Mamusie lutowe 2019❤ Cz.IV - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-11, 12:57   #4441
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

można wrzucić do pierwszego posta by było łatwe do odnalezienia
http://mamarehabilitantka.pl/bol-krz...la-mnie-plecy/
http://mamarehabilitantka.pl/wczesne...iu-przewodnik/

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Nacinanie to się chyba robi przy ropniach... Straszne u mnie przez 1,5 roku miałam tylko 2 razy zapchany kanalik, ale to pikuś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moja bratowa miała zapchany, mały się darł, "doradczynie" czyli jej mama i moja , które nigdy nie karmiły, kazały ściągnąć mleko, ono sie oddzieliło, więc "cienkie" mleko i butle trzeba dać, pierś ją bolała, poszła w końcu po 10 latach na usg i od tamtej pory kanalik zatkany i wielkie zdziwienie wystarczyło ich do kogoś po fachową poradę
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 12:58   #4442
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Pokaż sukienkę



Do nas dziś przyjeżdża męża brat z rodziną a ja mam taki senny dzień

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
https://www.reserved.com/pl/pl/uy310...DPA_GLOBAL_ZAL Screenshot_20190211-135732.jpeg

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:00   #4443
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
https://www.reserved.com/pl/pl/uy310...DPA_GLOBAL_ZAL Załącznik 7662999

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
piękna
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:11   #4444
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Ja mam ktg 20 lutego, jak wszystko będzie dobrze, to 4 marca mam się stawić do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jeśli nic wcześniej nie ruszy to wtedy od razu na wywoływanie? Czy na początku po prostu na obserwację?
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
ja miałam taką główkę


dziwisz się :/ zobacz ile u Nas na wątku cc
a ile powikłań potem, kobiety które za nie płacą nie zdają sobie sprawy, moja koleżanka ma zrosty, ból kręgosłupa i zakaz zachodzenia w ciąże bo nie donosi
Właśnie dlatego ja mam nadzieję, że jak jutro się okaże, że młody jakoś mocno przykoksił, to zanim komuś przyjdzie do głowy skierować mnie na CC, to chociaż dwóch różnych lekarzy mnie zbada żeby stwierdzić, czy aby na pewno jest w rzeczywistości taki duży. No chyba że trochę zwolnił ze swoim tempem rośnięcia, oby
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
https://www.reserved.com/pl/pl/uy310...DPA_GLOBAL_ZAL Załącznik 7662999

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Śliczna sukienka Ja też chcę być już po porodzie i w końcu zamówić sobie kilka nowych ciuchów! Ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Tak patrzę teraz na pierwszy post i nieźle nam idzie, nie ma jeszcze połowy miesiąca a tylko 7 nierozpakowanych dziewczyn zostało

Była u mnie właśnie mama, na szczęście obyło się bez żadnych zbędnych porad. Jedyne co to mi kapustę polecala jak będą mnie boleć piersi i przekonywala, że gdyby trzeba było przejść na butle to to nie koniec świata. Przy czym moja mama ma traume po próbach karmienia mnie - miała takie zapalenie piersi, jakieś zastoje, guzy się jej porobiły i już podobno miała skierowanie na nacinanie piersi (? Czy coś w ten deseń) ale domowymi metodami się udało, jeśli wierzyć opowiesciom to knebel w usta i babcia jej ręcznie to wyciskala. Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl brr

Zrobiłam sobie sama prezent i zamówiłam sukienkę Na guziki to nada się też do karmienia

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Zostało nas jeszcze 8 nierozpakowanych! No chyba że coś przegapiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:21   #4445
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

My już w domu. Trochę się ogarniamy
Mały pocyckal trochę i padł dając tym samym rodzicom zjeść obiad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:26   #4446
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
I jeśli nic wcześniej nie ruszy to wtedy od razu na wywoływanie? Czy na początku po prostu na obserwację?Właśnie dlatego ja mam nadzieję, że jak jutro się okaże, że młody jakoś mocno przykoksił, to zanim komuś przyjdzie do głowy skierować mnie na CC, to chociaż dwóch różnych lekarzy mnie zbada żeby stwierdzić, czy aby na pewno jest w rzeczywistości taki duży. No chyba że trochę zwolnił ze swoim tempem rośnięcia, oby Śliczna sukienka Ja też chcę być już po porodzie i w końcu zamówić sobie kilka nowych ciuchów! Ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Zostało nas jeszcze 8 nierozpakowanych! No chyba że coś przegapiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z mojego doświadczenia, to 4, jak mnie przyjmą na oddział zrobią mi badania krwi i USG, pewnie na drugi dzień balonik, a jak on nic nie da, to kolejnego dnia oxytocyna. Pewnie do 10 marca już będę miała dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:31   #4447
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Tak patrzę teraz na pierwszy post i nieźle nam idzie, nie ma jeszcze połowy miesiąca a tylko 7 nierozpakowanych dziewczyn zostało

Była u mnie właśnie mama, na szczęście obyło się bez żadnych zbędnych porad. Jedyne co to mi kapustę polecala jak będą mnie boleć piersi i przekonywala, że gdyby trzeba było przejść na butle to to nie koniec świata. Przy czym moja mama ma traume po próbach karmienia mnie - miała takie zapalenie piersi, jakieś zastoje, guzy się jej porobiły i już podobno miała skierowanie na nacinanie piersi (? Czy coś w ten deseń) ale domowymi metodami się udało, jeśli wierzyć opowiesciom to knebel w usta i babcia jej ręcznie to wyciskala. Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl brr

Zrobiłam sobie sama prezent i zamówiłam sukienkę Na guziki to nada się też do karmienia

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
https://www.reserved.com/pl/pl/uy310...DPA_GLOBAL_ZAL Załącznik 7662999

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Bardzo ładna kieca!!! A co do karmienia to ja tam wiwrze ze Twoja mama miała takie przygody. Kiedyś to w ogóle karmienie piersią było ciężkie bo wiedza była znikoma.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 13:32   #4448
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia, to 4, jak mnie przyjmą na oddział zrobią mi badania krwi i USG, pewnie na drugi dzień balonik, a jak on nic nie da, to kolejnego dnia oxytocyna. Pewnie do 10 marca już będę miała dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może nie będzie tak źle i wcześniej samo coś jednak ruszy? A jak nie to chociaż szybciej niż 10 marca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:45   #4449
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
https://www.reserved.com/pl/pl/uy310...DPA_GLOBAL_ZAL Załącznik 7662999

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Fajna kieca!



Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Może nie będzie tak źle i wcześniej samo coś jednak ruszy? A jak nie to chociaż szybciej niż 10 marca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przypomniało mi się jak doktorek mówił na ostatniej wizycie "najpóźniej 11-12 lutego maluch będzie z wami" a ja oczami przewracałam że jeszcze tyle czasu ..No i wieczorem się zaczęło

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:46   #4450
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Może nie będzie tak źle i wcześniej samo coś jednak ruszy? A jak nie to chociaż szybciej niż 10 marca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Fajna kieca!



Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Przypomniało mi się jak doktorek mówił na ostatniej wizycie "najpóźniej 11-12 lutego maluch będzie z wami" a ja oczami przewracałam że jeszcze tyle czasu ..No i wieczorem się zaczęło

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Najwyżej będę miała wiosenne dziecko, mniej ubierania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 13:47   #4451
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Fajna kieca!



Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Przypomniało mi się jak doktorek mówił na ostatniej wizycie "najpóźniej 11-12 lutego maluch będzie z wami" a ja oczami przewracałam że jeszcze tyle czasu ..No i wieczorem się zaczęło

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Nawet nie wiesz jak bardzo liczę na to, że jakimś cudem i u mnie po jutrzejszej wizycie coś się w końcu zacznie Gorzej jak nic się nie wydarzy, bo tylko się zawiodę, a już mi się udało zacząć na spokojnie czekać na swoją kolejkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 13:51   #4452
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja mam takie huśtawki nastrojów, że głowa mała. U lekarki praktycznie powstrzymywalam płacz i głos mi drżał. Pewnie takich jak ja, to ona ma kilka dziennie Teraz już zluzowałam, ale nie gwarantuje, że do wieczora ten stan mi się utrzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 14:20   #4453
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Ja sie z kolei nudze. A z tych nudów wzięłam się za sprzątanie. Kurde jem jem i ciagle mam jakieś ssanie w żołądku. Malo i malo sama nie wiem co bym musiala zjesc by się najeść.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 14:32   #4454
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Nasz Leos właśnie orzchcil łóżko w domu - dobrze, że położyłam podkład. Przebrałam go przed karmieniem a tu fontanna - podkład mokry, mama mokra, ciuszki mokre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 14:49   #4455
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Nasz Leos właśnie orzchcil łóżko w domu - dobrze, że położyłam podkład. Przebrałam go przed karmieniem a tu fontanna - podkład mokry, mama mokra, ciuszki mokre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli chrzest był
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:01   #4456
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Jak mi moja matka działa na nerwy. Palcem nie kiwnie zeby mi w czymkolwiek pomoc, nawet nie zapyta jak sie czuje, kiedy mam lekarza/ wizyte /szpital /porod. Ludzie!

A jak odwiedzili mnie teściowie to jaka była podniecona że bedzie mi sprzatac firanki zmieniac itp. Skąd się biorą takie matki. Jak mozna byc tak znieczulonym. Obojętnym. Kur** nigdy jej tego nie zapomne. Nigdy.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:13   #4457
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Jak mi moja matka działa na nerwy. Palcem nie kiwnie zeby mi w czymkolwiek pomoc, nawet nie zapyta jak sie czuje, kiedy mam lekarza/ wizyte /szpital /porod. Ludzie!

A jak odwiedzili mnie teściowie to jaka była podniecona że bedzie mi sprzatac firanki zmieniac itp. Skąd się biorą takie matki. Jak mozna byc tak znieczulonym. Obojętnym. Kur** nigdy jej tego nie zapomne. Nigdy.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
A jaka była Twoja babcia- mama mamy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:19   #4458
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Nasz Leos właśnie orzchcil łóżko w domu - dobrze, że położyłam podkład. Przebrałam go przed karmieniem a tu fontanna - podkład mokry, mama mokra, ciuszki mokre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już tych fontann nie liczę, mały jak tylko czuje wolność to leje jak z węża ogrodowego już mam ręcznik papierowy zawsze przygotowany obok stacji przewijania żeby próbować łapać

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Ja sie z kolei nudze. A z tych nudów wzięłam się za sprzątanie. Kurde jem jem i ciagle mam jakieś ssanie w żołądku. Malo i malo sama nie wiem co bym musiala zjesc by się najeść.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Powiem Ci, że to ssanie po porodzie nie znika, ja mam taki apetyt, że głowa mała, wszędzie po domu jest jedzenie porozstawiane jakbym gdzieś utknela np. przy karmieniu

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Ja mam takie huśtawki nastrojów, że głowa mała. U lekarki praktycznie powstrzymywalam płacz i głos mi drżał. Pewnie takich jak ja, to ona ma kilka dziennie Teraz już zluzowałam, ale nie gwarantuje, że do wieczora ten stan mi się utrzyma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
High five, mi się dopiero wczoraj co prawda włączyła huśtawka hormonalna ale za to taka, że aż się sama z siebie śmiałam Dzisiaj np. wysyłałam przyjaciółce życzenia urodzinowe i się spłakałam

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Bardzo ładna kieca!!! A co do karmienia to ja tam wiwrze ze Twoja mama miała takie przygody. Kiedyś to w ogóle karmienie piersią było ciężkie bo wiedza była znikoma.
Kiedyś to jak się karmić nie mogło to się brało mleko od krowy i też ludzie żyli ale faktycznie po takich przeżyciach nie dziwię się jej, że jak zobaczyła jak karmie to aż się jej włosy zjezyly na rękach

Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
I jeśli nic wcześniej nie ruszy to wtedy od razu na wywoływanie? Czy na początku po prostu na obserwację?Właśnie dlatego ja mam nadzieję, że jak jutro się okaże, że młody jakoś mocno przykoksił, to zanim komuś przyjdzie do głowy skierować mnie na CC, to chociaż dwóch różnych lekarzy mnie zbada żeby stwierdzić, czy aby na pewno jest w rzeczywistości taki duży. No chyba że trochę zwolnił ze swoim tempem rośnięcia, oby Śliczna sukienka Ja też chcę być już po porodzie i w końcu zamówić sobie kilka nowych ciuchów! Ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Zostało nas jeszcze 8 nierozpakowanych! No chyba że coś przegapiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A faktycznie, źle spojrzalam

Była położna. Wg norm mały powinien przybrać od ostatniego ważenia ok 70 g, a przybrał...170. Także karmieniem mam się nie martwić, wietrzyc sutki i schodzic stopniowo z nakładek. Poza tym wszystko książkowo, kobieta się nie mogła nachwalic ani mojego porodu ani małego ani karmienia

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:20   #4459
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
A jaka była Twoja babcia- mama mamy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem, nie znalam jej zbyt dobrze.

Ja tylko prosze meza ze gdybym kiedykolwiek zachowała się podobnie do mojej matki to niech mi palnie w leb. Nikomu nie zycze. Matka. Przez całą ciaze nic o niczym nie powiedziała. Nie zapytala. Aaa no zapytała tylko dokad jade. Jutro bede jechac na ktg tez bedzie pytac. Niech mi sie tylko spróbuje do malej wtracic to ja nie recze za siebie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 15:27   #4460
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Boze jak sie rozwylam.

Ten maly dal mi przez 3 lata wiecej milsoci niz ona przez cale zycie.

Jak zacznę rodzic a meza nie bedzie to albo pojade sama albo zadzwonię po kogos innego. Nie chce jechac z moja matka.20190211_162511.jpeg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:27   #4461
keepsmil3
Zadomowienie
 
Avatar keepsmil3
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie znalam jej zbyt dobrze.

Ja tylko prosze meza ze gdybym kiedykolwiek zachowała się podobnie do mojej matki to niech mi palnie w leb. Nikomu nie zycze. Matka. Przez całą ciaze nic o niczym nie powiedziała. Nie zapytala. Aaa no zapytała tylko dokad jade. Jutro bede jechac na ktg tez bedzie pytac. Niech mi sie tylko spróbuje do malej wtracic to ja nie recze za siebie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Może sama nie zaznała matczynej troski i nie ma w sobie takiego ciepła. Moja teściowa też potrafi pod publiczkę opowiadać niestworzone historie, w stosunku do mojego męża jest okropna. Totalnie go lekceważy. Jak ktoś do niej dzwoni i my jesteśmy, to mówi, że synowa przyjechała. Syn się nie liczy. Jak upiekł ciasto, to mnie chwaliła, na niego nie patrzyła tylko mnie pytała, co to za ciasto. Potrafi się przez miesiąc do niego nie odezwac, chyba że czegoś potrzebuje. Ja też sobie nie wyobrażam, jak mogłabym być taka dla swoich dzieci. Przecież co mi innego zostanie jak będę pod 70, kim mam się interesować i komu pomagać? Koleżankom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
keepsmil3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:31   #4462
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez keepsmil3 Pokaż wiadomość
Może sama nie zaznała matczynej troski i nie ma w sobie takiego ciepła. Moja teściowa też potrafi pod publiczkę opowiadać niestworzone historie, w stosunku do mojego męża jest okropna. Totalnie go lekceważy. Jak ktoś do niej dzwoni i my jesteśmy, to mówi, że synowa przyjechała. Syn się nie liczy. Jak upiekł ciasto, to mnie chwaliła, na niego nie patrzyła tylko mnie pytała, co to za ciasto. Potrafi się przez miesiąc do niego nie odezwac, chyba że czegoś potrzebuje. Ja też sobie nie wyobrażam, jak mogłabym być taka dla swoich dzieci. Przecież co mi innego zostanie jak będę pod 70, kim mam się interesować i komu pomagać? Koleżankom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tez okropna baba.

Mnie właśnie tesciowa nauczyła, że miłość do dzieci jest najsilniejszym, bezwarunkowym uczuciem. Początkowo bylam w szoku, myslalam ze tak jak jest u nas jest normalnie. W sumie od teściowej tez dostalam wiecej miłości zainteresowania itp niz od matki.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:34   #4463
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Sylwia nie płacz bo nie warto i tak juz dużo przez swoją mame się wycierpiałaś. Myśl o swojej córeczce.
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:44   #4464
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Sylwia nie płacz bo nie warto i tak juz dużo przez swoją mame się wycierpiałaś. Myśl o swojej córeczce.
Tak właśnie zrobię. Ochlone. Chociaż juz brzuch zaczal mnie bolec.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:44   #4465
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Jak mi moja matka działa na nerwy. Palcem nie kiwnie zeby mi w czymkolwiek pomoc, nawet nie zapyta jak sie czuje, kiedy mam lekarza/ wizyte /szpital /porod. Ludzie!

A jak odwiedzili mnie teściowie to jaka była podniecona że bedzie mi sprzatac firanki zmieniac itp. Skąd się biorą takie matki. Jak mozna byc tak znieczulonym. Obojętnym. Kur** nigdy jej tego nie zapomne. Nigdy.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie znalam jej zbyt dobrze.

Ja tylko prosze meza ze gdybym kiedykolwiek zachowała się podobnie do mojej matki to niech mi palnie w leb. Nikomu nie zycze. Matka. Przez całą ciaze nic o niczym nie powiedziała. Nie zapytala. Aaa no zapytała tylko dokad jade. Jutro bede jechac na ktg tez bedzie pytac. Niech mi sie tylko spróbuje do malej wtracic to ja nie recze za siebie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia nie płacz, bo zaraz ja będę z tobą buczeć.. nie ma sensu Kochana! Wiem że łatwo nam mówić, ale za to Ty będziesz cudowna mama dla swojej córeczki - lepszej nie mogła dostać!**

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 15:46   #4466
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kaaarii Pokaż wiadomość
Sylwia nie płacz, bo zaraz ja będę z tobą buczeć.. nie ma sensu Kochana! Wiem że łatwo nam mówić, ale za to Ty będziesz cudowna mama dla swojej córeczki - lepszej nie mogła dostać!**

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obys miala racje dziękuję

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 16:05   #4467
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Jak mi moja matka działa na nerwy. Palcem nie kiwnie zeby mi w czymkolwiek pomoc, nawet nie zapyta jak sie czuje, kiedy mam lekarza/ wizyte /szpital /porod. Ludzie!

A jak odwiedzili mnie teściowie to jaka była podniecona że bedzie mi sprzatac firanki zmieniac itp. Skąd się biorą takie matki. Jak mozna byc tak znieczulonym. Obojętnym. Kur** nigdy jej tego nie zapomne. Nigdy.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie znalam jej zbyt dobrze.

Ja tylko prosze meza ze gdybym kiedykolwiek zachowała się podobnie do mojej matki to niech mi palnie w leb. Nikomu nie zycze. Matka. Przez całą ciaze nic o niczym nie powiedziała. Nie zapytala. Aaa no zapytała tylko dokad jade. Jutro bede jechac na ktg tez bedzie pytac. Niech mi sie tylko spróbuje do malej wtracic to ja nie recze za siebie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Przykro mi to musi byc straszne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 16:38   #4468
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Mnie już o 12 spionizowali,nie było wcale tak źle,byłam się wykąpac i trochę pochodziłam. Tylko,ze cały czas jestem na przeciwbolowych i boję się co będzie jak zaczną puszczać
Mały prawie cały czas cos tam ssie i ciumka z cycka ale ja nie mam pojecia czy on cos tam w ogole je. Chwilke pociumka i przyspia na jaką godzinkę.

Wielkie kciuki za wszystkie nierozpakowane dziewczyny!!! Jak byscie potrzebowaly troche ruszyć to mnie jak nic pomoglo skakanie na piłce. No i jestem totalnie zawiedziona,bo nie uslyszalam słynnego dźwięku otwieranego jogurtu,bo oglądałam film i miałam słuchawki na uszach poczułam tylko takie pyknięcie dwa razy,ale olałam bo już coś takiego było u mnie i sobie oglądałam dalej. Dopiero jak wstałam z pozycji leżącej to mi pociekło.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 16:42   #4469
Pinacolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 018
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Boze jak sie rozwylam.

Ten maly dal mi przez 3 lata wiecej milsoci niz ona przez cale zycie.

Jak zacznę rodzic a meza nie bedzie to albo pojade sama albo zadzwonię po kogos innego. Nie chce jechac z moja matka.Załącznik 7663019

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Strasznie mi przykro Poniekąd wiem co czujesz, ja mam podobnie z tatą... Mam z nim bardzo słaby kontakt, raz na jakiś czas rozmawiamy głównie przez telefon, przy czym większość rozmowy mówi o sobie, a o moje samopoczucie itp dopiero później. No i generalnie dla mnie zawsze był przykładem ojca, jakiego nie zniosłabym w przypadku moich własnych dzieci. Niby nie było i nie jest aż tak tragicznie, aczkolwiek przez wiele wiele lat to mama pełniła u mnie rolę jednocześnie mamy i taty. Po jej śmierci jakoś automatycznie w głowie zakodowało mi się, że nie mam już rodziców, mimo że mój tata żyje...
I powiem tak, w momencie kiedy mój tata naprawdę zrozumiał, że może stracić moją siostrę i mnie, to i tak zaczął się bardziej starać. Serio, wiem że brzmi to dziwnie, ale np moja siostra nie zaprosiła go nawet na swoje wesele - i chyba to dało mu trochę do myślenia. Wiem że mieszkacie z Twoimi rodzicami, więc pewnie ciężko by Ci było "nastraszyć" mamę utratą kontaktu z nią. To dość radykalne rozwiązanie, no ale może akurat cokolwiek da. Całe szczęście, że chociaż z teściową masz tak fajną relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinacolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-11, 16:52   #4470
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Mamusie lutowe 2019 Cz.IV

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Mnie już o 12 spionizowali,nie było wcale tak źle,byłam się wykąpac i trochę pochodziłam. Tylko,ze cały czas jestem na przeciwbolowych i boję się co będzie jak zaczną puszczać
Mały prawie cały czas cos tam ssie i ciumka z cycka ale ja nie mam pojecia czy on cos tam w ogole je. Chwilke pociumka i przyspia na jaką godzinkę.

Wielkie kciuki za wszystkie nierozpakowane dziewczyny!!! Jak byscie potrzebowaly troche ruszyć to mnie jak nic pomoglo skakanie na piłce. No i jestem totalnie zawiedziona,bo nie uslyszalam słynnego dźwięku otwieranego jogurtu,bo oglądałam film i miałam słuchawki na uszach poczułam tylko takie pyknięcie dwa razy,ale olałam bo już coś takiego było u mnie i sobie oglądałam dalej. Dopiero jak wstałam z pozycji leżącej to mi pociekło.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Powiedzcie mi - co to jest ta pionizacja?

Ja tez czasem słysze pykniecie, ale to nie to
Cytat:
Napisane przez Pinacolada Pokaż wiadomość
Strasznie mi przykro Poniekąd wiem co czujesz, ja mam podobnie z tatą... Mam z nim bardzo słaby kontakt, raz na jakiś czas rozmawiamy głównie przez telefon, przy czym większość rozmowy mówi o sobie, a o moje samopoczucie itp dopiero później. No i generalnie dla mnie zawsze był przykładem ojca, jakiego nie zniosłabym w przypadku moich własnych dzieci. Niby nie było i nie jest aż tak tragicznie, aczkolwiek przez wiele wiele lat to mama pełniła u mnie rolę jednocześnie mamy i taty. Po jej śmierci jakoś automatycznie w głowie zakodowało mi się, że nie mam już rodziców, mimo że mój tata żyje...
I powiem tak, w momencie kiedy mój tata naprawdę zrozumiał, że może stracić moją siostrę i mnie, to i tak zaczął się bardziej starać. Serio, wiem że brzmi to dziwnie, ale np moja siostra nie zaprosiła go nawet na swoje wesele - i chyba to dało mu trochę do myślenia. Wiem że mieszkacie z Twoimi rodzicami, więc pewnie ciężko by Ci było "nastraszyć" mamę utratą kontaktu z nią. To dość radykalne rozwiązanie, no ale może akurat cokolwiek da. Całe szczęście, że chociaż z teściową masz tak fajną relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Bogu ze trafil mi sie mąż z fajna rodzina. Mam nadzieję, ze tak juz zawsze bedzie.

Dziękuje za dobre slowa. Wyplakalam sie i juz mi lzej. Znowu wiec wrocil wieeelki glod. Jutro przyjdziesz torba wiec na spokojnie sie spakuje. Zamówiłam stanik do karmienia ale chyba dzis nie wysla. Pewnie jak juz wszytskie paczki przyjda to dopiero malenka sie zdecyduje przyjść ostatnio mąż pytal do brzucha kiedy wyjdzie, a ja mowie ze myślisz ze wyjdzie skoro nawet nic jej nie obiecałes

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 07:15:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.