten temat, to moi znajomi odchodzą od rozmowy i dlatego własnie ciekawa jeste waszego, świeżego, sprawiedliwego zdania.
czy uważacie, że (((nazwijmy to w katgeriach: paniena,chłopiec, mąż, starszy facet, kobieta id.))) to normalny odruch kobiety/panienki, żeby zaglądać w szyby zagranicznych samochodów{oczywiście nachalnie gapiąc się w szyby wymijajaćegfo jej samochodu, tak, aby zwrócić uwagę na siebie }, gdy takie je mijają , a robią to tak nachalnie jak tzw TIRÓWKI przy trasie.Wracać spokojnie nocą nie można do domu, tym bardzij jak teraz wyszło panieńtwo na zewnatrz w poszukiwaniu przygód, sponosora, i bóg wie czego jeszcze!!!
to jest z tych wielu przykładów z życia wziętych, napiszę więcej, żeby przedstawić dokładnie mój problem.
Bardzo mi zależy na waszej szczerej opinii, dlatego wyjaśnie jutro dokładnie o co mi chodzi, bo teraz już kładę się i niespójnie myślę, a tym bardziej piszę.

Edytowane przez Iam
Czas edycji: 2007-05-22 o 22:55 Powód: b
Iam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 22:56   #2
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Czy tylko ja nie rozumiem tego, co napisałaś ? Może napisz wiecej tych przykladow aby bardziej przyblizyc, o co Ci wogole chodzi Pozdrawiam
Bez urazy, trzy razy to czytalam i trzy razy edytowalam moja wypowiedz bo za kazdym razem inaczej ją rozumiem. Nie spotkalam sie z takim czyms. Ale przeciez to nie jest chyba szkodliwe ? Niech sie gapi, nie zwracac na nią uwagi, przejechać (obok, nie ją) i po klopocie
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 23:00   #3
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez seemore Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie rozumiem tego, co napisałaś ? Chodzi o zagladanie przez szyby ? Dla mnie to nienormalne, takie wscibskie. Może napisz wiecej tych przykladow aby bardziej przyblizyc, o co Ci wogole chodzi Pozdrawiam
Ja tez nie zrozumialam
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 23:03   #4
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Ja tez nie zrozumialam
Ja tez niestety nie.
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 23:07   #5
sr.johanna
Zadomowienie
 
Avatar sr.johanna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lüdenscheid
Wiadomości: 1 204
GG do sr.johanna
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez seemore Pokaż wiadomość
Czy tylko ja nie rozumiem tego, co napisałaś ? Chodzi o zagladanie przez szyby ? Dla mnie to nienormalne, takie wscibskie. Aczkolwiek nie spotkalam sie z takim czyms. Jesli te panie szukaja tego rodzaju sponsorow to niech ida do miejsca ku temu przeznaczonemu, a jak nie ma to predzej na dyskotece jakiejs wyrwą. Ale zeby tak zagladac przez szybe czyjegos samochodu ? Może napisz wiecej tych przykladow aby bardziej przyblizyc, o co Ci wogole chodzi Pozdrawiam
Przepraszam,moglabys to troszeczke jasniej wytlumaczyc
Bo naprawde nic nie zrozumialam Za przeproszeniem,ja mam zagraniczny samochod i nikt nigdy nachalnie do niego,albo na nas nie zagladal
Nie rozumiem
sr.johanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 23:12   #6
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez sr.johanna Pokaż wiadomość
Przepraszam,moglabys to troszeczke jasniej wytlumaczyc
Bo naprawde nic nie zrozumialam Za przeproszeniem,ja mam zagraniczny samochod i nikt nigdy nachalnie do niego,albo na nas nie zagladal
Nie rozumiem
Ja to zrozumialam tak. Wyobrazmy sobie taka sytuacje. Jedzie facet ekstra zagraniczną furą. Poboczem/chodnikiem idzie laska ubrana w mini, kozaczki na 10 cm obcasie i dekolt do pępka. Odwraca sie, oczy jej sie z radosci swiecą że widzi taki wypasiony wóz. W tym momencie zaczyna sie patrzec na szybe od strony kierowcy, co by zauwazyl jej piękny całokształt i tutaj nie wiem... pomachał jej ? zatrzymal sie i zaproponowal seks ? krzyknal: hej ślicznotko ?. tylko ze czasem takim samochodem nie jedzie facet tylko kobieta i tutaj autorce wątku przeszkadza, że takie młode patrza sie na jej samochód, sliniąc sie w poszukiwaniu jakiegos sponsora
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 23:18   #7
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

A myślałam, że tylko ja jakąs niekumata
Ja na szyby fur z zagranicznymi rejestracjami się nie patrzę , tak samo jak tych z polskimi. Czasem tylko przeglądam się w szybach zaparkowanych samochodów
A rejestracje to sobie czytam z nudów, jak stoję na przystankach
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-22, 23:33   #8
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

nic nie zrozumiec ja z tej wypowiedz w jezyk polska.

nic naprawde nic nie zrozumialam...

w 1szej czesci wydawalo mi sie ze :
przegladanie sie w szybach zaparkowanych samochodow jest beee
zagladanie przez szyby do zaparkowanych samochodow jest fuuu

nastepnie motyw tirowek, sponsorow zbil mnie z tropu...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-22, 23:35   #9
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Ja uważam że nie jest to normalne zachowanie no chyba że dla takiej co się puszcza, dla takiej to z pewnością jest...
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 05:33   #10
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
Ja uważam że nie jest to normalne zachowanie no chyba że dla takiej co się puszcza, dla takiej to z pewnością jest...
Ale co jest?
Przeglądanie w szybach i oglądanie się za samochodami (no bo jak tu wyczuć, kiedy samochód jedzie, czy ktoś zagląda w szyby, czy na wóz ogólnie się gapi)?

Czyli jak się laska ogląda, to normalnie wiadomo - puszcza się.
A jak się nie ogląda, bo na przykład w agencji pracuje i nie musi - to znaczy automatycznie, że się nie puszcza?
Czy raczej też się puszcza, ale jest nienormalna?

A jak mój dziewięcioletni syn, zbzikowany na punkcie samochodów, wraz ze mną zagląda do wnętrza zaparkowanego wozu, żeby zobaczyć "ile ma na blacie" to oboje jesteśmy puszczalscy?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 08:20   #11
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez Iam Pokaż wiadomość
czesc wszytskim ponieważ chyba tylko mnie obrusza ten temat, to moi znajomi odchodzą od rozmowy i dlatego własnie ciekawa jeste waszego, świeżego, sprawiedliwego zdania.
czy uważacie, że (((nazwijmy to w katgeriach: paniena,chłopiec, mąż, starszy facet, kobieta id.))) to normalny odruch kobiety/panienki, żeby zaglądać w szyby zagranicznych samochodów{oczywiście nachalnie gapiąc się w szyby wymijajaćegfo jej samochodu, tak, aby zwrócić uwagę na siebie }, gdy takie je mijają , a robią to tak nachalnie jak tzw TIRÓWKI przy trasie.Wracać spokojnie nocą nie można do domu, tym bardzij jak teraz wyszło panieńtwo na zewnatrz w poszukiwaniu przygód, sponosora, i bóg wie czego jeszcze!!!
to jest z tych wielu przykładów z życia wziętych, napiszę więcej, żeby przedstawić dokładnie mój problem.
Bardzo mi zależy na waszej szczerej opinii, dlatego wyjaśnie jutro dokładnie o co mi chodzi, bo teraz już kładę się i niespójnie myślę, a tym bardziej piszę.
Koniecznie napisz więcej bo z tego faktycznie nie da się zbyt wiele wywnioskować
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 08:33   #12
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

tez nie zrozumialam za bardzo
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 10:12   #13
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
(...) A jak mój dziewięcioletni syn, zbzikowany na punkcie samochodów, wraz ze mną zagląda do wnętrza zaparkowanego wozu, żeby zobaczyć "ile ma na blacie" to oboje jesteśmy puszczalscy?
A co, nie wiedzialas ? Jasne , ze tak
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 10:30   #14
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Czyli jak się laska ogląda, to normalnie wiadomo - puszcza się.
A jak się nie ogląda, bo na przykład w agencji pracuje i nie musi - to znaczy automatycznie, że się nie puszcza?
Czy raczej też się puszcza, ale jest nienormalna?
świetnie napisane...


a co do wątku to bardzo zakręcony jest... nie bardzo wiem o co chodzi
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 10:39   #15
moonshadow
Raczkowanie
 
Avatar moonshadow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Ja też nie zrozumiałam o co chodzi i chyba pozostaje nam poczekać na wyjaśnienia załozycielki wątku
__________________

moonshadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 10:44   #16
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

ja też nie bardzo rozumiem...

ogólnie nie widzę nic złego w obejrzeniu się za fajnym autkiem (często jak przejeżdża jakieś cudeńko wszystkie gębule z przystanku się za nim oglądają ).

czasem jak stoi zaparkowana super bryka (taka naprawdę super, rzadko widywana w mieście ) zajrzę do środka.

ale nigdy nie zaglądam komuś do samochodu, jak w nim siedzi. nie wyskakuję na ulicę, żeby obciąć kierwcę super auta. nie zaglądam z wybałuszonymi ślepiami do każdego mijającego mnie zagranicznego samochodu.

ale jak napisałam wcześniej, nie bardzo zrozumiałam pytanie, więc moja odpowiedz może się z nim nieco mijać...
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 11:04   #17
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Też chętnie się dowiem, co autorka chciała nam przekazać i o co zapytać, zakładając ten wątek..
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 13:26   #18
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

ja tez nie rozumiem...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 13:41   #19
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Ja być Polka i nie roumiec.Bambucha.


O matko idą tokiem myślenia niektórych to wyszlam na tirówe (),fakt nie rozglądam się za autami z nie polską rejestracją aleeee wczoraj właśnie idąc do dziadka,a tak mam że musze przejść przez torty kolejowe i pech chciał że je akurat zamykali,bo wiadomo.Noi stanełam sobie i patrzyłam się jak facet siedzący w aucie draźnił się z psem.A potem jak już szłam po otwarciu szlabanów,to wpatrywałam się w samochody kto jedzie i w nich siedzi,baaa nawet jechał łepek dostawczym samochodem i się na niego popatrzyłam.

Wybaczcie mi że jestem Tirówką.


Aha nie bylam ubrana w mini,a roźne takie.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 13:43   #20
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Hm.
Ciekawy wątek.
Szkoda tylko, że nic nie zrozumiałam.
Niech autorka potwierdzi czy chodzi o to co napisała seemore.

Jeżeli tak. Nigdy się z czymś taki nie spotkałam. Ale jak ktoś chce, to niech sie patrzy. Jego sprawa.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 14:21   #21
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Wybaczcie mi że jestem Tirówką.

Aha nie bylam ubrana w mini,a roźne takie.
no skoro nie miałaś na sobie mini, dekoltu do pępka i szpilek na conajmniej 10o cm obcasach to żadna z Ciebie tirówka !!!
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 14:28   #22
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

jak zwykle w przypadku "takich" wątków (czyt. dziwnych i bezsensownych) autorka znika bez wieści... kolejna podpucha na wizażu
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 15:04   #23
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez kinnka Pokaż wiadomość
no skoro nie miałaś na sobie mini, dekoltu do pępka i szpilek na conajmniej 10o cm obcasach to żadna z Ciebie tirówka !!!
No dobra przyznam się,miałam bluzeczke z mini dekoltem.
Uff,jednak mnie pocieszyłaś,fakt masz racje.

Edytowane przez atka83
Czas edycji: 2007-05-23 o 18:11
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 18:10   #24
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez kinnka Pokaż wiadomość
no skoro nie miałaś na sobie mini, dekoltu do pępka i szpilek na conajmniej 10o cm obcasach to żadna z Ciebie tirówka !!!
Właśnie trzeba się bardziej postarac. A tak na marginesie to ostanio wymyślili nową ustawe w ramach walki z prostytucją, że jak dziewczyna w mini i z dekoltem chodzi koło ulicy to ma ją polica zwijać. Aż strach z domu wychodzić
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 18:16   #25
Bezka
Wtajemniczenie
 
Avatar Bezka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ♥ Z krainy marzeń i nadzieji ♥
Wiadomości: 2 242
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

kurcze przeczytalam ten watek kilka razy i calkowicie zgłupiałam nie wiem o co kaman??? prosze autorke o konkret bo pomyśle ze jestem jakaś nie z tej planety bo nie rozumiem
Bezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 18:48   #26
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Ja być Polka i nie roumiec.Bambucha.


O matko idą tokiem myślenia niektórych to wyszlam na tirówe (),fakt nie rozglądam się za autami z nie polską rejestracją aleeee wczoraj właśnie idąc do dziadka,a tak mam że musze przejść przez torty kolejowe i pech chciał że je akurat zamykali,bo wiadomo.Noi stanełam sobie i patrzyłam się jak facet siedzący w aucie draźnił się z psem.A potem jak już szłam po otwarciu szlabanów,to wpatrywałam się w samochody kto jedzie i w nich siedzi,baaa nawet jechał łepek dostawczym samochodem i się na niego popatrzyłam.

Wybaczcie mi że jestem Tirówką.


Aha nie bylam ubrana w mini,a roźne takie.
Dołączam do grona TIRÓWEK Mam hopla na punkcie BMW i często się zachwycam A na mercedesy patrzeć nie mogę Okropne autka!
A tak serio to czasem idąc samej luknę na jadące auta i na kierowcę. Ale nie widzę w tym nic gorszącego... I nie szukam w ten sposób nikogo... Jak to napisała utorka wątku - ''wyszło panieństwo na zewnatrz'' O co kaman?
Gorszy mnie bardziej to, że panowie często trąbią na mnie (mam blon włosy i z daleka na pewno myślą, że jakaś super laseczka idzie No i jestem super Hehehe!) Ale raczej mnie to trąbienie nie rajcuje, bo jest mi głupio i wstyd na ulicy. Czasem jeszcze jak wariatka się obejrze, bo myśle, że może ktos znajomy jedzie Ale najcześciej okazuje się, ze niestety to jakies obce osoby A co lepsze - kiedy idę ''odstrzelona'' gdzieś - nie trąbi nikt, kiedy biegnę w dresie lub lecę bez makijażu na miasto - wszyscy trąbią... Kobiety maja ciężko...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 19:07   #27
motylek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 562
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Wiecie, zauwazylam (doczytala), ze Iam duzo pisze po angielsku, wiec moze po angielsku byloby latwiej zrozumiec :/ Bo ja niby wiem o co kaman i niby nie wiem....
motylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 19:29   #28
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Cytat:
Napisane przez Iam Pokaż wiadomość
czesc wszytskim ponieważ chyba tylko mnie obrusza ten temat, to moi znajomi odchodzą od rozmowy i dlatego własnie ciekawa jeste waszego, świeżego, sprawiedliwego zdania.
czy uważacie, że (((nazwijmy to w katgeriach: paniena,chłopiec, mąż, starszy facet, kobieta id.))) to normalny odruch kobiety/panienki, żeby zaglądać w szyby zagranicznych samochodów{oczywiście nachalnie gapiąc się w szyby wymijajaćegfo jej samochodu, tak, aby zwrócić uwagę na siebie }, gdy takie je mijają , a robią to tak nachalnie jak tzw TIRÓWKI przy trasie.Wracać spokojnie nocą nie można do domu, tym bardzij jak teraz wyszło panieńtwo na zewnatrz w poszukiwaniu przygód, sponosora, i bóg wie czego jeszcze!!!
to jest z tych wielu przykładów z życia wziętych, napiszę więcej, żeby przedstawić dokładnie mój problem.
Bardzo mi zależy na waszej szczerej opinii, dlatego wyjaśnie jutro dokładnie o co mi chodzi, bo teraz już kładę się i niespójnie myślę, a tym bardziej piszę.
Przepraszam, ale co to za bełkot? Nic nie można zrozumieć z tej wypowiedzi i tym samym ciężko się odnieść do "problemu", a następnie nie wiadomo w jakim celu powstał ten topic?!

Proszę uściślic swój pierwszy post, bo w przeciwnym wypadku zamknę wątek.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 19:33   #29
Renatacr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kostaryka
Wiadomości: 153
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Uwielbiam takie zakrecone tematy w ktorych do konca nie wiadomo o co chodzi !!!
Zawsze przy ich czytaniu poprawia mi sie humor.
Ja tez niewiele z tego wszystkiego zrozumialam, ale podarzajac za wnioskami poprzedniczek tez niestety musze zaliczyc sie do panien lekkich obyczajow.
Tu gdzie mieszkam trabienie przez kierowcow jest na porzadku dziennym. Trabia kiedy jest korek, kiedy dlugo nie zapala sie zielone swiatlo, a jak juz sie zapali trabia na tych z przodu, zeby szybciej jechali.
Trabia kiedy w sasiednim samochodzie zobacza znajoma twarz co z racji wielkosci tutejszych miast zdarza sie dosc czesto, trabia przejezdzajac noca skrzyzowanie, zebym nikt nie wyjechal im na droge z poprzecznej ulicy i trabia na przechodniow, zeby nie weszli im pod kola i to nawet na tych, ktorzy spokojnie ida chodnikiem bez wyraznego zamiaru wkroczenia na droge.
Idac wiec ulica jestem nieustannie obtrabiana , a wniosek z tego jeden, wiadomo jaki .
A swoja droga takze prosze autorke tematu o przyblizenie sprawy. Teraz jak juz sie wyspala moze pojdzie to lepiej .
__________________
Moje szczescie
B R U N O - 10 stycznia 2009 !

Renatacr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-23, 19:39   #30
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: a czy takie zachowania są dla was normą?

Iam pisała na końcu że jutro wyjasnienia głębsze
tylko tyle zrozumiałam :P
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.