Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-12, 08:37   #4501
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Hejka Johasia piękna nocka. Moja sie budzila o 24.00, 2.00, 4.00 i juz zostala u nas w łóżku i wstalismy o 8.30. ja popijam kawke i jem ciacho.

Karla u Was tez ladna nocka.

Karii noo lubi Leoś cyca i co mu zrobisz.

Dziewczyny trzymam kciuki i co chwilke sprawdzam fb czy coś się u ktorejs nie rozkręciło.

Ej ja juz zqczynam sie rozgladac za sukienką na chrzest. Albo mnie walnijcie albo podrzuccie jakiś link do czegoś fajnego.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 09:04   #4502
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Ja też się bałam że przeocze no ale nie ma opcji.


Wcześniej pisałam że miał nas odwiedzić męża brat z rodziną. Ogólnie kiepsko miałam zorganizowany dzień,mąż przyjechał na ostatnią chwilę. Mały od rana walczył z zaparciami więc był marudny.. dzwonek do drzwi otwieram a tam..teściowa plus reszta rodziny . Mały jak zaczarowany grzecznie przekazywany z rąk do rąk..każdy że aniołek taki spokojny.Nagle seria bąków no i teściowa że trzeba go przebrać bo czuć że jest kupa. Chciałam zabrać go do innego pokoju ale stwierdzili że nie przeszkadza i śmiało mam przewinąć(wiecie jak fajnie się coś robi jak 6 osób patrzy Ci na ręce) .Ściągam pampersa a tam pierd i rzadka kupa..ratuj się kto może szwagierka zaczęła ratować sytuacje to zaczął sikać i na koniec wielki bek..tak się zaprezentował

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
szkoda że ich nie osikał
Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Może przynajmniej następnym razem pomyślą i pozwolą Ci w spokoju iść do innego pokoju żeby go przewinąć Szczerze mówiąc nigdy nie zrozumiem chęci patrzenia na przewijanie dziecka, serio, ja wręcz staram się w miarę odwracać wzrok w takich sytuacjach chociażby po to, żeby osoba przewijająca nie czuła na sobie mojego wzroku, bo logiczne że dziecku nie robi to żadnej różnicy. A nie wiem czym tu się zachwycać i na co patrzeć, no serio nie ogarniam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja nie rozumiem patrzenia w cycki podczas kp
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Ja tez wciagam i ciagle jestem glodna.

Ja sie boje ze wody mi odejda podczas prysznica i nie zauwaze

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez anett89 Pokaż wiadomość
Mam taką samą obawę
Odejdą pod prysznicem, położę się spać, jakieś skurcze się pojawią, ja po ostatnich je zlekceważę i koniec końców będę rodzić w łóżku, bo nie zdążę już dojechać do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość

A ja mam scenariusz ze nie zauwaze wód, zaczną sie regularne skurcze, pojade do szpitala i sie okaze ze nie ma wod i problem co sie z nimi stało

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ale tu dzisiaj cisza nocna, nikt nie karmi z telefonem jak ja? Noc marzenie dzisiaj, o 22 się karmilismy, potem o 1 (tu była awaria bo karmilam z jednego cycka a drugim zalalam dziecku całe ubranie wiec była akcja przebieranie), teraz o 5 siedlismy do przed-śniadania

Nie odniosę się do konkretnych postów ale co odejścia wód/skurczy - nie da się tego przegapić ani pomylić. Mi wody chlustaly partiami, ale to za każdym razem była taka ilość, że wiadomo było że to nic innego. Skurcze też raczej są dość charakterystyczne, może te początkowe nie były od razu takie wow, że nie szło oddychać ale im dalej tym szło poznać, że to żadne straszaki.



Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
jak pisze Johasia nie da się przegapić, ani skurczy ani odejścia wód
Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Dzien dobry. Ja juz nawet nie bede opisywac nocy... nie wiem jak sie nazywam.

Kciuki za Was dziewczyny. Juz za chwile bedzie po wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja sobie obiecuje że odeśpie w dzień i ciągle mam coś do zrobienia
Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Hej, przeczytałam wszystko ale brak czasu na cytowanie...tyle tej papierologii w tym tygodniu do załatwienia...

Dziecko nasze w miarę spokojne, wczoraj wisiała na cycu od 18 do 21 i myślałam już że padnę. Jedzenie nocne było dziś o 23 , o 3, o 6 i teraz więc nieźle głodna jestem jak wilk. Mam mega zaległości na grupie na FB itp ale nie jestem w stanie tego nadrobić. Kciuki za nierozpakowane!

Johasia, zgadzam się, tych skurczy się nie pomyli, i piękną sukienkę kupiłaś.

Właśnie dziewczyny, w jakich ciuchach chodzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja chodze w legginsach i normalnych ciuchach
Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Hejka Johasia piękna nocka. Moja sie budzila o 24.00, 2.00, 4.00 i juz zostala u nas w łóżku i wstalismy o 8.30. ja popijam kawke i jem ciacho.

Karla u Was tez ladna nocka.

Karii noo lubi Leoś cyca i co mu zrobisz.

Dziewczyny trzymam kciuki i co chwilke sprawdzam fb czy coś się u ktorejs nie rozkręciło.

Ej ja juz zqczynam sie rozgladac za sukienką na chrzest. Albo mnie walnijcie albo podrzuccie jakiś link do czegoś fajnego.
ja też już rano w łóżku go zostawiłam bo nie wyrabiałam

ja też coś muszę na chrzciny poszukać
ale oznajmiam wszem i wobec bo sama jestem w szoku mam niecałe 5kg z przed ciąży z Michałem jestem w szoku
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 09:09   #4503
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Hejka Johasia piękna nocka. Moja sie budzila o 24.00, 2.00, 4.00 i juz zostala u nas w łóżku i wstalismy o 8.30. ja popijam kawke i jem ciacho.

Karla u Was tez ladna nocka.

Karii noo lubi Leoś cyca i co mu zrobisz.

Dziewczyny trzymam kciuki i co chwilke sprawdzam fb czy coś się u ktorejs nie rozkręciło.

Ej ja juz zqczynam sie rozgladac za sukienką na chrzest. Albo mnie walnijcie albo podrzuccie jakiś link do czegoś fajnego.
Dla siebie czy dla Laury? Jeśli dla siebie to poczekaj jeszcze, zaraz wiosna i powinny pojawic sie ladne wiosenne nowości
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
szkoda że ich nie osikał

ja nie rozumiem patrzenia w cycki podczas kp







jak pisze Johasia nie da się przegapić, ani skurczy ani odejścia wód

ja sobie obiecuje że odeśpie w dzień i ciągle mam coś do zrobienia

ja chodze w legginsach i normalnych ciuchach


ja też już rano w łóżku go zostawiłam bo nie wyrabiałam

ja też coś muszę na chrzciny poszukać
ale oznajmiam wszem i wobec bo sama jestem w szoku mam niecałe 5kg z przed ciąży z Michałem jestem w szoku
Aale super! a ile przybralas przez ciaze? Ja jestem +18/19

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 09:19   #4504
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Dla siebie czy dla Laury? Jeśli dla siebie to poczekaj jeszcze, zaraz wiosna i powinny pojawic sie ladne wiosenne nowości Aale super! a ile przybralas przez ciaze? Ja jestem +18/19

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ja też dobijam do 20. W ciągu ostatnich 4 tyg aż 4kg przybrałam, a bardzo mało jadłam w tym czasie... Teraz to sobie dopiero zacznę folgować na pocieszenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 09:22   #4505
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Sylwia dla siebie, dla Laury cos znajde super. Wpadla mi w oko ta kieca. https://littlejohn.pl/produkt/sukien...nowa-czerwien/
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 09:37   #4506
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Szczerze, to na Twoim miejscu już bym była chyba w kaftanie bezpieczeństwa. Bardzo mi przykro, że przechodzisz takie męczarnie i że tak długo się to ciągnieJak synek zareagował?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
I jak tam w domu? Mam wielką nadzieję że szybko jakoś uda się w miarę zorganizować i będzie tylko lepiej jak tam starszy brat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Synek super! Kazal nam wczoraj mowic cichutko, chodzil na paluszkach. Glaskal po glowce i kladl sie obok. Jest kochany ❤
Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Dzień dobry U mnie dziś tragiczna noc, budziłam się kilka razy i za każdym razem musiałam wstawać do toalety (a normalnie wstaję tylko raz w nocy, często nawet w ogóle nie muszę...), do tego ciągle miałam twardy brzuch i ból podbrzusza, który utrzymuje się do teraz plus jeszcze jakieś dziwne sny które nie dały mi się wyspać no i wstałam z bólem głowy niech to się już skończy, bo i fizycznie i psychicznie jest mi już coraz ciężej... No to sobie ponarzekałam z samego rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz niedlugo
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Ja na 12 zmykam na ktg, pozniej z psem do fryzjera. Musi sie chłopak ogarnąć zaczyna mnie bolec zoladek z nerw przed badaniem. Mam nadzieje, ze biegunka sie nie przypałęta

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Kciuki za ktg
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Dzień dobry u nas noc taka sobie . Młody zaczął koncert o 23 o 1.30 przyszła mama i zabrała to do siebie . O 3 obudził się do picia a o 6 przeniosłam się do innego pokoju ,mały wypił tylko 20ml i śpi..Teraz na nowo ściągam pokarm . Jestem nieprzytomna .

No to 500 postów zostało. Kciuki za dziś

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Wspolczuje nocy u nas byl ryk 1,5 godz w mocy i nic nie pomagalo plus to krztuszenie sie
Za to nad ranem ladnie pospala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 09:38   #4507
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja dzis mam +16

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 09:39   #4508
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Synek super! Kazal nam wczoraj mowic cichutko, chodzil na paluszkach. Glaskal po glowce i kladl sie obok. Jest kochany Juz niedlugo Kciuki za ktgWspolczuje nocy u nas byl ryk 1,5 godz w mocy i nic nie pomagalo plus to krztuszenie sie
Za to nad ranem ladnie pospala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale kochany synuś dajesz nadzieję z tym krztuszeniem musi się już niedługo skończyć
No jakby trochę nie popłakała w nocy, to byś nie poczuła, że masz noworodzia w domku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 09:55   #4509
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Dla siebie czy dla Laury? Jeśli dla siebie to poczekaj jeszcze, zaraz wiosna i powinny pojawic sie ladne wiosenne nowości Aale super! a ile przybralas przez ciaze? Ja jestem +18/19

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
w pierwszej ciąży pękło jakoś 15kg i długo nie mogłam zrzucić
w drugiej ok. 12kg zasługa ruchu z pierwszym dzieckiem i tarczycy wyrównanej, bo inaczej puchłam od powietrza :/ w szpitalu po porodzie się zważyłam i cudownego zejścia wagi nie było, dopiero jak nogi mi zeszły opuchlizna to waga zeszła

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Ale kochany synuś dajesz nadzieję z tym krztuszeniem musi się już niedługo skończyć
No jakby trochę nie popłakała w nocy, to byś nie poczuła, że masz noworodzia w domku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dlatego ja sie płaczem już nie przejmuje, sąsiadki syn śpiewa całe dnie jedną piosenkę to niech ona poczuje w nocy, że ja mam noworodka
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 10:02   #4510
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja tam na sasiadow nie zwracam uwagi. Raczej nie chce zeby mi synka obudzila mala Gwiazda no i serce mi peka

Ja mam drugi dzien bolu glowy nie wiem skad soe bierze ale juz mam dosc.
Musze mlodej kupic pare czapeczek cienkich bo ona szybko marznie, biedna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 10:21   #4511
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Ja tam na sasiadow nie zwracam uwagi. Raczej nie chce zeby mi synka obudzila mala Gwiazda no i serce mi peka

Ja mam drugi dzien bolu glowy nie wiem skad soe bierze ale juz mam dosc.
Musze mlodej kupic pare czapeczek cienkich bo ona szybko marznie, biedna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
z niewyspania i nerwów
ja piję drugą kawę właśnie bo nieprzytomna jestem, a dziś znów pielgrzymka, do tego na obiedzie będą
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 10:45   #4512
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Mąż pojechał załatwić moje uczelniane sprawy, aptekę, Rossmana, odebrać wypić ze szpitala, może jeszcze uda mu się dziś pojechać zlozyc deklarację pediatry w przychodni gdzie mała zapisujemy. Mała marudziła, włączyliśmy suszarkę i jak ręką odjął teraz przerzuciliśmy się na biały szum z YT i śpi pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 10:45   #4513
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
z niewyspania i nerwów
ja piję drugą kawę właśnie bo nieprzytomna jestem, a dziś znów pielgrzymka, do tego na obiedzie będą
Współczuję, mam nadzieję że jakoś przeżyjesz wizytę. Mi też się chce mojej kawyyyy właśnie mąż był na chwilę, musiałam wyjść bo na oddział nie wejdzie. Ale synka już dawno nie widziałam babcia do mnie dzwoniła, nie słyszałam tel i oddzwonilam dosłownie za 5 min. Pierwsze co to już "a myślałam że rodzisz". Nosz kur... Już naprawdę byłam dość niemiła, bo ile można mówić jedno i to samo, że jak urodzę to dam znać i żeby nie pytali 10 razy dziennie. Jutro dziewczyna z sali idzie na cc, dzidziuś duży a ona ma problemy z ciśnieniem. Jakoś tak zazdrość mnie ogarnia jak czuje jej ekscytacje ze jutro już będzie mieć dziecko na świecie. Mi się spać chce, a znając życie znów dziś czeka mnie bezsenna noc. W ogóle spać nie mogę w tym szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 10:50   #4514
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
z niewyspania i nerwów
ja piję drugą kawę właśnie bo nieprzytomna jestem, a dziś znów pielgrzymka, do tego na obiedzie będą
Ja bym powiedziała żeby przyjechali po obiedzie na kawę i ciasto ewentualnie. W życiu bym nikomu obiadu nie stawiała. Co za ludzie.
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Współczuję, mam nadzieję że jakoś przeżyjesz wizytę. Mi też się chce mojej kawyyyy właśnie mąż był na chwilę, musiałam wyjść bo na oddział nie wejdzie. Ale synka już dawno nie widziałam babcia do mnie dzwoniła, nie słyszałam tel i oddzwonilam dosłownie za 5 min. Pierwsze co to już "a myślałam że rodzisz". Nosz kur... Już naprawdę byłam dość niemiła, bo ile można mówić jedno i to samo, że jak urodzę to dam znać i żeby nie pytali 10 razy dziennie. Jutro dziewczyna z sali idzie na cc, dzidziuś duży a ona ma problemy z ciśnieniem. Jakoś tak zazdrość mnie ogarnia jak czuje jej ekscytacje ze jutro już będzie mieć dziecko na świecie. Mi się spać chce, a znając życie znów dziś czeka mnie bezsenna noc. W ogóle spać nie mogę w tym szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja poczułam zazdrość na wieść o cesarce Petrochemii, no ale co zrobię? Chyba taki plus, że się potrafię do tego przyznać. A w Twojej sytuacji, to już nie byłaby zwykła zazdrość, tylko histeria. Szkoda, że nie możesz spać, wtedy można by mówić o chociaż jednym plusie pobytu w szpitalu. A tak to...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 11:04   #4515
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała żeby przyjechali po obiedzie na kawę i ciasto ewentualnie. W życiu bym nikomu obiadu nie stawiała. Co za ludzie.Ja poczułam zazdrość na wieść o cesarce Petrochemii, no ale co zrobię? Chyba taki plus, że się potrafię do tego przyznać. A w Twojej sytuacji, to już nie byłaby zwykła zazdrość, tylko histeria. Szkoda, że nie możesz spać, wtedy można by mówić o chociaż jednym plusie pobytu w szpitalu. A tak to...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo, ja też wczoraj poczułam zazdrość na wieść o cesarce Petrochemia Mimo że bardzo chciałabym urodzić SN, ale jednak sam fakt, że już wie, że w czwartek będzie miała swojego malucha na świecie... Leżąc w szpitalu i będąc w takiej sytuacji jak Fly byłoby pewnie milion razy gorzej Tak samo jak poczułam zazdrość jak Sweetsunday napisała o swoim porodzie, zwłaszcza że miała TP o jeden dzień później niż ja, oczywiście wiem że to tylko jakiś tam wyliczony dzień i nie ma co aż tak na to patrzeć, no ale jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Oczywiście nie miałam nic złego na myśli z tą zazdrością, żeby nie było to jest taka zazdrość w połączeniu z radością, że chociaż dziewczyny mają/za chwilę będą mieć już poród za sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 11:06   #4516
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Mąż pojechał załatwić moje uczelniane sprawy, aptekę, Rossmana, odebrać wypić ze szpitala, może jeszcze uda mu się dziś pojechać zlozyc deklarację pediatry w przychodni gdzie mała zapisujemy. Mała marudziła, włączyliśmy suszarkę i jak ręką odjął teraz przerzuciliśmy się na biały szum z YT i śpi pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nas szumiś też często ratuje. Biały szum i dziecko super śpi. to moj najlepszy gadżet jaki zakupilam dla dziecka.

Śliwenka a dlaczego na obiad? My zapraszamy na kawke i ciasto. Obiad to bylby dla nas juz za duży hardkor.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 11:49   #4517
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Musze sie znowu przemoc do szumu. Nie chciałam przyzwyczaić ale trudno :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 12:06   #4518
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
Współczuję, mam nadzieję że jakoś przeżyjesz wizytę. Mi też się chce mojej kawyyyy właśnie mąż był na chwilę, musiałam wyjść bo na oddział nie wejdzie. Ale synka już dawno nie widziałam babcia do mnie dzwoniła, nie słyszałam tel i oddzwonilam dosłownie za 5 min. Pierwsze co to już "a myślałam że rodzisz". Nosz kur... Już naprawdę byłam dość niemiła, bo ile można mówić jedno i to samo, że jak urodzę to dam znać i żeby nie pytali 10 razy dziennie. Jutro dziewczyna z sali idzie na cc, dzidziuś duży a ona ma problemy z ciśnieniem. Jakoś tak zazdrość mnie ogarnia jak czuje jej ekscytacje ze jutro już będzie mieć dziecko na świecie. Mi się spać chce, a znając życie znów dziś czeka mnie bezsenna noc. W ogóle spać nie mogę w tym szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedna * całkiem oddział macie zamknięty na odwiedziny?


Mój mąż był dzisiaj załatwić te sprawy urzędowe, zapisać małego w przychodni i dostaliśmy cynk że będzie dzisiaj położona, więc wzięłam się za ogarnianie trochę bo w domu taki syf. Jeszcze z małym na pierwszy okres przenieśliśmy się na dół do salonu żeby nie biegać po schodach i wszystko na wierzchu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 12:11   #4519
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Biedna * całkiem oddział macie zamknięty na odwiedziny?


Mój mąż był dzisiaj załatwić te sprawy urzędowe, zapisać małego w przychodni i dostaliśmy cynk że będzie dzisiaj położona, więc wzięłam się za ogarnianie trochę bo w domu taki syf. Jeszcze z małym na pierwszy okres przenieśliśmy się na dół do salonu żeby nie biegać po schodach i wszystko na wierzchu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać jak tam po wizycie.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 12:11   #4520
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Dziecko mi padło i śpi już 3 godziny a ja nie wiem co ze sobą zrobić mąż pojechał do mnie do pracy poskładać papiery o urlop macierzyński, zgłosić dziecko do ubezpieczenia, potem do przychodni złożyć deklaracje i chyba na chwile będziemy mieć formalności z głowy
Jutro wizyta u lekarza

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 12:13   #4521
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Mąż pojechał załatwić moje uczelniane sprawy, aptekę, Rossmana, odebrać wypić ze szpitala, może jeszcze uda mu się dziś pojechać zlozyc deklarację pediatry w przychodni gdzie mała zapisujemy. Mała marudziła, włączyliśmy suszarkę i jak ręką odjął teraz przerzuciliśmy się na biały szum z YT i śpi pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też szumis fajnie działa nie wiem czy pomaga bo w dzień też ładnie śpią w bujaczkach a tam szumisia nie ma ale w nocy jest włączony na czujnik snu i sobie chodzi
Raz włączyliśmy pociąg i tz się śniło że jedzie gdzieś pociągiem

U nas dziś Lila po karmieniu w nocy godizne była nie do odłożenia :/ tz współczuję bo płakała do 5 a on o 6 wstawał :/

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 12:21   #4522
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Biedna * całkiem oddział macie zamknięty na odwiedziny?


Mój mąż był dzisiaj załatwić te sprawy urzędowe, zapisać małego w przychodni i dostaliśmy cynk że będzie dzisiaj położona, więc wzięłam się za ogarnianie trochę bo w domu taki syf. Jeszcze z małym na pierwszy okres przenieśliśmy się na dół do salonu żeby nie biegać po schodach i wszystko na wierzchu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No na oddział nie można wejść, w ogóle drzwi są na kod zamykane. Można jedynie wyjść na chwilę jak coś, ale potem muszę czekać aż ktoś mnie wpuści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 12:31   #4523
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
No na oddział nie można wejść, w ogóle drzwi są na kod zamykane. Można jedynie wyjść na chwilę jak coś, ale potem muszę czekać aż ktoś mnie wpuści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 13:11   #4524
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Daj znać jak tam po wizycie.
W porządku bardzo fajna babeczka leos się oczywiście osikal
Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
No na oddział nie można wejść, w ogóle drzwi są na kod zamykane. Można jedynie wyjść na chwilę jak coś, ale potem muszę czekać aż ktoś mnie wpuści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze to nieciekawie :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 13:22   #4525
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Dziewczyny czy wasze dzieci dużo śpią? Boję sie, że mi się dziecko zepsuło, bo dzisiaj zje (tak po 20-30 minut ssie), narobić w pampka i zasypia, już ma druga drzemke taka dłuższą, ani razu dzisiaj nie wrzeszczal i zastanawiam się co jest nie tak

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 13:26   #4526
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Mam to samo, ja też wczoraj poczułam zazdrość na wieść o cesarce Petrochemia Mimo że bardzo chciałabym urodzić SN, ale jednak sam fakt, że już wie, że w czwartek będzie miała swojego malucha na świecie... Leżąc w szpitalu i będąc w takiej sytuacji jak Fly byłoby pewnie milion razy gorzej Tak samo jak poczułam zazdrość jak Sweetsunday napisała o swoim porodzie, zwłaszcza że miała TP o jeden dzień później niż ja, oczywiście wiem że to tylko jakiś tam wyliczony dzień i nie ma co aż tak na to patrzeć, no ale jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Oczywiście nie miałam nic złego na myśli z tą zazdrością, żeby nie było to jest taka zazdrość w połączeniu z radością, że chociaż dziewczyny mają/za chwilę będą mieć już poród za sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Osz Ty jedna zazdrośnico Nie no rozumiem to całkowicie.

Fly u nas to samo w szpitalach,mąż załamany,że syna nie może zobaczyć i mi strasznie smutno. Mam tylko nadzieje,ze za niedlugo stad wyjdziemy

Piewrsza noc za nami,łatwo nie było no ale tragedii tez nie było jakiejs wielkiej. Brałam fo do karmienia co 2-3 h ale kolo 4.00 zdenerwował się,że nie moze sutka dobrze złapać i był mały koncert. W ogole strasznie się denerwuje jak nie może tego cyca chwycić aż tak fuczy

Strasznie chce wyjsc z synkiem tego okropnego szpitala,a nie mam pojecia ile tu bedziemy,po cięciu trzymają minimalnie 3 dni ale nie wiem jak moja rana się będzie goić i jak z synkiem. No zalamana jestem tym zakazem

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 13:33   #4527
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Osz Ty jedna zazdrośnico Nie no rozumiem to całkowicie.

Fly u nas to samo w szpitalach,mąż załamany,że syna nie może zobaczyć i mi strasznie smutno. Mam tylko nadzieje,ze za niedlugo stad wyjdziemy

Piewrsza noc za nami,łatwo nie było no ale tragedii tez nie było jakiejs wielkiej. Brałam fo do karmienia co 2-3 h ale kolo 4.00 zdenerwował się,że nie moze sutka dobrze złapać i był mały koncert. W ogole strasznie się denerwuje jak nie może tego cyca chwycić aż tak fuczy

Strasznie chce wyjsc z synkiem tego okropnego szpitala,a nie mam pojecia ile tu bedziemy,po cięciu trzymają minimalnie 3 dni ale nie wiem jak moja rana się będzie goić i jak z synkiem. No zalamana jestem tym zakazem

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Ale tak jak napisałam, to taka bardziej pozytywna zazdrość Strasznie szkoda że macie takie ograniczenia z wizytami, że mąż nie może nawet zobaczyć synka ani posiedzieć z nim trochę i Tobie pomóc Ale może już jutro wyjdziecie jak minie 48h?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 13:36   #4528
anett89
Raczkowanie
 
Avatar anett89
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja dzisiaj mam wizytę u lekarki i jakieś takie dziwne przeczucie, że mnie do szpitala wyśle dziś w nocy znowu miałam skurcze jak się okazało straszaki ale tym razem myślałam, że to już to, bo bolało mocniej niż ostatnio. Teraz caly czas brzuch spięty, boli, raz po raz jakiś skurcz chwyci... Eehhhhhhh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anett89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 13:42   #4529
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez anett89 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mam wizytę u lekarki i jakieś takie dziwne przeczucie, że mnie do szpitala wyśle dziś w nocy znowu miałam skurcze jak się okazało straszaki ale tym razem myślałam, że to już to, bo bolało mocniej niż ostatnio. Teraz caly czas brzuch spięty, boli, raz po raz jakiś skurcz chwyci... Eehhhhhhh


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O której masz wizytę? Czemu miałaby Cię wysłać? Trzymam kciuki żeby tak nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 13:43   #4530
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wasze dzieci dużo śpią? Boję sie, że mi się dziecko zepsuło, bo dzisiaj zje (tak po 20-30 minut ssie), narobić w pampka i zasypia, już ma druga drzemke taka dłuższą, ani razu dzisiaj nie wrzeszczal i zastanawiam się co jest nie tak

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Mój dzisiaj 40 minut na cycu i spanie ponad 3 godziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 07:15:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.