Ostatnio obejrzane filmy cz. IV - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 12:15   #211
SiLLee
Raczkowanie
 
Avatar SiLLee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 401
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Skrzydlate świnie przyjemnie się oglądało, spodziewalam sie jakiegos badziewia - a tu film jest OK szara polska rzeczywistosc. 9/10
__________________
♥ Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć... ♥


Moje Maleństwo ♥
Pusta miska - napełnij miske
SiLLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 13:05   #212
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Śniadania do łóżka (2010)
Jak na polską komedię romantyczną to naprawdę spoko. I nawet zakończenie mniej żenujące jak w innych filmach tego typu. Lekki, sympatyczny film 8,5/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 13:06   #213
Gweneth_P
Raczkowanie
 
Avatar Gweneth_P
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 327
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Sucker Punch - no cóż, trochę mi zajęło ogarnięcie w końcu o co chodzi w tym filmie. Efekty specjalne na bardzo dobrym poziomie, fajna muzyka i... to wszystko. Ciekawa historia, ale tylko w swiecie realnym, ucieczki bohaterki do swiata wyobrazni a potem znowu, w jeszcze bardziej abstrakcyjny świat zombie i potworów zupełnie do mnie nie przemówiły. Wolałabym, żeby zrobili z tego dobry dramat a nie film "ni to akcja, ni to dramat, ni to fantasy". 5/10
Gweneth_P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 12:19   #214
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

August Rush (Cudowne dziecko) - Ojjj dawno tak nie było, żebym film przerwała, nie doczekawszy nawet do połowy! Trailer zapowiadał naprawde dobry film, a tutaj takie rozczarowanie. Nie lubię uzywac takich mocnych słów, ale muszę, no muszę Jak dla mnie tandetny, nudny, mający niby potnecjalnie wzruszać - a no właśnie - "niby", bo to taka przewidywalnością i naiwnością zawiewało, że szok. Wytrwałam może przez pierwsze 30-40 minut, ale dalej znieść nie mogłam Co dziwne, ten film na popularnym portalu ma ocenę 8.0! W szoku jestem Oceny wystawiać na będę, bo do końca nie oglądnęłam, ale tak jak pisałam - nie dałam zwyczajnie rady, więc już może sam ten fakt o czyms świadczy?

PS. Tak się zastanawiałam i zastanawiałam, co tak długo nie ma żadnyh nowych postów n tym wątków, a tu niespodzianka - nowy wątek mamy !
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:42   #215
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wyśnione miłości / Les Amours Imaginaires (Xavier Dolan; 2010) - 8/10
Kolejny film Dolana, który miałam okazję oglądać. Jest jeszcze lepszy, niż "Zabiłem swoją matkę". Mimo, że łączy te dwa filmy wiele rzeczy, to jednak wydają mi się one zupełnie innymi światami.

"Wyśnione miłości" opowiada w sposób bardzo oryginalny historię młodzieńczej - niemłodzieńczej miłości, pokazuje przeróżne, czasem skrajne sobie uczucia, emocje, relacje międzyludzkie.
Jest bardzo ekspresywny, przyjemny i - tak jak "Zabiłem moją matkę" - delikatny, nastrojowy, bardzo ładny wizualnie i świetnie nakręcony.
Polecam.
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 20:30   #216
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Miłość i inne używki - obejrzany wczoraj dla rozluźnienia, całkiem przyjemny, nieco zabawny, nieco smutny, ale z happy endem. W zasadzie nie umiem nic konkretnego na temat tego filmu napisać, jedynie to że Anne Hathaway jest przepiękną kobietą i owszem zdolną. 7/10
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 20:46   #217
bezsenna88
Raczkowanie
 
Avatar bezsenna88
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 40
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez l4lena Pokaż wiadomość
Wyśnione miłości / Les Amours Imaginaires (Xavier Dolan; 2010) - 8/10
Kolejny film Dolana, który miałam okazję oglądać. Jest jeszcze lepszy, niż "Zabiłem swoją matkę". Mimo, że łączy te dwa filmy wiele rzeczy, to jednak wydają mi się one zupełnie innymi światami.

"Wyśnione miłości" opowiada w sposób bardzo oryginalny historię młodzieńczej - niemłodzieńczej miłości, pokazuje przeróżne, czasem skrajne sobie uczucia, emocje, relacje międzyludzkie.
Jest bardzo ekspresywny, przyjemny i - tak jak "Zabiłem moją matkę" - delikatny, nastrojowy, bardzo ładny wizualnie i świetnie nakręcony.
Polecam.

Oba filmy widziałam i muszę przyznać, że są świetne A poza tym uwielbiam Dolana
__________________
Bo widzisz, kiedy już będę mogła oddychać, to trzeba będzie żyć, a ja tak bardzo boję się życia.
bezsenna88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 21:27   #218
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Dzień dobry tv - super!
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 21:38   #219
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez bezsenna88 Pokaż wiadomość
Oba filmy widziałam i muszę przyznać, że są świetne A poza tym uwielbiam Dolana
Tak, jest świetny jako aktor - i jak się okazuje po tych dwóch filmach - również jako reżyser. Baaaardzo jestem ciekawa jego dalszej twórczości, bo wystartował świetnie i zapowiada się, że będzie coraz lepiej.
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:12   #220
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez powsinoga Pokaż wiadomość
Black swan - dla mnie nudny okropnie, dotrwałam do końca tylko dla tego, że przeczytałam tyle pozytywnych opini i ciągle liczyłam, że jednak wydarzy się cos takiego, że film powali mnie na kolana. Nie wydarzyło się. Fabuła jak dla mnie 2/10 ale zdjęcia 10/10 - przepiękne
jestem podobnego zdania
Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Ja nadal nie rozumiem zachwytow nad "Czarnym Łabędziem" Nawet obejrzałam drugi raz - i wynudziłam sie znów - niestety, każdy kolejny film Aronofskiego jest coraz słabszy.
już myślałam ,że nikt tego nie napisze - dołączam się do grona rozczarowanych osób

Edytowane przez Hermit
Czas edycji: 2011-04-13 o 19:18
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:51   #221
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ne le dis a personne film G. Canet, do ktorego mam slabosc jako aktora i ktory nie rozczarowal mnie w tym filmie jako rezyser. Jest to ekranizacja ksiazki Cobena. Thriller trzymajacy w napieciu do ostatniego momentu, malo mnie w poduszke nie wbilo jak go ogladalam. Uwielbiam filmy gdzie watek nie jest podany na talerzu a rezyser dostarcza nam pewnych "wyjasnien" w postaci retrospekcji. Canet swietnie zadbal o szczegoly np dorzucajac do filmu pewne "rozluzniajace" nerwy sytuacje lub postacie jak np. Bruno i Mousse. Bardzo mnie tez cieszy obsadzenie w roli glownej François Cluzet i jak slowo daje, caly czas mialam wrazenie ze to Dustin Hoffman!!! http://www.filmweb.pl/person/François+Cluzet-8761 no powiedzcie same. Juz kolejny film z jego udzialem, ktory utwierdza mnie w przekonaniu ze MUSZA byc jakos spokrewnieni. Gesty, chod, mimika twarzy. Film troszke za bardzo zamerykanizowany, ale dzieki temu nie mozna o nim powiedziec ze to film "typowo" francuski.
polecam !! 9/10

Ma vie en l'air - ten film z kolei mozna nazwac typowym filmem francuskim. Lekka komedia romantyczna o ciekawej fabule. O tyle inna od amerykanskich komedii romantycznych, ze kilka razy szczerze sie rozesmialam. Film opowiada historie Yann'a ktory urodzony w samolocie panicznie sie boi latac ta maszyna. Zeby bylo zabawniej jego praca polega na ocenianiu testow pilotow przeprowadzanych w ekstremalnych warunkach, a ktore odbywaja sie w symulatorze lotow. Panicznych strach staje sie przeszkoda w zdobyciu dziewczyny jego marzen... 7/10
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 15:43   #222
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Żona na niby- naprawdę jedna z fajniejszych amerykańskich komedii jakie ostatnio oglądałam. Wiele śmiesznych momentów, co prawda film bardzo przewidywalny ( jak większość tego gatunku), ale Sandler i Aninston byli naprawdę ok. 8/10

Oczy Julii: Trzyma w napięciu, film ma podobny klimat do sierocińca. Według mnie dobry. 8/10

Sex story: Potrzebowałam się zrelaksować i obejrzeć coś lekkiego- do takich celów ten film jest idealny, mimo że to kolejna love story z udziałem zachwalanej wszen pani Portman, która według mnie kiepsko pasowała do roli. 5/10
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:49   #223
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
jestem podobnego zdania

już myślałam ,że nikt tego nie napisze - dołączam się do grona rozczarowanych osób
No cóż - gusta i guściki Mnie akurat Łabędź się podobał, ale rozczarował mnie bardzo film o facecie w szczelinie, czyli 127 godzin Oglądnąc się dał, ale nie oceniłabym go tak wysoko, jak więszkość a było tyle osób, które się nim zachwycały

A ja zaczęłam oglądać nowy serial - the Killing - po pilocie zapowiada się ciekawie ...
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:36   #224
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Oglądam taki mini serial wyprodukowany przez BBC i National Geographic pod tytułem Planet Earth i jestem po prostu pod niesamowitym wrażeniem,nie wiem nawet co powiedzieć, niby przyrodniczy,edukacyjny film,ale sposób w jaki jest wyreżyserowany,wbija w fotel. Przepiękne zdjęcia,krajobrazy,zwierz ęta,o których istnieniu nie miałam nawet pojęcia,serial jest podzielony na epizody,które przedstawiają różne środowiska: ocean,słodkie wody,pustynia,dżungla,gór y itd.
Naprawdę polecam,przepiękny wizualnie z błyskotliwym narratorem,w niektórych momentach nawet łezka zakręciła mi się w oku ze wzruszenia,jaki świat potrafi być cudowny
Największe wrażenie robi oglądany w telewizorze HD,bo pod takim kątem jest nagrywany,u mnie powoduje kompletne oderwanie się od rzeczywistości,naprawdę polecam
http://www.youtube.com/watch?v=Jdsmh6gBB9Q
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:16   #225
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wyspa tajemnic - w końcu znalazłam odpowiedni moment żeby obejrzeć ten film, ale mam po nim mieszane uczucia. Dużo tutaj recenzji przeczytałam, właśnie na temat tego filmu i może niepotrzebnie się nastawiałam na arcydzieło, choć nie powiem, że film nie jest dobry, bo jest. Jednak spodziewałam się jeszcze lepszego. Sama fabuła jest dość intrygująca, lubię takie filmy, w których nie wiadomo do końca o co chodzi, w których bohater zdaje się mieć dwie osobowości i nie wiadomo która jest rzeczywista. Podobała mi się też wizja szpitala psychiatrycznego, pacjentów, całej atmosfery, można się było poczuć dosłownie jak w wariatkowie, miałam w pewnym momencie wrażenie że niektóre sceny z chorymi są żywcem wyjęte z gry Hitman Codename 49, jest w tej grze etap właśnie w takim szpitalu i grając w nią czułam się tak samo przerażona jak oglądając sceny z Wyspy tajemnic. No i zakończenie, które moim zdaniem można odebrać dwojako, choć ja miałam nadzieję, że to co usłyszał Tedd na końcu to nieprawda. Cóż, może dałam się wkręcić tak samo jak główny bohater? A może takie zamierzenie miał reżyser, aby widz poczuł się jak Tedd? Daję 9/10 bo jednak czegoś mi brakowało, może to też kwestia tego, że wiele osób porównywało film do Incepcji, a ja Incepcję widziałam wcześniej i Wyspa tajemnic wypadła dość blado.
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 12:31   #226
sensiblee
Zadomowienie
 
Avatar sensiblee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 724
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Niepokonani - uwielbiam taką tematykę, więc film nie mógł mi się nie podobać. Polecam każdemu naprawdę bardzo dobry film.

Hooligans - także bardzo dobry film
sensiblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:18   #227
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Diabeł ubiera się u Prady film mnie zaskoczył,myślałam,ze będzie to jakieś badziewie,a tak naprawdę śmieszny film,do tego zakończenie (dla mnie) było zaskakujące.Zdecydowanie polecam dla kobitek.Nie lubię Anne Hathaway,nie że nie lubię - NIE CIERPIĘ,a w tym filmie mnie nie drażniła,wręcz naprawdę świetnie zagrała.Nie raziła mnie,jak zawsze.10/10
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 18:25   #228
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
No cóż - gusta i guściki Mnie akurat Łabędź się podobał, ale rozczarował mnie bardzo film o facecie w szczelinie, czyli 127 godzin Oglądnąc się dał, ale nie oceniłabym go tak wysoko, jak więszkość a było tyle osób, które się nim zachwycały
No każdemu się podoba co innego ten film 127 godzin mi się za licho nie podobał, nie znalazłam w nim nic zajmującego, tylko czekałam do końca.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 19:13   #229
MissMonika
Raczkowanie
 
Avatar MissMonika
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 118
Send a message via Skype™ to MissMonika
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Limitless" nieudolnie tłumaczony "Jestem Bogiem" - trafia na listę moich ulubionych. Bradley Cooper odwalił kawał dobrej roboty i do tego prezentuje się naprawdę gorąco. Gorąco polecam wielbicielkom mocnych wrażeń

Edytowane przez MissMonika
Czas edycji: 2011-04-16 o 19:15
MissMonika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-16, 21:33   #230
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez MissMonika Pokaż wiadomość
"Limitless" nieudolnie tłumaczony "Jestem Bogiem" - trafia na listę moich ulubionych. Bradley Cooper odwalił kawał dobrej roboty i do tego prezentuje się naprawdę gorąco. Gorąco polecam wielbicielkom mocnych wrażeń
Jeśli chodzi o Limitless, to ja jestem również na tak. Trafiłam do kina na ten film całkowicie przypadkiem. Spodziewałam się czegoś bardzo lekkiego i prostego, a okazało się inaczej - film jest ciekawy, zaskakujący - i przede wszystkim - oryginalny. Ogląda się go bardzo przyjemnie, ma w sobie dużo lekkości, lecz przy tym nie jest wcale banalny.
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 18:23   #231
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Żona na niby - poszłam na niego wczoraj z mężem, w sumie weszliśmy do kina tylko po to aby sprawdzić co grają no i akurat ten film był najszybciej. Totalnie spontaniczny wybór, choć wiedziałam że film jest dobry, no i rzeczywiście był. Zdrowo się pośmiałam, bardzo lubię filmy z Sandlerem, a to była taka nieco inna komedia romantyczna. Inna bo bardzo śmieszna i taka mile romantyczna, ale nie przesłodzona. Jeśli ktoś ma ochotę na miły, zabawny film to bardzo warto się wybrać. Jeśli ktoś ma zły dzień i potrzebuje rozluźnienia to również proponuje ten film. 8/10
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 18:38   #232
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

manhattan i słodkie życie (pierwszy raz - w ramach nadrabiania zaległości kulturalnych), mini recenzja na blogu
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 18:43   #233
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

rinoa_woman - Fajnie, że napisałaś. Też się na to wybieramy juz po trailerze dobrze się zapowiadał, a opinie utwierdzają w przekonaniu
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 19:37   #234
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Control (Anton Corbijn; 2007) - 10/10
W dwóch słowach: cudowny film.
Biografia Iana Curtisa, wokalisty Joy Division, nakręcona przez fotografa zespołu. Pomijając moją miłość do Joy Division (która z pewnością sprawia, że moja opinia o tym filmie jest taka, a nie inna), to jednak perfekcyjność zdjęć w tym filmie jest nie do zaprzeczenia.
Z pewnością nie wszystkim się spodoba - jest w nim dużo pustego smutku, depresyjnego nastroju, brudu. Jednak w połączeniu z muzyką te czarno-białe obrazy tworzą precyzyjnie posklejaną całość.
Polecam - szczególnie fanom Joy Division.
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 21:33   #235
Puszkaa
Rozeznanie
 
Avatar Puszkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 640
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez l4lena Pokaż wiadomość
Control (Anton Corbijn; 2007) - 10/10
W dwóch słowach: cudowny film.
Biografia Iana Curtisa, wokalisty Joy Division, nakręcona przez fotografa zespołu. Pomijając moją miłość do Joy Division (która z pewnością sprawia, że moja opinia o tym filmie jest taka, a nie inna), to jednak perfekcyjność zdjęć w tym filmie jest nie do zaprzeczenia.
Z pewnością nie wszystkim się spodoba - jest w nim dużo pustego smutku, depresyjnego nastroju, brudu. Jednak w połączeniu z muzyką te czarno-białe obrazy tworzą precyzyjnie posklejaną całość.
Polecam - szczególnie fanom Joy Division.
Hmmm... Czemu ja jeszcze o tym filmie nie słyszałam? Dzięki, gdyby nie ty to może bym w ogóle nie usłyszała
__________________
Mój decoupagowy wątek
Modelinowe wytwory



W oczekiwaniu na czworonożnego przyjaciela...

Puszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 22:06   #236
l4lena
Rozeznanie
 
Avatar l4lena
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 598
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Puszkaa Pokaż wiadomość
Hmmm... Czemu ja jeszcze o tym filmie nie słyszałam? Dzięki, gdyby nie ty to może bym w ogóle nie usłyszała
A proszę bardzo i jeszcze raz polecam.
l4lena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 01:03   #237
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Jeż Jerzy. Przysięgam, ciężko mnie zniesmaczyć głupotą, natomiast z seansu wyszłam po pół godzinie z miną "wtf?". Dodatkowo dzięki temu, że oprócz mnie (godziny ranne) na sali była szkolna wycieczka, poczułam dogłębnie co znaczy słowo "skonfundowany". Ciężko operować przy tej recenzji słowem "wulgarny", ponieważ w kinie "wulgarny" nie znaczy "zły", pod warunkiem, że ma to jaki taki sens i nie jest tanie. Tutaj wulgarność jest do bólu oklepana, przewidywalna i powodująca wywracanie gałek ocznych.

Aczkolwiek rozumiem, że miała być to raczej specyficzna gratka dla fanów komiksu, dla postronnego widza JJ to totalne dno.
__________________

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2011-04-18 o 01:04
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 17:12   #238
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez l4lena Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Limitless, to ja jestem również na tak. Trafiłam do kina na ten film całkowicie przypadkiem. Spodziewałam się czegoś bardzo lekkiego i prostego, a okazało się inaczej - film jest ciekawy, zaskakujący - i przede wszystkim - oryginalny. Ogląda się go bardzo przyjemnie, ma w sobie dużo lekkości, lecz przy tym nie jest wcale banalny.
tylko koncowka do bani
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 15:54   #239
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Sexstory niespodzianka,myślałam,ze będzie nudniejszy a tutaj nawet były śmieszne teksty,co prawda para bohaterów całkowicie mnie nie pasowała do roli.Jak jeszcze Kutchera przeżyłam,tak Portman porazka.PRzewinęłam tylko raz kawałeczek No i wiadomo,jak się skończy 7/10

Dzień Dobry TV bardzo mnie się podobał,aktorka w głównej roli bardzo mi pasowała,godny polecenia,choć słyszałam,że ma negatywne opinie 9/10
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 21:31   #240
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wyśnione miłości - nie wiem, jak podejśc do oceny tego filmu. Wszystko niby dobre - sceny (szczególnie w slow motion , montaż, ścieżka dźwiękowa, sam scenariusz też nie kuleje tak bardzo, ale brakuje mi czegoś, czego sama nie potrafię niestety określić. 7/10
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.