Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-11, 16:54   #4471
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi - co to jest ta pionizacja?

Ja tez czasem słysze pykniecie, ale to nie toDzięki Bogu ze trafil mi sie mąż z fajna rodzina. Mam nadzieję, ze tak juz zawsze bedzie.

Dziękuje za dobre slowa. Wyplakalam sie i juz mi lzej. Znowu wiec wrocil wieeelki glod. Jutro przyjdziesz torba wiec na spokojnie sie spakuje. Zamówiłam stanik do karmienia ale chyba dzis nie wysla. Pewnie jak juz wszytskie paczki przyjda to dopiero malenka sie zdecyduje przyjść ostatnio mąż pytal do brzucha kiedy wyjdzie, a ja mowie ze myślisz ze wyjdzie skoro nawet nic jej nie obiecałes

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
To w sumie miło z jej strony że czeka, aż przyjdą do Ciebie wszystkie paczki z potrzebnymi rzeczami Oby wstrzeliła się w weekend, kiedy mąż będzie przy Tobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 16:55   #4472
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Sylwia pionizują po cesarce czyli 12h od cesarki musisz wstać.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 17:02   #4473
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Mnie już o 12 spionizowali,nie było wcale tak źle,byłam się wykąpac i trochę pochodziłam. Tylko,ze cały czas jestem na przeciwbolowych i boję się co będzie jak zaczną puszczać
Mały prawie cały czas cos tam ssie i ciumka z cycka ale ja nie mam pojecia czy on cos tam w ogole je. Chwilke pociumka i przyspia na jaką godzinkę.

Wielkie kciuki za wszystkie nierozpakowane dziewczyny!!! Jak byscie potrzebowaly troche ruszyć to mnie jak nic pomoglo skakanie na piłce. No i jestem totalnie zawiedziona,bo nie uslyszalam słynnego dźwięku otwieranego jogurtu,bo oglądałam film i miałam słuchawki na uszach poczułam tylko takie pyknięcie dwa razy,ale olałam bo już coś takiego było u mnie i sobie oglądałam dalej. Dopiero jak wstałam z pozycji leżącej to mi pociekło.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Pisałaś, że u Ciebie wody się sączyły, ale faktycznie pociekło na tyle, że dało się poznać że to to? Bo jak wylatuje naraz szklanka czy nawet pół szklanki płynu to domyślam się że nie sposób tego przegapić ale zastanawia mnie czy właśnie takiego tylko sączenia da się nie poznać, czy nie ma szans?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 17:03   #4474
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Pionizacja to stawianie do pionu po cieciu cesarskim,takie uruchomienie jakby po operacji. Do mnie juz po 6h przyszla rehabilitantka,żebym wstała.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Pinacolada powiem Ci,że miałam chwile zwątpienia czy to na pewno już to,bo wysączyło tak jakby raz a pozniej przez chwilę było sucho,więc debatowałam nad tą wkładką chwilę ale za jakiś czas usiadlam na chwilę i wysaczylo sie drugi raz na taki rożowy kolor to już nie miałam raczej wątpliwości. Ogólnie za to już na porodówce jak mi zaczęło ciec masakrycznie to tak przez cały poród się lało,cała sala była zachlapana Wydaję mi się,że poznasz na pewno czy to wody.

Edytowane przez sweet sunday
Czas edycji: 2019-02-11 o 17:10
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 17:28   #4475
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Sylwia kochana współczuje relacji z mamą ale myślę że przez wzgląd na to zbudujesz prawdziwa piękna więź z córeczką
Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Sylwia pionizują po cesarce czyli 12h od cesarki musisz wstać.
Ja po 6 wstawałam

Bazgram z telefonu.
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 17:35   #4476
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Jak mi moja matka działa na nerwy. Palcem nie kiwnie zeby mi w czymkolwiek pomoc, nawet nie zapyta jak sie czuje, kiedy mam lekarza/ wizyte /szpital /porod. Ludzie!

A jak odwiedzili mnie teściowie to jaka była podniecona że bedzie mi sprzatac firanki zmieniac itp. Skąd się biorą takie matki. Jak mozna byc tak znieczulonym. Obojętnym. Kur** nigdy jej tego nie zapomne. Nigdy.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

to chyba siostra bliźniczka mojej teściowej
przed kimś idealna
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ja już tych fontann nie liczę, mały jak tylko czuje wolność to leje jak z węża ogrodowego już mam ręcznik papierowy zawsze przygotowany obok stacji przewijania żeby próbować łapać



Powiem Ci, że to ssanie po porodzie nie znika, ja mam taki apetyt, że głowa mała, wszędzie po domu jest jedzenie porozstawiane jakbym gdzieś utknela np. przy karmieniu



High five, mi się dopiero wczoraj co prawda włączyła huśtawka hormonalna ale za to taka, że aż się sama z siebie śmiałam Dzisiaj np. wysyłałam przyjaciółce życzenia urodzinowe i się spłakałam



Kiedyś to jak się karmić nie mogło to się brało mleko od krowy i też ludzie żyli ale faktycznie po takich przeżyciach nie dziwię się jej, że jak zobaczyła jak karmie to aż się jej włosy zjezyly na rękach



A faktycznie, źle spojrzalam

Była położna. Wg norm mały powinien przybrać od ostatniego ważenia ok 70 g, a przybrał...170. Także karmieniem mam się nie martwić, wietrzyc sutki i schodzic stopniowo z nakładek. Poza tym wszystko książkowo, kobieta się nie mogła nachwalic ani mojego porodu ani małego ani karmienia

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
To tez okropna baba.

Mnie właśnie tesciowa nauczyła, że miłość do dzieci jest najsilniejszym, bezwarunkowym uczuciem. Początkowo bylam w szoku, myslalam ze tak jak jest u nas jest normalnie. W sumie od teściowej tez dostalam wiecej miłości zainteresowania itp niz od matki.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
mnie ani mama ani teściowa nie nauczyła , więc chce być lepszą matką dla moich dzieci i im mówić że je kocham, czego ja nie słyszałam
Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Mnie już o 12 spionizowali,nie było wcale tak źle,byłam się wykąpac i trochę pochodziłam. Tylko,ze cały czas jestem na przeciwbolowych i boję się co będzie jak zaczną puszczać
Mały prawie cały czas cos tam ssie i ciumka z cycka ale ja nie mam pojecia czy on cos tam w ogole je. Chwilke pociumka i przyspia na jaką godzinkę.

Wielkie kciuki za wszystkie nierozpakowane dziewczyny!!! Jak byscie potrzebowaly troche ruszyć to mnie jak nic pomoglo skakanie na piłce. No i jestem totalnie zawiedziona,bo nie uslyszalam słynnego dźwięku otwieranego jogurtu,bo oglądałam film i miałam słuchawki na uszach poczułam tylko takie pyknięcie dwa razy,ale olałam bo już coś takiego było u mnie i sobie oglądałam dalej. Dopiero jak wstałam z pozycji leżącej to mi pociekło.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
on ma teraz żołądek wielkości pestki od wiśni
więc dużo mu nie trzeba
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi - co to jest ta pionizacja?

Ja tez czasem słysze pykniecie, ale to nie toDzięki Bogu ze trafil mi sie mąż z fajna rodzina. Mam nadzieję, ze tak juz zawsze bedzie.

Dziękuje za dobre slowa. Wyplakalam sie i juz mi lzej. Znowu wiec wrocil wieeelki glod. Jutro przyjdziesz torba wiec na spokojnie sie spakuje. Zamówiłam stanik do karmienia ale chyba dzis nie wysla. Pewnie jak juz wszytskie paczki przyjda to dopiero malenka sie zdecyduje przyjść ostatnio mąż pytal do brzucha kiedy wyjdzie, a ja mowie ze myślisz ze wyjdzie skoro nawet nic jej nie obiecałes

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Sylwia pionizują po cesarce czyli 12h od cesarki musisz wstać.
i wtedy widzisz samolociki na suficie
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 17:37   #4477
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Dzięki dziewczyny za wyjaśnienie

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 18:04   #4478
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Dziewczyny Czy fly I anett dzis pisaly?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 18:25   #4479
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Też o nich dziś myślałam, wydaje mi się że ani jedna ani druga się nie odzywały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 18:29   #4480
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Też o nich dziś myślałam, wydaje mi się że ani jedna ani druga się nie odzywały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz oznaczalam je na fb ale wyczuwam nowe maluszki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 19:43   #4481
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Mnie już o 12 spionizowali,nie było wcale tak źle,byłam się wykąpac i trochę pochodziłam. Tylko,ze cały czas jestem na przeciwbolowych i boję się co będzie jak zaczną puszczać
Mały prawie cały czas cos tam ssie i ciumka z cycka ale ja nie mam pojecia czy on cos tam w ogole je. Chwilke pociumka i przyspia na jaką godzinkę.

Wielkie kciuki za wszystkie nierozpakowane dziewczyny!!! Jak byscie potrzebowaly troche ruszyć to mnie jak nic pomoglo skakanie na piłce. No i jestem totalnie zawiedziona,bo nie uslyszalam słynnego dźwięku otwieranego jogurtu,bo oglądałam film i miałam słuchawki na uszach poczułam tylko takie pyknięcie dwa razy,ale olałam bo już coś takiego było u mnie i sobie oglądałam dalej. Dopiero jak wstałam z pozycji leżącej to mi pociekło.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Jak masz fb to możesz dołączyć do naszej grupy napisz tylko dane do motopana
Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Strasznie mi przykro Poniekąd wiem co czujesz, ja mam podobnie z tatą... Mam z nim bardzo słaby kontakt, raz na jakiś czas rozmawiamy głównie przez telefon, przy czym większość rozmowy mówi o sobie, a o moje samopoczucie itp dopiero później. No i generalnie dla mnie zawsze był przykładem ojca, jakiego nie zniosłabym w przypadku moich własnych dzieci. Niby nie było i nie jest aż tak tragicznie, aczkolwiek przez wiele wiele lat to mama pełniła u mnie rolę jednocześnie mamy i taty. Po jej śmierci jakoś automatycznie w głowie zakodowało mi się, że nie mam już rodziców, mimo że mój tata żyje...
I powiem tak, w momencie kiedy mój tata naprawdę zrozumiał, że może stracić moją siostrę i mnie, to i tak zaczął się bardziej starać. Serio, wiem że brzmi to dziwnie, ale np moja siostra nie zaprosiła go nawet na swoje wesele - i chyba to dało mu trochę do myślenia. Wiem że mieszkacie z Twoimi rodzicami, więc pewnie ciężko by Ci było "nastraszyć" mamę utratą kontaktu z nią. To dość radykalne rozwiązanie, no ale może akurat cokolwiek da. Całe szczęście, że chociaż z teściową masz tak fajną relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Pisałaś, że u Ciebie wody się sączyły, ale faktycznie pociekło na tyle, że dało się poznać że to to? Bo jak wylatuje naraz szklanka czy nawet pół szklanki płynu to domyślam się że nie sposób tego przegapić ale zastanawia mnie czy właśnie takiego tylko sączenia da się nie poznać, czy nie ma szans?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze że teściów masz kochanych

Tych wód nie można przeoczyć..Mi się sączyły do samego porodu. Tego nie możesz zatrzymać leci i leci

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 19:57   #4482
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Uff trochę mnie uspokoiłyście z tymi wodami, serio obawiałam się, że można je przegapić i pomylić W sumie odejście wód to jest chyba lepszy scenariusz rozpoczęcia porodu niż skurcze, bo z tymi skurczami nigdy nic nie wiadomo i można się męczyć tak jak np FlyCole

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:10   #4483
anett89
Raczkowanie
 
Avatar anett89
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja znowu mam jakieś skurcze ale nie wierzę im! Znowu chcą mnie oszukać! Dopiero jak będę wyć z bólu to mnie przekonają
Jejku ja ostatnio jak odkurzacz jestem ledwo coś zjem to zaraz to czymś przepchnę i tak chodzę po domu i szukam ciągle czegoś do jedzenia! Chyba to przez ten obniżony brzuch mam teraz więcej miejsca do wypełnienia
Jedyna pozytywna rzecz w tym dniu - udało nam sie przesunąć wizytę teściowej
Na szczęście zrozumiała, bo ja nie wyobrażam sobie wrócić ze szpitala i od razu mieć ją na głowie i to przez dwa tygodnie (ja już mężowi powiedziałam że góra kilka dni może zostać jeśli już!) Ja chcę mieć czas na odpoczynek zarówno fizyczny jak i psychiczny, oswojenie się z nową sytuacją a nie, że od razu mi ktoś będzie na ręce patrzył i męczył samą swoją obecnością..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anett89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:42   #4484
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Uff trochę mnie uspokoiłyście z tymi wodami, serio obawiałam się, że można je przegapić i pomylić W sumie odejście wód to jest chyba lepszy scenariusz rozpoczęcia porodu niż skurcze, bo z tymi skurczami nigdy nic nie wiadomo i można się męczyć tak jak np FlyCole

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się bałam że przeocze no ale nie ma opcji.


Wcześniej pisałam że miał nas odwiedzić męża brat z rodziną. Ogólnie kiepsko miałam zorganizowany dzień,mąż przyjechał na ostatnią chwilę. Mały od rana walczył z zaparciami więc był marudny.. dzwonek do drzwi otwieram a tam..teściowa plus reszta rodziny . Mały jak zaczarowany grzecznie przekazywany z rąk do rąk..każdy że aniołek taki spokojny.Nagle seria bąków no i teściowa że trzeba go przebrać bo czuć że jest kupa. Chciałam zabrać go do innego pokoju ale stwierdzili że nie przeszkadza i śmiało mam przewinąć(wiecie jak fajnie się coś robi jak 6 osób patrzy Ci na ręce) .Ściągam pampersa a tam pierd i rzadka kupa..ratuj się kto może szwagierka zaczęła ratować sytuacje to zaczął sikać i na koniec wielki bek..tak się zaprezentował

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 20:46   #4485
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Ja też się bałam że przeocze no ale nie ma opcji.


Wcześniej pisałam że miał nas odwiedzić męża brat z rodziną. Ogólnie kiepsko miałam zorganizowany dzień,mąż przyjechał na ostatnią chwilę. Mały od rana walczył z zaparciami więc był marudny.. dzwonek do drzwi otwieram a tam..teściowa plus reszta rodziny . Mały jak zaczarowany grzecznie przekazywany z rąk do rąk..każdy że aniołek taki spokojny.Nagle seria bąków no i teściowa że trzeba go przebrać bo czuć że jest kupa. Chciałam zabrać go do innego pokoju ale stwierdzili że nie przeszkadza i śmiało mam przewinąć(wiecie jak fajnie się coś robi jak 6 osób patrzy Ci na ręce) .Ściągam pampersa a tam pierd i rzadka kupa..ratuj się kto może szwagierka zaczęła ratować sytuacje to zaczął sikać i na koniec wielki bek..tak się zaprezentował

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Może przynajmniej następnym razem pomyślą i pozwolą Ci w spokoju iść do innego pokoju żeby go przewinąć Szczerze mówiąc nigdy nie zrozumiem chęci patrzenia na przewijanie dziecka, serio, ja wręcz staram się w miarę odwracać wzrok w takich sytuacjach chociażby po to, żeby osoba przewijająca nie czuła na sobie mojego wzroku, bo logiczne że dziecku nie robi to żadnej różnicy. A nie wiem czym tu się zachwycać i na co patrzeć, no serio nie ogarniam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 21:25   #4486
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez anett89 Pokaż wiadomość
Ja znowu mam jakieś skurcze ale nie wierzę im! Znowu chcą mnie oszukać! Dopiero jak będę wyć z bólu to mnie przekonają
Jejku ja ostatnio jak odkurzacz jestem ledwo coś zjem to zaraz to czymś przepchnę i tak chodzę po domu i szukam ciągle czegoś do jedzenia! Chyba to przez ten obniżony brzuch mam teraz więcej miejsca do wypełnienia
Jedyna pozytywna rzecz w tym dniu - udało nam sie przesunąć wizytę teściowej
Na szczęście zrozumiała, bo ja nie wyobrażam sobie wrócić ze szpitala i od razu mieć ją na głowie i to przez dwa tygodnie (ja już mężowi powiedziałam że góra kilka dni może zostać jeśli już!) Ja chcę mieć czas na odpoczynek zarówno fizyczny jak i psychiczny, oswojenie się z nową sytuacją a nie, że od razu mi ktoś będzie na ręce patrzył i męczył samą swoją obecnością..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez wciagam i ciagle jestem glodna.

Ja sie boje ze wody mi odejda podczas prysznica i nie zauwaze

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 21:39   #4487
anett89
Raczkowanie
 
Avatar anett89
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Ja tez wciagam i ciagle jestem glodna.

Ja sie boje ze wody mi odejda podczas prysznica i nie zauwaze

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Mam taką samą obawę
Odejdą pod prysznicem, położę się spać, jakieś skurcze się pojawią, ja po ostatnich je zlekceważę i koniec końców będę rodzić w łóżku, bo nie zdążę już dojechać do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anett89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 21:40   #4488
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez anett89 Pokaż wiadomość
Mam taką samą obawę
Odejdą pod prysznicem, położę się spać, jakieś skurcze się pojawią, ja po ostatnich je zlekceważę i koniec końców będę rodzić w łóżku, bo nie zdążę już dojechać do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja mam scenariusz ze nie zauwaze wód, zaczną sie regularne skurcze, pojade do szpitala i sie okaze ze nie ma wod i problem co sie z nimi stało

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 04:28   #4489
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ale tu dzisiaj cisza nocna, nikt nie karmi z telefonem jak ja? Noc marzenie dzisiaj, o 22 się karmilismy, potem o 1 (tu była awaria bo karmilam z jednego cycka a drugim zalalam dziecku całe ubranie wiec była akcja przebieranie), teraz o 5 siedlismy do przed-śniadania

Nie odniosę się do konkretnych postów ale co odejścia wód/skurczy - nie da się tego przegapić ani pomylić. Mi wody chlustaly partiami, ale to za każdym razem była taka ilość, że wiadomo było że to nic innego. Skurcze też raczej są dość charakterystyczne, może te początkowe nie były od razu takie wow, że nie szło oddychać ale im dalej tym szło poznać, że to żadne straszaki.



Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 05:24   #4490
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ale tu dzisiaj cisza nocna, nikt nie karmi z telefonem jak ja? Noc marzenie dzisiaj, o 22 się karmilismy, potem o 1 (tu była awaria bo karmilam z jednego cycka a drugim zalalam dziecku całe ubranie wiec była akcja przebieranie), teraz o 5 siedlismy do przed-śniadania

Nie odniosę się do konkretnych postów ale co odejścia wód/skurczy - nie da się tego przegapić ani pomylić. Mi wody chlustaly partiami, ale to za każdym razem była taka ilość, że wiadomo było że to nic innego. Skurcze też raczej są dość charakterystyczne, może te początkowe nie były od razu takie wow, że nie szło oddychać ale im dalej tym szło poznać, że to żadne straszaki.



Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
To rzeczywiście udana noc chyba za Wami
Ja prawie nie spalam, kolejna noc z rzędu. Wykoncza mnie te skurcze. A jak nie skurcze to brzuch mi się robi twardy jak kamień i tak bez przerwy. Już naprawdę nie wyrabiam. Jeszcze wczoraj miałam ten masaż szyjki, nie dość że wszystko mnie boli to znów krew i tak w kółko
Serio zaczynam marzyć o cc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 06:42   #4491
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Dzien dobry. Ja juz nawet nie bede opisywac nocy... nie wiem jak sie nazywam.

Kciuki za Was dziewczyny. Juz za chwile bedzie po wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 07:00   #4492
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez FlyCole Pokaż wiadomość
To rzeczywiście udana noc chyba za Wami
Ja prawie nie spalam, kolejna noc z rzędu. Wykoncza mnie te skurcze. A jak nie skurcze to brzuch mi się robi twardy jak kamień i tak bez przerwy. Już naprawdę nie wyrabiam. Jeszcze wczoraj miałam ten masaż szyjki, nie dość że wszystko mnie boli to znów krew i tak w kółko
Serio zaczynam marzyć o cc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze, to na Twoim miejscu już bym była chyba w kaftanie bezpieczeństwa. Bardzo mi przykro, że przechodzisz takie męczarnie i że tak długo się to ciągnie
Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Dzien dobry. Ja juz nawet nie bede opisywac nocy... nie wiem jak sie nazywam.

Kciuki za Was dziewczyny. Juz za chwile bedzie po wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak synek zareagował?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 07:03   #4493
FlyCole
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 196
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Dzien dobry. Ja juz nawet nie bede opisywac nocy... nie wiem jak sie nazywam.

Kciuki za Was dziewczyny. Juz za chwile bedzie po wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak tam w domu? Mam wielką nadzieję że szybko jakoś uda się w miarę zorganizować i będzie tylko lepiej jak tam starszy brat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlyCole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 07:15   #4494
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

My noc taka sobie. Budził się co 2 godziny. Dopiero nad ranem zasnął o 5.30 i spał do 7.30 a teraz już prawie 40 minut na cycu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 07:15   #4495
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Hej, przeczytałam wszystko ale brak czasu na cytowanie...tyle tej papierologii w tym tygodniu do załatwienia...

Dziecko nasze w miarę spokojne, wczoraj wisiała na cycu od 18 do 21 i myślałam już że padnę. Jedzenie nocne było dziś o 23 , o 3, o 6 i teraz więc nieźle głodna jestem jak wilk. Mam mega zaległości na grupie na FB itp ale nie jestem w stanie tego nadrobić. Kciuki za nierozpakowane!

Johasia, zgadzam się, tych skurczy się nie pomyli, i piękną sukienkę kupiłaś.

Właśnie dziewczyny, w jakich ciuchach chodzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 07:26   #4496
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Hej, przeczytałam wszystko ale brak czasu na cytowanie...tyle tej papierologii w tym tygodniu do załatwienia...

Dziecko nasze w miarę spokojne, wczoraj wisiała na cycu od 18 do 21 i myślałam już że padnę. Jedzenie nocne było dziś o 23 , o 3, o 6 i teraz więc nieźle głodna jestem jak wilk. Mam mega zaległości na grupie na FB itp ale nie jestem w stanie tego nadrobić. Kciuki za nierozpakowane!

Johasia, zgadzam się, tych skurczy się nie pomyli, i piękną sukienkę kupiłaś.

Właśnie dziewczyny, w jakich ciuchach chodzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam takie spodnie na gumce z miękkiego materiału i w nich albo normalnych leginsach śmigam po domu, do tego zwykła luźna koszulka. Jak będę musiała wyjść to mam jedne takie mniej obcisłe dżinsy w które już się zapinam

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 07:27   #4497
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Hej, przeczytałam wszystko ale brak czasu na cytowanie...tyle tej papierologii w tym tygodniu do załatwienia...

Dziecko nasze w miarę spokojne, wczoraj wisiała na cycu od 18 do 21 i myślałam już że padnę. Jedzenie nocne było dziś o 23 , o 3, o 6 i teraz więc nieźle głodna jestem jak wilk. Mam mega zaległości na grupie na FB itp ale nie jestem w stanie tego nadrobić. Kciuki za nierozpakowane!

Johasia, zgadzam się, tych skurczy się nie pomyli, i piękną sukienkę kupiłaś.

Właśnie dziewczyny, w jakich ciuchach chodzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do ściągnięcia szwow będę śmigać w ciazowkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 07:44   #4498
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Dzień dobry U mnie dziś tragiczna noc, budziłam się kilka razy i za każdym razem musiałam wstawać do toalety (a normalnie wstaję tylko raz w nocy, często nawet w ogóle nie muszę...), do tego ciągle miałam twardy brzuch i ból podbrzusza, który utrzymuje się do teraz plus jeszcze jakieś dziwne sny które nie dały mi się wyspać no i wstałam z bólem głowy niech to się już skończy, bo i fizycznie i psychicznie jest mi już coraz ciężej... No to sobie ponarzekałam z samego rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 07:49   #4499
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Dzień dobry. Ja na 12 zmykam na ktg, pozniej z psem do fryzjera. Musi sie chłopak ogarnąć zaczyna mnie bolec zoladek z nerw przed badaniem. Mam nadzieje, ze biegunka sie nie przypałęta

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-12, 08:09   #4500
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Dzień dobry u nas noc taka sobie . Młody zaczął koncert o 23 o 1.30 przyszła mama i zabrała to do siebie . O 3 obudził się do picia a o 6 przeniosłam się do innego pokoju ,mały wypił tylko 20ml i śpi..Teraz na nowo ściągam pokarm . Jestem nieprzytomna .

No to 500 postów zostało. Kciuki za dziś

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 07:15:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.