Rady dla studentek - o studiach, mieszkaniu, codzienności - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 19:52   #631
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Rady dla studentek

ja chciałam załozyc dzinsy rurki(ale nie jasne mozna powiedziec takie jakby granatowe)biała bluzke żakiet i buty na obcasie
tak bym sie czuła najlepiej
jak myslicie?


ale druga opcja zastanawiam sie :co bedzie jesli jedna bede w dżinsach?
czarnych spodni nie mam takich na galowo jedynie spódniczka by w gre wchodziła


sama nie wiem
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 19:56   #632
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Rady dla studentek

No ja zaczynałam pierwszy rok dawno,bo 4lata temu no i wtedy 1.10 była inauguracja poszłam w całej garsonce maturalnej i kazdy tak byl,ale teraz sa inne czasy
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:07   #633
kicccia
Zakorzenienie
 
Avatar kicccia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 099
Dot.: Rady dla studentek

Ponoć jutro pisze test z angielskiego więc chyba wypada na galowo?
__________________



kicccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:10   #634
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: Rady dla studentek

Jak dobrze że zaczęłyście ten temat Przynajmniej kilku istotnych rzeczy się dowiedziałam

Ja zaczynam w czwartek Pierwszy rok Mam nadzieję że będzie fajnie

Pozdrawiam
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:14   #635
stella06
Raczkowanie
 
Avatar stella06
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: Rady dla studentek

Ale ja Wam zazdroszcze ... Ja sie nie wybieram na studia, w sensie do innego miasta. Ide do NKJO, a mazylam o Anglistyce. Wszyscy moi znajomi juz powyjezdzali, chodza na pierwsze imprezy, a ja jestem totalnie załamana. Mam wrazenie, ze cos ucieka mi z zycia. Wiec jak czytam, ze ktoras z Was sie stresuje czy tez zaluje to az mnie sciska ! Od reki moglabym sie zamienic...
Bede probowac za rok, myslicie, ze to ma sens?
__________________
stella06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:18   #636
Olga.
Raczkowanie
 
Avatar Olga.
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 62
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez stella06 Pokaż wiadomość
Ale ja Wam zazdroszcze ... Ja sie nie wybieram na studia, w sensie do innego miasta. Ide do NKJO, a mazylam o Anglistyce. Wszyscy moi znajomi juz powyjezdzali, chodza na pierwsze imprezy, a ja jestem totalnie załamana. Mam wrazenie, ze cos ucieka mi z zycia. Wiec jak czytam, ze ktoras z Was sie stresuje czy tez zaluje to az mnie sciska ! Od reki moglabym sie zamienic...
Bede probowac za rok, myslicie, ze to ma sens?
Pewnie , że tak, niestety nie każdemu udaje się dostać na wymarzony kierunek za pierwszym razem Ale myśl optymistycznie, a może akurat ci się tam spodoba
Olga. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:20   #637
Turczynka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska/Łódźkie
Wiadomości: 1 212
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez stella06 Pokaż wiadomość
Ale ja Wam zazdroszcze ... Ja sie nie wybieram na studia, w sensie do innego miasta. Ide do NKJO, a mazylam o Anglistyce. Wszyscy moi znajomi juz powyjezdzali, chodza na pierwsze imprezy, a ja jestem totalnie załamana. Mam wrazenie, ze cos ucieka mi z zycia. Wiec jak czytam, ze ktoras z Was sie stresuje czy tez zaluje to az mnie sciska ! Od reki moglabym sie zamienic...
Bede probowac za rok, myslicie, ze to ma sens?

Myślę że jeżeli czujesz taką potrzebę to czemu nie. Próbować zawsze warto! Trzeba robić to co się lubi i chce się robić.
Nie przejmuj się <pocieszacz>
Turczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 21:43   #638
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
ja chciałam załozyc dzinsy rurki(ale nie jasne mozna powiedziec takie jakby granatowe)biała bluzke żakiet i buty na obcasie
tak bym sie czuła najlepiej
jak myslicie?


ale druga opcja zastanawiam sie :co bedzie jesli jedna bede w dżinsach?
czarnych spodni nie mam takich na galowo jedynie spódniczka by w gre wchodziła


sama nie wiem
Ja się raczej ubiorę tak tak Ty Czarne rurki + biała bluzka, ale taka na luzie typu bufki + marszczenie pod biustem i do tego zostają mi szpilki Najwyżej po je jakoś przebiorę, bo idziemy na spotkanie integracyjne Na uroczystość dla całego Uniwerku ja bym sie ubrała na galowo, ale tak po indeksy to myślę, że na luzie.. chociaż ma być jakiś wykład dziekana, ale dziekan też człowiek
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 21:47   #639
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Rady dla studentek

jeżeli będzie wykład inauguracyjny to "spotkanie" jest zdecydowanie oficjalne
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 14:17   #640
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Rady dla studentek

skrawka Mam jeszcze pytanko, bo z tego co pamiętam jesteś na II roku AiU, też poszłam na ten kierunek bo arch. wnętrz było za mało osób.

Jestem troszkę zniesmaczona, bo jeszcze w maju spoglądałam na plany zajęć pierwszego roku i tylko wydało mi się, że na rysunku będzie malowanie itp. a teraz okazuje się, że na większości przedmiotów; na historii arch. powszechnej, elementach projktowania.
Nie tak to widziałam......myślałam, że większość zajęć to będzie techniczne projektowanie (rzuty, elewacje) Takie projekty domów bo tym m.in. mam zamiar się zajmować.

Tato mi dzisiaj powiedział, że AiU to bardziej kierunek artstyczny, architekt ma zaprojektować np, sieć wielkich budynków, wieżowców itp... a na budownictwie jest właśnie więcej projektów technicznych i powiedzmy mniej bujania w wyobraźni tylko odrazy projektowanie.

Jak to jest naprawdę, czy na II lub III roku nadal jest tak dużo rysowania??

Jeszcze rysunek bym przeżyła ale większość przedmiotów to już nie, bo ja wolę robić projekty niż bawić się w plastykę....Poprostu jestem już na to nastawiona i umiem to robić, a co najważniejsze lubię, bardziej, o wiele bardziej niż rysunki.

Bardzo proszę o odp, bo jeśli tak będą wyglądać dalsze studia to albo nie dam rady albo się przeniosę na budownictwo
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 15:40   #641
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
skrawka Mam jeszcze pytanko, bo z tego co pamiętam jesteś na II roku AiU, też poszłam na ten kierunek bo arch. wnętrz było za mało osób.

Jestem troszkę zniesmaczona, bo jeszcze w maju spoglądałam na plany zajęć pierwszego roku i tylko wydało mi się, że na rysunku będzie malowanie itp. a teraz okazuje się, że na większości przedmiotów; na historii arch. powszechnej, elementach projktowania.
Nie tak to widziałam......myślałam, że większość zajęć to będzie techniczne projektowanie (rzuty, elewacje) Takie projekty domów bo tym m.in. mam zamiar się zajmować.

Tato mi dzisiaj powiedział, że AiU to bardziej kierunek artstyczny, architekt ma zaprojektować np, sieć wielkich budynków, wieżowców itp... a na budownictwie jest właśnie więcej projektów technicznych i powiedzmy mniej bujania w wyobraźni tylko odrazy projektowanie.

Jak to jest naprawdę, czy na II lub III roku nadal jest tak dużo rysowania??

Jeszcze rysunek bym przeżyła ale większość przedmiotów to już nie, bo ja wolę robić projekty niż bawić się w plastykę....Poprostu jestem już na to nastawiona i umiem to robić, a co najważniejsze lubię, bardziej, o wiele bardziej niż rysunki.

Bardzo proszę o odp, bo jeśli tak będą wyglądać dalsze studia to albo nie dam rady albo się przeniosę na budownictwo
Na początku nie załamuj się. Na rzuty, elewacje, przekroje, rysunki techniczne itp itd będzie jeszcze czas. Pierwsze kilka zaliczeń mają za zadanie poszerzyć zmysł artystyczny, rozwinąć wyobraźnie, wyciągnąć ze studenta to coś Ja już na drugim semestrze z projektowania miałam zadanie, gdzie były rzuty, elewacje itp. Jeżeli masz ćwiczenia z budownictwa to też pewnie niedługo będą Cię tego uczyć. Na historii arch. powszechnej też coś rysujecie? U mnie był to wykład, na których omawiane były zabytki w historii arch. zdjęcia i gadanie gadanie a na końcu egzamin. Na urbanistyce też powinny być rzuty, elewacje, czyli to co chcesz. Narazie pewnie też nie dają tych technicznych spraw, bo trzeba znać podstawy budownictwa. Jedno pociąga drugie.
Od AiU bardziej artystyczne są wnętrza, a bardziej techniczne-budownictwo. Jeżeli bardzo bardzo bardzo interesuje Cię budownictwo to się przenieś, ale nie będzie łatwo, ciężkie przedmioty tam są.
Architekt współpracuje m.in. z konstruktorem-absolwentem budownictwa, jak dla mnie konstruktor wykonuje tą gorszą robotę, może ja tak to widzę, bo lubię arch.
Żeby architekt coś zaprojektował wiadomo-musi ruszyć wyobraźnią, tak jak i architekt wnętrz. A potem przelewa to na papier/komputer.
To właśnie rysowanie poszerza między innymi wyobraźnię, wątpię czy jest architekt który nie umie i nie lubi rysować.
Najważniejsze żebyś się do niczego nie zmuszała, bo wszystko wyjdzie w czasie semestru. Tylko stracisz rok. Chociaż może potrzebujesz jeszcze czasu do namysłu, ale z tego co widzę to jesteś już zdecydowana. I dobrze. Trzymaj się tego.
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 16:02   #642
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Rady dla studentek

U mnie się rysuje na historii architektury Na A3 jakieś kolumny, przekroje, porządki itp., ale podobno wszystko raczej schematycznie, że nie trzeba mieć jakiegoś wielkiego przygotowania plastycznego Nie wiem, jak gdzie indziej.

Jak to jest z tymi przesądami, że się nie oprawia indeksu albo składa na pół ostatnią stronę? Bo chcę wszystko zrobić na przekór, heh.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:17   #643
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
U mnie się rysuje na historii architektury Na A3 jakieś kolumny, przekroje, porządki itp., ale podobno wszystko raczej schematycznie, że nie trzeba mieć jakiegoś wielkiego przygotowania plastycznego Nie wiem, jak gdzie indziej.

Jak to jest z tymi przesądami, że się nie oprawia indeksu albo składa na pół ostatnią stronę? Bo chcę wszystko zrobić na przekór, heh.

Na pierwszym roku nie wolno oprawiać indeksu zeby nie zapeszac i trzeba zagiąc ostatnią stronę zeby nie odpaść

Ja jestem na drugim roku i dopiero tydzien temu pierwszy raz o tych przesądach usłyszałam
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 17:25   #644
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Rady dla studentek

juz zaginam ostatnia strone
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:27   #645
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Na pierwszym roku nie wolno oprawiać indeksu zeby nie zapeszac i trzeba zagiąc ostatnią stronę zeby nie odpaść

Ja jestem na drugim roku i dopiero tydzien temu pierwszy raz o tych przesądach usłyszałam
Dodatkowo: w Krakowie "nie wolno" przechodzić przez Bramę Floriańską w I semestrze bo się wyleci ze studiów
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:34   #646
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Rady dla studentek

a to mnie juz nie dotyczy ;]
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 18:58   #647
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Na pierwszym roku nie wolno oprawiać indeksu zeby nie zapeszac i trzeba zagiąc ostatnią stronę zeby nie odpaść

Ja jestem na drugim roku i dopiero tydzien temu pierwszy raz o tych przesądach usłyszałam
no i zobacz przezyłaś pierwszy rok) ja słyszałam tylko o tej ostatniej stronie teraz po 5 roku nawet zdałam do dziekanatu z zagietą stroną ) hehe ale to zapomniałam o tym
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 19:21   #648
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Rady dla studentek

i jeszcze "trzeba" zagiąć róg z numerem strony 13
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 19:22   #649
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
i jeszcze "trzeba" zagiąć róg z numerem strony 13
Oo a tego nie wiedziałam ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 19:52   #650
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dodatkowo: w Krakowie "nie wolno" przechodzić przez Bramę Floriańską w I semestrze bo się wyleci ze studiów

kurcze szkoda, że nie słyszałam o tym wcześniej
za to ja słyszałam, że nie wolno przechodzić przez Sukiennice
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 20:01   #651
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
kurcze szkoda, że nie słyszałam o tym wcześniej
za to ja słyszałam, że nie wolno przechodzić przez Sukiennice
A mnie mówili, żeby nie chodzic na Wawel na 1 roku
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 21:34   #652
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dodatkowo: w Krakowie "nie wolno" przechodzić przez Bramę Floriańską w I semestrze bo się wyleci ze studiów
oj to by mnie juz dawno na tych studiach musialo nie byc
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 21:42   #653
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
oj to by mnie juz dawno na tych studiach musialo nie byc
Ja o bramie dowiedziałam sie dopiero na II roku Nie ma to jak przesądy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 21:44   #654
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Rady dla studentek

ee tam najwazniejsze co w głowie siedzi, a nie ktora strona zagieta
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 22:04   #655
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Rady dla studentek

zgłasza się tegoroczna studentka 1 roku na TWP w Katowicach - Wczesnoszkolna edukacja zintegrowana i pedagogika przedszkolna , tak czytam wasze rady które na pewno będą bardzo pomocne , ale mam takie pytanko odnośnie cw i odpowiedzi czy są podziały na grupki czy trzeba odpowiadac przy większej liczbie osób , a co z językami obcymi czy przykłada się do nich znacząco wagę jeśli to nie jest kierunek anglistyczny - czy wykładowcy mówia tylko o angielsku - lub w innym obcym języku ?? trochę się obawiam tych nowości bo w liceum schemat był podobny co w gimnazjum wiadomo jakie przedmioty polski ,biologia etc .. , nauczyciele mówili dokładnie co ma byc na spr , wychowawczyni na którą godzinę trzeba przyjsc lub jakiego przedmiotu nie będzie , a teraz tak wszystko samemu sie dowiadywac , trochę się też boję że się zagubię i nadmiar nowości mnie przerośnie
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 22:09   #656
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Rady dla studentek

Ja zawsze dziękuję za życzenie powodzenia, codziennie wstaję lewą nogą, stawiam torebkę na podłodze, a mimo to dalej mam szczęście w życiu A dostaliśmy takie fajne oprawki na indeksy, że żal nie wykorzystać hehe.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 22:14   #657
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Rady dla studentek

a ja dostałam ideks bez oprawki i zle wypełnioy na dodatek ;/ gdzie takie oprawki mozna kupic?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 22:22   #658
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Rady dla studentek

Gdzie można kupić, to nie mam pojęcia.
U nas na inauguracji rozdawali takie oprawki z napisem 'Architektura' i małym logiem Muratora po drugiej stronie [ach ten marketing ] i czasopisma architektoniczne, no to się załapałam.

Kurde, zastanawiam się, czy na oddania mam też indeks brać, bo w I semestrze będę miała aż 3 projekty, pierwsze oddanie już za 3 tygodnie
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 22:52   #659
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Rady dla studentek

Wrócę do zaginania strony w indeksie: ja słyszałam, że to ktoś ze starszego roku powinien Ci zagiąć...samemu nie wolno.

Na marginesie: indeks miałam od początku oprawiony i nie zagięte żadne strony i 2 rok mi strzelił bez większych problemów
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 07:18   #660
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Rady dla studentek

a ile płacilyscie za indeks??
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 19:46:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.