Moda na sukces - Część II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-06, 17:13   #421
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Moda na sukces - Część II

nefernefer35
pisałyśmy już, że powróci za jakieś dwa lata, gdy okaże się że książe Omar zabrał jej ciało ze szpitala i wybudził przy pomocy specjalistów ze śmierci klinicznej. Powróci, gdy Ridge odkopie jej ciało i zobaczy że to nie ona, tylko jej plastikowa kopia. Tutaj znajdziesz tę scenę
http://pl.youtube.com/watch?v=ifYXamR2GjM

a tu jego druga część:
http://pl.youtube.com/watch?v=2bh9L8z_dtY&NR=1


ja mam pytanie o tę siostrę amer, gdyż nie potrafię znaleźć takich odcinków na youtubie i nie potrafię też odnaleźć nawet najmniejszej wzmianki w życiorysie Ambrosi Moore na wikipedi, choć jest bardzo obszerna. W jakim momencie ma się pojawić?

kolejny edit: znalazłam! wszystko wskazuje, że wcale nie zobaczymy tego w Modzie na sukces(albo zobaczymy jako ostatnie sceny z jej udziałem), bo postać Amber w 2005 roku przeniosła się do serialu Young and Restless i to tam wyszła na jaw jej przeszłość. (oczywiście mogę się mylić, to jedynie moje wnioski na podstawie jej filmowych życiorysów). Swoją drogą nie wiem jak oni robią te dwa seriale że w Y&R zatrudni ją w klubie postać Loren
http://www.soapcentral.com/yr/whoswho/ambrosia.php
__________________
Piotruś

Edytowane przez side85
Czas edycji: 2008-02-06 o 17:49
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 19:50   #422
natalii87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wlkp.:D
Wiadomości: 3 869
Dot.: Moda na sukces - Część II

[quote=side85;6510677]nefernefer35
pisałyśmy już, że powróci za jakieś dwa lata, gdy okaże się że książe Omar zabrał jej ciało ze szpitala i wybudził przy pomocy specjalistów ze śmierci klinicznej. Powróci, gdy Ridge odkopie jej ciało i zobaczy że to nie ona, tylko jej plastikowa kopia. Tutaj znajdziesz tę scenę
http://pl.youtube.com/watch?v=ifYXamR2GjM



__________________

natalii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 21:23   #423
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Moda na sukces - Część II

Ta scena gdzie Ridge odkopuje Taylor jest swietna szczegolnie kiedy wilk wyje
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 07:16   #424
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
o matko, wlasnie koncze studia medyczne i kon by sie usmial. to umieranie Taylor na arytmie. ej no ja nawet nie wiem co ja mam napisac jak taka bajke ogladam. lubie "MnS" mimo ze jest glupkowata ale to juz jest zenada.słow brak. nawet nie bede wyjasniac bo zdaje sie, ze kazdy nawet ani troche nie zwiazany z medycyna widzi absurd tego wszystkiego. mam tylko nadzieje, ze film nie jest konsultowany, bo jesli jest, to lekarz ktory pozwolil na puszczenie w tv czegos takiego powinien sie w piekle smazyc
Rany!!!!! Ja mam arytmię - dzisiaj rano puls 111 (czyli jakby nie patrzeć powyżej 90) Nie jestem podłączona do żadnych aparatur. Czy to oznacza że niedługo zejdę???? Ratunku! Ja nie chcę, jestem za młoda, mam małe dziecko. Czy ktoś wie, ile czasu mi zostało??
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 07:38   #425
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
nefernefer35
pisałyśmy już, że powróci za jakieś dwa lata, gdy okaże się że książe Omar zabrał jej ciało ze szpitala i wybudził przy pomocy specjalistów ze śmierci klinicznej. Powróci, gdy Ridge odkopie jej ciało i zobaczy że to nie ona, tylko jej plastikowa kopia.
co za fantazje na scenariusz
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 08:56   #426
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Moda na sukces - Część II

Kurna chata, widzialam wczorajszy odcinek fuksem bo nigdy mnie nie ma w domu tak wczesnie i chyba tak miało być, poprostu mialam to zobaczyć...

I w sumie jestem przerazona ze Teylor odzyje, ze Omar ja odkopie, skad on do cholery wiedział ze umarła i dlaczego jak ją wskrzesił do nie poinfirmowała om tym Ridga.
MnS jest dziwna ale to już mega paranoja poprostu brak słow.

Czy Ridge będzie z wskrzeszoną Teylor?
I czy córka Sally też zostanie wskrzeszona?

Przyznam sie ze te nowe postacie to juz przez moje nie oglądanie zaczynaja mi się mylić i te imiona ......
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 09:20   #427
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Moda na sukces - Część II

A mnie w tej całej histori z Taylor zadziwili lekarze. Wiedzieli dobrze, że tętno nie może być wyższe niż 90 i jeszcze pozwolili jej na emocjonujące spotkanie z dziećmi
Dobrze, że to tylko film
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 09:24   #428
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez Asienka83;
A mnie w tej całej histori z Taylor zadziwili lekarze. Wiedzieli dobrze, że tętno nie może być wyższe niż 90 i jeszcze pozwolili jej na emocjonujące spotkanie z dziećmi
Dobrze, że to tylko film
Masz racje ,dobrze że to tylko film
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 10:59   #429
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Kurna chata, widzialam wczorajszy odcinek fuksem bo nigdy mnie nie ma w domu tak wczesnie i chyba tak miało być, poprostu mialam to zobaczyć...

I w sumie jestem przerazona ze Teylor odzyje, ze Omar ja odkopie, skad on do cholery wiedział ze umarła i dlaczego jak ją wskrzesił do nie poinfirmowała om tym Ridga.
MnS jest dziwna ale to już mega paranoja poprostu brak słow.

Czy Ridge będzie z wskrzeszoną Teylor?
I czy córka Sally też zostanie wskrzeszona?

Przyznam sie ze te nowe postacie to juz przez moje nie oglądanie zaczynaja mi się mylić i te imiona ......
omar jej nie odkopie. okaze sie ze wykradl ją jakoś ze szpitala i potem odkopie ją ridge i zobaczy ze cialo jest plastikowe. A Macy nie zostanie wskrzeszona bo nie umarła uratował ją jej ojciec i teraz jest u niego.
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:23   #430
CarlaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 115
Dot.: Moda na sukces - Część II

Co teraz się będzie działo? Chodzi mi o najbliższe kilka odcinków??
__________________


CarlaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 12:03   #431
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
I w sumie jestem przerazona ze Teylor odzyje, ze Omar ja odkopie, skad on do cholery wiedział ze umarła i dlaczego jak ją wskrzesił do nie poinfirmowała om tym Ridga.
MnS jest dziwna ale to już mega paranoja poprostu brak słow.
.
Może jej wszczepił jakiś nadajnik, jak ją porwał poprzednio .
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 12:31   #432
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Moda na sukces - Część II

dziewczyny na prawdę nie chcę nikogo urazić ale nie możecie zadawać pytań na które wizażanki z tego wątku odpowiadają na każdej jednej stronie.
A więc:
Wystarczy zajrzeć stronę bądź dwie do tyłu i zobaczycie odpowiedź co wydarzy się dokładnie w każdym następnym odcinku
.
Wystarczy zobaczyć bodajże drugą czy trzecią stronę wątku i jest opisane wszystko co stanie się w ciągu najbliższych kilku lat
.
Pisałyśmy o tym już tak wiele razy, że na prawdę jak ktoś wyskakuje z rewelacją: a wiecie że Taylor żyje, to trochę to zaśmiecanie tematu
Odsyłam też do wikipedi, na stronę angielską gdzie macie streszczenia do najnowszych odcinków
Szukać, szukać szukać a nie pytać co chwilkę o to samo
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 13:14   #433
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Moda na sukces - Część II

Moda na sukces (niekończąca się opowieść) – na początku było słowo, potem nastała Moda na sukces. Już od wielu dziesięcioleci możemy w głębokim skupieniu śledzić losy ukochanych przez nas bohaterów. Powstał już chyba miliard odcinków, a i tak akcja się dopiero rozkręca. Według producentów główną fabułą serialu jest niby "projektowanie i pokazy mody", ale tak naprawdę główną fabułą serialu jest sex, związki, zdrada, miłość, rozstania itd. Niemożliwe jest jednak stworzenie sensownej fabuły dla czegoś tak długiego, przez co charakterystyczną cechą serialu jest zapętlanie się fabuły. Bohaterowie parzą się w trochę losowy sposób (na szczęście do tej pory wyłącznie heteroseksualnie i bez przypadków kazirodztwa), a każdy z nich przeżył przynajmniej jedną amnezję i dwa obłędy o różnym stopniu nasilenia. Dialogi i intrygi są skonstruowane w sposób wywołujący u człowieka o inteligencji większej od przeciętnego pokemona najpierw ataki panicznego śmiechu, a potem narastające przerażenie pomieszane z irytacją. Stopień ich hardcor`owości wzrasta z czasem, ponieważ wszystkie zgodne z jakakolwiek logiką możliwości rozwoju akcji zostały dawno wyczerpane i scenarzyści siegają po coraz mocniejszy nonsens. Dla niewtajemniczonych (są jeszcze tacy?!) krótka charakterystyka bohaterów:

Ridż Foreste
r – kanciastogłowy ulubieniec pań. Cechy - sztywność, jakby kij połknął, przewracanie oczyma, liczne romanse, w wyniku których na świat przychodzą dzieci, które potem okazują się jego rodzeństwem ze strony ojca brata ciotki stryja. 4 razy rozwodził się z Bruk.

Bruk Logan Forester – Bruk kocha Ridża, a on kocha siebie. Bruk kocha też ojca Ridża, ale on jej już nie. Kocha także kilku bohaterów drugoplanowych. Ma blond włosy i około 30 lat (co roku zmienia sobie date urodzenia w dowodzie by mieć 30 lat), chociaż wiek jej syna wskazywałby by, że ponad 50. Jej IQ wynosi ilość przebytych facetow. Tak zwana „żona przechodnia”. Obecnie jest w ciąży z Dzikonem, swoim zięciem.

Stefani Forester – mama Ridża. Nie cierpi Bruk, bo ta odbiła jej kiedyś Eryka. Lubi ładne kombinezony i intrygi.

Eryk Forester – papa Ridża. Ojciec własnych wnuków. Lubi Bruk i swoją siwiznę. Projektuje modę i odnosi sukces. Jest starym dziadem, który w całym serialu nie ma nic innego do roboty, jak tylko stać i gapić się przed siebie, z miną "yyy... co to jest?" a mimo to, wszyscy uważają, że jest najmądrzejszym przedstawicielem rodu.

Szila Karter – to ptak, to samolot, nie to Sheila Carter!! Gdy pojawia się w Los Angeles, zaczyna wydawać specyficzny zapach, który wyczuwają tylko Forresterowie. Kiedy ktoś ją zdenerwuje, a co gorsza sprawia jej problem, zostanie wyeliminowany. Foresterowie uważają ją za psychopatkę tylko dlatego, bo zabiła parę osób, więziła Łorika i Amber oraz groziła zabiciem Tomasa. Jej córka dziewica Mery zwana Eryką chciała bzykać się z Rikiem, czemu sama zapobiegła.

Tejlor Forester - żona Ridża, co jakiś czas odbija męża z rąk Bruk. Miała wiele niezwykle fascynujących przygód, jakich nie wydumałby nawet pensjonariusz zakładu zamkniętego w Tworkach. Kilkakrotnie zmartwychwstała.

Sali Spektra – jedyna normalna w tym serialu. Nie lubi Foresterów, jest puszysta i ma ładne rude włosy, o których krążą legendy. Jako jedyna ma poczucie chumoru. Jej rozrywkami są głównie zażarte próby zwyciężenia Foresterów, tworząc kolekcję mody z ich własnych projektów. Jest szczera, kocha swoją rodzinę, a najbardziej płacze za projektantem Solem. Jest napalona na seks z Massimem. Niedawna śmierć aktorki grającej Sali zaprzeczyła przypuszczeniom, jakoby aktorzy "Mody na Sukces" byli nieśmiertelni.

Rik Forester – syn Bruk i (najprawdopodobniej) gangu żółwi-motocyklistów. Prawdopodobnie mutant - rozwinięcie się z postaci niemowlaka do postaci osobnika dorosłego zajęło mu około 10 odcinków (5 lat na serialowej osi czasu). Żonaty z Amber.

Amber – Einstein zbrodni, Leonardo da Vinci przebiegłości, Arystoteles chytrości, Newton intryg w jednym. Babysitter-ując Ricka postanowiła zostać jego kochanicą i żeby ułatwić sobie osiągnięcie celu zaciągnęła go do łóżka, a potem wetknęła cudze dziecko. Sielanka trwała do pamiętnego wyjazdu do Wenecji, kiedy to cała prawda wyszła na jaw - okazało się, że matką małego Eryka jest Beki. Amber przeżywałą niezwykle ambiwalentne uczucia, mając do wyboru prostego mięczaka chłopaka z ubogiej rodziny Garrisonów, Sidżeja oraz opalonego, przystojnego, dobrze karmionego Rika, który dobrze wie, czego chce od życia. Aby zatrzymać przy sobie Małego Eryka, jest gotowa oddać się Dikonowi. Jest kreatorką doskonałych ubrań z kolekcji "Ambrozja" i idolka nastolatek. Jedna z jej wielbicielek - Eryka vel Mery zjawia się w Los Andżeles, kiedy Amber cierpi po stracie drugiego dziecka. Eryka przypadkiem zostaje opiekunką Eryka III. Biedna Amber musiała brać tabletki uspokajające i stała się lekomanką. Eryka zamiast jej pomóc, zabrała się za jej męża. Jej psychopatyczna matka spowodowała, że Amber znalazła się w więzieniu. Tylko prawda o Eryce zapobiegła jej bzykaniu się z Rikiem.

Dzikon Szarp- prawdziwy maczo-men, brutal i twardziel. Był barmanem w jakimś kiczowatym barze, ale szybko awansował na szefa działu promocji w Forester Krijejszyns. Jego nieodłącznym atrybutem jest kilkudniowy zarost, który stale widnieje na jego twarzy, nawet jeśli w tym samym odcinku jego dziewczyna go goli. Zajmuje się handlem dziećmi na czarnym rynku. Lubi klepać Rika po policzku. Przedmiotowo traktuje kobiety. Próbował sypiać z Amber, ale mu sie nie udało. W zamian zabrał sobie Bridżet Forester. Pewnego dnia po ślubie z Bridżet, Dikon zadzwonił do Foresterów, by oni posłuchali odgłosów jakie dochodzą z sypialni Bridżet i Dikona. Eryś w zamian próbował go przejechać, ale mu nie wyszło. Dikon przeżył, a Eryś został oskarżony o usiłowanie zabójstwa. Przespał się z Bruk (matką swojej żonki) i zrobił jej bobasa. Kiedy po kilkuset odcinkach dowiedziała się o romansie męża z matką, powiedziała mu, że capi trawą i jedzie mu z japy.

Torn - płaczliwy mięczak z kompleksem starszego brata. Nieporadny życiowo, a ubrania, stanowiska i kobiety przejmuje po Ridżu, przez co nienawidzi go.

Massimo - mistrz zarządzania i interesów, zbawiciel który wprowadza wolny handel w krajach Afryki. Ma flotę łupinek po orzechach. Na jednej z nich zapłodnił kiedyś Stefani i tak powstał Ridż. Teraz próbuje go odzyskać rujnując mu życie. Kocha się w Stefani. Jest założycielem sekty czczącej Ridża. Uważa wojnę za najwspanialszy czyn ludzki.

Bridżet - niegrzeczna dziewczynka która myśli, że jest stara jak Stefani i co za tym idzie, że wszystko jej wolno. Jest naiwna i głupia. Ciągle chce się tylko bzykać z Dikonem. Biedak jest już nią wykończony.

Łip Dżons - udaje ojca dziecka Bruk, którego prawdziwaym tatusiem jest Dikon, by Bridżet nie dowiedziała się o tym.

Bohaterowie Mody na Sukces wyjawiają swoje sekrety:
Bridżet: Mój przyrodni brat Ridż jest byłym mężem mojej mamy Bruk. Niedawno dowiedziała się o romansie Bruk z Dikonem.
Rik: Moja teściowa jest córką mojego męża.
Mały Eryk: on co prawda jeszcze nie mówi ale zawsze się cieszy kiedy Dikon go rozbiera i ubiera, nie lubi kiedy robi to Amber. Po prostu kocha zabawy z Dikonem, który też to kocha. Jednym słowem obaj sie kochają na zabój
Bruk Logan Forester: Kogo tak na prawdę kocham? Stefani! A jeszcze bardziej piure z zielonego groszku.
Dikon: Mój horoskop mówi że moje zmartwienia znikną! Yes, yes, yes! Bridżet wreszcie znikną pryszcze!
Stefani: No nie, znowu przekręciła mi się peruka!
Sheila (Szila) Carter: Are you talking to me??
Massimo: ja jestem Sprite, a Eryk pragnienie!
Bruk: Kto mi teraz zrobi dziecko? Może Zende?
Zende: Kocham Bruk!
Bridżet: Ojcem mojej siostry jest mój mąż, Dicon.


skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 13:44   #434
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Moda na sukces - Część II

:rot fl:
Rik: Moja teściowa jest córką mojego męża. ??????
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 14:04   #435
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
:rot fl:
Rik: Moja teściowa jest córką mojego męża. ??????
no właśnie też nie czaje tego
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 21:25   #436
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez skrawka Pokaż wiadomość
Moda na sukces
Bruk kocha Ridża, a on kocha siebie.
hehe dobre
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 10:40   #437
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Rik: Moja teściowa jest córką mojego męża. ??????
no chyba ze jest gejem, i bedzie miał męża
czy ju8ż były jakie związki homoseksualne w MnS???
jeśli nie to mają duze pole do popisu.
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 11:14   #438
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Moda na sukces - Część II

nie wiem czy juz to widzialyscie wiec wkleje linka http://pl.youtube.com/watch?v=EyfVq2zlz88
obejrzyjcie do konca
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 22:39   #439
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez enda____ Pokaż wiadomość
nie wiem czy juz to widzialyscie wiec wkleje linka http://pl.youtube.com/watch?v=EyfVq2zlz88
obejrzyjcie do konca
hahaha no jeszce jego tam brakuje ..
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 13:55   #440
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Moda na sukces - Część II

a tu macie scene powrotu Taylor na chate:
http://pl.youtube.com/watch?v=MhRhy24vO3Q
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 09:17   #441
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Moda na sukces - Część II

Reakcja jak na MnS przystało

czy to tez jest ich syn?
a ta dziewczyna na poczatku to kto?

jedna z córek miała mega załamkę? przecez są już dorosle czy coś sie stało ze akurat teraz?

Przepraszam za moze takie chotyczn pytania, ale może wiecie o ca tam chodziło?
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 11:15   #442
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Moda na sukces - Część II

Dziewczyny mam pytanko:macie moze jakies linki do starych odcinkow mody.....tych poczatkowych.Hehehe juz nie pamietam co sie tam dzialo i chetnie bym sobie obejrzalaA i jeszcze jednorientujecie sie moze kiedy u nas odnajdzie sie Tylor?tzn za ile?Za 2 lata,ale kiedy u nas?
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:22   #443
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez Vanessa176 Pokaż wiadomość
A i jeszcze jednorientujecie sie moze kiedy u nas odnajdzie sie Tylor?tzn za ile?Za 2 lata,ale kiedy u nas?
patrzac na nr odcinka z linku ktory podala skrawka (4550), a biorac pod uwage ze w PL dzis zostal wyemitowany odcinek nr 3702 to do jej powrotu zostalo nam okolo 848 odcinkow.
Jak sie myle to mnie poprawcie
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:44   #444
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Moda na sukces - Część II

Ale ta aktorka co gra Taylor się zrobi brzydka
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 21:50   #445
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
patrzac na nr odcinka z linku ktory podala skrawka (4550), a biorac pod uwage ze w PL dzis zostal wyemitowany odcinek nr 3702 to do jej powrotu zostalo nam okolo 848 odcinkow.
Jak sie myle to mnie poprawcie
dziekuje beatko.Kurcze to jeszcze sobie poczekamy na powrot Tylor,a w tym czasie Brooke (czy ak to sie pisze)bedzie klejla sie do RidgaJuz nie moge na to patrzec.
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 22:43   #446
Mistress001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 109
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
Ale ta aktorka co gra Taylor się zrobi brzydka

hehehehehehe wszyscy sie zrobia brzydcy i plastkowi
__________________


Niektóre rzeczy chce się zatrzymać tylko dla siebie. Nie dlatego , że są złe , ale po prostu nie chce sie o nich mówić...



Mistress001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 00:44   #447
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Moda na sukces - Część II

siedze i ogladam na YouTube jak to Taylor powrocila. A tutaj reakcja Stephanie gdy zobaczyla Taylor cala i zdrowa - zywa
http://pl.youtube.com/watch?v=ghCnse...eature=related
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 07:42   #448
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Moda na sukces - Część II

ejj to jak to? przeciez ona nie zyje :|
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 08:08   #449
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Moda na sukces - Część II

no ale reakcja była normalniejsza...
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 09:06   #450
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
siedze i ogladam na YouTube jak to Taylor powrocila. A tutaj reakcja Stephanie gdy zobaczyla Taylor cala i zdrowa - zywa
http://pl.youtube.com/watch?v=ghCnse...eature=related
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 09:25:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.