Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-24, 22:21   #541
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

u mnie wyjątkowo nie było źle szybko minęło, a co ważne- przy opłatku rodzina złozyła mi trafne życzenia no noo za to jutro najnudniejszy dzień w roku
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 22:31   #542
smallangel
Raczkowanie
 
Avatar smallangel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 482
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

A już myślałam, że to ja jestem jakaś dziwna, bo tak bardzo nie lubię Wigilii. Ale pocieszyłyście mnie bardzo, nie jestem sama . Nienawidzę tej sztucznej atmosfery. Każdy jest dla siebie miły, wszyscy nagle się godzą, taaaak bardzo się lubią i życzą sobie wszystkiego co najwspanialsze. Duży wpływ na to, że nie lubię świąt ma też to, ze spędzamy je w 3 - ja, mama i tata. Zawsze marzyły mi się święta w większym gronie - może wtedy poczułabym te atmosferę.
Dzisiejszą kolację jakoś przeżyłam, chociaż marzyłam o tym, żeby wszystko się jak najszybciej skończyło i żebym w końcu mogła pójść do swojego pokoju. Nawet prezenty mnie nie pocieszyły . Ja i tata staraliśmy się, żeby sprawić mamie przyjemność prezentem, a ona jak zwykle poszła na łatwiznę. Krótko mówiąc jest mistrzynią w dawaniu nietrafionych prezentów :P. Dobrze wie, że nie lubię kupować książek, których wcześniej nie czytałam więc co zrobiła? Kupiła mi książkę . Jakieś ckliwe romansidło, które kompletnie nie pasuje do mojego gustu literackiego. Ale cóż... może w przyszłym roku pójdzie lepiej.
Jutro jeszcze tylko 'odbębnić' przyjazd dziadków i święta mam zaliczone .
__________________
'Bez Ciebie dzisiejsze wzruszenia byłyby tylko martwym naskórkiem dawnych uniesień...'
smallangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 22:58   #543
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Także pomyślcie co by było gdyby przyszło dzisiaj siedzieć wam samym. Tak jak ja.
Ja wolę spędzac Wigilię sama niż brac udział w tej fałszywej grze.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 23:30   #544
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Ja ogólnie jestem za takimi spotkaniami rodzinnymi chociaż ten jeden raz w roku ale u niektórych bak wyczucia, %% i wszystko zepsute. U mnie było dokładnie tak jak co roku. Ropoczelo sie od omawiania mojego wygladu, ze ładna, zgrabna... potem delikate podpytywania o chlopaka o adoratorow o slubie (tylko jaki slub jak ja chlopa nie mam) i tak ciagle meczenie tematu. No i zyczyonka tradycyjnie żebym w koncu znalazla sobie chlopaka. Na koniec wielkie buum na stol od nadmiaru potluczone talerze i koniec wigilii. Powtorka z rozrywki za rok
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-24, 23:32   #545
arktyczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 114
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

A ja też muszę się poskarżyć. Wigilię lubię zazwyczaj co drugi rok. Wtedy, kiedy moja rodzina przyjeżdża do mnie -da się jakoś przeżyć ( oczekując kiedy sobie pójdą). Niestety w tym roku musiałam jechać na drugi koniec miasta, żeby spędzić święta z siostrą mojej babci jej synem byłą żoną i jego córką- moją chrześnicą.

Najpierw jednak przyjechał po mnie mój TŻ i zawiózł do siebie do domu. Od jakiś trzech lat Wigilię zaczynam właśnie u niego. Jego mama, siostra i tata mnie lubią i akceptują . Podzieliliśmy się opłatkiem, każdy każdego szczerze wyściskał wycałował i życzył jak najlepiej bez żadnych podtekstów. Objedliśmy się co nie miara. Dostałam mały upominek od jego rodziny a ja przyniosłam ciasteczka pomarańczowo-orzechowe które wszyscy pochwalili i cykneliśmy sobie parę fotek przy choince. Niby obcy dla mnie ludzie-jestem tylko dziewczyną ich syna a są dla mnie dobrzy.

Mój tż odwiózł mnie później właśnie do mojej rodziny. Spóźniłam się z jakieś 20 minut ale miałam być na 18. Wchodzę do mieszkania i patrzę, że na talerzach już jakieś resztki, część ogląda telewizję , chrześnica gra na komputerze w grę barbi. Okazało się, że byli głodni i zaczęli jeść kolację o 16. 50
Nawet moja mama, nie mogła ich nakłonić, żeby zaczekali, tłumaczyła mi, że jest tylko gościem więc nie może się rządzić. Zrobiło mi się naprawdę przykro. I choć ciotka chciała mi odgrzewać potrawy to ja podziękowałam i piłam tylko herbatę i kompot. Jakby tylko tego było mało, ich córka 6-letnia nawet nie zainteresowała się prezentem ode mnie -kupiłam zestaw dla dziewczynek do robienia własnej biżuterii. Kiedy ja jej tłumaczyłam co to jest ona gapiła się w monitor i nawet nie podziękowała

Najgorsze się zaczęło , jak chciałyśmy już wracać do domu. Oni nie mają w domu telefonu stacjonarnego tylko każdy ma komórkę. Chciałam zadzwonić więc po taxi ale nie znałam numeru. Pytam się wujka a on nic, nie wie bo on jeździ samochodem.
Olał mnie totalnie. Ja się zdenerwowałam , bo wykręciłam już z 30 numerów i nic więc w końcu żartuję - a ty wujek masz przecież samochód może byś nas zawiózł? Wtedy on się zerwał jak oparzony i zaczął szukać numerów w gazecie. To taki skąpiec, że nigdy nikogo z rodziny nie podwiezie-chyba, że ktoś mu zwróci za benzynę i dopłaci coś ekstra za fatygę.
W końcu zdesperowana zadzwoniłam do mamy tż, która zamówiła mi taksówkę.

Kurcze jaką ja mam beznadziejną rodzinę

Sor, że się tak rozpisałam ale musiałam się wyżalić.
arktyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 00:42   #546
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
Przecież to taki dzien,że nie mozna nikogo zostawić samego,jeśli się da.Współczuję i dziwni,że po Ciebie nawet nie przyszli.
eh.. sama sobie też na to chyba zapracowałam


Ememensik:
Ogólnie tak się tylko wydaje. Ale ogólnie jak się zostaje samemu przy potrawach po które poszłaś na góre, jak wszyscy jedli, jednak boli.
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 01:23   #547
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Ememensik:
Ogólnie tak się tylko wydaje. Ale ogólnie jak się zostaje samemu przy potrawach po które poszłaś na góre, jak wszyscy jedli, jednak boli.
emememsik

Mnie nie boli. Widocznie nie masz takiej złej tej rodziny. Jeśli Ci ich brakowało, trzeba było schowac dumę do kieszeni i do nich pójśc.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 02:19   #548
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
eh.. sama sobie też na to chyba zapracowałam


Ememensik:
Ogólnie tak się tylko wydaje. Ale ogólnie jak się zostaje samemu przy potrawach po które poszłaś na góre, jak wszyscy jedli, jednak boli.


emememsik ma rację.
Czasem trzeba głęboko zakopać swoją dumę i przełamać się. Ja dzięki temu odzyskałam przyjaciół
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 06:40   #549
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Ja sobie w tym roku osiągnęłam stan, w którym serdecznie mi to wszystko wisi i powiewa
Ktoś się tam na górze jednak widać nareszcie zlitował
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 08:43   #550
vogelek
Raczkowanie
 
Avatar vogelek
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 339
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Nareszcie już po. Jeszcze tylko wyjazd do ciotki całodzienna głodówka i po wszystkim. (A głodówka dlatego, żę jestem wege a u mojej ciotki wszystko co leży na stole kiedyś żyło).
Laura2112, zazdroszcze takiego stanu. Mam nadzieje też kiedyś go osiągnąć.
__________________
Jestem "dys" nie zwalnia mnie to jednak z poprawności językowej. Jeżeli zobaczysz błąd ortograficzny/gramatyczny/logiczny zwróć mi na niego uwagę. Będę bardzo wdzięczna.
vogelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 08:59   #551
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Tez sie ciesze ze wkoncu wszystko sie skonczyło bo dłuzej bym nie wytrzymała..miałam dzis w odwiedziny do babci jechac z Tż, ale mi sie poprostu nie chce. Pewnie znow bedzie na mnie zła
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 09:04   #552
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
trzymaj się

wiecie co, dziewczyny... jestem taka wściekła że mam ochotę wyć, gryźć a przede wszystkim płakać muszę się wam wygadać.

tż dzwonił, bo mu tęskno. i powiedział mi że przy wieczerzy jego ciotka, nauczycielka rzuciła że dziewczyna od niej z klasy nie ma z kim iść więc może TŻ...

do cholery, ona wie że on od 2 lat ma dziewczynę i doskonale mnie zna. i po chwili dodała głupim tonem 'no tak, ale ty masz swoją x... to może twój braciszek' a matka tż od razu zaczęła że to przecież nic nie przeszkadza, że czemu nie i w ogóle. w tamtym roku jakaś koleżanka zaprosiła TŻ ale on odmówił (bo ja, no i miał egzamin wtedy) a jego madre była na niego obrażona kilka miesięcy bo nie poszedł z jakąś dziewczyną którą ostatnio widział 2 lata temu na studniówkę...
no i najważniejsze, że nie jest pogotowiem towarzysko-seksualno-jakimkolwiek do jasnej cholery!

a TŻ powiedział że po pierwsze to jest ze mną szczęśliwy (przy całej rodzinie! ) a po drugie ma kilka dni później początek sesji. i wiecie, co? pisałam gdzieś wyżej że matka tż była dziś dla mnie miła... a ona oczywiście jakby nie dosłyszała tego pierwszego i zaczęła strzelać swoje fochy że akurat, że zdąży się pouczyć. gdyby brat tż się nie zgodził, miałby znowu sceny jak w zeszłym roku, a ja razem z nim. dziewczyny, to ja jestem nienormalna czy ona? reaguję histerycznie na tą panią i jej żarty i dziwne zachowania.
raz mówi że zdążymy mieć po 10 chłopaków/dziewczyn żeby się tak nie angażować, drugi żeby TŻ nie myślał że zrobią wesele jak nie mają teraz za dużo pieniędzy

Jestem troche w szoku, moja rodzina, procz pilnowania mej wagi , jest calkiem w porzadku , nigdy nie zdarzyloby sie namawianie, zebym poszła z kimś na studniówkę, czy coś w tym stylu. Dla mnie takie namawianie to po prostu brak taktu. Nienawidze jak ktoś mnie namawia do czegoś, kiedy ja jasno mówię nie-czuję się jak małe dziecko, które nie ma własnego zdania i tzreba mu po 20 razy tłumaczyć wszystko.
Cytat:
Napisane przez arktyczna Pokaż wiadomość
A
Mój tż odwiózł mnie później właśnie do mojej rodziny. Spóźniłam się z jakieś 20 minut ale miałam być na 18. Wchodzę do mieszkania i patrzę, że na talerzach już jakieś resztki, część ogląda telewizję , chrześnica gra na komputerze w grę barbi. Okazało się, że byli głodni i zaczęli jeść kolację o 16. 50
Nawet moja mama, nie mogła ich nakłonić, żeby zaczekali, tłumaczyła mi, że jest tylko gościem więc nie może się rządzić. Zrobiło mi się naprawdę przykro. I choć ciotka chciała mi odgrzewać potrawy to ja podziękowałam i piłam tylko herbatę i kompot. Jakby tylko tego było mało, ich córka 6-letnia nawet nie zainteresowała się prezentem ode mnie -kupiłam zestaw dla dziewczynek do robienia własnej biżuterii. Kiedy ja jej tłumaczyłam co to jest ona gapiła się w monitor i nawet nie podziękowała

Najgorsze się zaczęło , jak chciałyśmy już wracać do domu. Oni nie mają w domu telefonu stacjonarnego tylko każdy ma komórkę. Chciałam zadzwonić więc po taxi ale nie znałam numeru. Pytam się wujka a on nic, nie wie bo on jeździ samochodem.
Olał mnie totalnie. Ja się zdenerwowałam , bo wykręciłam już z 30 numerów i nic więc w końcu żartuję - a ty wujek masz przecież samochód może byś nas zawiózł? Wtedy on się zerwał jak oparzony i zaczął szukać numerów w gazecie. To taki skąpiec, że nigdy nikogo z rodziny nie podwiezie-chyba, że ktoś mu zwróci za benzynę i dopłaci coś ekstra za fatygę.
W końcu zdesperowana zadzwoniłam do mamy tż, która zamówiła mi taksówkę.

Kurcze jaką ja mam beznadziejną rodzinę

Sor, że się tak rozpisałam ale musiałam się wyżalić.
, jeszcze bardziej jestem w szoku, przeciez wiadomo, ze czeka sie na gosci, a nie samemu zasiada do jedzenia, mogli sobie coś zjes na obiad, jak juz wytrzymac nie mogli , jeszcze ten tekst do Twojej mamy... a zachowanie siostrzenicy wcale mnie nie dziwi, jak ma taki przykład, to trudno, żeby się dpbrych nawyków nauczyća-bo skąd?


Vogelek-zabójczy dla oczu avatar



PS, jest oś ciekawego w TV?
Bo na razie ogladam kreskowki na CartoonNetwork - Scooby Doo leci
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 09:52   #553
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Może i macie rację. Ale z drugiej strony nie jest fajnie być nieproszonym gościem
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 11:43   #554
xxmoonlightxx
Raczkowanie
 
Avatar xxmoonlightxx
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 354
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

ja również nie lubię w OGÓLE świąt////
__________________
Mój...



SZUKAM PILNIE ZATYCZKI DO MODEMU HUAWEI E 122 . SPRAWA ŻYCIA I ŚMIERCI !!!

Edytowane przez xxmoonlightxx
Czas edycji: 2008-12-25 o 11:58
xxmoonlightxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 12:31   #555
Annmaa
Raczkowanie
 
Avatar Annmaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: miejska patelnia
Wiadomości: 191
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

marrellic wolałabym jednak być na twoim miejscu;

u mnie Wigilia przeszła bez wielkich cyrków, ale za to dostało mi się ze zdwojoną siłą jak wróciliśmy do domu niestety jak ma się złe relacje z rodzicami to już nawet Wigilia i papież nie pomoże ...

Suma sumarum wolałabym siedzieć sama całe święta.
Annmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 12:52   #556
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

ja tez nie lubie wigilii i swiat ale to ze wzgledu na sytuacje rodzinna
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 13:17   #557
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Możliwe.
Dzisiaj ojciec mi powiedział, że były to jego najgorsze święta w życiu. Mógł pomyśleć wcześniej... teraz też siedziemy osobno a ja wychodzę zaraz do TŻ bo mnie w chałupie rozwali.
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 13:20   #558
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Możliwe.
Dzisiaj ojciec mi powiedział, że były to jego najgorsze święta w życiu. Mógł pomyśleć wcześniej... teraz też siedziemy osobno a ja wychodzę zaraz do TŻ bo mnie w chałupie rozwali.
Nie obraź się, ale moim zdaniem wszyscy jesteście winni, nie tylko Twoi rodzice.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 13:53   #559
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Nikogo nie mozna zmusic do tego by lubił świeta, a wielu rodzicom wydaje sie, że w swieta atmosfera musi byc idealna, nikt nie może na nikogo byc złym itp...
A chyba kazdy ma prawo czegos nie lubic ze wzgledu na rózne sytuacje, ale to jest tylko moje zdanie
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-25, 16:10   #560
skrawka
Wtajemniczenie
 
Avatar skrawka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 332
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez Leosia69 Pokaż wiadomość
Nikogo nie mozna zmusic do tego by lubił świeta, a wielu rodzicom wydaje sie, że w swieta atmosfera musi byc idealna, nikt nie może na nikogo byc złym itp...
A chyba kazdy ma prawo czegos nie lubic ze wzgledu na rózne sytuacje, ale to jest tylko moje zdanie
Dokładnie
Dla niektórych święta są jak kiełbasa wyborcza, podczas świąt bądźmy mili, pomocni, uśmiechnięci, wzorowi katolicy a po świętach inni ludzie. Dalej w du*ie mamy biedne dzieci, wojny, Boga, skłóconą rodzinę, chorych sąsiadów itp itd. Tak ja widzę święta.
skrawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 16:57   #561
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez vogelek Pokaż wiadomość
Laura2112, zazdroszcze takiego stanu. Mam nadzieje też kiedyś go osiągnąć.
Po prostu zawaliłam się pracą ile wlezie Teraz jestem przeszczęśliwa że mogę odetchnąć dwa dni.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 19:42   #562
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Może i macie rację. Ale z drugiej strony nie jest fajnie być nieproszonym gościem
Zapewniam Cię, że dużo gorzej żyje się ze świadomością, że się nim jest, a mimo wszystko dla pozorów, MUSISZ się gdzieś stawić
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 20:33   #563
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Owsze. Ja jestem w sumie przede wszystkim winna..
kurde teraz mnie to ciągle gryzie że sama i w ogóle..Nigdy nie lubiłam wigilii ze względu na te życzenia przy opłatku. Ale sama atmosfera świąt,prezenty itp itd.

A w tym roku taka pustka że..
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 20:34   #564
peyton949
Raczkowanie
 
Avatar peyton949
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 348
GG do peyton949
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Nie nawidze świąt Bożego Narodzenia...
__________________


peyton949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 20:37   #565
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Po prostu zawaliłam się pracą ile wlezie Teraz jestem przeszczęśliwa że mogę odetchnąć dwa dni.
No popatrz, a ja zastosowałam metodę z zawalaniem się nauką i dziś siedzę i czytam podręcznik Przynajmniej jakoś sensownie spożytkuję czas
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 21:52   #566
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
No popatrz, a ja zastosowałam metodę z zawalaniem się nauką i dziś siedzę i czytam podręcznik Przynajmniej jakoś sensownie spożytkuję czas
U mnie wolna chata, muzyka z podpisu, flaszka z avatara, smoky eyes, TŻ na wyjeździe, inszy adorator kopnięty w 4 litery nawet przestał zapychać mi skrzynkę, zaraz wezmę długą gorącą kąpiel a potem pierwszy lepszy film z Benicio - oddycham, nareszcie spokój!
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 22:16   #567
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

i ja się dołączę
nie lubię wigilii i w ogóle jakichkolwiek świąt.

Od kiedy mieszkam sama (w sumie z chłopakiem) to nie bardzo to obchodzę. 3 lata temu w Święta nawet z domu nie wyszłam, ponawyporzyczałam filmów DVD narobiłam jedzenia i tak sobie siedziałam w domu w święta. W tamtym roku pojechaliśmy z Tż na gotowe do jego cioci po to tylko by poświęcić 2h na otwieranie góry prezentów a w tym roku nic nie robiliśmy. Żadnej wieczerzy tylko prezenty. I czuję się z tym dobrze, żadnego stresu i nabormuszonej rodziny
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 22:47   #568
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Nie cierpię świąt z jednego powodu - zawsze temat schodzi na mnie, bo jestem inna, ale jest mi już lżej bo znalazłam sobie równie innego TŻ i teraz ma mnie kto wspierać
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 07:40   #569
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

a ja czekam na mojego małego riwendża i mam ivul plan

jeśli wszystko dobrze pójdzie i zostanę panią tżtową przygotuję tej babie która będzie moją teściową taką rewolucję że jej skarpetki spadną nihihi! zemszczę się złośliwie, podle i inteligentnie.


ogólnie u mnie właściwie już po świętach, bilans nie jest najgorszy. jeszcze nawiedzi mnie brat z rodzinką pewnie parę razy (moja chrześnica jest słodka - najładniejsze dziecko jakie widziałam, już chyba produkuje dziwięki welarne i bilabials, w kółko tylko bababababa i jeszcze zasuwa na czworaka po całym pokoju, jaka bystra ), w sobotę chciałabym już pojechać do wawy. lexie, Ty podczytujesz ten wątek - może jakieś małe spotkanko w warszawie przed końcem roku?
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 07:42   #570
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Czy jest ktoś jeszcze kto nie lubi WIGILII?

Pocieszmy sie, że dzis ostatni dzien świat
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-26 15:57:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.