Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-21, 08:16   #91
lil one
Raczkowanie
 
Avatar lil one
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin/Walencja
Wiadomości: 168
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
oczywiście, że pamiętam Ciebie, pisałyśmy do siebie tez na fbfajnie, że wróciłaś
ej, dlaczego piszesz, ze może dołączysz do naszego ogonka?mam nadzieję, że w waszym związku wszystko ok?
No właśnie nie wszystko, ale jak chcesz to jak Emanko zerknij na bloga i tam jest co nieco wyjaśnione w chwili słabości chyba pisałam tam wpis, bo właściwie nie wiem po co. Długo by gadać, ogólnie za dużo było planów, które nie wypaliły, za dużo czekania, za dużo tłumaczenia wszystkim dlaczego nie jestem jeszcze w Hiszpanii skoro od pół roku powinnam tam już być, jego niezdecydowanie a może moje niezrozumienie i dziecinność. Mam nadzieję na happy end tego wszystkiego, ale logicznie myśląc to wcale nie dochodzę do happy wniosków, więc wolę nie myśleć. Ale żebyście mnie za bardzo nie żałowały to zapewnię Was, że się wzajemnie kochamy, co do jego uczuć nie mam wątpliwości, więc jeśli rozwiążą się problemy, na które nie mamy wpływu to będziemy żyli długo i szczęśliwie. A jak nie, to nie.
lil one jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 09:31   #92
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez danai39 Pokaż wiadomość
Emano dzisiaj wysiadły mi struny głosowe i jechałam do szpitala.Przez całą drogę myślałam o Tobie.......Miałaś rację z tymi światełkami i tymi wszystkimi świątecznymi bajerami.....Grecja jest piękna w tym świątecznym czasie.Postanowiłam ,że pójdę z tż na spacer i napstrykam Ci zdjęć.Nie bądz smutna proszę Cię bo ja wierzę,że jak ktoś ma gorące serce to go spotka nagroda.Tak było i ze mną.Kiedyś Ci opowiem.Z tego co rozumiem jesteś młoda a więc masz dużo czasu przed sobą
za pamięc o mnie serdecznie dziękuję
a za zdjęcia....ogromnie dziękuję...niom...mimo późnej pory...jest jasno, świątecznie, tak inaczej...tak fajnie.
i mloda i nie...w końcu 27 lat już mam, więc chyba wypadało by się ustatkować finansowo i osobiście.

a u mnie...jest już ciepła woda w kranie
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 09:47   #93
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Hej maleństwa,ja właśnie kończe kawe i zabieram sie za mycie okien,troche mroziku do domu wpuszcze Jutro ma przyjść odwilż,mam nadzieje bo mi zbiornik na wode na strychu zamarzł i jak dopuszczałam wczoraj wode do bojlera to ta woda wcale tam nie dochodziła i zalalam sobie troche sufit w kuchni(jestem czarownicą chyba bo dopiero co pisalam,że juz tylko zalania domu mi brakuje)
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 11:04   #94
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez lil one Pokaż wiadomość
No właśnie nie wszystko, ale jak chcesz to jak Emanko zerknij na bloga i tam jest co nieco wyjaśnione w chwili słabości chyba pisałam tam wpis, bo właściwie nie wiem po co. Długo by gadać, ogólnie za dużo było planów, które nie wypaliły, za dużo czekania, za dużo tłumaczenia wszystkim dlaczego nie jestem jeszcze w Hiszpanii skoro od pół roku powinnam tam już być, jego niezdecydowanie a może moje niezrozumienie i dziecinność. Mam nadzieję na happy end tego wszystkiego, ale logicznie myśląc to wcale nie dochodzę do happy wniosków, więc wolę nie myśleć. Ale żebyście mnie za bardzo nie żałowały to zapewnię Was, że się wzajemnie kochamy, co do jego uczuć nie mam wątpliwości, więc jeśli rozwiążą się problemy, na które nie mamy wpływu to będziemy żyli długo i szczęśliwie. A jak nie, to nie.
miałam chwilkę czasu i zerknęłam teraz na bloga...wiesz, może przechodzicie po prostu taki zwyczajny kryzys - podobno pojawia się zawsze po 2 latach związku.no i jesteście rozdzieleni, a to ma wielkie znaczenie - odległość zabiła mój związek, ale trzymam mocno kciuki, aby wam się jednak udało
zawsze możesz wpaść na wirtualną herbatke do mnie

emanko, czarnula - też zapraszam na herbatkę i pierniczki
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 11:10   #95
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
miałam chwilkę czasu i zerknęłam teraz na bloga...wiesz, może przechodzicie po prostu taki zwyczajny kryzys - podobno pojawia się zawsze po 2 latach związku.no i jesteście rozdzieleni, a to ma wielkie znaczenie - odległość zabiła mój związek, ale trzymam mocno kciuki, aby wam się jednak udało
zawsze możesz wpaść na wirtualną herbatke do mnie

emanko, czarnula - też zapraszam na herbatkę i pierniczki
mnie namawiac nie musisz
, bo własnie wrociłam z zakupów...ludzi do groma - ale jeszcze nie jest to baaardzo duuuuuuuuży grom (dlatego poszłam w godzinach jak ludzie siedza w pracy)
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-12-21 o 11:16
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 11:20   #96
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
mnie namawiac nie musisz
, bo własnie wrociłam z zakupów...ludzi do groma - ale jeszcze nie jest to baaardzo duuuuuuuuży grom (dlatego poszłam w godzinach jak ludzie siedza w pracy)
zgadzam się, ludzi starsznie dużo, byłam po ciastka w cukierni, to prawie nic już nie ma, przyjmują zapisy na święta na ciasta. musiałam kupić cos słodkiego, bo dziś jest spotkanie prezesów z innych firm u nas w firmie
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 11:59   #97
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Eskadia może rozejrzyj sie za jakimś prezesem w moim domku juz prawie lsni,zostały mi jedne drzwi do umycia,ale zrobie to jutro bo już mi rece opadają,mam cale dłonie szorstkie od tej całej chemii,nie potrafie sprzatać w rękawiczkach A tak wogóle to jestem genialna (tyle,że w odwrotny sposób)co mi przyszło do głowy myć okna w mróz????Ledwo psiknełam spryskiwacz na szybe a juz mi wszystko zamarzłoAle poradziłam sobie,wł grzejniczek na prąd i wszystko raz dwa odmroziło sie i umyłam te paskudne okna...teraz lece po pączusia dla córci.
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 12:08   #98
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Eskadia może rozejrzyj sie za jakimś prezesem w moim domku juz prawie lsni,zostały mi jedne drzwi do umycia,ale zrobie to jutro bo już mi rece opadają,mam cale dłonie szorstkie od tej całej chemii,nie potrafie sprzatać w rękawiczkach A tak wogóle to jestem genialna (tyle,że w odwrotny sposób)co mi przyszło do głowy myć okna w mróz????Ledwo psiknełam spryskiwacz na szybe a juz mi wszystko zamarzłoAle poradziłam sobie,wł grzejniczek na prąd i wszystko raz dwa odmroziło sie i umyłam te paskudne okna...teraz lece po pączusia dla córci.
czarnula sami starzy prezesi to sąa im starsi, tym większe zboczuchy, wolę ich unikać, bo jak coś powiedzą, to
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 12:23   #99
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
czarnula sami starzy prezesi to sąa im starsi, tym większe zboczuchy, wolę ich unikać, bo jak coś powiedzą, to
ale może mają synów w odpowiednim wieku
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 12:27   #100
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

No fakt,te staruchy to zazwyczaj zboczki Dziewczyny,mam newsa : moje kochanie odbiera autko 30.12 i przyjedzie do mnie na "Sylwestra" !! Jestem wniebowzięta Trzymajcie kciuki,żeby nic nam nie zepsuło planów ... Nie mam tylko pojęcia co bedziemy robić,napewno nigdzie nie pójdziemy bo musielibyśmy mieć nocleg u znajomych a nie wiem czy to będzie możliwe no i kłopot teraz z rezerwacją jakiegoś noclegu bo do 30.12 nie ma pewności,że przyjedzie wiec nie chce nic rezerwować w ciemno a nie wiem czy w Sylwestra beda gdziekolwiek miejsca i co ja mam zrobic w takiej sytuacji???
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 12:29   #101
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
ale może mają synów w odpowiednim wieku
może i mają, ale ja nie należe do dziewczyn, które latają za chłopakami, chyba jestem z innej epoki, bo teraz jest już na odwrót
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 13:12   #102
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
może i mają, ale ja nie należe do dziewczyn, które latają za chłopakami, chyba jestem z innej epoki, bo teraz jest już na odwrót
Eskadia a czy ja powiedzialam, że masz za nimi latac??
Ja tez wole by za mna latano więc...chyba obie jesteśmy z tej samej epoki

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
No fakt,te staruchy to zazwyczaj zboczki Dziewczyny,mam newsa : moje kochanie odbiera autko 30.12 i przyjedzie do mnie na "Sylwestra" !! Jestem wniebowzięta Trzymajcie kciuki,żeby nic nam nie zepsuło planów ... Nie mam tylko pojęcia co bedziemy robić,napewno nigdzie nie pójdziemy bo musielibyśmy mieć nocleg u znajomych a nie wiem czy to będzie możliwe no i kłopot teraz z rezerwacją jakiegoś noclegu bo do 30.12 nie ma pewności,że przyjedzie wiec nie chce nic rezerwować w ciemno a nie wiem czy w Sylwestra beda gdziekolwiek miejsca i co ja mam zrobic w takiej sytuacji???
chociaz na pewno bedzie wszystko ok
ja bym wiedziala co robić ..
powiedzmy, że bym rzucała śnieżkami wraz z córką w niego pod warunkiem, ze byłby snieg
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-12-21 o 13:30
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 20:20   #103
niedoszla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 72
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Tak pusto to chyba jeszcze nie było. Wszystkie zajęte przygotowywaniem świąt
niedoszla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 20:49   #104
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
No fakt,te staruchy to zazwyczaj zboczki Dziewczyny,mam newsa : moje kochanie odbiera autko 30.12 i przyjedzie do mnie na "Sylwestra" !! Jestem wniebowzięta Trzymajcie kciuki,żeby nic nam nie zepsuło planów ... Nie mam tylko pojęcia co bedziemy robić,napewno nigdzie nie pójdziemy bo musielibyśmy mieć nocleg u znajomych a nie wiem czy to będzie możliwe no i kłopot teraz z rezerwacją jakiegoś noclegu bo do 30.12 nie ma pewności,że przyjedzie wiec nie chce nic rezerwować w ciemno a nie wiem czy w Sylwestra beda gdziekolwiek miejsca i co ja mam zrobic w takiej sytuacji???
kupić nową bieliznę

a ja właśnie wróciłam do domu, po 4h spędzonych w korku
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 20:52   #105
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

u mnie przed 18 kaloryfery padły...w całym budynku

dopiero teraz się rozgrzewają...faaajnie..c iekawe co jeszcze się zdarzy w tym roku

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez niedoszla Pokaż wiadomość
Tak pusto to chyba jeszcze nie było. Wszystkie zajęte przygotowywaniem świąt
sama tez milczysz....

no i pustku...bywały
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-12-21 o 21:00
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 21:29   #106
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

to ja tez sie w koncu melduje.. u nas przygotowania do swiat
jutro przyjezdza moja mama
mamy polska wigilie i angielskie boze narodzenie..

jedyne co mi sie nie podoba to ze bede musiala isc z mama do kosciola w swieta..

a i w tym roku mam porzadki przedswiatteczne w glebokim powazaniu
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2009-12-21 o 21:31
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 21:54   #107
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez lil one Pokaż wiadomość
Oto powstałam z martwych, bo pewnie już prawie wszyscy tu o mnie zapomnieli- tak długo się nie odzywałam.. Przeczytałam 10 ostatnich stron poprzedniej części i te 3 nowej, ale uzupełnię braki, w końcu tyle się pozmieniało, że nie daruję sobie, jak nie doczytam.
Zapoznałam się z nowymi aktywnymi Zamieszanymi i z wielką radością odkryłam, że tyle znajomych wciąż tu jest. Może ktoś tęsknił za mną choć odrobinkę..?
Przede wszystkim Roux, Emanko i Eskadia- buziaki ogromne dla Was skarby moje, może kto wie, i ja niedługo dołączę do tego ogonka listy i będziemy merdać wesoło wszystkie na przekór całemu światu i sobie samym. Nie pytam o szczegóły, doczytam jutro, ale wcale mnie nie zachęca smutna lektura
Szien- sukienka naprawdę prześliczna, mi daleko jeszcze do ślubu, ale wybrałabym taką właśnie, PRZEŚLICZNA.
Margotko- widziałam już próbkę zdjęć na nk i.. ja też zazdroszczę Ci jak Aga, buduj tam ten dom i zaproś mnie BŁAGAAAAAM!!! Widać od razu, że zakochana z Was para i że on w Ciebie jak w obrazek, przyjemnie sie na Was patrzy
Opium super, że wszystko się poukładało z przeprowadzką
Idę ścielić me łoże, oglądać film z De Niro na jedynce.
Buziaki
Witamy z powrotem odzywaj sie czesciej
Zaraz sobie zerkne na bloga zeby wiedziec co i jak- ale skoro mowisz ze sie kochacie to wierze w to ze rozwiazecie wszelkie problemy

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
kupić nową bieliznę

a ja właśnie wróciłam do domu, po 4h spędzonych w korku
To bardzo dobry pomysl

Mialam kolejny ciezki dzien w pracy. Najpierw zajecia na uczelni i ok 11 bylam juz w pracy... I odrazu dostalam opieprz ze mialam byc o 7 rano Przy czym mowilam szefowi przynajmniej 3 razy ze najwczesniej moge byc o 11... Zapomnial.... Czekam tylko do wyplaty i uciekam z tamtad jak najdalej

No i o maly wlos nie rozbilam autka bylam extra ostrozna ale czesc drogi jest nieodsniezona.... Skrecam w lewo a samochod jedzie mi prosto stracilam kontrole nad samochodem, prawie wyladowalam na murze jeszcze sie troche trzese
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 22:07   #108
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

ja witam się raz jeszcze, w poprzednim wątku się odezwałam, ale jako, że raczej nie udzielam się na forum to zapomniało mi się...

no to może ja w skrócie moją historię opowiem:

Pieroga poznałam latem 2008. Pracowaliśmy obydwoje w irlandzkiej restauracji, robiliśmy tzw sezon letni. On był pizzamenem ja kelnerką. Ja jestem raczej wariatką, dużo mówię, lubię się wygłupiać, zaczepiać innych i droczyć z nimi. On raczej outsider, woli obserwować a jak mowi to mówi naprawdę ciekawe rzeczy (to chyba mnie do niego przyciągło). Od razu przypadliśmy sobie do gustu, w pracy wszyscy myśleli, że jesteśmy razem, co brałam raczej na śmiech. Później się okazało, że on był mną zauroczony od pierwszego wejrzenia. Ja nigdy nie myślałam o nim jak o facecie, dużo nas różniło. Po 2 miesiącach pracy on wprowadzil się do mojego staff house i wtedy staliśmy się praktycznie nierozłączni. Całonocne rozmowy, nocne kąpiele w jeziorze, wspólne wypady. Ja go traktowałam jak super kumpla, później się okazało, że on mnie jak kogoś więcej (to już 3 raz kiedy się tak "przejechałam" na facecie-przyjacielu). Tak było do nocy mojito, koniec wrześnie, znaliśmy sie 5 miesięcy, i ja za 2 tyg miałam wracać do Pl, kończyć moje studia. Przerobiłam 2 związki na odległość więc nie chciałam następnego. On był uparty. Teraz się cięsze

do czerwca spotykaliśmy się średnio 1 na 2 miesiące. Potem spędziliśmy razem kolejny sezon tym razem na Korsyce. Ja znów wróciłam do Pl, tym razem, żeby się bronić. Teraz jestem 1.5 miesiąca po obronie, od miesiąca we Francji. Jesteśmy razem 1 rok i 3 miesiące, Planujemy się związać raczej z Francją, o ile wcześniej się nie pozabijamy okazało się, że nie jest tak spokojny i małomówny jak był na początku, ale i tak go uwielbiam.

Wy też macie czasem uszczypliwe wymiany uwag o Waszych krajach ze Zmieszanymi? Ja właśnie jestem po jednej z takich, zawsze chce mi się śmiać bo przypominami mi to moich rodziców, którzy pochodzą ze sąsiadujących ze sobą wsi. Często jak jechaliśmy w odwiedziny to mój staruszek do matuli: - a widzisz! sołtys to nawet na mój przyjazd asfalt położył a Ty co tu masz? piach i kupy! heh ja mam teraz z moim podobnie tylko, że dystans się zwiększył

się rozpisałam... Wesołych Świąt kobitki!
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 22:59   #109
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
dziewczynki, nie mam czasu was czytać, ale melduję tylko,że już jestem magistrem
tż jest teraz u mojego brata i graja na xboxie
strasznie sie ciesze,ze spedzimy razem pierwsza nasza wspolna Wigilię
pozatym wszystko super, niedlugo zabiore sie za pakowanie i przeprowadzke, tylko czekam jeszcze na odebranie dyplomu

gdyby mnie nie bylo Wesołych Świąt wszystkim!!!!!!
Gratuluje

Cytat:
Napisane przez Little_Shee Pokaż wiadomość
ja witam się raz jeszcze, w poprzednim wątku się odezwałam, ale jako, że raczej nie udzielam się na forum to zapomniało mi się...

no to może ja w skrócie moją historię opowiem:

Pieroga poznałam latem 2008. Pracowaliśmy obydwoje w irlandzkiej restauracji, robiliśmy tzw sezon letni. On był pizzamenem ja kelnerką. Ja jestem raczej wariatką, dużo mówię, lubię się wygłupiać, zaczepiać innych i droczyć z nimi. On raczej outsider, woli obserwować a jak mowi to mówi naprawdę ciekawe rzeczy (to chyba mnie do niego przyciągło). Od razu przypadliśmy sobie do gustu, w pracy wszyscy myśleli, że jesteśmy razem, co brałam raczej na śmiech. Później się okazało, że on był mną zauroczony od pierwszego wejrzenia. Ja nigdy nie myślałam o nim jak o facecie, dużo nas różniło. Po 2 miesiącach pracy on wprowadzil się do mojego staff house i wtedy staliśmy się praktycznie nierozłączni. Całonocne rozmowy, nocne kąpiele w jeziorze, wspólne wypady. Ja go traktowałam jak super kumpla, później się okazało, że on mnie jak kogoś więcej (to już 3 raz kiedy się tak "przejechałam" na facecie-przyjacielu). Tak było do nocy mojito, koniec wrześnie, znaliśmy sie 5 miesięcy, i ja za 2 tyg miałam wracać do Pl, kończyć moje studia. Przerobiłam 2 związki na odległość więc nie chciałam następnego. On był uparty. Teraz się cięsze

do czerwca spotykaliśmy się średnio 1 na 2 miesiące. Potem spędziliśmy razem kolejny sezon tym razem na Korsyce. Ja znów wróciłam do Pl, tym razem, żeby się bronić. Teraz jestem 1.5 miesiąca po obronie, od miesiąca we Francji. Jesteśmy razem 1 rok i 3 miesiące, Planujemy się związać raczej z Francją, o ile wcześniej się nie pozabijamy okazało się, że nie jest tak spokojny i małomówny jak był na początku, ale i tak go uwielbiam.

Wy też macie czasem uszczypliwe wymiany uwag o Waszych krajach ze Zmieszanymi? Ja właśnie jestem po jednej z takich, zawsze chce mi się śmiać bo przypominami mi to moich rodziców, którzy pochodzą ze sąsiadujących ze sobą wsi. Często jak jechaliśmy w odwiedziny to mój staruszek do matuli: - a widzisz! sołtys to nawet na mój przyjazd asfalt położył a Ty co tu masz? piach i kupy! heh ja mam teraz z moim podobnie tylko, że dystans się zwiększył

się rozpisałam... Wesołych Świąt kobitki!

witamy ponowownie ciekawa macie historie i prosimy sie tu udzielac i opowiadac jak wam sie zyje
co do uszczypliwych uwaga na tamat naszych krajow hmm u mnie raczej nie, Gianlu bardziej krytycznie wypowiada sie o Italy tak wiec nieraz jest tak ze ja boronie Wlochy przed nim samym w Polsce denerwuja go tylko uloyki roznoszone/rozdawane wszedzie
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-22, 08:41   #110
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Malaja gratuluję

a u mnie...znow padły kaloryfery no jakiego można mieć pecha aby w ciągu kilku dni dwa razy były awarie ciepłownicze na tym samym osiedlu
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 08:52   #111
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Malaja, no .. to przynajmniej stary rok zakończony tak .. jak powinien być zakończony wszystko poukładany i MGR w kieszeni gratuluję

btw. nie mogę się już doczekać czwartku Wigilia z Rodzicami, pierwsza od dwóch lat ... i będzie choinka, którą ubierzemy w Wigilię, cudownie a póki co ... odgruzowuję dom! Wróciliśmy w poniedziałek, a 2 dni przed nadmi współlokator wyjechał do Włoch (dzisiaj podobnież wraca) i takiego śmietnika, jaki on zostawił to chyba jeszcze nie widziałam! Słuchajcie, żebym to ja musiała sprzątać po jego 2 tygodniowych libacjach alkoholowych do tego naczynia do zmywania, wszystko rozp*** porozwalane, mój piękny stojaczek na chusteczki rozwalony nie wyobrażacie sobie jakie było moje wk*** zdenerwowanie ... dzisiaj zabralam się za łazienke, a jutro ostatnie odkurzanie, kurze i wszystko na picuś glancuś
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 09:06   #112
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

a mi samochód padł. tyle do zalatwiania i nie chce odpalic. kur****wa mac!:
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 09:55   #113
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Emanko bidulkozima w tym roku od początku daje sie nam we znaki i za co ją tu lubićja też mam awarie jak pisalam wcześniej i nie moge za mocno palić w piecu więc w sumie drzewo trace a w domu i tak zimno,miała dziś być odwilż byłam ucieszona że zbiornik mi odmarznie a tu d...a !!! A dziś rodzinka do mnie przyjeżdża. Jest taka zamieć na dworzu,że masakra!
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:27   #114
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

cooooraz bliżej Święta, cooooraz bliżej Święta

u Was też tak światełkowo ?
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:34   #115
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
a u mnie...znow padły kaloryfery no jakiego można mieć pecha aby w ciągu kilku dni dwa razy były awarie ciepłownicze na tym samym osiedlu

no masakra, ja nie wiem, co bym zrobiła, gdyby kaloryfery nie grzały, nie było ciepłej wody...u mnie i tak jest wystarczająco zimnow domu, w pracy też, mam lodowate ręce.
to co, pozgrzejemy się przy herbatce?

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
cooooraz bliżej Święta, cooooraz bliżej Święta

u Was też tak światełkowo ?
śliczne zdjęcie
u nas też tak światełkowo, ale jakos w tym roku nie czuję tych świąt, na nic w ogóle nie mam czasu, nawet choinki nie ubrałam w tym roku, tylko mama...
__________________
"Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 10:49   #116
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

no masakra, ja nie wiem, co bym zrobiła, gdyby kaloryfery nie grzały, nie było ciepłej wody...u mnie i tak jest wystarczająco zimnow domu, w pracy też, mam lodowate ręce.
to co, pozgrzejemy się przy herbatce?



śliczne zdjęcie
u nas też tak światełkowo, ale jakos w tym roku nie czuję tych świąt, na nic w ogóle nie mam czasu, nawet choinki nie ubrałam w tym roku, tylko mama...
Ja mam choinke wielkości 15 cm, od razu ubraną :P haha ... ale własnie mi Mama oznajmiła, że przywiozą naszą domową choine i będziemy ubierać w Wigilię na samą myśl się cieszę! Ciekawa jestem tylko jak TŻet przeżyje nasze tradycyjne potrawy, w zeszłym roku mu się upiekło i zrobiłam wszystko pod jego język, ale teraz Mama przygotowuje, więc bieda mu .... bieda
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 11:59   #117
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
cooooraz bliżej Święta, cooooraz bliżej Święta

u Was też tak światełkowo ?
śliczne zdjęcia....fajnie wszystko oświetlone..ja tez tak chce
w centrum, na deptaku pewnie są światełka...bo koło mnie nie
Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

no masakra, ja nie wiem, co bym zrobiła, gdyby kaloryfery nie grzały, nie było ciepłej wody...u mnie i tak jest wystarczająco zimnow domu, w pracy też, mam lodowate ręce.
to co, pozgrzejemy się przy herbatce?
no pewnie, że się rozgrzejemy

śliczne zdjęcie
u nas też tak światełkowo, ale jakos w tym roku nie czuję tych świąt, na nic w ogóle nie mam czasu, nawet choinki nie ubrałam w tym roku, tylko mama...
u mnie...jeszcze nie ma choinki, pewnie jeśli jakaś bedzie to taka mała na tv, zresztą już ubrana..a atmosfera świąt...odkąd skończyłam 15 lat czegoś takego w domu nie ma

wróciłam po 1,5h nieobecności do domu (poszłam na ostatnie zakupy z mamą) i co?? i w końcu temperatura w mieszkaniu podniosła się o 1 stopień (i jest teraz w mieszkaniu 19 stopni), a kaloryfery...ciepłe oby jak najdłużej bo mnie szlak trafi (o mamie nie wspominając)
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-12-22 o 12:03
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 14:29   #118
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

długo było ciepło
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 17:11   #119
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

dziękuję kochane!!!
tez się cieszę,że juz mam tą obronę za sobą.....uffff ile było stresu!!!

tż jest teraz na hali z moim bratem i jego 10 kolegami i grają w piłkę nożną,potem idą na pizze i piwko więc mam troszkę czasu żeby coś napisać i nadrobić zaległości w czytaniu

ja już popakowałam prezenty, u nas w domu było losowanie, kto komu kupuje, więc będzie wesoło wylosowałam siostre mojej bratowej i kupiłam jej kalendarzyk annie geddes, błyszczyk do ust i cień do powiek.Mam nadzieje,że jej się spodoba.Sama zazyczyłam sobie białe nauszniki

Nie wiem jeszcze kiedy ta przeprowadzka, bo czekam na dyplom a oni podobno maja 30 dni na jego wyrobienie, więc może być tak że koło 5 stycznia tż wróci sam, a ja dolecę kiedy tylko obrobię się z tymi papierzyskami.

zabrałam tż do kopalni soli w Wieliczce, przy okazji naszego 4 dniowego pobytu w Krakowie i bardzo mu się podobało

Margotko cudne fotki

Lil mam nadzieje,że wszystko się dobrze skończy
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 18:37   #120
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem IV- czyli mieszadelkowych historii ciag dalszy

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
Malaja gratuluję

a u mnie...znow padły kaloryfery no jakiego można mieć pecha aby w ciągu kilku dni dwa razy były awarie ciepłownicze na tym samym osiedlu
Biedactwo

Cytat:
Napisane przez Margotka_ Pokaż wiadomość
cooooraz bliżej Święta, cooooraz bliżej Święta

u Was też tak światełkowo ?
ale fajnie

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
długo było ciepło
zrobimy z tym porzadek

Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
dziękuję kochane!!!
tez się cieszę,że juz mam tą obronę za sobą.....uffff ile było stresu!!!

tż jest teraz na hali z moim bratem i jego 10 kolegami i grają w piłkę nożną,potem idą na pizze i piwko więc mam troszkę czasu żeby coś napisać i nadrobić zaległości w czytaniu

ja już popakowałam prezenty, u nas w domu było losowanie, kto komu kupuje, więc będzie wesoło wylosowałam siostre mojej bratowej i kupiłam jej kalendarzyk annie geddes, błyszczyk do ust i cień do powiek.Mam nadzieje,że jej się spodoba.Sama zazyczyłam sobie białe nauszniki

Nie wiem jeszcze kiedy ta przeprowadzka, bo czekam na dyplom a oni podobno maja 30 dni na jego wyrobienie, więc może być tak że koło 5 stycznia tż wróci sam, a ja dolecę kiedy tylko obrobię się z tymi papierzyskami.

zabrałam tż do kopalni soli w Wieliczce, przy okazji naszego 4 dniowego pobytu w Krakowie i bardzo mu się podobało

Margotko cudne fotki

Lil mam nadzieje,że wszystko się dobrze skończy
Gratuluje pani magister

Padam na pyszczek- zrobilam dzisiaj 5 makowcow, kutie, z 250 uszek- najpierw zabraklo ciasta, potem farszu i trzeba bylo robic podwojnie posprzatalam troszke w domu.... Czekam nawigilie zeby to wszystko zjesc
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-18 08:27:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.